یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۵:۴۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

زریان (ziryanmukryan.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ نخستین بیمار مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان غربی، هشت اسفند سال 1398 شناسایی شد که در این یک سال ...
  ۳ ساعت پیش    
سرویس عکس_ واکسیناسیون علیه بیماری کووید19 امروز یک شنبه همزمان با دیگر شهرستان های آذربایجان غربی در بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان آغاز شد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قطع درختان فضای سبز شهری مهاباد بدون مجوز و حتی با مجوزهای غیر قانونی در سال های اخیر رو به ازدیاد بوده و تا کنون هیچ کدام از نهادهای ناظر در این خصوص واکنشی نشان نداده اند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سرویس کردستان- فیلم کوتاه تعدیل به کارگردانی کیوان سروری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان سه جایزه جشنواره Garoa Awards را از آن خود کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- در نخستین سالگرد درگذشت "سیامند رحمان"، موزه مرحوم سیامند رحمان، قهرمان وزنه برداری پارالمپیک، روز سه شنبه هفته جاری با حضور میهمان خارجی افتتاح خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
سرویس جهان- پلیس ایتالیا باند 10 نفره ای که بیشتر آنها اتباع کرد عراقی هستند، را به اتهام انتقال غیرقانونی کردهای سوریه به اروپا بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرویس کردستان_ معاون معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: تانکرهای سوخت از تمرچین به باشماق منتقل نمی شود
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور اعلام کرد که این وزارت در حال تصویب نامه تبدیل فرمانداری بوکان به فرمانداری ویژه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سرویس کردستان_ فرماندار ویژه سقز گفت: یک گروه صنعتی فعال در صنعت شیشه و بلور در راستای جلوگیری از خام فروشی معادن و فرآوری محصولات معدنی در این شهرستان سرمایه گذاری می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان _وقوع سه فقره سانحه رانندگی در مهاباد و ارومیه در شب جمعه سبب مرگ چهار نفر و زخمی شدن چهار نفر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۳    
این یادداشت به قلم دکتر جعفر احمدی جامعه شناس و مدرس دانشگاه در ارومیه نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۱۳    
سرویس موکریان_ به دنبال اعلام خبر شناسایی دو بیمار مبتلا به کرونا انگلیسی در استان آذربایجان غربی، خبرها از شناسایی این بیماری در سقز نزدیکترین شهر به بوکان در استان کردستان حکایت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان_فرماندار شهرستان بوکان گفت: فرآیند اجرایی انتخابات از روز 20 اسفندماه و با ثبت نام از دواطلبان شوراهای اسلامی شهرهای بوکان و سیمینه شروع می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
سرویس موکریان_در هشت ماه گذشته سازمان سینمایی دو بار اعلام آمادگی کرده که در صورت آمادگی شهرداری بوکان آماده کمک به ساخت و احداث سینما در این شهر است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس کوردانه_لباس کوردی مهنار افشار هدیه وریا غفوری و همسرش به وی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان_ معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ارزیابی های انجام شده در سال گذشته نشان می دهد که بیماری های قلبی و عروقی با 43 درصد شایعترین علت مرگ و میر مردان بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان_همزمان با افزایش 0.9 تورم ماهانه در کردستان، این استان در تورم نقطه به نقطه نیز رتبه اول کشوری را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ کویستان قازانی دختر 17 ساله درمحرومیت سردشت سوخت و جان سپرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۳    
کوردانه _ لیوانا (کوردی: لیڤانا) کودک کورد توجه شرکتهای لباس و تبلیغات اتریش را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۳    
سرویس موکریان_ معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که اینترنت 53 روستای بوکان ارتقاء پیدا می کند و 15 روستای دیگر تحت پوشش اینترنت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان- روزنامه اعتماد در گزارشی تکان دهنده از ارتفاعات کردستان به بررسی مصائب زنان کولبر پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- سه دهه قبل ماهنامه کیهان فرهنگی به سراغ ادیب مرد کرد، استاد عبدالرحمان شرفکندی (ماموستا هه ژار) می رود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد با اشاره به زنگ خطر خیزش شمار مبتلایان به کرونا در سطح استان و مهاباد از برخی رفتارها در سطح جامعه و نادیده انگاری کرونا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳    
