دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۵:۵۴Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

زریان (ziryanmukryan.ir)

زریان 29 اسفند 1397 زریان 28 اسفند 1398 زریان 28 اسفند 1399 زریان 24 فروردین 1400 زریان 1 اردیبهشت 1400 زریان 31 خرداد 1400 زریان 31 تیر 1400 زریان 31 مرداد 1400 زریان 1 شهریور 1400 زریان 2 شهریور 1400 زریان 3 شهریور 1400 زریان 4 شهریور 1400 زریان 6 شهریور 1400 زریان 7 شهریور 1400 زریان 8 شهریور 1400 زریان 9 شهریور 1400 زریان 10 شهریور 1400 زریان 11 شهریور 1400 زریان 13 شهریور 1400 زریان 14 شهریور 1400 زریان 15 شهریور 1400 زریان 16 شهریور 1400 زریان 17 شهریور 1400 زریان 18 شهریور 1400 زریان 20 شهریور 1400 زریان 21 شهریور 1400 زریان 22 شهریور 1400 زریان 23 شهریور 1400 زریان 24 شهریور 1400 زریان 25 شهریور 1400 زریان 26 شهریور 1400 زریان 27 شهریور 1400 
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۰    
سرویس موکریان_ اداره ورزش و جوانان بوکان اعلام کرد: مکاتبه ای رسمی برای دعوت از آکادمی کیا برای حضور در بوکان انجام نشده است و با بهتر شدن وضعیت کرونا، از آکادمی کیا دعوت می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۰    
سرویس موکریان_ اسم کاریکاتوریست بوکانی در میان 11 کاریکاتوریست منتخب بیست و نهمین جشنواره بین المللی ANDROMEDA ایتالیا 2021 قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی بوکان از کشف چهار کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس فیلم _ عصر روز جمعه بیست و ششم شهریورماه مراسم اختتامیه حضور کانون امداد و نجات ساتیار بوکان در سد بوکان برگزار. شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۹    
سرویس موکریان_ اداره صنعت و معدن بوکان در خصوص برداشت شن و ماسه در بستر سیمینه رود در محدود کوسه اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت:کمیسیون رسیدگی به اعتراضات جرائم رانندگی برگزار می گردد
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت نگار- بداق سلطان یا بداغ سلطان فرزند شیر خان از نوادگان صارم بگ مکری است.وی یکی از سرداران صفویه و حکمران مهاباد در آن زمان بوده است که به واسطه آثار ارزشمند تاریخی که از خود به جای گذاشته نام ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور حکم قطعی 5 سال حبس برای شهردار سابق ماکو به اتهام اختلاس در پرونده جایگاههای سی ان جی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سرویس کردستان - رئیس کل دادگستری استان کردستان از بخشش 9 محکوم به قصاص نفس با تلاش دادگستری استان کردستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴    
سرویس جهان- سازمان ملل از اجرای پروژه های استفاده از انرژی پاک در سه استان اقلیم کردستان با همکاری اتحادیه اروپا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_افراد مسلح با یک طلا فروش را در سردشت به قتل رساندند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات و کشف 31 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در شهرستان مهاباد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ محدوده قلعه سردار بوکان و در تپه تاریخی "ملالر محل پیدا شدن دو کوزه تاریخی هستند که توسط یک شهروند به اداره میراث فرهنگی و گردشگری بوکان اهداء شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده انتظامی بوکان گفت: یک دستگاه خودرو خارجی قاچاق با ارزش 22 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ دادستان عمومی و انقلاب اسلامی ارومیه گفت: افرادی که به بهانه ساخت ویلا و کاخ در باغ اقدام به تغییر کاربری و تخریب اراضی کشاورزی می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سرویس آذرایجان غربی _ پلیس موفق به کشف یک انبار داروی احتکار شده به ارزش 15 میلیارد ریال در سردشت، یک انبار احتکار داروهای موثر در درمان بیماری کرونا به ارزش دو میلیارد ریال در مهاباد و 46 آمپول کم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۸    
سرویس موکریان_ فرماندار شهرستان بوکان گفت:پرداخت تسهیلات ابلاغی توسط دولت و جذب کامل سهمیه شهرستان بایستی در دستور کار بانک ها قرار گیرد
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس موکریان_فرمانده انتظامی مهاباد از کشف بیش از یک میلیون قلم انواع دارو های احتکار شده موثر در بهبود کرونا با عملیاتی ضربتی پلیس در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۵۸    
