یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۰۴Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

یزد آوا (yazdava.ir)

یزد آوا 29 اسفند 1394 یزد آوا 30 اسفند 1395 یزد آوا 29 اسفند 1396 یزد آوا 27 اسفند 1397 یزد آوا 28 اسفند 1398 یزد آوا 31 فروردین 1399 یزد آوا 31 اردیبهشت 1399 یزد آوا 31 خرداد 1399 یزد آوا 31 تیر 1399 یزد آوا 28 مرداد 1399 یزد آوا 31 شهریور 1399 یزد آوا 30 مهر 1399 یزد آوا 28 آبان 1399 یزد آوا 30 آذر 1399 یزد آوا 1 دی 1399 یزد آوا 2 دی 1399 یزد آوا 3 دی 1399 یزد آوا 4 دی 1399 یزد آوا 6 دی 1399 یزد آوا 7 دی 1399 یزد آوا 8 دی 1399 یزد آوا 9 دی 1399 یزد آوا 10 دی 1399 یزد آوا 11 دی 1399 یزد آوا 13 دی 1399 یزد آوا 14 دی 1399 یزد آوا 15 دی 1399 یزد آوا 17 دی 1399 یزد آوا 18 دی 1399 یزد آوا 20 دی 1399 یزد آوا 21 دی 1399 یزد آوا 22 دی 1399 یزد آوا 23 دی 1399 یزد آوا 24 دی 1399 یزد آوا 25 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
منصوری گفت:مقرر شده مشاوری ذیصلاح با تایید شرکت آب منطقه ای تعیین شود و به طور دقیق و کارشناسی به بررسی تاثیر اکتشاف و فعالیت معدن سنگ آهن همیجان بپردازند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد گفت: با پایان مهلت ثبت نام در رویداد سکوی پرتاب یزد، 291 طرح برای شرکت در این رویداد بزرگ سرمایه گذاری کشور ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عبدالهیان گفت: مردم روستای همیجان که این روستا و طبیعت زیبای آن را سند هویتی خود می دانند تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند که معدن کاری در این روستا انجام گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
انتشارات اشپرینگر آلمان ششمین کتاب بین المللی دکتر بیژن دواز استاد ممتاز دانشگاه یزد، صاحبنظر و پیشرو در علم ابرساختارهای جبری در دنیا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
پورمیرزایی رئیس بسیج دانشجویی استان یزد از ترجمه زندگینامه شهدای یزد به زبان های انگلیسی و عربی در کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
برید لقمانی رئیس دانشگاه یزد با بیان اینکه گذر فرهنگ شهدای یزد ایجاد می شود، گفت: دانشگاه یزد آماده برگزاری مراسم عقد ساده دانشجویان در جوار شهدای گمنام است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر تمامی فناوری های مورد نیاز برای تأمین بستر ارتباطی سریع و مطمئن در بستر شبکه ملی اطلاعات وجود دارد اما نبود اراده مدیریتی جدی مبتنی بر ایمان واقعی به آرمان های ملی قطعه مفقوده این پازل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
خانی زاده گفت: فرمانداری مرجع صدور پروانه اکتشاف معدن نیست و این سازمان صمت و شرکت آب منطقه ای هستند که باید نسبت به صدور این پروانه پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عبدالله خواجه ای گفت: دغدغه مردم همیجان این است که با حفاری و اکتشاف این معدن منابع آبی این منطقه که تامین کننده نیاز کشاورزی و شرب آنهاست به خطر بیفتد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خانی زاده گفت: در تمام صورت جلسات و تصمیمات در خصوص معدن سنگ آهن اکتشاف این معدن مشروط به حفظ روستا و حفظ منابع آبی آن است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امین مقدم گقت: 25 نقطه دیگر در شهر یزد تعریف و نحوه اصلاح و هدایت روان آبها در این نقاط طراحی شد که تا پایان سال توسط مناطق پنج گانه اجرایی و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پرویزی گفت: در طرح اعطای تابعیت ایران به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، 1043 متقاضی جهت دریافت شناسنامه در استان یزد ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
افراسیابی گفت: ارتباط دانشگاه و جامعه نیاز به ساز و کارهایی دارد که به صورت سیستماتیک این ارتباط را محقق کند و راه اندازی کانون های تفکر دانشگاه یزد با این هدف انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حداد گفت: دانشگاه یزد در 14 پایگاه رتبه بندی فعالیت خود را ارزیابی می کند و الزامی به شرکت در تمامی سیستم های رتبه بندی دانشگاه های دنیا را ندارد بلکه تعدادی از رتبه بندی های معتبر را انتخاب کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
برید لقمانی گفت: چهار ساختمان به پردیس فناوری دانشگاه یزد اختصاص می یابد، همچنین 25 هکتار از زمین های دانشگاه به توسعه پردیس فناوری دانشگاه یزد اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دشتی گفت: حمله به پایگاه عین الاسد یک اقدام اولیه در جهت انتقام ترور سردار سلیمانی بود و روزی که شر نظام استکباری از منطقه کم شود آن روز پایان انتقام سخت ما خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
