شنبه ۱۸ آذرساعت ۲۰:۵۶Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

زریان (ziryanmukryan.ir)

زریان 29 اسفند 1397 زریان 28 اسفند 1398 زریان 28 اسفند 1399 زریان 29 اسفند 1400 زریان 19 اسفند 1401 زریان 17 اردیبهشت 1402 زریان 31 خرداد 1402 زریان 31 تیر 1402 زریان 31 مرداد 1402 زریان 31 شهریور 1402 زریان 30 مهر 1402 زریان 30 آبان 1402 زریان 1 آذر 1402 زریان 3 آذر 1402 زریان 4 آذر 1402 زریان 5 آذر 1402 زریان 6 آذر 1402 زریان 7 آذر 1402 زریان 8 آذر 1402 زریان 9 آذر 1402 زریان 10 آذر 1402 زریان 11 آذر 1402 زریان 12 آذر 1402 زریان 13 آذر 1402 زریان 14 آذر 1402 زریان 15 آذر 1402 زریان 16 آذر 1402 زریان 17 آذر 1402 زریان 18 آذر 1402 
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان: دو نگهبان ساختمان در بوکان و در یک روز دچار حادثه شدند؛ یکی به بیمارستان منتقل شد و دیگری خودروی خود را از دست داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس شهروند نگار؛ فیلم ارسالی از شهروندی ساکن در بوکان از عدم اجرای ممنوعیت استقرار میوه فروشان در بلوار شمس آمیرآباد حکایت دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس کوردانه_ آهنگ نازدار نازدار که با هوش مصنوعی ساخته شده است ، از شبکه های اجتماعی حذف شد
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تحقیقات اخیر نشان می دهد فقط کربوهیدرات ها و قندها نیستند که می توانند بر ایجاد بیماری دیابت نوع 2 تأثیر بگذارند؛ بلکه زیاده روی در مصرف نمک هم سبب ابتلا به دیابت نوع 2 می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: کل نیاز آبی استان 4.2 میلیارد مترمکعب است که از این مقدار3 میلیارد مترمکعب در اختیار بخش کشاورزی استان قرارمی گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: کیمیاگران بیش از 400 سال پیش یک ترکیب نانویی حاوی طلا می ساختند که با شعله ور شدن، دود اسرارآمیز بنفش رنگی از آن خارج می شد، همواره ماهیت این دود بنفش برای بسیاری یک معما بود ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سردشت گفت: 10 هکتار از جنگل های این شهرستان با بذر و نهال بلوط و بادام غنی سازی شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل تعاونی صید و صیادی مهاباد با اشاره به اینکه در سال های قبل بیش از 150 تُن ماهی از دریاچه پشت سد مهاباد صید می شد، گفت: هم اکنون صید ماهی در دریاچه این سد به 50 تُن در سال کاهش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک روانشناس گفت: نداشتن سلامت روان، عاملی تاثیر گذار در ایجاد ناامیدی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی مهاباد با اشاره به روند افزایشی دمای هوا در جنوب آذربایجان غربی گفت: به طور میانگین دمای هوای این منطقه بین سه تا چهار درجه افزایش می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: پناهگاه حیات وحش و تالاب بین المللی کانی برازان این شهرستان میزبان بیش از 60 هزار قطعه پرنده آبزی و کنارآبزی مهاجر و بومی شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
همشهری آنلاین نوشت: هوش مصنوعی می تواند پیش بینی کند یک نفر تا 10 سال آینده آیا به حمله قلبی مبتلا می شود یا نه ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت از محیط زیست کردستان گفت: بالاترین آمار واژگونی تانکرهای حامل سوخت کشور مربوط به این استان است به طوری که از سال 1387 تاکنون 291 دستگاه تانکر سوخت واژگون شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_قالیچه ابریشمی و دستبافت منقش به تصویر میش مرغ پرنده در معرض خطر انقراض در بوکان رونمایی شد
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
اگر شرایط سلامتی خاصی دارید، ممکن است بیشتر بیمار شوید. هم چنین این مسئله می تواند ناشی از کمبود ویتامین، کم آبی بدن یا رژیم غذایی و سایر احتمالات باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
زومیت نوشت: حتما تاکنون این جمله را بارها شنیده اید: مردم از خنده! . هرچند این اصطلاح اغراق آمیز به نظر می رسد، اما آیا دارای پشتوانه علمی است؟
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: تصادف 2 دستگاه خودرو در جاده مهاباد به ارومیه یک نفر فوتی و پنج نفر دیگر مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سال های سال است کە مطالعات مختلف علمی بە انسان ها هشدار می دهند کە مصرف کم شیر و لبنیات با افزایش پوکی استخوان در سنین بالا همراە است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی بوکان از تلاش آتش نشانان این شهرستان جهت ممانعت از اقدام به خودکشی یک زن در بوکان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اضطراب علائم مختلفی در افراد ایجاد می کند که دو دسته علائم جسمانی و علائم روانی قرار می گیرند. برخی داروها مانند پروپرانولول ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: بیشترین چالش خاک در استان فرسایش پنج تا 20 تُن در هکتار و به عبارتی پنج برابر میانگین کشوری است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ پروژه روشنایی ورزشگاه پنج هزار نفری بوکان افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سندروم روده تحریک پذیر یک عارضه در برخی ورزشکاران به ویژه در بانوان ورزشکار است که غالبا با رعایت یک رژیم غذایی سالم و انجام ورزش منظم می توان آن را کنترل کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: تصادف زنجیره ای در محور ارومیه به مهاباد 11 حادثه دیده و 8 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۲    
