آغاز اردوی تیم امید کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا - رکنا
آغاز اردوی تیم امید کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا
سایر منابع:
سایر خبرها
حضور 21 تکواندوکار در رقابت های بین المللی آزاد بیروت
(البرز) در گروه آقایان وزن اول: مهدی حاجی موسائی (البرز) و ابوالفضل زندی (البرز) وزن دوم: آرمین هادی پور (گیلان) وزن سوم: فرزان عاشورزاده (مازندران) وزن چهارم: رضا کلهر (تهران) وزن پنجم: امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) وزن ششم: میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) و محمدحسین یزدانی (اصفهان) وزن هفتم: مهران برخورداری ...
قهرمانی تیم بوشهر در مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوایان
تیم بوشهر قهرمان دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوایان ، گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوایان از 9 الی 12 مهرماه در مجموعه فرهنگی ورزشی ناشنوایان برگزار و در پایان تیم بوشهر موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات شد و تیم های تهران و مازندران بر سکوهای دوم و سوم ایستادند. این مسابقات با حضور 6 تیم از استان های تهران ، بوشهر ، مازندران ، خوزستان ، کرمان و البرز با قضاوت 2 داور ناشنوا برگزار و در دو گروه سه تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت پس از صعود چهار تیم از دو گروه ، تیم های تهران و بوشهر به دیدار نهایی و تیم های مازندران و خوزستان به دیدار رده بندی راه یافتند. در آخرین روز این مسابقات تیم بوشهر در فینال با نتیجه 1 بر 0 تیم تهران را شکست داد و بر سکوی نخست ایستاد و در رده بندی تیم مازندران موفق شد با نتیجه 1 بر 0 تیم خوزستان را مغلوب کند . مراسم اختتامیه و اهدای کاپ و مدال با حضور دکتر احمدی (مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان) ، دکتر تیشه گران (رئیس فدراسیون )، مهدی نصیبی (دبیر) ، دکتر فراهانی (نایب رئیس آقایان) و علیرضا بسیح (مسئول کمیته فنی) فدراسیون ، ، دکتر سلکی (رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان) ، نادر بزرگمهر (رئیس کمیته پیشکسوتان ناشنوایان) ، امید سعیدی (کارشناس خبره ورزشی فدراسیون ) و جمعی از پیشکسوتان و سرپرستان تیم های شرکت کننده برگزار گردید. ...
2 آزادکار تیم ملی به تیم تاکستان پیوستند
کشتی آزاد در 2 گروه برگزار خواهد شد. در گروه (الف) پترو پالایش بیلیش تاکستان، نیروی زمینی ارتش، انبوه سازان هوتن و دانشگاه آزاد و در گروه (ب) ستارگان ساری، مقاومت البرز، شهدای پاس و صنایع مازندران حضور دارند. همچنین محمد نخودی دارنده 2 مدال نقره جهان و عضو تیم ملی کشتی آزاد، امیرمحمد یزدانی دارنده مدال نقره جهان و عضو تیم ملی، رحمان عموزاد دارنده طلای جهان با تیم کشتی آزاد صنایع مازندران و کامران قاسم پور با تیم انبوه سازان هوتن قرارداد خود را امضا کردند. ...
نایب قهرمانی تیم مازندران در مسابقات بدمینتون استعدادهای برتر دختران کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران؛ سومین دوره مسابقات بدمینتون المپیاد استعدادهای برتر دختران کشور رده سنی 13 تا 15 سال با حضور 170 ورزشکار از 27 استان کشور به مدت چهار روز به میزبانی استان مازندران در شهرستان ساری با هم رقابت پرداختند، در نهایت تیم های تهران، مازندران قهرمان و نایب قهرمان شدند و عنوان سوم مشترک به تیم های فارس و سمنان رسید. در ...
رونمایی از چرخه انتخابی کشتی آزاد در سال 2023
تختی را به دست خواهند آورد. ج: به سایر کشتی گیرانی که در رقابت های قهرمانی کشور در جمع نفرات اول تا پنجم قرار نگیرند، این مجوز داده خواهد شد تا در رقابت های انتخابی جام تختی حضور پیدا کنند. ماده چهار (مرحله دوم): بند 1: رقابت های انتخابی جام تختی (مرحله دوم چرخه) روزهای 17 لغایت 19 اسفند ماه سال 1401 و با یک کیلوگرم ارفاق وزن برگزار خواهد شد. بند 2: کشتی گیرانی که از ...
