چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۷:۵۱Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

یاران نیوز (yarannews.ir)

  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
یکی از شرط های تولید خودرو رقابتی در سطح بین المللی، توسعه فناوری و نوآوری است چراکه رقابت در قرن جدید متفاوت از گذشته شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان ساختار بانکی کشور را یکی از علل مشکلات کنونی اقتصاد ایران می دانند که نهادهای مربوطه قادر به اصلاح و نظارت بر آن نیستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بیمه دی با نزدیک به پنجاه شعبه در سراسر کشور و نزدیک به 500 نفر پرسنل فعال در حال خدمت رسانی به جامعه ایرانی می باشد به طوری که سرعت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
طبعاً تردد در شهری شلوغ و وسیع بسیار دشوار است مازاد بر اینکه در ساعات اداری گرفتن مرخصی ساعتی و از این دست هم قرار دارد که مزید بر علت می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
چند روز پیش درحالی مجمع عمومی انجمن صنفی سازندگان قطعات خودرو برگزار و اعضای جدید انتخاب شد که ابهاماتی به نحوه برگزاری مطرح است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به اذعان بسیاری از کارشناسان، یکی از علل اصلی قیمت های نجومی بازار، تقاضا سفته بازی در بازار است که بخش قابل توجهی از آن توسط دلالان مدیریت می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مصطفوی با اشاره به اینکه خودرو گران به دست مردم می رسد، معتقد است جریانی به دنبال افزایش قیمت خودرو است تا با این روش هزینه ناکارآمدی خودروسازان را از جیب مردم پرداخت کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
طبق بررسی های صورت گرفته یکی از قطعه سازان با وعده حل مشکلات اعضا در دستگاه های نظارتی و بازرسی سعی در ورود به هیئت مدیره این انجمن بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بررسی ها نشان از آن دارد که مالک خودروسازی های دنیا برندهای مختلفی هستند که گاها روابط تو در تو با یکدیگر دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سال 2013 کارمند واحد آموزش یکی از شرکت های وارد کننده خودرویی بودم. طبق روال سازمان برای دریافت و انتقال آموزش ها به یکی از کشور های آسیای شرقی مسافرت می کردم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اکنون این جهان است که در انتظار یک شوک دیگر در بزنگاه فرو پاشی جدیدی قرار گرفته است. باید منتظر بمانیم تا در ماه می سال 2020 ببینیم که اقتصاد جهانی آبستن چه حوادث ناگواری است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عرب مازار در تبیین ریشه عدم خصوصی سازی صنعت خودرو گفت: خودرو در ایران چون کاسه ای برای دولت ها بوده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تجربه نشان داده در صنعت خودرو دولتی که متکی به ارز دولتی و واردات است، گاها حق تولید کننده و تامین کننده داخلی به علت جذابیت های موجود در پورسانت و... در عقد قرارداد با شرکت های خارجی از بین می رود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تجربه و شواهد نشان داده که نگاه دولت ها به صنعت خودرو و دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور سیاسی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
چرا علی رغم افزایش چشمگیر پرسنل ولی به یکباره شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران با کاهش سود و زیان دهی مواجه شده سوالی است که نیازمند شفاف سازی می باشد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
هرچند که درآمد عملیاتی و سودناخالص مهرکام پارس در شش ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته با رشد مواجه بوده است ولی زیان خالص، زیان عملیاتی و هزینه های فروش ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
الیزابت وارن، دی ماس و کریس وان هولن خواستار تحقیقاتی روشن و مشخص در مورد گزارش اخیر روزنامه دیلی بیست شدند،
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
اگر واگذاری مد نظر وزیر صنعت به گونه ای باشد که پس از آن دیگر دولت در اموری همچون قیمت گذاری و تعیین مدیرعامل شرکت ها دخالتی نداشته باشد، می تواند به رشد و توسعه صنعت خودرو کمک کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در ماجرا سقوط هواپیما اوکراینی که به علت خطای انسانی دچار حادثه شده، انتقادات زیادی به مسئولین مربوطه وارد شده که به حق و به جا است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رحیمی انارکی در نشست خبری از پیگیری بزرگ ترین پرونده های مالی بانک مسکن خبر داد و گفت: ما 4 پرونده بزرگ مربوط به اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 داریم که یکی از آنها سرمایه گذاری خارجی بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان :همه مدیران ارشد، میانی و رده پایین دو خودروساز بزرگ کشور با دستور دولت مشخص می شوند یا در برخی موارد به عنوان باج به مجلس، قوه قضائیه و دیگر نهادها ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
