یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۰:۴۸Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

یزد آوا (yazdava.ir)

  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد، از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به روستاییان بخش چاهک بمناسبت شهدای خدمت و 83 شهید امدادگر هلال احمر استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
هیات ورزش کارگری استان یزد که در سال 1401 موفق به کسب رتبه سوم میان هیاتهای ورزش کارگری در سطح کشور شده بود، در سال 1402 نیز این رتبه را تکرار کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار یزد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد به عنوان رئیس کمیته امداد و نجات ستاد اربعین استان منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور سرمایه گذاری استانداری یزد گفت: با توجه به زیست بوم کارآفرینی در استان یزد بیش از 2 هزار واحد تولیدی در دولت سیزدهم نیز ضمن اخذ موافقت اصولی و جواز تأسیس وارد فرآیند راه اندازی شده ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۵:۵۰    
موضوع مناقصه: پیاده رو سازی خیابان ایثارگران
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ثبت نام نوزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان آغاز شده و مدیران تعاونی های یزد تا 26 خردادماه فرصت دارند در این جشنواره ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه توان افزایی داوطلبان هلال احمر استان یزد در محل معاونت بین الملل آستان قدس رضوی(ع) با حضور داوطلبین هلال احمر برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اردکان در دویست و شصت و یکمین جلسه این شورا از تشکیل کمیته ای به منظور نیاز سنجی و اولویت بندی آسفالت معابر و با هدف پاسخگویی به درخواست ها و مطالبات مردم و توزیع عادلانه خدمات ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰    
دعوتنامه شرکت در مناقصه عمومی واگذاری اخذ حق ورودی خودرو و بهره برداری از باسکول تمام اتوماتیک میدان مرکزی میوه و تره بار
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هنرمند یزدی گفت: در وجود شهید رئیسی به هیچ وجه نشانی از دورویی و نفاق و ریاکاری نبود و هر آنچه انجام می داد با خلوص، صداقت و ایمان کامل بود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۱۷۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده شهید رئیسی فرمودند: حضور مردم در تشییع رئیس جمهور ریشه مردمی جمهوری اسلامی و قوت آن را نشان داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: نه تنها پیگیری های ما در خصوص اجرای پروژه ها گی دولت سیزدهم کمرنگ نمی شود بلکه با قدرت و قوت تعهدات دوره ریاست جمهوری رئیس جمهور شهیدمان را به انجام می ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد گفت: شورای ششم با کمترین چالش و اختلاف نظر به کار خود ادامه می دهد و هماهنگی و انسجامی خاصی در شورای ششم شورای شهر یزد وجود دارد که در کشور زبانزد است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار یزد گفت: در شورای قبل بودجه در نظر گرفته شده برای احیای بافت تاریخی 53 میلیارد تومان بود در حالی که در سال گذشته 230 میلیارد تومان بودجه برای بافت تاریخی مصوب شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۴    
آگهی مناقصه عمومی تک مرحله ای پیاده رو سازی بلوار صابر یزدی در منطقه یک شهرداری یزد
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی یزد از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان یزد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نظر دارد اجرا ی پروژه مشروحه ذیل را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه مرکز پژوهشی مطالعات اسلامی زنان با حضور کارشناسان ملی برتر حوزه زنان و مسئولان استانی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر جشن بزرگ خیلی دخترونه در یزد برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کانون جوانان رضوی استان یزد گفت: ستان یزد از 21 اردیبهشت ماه همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) تا پایان دهه کرامت میزبان 17 خادم حضرت امام رضا(ع) خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر همکاری های علمی بین المللی گفت: جایگاه دانشگاه یزد در رتبه بندی 2024 تایمز آسیایی با ارتقای قابل توجهی نسبت به دوره های قبلی، در رتبه 301 تا 350 قرار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۳    