پایان دوره سی وپنجم با قهرمانی رکابزنان بلژیکی/ عنوان سلطان کوهستان و جوانان به تبریزی ها رسید
های پنجم تا هفتم قرار گرفتند. گفتنی است در سی وپنجمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان، 64 دوچرخه سوار در قالب 11 تیم متشکل از سه تیم داخلی و 8 تیم خارجی حضور داشتند، این مسابقات در 5 مرحله از هفتم تا 11 مهر ماه به میزبانی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار شد تا پس از دو سال وقفه بازهم شاهد برگزاری این تور بین المللی در ایران باشیم. ...
کتیرایی: در فقر مسابقات هستیم؛ کار سختی در جهانی کاراته داریم
مطرح شده است. نفرات اعزامی تیم امید به مسابقات جهانی ترکیه: وزن 55- : محمد گودرزیان از استان لرستان وزن 60- : مرتضی کریمی از استان البرز وزن 67- : ابوالفضل میرزایی از استان مازندران وزن 75- : علیرضا حیدری از استان مرکزی وزن 84- : علیرضا رضایتی از استان فارس وزن 84+ : محمود نعمتی از استان قم رقابت های قهرمانی جهانی رده های سنی پایه، طی روزهای 4 الی 8 آبان در شهر قونیه ترکیه و رقابت های قهرمانی آسیا در تمامی رده های سنی طی روزهای 25 الی 29 آذر در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد. ...
اعلام چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی 2023/ اولتیماتوم به غایبان
بزرگسالان آسیا 2023 4- رقابت های بین المللی جام تختی 5- مرحله نهایی ماده سه (مرحله اول): بنده 1: مرحله اول انتخابی تیم ملی، رقابت های کشتی قهرمانی کشور طی روزهای 28 لغایت 30 دی ماه سال 1401، بدون ارفاق وزن برگزار و حضور تمامی نفرات واجد شرایط در این مسابقات الزامی است. تبصره 1: مدال آوران رقابت های جهانی 2022 صربستان از حضور در این مسابقات معاف ...
اعلام چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای مسابقات آسیایی و جهانی 2023
. حالت اول: اگر نفر اول مسابقات قهرمانی کشور بتواند در رقابت های قهرمانی آسیا نیز به مدال طلا برسد، از حضور در جام تختی معاف خواهد شد و جواز حضور در مرحله پایانی انتخابی تیم ملی را به دست خواهد آورد و اگر قرار باشد مرحله نهایی انتخابی تیم ملی در ایران برگزار شود، دارنده مدال طلای سال 2023 آسیا با قهرمان جام تختی مبارزه رو در رو خواهد داشت که اگر قهرمان آسیا در یک کشتی از 3 مبارزه برنده شود ...
حضور معاون باشگاه پرسپولیس در دربی امیدها
محمد محمدی برای تماشای دربی امیدها به ورزشگاه امام رضا (ع) رفت. به گزارش طرفداری، همان طور که در طرفداری خواندید دربی بزرگ دو تیم استقلال و پرسپولیس در رده سنی امیدها ساعت 15 امروز به میزبانی تیم استقلال برگزار خواهد شد. رقابت های دو تیم پرطرفدار تهران که در تمام رشته ها و به ویژه در فوتبال و تیم های پایه حساسیت ویژه ای دارد باعث شده محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرد از ...
آماده باش برای قهرمانی جهان؛ کشتی گیران امید در اردوی آمادگی
به گزارش عصر یکشنبه ایرنا، دومین و آخرین مرحله از اردوی تیم کشتی آزاد کمتر از 23 سال کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی اسپانیا در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، کمپ تیم های ملی کشتی شهید سلیمانی آغاز می شود. در این اردو که تا 26 مهرماه ادامه خواهد داشت نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: احمدمحمدنژاد جوان (خراسان رضوی) رضا مومنی ( مازندران) محمد رضا اسدی ...
برگزاری اردوی مشترک فرنگی کاران امید و بزرگسال / آزادکاران امید در کمپ تیم های ملی اردو می زنند
دومین و آخرین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی امید (زیر 23 سال) به صورت مشترک با تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت های جهانی اسپانیا برگزار می شود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی مشترک فرنگی کاران امید و بزرگسال از روز 13 مهرماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم های ملی کشتی شهید سلیمانی برگزار خواهد شد. اسامی نفرات دعوت ...