صنعت خودروسازی ایران از صدر تا ذیل؛ درگیر با اشتباهات راهبردی است و تا زمانی که ریشه های مشکل مرتفع نشود، اصل مشکل پابرجا خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از تحولات اخیر از جمله حمله موشکی به پایگاه امریکایی در کرکوک و کشته شدن یک پیمانکار امریکایی، پومپئو به همراه وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک به کلوب شخصی ترامپ در فلوریدا رفتند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سدیدی چند روز مانده به اولین سال از دوران مدیریت ش از شرگت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی رفت
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس هیئت تفحص مجلس نهم با انتقاد شدید از رفتار شبه رسانه"اختاپوس"در تخریب صنعت خودرو گفت: متاسفانه شبه رسانه هایی از جمله اختاپوس، خواسته یا ناخواسته تحت جریان نفوذ پنهان نقشه دشمن قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
فشارهایی که بر روی صنعت قطعه سازی در این روزها که کشور خود گریبانگیر فشارهای اقتصادی است وارد می شود، کمی قابل تامل است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
از نکات جالب در ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی، حضور مدیر روابط عمومی بانک ملی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
صنعت قطعه سازی در یک و نیم سال اخیر با 5 رخداد مهم مواجه شده که تحلیل آنان در کنار یکدیگر حاکی از احتمال بروز یک تحول اساسی در ساختار کلان این صنعت است
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اسبق وزیر صنعت با انتقاد از حمایت دولت از خودروسازان انحصارگر، سیاست صحیح را در حمایت از قطعه سازان کارآمد بخش خصوصی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عباس قاری *
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به تازگی شورای نگهبان با واگذاری سهام دولت در شرکت های خودروسازی به بخش خصوصی مخالفت و این موضوع را مغایر با بند ج اصل 44 عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
چرا مخالفان خصوصی سازی به جای نام بردن از معدود خصوصی سازی هایی که در عمل موفق نبوده و البته بررسی علت این عدم موفقیت ها نیز قابل بحث است، به موارد متعدد موفق در زمینه خصوصی سازی اشاره نمی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اینکه در یک سال اخیر دستگاه های نظارتی با قدرت مصمم بر ریشه کن کردن فساد در بخش های مختلف به ویژه صنعت خودرو می باشند، امری مبارک است.......
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
متاسفانه چنین مهمی در صنعت خودروسازی کشور، کمتر مورد توجه قرار گرفته است. فارغ از عدم رضایت عمومی نسبت به محصولات تولیدی، رفتارشناسی بنگاهی شرکت های خودروسازی به روشنی گویا آن است.......
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
در تازه ترین نخبه کشی صنعتی در شرکت های خودروسازی، یکی از مدیران شایسته بعد از عدم پذیرش فضای رابطه سالارانه و رفتارهای غیرتخصصی، در حال مهاجرت از کشور است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نسبت دادن مطالبه گری امر خصوصی سازی به انحصارگرایی، یک فرار به جلو است برای آنان هایی که گاها ریشه در ساختار حاکمیت دارند
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
در آخرین تغییرات طرح ساماندهی خودرو، بند مربوط به واگذاری کامل باقی مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا (مطابق نظر شورای نگهبان) اصلاح شد تا خصوصی سازی صنعت خودرو عملا رنگ قانون را به خود نبیند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سال 1391 بود که نمایندگان مجلس اقدام به بررسی جزئیات طرح ممنوعیت اشتغال به بیش از یک شغل از سوی افراد کردند این در حالی است که هنوز برخی در زیرمجموعه های وزارت رفاه چندشغله هستند
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی صنعت خودرو، حاکی از حاکمیت وضعیتی است که شاید در نوع خودش منحصر به فرد است. این صنعت بعد از آغاز تحریم ها در سال 1397 با یک چالش سه ضلعی روبرو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر استانهای البرز، قزوین و زنجان بانک ایران زمین در راستای حمایت از تولید و گسترش همکاری با تولید کنندگان داخلی با مدیرعامل شرکت کیا بسپار کاران دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس، دولتی بودن خودروسازی ها را عامل زیان ده شدن این شرکت ها در نیمه اول سال دانست و گفت: دخالت دولت بهره وری صنعت خودرو را پایین آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری: اگر بخش خصوصی می تواند کاری را انجام دهد، بخش دولتی و نهاد های عمومی غیردولتی خود را رقیب بخش خصوصی ندانند و به آن کار ورود نکنند و اگر هم فعالیت دارند کنار بکشند .