برزگر گفت: اینکه رهبری می فرمایند هیمنه و اقتدار امریکا پوشالی است و امریکا یک ببر کاغذی است در حمله ایران به پایگاه عین الاسد به صورت واضح و زیبا متجلی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به شناسایی 400 ورزشکار شهید در استان، گفت: 40 خانه ورزشی روستایی در استان یزد افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نیکونژاد با اشاره به 4 هزار لباس ورزشی مزین به تمثال شهدا در استان، گفت: 400 تیم ورزشی در استان یزد شناسنامه دار شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آسیایی گفت: تقریبا 70 درصد تصادفات جاده ای استان یزد در 30 کیلومتری مبدا محورها رخ می دهد که 10 درصد از نرم کشوری بالاتر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: بهترین دستاوردهای جهانی و ملی شدن، دمیده شدن روح امید در میان هنرمندانی است که سال ها به زنده نگه داشتن صنایع دستی شهر و دیار خود همت گماشتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
لطفی گفت: رویداد سرمایه گذاری 100 استارت آپ با عنوان سکوی پرتاب در استان یزد برگزار می شود و استارت آپ ها و شرکت های فناور برای جذب سرمایه می توانند در آن شرکت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابویی گفت: شهید سردار سلیمانی با دو ویژگی اخلاص و ایثار و سایر ویژگی هایی که به دنبال دارد محبوب دل ها، سردار دلها و مجذوب القلوب مومنان باقی مانده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
برزگر گفت: انتقام اساسی خون سردار سلیمانی همان آن است که رهبری فرمودند اینکه چنان عرصه بر آنها تنگ شود که بساطشان را جمع کنند و کلا از منطقه بیرون روند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به تولید چهار کتاب شهدا، گفت: دیس 15 شهید شاخص استان یزد ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
راسخی دبیر کمیته فرهنگی کنگره 4 هزار شهید استان یزد گفت: 4 هزار متر دیوارنگاره شهدا در استان یزد در جریان برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان انجام می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حصیب گفت: زن به عنوان روح عاطفی یک زندگی باید برای آرامش خود برنامه داشته باشد و با آرامشی که به خود می دهد بقیه اعضای خانواده را نیز با آرامش درونی خود تغذیه کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: تلاش وزارت کشور برگزاری انتخابات با مشارکت گسترده، امنیت کامل و تامین سلامت مردم، ناظران و دست اندرکاران اجرایی انتخابات است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نظام زاده گفت: شهید سردار سلیمانی حتی یک مرتبه در سخنرانی هایش دشمن را برای نیروهای رزمنده و بسیجی قوی معرفی نکرد و همیشه دشمن را شکست خورده می دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پورمیرزایی گفت: برنامه های محوری در دهه بصیرت برنامه ریزی شده که توسط دانشجویان دانشگاه های استان یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کریمی گفت: با توجه به قانون حدنگار صاحبان اسناد مکلف شده بودند تا پایان سال 98 تمام اسناد دفترچه ای را به ادارات ثبت تحویل دهند و سند تک برگ دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شابق گفت: اولین ویژگی شهید سردار سلیمانی که این تشییع میلیونی از پیکر او را در پی داشت صدق نیت و اخلاص ایشان بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سعید زارع گفت: 90 گروه سرود استانی یزد در طول دهه بصیرت از 9 تا 19 دی ماه به صورت میدانی در نقاط مختلف یزد اجرا خواهند داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رستگاری گفت: در سطح شهر یزد 32 قرارگاه در محلات در قالب طرح شهید سلیمانی راه اندازی شد که در سه محور مراقبتی، حمایت و نظارتی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جوکار گفت: اولین یادواره شهید سردار سلیمانی و 1650 شهید شهرستان یزد با محوریت خدمت رسانی به مردم در روز سه شنبه 9 دی ماه در محل ورزشگاه شهید نصیری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی نژاد گفت: مردم به اخلاص عمل سردار سلیمانی پی برده بودند و این ویژگی شهید حماسه میلیونی و تاریخی را در تشییع ایشان رقم زد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