سرویس جهان- کتاب دختران کوبانی که به زندگی دختران جنگجوی کرد سوریه در مقابله با داعش پرداخته است، در میان بهترین کتاب های فصل زمستان در آمریکا قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_فرمانده نیروی انتظامی بوکان از کشف 232 کیسه آرد خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۳    
سرویس آذربایجان غربی_ بعد از آنکه اصرار بر عدم استفاده از زبان فارس در شورای شهر ارومیه جنجال ساز شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۳    
سرویس موکریان_ دو کولبر سردشتی به علت سقوط در رودخانه جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۳    
سرویس کوردستان- مدیر عامل انجمن چیای مریوان گفت: "ناصح حسینی" یکی از فعالان زیست محیطی و عضو این انجمن به عنوان قهرمان تالاب ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۳    
سرویس عکس؛ عملیات ساخت و تکمیل موزه مفاخر بوکان در خانه استاد عباس حقیقی شاعر بنام کورد توسط شهرداری بوکان ادامه دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۳    
سرویس موکریان_ تغییرات مکرر رنگ وضعیت کرونایی در بوکان، صدای رئیس بیمارستان این شهرستان را درآورد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۳    
سرویس موکریان_ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با مشارکت یک هزار میلیاردی بانک سپه در پروژه های ملی راهسازی بوکان موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرویس کوردستان- مدیر عامل انجمن چیای مریوان گفت: "ناصح حسینی" یکی از فعالان زیست محیطی و عضو این انجمن به عنوان قهرمان تالاب ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کاهش 51 درصدی کل تصادفات در 10 ماهه سال 99خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تایید موضوع توسط کارشناسان آتش نشانی مبنی بر ایجاد حریق و آتش سوزی به دلیل اتصالات برق در بازارچه تجاری مهاباد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۳    
سرویس موکریان_سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوکان از برطرف شدن کمبود سیمان و بازگشت عرضه سیمان به حالت عادی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ هیمن قهرمانی هنرمند بوکانی در دو بخش مسابقه المان شهری اصفهان خوش درخشید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی اشخاص در سردشت، شناسایی سارق مغازه با هوشمندی پلیس مهاباد و کشف محموله کالاهای قاچاق خارجی در سردشت از جمله خبرهای مهم انتظامی جنوب آذربایجان غربی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ازشناسایی و دستگیری متهمان فرار مالیاتی به ارزش 653 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۴    
سرویس موکریان_فرماندار شهرستان مهاباد با اعلام دو شماره کارت از آغاز کمپین جمع آوری کمکهای مردمی برای بازسازی بازارچه قدیم مهاباد خبر داد که چند شب قبل در آتش سوخت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس مقاله_این یادداشت به قلم دکتر صلاح الدین خدیو فعال اجتماعی در مهاباد نوشته شده و در کانال رسمی وی در تلگرام منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف 9هزار عدد ماسک سه لایه پزشکی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۴    
سرویس موکریان_در دو روز چهار نفر با علایم ابتلا به کرونا در بوکان فوت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان_زن 35 ساله ای که در مراسم عروسی دخترش به کرونا مبتلا شد، فوت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۴    
سرویس عکس؛ مروز پنج شنبه سالن ورزشی سقف بلند جوانان واقع در مسکن مهر با حضور فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، امین زاده فرماندار بوکان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرویس عکس_ رژه خودرویی و موتوری سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همزمان با سراسر کشور امروز ، چهارشنبه در بوکان و با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده انتظامی بوکان از کشف مزرعه ارز دیجیتال به ارزش بیش از 13میلیارد ریال خبرداد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- رییس پلیس اگاهی انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: موضوع سوختگی زنی در یکی از روستاهای مرزی ارومیه در دستور کار پلیس قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ در دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر5 طرح عمرانی، ورزشی و تولیدی در بوکان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تا پایان اسفند امسال 38 هزار 511 نفر شامل کارکنان بیمارستان ها ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲    