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نتایج بررسی اسناد نشان می دهد در برخی از شرکتها و سازمانهای زیر مجموعه برخی وزارتخانه ها اتفاقاتی در جریان است که نیازمند شفاف سازی است
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی با مروری بر آنچه که بر صنعت خودروسازی چین گذشت، وضعیت صنعت خودرو در ایران را به چالش کشید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آخرین آمارها 2017 حاکی از آن است که همچنان بوش، کونتیتال و دنزو سه تامین کننده بزرگ قطعات خودرو در دنیا می باشند
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگو تعزیرات حکومتی: هموطنان در برخی موارد کم توجهی می کنند و آن این است که در دو سال گذشته واردات خودرو ممنوع بوده است و قاعدتا کسانی که اقدام به پیش خرید خودرو می کنند بایستی مراقب باشند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بررسی اسناد نشان از رابطه سه ضلعی بین بیمه سامان، خودروسازی کارمانیا و یک شرکت گردشگری دارد
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
طبق اخبار به دست آمده چند روز پیش مدیرعامل سابق یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی با قرار وثیقه چند ده میلیاردی آزاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صورتهای مالی 12 ماهه منتهی به پایان اردیبهشت 1398 صندوق سرمایه گذاری کارگزاری بانک ملی ایران موارد قابل تاملی را نشان می دهد که شاید بهتر باشد دلیل آن را در ابتدا از آقای حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین علی رغم وجود زیان انباشته، طبق کدام توجیه فنی و اقتصادی و همچنین بند اساسنامه ای خود مبادرت به سرمایه گذاری در بخش املاک نموده است؟
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۳    
یاران نیوز: یادتان می آید اولین بار چه زمانی پاهایتان را روی ماسه های نرم ساحل گذاشتید و منتظر ماندید تا آب دریا به سمت ساحل بازگردد و پاهای شما را نوازش کند؟......
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مستندات نشان از آن دارد قاضی"الف.ق"در خروج"م.و" مدیر خودروسازی از کشور نقشی ندشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بررسی صورتهای مالی بانک پاسارگاد در دوره سه ماهه منتهی به پایان خرداد 1398نشان می دهد که این بانک بالغ بر 4 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پرداختهای کلان با تصمیمات مدیریتی قابل اصلاح است مگر اینکه مدیران بانکی از این پرداختها منتفع باشند و به همین دلیل در قبال آن کاری انجام ندهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
این شرکت فلزی که مبلغ فروش محصولاتش در پایان سال 1397 نسبت به سال 1396 افزایش 49 درصدی داشته طبق صورتهای مالی در سه ماهه نخست سال شاهد ریزش 59 درصدی سود انباشته و 30 درصدی جمع حقوق صاحبان سهام خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی، بانک ملی ایران برای واردات کالا و خدمات ارز دولتی و نیمایی دریافت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک پاسارگاد در حالی نسبت به محدودسازی بانک ها به بنگاه سازی منتقد است که در حال حاضر بانک متبوع وی 42 شرکت تابعه و وابسته در بخش های مختلف دارد به طوری که این شرکت ها بخش قابل توجهی از ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس از شرکتهای زیر مجموعه بانک پارسیان در چند وقت اخیر بسیار کم فروغ بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طبق اخبار به دست آمده، الحاقیه کارت طلایی شرکت امدادخودرو بعد از یک وقفه زمانی مجددا اجرایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد یکی از شرکت های بیمه، در سه ماهه نخست سال در حدود 88 میلیارد تومان به 1708 نیروی خود، حقوق و دستمزد پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ذوب آهن اصفهان همچنان با پدیده ضرر و زیان دست و پنجه نرم می کند. بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه در سه ماهه نخست سال ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان که از شرکتهای زیرمجموعه بانک پارسیان است گروه مالی پارسیان، شرکت مخابرات ایران ، گروه سرمایه گذاری سایپا و بیمه مرکزی را به عنوان مهمترین سهامداران خود می بیند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
