چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۰۹Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۹   + ۷۵ سایت دیگر  
طبق ابلاغیه جدید رجیستری، متقاضیان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری اگر در زمان ثبت شناسه (IMEI) دستگاه در سامانه گمرک خطایی مبنی بر تعریف نشدن کد متناظر گمرکی دریافت کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
در حالی که در سال های گذشته تقریباً تمامی خدمات و اقلام مصرفی با افزایش قیمت مواجه بودند، تعرفه خدمات ارتباطی کاهش قیمت داشته و اگرچه همین حالا هم مشترکان از تعرفه ها ناراضی هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات از شناسایی عامل دستکاری در نظرات مردم مربوط به برنامه تلویزیونی خبر داد و گفت: گزارش کامل و با جزئیات فنی چگونگی دستکاری نظرات مردم در جشنواره صداوسیما، نهایی و برای پلیس ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همایش ملی فضای مجازی پاک با محوریت صیانت و توسعه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
آیین انتخاب وب سری و فیلم های کوتاه برتر جشنواره کودکآنلاین با حضور، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، سید محمد بطحایی وزیر آموزش وپرورش، احمد مسجد جامعی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستور داده است که اپراتورهای تلفن همراه نسبت به بازگشت بسته های بلندمدت اینترنت همراه اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که برقراری تماس مجدد با تماس های بین المللی ناشناس می تواند هزینه های بسیاری برای مشترکان داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
با شکل گیری شبکه های اجتماعی، عموم مردم بدون وابستگی به صاحبان قدرت و ثروت می توانند گرد هم آیند و برای خیر مشترک، امر عمومی را مورد بحث قرار دهند و بر عملکرد دولت و رفتار جامعه نظارت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مارک زوکربرگ به تازگی تأیید کرده است که شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام و پیام رسان واتس اپ به زودی ادغام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از اتمام و بهره برداری از فاز دوم پروژه توسعه شبکه فیبرنوری کشور ( پروژه ملی نور 2) در نیمه اول سال 98خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدت زمان دایری هر خط تلفن ثابت را یک ماه اعلام و مخابرات را ملزم کرد که خطوط متقاضیان را ظرف مدت یک ماه نصب کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: پس از تحریم استفاده از اپلیکیشن های ایرانی در گوشی های آیفون، ظرف مدت 5 روز روزانه 70هزار گوشی آیفون در داخل شبکه ارتباطی کشور، غیرفعال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین جشنواره فیلم 90 ثانیه ای توسعه ارتباطات روستایی با عنوان قاب توسعه ، باهدف اطلاع رسانی درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثیر آن بر زندگی روستائیان و مهاجرت معکوس ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
واتس اپ به تازگی خطاب به کاربرانی که از اپلیکیشن های غیر رسمی با اسامی مشابه به واتس اپ استفاده می کنند، اعلام کرده که از فعالیت آنها به زودی جلوگیری به عمل خواهد آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
متقاضیانی که در مصاحبه دومین مرحله از جذب امریه سربازی روز شنبه 11 اسفند شرکت کرده اند می توانند با استفاده از کد پیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری شهرستان رودبار با اشاره به مشکلات ارتباطی روستاهای این شهرستان از برقراری ارتباط 52 روستا تاکنون و 52 روستای دیگر در آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی مراکز آموزش فنی و حرفه ای را پل ارتباطی میان بازار کار و مراکز آموزشی عالی رسمی دانست و توسعه استارت آپها و فناوری های نوین را در آینده بازار کار موثر خواند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی با بیان این که حتی اگر یک غول سرمایه گذاری بخواهد به حوزه فیبر نوری وارد شود و آن را نجات دهد، نیازمند اصلاح تعرفه هستیم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نخستین بخش از مستند تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات به مدت 30 دقیقه با موضوع ارتباطات در قبل از انقلاب منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نادر ثناگو مطلق را به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۵۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با افزایش 400 هزار تومانی حقوق تمامی کارکنان شاغل و بازنشستگان و همچنین افزایش متغیر تا 10 درصد حقوق ها به صورت پلکانی و براساس اختیار دولت موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که طی روزهای گذشته، برخی از اپلیکیشن های ایرانی در گوشی های آیفون غیرفعال شدند، سازمان فناوری اطلاعات از تجمیع گزارش های فنی و حقوقی برای حل این مشکل خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به هنگام صحبت درباره تحولات شهری، معمولا ذهن ها به سمت مگاشهرهای بزرگ همچون شانگهای، دبی یا هنگ کنگ معطوف می شود یا به هنگام صحبت در مورد پیشرفت های