میرابوالقاسمی با اشاره به تعلق یک درصد فروش معادن در برنامه ششم توسعه کشور، خواستار اختصاص آن به مناطق استقرار معادن برای جبران خسارت و انجام پروژه های عمرانی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
درویش زاده گفت: اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه یزد موفق شدند با اهدای مبلغ 150 میلیون ریالی به ستاد دیه استان در آزادی یک محکوم مالی سهیم باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آغاز پخش دومین جشنواره خش دلانه در شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ثقفی گفت: دولت برای نرخ شیر و گوشت به صورت کارشناسی قیمت را مصوب کند تا دامدار بتواند به تولید خود ادامه دهد در غیر اینصورت تبعات آن گریبانگیر تولید کننده، جامعه و دولت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۷    
پاکدل گفت: استان یزد جایگاه سوم را در شاخص های توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور دارد که در این زمینه در شاخص دسترسی جایگاه دوم، در شاخص استفاده جایگاه 6 و در مهارت جایگاه دوم را دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد از میزبانی استان از رویداد 100 استارت آپ خبر داد و از تمام دستگاه های مرتبط خواست فعالانه با این رویداد همکاری کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خیزش بزرگ تکریمی مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی نشان داد ولایت محوری در صحنه عمل عزت آفرین است نه اقدامات ظاهری و منافقانه، و رویارویی آشکار یا منافقانه با ولایت الهی در نظر مردم منفور است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
30 آذر ماه در شبکه اجتماعی توییتر یک کلید واژه با عنوان #واکسن_بخرید با این هدف محوری که مذاکره و پذیرش fatf را مانع واردات واکسن کرونا اعلام کند به چشم آمد و تحلیلهای آماری و محتوایی این کمپین از ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ویدئوی زیبایی از تشییع باشکوه سردار سلیمانی
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
منصور زارع دبیر کمیته تالیف ، تدوین و تولیدات دومین کنگره4هزار شهید استان یزد گفت: تا پایان سال 40عنوان کتاب با موضوع شهدا و دفاع مقدس توسط این کمیته چاپ و جهت استفاده دردسترس عموم قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
دامداران استان یزد می گویند چنانچه دولت در زمینه تامین نهاده های دامی اقدامی نکند ورشکست شده و نفس های آخر خود را می کشند و صنعت دامداری نابود می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه بهداشت با توجه به اینکه واکسن آمریکایی ضد کرونا با دستکاری ژنتیکی ساخته شده است و ژنتیک در وراثت و موراد پایه ای سلامت انسان سر و کار دارد نسبت به استفاده آن با هراس و نگرانی سخن می ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۷۰ سایت دیگر  
با مصوبه امروز کمیسیون اجتماعی درجریان بررسی لایحه بودجه 1400 وام ازدواج در سال آینده 100 میلیون تومان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: از امروز دوشنبه اول دی محدودیت های جدید کرونایی در استان یزد اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدبر گفت: در روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی نقاط استان به ویژه ارتفاعات و نیمه شمالی استان یزد بارندگی و بارش برف و باران پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فریبا آیت اللهی گفت: از ابتدای سال تسهیلات برای 14رسته شغلی آسیب دیده در ازای حفظ شغل اختصاص داده شد که با توجه به میزان بالای خسارت وارد شده به حوزه ورزش و جوانان سقف حمایت های جبرانی افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه مسئولان وعده های زیادی در خصوص افزایش حقوق، استخدام، اختصاص امتیاز ویژه به پرستاران و ... دادند اما تقریبا هیچ کدام از این وعده ها عملی نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
محمد فکر گفت: از ارسال 38 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره خشدلانه خبر داد و گفت: آثار رسیده به جشنواره امسال از نظر کمیت به نسبت سال گذشته رشد صد درصدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