سرویس موکریان_کارمند شهرداری بوکان به علت ابتلا به کرونا فوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۸    
سرویس آذربایجان غربی_ طبق اعلام وزارت بهداشت و درمان، پلدشت در آذربایجان غربی وضعیت نارنجی کرونایی پیدا کرده اما همچنان وضعیت 16 شهر این استان قرمز است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۵۸    
سرویس کوردانه_ زالاوا تنها فیلم ساخت ایران در جشنواره ونیز به کارگردانی ارسلان امیری کارگردان کورد، دو جایزه این جشنواره را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ دو اخلالگر اقتصادی در مهاباد و سردشت دستگیر شده اند که بیش از 14 هزار میلیارد ریال گردش مالی با حساب های مختلف داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده انتظامی سردشت گفت: ماموران انتظامی یک اخلالگر اقتصادی را با بیش از 6 هزار میلیارد ریال پولشویی در این شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سرویس کردستان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 9 بیمار مبتلا به قارچ سیاه در استان شناسایی و بستری شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دبیرخانه پنجمین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام از دریافت 76 عنوان کتاب در موضوعات مختلف به این دبیرخانه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۸    
سرویس جهان- شرکت تولید کننده آنتی ویروس eSet اعلام کرد دو بدافزار را شناسایی کرده است که از طریق انتشار پست های فیسبوکی موبایل کردزبان هایی را که سیستم عامل اندروید دارد آلوده می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت نگار- 18 شهریور ماه سالروز درگذشت یلماز گونای کارگردان تسلیم ناپذیر سینمای کوردی در ترکیه است
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ یازده کیلومتر و نیم راه روستایی در بخش مرکزی بوکان آسفالت و زیر سازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۲۸    
سرویس موکریان_یکی از کشاورزان معترض به نحوه برداشت ماسه از سیمینه رود، هفت تخلف این پیمانکار را مطرح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سرویس کردستان_ ثوبیه فکری خانم بانه قربانی خشونت خانگی شد و توسط شوهر و پدر شوهرش تا سر حد مرگ شکنجه شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کامیاران از دستگیری 2 شکارچی غیرمجاز خبرداد و گفت: این شکارچیان اقدام به شکار سه گراز وحشی در زیستگاه های استان کرده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- سرپرست هیأت باستان شناسی تپه بروه سردشت گفت: تاکنون در حوزه شمال غرب ایران بقایای معماری ساکنان بومی منطقه شناسایی نشده بود، اما در کاوش های باستان شناسی بروه سردشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کاهش کیفیت، نبود مدیریت مناسب و چالش های صادراتی سبب افت جایگاه فرش دست باف کردستان در بازارهای جهانی شده است
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۸    
یادداشت – این یادداشت به قلم یحیی صمدی روزنامه نگار باسابقه کردستانی نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است:
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مدیر امور منابع آب شهرستان بوکان از متوقف شدن برداشت شن و ماسه از بستر رودخانه سیمینه رود در انتهای پارک ساحلی این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی بوکان از حضور مستمر پلیس در پارک ها و بوستان ها به منظور صیانت از آسایش و آرامش شهروندان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت نگار- امروز (16 شهریورماه)، سالروز درگذشت محمد اوراز، اولین ایرانی فاتح قله ی اورست است. محمد اوراز که هنگام مرگ 34 ساله بود پرافتخارترین کوهنورد تاریخ ایران است که توانسته افتخارات بسیار بزرگی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ 50 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی در بوکان آزاد سازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