تکنولوژیکی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به افزایش دستگاه هایی که از پروتکل اینترنت استفاده می کنند، در آینده نزدیک هیچ IPv4 آزادی باقی نمی ماند و همین موضوع لزوم گذر به IPV6 را تأیید می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان هشتمین جشنواره فاوا را با هدف شناسایی و حمایت از نخبگان و فعالان این حوزه منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم درباره ی دستکاری نظرسنجی آرا مردمی اظهار کرد کرد: یکی از شرکت های مجوزدار وزارت ارتباطات نقش اصلی را در جابجایی آرای مردمی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ادعاهای مطرح شده درباره اینکه جابجایی آرای نظرسنجی محبوبترین برنامه صداوسیما را شرکتی انجام داده است که از این وزارتخانه مجوز دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با اتمام بسته های اینترنتی برای کاربران، اینترنت آن ها با تعرفه ی آزاد محاسبه خواهد شد و به همین دلیل اپراتورها ملزم به اطلاع رسانی دقیق اتمام بسته به کاربران هستند؛ با وجود این ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: بسته شدن چند روزه سایت واردات مسافری باعث افزایش سه میلیون تومانی قیمت موبایل شده بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
هیات انتخاب بخش ایده برای وب سری نخستین جشنواره کودکآنلاین، نامزدهای اولیه انتخاب شده در این بخش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۷۷ سایت دیگر  
اگر چه بازار گوشی با موضوع کمبود که یکی از دلایل افزایش قیمت گوشی ها بود، مواجه نیست، اما ظاهرا مشکلات مربوط به واردات مسافری آن، موجب افزایش قیمت 15تا 20درصدی در بازار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مجلس در مصوبه ای مقرر کرد 140میلیارد تومان برای ایجاد اپراتورهای ارائه کننده خدمات الکترونیکی اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای به وزارت ارتباطات اجازه دادند پروژه های دولت الکترونیک و توسعه خدمات الکترونیکی ازجمله هوشمندسازی مدارس در سال 98 را انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بسیاری از دانشمندان و کارشناسان بر این باورند که توسعه هوش مصنوعی در کنار تمام فرصت های جدیدی که در صنعت تکنولوژی به وجود می آورد، تهدید بزرگی نیز برای بشریت و آینده جهان به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به تازگی محققان و پژوهشگران امنیتی دریافته و اعلام کرده اند که کدهای مخربی در تراشه های مربوط به مودم های وای فای وجود دارد که امکان دسترسی هکرها به اطلاعات رد و بدل شده کاربران را می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که با توافق دوم رومینگ ملیِ دیتای دو اپراتور بزرگ، ???? کیلومتر جاده و بیش از ??? ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نتیجه جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات اعلام شد و افراد متقاضی می توانند تاریخ و زمان مصاحبه را در سایت اطلاع رسانی وزارت ارتباطات مشاهده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به همکاری قبلی سه جانبه میان ایران، ارمنستان و عراق در حوزه ترانزیت داده، گفت: نخستین گامی که امروز اجرایی شد، امضای قرارداد همکاری فیمابین شرکت هایی از قطر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
هواوی در آستانه برگزاری نمایشگاه کنگره جهانی موبایل 2019 از یک مودم مجهز به فناوری پشتیبانی از اینترنت 5G رونمایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم افتتاح آزمایشگاه مرجع سازگاری الکترومغناطیسی (EMC) و رونمایی از دستاوردهای جدید پژوهشگاه فضایی ایران امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اثر حملات دیداس، ارسال ترافیک کاذب بسیاری به سرور و از کار انداختن آن است؛ اتفاقی که اخیراً برای برخی از کسب وکارهای ایرانی رخ داده و بهترین راه جلوگیری از آن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه مرجع سازگاری الکترومغناطیسی گفت: برنامه جامع ده ساله ای که برای بخش فضایی طراحی شده بود به اتمام رسیده و باید برنامه جدیدی در این حوزه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۷۴ سایت دیگر  
این روزها ورود کارت های هوشمند ملی برای استفاده به جای کارت های عابر بانک جدی تر شده و با اقدام بانک ها در این مورد مشتریان می توانند از کارت های هوشمند ملی برای دریافت خدمات بانکی استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سمینار آشنایی با تبیین نقش و جایگاه هنر در ساختار شهر هوشمند، با حضور کارشناس متخصص، توسط کانون شهر هوشمند فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