رییس سازمان آتش نشانی مهاباد گفت: طی عملیات 4 ساعته و نفس گیر توسط آتش نشانان غواص عمق پنج متری کف کش های مخصوص تصفیه خانه مهاباد پاکسازی شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
گرفتگی بینی، آبریزش بینی و عدم تمرکز از علائم سرماخوردگی است و تحمل آن ها برای هیچ کس آسان نیست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
یک فوق تخصص مراقبت های ویژه، در واکنش به شیوع بیماری های تنفسی در چین، توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: میادین عرضه دام دواب این شهرستان در خلیفان و امیرآباد به دلیل شیوع تب برفکی تعطیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پیش بین اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با خروج سامانه بارشی از آسمان استان، دمای هوا در مناطق مختلف استان در 24 ساعت آینده کاهش یافته و به طور میانگین 6 درجه سردتر می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بیشترین سرعت تندباد ثبت شده در استان طی امروز در شهرستان مهاباد با 85 کیلومتر بر ساعت بود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اسرا زندی ملی پوش کردستانی رشته هندبال جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان همراه با تیم ملی هندبال بانوان بزرگسال کشورمان عازم کشور دانمارک می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
در این مطلب چند نوشیدنی خانگی ساده را انتخاب کرده ایم که به راحتی می توانند نفخ را کاهش دهند و متابولیسم (سوخت و ساز) و سلامت کلی گوارش را بهبود ببخشند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
در فصل های پاییز و زمستان بیش از هر زمان دیگری بدن به تقویت سیستم ایمنی خود نیاز دارد. در این دو فصل به دلیل انتشار ویروس های مختلف در فضا و بروز انواع سرماخوردگی ها و بیماری آنفلوآنزا ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۵۶ سایت دیگر  
با آغاز مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان، شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش در این دوره ها اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سرویس چند رسانه ای_بازیگر فیلم ملودی با لباس کوردی در فستیوال فیلم کشور هند حضور پیدا کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اسیدهای چرب اشباع مانند چربی دنبه و کره کلسترول خون فرد را بالا برده و امکان ابتلا به بیماری ها را افزایش می دهند و از طرفی چربی های غیر اشباع مانند روغن های مایع، روغن زیتون ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اگرچه نمی توان به راحتی گفت که چرا نوشیدن چای ریسک مرگ و میر را پایین می آورد، اما این یافته آن قدرها غافل گیرکننده نیست. چای از نظر ترکیبات زیست فعال بسیار غنی است و استرس و التهاب را کاهش می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری مهاباد گفت: 102 متکدی و کارتن خواب در مناطق مختلف سطح شهر شناسایی، جمع آوری و ساماندهی شدند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و آماری سازمان سنجش درباره برگزاری کنکور دانشگاه فرهنگیان گفت: این آزمون در اردیبهشت ماه برگزار می شود و نتایج آن خرداد ماه اعلام می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۳۸ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و درمانگر اختلالات خواب با اشاره به آسیب های بسیار خواب روزانه برای سلامت بدن، از تمام افراد و بویژه کارمندان خواست بعد از برگشت از سر کار نخوابند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: در حال حاضر 2 هزار و 300 گونه گیاهی در مناطق مختلف استان شناسایی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آتش سوزی در امیرآباد میلیاردها تومان خسارات مالی برجای گذاشت
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انحراف از جاده یک دستگاه سواری پراید در محور بوکان به میاندوآب 1 فوتی برجای گذاشت
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد گزارش داده است که در سال 2022 تقریباً 89 هزار زن و دختر در سراسر جهان به قتل عمد رسیده اند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
خارش کف دست به دلیل وضعیت های متفاوت پوستی اتفاق می افتد که گاهی اوقات نشانه ای از یک مشکل جدی در بدن فرد می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی از افزایش مصرف گاز در استان همزمان با افت دما خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز فرایند ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری 1403 از فردا، ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون رشته های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی سال 1403 نیز آغاز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