سرویس ایران_ اگرچه سینمای ایران در حوزه دفاع مقدس فیلم های ماندگاری را به جاگذاشته است، اما درباره فجیع ترین تهاجم شیمیایی رخ داده در کشور دست چندان پُری ندارد و کارگردان های کمی سراغ این فاجعه رفته ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرماندار شهرستان بوکان گفت: مطالعات ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان به مهندسین مشاور واگذار و در مرحله ارسال به شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس دانشگاه کردستان گفت: این دانشگاه در رتبه بندی جهانی تایمز 2022 در جمع 800 دانشگاه برتر جهان قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- مهاجران کرد عراقی از این که دولت انگلیس می خواهد آنها را به اقلیم کردستان باز گرداند ابراز نگرانی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۸    
تنوع اقلیمی و آب و هوایی، توپوگرافی، منابع سرشار آب های سطحی و پوشش گیاهی مناسب، زمینه های زیست انواع وحوش و پرندگان بومی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۸    
کردستان رودهای عظیم و چشمه هایی که هیچگاه گمان خشک شدن آن ها در فکر کسی نمی گنجید دیگر آبی برای سیر کردن گیاهان و حیوانات ندارند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تغذیه مناسب برای سلامتی بدن، به ویژه زمانی که سیستم ایمنی در حال دفاع از بدن در برابر نوعی عامل بیماری زاست اهمیت بسیاری دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرویس کردستان _ نایب رییس انجمن داروسازان استان کردستان گفت که این استان در حال حاضر برای تامین سرم که فوق العاده ضروری است با مشکل مواجه است در زمینه داروهای داروهای اعصاب که برخی از آنها فوق العاده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان؛ فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری عامل 13مورد سرقت سیم برق در شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۸    
سرویس موکریان_ بعد از انتشار تصاویری از ادامه وضعیت اسفناک یک خانم بی سرپناه در بلوار شهدا، اداره بهزیستی بوکان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: این خانم به مکانی امن و تحت نظر بهزیستی بوکان منتقل شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۸    
سرویس موکریان_علی رغم وعده اداره بهزیستی بوکان برای انتقال یک خانم بی سرپناه گرفتار به مواد مخدرکه در کف یکی از خیابان های بوکان زندگی می کند، وضعیت این خانم بدتر از گذشته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی گفت: هم اینک با صبوری و با دقت و با اولویت انتخاب استاندار بومی که با فرهنگ و موقعیت منطقه آشنا بوده و بتواند تحولی در آن به وجود آورد و عقب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ کلینیک مددکاری اومود یولو در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی شاغل در اورژانس اجتماعی شهرستان میاندوآب در آذربایجان غربی نسبت به جذب نیروی خدمات تخصصی اقدام نماید .
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی _ اختلاف برسر باز کردن درب منزل به کوچه در روستای ساخسی تپه یک کشته وپنج زخمی برجا گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ خانم 65 ساله ای که در بوکان به کرونا مبتلا شده است، 10 روز بعد از دریافت دوز واکسن به کرونا مبتلا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ روابط عمومی ادارە میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بوکان با صدور اطلاعیه ای از شهروندان درخواست کرد تا آثار و اشیاء تاریخی و فرهنگی را جهت رونمایی ونگهداری در موزه در حال ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: با بهره برداری از پروژه های در دست اجرای بسیار زیادی که هم اکنون در بوکان در حال اجراست و در آینده نزدیک افتتاح می شوند بوکان به شهرستان سبز از ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۸    
کوردانه- پل تاریخی سلطان با 600 سال قدمت اثر ماندگار دوره صفویه در بوکان و یکی از ظرفیت های مغفول گردشگری در جنوب آذربایجان غربی است که در کنار سایر آثار تاریخی و طبیعی از جاذبه های گردشگری بوکان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۸    
سرویس موکریان_ سه عضو شورای شهر بوکان معتقدند شهردار منتخب بوکان به علت نداشتن سابقه مدیریت میانی عدم احراز صلاحیت می شود و این وضعیت درشهر مهاباد و سقز نیز وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_با اتمام پروژهای درحال اجرا در شهرستان بوکان، درصد برخورداری این شهرستان به لحاظ تعداد روستاهای دارای سکنه به بالای 85 درصد خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
زمانی که سخن از سفر به طبیعت بکر و خوش آب و هوا به میان می آید، کردستان بهترین گزینه است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