اخیراً خبر اتصال سامانه شبکه احراز هویت کاربران ارتباطی (شاهکار) به نرم افزار دولت همراه اعلام شد؛ سامانه ای که در پی مصوبه شورای عالی فضای مجازی به منظور تأمین کامل حریم خصوصی و امنیت اطلاعات ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۶:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خدمات ارزش افزوده که شامل مسابقات و رأی گیری تبلیغات موبایلی، بازی آنلاین و غیره می شوند، اگرچه باید با اطلاع مشترکین فعال شوند اما در مواردی که با تبلیغات کاذب و گمراه کننده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یکی از قابلیت های نسبتاً جدیدی که به پلتفرم شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه شده است، iGTV است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از سئوالات کاربران سیستم های هوشمند و کاربران اینترنت این است که بسته اینترنتی با چه حجم و سرعتی برای من مناسب است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: تمامی واحدهای صنفی خرید و فروش و تعمیر تلفن همراه موظف هستند برای ارائه خدمات، کارت ملی دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته حمله های گسترده ای به برخی وب سایت ها شد و کسب وکارهای داخلی هم مورد هجوم قرار گرفتند؛ کارشناسان علت این حمله ها را دانلود بدافزارها و فیلترشکن های نامعتبر می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۱۰۶ سایت دیگر  
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور از شکایت دو هزار نفر از مردم اهواز و دادستان کل کشور از وزیر ارتباطات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه موج ورشکستگی استارتاپ ها، چند روز پیش یک استارتاپ دیگر ورشکست شد که بسیاری این ناکامی را به دلیل بکار نگرفتن ایده نو و ارزش گذاری های غیر واقعی استارتاپ ها می دانند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۶:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان فناوری اطلاعات در سمینار گذر به IPv6 با تاکید بر ضرورت گذر شبکه IP کشور به نسخه 6 این آی پی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۶:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از شرکت های توسعه دهنده دستگاه های کارت خوان موسوم به POS اعلام کرده است که گروهی از هکرها موفق شده اند به اطلاعات مربوط به کارت های اعتباری مشتریان دست پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۶:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
اگر شما نگران دسترسی افراد غریبه به تاریخچه جستجوهای خود در مرورگرهای اینترنتی مورد استفاده در لپ تاپ و رایانه خود هستید، بهتر است از قابلیت guest browsing بهره ببرید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی هفته آینده در محل بنیاد ایران شناسی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
محققان و پژوهشگران امنیتی به تازگی دریافته اند که بدافزار جدیدی در تصاویر متحرک رد و بدل شده توسط کاربران در اپلیکیشن های پیام رسان وجود دارد که قادر است اطلاعات شخصی آنها را به سرقت ببرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگویی به شکایات کاربران در حوزه های مختلف ICT گفت: امکان پیگیری شکایات از طریق شبکه های اجتماعی نیز برای کاربران فراهم است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات از دسترسی به نسل پنجم ارتباطات همراه 5G ) و توسعه فناوری اینترنت اشیاء (IOT) به عنوان برنامه های سال 98نام برد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۴۸ سایت دیگر  
سرانه روزانه استفاده ایرانی ها از شبکه های اجتماعی حدود یک ساعت و چهار دقیقه است و 94 درصد از اعضای فعال در این شبکه ها از تلگرام استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در صورتی که کاربران از هر یک از خدمات اینترنتی، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستی، تشعشعات و دفاتر پیشخوان شکایتی دارند، می توانند با مراجعه به سامانه ثبت شکایات مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مرحله نخست پروژه توسعه شبکه ثابت شرکت صبانت با تکنولوژی VDSL و FTTC در فاز هشت شهرستان پردیس با حضور رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
فناوری لیپاس یا احراز هویت با اسکن حرکات لب، برای جلوگیری از سوءاستفاده از تلفن همراه طراحی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اداره پلیس شهر نیویورک آمریکا از شرکت گوگل بعنوان صاحب امتیاز اپلیکیشن موقعیت یاب ویز (Waze) خواست که نمایش خودرو و ایستگاههای پلیس را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت ایرلندی " iKydz" محصولی تولید کرده که به والدین امکان کنترل فرزندشان را می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
قابلیت احراز هویت و تشخیص چهره هوشمند برای کاربران آیفون اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ در دسترس قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت مایکروسافت از کاربران خواسته از اینترنت اکسپلورر استفاده نکنند زیرا این مرورگر قدیمی است و از استانداردهای جدید وب پشتیبانی نمی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۰۶:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر سامانه اینترنتی یخچال گفت: سهمیه گوشت از شرکت پشتیبانی امور دام دریافت کردیم و توزیع گوشت تنظیم بازاری از 22 بهمن آغاز می شود و هر بسته شامل گوشت و مرغ منجمد است که به قیمت 130 تا 160 هزار تومان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۰۶:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نسخه های بدافزاری از