شرکت آب وفاضلاب استان یزد در نظر دارد عملیات مشروحه ذیل که از محل اعتبارات عمرانی تامین اعتبار شده را به روش مناقصه عمومی یک مرحله ای توام با ارزیابی کیفی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد گفت: میزان بارندگی های استان یزد برای یک سال آبی در 25 سال گذشته بی سابقه بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سید ابوالفضل حسینی نونهال مهریزی رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کلیه رقبای خود را شکست داد و قهرمان وزن 52 کیلوگرم کشور شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد از حضور 59 هزار و 700 دانش آموز سراسر استان، در طرح ملی نجات آب (داناب) خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد میزبان شهید گمنام خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نرخ خام ولادت استان یزد در سال 1402 برابر با 14/7 در هزار نفر ثبت شده که بالاتر از میانگین کل کشور (12/6 ) بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: تا خرداد ماه امسال قریب 400 واحد پروژه نهضت ملی مسکن تکمیل شده در شهر یزد و تعدادی واحد در شهرستان ها به مرحله افتتاح خواهد رسید
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد گفت: در استان یزد و به استناد بند ع تبصره 8 قانون بودجه سال 1402، 31 صنعت باید از آب غیرمتعارف استفاده کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه چهار یزد: بر اثر باران های پیاپی اخیر، مناطقی که دچار ریزش چاه های فاضلاب، چاه های جذبی و دیوار های فرسوده شده بود، ایمن سازی گردید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد گفت: قبور آسیب دیده خلدبرین در اثر بارندگی اخیر ترمیم می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در دولت سیزدهم 23 شورای اسلامی کار در واحدهای تولیدی استان یزد تأسیس شده این در حالی است که در 31 سال گذشته در استان 50 شورای اسلامی کار فعالیت داشته ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر استان با حضور بیش از 20 تیم تخصصی امدادی در عملیات سیل و آب گرفتگی در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی مقیم خارج کشور مبلغ 325 دلار مجموع صدقه های خود را به ستاد دیه استان اهدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسمی که روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه بدین منظور در مسجد امام حسین (ع) دانشگاه یزد با حضور دانشگاهیان دانشگاه یزد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با اعلام شعار هفته زمین پاک با عنوان مشارکت مردم، ایران در برابر پلاستیک، نجات زمین ، به تشریح برنامه ها و تولیدات رسانه ای در این هفته پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص زودهنگام بیماری های غیر واگیر و سرطان بیمارستان شهید صدوقی یزد گفت: این مرکز با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص و با تجهیزات پیشرفته در زمینه تشخیص سرطان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از ارسال 1400تخته موکت و 650 تخته پتو از هلال احمر استان یزد به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد مجتبی مژگانیان به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده بیماری های غیرواگیر یزد گفت: نرخ ابتلای یزدی ها به سرطان با آمار 213 در 100 هزار نفر است که این آمار در ایران جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد گفت: یکی از المان هایی که تأثیر فوق العاده زیادی بر زیبایی فضای سبز و محوطه ساختمان یا حتی فضاهای شهری از قبیل محوطه پارک ها و میدان ها می ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: 40نفر نیرو امدادی همراه با تجهیزات مورد نیاز به مناطق سیل زده جنوب استان سیستان و بلوچستان اعزام شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: در سال گذشته بیش از 10 میلیون و 300 هزار سفر با اتوبوس های خط واحد در یزد انجام گرفته است که نشاندهنده افزایش سرانه سفرهای درون شهری است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس یزد از واژگونی اتوبوس بندرعباس- تهران در محور کمربندی یزد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری یزد گفت: نرخ اتوبوس شهری در یزد با کارت شهروندی که پیش از این یک هزار و 750 تومان بود با افزایش 14 درصدی به 2 هزار تومان افزایش یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به رکورد سه برابری رشد تماشاچی و فروش سال گذشته سینماهای استان، ابراز امیدواری کرد این روند افزایشی را در سال جدید نیز شاهد باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از برگزاری ویژه برنامه های فطرانه در بافت تاریخی یزد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: شب گذشته دو فرد که در ارتفاعات دره گاهان تفت گرفتار شده بودند با همکاری تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر شهرستان تفت نجات یافتند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در دیدار عیدانه خود با جوکارنماینده محترم مردم شهرستاهای یزد زارچ و اشکذر و بخش ندوشن دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