یک هنرمند هلندی به نام باس یوترویک اقدام به بازسازی چهره های تاریخی در دنیای کنونی کرده است. او که با نام کاربری Ganbrood در اینستاگرام فعالیت می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۲۸    
سرویس موکریان_ اداره بهزیستی شهرستان بوکان در خصوص وضعیت یک زن بی پناه در این شهر، اعلام کرد: این خانم پس از طی مراحل قانونی خود با همکاری فرمانداری ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۲۸    
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم احمد غلامی دکتری جامعه شناسی اقتصادی و توسعه نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۸    
سرویبس موکریان_ مهندس بابان کریمی مدیر عامل سردار بوکان با صدور اطلاعیه ای نوشت: اندکی از اجحاف روا داشته شده به سردار را بازپس گرفتیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۸    
سرویس موکریان_ مصوبه انتخاب جلال احمدی به عنوان شهردار بوکان توسط هفت عضو شورای شهر امضاء شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۸    
سرویس موکریان_به مناسبت هفته دولت پنج پروژه صنعتی، خدماتی، آموزشی و کشاورزی در بوکان افتتاح شد و چهارپروژه خدماتی نیز کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ به مناسبت هفته دولت، چهار پروژه گاز رسانی به روستاهای بوکان با اعتبار 43 میلیارد تومان افتتاح وکلنگ زنی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرزانه ولی پور، کارشناس امور موزه های آذربایجان غربی می نویسد: موزه صلح سردشت با هدف نشان دادن مظلومیت قربانیان سلاح های شیمیایی و اثرات مخرب استفاده از این سلاح ها در این شهرستان ساخته می شود تا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور بین الملل دانشگاه کردستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی بین دانشگاه کردستان و دانشگاه کلن آلمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کوردانه- سرپرست گروه فرهنگی و هنری دیلان ارومیه از کسب دو مقام نخست فستیوال های بین المللی رقص فولکلور و موسیقی در آمریکا و استرالیا خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سرویس کردستان - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: از مجموع 70 هزار هکتار اراضی ملی واقع در محدوده و حریم در سطح استان، تنها 13 هزار هکتار آن دارای سند مالکیت دولتی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۸    
سرویس ترکیه - زندانیان زندان طرسوس به دلیل هلپرکی مجازات شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۸    
براستی وقتی جنگ دامنگیر یک ملت بشود مانند آتش در نیزار، به تمامی جنگل و اراضی و بیوتات و دول و بلاد همجوار سرایت می کند آنچنانکه در حوادث جنگ اول جهانی به ناگهان جاسوسان گریبان پیرمردی عکاس ارمنی در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_سه بانوی عضو شورای شهر بوکان با صدور اطلاعیه ای اعلام کردند: در فرایند انتخاب شهردار کاملا مستقل عمل کرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۸    
سرویس موکریان_ بر اساس رای کمیته استیناف یکی از مستندات پرونده تیم سردار بوکان، گزارش هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۸    
سرویس موکریان_ محبوبترین پیج هواداران سردار بوکان از رای استیناف مبنی بر تبرئه بابان کریمی مدیر عامل تیم سردار بوکان استقبال کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۸    
سرویس موکریان، جمعی از خبرنگاران شهرستان بوکان با امضای نامه ا ی سرگشاده، ضمن آنکه خواستار برگزاری علنی جلسات شورای شهر بوکان شدند، برگزاری غیرعلنی جلسات را تعرض به حقوق شهروندی اعلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۸    
سرویس موکریان_ یکی از مسئولان شهرستان سردشت بعلت قصور و سهل انگاری در نگهداری و مراقبت از اموال بیت المال دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- عضو هیئت مدیره نظام پزشکی ارومیه و رئیس هیئت تجدید نظر گفت: رئیس هیئت تجدید نظر نظام پزشکی ارومیه بیشترین حجم شکایت های پزشکی دریافتی در استان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_با تحویل دادن چهارمین محموله اقلام بهداشتی به ستاد مرکزی بهداشت و درمان بوکان تعداد کالاهای پزشکی تحویل داده شده به این ستاد در دوماه گذشته به 959 عدد کالای پزشکی رسید و شبکه بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۸    
