پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۲:۱۷Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

شبکه پنج سیما (tv5.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شبکه پنج سیما همزمان با آغاز هفته وحدت (8 تا 13 آبان ماه) مصادف با پنج شنبه 12 تا سه شنبه 17ربیع الاول ویژه برنامه های متنوعی چون: تانیایش، عطر عاشقی، عشق یعنی، خورشید مدینه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "تهران 20" امشب (چهارشنبه 7 آبان ماه) با حضور دکتر اقبال شاکری، عضو کمیسیون عمران مجلس و حمیدرضا سیفی، دبیر کل کانون عالی کارفرمایی ایران روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۱    
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
برنامه " تهرانگرد" این هفته با موتورسواران به کوه های سنگی وردیج سفر کرده که پنج شنبه 8 آبان ماه ساعت 20 از قاب " تهرانگرد" تماشایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۱    
شبکه پنج سیما، برای روزهای پایانی هفته ( پنج شنبه و جمعه 8 و 9 آبان ماه) با 2 انیمیشن سینمایی ( لوراکس و مرغک زیرک ) و یک فیلم سینمایی ( تاریک ترین ذهن ها) با مخاطبان خود همراه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی رعد و برق در مناطق مختلف از جمله منطقه صفر مرزی انجام شده است و شهرام قائدی، محمد فیلی، مختار سائقی، سنام کبودوند و ... مقابل دوربین بهروز افخمی رفتند .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی"شکلات تلخ"به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته (سه شنبه 6آبان ماه ) ساعت 13:30 به تحلیل و آسیب شناسی فعالیت های سخت یدی کودکان کار می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مستند "نسخه آمریکایی"به مناسبت سالروز افشاگری تاریخی امام خمینی (ره) علیه پذیرش کاپیتولاسیون،یکشنبه 4 آبان ساعت16 روی آنتن شبکه پنج می رود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" امشب ( شنبه 3 آبان ماه) به تحلیل و بررسی چالش های قانون خدمت سربازی می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱    
برنامه تاریخی"سرچشمه" شبکه پنج سیما، پنج شنبه اول آبان ماه با موضوع نحوه تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور عبدالله محمود زاده از اعضای موسس سپاه روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه یه روز تازه به عنوان اولین برنامه صداوسیما به سراغ خانواده شهید محمد محمدی که چند روز گذشته توسط اراذل و اوباش به شهادت رسید رفت و با دعوت از مادر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فصل پنجم برنامه تولیدی – ترکیبی" چهل ستون" به تهیه کنندگی محمد حسین سعادتی امشب ( شنبه 3 آبان ) میزبان فرمانده سابق پدافند هوایی ارتش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱    
شبکه پنج سیما، برای روزهای پایانی هفته ( پنج شنبه و جمعه 1و 2 آبان ماه) و یک شنبه 4 آبان ماه مصادف با شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) با 3 انیمیشن سینمایی و 2 فیلم تلویزیونی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه عطر عاشقی شبکه پنج سیما، جمعه 2 آبان ماه در هفته نیروی انتظامی با موضوع نقش امنیت در زمینه سازی ظهور از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
طبیعت بکر و زیبای روستای لَزور ( بزرگترین روستای استان تهران) پنج شنبه 1 آبان ماه از قاب تهرانگرد" تماشایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
برنامه نقد سینما این هفته ( جمعه 2 آبان ماه) به بهانه اکران آنلاین سینمایی "روز های نارنجی"، این فیلم را نقد و بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱    
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: درخصوص بازی مومو هیچ شکایتی نداریم برخی برای خنده اکانت فیک ساخته بودند که دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مستند " راه ماندگار" با موضوع معرفی و تبیین خدمات نهاد "ژاندارمری" بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به تهیه کنندگی و کارگردانی فرهاد دوانقی ساعت 13:30 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی"شکلات تلخ"به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته (سه شنبه 29 مهرماه) ساعت 13:30 برای بررسی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب در برنامه" شهر امن" شبکه پنج سیما حضور یافت و در مورد تخلفات ساکن برای شهروندان توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰    
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۰    
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰    
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: دلمان نمی خواهد کسی را جریمه کنیم اما اگر رعایت نکنند با توجه به وظیفه مان مجبوریم متخلفان از ضوابط بهداشتی منع گسترش کرونا را ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
شبکه پنج سیما برنامه های جدید "شهران"، "هوای تهران"، مسابقه راهی شو" و مجموعه طنز "چای نت" را روی آنتن می برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
