سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۵۹Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

یزد آوا (yazdava.ir)

  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سفید گفت: اولین جشنواره خش دلانه توانست این نشاط و پویایی را به جامعه تزریق کند و بر همین اساس تصمیم گرفته شد تا دومین جشنواره نیز برگزار شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تامین نهاده ها ی دامی در بازار آزاد دامداران را با مشکلات زیادی مواجه کرده و قیمت تمام شده شیر تولیدی را برای آنان افزایش داده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه دهقانی از بسیجیان فعال یزدی است که تقریبا از ده سال پیش با همراهی و همکاری دیگر بسیجیان، اقدام به برگزاری کلاس های حفظ قرآن در محله محمود آباد یزد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از ابتلای 1447 نفر از کادر بهداشت و درمان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فاتحی نیا گفت: با توجه به آنکه واکسیناسیون موثرترین راه پیشگیری ا ز بیماری ها می باشد؛ جمعیت دام سنگین استان علیه بیماری بروسلوز (تب مالت) واکسینه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
بخش اعظم مشکلات اقتصادی کشور در سال های اخیر، ناشی از تصویب قوانین بودجه با کسری فراوان در سال های 98 و 99 بوده، اتفاقی که مقصر اصلی آن سازمان برنامه و بودجه است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ کشوری فرمانده انتظامی شهرستان خاتم از کشف 20 راس دام قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره مجازی جهادگران علم و فناوری صبح امروز در حسینیه ثارالله یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بحری گفت: صدور بارنامه توسط کارخانجات تولید کننده مصالح ساختمانی یزد دست دلال را از این بازار کوتاه می کند که در حال پیگیری آن از دستگاه های ذیربط هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تلاوت 4هزار ختم قرآن و 4هزار چله زیارت عاشورا در یزد آغاز و رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: دولت در هشت ماه آینده به جای فرصت سوزی، فرصت سازی کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار رضا پورشمسی گفت: در حوزه کمک مؤمنانه قریب به 60 هزار بسته معیشتی توزیع شده است که در آخرین روز هفته بسیج نیز بیش از 6 هزار بسته معیشتی به این آمار اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
پس از اعلام نیاز مراکز درمانی و سازمان انتقال خون ایران به اهداء خون و رسانه ای شدن کاهش ذخایر خونی کشور کاربران شبکه های اجتماعی اقدام به راه اندازی کمپین #نذر_خون در فضای مجازی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
50 بسته معیشتی بین بیماران نیازمند تحت پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی یزد توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار فرهنگ دوست دبیرکل کنگره 4 هزار شهید استان یزد گفت: 4 هزار ختم قرآن کریم و 4 هزار چله زیارت عاشورا و 4 میلیون ختم صلوات بر شهدا در یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدزاده گفت: جهت تامین تجهیزات دستگاه اکسیژن ساز مبلغ یک میلیارد و 850 میلیون ریال از سوی اداره اوقاف میبد به حساب بیمارستان امام جعفر صادق (علیه السلام) این شهرستان واریز شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید با وعده اصلاح نظام بانکی، اصلاح نظام مالیاتی، حذف یارانه ثروتمندان و بهبود رفاه ایرانیان از سال 1392 بر سرکار آمده است، لیکن با گذشت بیش از 7 سال هیچ توفیقی نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تقوایی گفت: خوشبختانه هیچگونه چالشی در زمینه تأمین خون و فرآورده های خونی در استان یزد وجود ندارد و مرکز انتقال خون یزد تقریبا به تمام درخواست های مراکز درمانی پاسخ داده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
زرگرچی نائب رئیس اتحادیه صنف اغذیه فروشان یزد گفت: اغذیه فروشان یزدی که قریب به 6 هزار نفر هم هستند در این روزها به سختی روزگار می گذرانند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حسنی گفت: اتاق اصناف از استاندار یزد درخواست دارد با توجه به همکاری خوب اصناف، در صورت امکان محدودیت زمان فعالیت ادامه یابد و تعطیلی مطلق صنوف اعمال نشود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امتیازی گفت: بیماران باید طبق نظر پزشک معالج خود، شیوه درمانی را رعایت کنند و در کنار آن از توصیه های ساده و کم هزینه طب سنتی استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شجاعان گفت: 333 تبلت در مرحله نخست طرح کمک به دانش آموزان نیازمند در استان یزد تهیه شد و اخیرا نیز هزینه 51 تبلت دیگر به مرکز ارسال شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سلمانی گفت: با توجه به کمبود کادر درمان در برخی شهرستان ها، دانشگاه علوم پزشکی یزد مجوز به کارگیری نیروی جدید کادر درمان و پشتیبانی را به این بیمارستان ها داده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
احمدی نسب مدیر بیمارستان خاتم از کمبود جدی فضا و نبود امکانات مبارزه با کرونا به ویژه دستگاه اکسیژن ساز و کادر درمانی متخصص در این شهرستان گلایه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