قمی گفت: نظرات افکار عمومی در مورد طرح المان شهید سردار سلیمانی مد نظر قرار می گیرد و چنانچه بازخورد مناسبی دریافت نشد، این طرح اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایزدی پرستار یزدی گفت: شغل پرستاری در ایران برخلاف کشورهای دیگر دارای درآمد پایین است و متاسفانه عدالتی در پرداختی ها وجود ندارد و تعرفه های پرستاری هنوز اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بازی رایانه ای سفیر عشق، بزرگ ترین بازی رایانه ای ایرانی با روایت صداهای ماندگار ایران در مراکز فرهنگی سراسر کشور عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وفائیان گفت: یکی از علل افزایش مشکلات خانوادگی در این ایام سطح پایین توانمندی خانواده برای عبور از موقعیت های پر تنش و بحرانی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سلمانی گفت: بیشترین بیماری زمینه ای که فوتی های ناشی از کرونا به آن مبتلا بودند فشار خون بوده و میانگین سنی فوت شدگان 72 سال بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
زوج پرستار یزدی در آستانه روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، از سختی ها و مشکلاتی که این شغل مخصوصا در این ایام شیوع کرونا دارد گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
محمود زارع رشکوئیه گفت: فعالیتهای کمیته محرومیت زدایی کنگره 4 هزارشهید استان یزد در 12 کارگروه با هدف محرومیت زدایی از استان در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری کمیته محرومیت زدایی کنگره ملی 4000هزار شهید استان دالعباده و دارالعلم یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نمکی وزیر بهداشت گفت: بنده معتقدم راه برون رفت از بحرانها دراز کردن دست و پا به سوی اروپا و آمریکا نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری خطرناک آنفلوآنزا فوق حاد پرندگان، با فروش مرغ و جوجه زنده برخورد جدی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه خشکبار استان یزد گفت: تکاپوی مردم برای خرید آجیل و خشکبار شب یلدا متاسفانه ملموس است اما با این وجود تعداد مراجعین نسبت به سال گذشته حدود50درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جوادیان زاده از حمایت از هنرمندان در شرایط کرونایی خبر داد و گفت: اعضای صندوق اعتباری هنرمندان در استان نسبت به گذشته سه برابر شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
صادقیان در جلسه ویدئوکنفراس با شهرداری های استان، خواستار اقدام جهادی شهرداران برای رفع مسدودی جوی ها و کانال ها و آبگرفتگی معابر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
افشارپور گفت: مرغ به میزان کافی و حتی بیشتر از نیاز استان یزد در حال توزیع است و با قیمت مصوب 20 هزار و 400 تومان در سطح استان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ریاضتی گفت: حداکثر تا 10 ماه آینده پروژه های از قبل برنامه ریزی شده شبکه فاضلاب به بهره برداری می رسد و شاخص برخورداری از شبکه فاضلاب در استان یزد را به 45 درصد می رساند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مهرابی گفت: جشنواره مجازی اوج هنر ویژه کنگره 4000 شهید دارالعلم و دارالعباده یزد تا 15 بهمن ماه پذیرای آثار هنرمندان در رشته های مختلف است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سپهر گفت: صندوق پژوهش و فناوری استان یزد تاکنون سه هزار و 500 فقره تسهیلات به متقاضیان شامل شرکت های فناور، دانش بنیان، استارت آپی و ... پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
جوادیان زاده گفت: طبق آخرین آمار کسری مخازن سفره های آب زیرزمینی استان یزد به 220 میلیون مترمکعب رسیده که امیدواریم با ادامه این روند کسری مخازن به صفر برسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بخشایش گفت: با توجه به شاخص های اقتصادی که استان یزد در بخش کشاورزی دارد اگر مسئولین همت کنند و جهت رفع موانع این بخش فعالیت کنند شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قربانیان گفت: میزان خسارت وارد شده به منازل مسکونی در سیل اخیر استان یزد در حال ارزیابی است و به خسارت دیدگان وام های بلاعوض و کم بهره پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد فکر از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره خشدلانه2 خبر داد و گفت: به دلیل تعطیلات ناشی از بحرانی شدن کرونا در شهر، زمان ارسال آثار تا 27 آذرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
محمدجواد حیدری گفت: تعداد 1769 درخواست در کمیته بدوی و تجدیدنظر استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال جاری سه هزار و 670 مورد ازدواج در استان یزد به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با با افزایش 5 درصدی مواجه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