برنامه " ما ایرانی ها" شبکه پنج سیما، با هدف انتقال حال خوب و احساس خوب به مخاطبان امشب ( یکشنبه 27 مهرماه) مصادف با اولین شب ربیع الاول میزبان یک گروه خنده درمانی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۱    
شبکه پنج سیما، برای تعطیلات آخر هفته پنج شنبه ، جمعه و شنبه ( 24 تا 26 مهرماه) که مصادف است با 28 و 29 صفر رحلت پیامبر بزرگ اسلام و شهادت امام حسن مجتبی ( ع) و شهادت امام رضا ( ع) با پخش انیمیشن و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
برنامه ورزشگاه شبکه پنج سیما ساعت 30 دقیقه بامداد برای بررسی بازی های پارالمپیک و موضوعات پیرامون دو تیم پرطرفدار پایتخت روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
برنامه تاریخی"سرچشمه" شبکه پنج سیما، این هفته (پنج شنبه 24 مهرماه) برای تبیین و تشریح چگونگی تشکیل نهاد جهاد سازندگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: آن چیزی که نقشه ها نشان می دهند این است که حداقل ما طی ده روز آینده بارشی را در شهر تهران نخواهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شبکه پنج سیما در روزهای پایانی ماه صفر و به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا (ع) ویژه برنامه های متنوع مذهبی را برای مخاطبان تدارک دیده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
برنامه "یه روز تازه" امروز با دعوت از محمدهادی عبدالوهاب نویسنده و پژوهشگر حوزه کتاب؛ رمان پس از بیست سال را به بینندگان صبحگاهی شبکه پنج سیما معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما امروز( دوشنبه 21 مهرماه ) بخشی از این برنامه را به شهدای مدافع حرم تازه تفحص شده در منطقه خان طومان اختصاص داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
برنامه” شکلات تلخ” به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته ( سه شنبه 22 مهرماه ) به بررسی و تحلیل شناخت مسیرهای ساماندهی زندگی کودکان کار می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
پنجمین قسمت از ویژه برنامه"موکب کلمات" امشب ساعت 21:20 برای بررسی اشعار آیینی و مذهبی تماشایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
برنامه “یه روز تازه” شبکه پنج سیما در راستای ارتقای فرهنگ کتابخوانی و مطالعه و همچنین آشنایی بیشتر با ابعاد مختلف واقعه عاشورا امروز از کتاب "سِفر خروج" رونمایی و آن را به بینندگان صبحگاهی شبکه پنج ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
برنامه" شکلات تلخ" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی با رویکرد آسیب های اجتماعی این هفته ( شنبه 19 مهرماه) موضوع بازگشت کودکان کار به هویت و اصالتشان را بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شبکه پنج سیما با هدف تکریم کارگردان و بازیگر برجسته سینمای ایران مجید مجیدی، تعدادی از آثار برجسته این سینماگر بین المللی مثل: آن سوی ابر ها، باران، پدر، به رنگ خدا، شنا در زمستان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه "تهران 20" امشب (چهارشنبه 16 مهرماه) به بررسی آخرین وضعیت املاک شهرداری می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گفتگوی حجت الاسلام حسینیان از فصل اول برنامه تاریخی سرچشمه به مناسبت چهلمین روز درگذشت ایشان پنج شنبه 17 مهرماه ساعت 19 بازپخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
برنامه "تهرانگرد" شبکه پنج این هفته( پنج شنبه17 مهرماه) ضمن گشت و گذار در تهران، از عمارت اطلسی با اجرای ساسان گلستانه روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱    
شبکه پنج سیما در روزهای پایانی هفته ( پنج شنبه و جمعه 17 و 18 مهرماه) که مصادف با اربعینی حسینی است با پخش فیلم های پل سفید، آسمان محبوب، دوست من برنارد، روح بزرگ با مخاطبان خود همراه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۱    
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
برنامه " ماایرانی ها" امشب ( سه شنبه 15مهرماه) روایتگر تلاش خدا پسندانه حاج محمد علی علاء الدینی موسس اولین حسینیه ابوالفضل (ع) ویژه معلولان است که در راستای حمایت از افراد معلول برای شرکت در مراسم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصاد شبکه پنج سیما با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب "مد ظله العالی" درباره شعار سال (جهش تولید) و اهمیت به کانون خانواده و اقتصاد خانواده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
صفحه اینستاگرام برنامه تاریخی - تلویزیونی "سرچشمه" پس از پخش مستند افشای جنایات منافقین و بازنشر ویدئوهای مختلف از این جنایات در فضای مجازی، توسط اینستاگرام از دسترس خارج شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
" آفتاب در حجاب" در بخش کتاب برنامه صبحگاهی " یه روز تازه" شبکه پنج سیما، معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
برنامه "شکلات تلخ" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی سه شنبه 15 مهرماه به تحلیل و واکاوی موضوع ساماندهی کودکان کار می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