سرویس عکس_ فاز اول کنار گذر بوکا با حضور حاج انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان به همراه فرماندار بوکان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیر کل راه وشهرسازی به بهره برداری رسید ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ درحالی که از اواخر آذر امسال، بستری شدگان کرونایی در آذربایجان غربی، 2 رقمی بوده، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: این تعداد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲    
سرویس موکریان_ با پیگیریهای نماینده بوکان، نوجوان حذف شده از تیم ملی شطرنج به اردوی این تیم راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ کمیته تیم های ملی فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که پایار شمسی نوجوان بوکانی به اردوی تیم ملی شطرنج راه پیدا کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری سارق حرفه ای وانت نیسان و توقیف یک تن و 700کیلوگرم چربی حیوانی غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۲    
سرویس موکریان_دو مدرسه روستایی سه کلاسه و یک سالن ورزشی در بوکان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عکس_ نشست هم اندیشی اعضای مجمع مشورتی زنان و جمعی از بانوان منتخب شهرستان با حاج حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در محل سالن شهید رجایی فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۲    
وزارت بهداشت و درمان اقلیم کردستان، اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 24 مبتلای جدید به کرونا در اقلیم کردستان شناسایی شده و 4 بیمار نیز به دلیل ابتلا جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۲    
به گزارش زریان موکریان، حکومت ترکیه و گروه های سوری تحت امرش با هدف تغییر بافت قومی مناطق تحت اشغال خود در شمال سوریه، 150 خانوادۀ اویغور را در شهر کردنشین سرکانی اسکان داده اند. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مهدی آقا محمدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- پروفسور ژین باجلان معتقد است ساختن فیلم درباره شجاعت دختران کرد در سوریه نمی تواند خیانت های آمریکا از جمله کمک به ترکیه برای دستگیری اوجالان و یا دادن چراغ سبز به ترکیه برای حمله به ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
عشق زن جوان به بازیگری او را در دام مرد شیادی گرفتار کرد که به زورگیری از رانندگان ختم شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲    
بی شک می دانید که 2 هزار سال پیش از میلاد مسیح، عده ای اقوام هندو اروپایی به فلات ایران مهاجرت کردند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
سیب زمینی سرخ شده آثاری فراتر از افزایش کالری دریافتی از رژیم غذایی را به همراه دارد و می تواند به سلامت کبد نیز آسیب وارد کند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲    
سرویس موکریان_در سه سال گذشته، چهار شهروند بوکانی با اهدای اعضای بدن خود به 12شهروند دیگر جان دوباره بخشیدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ متخصص بیماری های عفونی به شهروندان توصیه کرد در صورتی که از روز هفتم علایم به بعد بهبودی حاصل نشد و تنگی نفس و سرفه پیشرفت کرد دیگر اقدام به تزریق خودسرانه ی سرم نکنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۲    
سرویس موکریان_ کارتونست بوکانی موفق به کسب لوح تقدیر جشنواره بین المللی پرتغال شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۲    
موکریان_رئیس بیمارستان بوکان از اتصال مادر 35 ساله به دستگاه تنفس مصنوعی بعد از ابتلا به کرونا در عروسی دختر 17 ساله اش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_در سه روز چهار خودرو به علت نقص فنی و سهل انگاری طعمه حریق شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۲    
سرویس موکریان_ وضعیت کرونایی بوکان از آبی به زرد تبدیل شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری باند سارقین حرفه ای و سابقه دار احشام در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از شناسایی و دستگیری هشت هزار و 239 نفر سارق حرفه ای در سالجاری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۱    
سرویس کوردانه_ عکاس معروف کورد، به عنوان داور مسابقه بین المللی عکاسی (Empire State) در ایالات متحده آمریکا انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی، با اشاره به اینکه بیمارستان تکاب آماده تجهیز شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۱    
سرویس موکریان_نماینده بوکان در دیدار با وزیر امور خارجه از تعلل و تاخیر در پیدا کردن پیکر پنج کولبر ارومیه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۱    