تلگرام های بدون فیلتر در حالی نقش مخربی روی سیستم کاربران دارند که در مواردی بدون آگاهی کاربر حتی به ارسال پیام و نسخه های بدافزاری از خود در گروه های لیست مخاطب کاربر اقدام می ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۰۶:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در بیش تر تعرفه های ارائه شده توسط شرکت های اینترنتی، با زیاد شدن سرعت اینترنت، به حجم و طبیعتاً قیمت آن هم افزوده می شود که این موضوع چندان باب میل کاربران کم مصرف نیست و از زمان ارائه ی تعرفه های ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جک دورسی، مدیرارشد اجرایی شبکه اجتماعی توئیتر امروز اعلام کرده است که قابلیت ویرایش توییت های ارسال شده به این پلتفرم اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که باید هرچه زودتر به جنگ با فضای مجازی در کشور پایان داده شود و با بهره گیری از همین فضا به دشمنان نظام پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
برخی مشترکان تلفن ثابت معتقدند که هزینه تماس با تلفن همراه از خطوط ثابت در قبوض دیماه افزایش یافته که مخابرات به این موضوع پاسخ داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
آمار کاربران اپلیکیشن اسنپ چت بعد از چندماه، باری دیگر روندی افزایشی و صعودی را در پیش گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری در پاسخ به ابهام برخی مشترکان در صحت محاسبه اینترنت نیم بها توسط اپراتورها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
این گزارش به معرفی برترین اپلیکیشن های اندرویدی برای ویرایش فیلم های گرفته شده توسط موبایل کاربران می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
شبکه زیرساخت کشور هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات است و موضوع کیفیت و پایداری این شبکه بسیار مهم و همواره مورد توجه بوده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
در شرایطی که شبکه های اجتماعی مورد انتقاد برخی از مسوولان قرار دارند، در مقابل، برخی دیگر از مسوولان یکی از راه های تعامل با کاربران را همین شبکه ها می دانند و اطلاع رسانی و بعضاً نظرخواهی از مردم را ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
گوگل اعلام کرده 2 آوریل 11اسفند) محتویات سرویس گوگل پلاس را حذف و این سرویس را تعطیل می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۵۳ سایت دیگر  
برمبنای گزارش سالیانه پایش جامعه اطلاعاتی، ایران، سریلانکا، بوتان و میانمار به عنوان کشورهای دارای مقرون به صرفه ترین نرخ خدمات موبایل باندپهن اعلام شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رویداد دانش آموزی ساخت اپلیکیشن به مناسبت چهلمین سالگرد با شکوه انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: برای برطرف کردن نیازمندی های هویتی مردم در فضای مجازی، موضوع شفاف سازی هویت در این فضا را در شورای عالی فضای مجازی در دستور کار قرار داده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روزملی فناوری فضایی گفت: به زودی طنین صدای ایرانیان در فضا مخابره خواهد شد و انشا الله در هفته های پیش رو پیام دوستی ما در مدار قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ضرورت بهره برداری از داده ها گفت: باید در خصوص بهره برداری از داده ها هماهنگی ملی داشته باشیم و در این زمینه نهادهای مرتبط نیز تبدیل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه اوج مصرف اینترنت از طریق شبکه ملی اطلاعات به هزار گیگابیت رسید، گفت: در ابتدای امسال میزان مصرف اینترنت در شبکه ملی 300گیگ بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی با انتشار گزارشی به کاربران توصیه کرده اند که با رعایت نکات امنیتی قادر خواهند بود از نفوذ هکرها به اطلاعات شخصی موجود در گوشی های هوشمند خود جلوگیری به ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان با هدف ایجاد همکاری های مشترک میان شرکت های ایرانی و افغانستانی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیراداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از طرح این بانک برای الزامی شدن احراز هویت در تراکنش های موبایلی در آینده نزدیک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات از صدور اجازه استفاده بخش غیردولتی از پایگاه های داده دولتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
این روزها واژه IOT یا اینترنت اشیا را زیاد می شنویم و از این پس بیشتر نیز خواهیم شنید، اما شاید خیلی ها معنا و یا کاربردهای آن را ندانند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
گزارش های متعددی از سوی کارشناسان و کاربران محصولات اپل منتشر شده که نشان می دهد وجود یک باگ جدید در پلتفرم تماس ویدیویی فیس تایم، امکان شنود صدای پیرامون کاربران را به افراد غریبه و هکرها می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دستگاهی به ضخامت چند اتم از مواد نیمه رسانا ابداع شده که می تواند سیگنال های وای فای را به الکتریسیته تبدیل کند. با توسعه این فناوری موبایل و لپ تاپ های آینده نیاز به باتری ندارند.
مشاهده نتایج بیشتر...