شبکه پنج سیما به مناسبت اربعین سید و سالار شهیدان با ویژه برنامه های متنوع و جذاب مذهبی با عزاداران حسینی (ع) همراه می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰    
برنامه "تهران 20" امشب (یکشنبه 13 مهرماه) با حضور یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب " دو امام مجاهد" در بخش کتاب برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مستند تماشایی "برد بلند" با هدف به تصویر کشیدن و روایت کردن یک پیشرفت خارق العاده، دوشنبه ساعت 15 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
برنامه "شکلات تلخ" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته( شنبه 12 مهرماه ) به موضوع بررسی دغدغه های دوران سالمندی می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
چهاردهمین قسمت برنامه تلویزیونی نقد سینما ،جمعه شب 11 مهرماه روی آنتن شبکه پنج رفت. در این قسمت از برنامه علاوه بر نقد و بررسی فیلم سینمایی هایلایت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
برنامه "تهرانگرد" شبکه پنج این هفته( پنج شنبه10 مهرماه) ضمن گشت و گذار در تهران، سیری در تاریخ خواهد داشت و فرهنگ و هنر عمارت زیبای باغ فردوس و موزه سینما ایران را به تصویر می کشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مستند "جرعه ای از دریا" با هدف نگاهی نو به تفکر و سیره زندگی مولانا شاعر نامدار ایرانی امشب (چهارشنبه 9مهرماه) ساعت 19 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برنامه "ورزشگاه" شبکه پنج سیما، امشب بعد از خبر ساعت 24 برای بررسی عملکرد تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و تحلیل بازی پرسپولیس - پاختاکور روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
فصل جدید برنامه " ما ایرانی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب (سه شنبه (8 مهر ماه) ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
برنامه عطر عاشقی شبکه پنج سیما، همزمان با نزدیک شدن به اربعین حسینی جمعه این هفته 11 مهرماه با موضوع یاد امام حسین ( ع) از اربعین تا ظهور روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
برنامه "شکلات تلخ" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته ( سه شنبه 8 مهرماه ) همزمان با روزجهانی تجلیل از جایگاه سالمندان به بررسی آسیب های دوران سالمندی می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مستند " تاریخ نگاری آتش نشانی از طهران قدیم تا تهران امروز " به کارگردانی علی آمره ای امروز ( دوشنبه 7 مهرماه ) همزمان با روز آتش نشانی ساعت 16 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
برنامه "تهران 20" امشب (یکشنبه 6 مهرماه) با حضور سید امیرحسین شمس، مدیرکل حقوقی شهرداری تهران و مسعود حمزه ای، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
انیمیشن جذاب و مهییج " روزها" ویژه کودکان و نوجوانان هر روز ساعت 14:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فصل پنجم برنامه تولیدی – ترکیبی" چهل ستون" ویژه هفته دفاع مقدس به تهیه کنندگی محمد حسین سعادتی امشب ( شنبه 5 مهرماه ) میزبان فرمانده مرزبانی کل کشور می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: جوانان انقلاب از زمان دفاع مقدس تاکنون تغییری نکردند و مدافعان حرم همان رزمندگان دفاع مقدس هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "شکلات تلخ" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته شنبه (5 مهرماه ) معضل ابتلاء به اعتیاد را در معتادان از سوی اقوام نزدیک، مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سریال "مدافعان شهر" به تهیه کنندگی حمید رضا راوش و علی فاتحی از شنبه، هر شب بعد از خبر ساعت 24 در شش قسمت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
برنامه " تهرانگرد" شبکه پنج، در هفته دفاع مقدس پنج شنبه ( 3 مهرماه ) ساعت 20 از باغ موزه دفاع مقدس با اجرای ساسان گلستانه روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: تنها دو ساعت بعد از تجاوز عراق 140 هواپیمای جنگی ما نقاط حیاتی بعثی ها را بمباران کردند و شش ماه بعد عملیات اچ 3 به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: ما امروز در شرایطی هستیم که می توانیم سواد نظامی را صادر کنیم و همچنین می توانیم توان نظامی را به دیگران انفاق کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه عطر عاشقی شبکه پنج سیما، جمعه 4مهرماه به موضوع نقش دفاع مقدس در زمینه سازی ظهور می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ علی جهانشاهی در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: قطعاتی که به دلیل تحریم نمی توانیم بخریم را با تکیه بر دانش مان می سازیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شبکه پنج سیما، قائم مقام و مدیر گروه اجتماعی و مدیر گروه تهران و شهروندی این شبکه با سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ دیدار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