کاراته کاهای برتر مسابقات انتخابی پسران مشخص شدند
به گزارش ایرنا؛ مرحله نهایی انتخابی تیم رده سنی زیر 21 سال پسران در مجموعه ورزشی شهید کبگانیان برگزار شد و نفرات برتر جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهانی ترکیه و قهرمانی آسیا ازبکستان مشخص و راهی اردوی تیم ملی رده های سنی پایه شدند. نفرات برتر رده سنی زیر 21 پسران به شرح زیر هستند: کاتا انفرادی: متین زارع از استان تهران وزن 55- : محمد گودرزیان از استان لرستان ...
معرفی نفرات برتر مسابقات کاراته رده سنی نوجوانان پسران
...: حمیدرضا محمودی از استان تهران وزن 52- : محمد امین زارعی از استان کرمان وزن 57- : ابوالفضل همدمجو از استان کرمان وزن 63- : محمد رجبی ارهانی از استان البرز وزن 70- : سید علیرضا آقایی از استان تهران وزن 70+ : یاسین زرجام از استان مازندران مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی از امروز با برگزاری انتخابی نوجوانان پسران آغاز و تا 14 مهر ماه با برگزاری رقابت ...
معرفی نفرات برتر انتخابی تیم ملی کاراته جوانان
سلیمانی از استان تهران وزن 68-: محمدرضا گنج زاده از استان تهران وزن 76-: محمد مهدی مقصودی از استان البرز وزن 76+: امیرحسین کولانی از استان کرمانشاه مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی از روز گذشته آغاز و تا 14 مهر ماه با برگزاری رقابت های زیر 21 پسران و نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال دختران پیگیری خواهد شد. رقابت های قهرمانی جهانی در رده های سنی پایه، 4 تا 8 آبان 1401 در شهر قونیه ترکیه و مسابقات قهرمانی آسیا در تمامی رده های سنی، 25 تا 29 آذر ماه در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد. ...
اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
دولتی وزن 48 کیلوگرم: طاها ناصری (خورستان) – فردین جوانمردی (آذربایجان شرقی) محمد سیدعلی (کهگیلویه و بویراحمد) – ماهان صالح نیا (کردستان) مهدی شعبان (لرستان) – امیرحسین بصره (هرمزگان) امیرعلی محبت (تهران) – امیرمحمد فاتح (مرکزی) علیرضا میرزاموجنی (گلستان) – علی الله یار (زنجان)/ برنده الله یار وزن 50 کیلوگرم: محمد بهرامی زاده (مازندران ...
تیم کیمیای مراغه در لیگ وزنه برداری کارگران کشور اول شد
کرده بود که با سه مدال طلا، 2 مدال نقره و 2 برنز به مقام قهرمانی رسید. به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا این لیگ با عنوان جام شرکت ها با هدف استعداد یابی کارگران و فرزندان ورزشکار آن ها برای نخستین بار و در وزن های 61، 67، 73 و 89 کیلوگرم در تهران برگزار شد. 11 تیم از استان های آذربایجان شرقی، تهران، لرستان، ایلام، هرمزگان، قزوین، البرز و خراسان شمالی در این رقابت ها حضور داشتند. #تیم #کیمیای #مراغه #در #لیگ #وزنهبرداری #کارگران #کشور #اول #شد لینک خبر * [کد خبرنگار: ...
قهرمان کشتی جهان به پتروپالایش تاکستان پیوست
) پترو پالایش بیلیش تاکستان، نیروی زمینی ارتش، انبوه سازان هوتن و دانشگاه آزاد و در گروه (ب) ستارگان ساری، مقاومت البرز، شهدای پاس و صنایع مازندران حضور دارند. همچنین محمد نخودی دارنده 2 مدال نقره جهان و عضو تیم ملی کشتی آزاد، امیرمحمد یزدانی دارنده مدال نقره جهان و عضو تیم ملی، رحمان عموزاد دارنده طلای جهان با تیم کشتی آزاد صنایع مازندران و کامران قاسم پور با تیم انبوه سازان هوتن قرارداد خود را امضا کردند. ...