سرویس جهان- دهها مهاجر کرد در مرزهای بلاروس با لیتوانی و لهستان، از دادگاه حقوق بشر اروپا خواسته اند به وضعیت نامعلوم آنها رسیدگی کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ام اس یک بیماری است که به سیستم دفاعی بدن شما ارتباط دارد و علائم زود هنگام متفاوتی دارد که یکی از آن ها احساس ضعف و خستگی است
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا با تاکید بر لزوم انجام مطالعه ای جامع درباره اثربخشی واکسن سینوفارم، عنوان کرد: ممکن است تصمیماتی درباره برچیده شدن این واکسن از سبد واکسیناسیون کشور گرفته شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ احمد احمدی ملی پوش مهابادی و قهرمان قایقرانی ایران از مشکلاتی که در سر راه گرفتن سهمیه المپیک برایش ایجاد شده صحبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- مدیرعامل آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: 3600 قبر در باغ رضوان ارومیه دارای انحراف قبله هستند و در 6 قطعه این قبرستان این مسئله بیش از 30 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۸    
سرویس کوردانه_ فیلم مستند داستانی کوتاە یک شعر تنها اثر کارگردانی بوکانی بە بخش مسابقەی جشنوارەی بین المللی فیلم کانادا راه پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مستندات ارائه شده توسط معاون مالی شهرداری بوکان از کذب بودن خبر پرداخت حقوقهای نجومی به تعدادی از کارمندان این شهرداری حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ چهارمین جشنواره سراسری داستانک کردی هاژه با معرفی منتخبان. خود در دو بخش داستان و مقاله بە کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۸    
سرویس موکریان_ در یک روز 30 نفر به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بوکان بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
با اینکه اغلب غذا های بین المللی به سلیقه ایرانیان خوش نمی آید، مواردی در آشپزی بین المللی است که می توان از نظر سلامتی مد نظر قرار بگیرد، مواردی که در بلندمدت از انواع بیماری ها جلوگیری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان- فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: دو باند حفاری غیرمجاز در روستای عیسی کند و گرده رش مهاباد متلاشی شدند و تلاش ها برای دستگیری 30 نفر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت نگار- "سالم" تخلص شعری عبدالرحمان بگ صاحبقران پسر محمد بگ قره جهنمی و از خانواده صاحبقران ها است که در سال 1805 میلادی در سلیمانیه چشم به جهان گشوده است او ابتدا تخلص بیمار را برای خود برگزیده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان - چل چرا آلبوم نوازندگی ساز بالبان نرمه نای با نوازندگی استاد اسماعیل مردانی توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و روانه بازار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۸    
سرویس موکریان_ 9 نفر با حضور در صحن شورای شهر بوکان ، کاندیدای تصدی پست شهرداری بوکان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۸    
سرویس موکریان_ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار برخورد شدید با عاملان اقدامات تفرقه افکنانه در نقده، مهاباد، دانشگاه کردستان و ارومیه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از دستگیری یکی از اراذل و اوباش خطرناک معروف به لندهور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان - رییس اداره محیط زیست شهرستان مهاباد از تشکیل پرونده برای یک فرد حیوان آزار در مهاباد که تا کنون اقدام به کشتن چندین قلاده سگ کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سرویس موکریان_مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوکان از آغاز مجدد عملیات ساخت موزه باستانی این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف بیش از 13 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سرویس جهان- رسانه های ایرلندی خانواده دکتر کارزان و مهندس شهین و دخترشان لینا که در جریان تصادفی در بزرگراه گالوی این کشور جان خود را از دست دادند، مهربان،مودب و دوست داشتنی توصیف کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر حزب دموکراتیک اقلیم کردستان عراق به ساکنان این اقلیم اطمینان داد که هیچ گونه وجه تشابهی میان این اقلیم و افغانستان وجود ندارد.
مشاهده نتایج بیشتر...