برنامه شکلات تلخ شبکه پنج سیما، سه شنبه ( اول مهرماه) به موضوع اعتیاد در کودکان و نوجوانان و آثار و تبعات این معضل اجتماعی در خانواده و جامعه می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" شبکه پنج سیما، امشب ( دوشنبه 31 مهرماه) به بررسی و تحلیل موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان ، مشکلات و اقدامات رفاهی صندوق بازنشستگی کشور می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
فصل پنجم برنامه تولیدی – ترکیبی" چهل ستون" ویژه هفته دفاع مقدس به تهیه کنندگی محمد حسین سعادتی از امشب 31 شهریور ماه به مدت 8 شب ساعت 19 روی آنتن شبکه پنج می رود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ترکیبی" چتر نجات" شبکه پنج ، یکشنبه ( 30 مهرماه) به تبیین و بررسی موضوع زباله گردی و اهمیت آن در بازیافت اطلاعات در عصر حاضر می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مستند دو قسمتی " پای دیوار مرز" به کارگردانی داوود مرادیان در آستانه شروع دفاع مقدس امشب ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه شکلات تلخ این هفته با موضوع اعتیاد در گروه سنی نوجوان و چهره های شاخص اجتماعی روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۶    
شبکه پنج سیما با هدف ارج نهادن به حماسه سربازان دفاع مقدس که مجاهدان فی سبیل الله بودند و در پاسداری از ارزش های دینی و انقلابی نقش بی بدیلی ایفا کرده اند، ویژه های برنامه های شاخصی را تدارک دیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" شبکه پنج سیما، امشب ( 26 شهریورماه ) به مناسبت روز ملی اورژانس و فوریت های پزشکی میزبان رییس اورژانس کشور می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ما ایرانی ها شبکه پنج سیما، این هفته پنج شنبه ( 27 شهریور ماه) تلاش یک بانو فعال محیط زیستی را به تصویر می کشد و از فعالیت های یک خانواده فعال محیط زیستی برای شهری پاک می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهرانگرد برای به تصویر کشیدن خاطرات تاریخی کتاب فروشی اسلامیه و حمام نواب روی آنتن می رود. سمیه حسن زاده مجری برنامه تهرانگرد برای تهیه گزارش سوار بر اسب تهرانگرد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
برنامه عطر عاشقی شبکه پنج سیما، جمعه 28 شهریورماه با موضوع شهدا، زمینه سازان حقیقی ظهور به مخاطبان عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سری جدید مسابقه جذاب و تماشایی "بر خط شو" با اجرای متفاوت و هیجان انگیز بهمن هاشمی و محیا اسناوندی از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 21:30 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس جمعیت در برنامه صبحگاهی شبکه پنج گفت: شش سال از ابلاغ سیاست های جمعیتی می گذرد اما دولت و همه مسئولانی که در این سیاست ها نقش دارند کاری برای اجرای آن نکردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" شبکه پنج امشب 22 شهریور ماه به بررسی چرایی رشد قیمت نجومی خودرو در روزهای اخیر می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
برنامه "شکلات تلخ" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی شنبه 22 شهریورماه به آسیب شناسی اعتیاد در خانواده ایرانی و تأثیر آن بر فرزندان ساعت 13:30 روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
در نشست مشترک مدیران شبکه پنج سیما و سازمان آتش نشانی تفاهم تولید مسابقه تلویزیونی "مردان آتش نشان" صورت گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
برنامه" تهرانگرد" شبکه پنج سیما، پنجشنبه ( 20 شهریورماه) به معرفی بازار بزرگ تهران می پردازد و از موزه ملی ایران روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه تامین برنامه شبکه پنج سیما برای آخر هفته دو فیلم سینمایی "ماجراهای هاکلبری فین و تاریک ترین ذهن ها" را تدارک دیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران20 امشب ساعت 20 میزبان دکتر سید مناف هاشمی"معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران" است تا موضوع طرح ترافیک در دوران کرونا را بررسی و تبیین نماید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" شبکه پنج سیما، امشب 16 شهریورماه همزمان با روزهای بازگشایی مدارس به بررسی و تحلیل موضوع نوشت افزار ایرانی اسلامی می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حسن قربانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس امشب ( یکشنبه 16 شهریور ماه) مهمان برنامه " چهل ستون " می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شبکه پنج سیما در راستای احترام به نیاز مخاطبان و شهروندان گرامی، نسخه جدیدی از اپلیکیشن این شبکه را طراحی و در اختیار انبوهی از مخاطبان قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی عملیات 125 به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی داود هاشمی از امشب ( شنبه 15 شهریور ماه ) ساعت 23 تماشایی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...