عزیزی گفت: هزینه ای که به طور خاص برای برگزاری جشنواره شهر خوب برای بچه های خوب دریزد در نظر گرفته شده مبلغی حدود 200 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جعفری با اشاره به تعطیلی 1500 صنف در استان یزد طی 50 روز، گفت: رعایت پروتکل ها در استان یزد به 73 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار یزد با تاکید بر اینکه مناسب سازی معابر شهری برای معلولان را یک کار فانتزی و خارج از دستور کار شهرداری نمی دانم، گفت: این مهم به شکل ویژه در شهرداری شهر جهانی یزد پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علی افشارپور گفت: در جلساتی که با مسئولان وزارت صمت داشته ایم از حل مشکل روغن در کشور طی دو هفته آینده خبر داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 71 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اصل مسئله در قانون کمیسیون ماده 100 شهرداری ها، ناکارامدی این قانون در برابر تخلفات است بطوری که 90 درصد احکام ان اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
خواجه رضایی گفت: پروژه 36 واحدی طرح ملی مسکن واقع در بلوار نواب صفوی یزد که جز اولین پروژه این طرح است در دهه فجر امسال به بهره بردای می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی طالبی گفت: آمار نشان می دهد شیب بسیار تند چند هفته گذشته کرونا کند شده و تقریبا به مرحله ثبات رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دوست فاطمی ها گفت: با توجه به تغییرات در خدمات رسانی مراکز فرهنگی، مجموعه کتابخانه های عمومی یزد از پتانسیل فضای مجازی جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی استفاده می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد علی مدبر گفت: روند کاهش دما تا روز شنبه در استان یزد ادامه دارد و شاهد کاهس 5 تا 8 درجه ای دما در استان خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وفائیان گفت: اولین قدم مهار خشم این است که خشم را در حوزه هوشیار بیاوریم و نسبت به آن ذهن آگاهی داشته و آن را به خود و اطرافیان اعلام کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تقوائی گفت: استان یزد در زمینه اهدای پلاسمای بهبود یافتگان کرونا سرآمد است اما با توجه به حجم بالای درخواست بیمارستان ها، میزان پلاسمای اهدا شده کافی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مروتی گفت: خط 600 میلیمتر خیابان فرخی به علت ورود ریشه درخت در محل اتصال دو شاخه لوله دچار ترک خوردگی و فرار آب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی جوادیان زاده شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر شکستگی و حادثه در خط انتقال آب به یزد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان یزد از حضور 60 خادمیار رضوی برای کمک به کادر درمان 4 بیمارستان درگیر کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی بهاباد از کشف 200 لیتر مشروبات الکلی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی زیبایی اسب اصیل ایران که قرار بود در یزد برگزار شود، به دلیل گسترش ویروس کرونا لغو شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نبی پور گفت: هم اکنون آمار تخلفات در زمینه اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی یزد با توجه به احساس مسئولیت این صنف و نظارت های موجود بسیار کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کلانتر گفت: سردرگمی که در ماه های اخیر در وزارت صمت در تصمیم گیری خصوصا در حوزه بازرگانی داخلی و ستاد تنظیم بازار وجود داشته همه علتی بر گرانی های اخیر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: در مورد آمریکا این که چه کسی رئیس جمهور بشود در سیاست ما هیچ تاثیری نمی گذارد و رفت و آمد اشخاص در آن تاثیری ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۷۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در وبینار چالش های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی غرب در مواجهه با کرونا در کنفرانس وحدت اسلامی گفت: مستکبران باید منتظر انتقامی در تراز نام بزرگ سلیمانی و ابو مهندس باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
افشارپور گفت: با پیگیری تنظیم بازار کشور مشکل تامین روغن خام تا حدود زیادی حل شده و طی دو هفته آینده عرضه روغن برای خانوار به حالت عادی برمی گردد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
براساس آمار و اطلاعات جمعیتی ثبت احوال کشور میزان ولادت در استان یزد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش 7 درصدی مواجه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: آمریکا به عنوان دشمن شماره یک جهان اسلام است و سیاست این ام الفساد غرب بر مبنای منازعه با جمهوری اسلامی است و به چیزی جز نابودی آن راضی نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ترابی گفت: مقاومت در مقابل امریکا در ساخت قدرت انقلاب اسلامی نقش مهمی ایجاد کرده و آمریکایی ها به دنبال این هستند که این الگوی مقاومت را از بین ببرند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: 54 شکارچی غیرمجاز در 6 ماهه نخست سال جاری در استان یزد دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 34 طرح گردشگری در استان تکمیل و آماده بهره برداری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شیخ علیشاهی گفت: پسته جایگاه خوبی در بافق دارد و خوشبختانه امسال هم وضعیت باردهی خوب بوده و افزایش حدود 30 الی 40 درصد در محصول پسته را شاهدیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از شناسایی 355 بیمار مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: استان یزد در زمینه مشارکت خیران در رسیدگی به آسیب دیدگان کرونا رتبه نخست را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۷۳ سایت دیگر  
نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا عصر امروز، به ریاست معاون وزیر کشور و دبیر این کمیته برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: امسال طرح توسعه کشت گیاهان گلخانه ای در 155 هکتار اراضی استان طراحی شده که تاکنون این شیوه کشت در سطح 65 هکتار زمین ها که بیشتر در شهرستان های یزد ، اشکدر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایزدی گفت: از سال های گذشته مفهومی با عنوان افول آمریکا مطرح شده است و کارشناسان و صاحب نظران آمریکایی نیز بر این موضوع اذعان دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت اله مدرسی گفت: آمریکا جنایات زیادی در مورد ملت ایران مرتکب شده که ایران هرگز آنها را فراموش نمی کند و به لطف الهی این تحریم ها هیچ نتیجه ای برای امریکا به دنبال نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سید افقهی گفت: امریکا با هزینه های هنگفت در منطقه غرب آسیا به هدفشان که طرح خاورمیانه بزرگ بود نرسیدندچون مقوله ای به نام محور مقاومت وجود داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۸    
با وجود بلیط هواپیما دیگر کسی نگران سفر و زمانبندی آن نیست. در هر کجای جهان که باشید به راحتی با خرید بلیط هواپیما می توانید به منطقه مورد نظر سفر نمایید ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مظفری گفت: نبود امنیت غذایی موجب می شود که افراد از سفره غذایی خود بزنند و در این میان برخی اقشار از جمله گروه های آسیب پذیر بیشتر تحت تاثیر قرار بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حمید پایدار گفت: بیش از 900 تن سهمیه روغن برای مصارف خانگی و صنعتی استان یزد در نظر گرفته شده که هم اکنون 180 تن آن وارد استان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر میدانشاهی گفت: اجرای طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها در استان یزد موجب کاهش 10 درصدی مصرف گاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تعطیلی باشگاه های ورزشی در پی شیوع کرونا، فعالان این عرصه را با مشکلات اقتصادی جدی روبرو کرده و در پرداخت هزیه و اجاره بها در مانده شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مهدی زارع گفت: جریمه در نظر گرفته شده برای رانندگان خودروهای شخصی در یزد که از ماسک استفاده نکنند 50 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
از تهدید به آتش زدن محله تا خورد کردن دندانهای یک شهروند و تخریب خودروهای محله در یک مستند
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ملک ثابت گفت: مسئولین باید نرخ گذاری قیمت گوشت را به دست اتحادیه قصابان بسپارند تا به صورت کارشناسی قیمت گوشت تعیین شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا در حسینیه امام خمینی(ره) و در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مهدی نژاد گفت: کمبود جدی در زمینه انسولین در استان یزد وجود ندارد و تاکنون به هر طریقی انسولین مورد نیاز استان تامین شده و به دست بیماران رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد شجاعان گفت: برای 333 دانش آموز نیازمند استان یزد توسط کمیته امداد و با کمک خیرین تبلت تهیه و به زودی در اختیار آنها قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم سلمانی گفت: تاکنون 125 نفر از کادر بهداشتی و 569 نفر از کادر درمان استان یزد شامل 41 پزشک و 355 پرستار و بقیه از سایر بخش ها به کرونا مبتلا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین مرحله مسابقه جرعه مهدوی به مناسبت نهم ربیع الاول، سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) در یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
میثم زارع گفت: اخیرا اقدام به تشکیل کمیته فنی ورزش های هوایی استان یزد رشته کردیم که می تواند تعداد سوانح پرواز را به کمترین تعداد می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
میری گفت: افزایش قیمت مرغ یک موضوع کشوری استکه به دلیل کمبود نهاده های دامی، افزایش قیمت نهاده ها و بالا رفتن هزینه های تولید به وجود آمده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم سلمانی گفت: طی هفته اخیر یک هزار و 237 مورد ابتلای جدید به کرونا در استان یزد شناسایی شد که طی سه موج کرونا تاکنون این آمار رکورد محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی زارع شحنه از روشندلان و کم بینایان یزدی است که بزرگترین مشکل جامعه روشندلان را نگاه غلط ترحم آمیز و یا مبالغه آمیز مدیران و مسئولان به آنها می داند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
