شنبه ۲۷ دیساعت ۰۵:۴۲Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

یزد نگاه (yazdnegah.ir)

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار یزد در نشست اعضای هیئت امنای کانون کارآفرینی استان گفت: شایسته است این کانون مرکز پویایی و پشتیبانی از اندیشه ها و ایده های نو باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۱    
مدیرکل بهزیستی استان یزد به مناسبت های ماه مهر در جمع اصحاب رسانه به تشریح برنامه های سازمان بهزیستی در این ماه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در جمع اصحاب رسانه به تشریح برنامه های جشنواره تئاتر استانی که در هفته جاری د برگزار می شود پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا نصیری زاده بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت آغاز سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 برگزار شد به تشریح برنامه های این ستاد پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رژه اقتدار نیروهای مسلح استان یزد روز چهارشنبه همزمان با آغاز نخستین روز از هفته دفاع مقدس در میدان امام حسین (ع) شهر یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
همایش ملی توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان یزد و چشم انداز آن در افق 1404 به مدت دو روز در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی در دانشگاه یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
افراد سالمند قابلیت های احیا شونده محدودی دارند و بیش از دیگر بزرگسالان در معرض بیماری و کسالت هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور مصطفی سالاری به سمت فرماندار شهرستان یزد منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان یزد از آغاز اجرای طرح اجباری مشاوره ژنتیک رایگان پیش از ازدواج در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بعد از حاشیه های اجرای کنسرت شهرام ناظری در یزد، خبرها از برگزاری یک کنسرت بدون مجوز در یزد حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست خبری با اهالی رسانه استان با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید از اجرای برنامه ها و اقدامات تبلیغاتی به شدت پرهیز می کند گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرام ناظری خطاب به امام جمعه تفت:ما و مردم هم مثل شما بزرگان در انقلاب زحمت کشیدیم و سهم داریم؛ 37 سال است به خاطر انقلاب سکوت کرده ایم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته پس از کش و قوس های فراوان بر سر برگزاری کنسرت در استان یزد، بالاخره کنسرت "شهرام ناظری" و "حافظ ناظری" در شهرستان تفت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: در هفته دولت 475 پروژه با سرمایه گذاری450 میلیارد تومان در استان به بهره برداری خواهد رسید و عملیات اجرایی 52 طرح ملی و استانی نیز با سرمایه گذاری 73 میلیارد تومان آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در هفته دولت به یزد سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی از توزیع آب بسته بندی در روستاهای استان از اول مردادماه در ظروف 20 لیتری به شکل کاملا بهداشتی و با کمترین هزینه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از جلد چهارم کتاب "شازده حمام" با حضور دکتر "محمدحسین پاپلی یزدی" نویسنده کتاب در یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۰۱:۲۸    
داوارن جشنواره بخش داستانی یازدهم برای رایزنی و انتخاب نهایی برگزیدگان، تشکیل جلسه دادند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
دومین روز از اکران فیلم های راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد در حالی آغاز شد که روز نخست این جشنواره با استقبال هنرمندان و هنردوستان روبرو شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۸    
یکی از اسطوره های استان ابراهیم حلاج یزدی یا همان پهلوان یزدی بزرگ است؛ کشتی گیری اساطیری که بعد از سال ها هنوز به نام او افتخار می کنیم. کسی که با سال های متمادی ورزش به این افتخار رسیده بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد یک شنبه شب 17 مرداد ماه در مراسم روز خبرنگار و در جمع اهالی رسانه یزد گفت: خبرنگاران رسانه های گروهی نقش مهمی در ایجاد همبستگی در مردم، اتحاد ملی در کشور و امید در جامعه را برعهده دارند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرخانه یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی لیست فیلمهایی که 18 مردادماه از ساعت 17 اکران خواهد شد را به شرح ذیل اعلام نمود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کتاب "حافظ شیرین سخن" به کوشش "حسین معلم" و "آزاد معلم" و با مقدمه ای از استاد "بهاالدین خرمشاهی" توسط انتشارات موسسه اطلاعات منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور گفت: پیشینه و اصالت بافت تاریخی تنها چیزی است که با پول خریده نمی شود و انتظار داریم شهرداران، بخش داران و دهیاران استان یزد اجازه ندهند به راحتی آثار ارزشمند این شهر تاریخی تخریب شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۶    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به این که شهر یزد باید دارای نماد مشخصی برای شناسانده شدن به دنیا باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۵    
یزد نه تنها در زمینه معماری خشت و گل و معماری ایرانی و اسلامی شهرتی جهانی دارد بلکه در پخت غذاهای سنتی، به خصوص انواع شیرینی ها مانند قطاب و باقلوا نیز شهرت دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: کوره های آجرپزی بهترین آب و خاک یزد را از بین برده و در این کوره ها از لاستیک به عنوان سوخت استفاده می شود که آلودگی های زیست محیطی را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ انضباط شهری بین اقشار مختلف جامعه، گفت: تمام مأموریت های فرماندهی انتظامی یزد بر اساس نیاز مردم استان برنامه ریزی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت : پرونده 11 قنات ایرانی به عنوان دومین پرونده زنجیره ای ایران در فهرست میراث تاریخی – فرهنگی یونسکو ثبت شد که در میان آنها دو قنات زارچ یزد و ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بهزیستی؛ مدیر کل بهزیستی استان در نشستی با اصحاب رسانه به تشریح عملکرد و برنامه های این اداره در یزد پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: پیشنهاد نشست ماهانه همدلی جناح های سیاسی راه حلی برای کاهش التهاب های سیاسی، دوری از تندروی، اجماع تئوریک ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در نشست خبری یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند رضوی به تشریح برنامه های این جشنواره پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد از کشف 505 دستگاه کولرگازی و رادیاتور قاچاق در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از در پیش بودن سفر وزیر اقتصاد به یزد به منظور افتتاح مرکز خدمات سرمایه گذاری این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۲    