برخی از نهادهای نظارتی نه تنها هیچ شناختی از تولید ندارند بلکه تاکنون یک بار هم پای شان به شرکت های قطعه سازی نگذاشته اند و اگر شرکتی هم آنان را برای شفاف سازی در خصوص اتهامات به شرکت خود دعوت نموده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سوءمدیریت داخلی در کنار دشمنان خارجی شرایط را به گونه ای تغییر داده که دیگر با روش های سنتی و کوتاه مدت سلیقه ای یعنی روش هایی که متاثر از روابط سیاسی و جناحی اتخاد می شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران نیز به عنوان نخستین هلدینگ تخصصی گردشگری از این رویه در امان نبوده است به طوری که غالب اعضای هیئت مدیره این هلدینگ در چندین شرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از تغییر مدیرعامل شستا بعد از برگزاری مجمع عمومی این هلدینگ است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آرشام رئیسی نژاد، دانشجوی دکترای اقتصاد دانشگاه سوربون و پژوهشگر مدرسه اقتصاد پاریس در یادداشت اختصاصی که در اختیار خط بازار قرار داده، شرایط کنونی وضعیت صنعت خودرو ایران را تحلیل نموده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اسناد مالی، شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه در دوره 9 ماهه منتهی به خرداد 1398، به میزان 793 میلیارد و 980 میلیون ریال در املاک سرمایه گذاری کرده است
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
متاسفانه بعد از گذشت ماه، هنوز متهمین این پرونده در دادگاه محاکمه نشده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرها حاکی از آن است که معاون تامین یکی از شرکت های خودروسازی توسط دستگاه های نظارتی فراخوانده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حواشی سازمان تامین اجتماعی تمامی ندارد. متاسفانه سرمایه بازنشستگان در سایه سوء مدیریت و غفلت برخی از دستگاه ها، در برخی از شرکت های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی بازیچه بده بستان های سیاسی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، نگرانی ها در خصوص زد و بندهای سیاسی در حال افزایش است. متاسفانه کسب رای برای برخی به حدی شیرین است که حاضرند منافع ملی را قربانی منافع شخصی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
علی علیلو، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در دو بازه زمانی مشابه نزدیک به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهارنظر متناقضی داشته است که قابل تامل می باشد
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که فضل الله معظمی به عنوان رئیس هیئت مدیره بیمه آسیا در دو شرکت ای اف جی اچ کیش و صاقولا بهشهر عضو هیئت مدیره است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بانک ملی به عنوان دومین بانک کشور، به واسطه شرکت های متعدد تابعه در حوزه های مختلف اقتصادی فعالیت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
طبق گزارش های مالی سال 1397، کل تسهیلات جاری کلا بانک پاسارگاد در حدود 34 هزار میلیارد تومان است. این مبلغ مربوط به 14 گروه مالی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای خودرویی سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه ایران به لحاظ سرانه خودرو به نسبت جمعیت، در رتبه هفتاد و یکم دنیا قرار دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طبق اسناد مالی، جمع تسهیلات اشخاص مرتبط بانک پاسارگاد در حدود 3.000 میلیارد تومان است که مجموعا مربوط به 10 فرد حقیقی و 29 فرد حقوقی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در پی اظهارنظر مقامات رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان در خصوص اخذ مابه التفاوت شرکت آرین موتور، چند نکته قابل تامل وجود دارد:
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس امور سهام بانک سینا در گفتگو با خبرنگار خط بازار:گویا روند واگذاری مازاد سهام بنیاد به یک شرکت خارجی در حال انجام است که البته از جزئیات آن اطلاعات خاصی وجود در دست نیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه نوین که رئیس هیئت مدیره آن، علیرضا بلگوری همان مدیرعامل بانک اقتصادنوین است، در سال 1397 در حدود 50 میلیارد تومان هزینه پرسنل 561 نفری خود کرده است که به طوری میانگین سهم هر نفر 7 میلیون و ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