سرویس موکریان_نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی موفق به اخذ 9 دستور از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص مطالبات این شهرستان شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: حدود 110 کیلومتر از خط آبرسانی زرینه رود به تبریز با هدف مدیریت ریسک و آمادگی برای پیک مصرف در فصل تابستان پیش رو آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرماندهی انتظامی بوکان از کشف 77 کیلو یک صد گرم مواد مخدر از نوع تریاک و کشف مزرعه غیر مجاز استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه طی 2 روز گذشته میهمان مردم و مسوولان آذربایجان غربی بود که در این سفر، علاوه بر بررسی ابعاد مختلف روند توسعه استان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان، دادستان عمومی و انقلاب سردشت گفت: فردی که به عنوان متهم دستگیر شده بود، پس از بازجویی های پلیسی به قتل خواهرش اعتراف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۵    
سرویس موکریان_ دو شهروند بوکانی با انتشار پستهایی در سایتهای نیازمندی مانند شیپورو دیوار به صورتی متفاوت نسبت به افزایش سرسام آور اجاره مسکن در این شهر اعتراض کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ خیرین شهرستان بوکان 14میلیون و800 هزار تومان به هیئت بسکتبال این شهرستان کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرویس موکریان_رئیس بیمارستان شهرستان بوکان از افزایش مراجعات سرپایی با علایم کرونا، بیماران بستری در بخش کرونای این بیمارستان وکاهش استفاده از ماسک در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۵    
سرویس موکریان_آتش نشانی بوکان خالی بودن خودروهای آب پاش این سازمان در یکی عملیات اطفاء حریق را تکذیب کرد و پاره بودن شیلنگ نیروهای آتش نشانی در این عملیات را ناشی عبور خودروی یک شهروند بر روی شلینگ ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۵    
سرویس موکریان_ به دنبال دیدار اخیر حاج انور حبیب زاده نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی با دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی هیئتی از این وزارت خانه به بوکان سفر کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۵    
سرویس آذربایجان غربی_ طلبه ای به نام سید صدرا موسوی در اینستاگرام شخصی خود پیام تبریکی را خطاب به امام جمعه ارومیه منتشر کرده که در فضای مجازی انعکاس گسترده ای پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرویس عکس_ به دنبال پیگیریها و دو دیدار اخیر حاج انور حبیب زاده نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی با دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی هیئتی از این وزارت به شهرستان بوکان سفر کردند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ 9 روز بعد از قتل یک مرد 48 ساله در یکی از روستاهای بوکان و دستگیر شدن همسرش به اتهام قتل ، برادر مقتول از شکایت مادرش از پسر مقتول خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان_تیم فوتبال سردار بوکان اولین برد خود پس از پنج بازی را در مقابل شمس آذر قزوین تجربه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان_روزنامه اعتماد و مردم سالاری در دو گزارش متفاوت آمارهای تکان دهند ای از کشته شدن کولبران با شلیک مستقیم را منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان_فرماندار شهرستان بوکان از بهره برداری و کلنگ زنی 26 پروژه در ایام دهه فجر با اعتباری بالغ بر 790 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس مقاله_این یادداشت به قلم دکتر صلاح الدین خدیو فعال اجتماعی در مهاباد نوشته شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ استاندار آذربایجان غربی بار دیگر بر تکیمل سدهای نیمه تمام حوضه آبریز دریاچه ارومیه به هدف توسعه کشاورزی و اشتغالزایی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس عکس _ 8 روز بعد از وقوع بهمن در منطقه مرزی ایران و ترکیه و مفقودی 5 کولبر در این حادثه، ساعات پایانی دوشنبه شب 6 بهمن ماه ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس فیلم؛ هادی براخاص دارنده رکورد کشوری پای دوچرخه در آب، بدون استفاده از دست و غواص کانون امداد و نجات ساتیار بوکان به شنا در یک استخر پوشیده از یخ اقدام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس کردستان_ اثر عکاس فاین آرت و هنرمند کردستانی در نمایشگاه EOD 2021 امریکا که از بهمن ماه جاری در شهر فلوریدا برپا شده ، به نمایش درآمده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۵    
سرویس موکریان_ رئیس بیمارستان بوکان از خیزش کرونا در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان_آمارها از سیر صعودی کرونا در دو شهرستان اشنویه و مهاباد در هفته جاری خبر می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۵    
سرویس آذربایجان غربی_ سرنوشت پنج کولبر روستای کوران ارومیه گرفتار در بهمن همچنان در ابهام است و تا به امروز استانداری آذربایجان غربی در خصوص این حادثه که در خاک ترکیه قرار دارد، اظهار نظری نکرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۵۵    
سرویس مقاله؛ این یادداشت به قلم فرزاد حاجی غفوری بوکانی مدرس دانشگاه و دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...