متخصص طب سنتی ایرانی گفت: کاهش وعده هایی غذایی به راحتی اتفاق نمی افتاد اما پس از ماه مبارک رمضان و با توجه به یک ماه روزه داری این اقدام می تواند در حفظ سلامت بدن انسان کمک کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد از فعالیت بیش از 550 پایگاه دریافت فطریه و کفاره در سطح استان یزد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به گذشت 42 درصدی شکات یزدی در پرونده های جرائم مالی گفت: خصلت گذشت و جوانمردی مردم یزد قابل تقدیر است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۶:۵۳    
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نظر دارد کالاهای مشروحه ذیل را از طریق برگزاری مناقصه عمومی دومرحله ای همراه با ارزیابی کیفیاز فروشندگان و تامین کنندگان واجد شرایط خریداری نماید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اردکان پیشنهاد نام گذاری یکی از معابر شهر به نام شهید مدافع امنیت، شهید حسین انتظاریان را مطرح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: با پایان یافتن طرح نوروزی هلال احمر یزد به 46 هزار و 338 تن از مسافران نوروزی در پست های نوروزی هلال احمر در یزد خدمات مربوطه ارائه شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول اجرایی موزه آب یزد از بازدید بیش از 10 هزار گردشگر داخلی و خارجی در ایام نوروز از موزه آب یزد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مراسم تشییع و تدفین پیکرهای پاک سه پاسدار شهید سپاه الغدیر استان یزد همزمان با برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس بر روی دستان مردم شهیدپرور و دارالعباده یزد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: رژیم اشغالگر قدس با حمله به کنسولگری ایران در دمشق، به دنبال منحرف کردن اذهان مردم جهان از جنایات خود در غزه و فرار از شکست غیرقابل ترمیم در عملیات طوفان الاقصی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم با عنوان نوای ملکوت در روز 9 فروردین ماه از ساعت 20 در مسجد جامع کبیر یزد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد خدمات سفرهای نوروزی یزد از اسکان بیش از 180 هزار مسافر نوروزی در اماکن رسمی یزد یزد تا پایان روز سوم فروردین ماه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان یزد گفت: مجموع تصادفات در جاده های استان یزد از آغاز طرح نوروزی تاکنون 93 مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شادراه نور توانست در سال جدید به یکی بزرگترین نیازهای مردم یعنی نیاز به نشاط و تفریح را پاسخ دهد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروهی از گردشگران خارجی در بازدید از (شادراه نور) از اقدام خوب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تجلیل کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان یزد گفت: میزان تصادفات فوتی درون شهری استان یزد در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان یزد از ورود دو موج جوی در روزهای جمعه و یکشنبه هفته آینده به استان یزد خبر داد که با وزش باد و رگبار همراه است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: در ایام نوروز در مجموع روزانه امکان پذیرش و اسکان حدود 160 هزار نفر در سطح استان یزد وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در سالی که گذشت 26 هزار نفر در سطح استان، کمک های اولیه، آمادگی مقابله با مخاطرات و پایه های داوطلبی را آموزش دیدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از جشنواره خشت و خاطره به مناسبت بهار طبیعت در یزد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۳۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا طی مراسمی نشان فتح را به سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعطا کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: با توجه به ایام ماه رمضان و عید نوروز اقلام مصرفی این ماه از جمله خرما، آجیل، موارد پروتئینی شامل گوشت مرغ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در دومین جشنواره ملی ثریا که به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، از دانشگاه یزد به عنوان دانشگاه موفق در زمینه جذب دانشجویان بین المللی تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قنادان یزد با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان از ابلاغ نرخ هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در انواع ممتاز، درجه یک و مرغوب در یزد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز استان یزد گفت: نرخ خدمات اتحادیه