صعود تیم های تهران و بوشهر به فینال مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوایان
در پایان سومین روز مسابقات قهرمانی کشور فوتیال پیشکسوتان ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان ، تیم های تهران و بوشهر به فینال راه یافتند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ در سومین روز مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان امروز - دوشنبه 11 مهرماه دو مسابقه برگزار و تیم های تهران و بوشهر فینالیست شدند. در مسابقات امروز تیم مازندران با نتیجه 3 - 0 تیم کرمان را مغلوب کرد و تیم خوزستان 7 بر 1 تیم البرز را شکست داد. فردا و از ساعت 9 صبح دو تیم خوزستان و مازندران در رده بندی به مصاف یکدیگر می روند و ساعت 11 نیز تیم های تهران و بوشهر برای کسب عنوان قهرمانی با هم رقابت خواهند کرد. در دو روز گذشته نتایج زیر به دست آمده بود : تهران 6- مازندران 2 خوزستان 0 - بوشهر 0 تهران 3 - کرمان 1 بوشهر 7 - البرز 0 ...
معرفی نفرات برتر سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر در بخش دختران
سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر از تاریخ 6 لغایت 10 مهرماه به میزبانی شهرستان ساری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دوره از مسابقات 110 بازیکن از 28 استان کشور حضور داشتند که در سه قسمت مسابقات تیمی، یک نفره آزاد و دونفره آزاد با هم به رقابت پرداختند. لازم به ذکر است که در قسمت آزاد هر بازیکن اجازه ی حضور در یکی از جداول یکنفره و یا دو نفره را داشت. این مسابقات زیر نظر ناظر فنی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون پیگیری شد. همچنین بازیکنان مستعد توسط استعدادیابهای فدراسیون بدمینتون مورد ارزیابی قرار گرفتند. در پایان پس از برگزاری نزدیک به 50 بازی تیمی و 100 بازی در قسمت آزاد یکنفره و دونفره نفرات برتر این مسابقات معرفی گردیدند. نفرات برتر به شرح ذیل می باشد: تیمی: قهرمان: تهران نائب قهرمان: مازندران سوم مشترک: سمنان و فارس یکنفره: قهرمان: زهرا رباطی(تهران) نائب قهرمان: یکتا خوگر(البرز) سوم مشترک: فائزه اسدنژاد وآیسان زارعی (آذربایجان شرقی) دونفره: قهرمان: آرتینا آقاپور حصیدی و هانا ملاکریمی(مازندران) نائب قهرمان: فاطمه رحیمی و ژیلا مبشری (تهران) مقام سوم مشترک: سوین محمدیان و مهدیه هوشمند (آذربایجان شرقی) و مینا بهرامی و رها وحیدی خواه (قم) مراسم توزیع مدال و اختتامیه این مسابقات، امروز یکشنبه 10 مهرماه درسالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ساری با حضور سرکار خانم مددی نائب رییس فدراسیون بدمینتون ، آقای امیرفخریان ریاست هیئت بدمینتون استان مازندران، آقای قدمی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و خانم شیخی نماینده وزارت ورزش و جوانان انجام گرفت و به تیم ها و نفرات برتر، مدال و حکم قهرمانی اهدا گردید. ...
المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور/دختران قایقران اصفهانی 2 طلا کسب کردند
13 سال رقابت کردند. ورزشکارانی از 18 استان اصفهان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، گیلان، هرمزگان، کرمانشاه، مازندران، تهران، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، یزد، همدان و کردستان در این رقابت شرکت داشتند. قایقرانان در رقابت اسلالوم در 2 دور مسابقات خود را انجام دادند و در پایان نفرات برتر مشخص شد. در مسابقات کانو اسلالوم رده سنی زیر 15 سال ...
6 مدال طلا و نقره قایقرانان دختر تهرانی در المپیاد استعدادهای برتر ایران
، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، گیلان، هرمزگان، کرمانشاه، مازندران، تهران، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، یزد، همدان و کردستان در مواد 1000، 500 و 250 متر در دو رده سنی زیر 17 سال و زیر 15 سال رقابت کردند. در مسابقات فینال روئینگ 500 متر زیر 15 سال "سها فخری" از تهران با زمان 1:59.860 دقیقه صاحب مدال طلا شد، ماهک کاظمی از مازندران با زمان 2:02.980 دقیقه ...