میرابوالقاسمی با اشاره به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده و حذف عنوان شوراها از تبصره یک و دو ماده 53 ، خواستار توجه به شان و جایگاه شوراها در تصمیم گیری ها شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: دیوانعالی کشور حکم دادگاه عمومی و انقلاب در مورد روح الله زم را تایید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
حسینی گفت: 35 نیروی هلال احمر در روستای فیروزآباد ابرکوه و در مجموع 74 نیروی هلال احمر در سراسر استان به کار امدادرسانی به سیل زدگان پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مجید امتیازی گفت: از دیدگاه طب ایرانی اولین کاری که برای فرد مبتلا به کرونا انجام می شود توجه به اصول حفظ سلامتی بدن است و براساس آن باید اقدامات لازم را انجام داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عطابخش گفت: هم اکنون بیش از 60 درصد ادارات استان یزد برای معلولان مناسب سازی شده است و امیدواریم که با تلاش، مناسب سازی به 100 درصد برسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
امامی گفت: شهرستان ابرکوه بیشترین حجم خسارت و خرابی را به واسطه بارندگی روز گذشته در استان یزد دیده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زارع گفت: تشکل های دانشجویی نقش سنگرهای انقلابی در جهت حفظ آرمان های انقلاب را دارند که تاکنون نقش خوبی را ایفا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
"سیدمحمود میرابوالقاسمی" رئیس شورای اسلامی استان یزد در پیامی 16 آذر ماه روز دانشجو را تبریک گفت و این روز را نماد بیداری، آزادی خواهی، استبداد ستیزی و استکبار ستیزی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
محدودیت های کرونایی در مناطق متناسب با شرایط کرونا در حال اجراست و فعالیت مدارس و ادارات آموزش و پرورش هم تابع اعلام ستاد کروناست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد گفت: یزدی ها از امروز مرغ را گران تر از 20 هزار و 400 تومان نخرند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سیدجلیل میرمحمدی گفت: امروز شخصی در راس قوه مجریه کشور حضور دارد که واقعا مشکل ساز است و با دولتی فشل، پیر، خسته، تنبل، بی عرضه و روزمره مواجه هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون غذاو دارو دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: این روزها کمبود انسولین یک مسئله کشوری است که یک دلیل آن به عدم تامین ارز انسولین وارداتی و روش های توزیع آن برمی گردد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فتاحی گفت: با شهادت سه تن از دانشجویان در تاریخ 16 آذر 1332 این روز، روز دانشجو نام گرفت و یادآور کارنامه سیاه رژیم پهلوی و نماد استکبارستیزی دانشجویان ایرانی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به ضرورت تولید آثار طنز منطبق با فرهنگ یزد در جشنواره خش دلانه گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
علی خیراندیش گفت: دانشجویان با گفتمان سازی و بیدار کردن جامعه از اتفاقاتی که در حال رخ دادن است موجب تداوم رشد جامعه هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان یزد از حضور 100 نفر خادمیار در مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نمیرانیان با بیان اینکه دنبال افزایش عُمر بیماران دیابتی هستیم، گفت: مجله تخصصی دیابت به زبان انگلیسی در سایت های معتبر جهانی منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۴۰ سایت دیگر  
"طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت" ایران با توجه به اصلاحات انجام شده، در جلسه امروز عصر شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و مورد تایید شورا واقع شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۲۸ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از دستگیری 3 تن از عناصر تروریست ضد انقلاب ومزدوران استکبار جهانی که قصد انجام اقدامات تروریستی راداشتند؛ در شمالغرب کشور خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فردی که با عنوان دندانپزشک از مردم کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
آسیایی گفت: در هشت ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته مجموع تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی در جاده های استان 35 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نمازی گفت: شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان با ارزشی بالغ بر 6 هزار میلیارد تومان و با سهامداری 453 هزار نفر با نماد وس یزد در بازار سرمایه فعال شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...