صنف چلو کباب، هتل داران یزد دبرای رستوران های فوق ممتاز، رستوران های ممتاز، رستوران های درجه یک ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست فعالان اقتصادی یزد با سفرا و نمایندگان کشورهای عضو اکو و مجمع گفتگوی همکاری آسیا برگزار شد و سفرا با ظرفیت های اقتصادی استان یزد آشنا شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری ششمین جشنواره بزرگ زیباترین سفره هفت سین در یزد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: سه رسانه خارجی، نشست مجمع گفت وگوی همکاری آسیایی (ACD) در این استان را که طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در این استان برگزار می شود را پوشش می دهند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مردم دارالعباده یزد یزد با حضور پرشور خو در انتخابات برگ زرین دیگری در تاریخ این مرز و بوم رقم زدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد از سفر سفرا و نمایندگان 15 کشور به استان یزد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر اردکان، مشارکت مردم را گامی موثر در خنثی سازی توطئه دشمنان دانست.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: 180 هزار و 889 خانوار مشمول طرح فجرانه معادل 97 درصد خانوار مشمول این طرح در استان یزد از 18 بهمن تاکنون الان در طرح فجرانه مشارکت کرده و خرید خود را ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور بیابان اداره کل منابع طبیعی استان یزد گفت: 970 هزار هکتار در اطراف شهرها، روستاها، محورهای مواصلاتی و سکونتگاه های ما در قالب 24 کانون فرسایش بادی زندگی یزدی ها را تحت تأثیر قرار می ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یازدهمین کنفرانس ملی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 16 و 17 اسفندماه 1402 در دانشگاه یزد برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: هشت تیم عملیاتی هلال احمر استان یزد به همراه تجهیزات کامل به سیستان و بلوچستان اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان یزد و معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد میزان مشارکت شهروندان این استان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را 50 ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت بازرسی استان یزد گفت: انتخابات در یزد با کمترین مشکل ممکن در حال برگزاری است و عاملی که باعث خلل در رای گیری شود وجود نداشته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد گفت: در تمامی شهرستان های استان تعدادی شعب منتخب برای حضور خانواده های خوش جمعیت استان انتخاب شده اند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی به شکرانه بارش پر خیر و برکت برف در استان، مبلغ 200 میلیون تومان را جهت آزادی چند زندانی جرائم غیر عمد اهدا نمود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان یزد گفت: کلیه محورهای روستایی در استان یزد مسدود است و محورهای یزد- نائین، یزد- کرمان و یزد- شیراز تردد به کندی و صرفاً با زنجیر چرخ انجام می گیرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: در استان یزد نزدیک به 900 نفر بازرس و تعدادی سربازرس و بازرس ویژه بر روند اجرای انتخابات در یزد نظارت خواهند داشت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب منطقه شمالی از صرفه جویی بیش از 200 هزار متر مکعب آب با انجام اقدامات حفاظتی این اداره در یک سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد گفت: آینده درخشان کشور در گرو حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات است و مردم با حضور در انتخابات به صورت مستقیم در سرنوشت خودشان تأثیرگذار هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان یزد گفت: در شهرستان یزد هزار و 300 نفر برای نظارت بر انتخابات آموزش دیده اند که بر انتخابات در شهرستان یزد برابر وظایف مشخص شده از سوی شورای نگهبان نظارت دارند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: آمار نامزدهای انتخابات مجلس در چهار حوزه انتخابیه در استان یزد با احتساب انصرافی ها، هم اکنون 174 نفر است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب وفاضلاب استان یزد در نظر دارد عملیات مشروحه ذیل که از محل اعتبارات عمرانی تامین اعتبار شده را به روش مناقصه عمومی یک مرحله ای توام با ارزیابی کیفی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه چهار یزد از اصلاح هندسی و اجرای آسفالت مسیر دسترسی به حوزه علمیه حضرت زینب(س) و دانشگاه پیام نور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دروازه بانان یزدی تیم ملی فوتبال ساحلی با استقبال مردم و مسئولان وارد یزد شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...