خواجه رضایی گفت: در استان یزد از مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 11 هزار و 145 نفر معادل 50 درصد ثبت نامی ها حائز شرایط شناخته شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بهدانی فرد گفت: در شش ماهه امسال تعداد هزار پرونده جرایم سایبری در استان یزد تشکیل شده که 72 درصد آن به برداشت غیرمجاز و کلاهبرداری اینترنتی اختصاص دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شریفی گفت: تاکنون به قریب 11هزار نفر در استان یزد در قالب گروه های سالمندان،بیماران خاص، زنان باردار، کارکنان بهداشت و درمان و ... واکسن آنفلوانزا تزریق شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رستگاری گفت: انجام کار اساسی برای محور کهدوئیه دهشیر حداقل به اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان نیاز است و برای آن درخواست اعتبار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۱۵۷ سایت دیگر  
مراسم تحلیف و دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های نیروهای مسلّح از طریق ارتباط تصویری با حضور حضرت آیت الله خامنه ای برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سید احمد هاشمی گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا کلیه باشگاه های ورزشی در هفته جاری تعطیل هستند و در صورت تخلف با آنها برخورد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
میرنژاد گفت: مقرر شده با همکاری شهرداری و شورای شهر شاهدیه موقتا ساختمانی را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهیم تا مقر را دایر و نیروهای خود را در آن مستقر کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دهقانی گفت: اتقان آرای قضایی یکی از اقدامات حوزه معاونت منابع انسانی دادگستری استان یزد است که در نهایت و در حد اعلا موجب اقناع افکارعمومی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی فاطمی گفت: برخی از مجموعه های گردشگری اجازه ورودمسافران بدون استفاده از ماسک را داده بودند که به آنها تذکر داده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
انتظاری گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور 13هزار تن گاز مایع در استان توزیع شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 20 درصدی روبرو بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
حب الحسین یجمعنا راهپیمایی جهانی اربعین امسال را در فضای مجازی رقم زد گزارش رسانه ملی در این باره را تماشا کنید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نوکار گفت: با توجه به فصل برداشت محصولات اعمال محدویت تردد برای کشاورزان مشکل ساز خواهد بود، مردم برای رعایت حال روستاییان از سفر به این مناطق خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا نوری زاده گفت: با افزایش قیمت طلا و نوسانات شدید آن و همچنین با شیوع کرونا 60 درصد کارگاه های طلاسازی یزد تعطیل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دهقان تفتی گفت: متاسفانه حمایت از بیماران اوتیسم در استان یزد بسیار ضعیف است و علاوه بر هزینه های بالای این بیماران حتی پارکی ویژه این کودکان در یزد وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شریعتمداری گفت: در سه ماهه دوم سال جاری تعداد 959 پرونده تخلفات صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و ... در سطح استان یزد تشکیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رضا ذوالفعلی نژاد گفت: 51 درصد زندانیان استان یزد مشغول به کار هستند و 26 درصد زندانیان جزو شاغلان مولد با درآمد بیش از 400 هزار تومان هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عطابخش گفت: حدود 10 درصد جمعیت استان یزد سالمند هستند و با اختلاف کمی که با متوسط کشوری دارد در آستانه قرارگیری در جمع استان های سالمند کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کلانتر گفت: وجود تقاضای بالای سفته بازی، تعداد زیاد کاربران با حجم کم نقدینگی و عدم اطلاع از مکانیزم های بازار باعث شد که اصلاح بازار فرایندی طولانی را طی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عبدالرضا تنها گفت: شیوع کرونا موجب شد که قیمت زعفران نسبت به گذشته تغییری نداشته باشد و با بالا رفت هزینه ها اکثر زعفران کاران متضرر شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
میرحسینی گفت: از بعدازظهر امروز تا اوایل فردا گاهی افزایش ابر و بارش های پراکنده به خصوص در مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاکر گفت : ولایت مداری رزمندگان یکی از رموز پیروزی در دفاع مقدس بود که اکنون نیز ولایت مداری در بین مردم و مسئولان موجب غلبه بر مشکلات خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام بشکانی گفت: دفاع مقدس موجب خودباوری و خود اتکایی ملت ایران شد و قرارگاه خاتم الانبیا با پیچیده ترین کارهای پالایشگاهی و خود کفایی در تولید بنزین نمونه آن است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: اکنون با شیوع کرونا دفاع تجلی خود را در عرصه سلامت به نمایش گذاشته و ملت ایران زیباترین جلوه دفاع را در عرصه سلامت مشاهده می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مروتی گفت: هزینه های واگذاری یک فقره انشعاب مسکونی در سال جاری نسبت به سال گذشته حدود 40 درصد افزایش داشته که دلیل آن افزایش هزینه های نصب است.
مشاهده نتایج بیشتر...