بعضی از خوراکی ها به دلیل فقدان آنتی اکسیدان ها و چربی های سالم در خود، التهاب و قند خون را افزایش می دهند و منجر به ایجاد مه مغزی می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهروند نکار؛ مالک یک خانه باغ در روستای یک شەوە در بوکان با ارسال یک ویدیو از تخریب خانه ها در این منطقه گفت: خانه باغ وی را علی رغم داشتن تنها یک اخطار به کل تخریب و از بین برده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اگر به تازگی بدن شما بی دلیل و پی در پی کبود می شود، بهتر است برای اطمینان از سلامتی خود علت را جویا شده و آن را برطرف کنید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سردشت گفت: یک کارگر 22 ساله در شهرک صنعتی ربط این شهرستان بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی با اشاره به وقوع تصادف 3 خودرو در مسیر پیرانشهر به سردشت گفت: در این سانحه رانندگی، از یک خانواده پنج نفره جان چهار نفر از اعضا خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
قهوه در سراسر جهان به افزایش جادویی تمرکز و انرژی معروف است، اما این فواید شامل حال همه افراد نمی شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس یک مطالعه جدید، به کارگیری عادات سالم می تواند سلامت قلب و عروق شما را تضمین کند و در پی آن، پیری بیولوژیکی را تا شش سال به تعویق بیندازد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از تولید نزدیک به 1.5 میلیون تن سیب درختی در استان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی بقایای یک کاروانسرای تاریخی در روستای جمال آباد ارومیه کشف شده است که احتمالا یکی از اقامتگاه های قرار گرفته در جاده ابریشم از سمت شمال غرب ایران بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۵۶ سایت دیگر  
نخود فرنگی گیاهی از دسته حبوبات است که برای سلامتی ما فواید مختلفی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
نتایج تحقیقات نشان می دهد که سطوح بالای ویتامین در بدن با کاهش وزن و از دست دادن بیشتر چربی های شکمی مرتبط است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: مه غلیظ دید افقی در گردنه زمزیران این شهرستان را به کمتر از 6 متر کاهش داده و موجب اختلال در تردد وسایل نقلیه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال فعالیت سامانه فعال بارشی که از بامداد روز گذشته در نقاط مختلف کردستان آغاز شد، علاوه بر رحمت بارش باران، بسیاری از ارتفاعات این استان رخت زمستانی به تن کرده و سفید پوش شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
طیف وسیعی از عفونت های ویروسی می توانند انسان را تحت تأثیر قرار دهند، از سرماخوردگی گرفته تا آنفولانزا، تب خفیف یا تب شدید شایع ترین علامت بسیاری از عفونت های ویروسی است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بهترین تکنیک های درس خواندن را در مطلب زیر مطالعه کنید.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سنجش سلامت و ارزیابی تحصیلی نوآموزان کردستانی در 20 پایگاه در شهرستان ها و مناطق تابعه استان آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
علی رغم ادعای برخی از استادان کاهش وزن به موثر بودن رژیم غذایی سوپ،اما باید بدانید که این رژیم گزینه خوبی برای کاهش وزن نیست ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره محیط زیست بوکان از دستگیری شکارچی غیرمجاز خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
برای درک نحوه عملکرد خودروهای برقی، باید شباهت های این خودروها با خودروهای معمولی بنزینی را مورد مقایسه و بررسی قرار داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
آیا تاکنون تجربه خارش پوست سر بدون دلیل مشخصی را داشته اید؟
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
روز دوم رقابت های لیگ دسته یک هندبال باشگاه های کشور(گروه الف) با پیروزی نماینده کردستان و برگزاری سه بازی در سنندج پیگیری شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش 6 تا 8 درجه ای دما در استان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مکمل هایی که کورکومین را با پیپرین ترکیب می کنند، یکی از گزینه های مورد حمایت تحقیقات افسردگی هستند. یک مطالعه در سال 2013 نشان داد که کورکومین همراه با پیپرین موثرتر از کورکومین به تنهایی است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
هفته آینده که از فردا آغاز می شود با وقوع یخبندان همراه خواهد بود و بسیاری از نقاط استان های نیمه غربی کشور و همچنین سردسیرات نوار شمالی کشور با وقوع یخبندان همراه خواهند بود.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول فراهم آوری و پیوند اعضا دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: اهدای اعضای بدن مبینا شریعتی دختر 16 ساله سنندجی به 8 نفر جان دوباره بخشید.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهروند نگار؛ فیلم ارسالی از سوی یکی از مخاطبان زریان موکریان از سد یک ماهی بزرگ در سد بوکان و مهارت حیرت انگیز صیاد حکایت دارد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس چندرسانه ای_ زن و شوهر بوکانی یک ساعت بعد از آخرین استوریشان، در یک سانحه رانندگی فوت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