حوزه بهداشت و درمان یکی از حساس ترین حوزه هایی است که باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. اما متاسفانه وضعیت اعتبارات در این حوزه چندان مساعد به نظر نمی رسد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب یزد با اشاره به برداشت بی رویه 300 میلیون مترمکعب آب سالانه در این استان گفت: در صورت ادامه این روند، آب شرب و بهداشتی سفره های زیرزمینی تا 10 سال آینده به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۳    
عضو شورای اسلامی شهر یزد در خصوص لزوم عضویت شهر یزد در شبکه شهر های خلاق یونسکو گفت: عصر حاضر را می توان شروع موج سوم تمدن بشری یعنی عصر فناوری اطلاعات دانست که نتیجه این موج ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار یزد پیش از ظهر دوشنبه 31 خردادماه در جلسه مدیریت بهینه پساب و توسعه فضای سبز استان گفت: لازم است در تامین آب فضای سبز و پارک های استان از پساب فاضلاب شهری استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان دانشگاه یزد شامگاه یکشنبه در دیدار با اصحاب رسانه استان یزد به تشریح اقدامات و فعالیت های دانشگاه با محوریت امکانات و تسهیلات رفاهی و آموزشی دانشگاه برای جذب نخبگان و ارتقای کیفیت علمی استان ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
بالاترین سهم اشتغال در بخش صنعت به استان های یزد با سهم 48.6 درصد، البرز 43.5 درصد و اصفهان 43.3 درصد تعلق دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شواهد موجود نشان می دهد که کمپ های کویر یزد توسط شهرداری در حال تخریب است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که اظهار نظرها از سوی مسئولان و نمایندگان کارگری در مورد کارگران معدن آق دره به اوج خود رسیده بود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: حدود 75 درصد از واحدهای بزرگ فعال در استان با مشکل نقدینگی روبرو هستند که لازم است در کارگروه ارتقای توان تولید ملی ستاد اقتصاد مقاومتی برای آن راهکار ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش یزد در راستای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و ارج نهادن به روحیه کار و تلاش از دانش آموزان نان آور خانواده این استان تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وکیل کارگران معدن شرکت سنگ آهن بافق گفت: برای 9 نفر از کارگران این واحد معدنی در رابطه با اعتراضات صنفی سال 93 حکم محکومیت تعلیقی صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: انتقال آب شرب به استان از ضروری ترین و حیاتی ترین مسائل استان است و تحقق دیر هنگام آن مردم را با بحران جدی مواجه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست مدیرکل محیط زیست استان یزد با اصحاب رسانه به مناسبت هفته محیط زیست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ - ۲۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای نگهبان مصوبه مجلس مبنی بر کاهش تعداد اعضای شورای اسلامی شهرهای کشور، را تأیید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
در سومین نشست اتاق فکر یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه، مستند و داستانی رضوی، بر برگزاری کارگاه های آموزشی با محوریت فیلمنامه نویسی در حاشیه این جشنواره تأکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۹   + ۶۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی باید درباره وضعیت موسیقی تعیین تکلیف کند، معتقد است بدترین حالت برای هنرمندان، بلاتکلیفی و برخورد سلیقه ای است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد با اشاره به ضرورت تبیین ارزش های امام خمینی(ره) به نسل جوان، گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
جلسه کارگروه سینمایی چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور حجت الله ایوبی؛ رئیس سازمان سینمایی کشور، سید جواد جعفری؛ مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، علیرضا رضاداد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اینکه تمام واحدهای ارائه قلیان در استان یزد غیر قانونی هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس جمهوری اسلامی ایران در امور اقوام، اقلیت های دینی و مذهبی گفت: ایران امینت خود را در وحدت جامعه اسلامی می داند و مبارزه با خشونت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار یزد در مورد مزایای عضویت در شبکه شهرها خلاق یونسکو گفت: عضویت در این شبکه فرصتی است تا عقبه درخشان فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد در دیدار با سفیر ایران در ویتنام گفت: یزد پتانسیلها و ظرفیتهای بالائی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
اجلاس مجمع جهانی اسلام در روزهای 4 و 5 خرداد با حضور وزیر امور خارجه در شهر یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مستند اوسیا از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از پنجمین جشنواره فیلم سبز دو جایزه دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای یزد اعلام کرد: در پایان معاملات هفته منتهی به 29 اردیبهشت شاخص کل با 431 واحد افزایش نسبت به هفته گذشته به 46 هزار و 413 واحد رسید.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۸    
معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سفر به یزد اظهار کرد: نصب تابلوی جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود در فروشگاه ها و مغازه ها زیبنده استان دارالعباده و دارالعلم یزد نیست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر درآمدهای عمومی شهرداری یزد از تخفیف 100درصدی جریمه دیرکرد عوارض معوقه خودرو و نوسازی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جغرافی دان و پدر کویرشناسی ایران با اشاره به اینکه انسانها آب را غارت می کنند؛ گفت: انسان با کندن چاه های متعدد و برداشت بی رویه باعث از بین رفتن آبهای زیرزمینی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس نهم و دهم، در نطق خود به مسائل گوناگون منطقه ای و کشوری پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از حضور 10 هزار جانباز در این استان خبر داد و گفت: این جانبازان با درصد های مختلف زیرپوشش این نهاد هستند.