جیمز بوکانان، نظریه پرداز اقتصادسیاسی درباره انتخاب عمومی معتقد است که سیاست برابر با کاربرد قدرت و اقتصاد است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
درحالی که طی یک ماه گذشته خبر انتصاب مینا مهرنوش به سمت مدیر عاملی رایتل مطرح شده بود، روز گذشته و پس از اعلام خبر برگزاری جلسه معارفه وی به عنوان مدیر عامل جدید این اپراتور ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
طبق اسناد مالی سالانه منتهی به 29 اسفند 1397، در سال گذشته تسهیلات این بانک(اعم از جاری، غیرجاری و ذخیره مطالبات مشکوک الوصول) به 42 شرکت مذکور در حدود 9 ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
این بانک که 16 شرکت وابسته و 24 شرکت تابعه دارد، به طور متوسط به هر کارمند خود در قالب هزینه های سرمایه انسانی بیش از 12 میلیون تومان ماهانه پرداخت می کند
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرتضی مصطفوی، کارشناس ارشد اقتصاد با بیان اینکه حذف مداخله دولت در صنعت خودرو از جمله مهم ترین اصلاحات است، گفت: خصوصی سازی شرکت های خودروسازی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در پی درخواست یکی از کارمندان وزارت نفت در خصوص ابطال اساسنامه صندوق های بازنشستگی، پس انداز و صندوق رفاه کارکنان صنعت نفت مصوب 25/9/1393 ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بانک تجارت که سکان هدایت آن در سال 1397 در اختیار رضا دولت آبادی بود، سال گذشته را با بیش از 109.512 میلیارد ریال زیان انباشته به پایان رساندند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ظهر روز سوم خرداد امسال اهالی خیابان شریفی منش محله الهیه شاهد دود سیاه و غلیظی بودند که از پارکینک یک مجتمع مسکونی تا طبقه پنجم زبانه می کشید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که 65 درصد از سهام بانک سینا متعلق به بنیاد مستضعفان است که طبق قوانین جاری کشور سقف مجاز تملک سهام به طور مستقیم یا غیرمستقیم برای هر شرکت سهامی عام یا تعاونی سهامی عام یا هر مؤسسه و نهاد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۶۲ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی درباره آخرین وضعیت پرونده پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی و هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو اطلاع رسانی کرد
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: متاسفانه در ایران رسم شده شرکت ها برای آنکه پاسخگو نباشند و تخلفات خود را ادامه دهند، معمولا از افرادی که دارای رانت پرقدرت هستند در هیئت مدیره ها و مشاوره ها استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
طبق اسناد رسمی در 6 ماهه منتهی به 31/3/1398 این شرکت در حدود 3 میلیارد و 725 میلیون تومان به کارمندان خود در بازه مذکور حقوق و دستمزد داده است که با احتساب 33 نفر کارمندان این شرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رضا الفت نسب با بیان اینکه بسیاری از سرویس ها مانند علی بابا و اسنپ توانسته اند سرویس های غیراینترنتی را تا حد زیادی کنار بزنند، خاطرنشان کرد: شورای رقابت، مسئول ایجاد رقابت است ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
درحالی ترازهای مالی بانک ملی از سال 1393 به بعد منتشر نشده که وزارت اقتصاد به عنوان رئیس مجمع بانک ملی بایستی پاسخگو این عدم افشای اطلاعات باشد
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
برخی بر این تصور هستند که با برکناری مدیرعامل قدیم و تعیین مدیرعامل جدید ایران خودرو، وضعیت این شرکت بهبود خواهد یافت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یکی از شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان بعد از گذشت 5 سال هنوز اسناد ملکی واحدهای مجتمع رز تهران را تحویل نداده است
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت امداد خودرو در پی گزارشی مبنی بر بخشنامه جدید الحاقیه کارت طلایی، این بخشنامه را تا اطلاع بعدی لغو و اعلام نمود پول دریافتی از مشتریان عودت داده می شود
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
علی رغم اینکه سیدمهدی حسینی دارای پرونده های تخلف متعدد در مراجع قضائی است، ولی با همان عنوان مجعول در بسیاری از محافل رسمی از جمله رسانه حضور پررنگی دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...