متخصصان چشم از شیوع عارضه خشکی چشم به ویژه در کودکان به دلیل افزایش استفاده از موبایل و رایانه و عوارض جدی بی توجهی به آن برای بینایی می گویند
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
جوانی که دختری را در فضای مجازی تهدید کرده بود با جریمه 15 هزار درهمی (بیش از دو میلیارد تومانی) مواجه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_شهردار بوکان گفت: سایت جدید دفن زباله در این شهر ساخته می شود.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با انتقاد از اقدام برخی از رانندگان برای استفاده از قطعات اجاره ای برای اخذ معاینه فنی خودروهایشان ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در واقع، هیچ ساعتی روی زمین وجود ندارد که کاملا "صحیح" باشد. فرآیند واقعی تعیین زمان در حال حاضر براساس تعداد زیادی ساعت است که همگی زمان را در سراسر جهان نگه می دارند ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان، آمار شهرداری مبنی بر فرسوده بودن 100 درصدی ناوگان اتوبوسرانی و 75 درصدی ناوگان تاکسیرانی سنندج را نگران کننده اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی، درباره خواص درمانی شلغم در سرماخوردگی توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محققان مختلف تعادل و قدرت را با مرگ و میر مرتبط ساختند و دریافتند که توانایی بلند شدن از روی زمین به حالت ایستاده ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از وقوع بارشهای متناوب توام با کاهش دما در استان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
کمبود خواب مزمن یک عادت خطرناک است و جبران آن در روزهای آخر هفته یا روزهای تعطیل چیزی را عوض نمی کند. سعی کنید شب ها در ساعات مشخص و به طور منظم بخوابید و این را به یک عادت تبدیل کنید ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ثبت نام برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا آخر وقت فردا سه ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی، آسمان استان از روز دوشنبه در برخی از نقاط در دامنه ناپایداری های جوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: با رهاسازی آب از سد مهاباد و احیای چشمه های تامین کننده آب تالاب بین المللی کانی برازان، وضعیت آبی این تالاب در این فصل از سال مطلوب است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۴۸ سایت دیگر  
مصرف کالری بیشتر از آنچه که بدن شما سوزانده می تواند برای افزایش وزن مفید باشد. برای این منظور می توانید به رژیم غذایی خود غذاهای پرکالری، مانند مواد چرب، پروتئین های سنگین، محصولات لبنی ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آخرین قیمت انواع خودروهای ایرانی برای امروز 21 آبان 1402 به شرح زیر است در حالی که برخی خودروهای ایران خودرو و سایپا کاهش اندک قیمت داشتند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
این نقاط دیدنی با شکوه تنوع سیاره زمین را آشکار می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان گفت: بر اساس نتایج رتبه بندی دانشگاه های آسیایی کیو اس 2024، این دانشگاه برای نخستین بار موفق به حضور در لیست دانشگاه های برتر آسیایی و کسب جایگاه 300-291 شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
با سردتر شدن هوا، کسانی که نگران سلامت و ایمنی بدن خود هستند، معمولاً به دنبال راه هایی برای ارتقای عملکرد سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری می گردند ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1403 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
در فصل سرما هم باید بتوان با خیال راحت در سرما نفس کشید اما اگر به واسطه سرماخورگی و آنفولانزا نمی توانید به راحتی نفس بکشید.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کارگروه بیماری های واگیردار مرکز بهداشت مهاباد گفت: از ابتدای امسال 600 مورد سگ گزیدگی در این شهرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش 20 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
دوران باستان رازها و شگفتی هایی دارد که ما یا هنوز آن ها را کشف نکرده ایم و یا با وجود کشفشان هنوز نتوانسته ایم رمز و رازهایشان را درک کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از موضوعات حقوقی بسیار مهم که چالش برانگیز است، موضوع تقسیم ارث بوده که افراد پیرامون آن سؤالات بسیاری می پرسند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بهتر است بدانید که تنها چیزی که برای درمان لب های ترک خورده خود نیاز دارید، یک تغییر سبک زندگی ساده یا مراجعه به پزشک است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست هلال احمر مهاباد گفت: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو با گله گراز در جاده مهاباد- سردشت چهار نفر زخمی برجا گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
زمان ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری و آزمون رشته های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی سال 1403 تغییر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...