رکابزن بلژیکی فاتح مرحله پایانی تور ایران – آذربایجان شد
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در این مرحله که قبل از ظهر امروز / دوشنبه / با حضور 58 دوچرخه سواری به شکل کریتیریوم در مسافت 89 کیلومتر داخل شهر تبریز برگزار شد پس از دوچرخه سوار بلژیکی، محمد نورایمان از تیم ترنگانوی مالزی بر سکوی دوم ایستاد و علی لبیب از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز سوم شد. نتایج کلی تیمی و انفرادی این دوره از رقابت ها تا ساعاتی دیگر و پس از تایید از سوی داوران ...
تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان| پایان دوره سی وپنجم با قهرمانی رکابزنان بلژیکی/ عنوان سلطان کوهستان ...
دوچرخه سواری قاره کهن پس از دو سال وقفه به علت شیوع بیماری کرونا، 7 لغایت 11 مهر ماه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، در 5 مرحله و با حضور 3 تیم داخلی و 8 تیم خارجی برگزار شد، تیم های، ترنگانو مالزی، پروتاچ آفریقای جنوبی، بایک آید آلمان، روجای اندونزی، سیدی آلی مراکش، تی سی سی تایلند، تارتلتو ایزورکس بلژیک و تیم ملی عراق 8 تیم خارجی و تیم ملی ایران، دانشگاه آزاد و آرویج شرق 3 تیم داخلی حاضر در این رقابت ها بودند. ...
لیگ برتر کشتی؛ یزدانی و زارع خارج از گود
سال گذشته با تیم فولادین ذوب آمل قهرمان لیگ قرار داده بسته بود که به دلیل مصدومیت نتوانست برای این تیم به روی تشک برود. براساس قرعه کشی انجام شده، لیگ کشتی آزاد در 2 گروه برگزار خواهد شد. در گروه (الف) پترو پالایش بیلیش تاکستان، نیروی زمینی ارتش، انبوه سازان هوتن و دانشگاه آزاد و در گروه (ب) ستارگان ساری، مقاومت البرز، شهدای پاس و صنایع مازندران حضور دارند. ...
تجلیل از شاغلام پیروانی و هادی عامل در تهران
...، رضا کلانتری (مازندران)، هادی رفوگر (یزد)، محسن خوش نیت و امیر خجسته (همدان)، حسن مهدوی و ابوالقاسم صدیقی (کرمان)، محمد ولیان (قزوین)، حمید منتظر، سید علی سادات رضوی، علی تهرانی، علی انسانی، حسین سازور، هوشنگ معینی، محمد و اکبر بازوبند (تهران)، حمید سالمی (خوزستان) و نمایندگان قم، اصفهان، گلستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه، ایلام و تنی چند از پیر غلامان حسینی در این همایش از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش مورد تجلیل قرار می گیرند. سازمان قهرمانان ملی ورزش همچنین در نظر دارد همایش اسطوره های وطن را نیز پاییز امسال طبق روال هر ساله برگزار کند. ...
نخستین تور آزاد ساحلی زنان؛ رونمایی از 16 تیم برتر/ برنامه مرحله یک هشتم نهایی
مرحله مقدماتی نخستین تور ملی والیبال ساحلی زنان ایران امروز (شنبه نهم مهر) با 24 مسابقه پیگیری شد و 16 تیم برتر صعود کننده مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی زنان از امروز (شنبه نهم مهرماه) با حضور 24 تیم در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. مرحله مقدماتی این رقابت ها امروز با 24 بازی پیگیری شد ...
نخستین تور آزاد ساحلی زنان؛ نتایج کامل مرحله مقدماتی
نخستین تور ملی والیبال ساحلی زنان ایران امروز (شنبه نهم مهر) با حضور 24 تیم در تهران آغاز شد و در مرحله مقدماتی این رقابت ها 24 مسابقه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی زنان از امروز (شنبه نهم مهرماه) با حضور 24 تیم در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. مرحله مقدماتی این رقابت ها با 24 بازی ...
دومین روز رقابت های والیبال دسته برتر کارگران کشور کار خود را آغاز کرد
: سمنان - آذربایجان شرقی 11/30گلستان -اصفهان 13 : تهران - خراسان رضوی 18: البرز - آذر بایجان شرقی 19/30 : اصفهان ر- خراسان رضوی دور مقدماتی این مسابقات امروز با معرفی 4 تیم برتر به پایان می رسد و فردا مرحله نیمه نهایی برگزار می شود و روز سه شنبه با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد. ...