یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۵۵Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا (irna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری جمهوری اسلامی بر روی ایمیل شما

خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1393 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1394 خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 اسفند 1395 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1398 خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 اسفند 1399 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1400 خبرگزاری جمهوری اسلامی 5 آذر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 خرداد 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 تیر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 مرداد 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 شهریور 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 مهر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 آبان 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 1 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 3 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 4 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 5 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 6 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 7 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 8 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 9 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 10 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 11 آذر 1402 خبرگزاری جمهوری اسلامی 12 آذر 1402 
  ۴ دقیقه پیش    
اراک - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: هفت پایگاه در یکسال گذشته به اورژانس هوایی استان مرکزی اضافه شد.
  ۸ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت تمام عیار مقاومت لبنان از فلسطین، اعلام کرد: هراسی از تهدیدات رژیم اسرائیل و آمریکا نداریم.
  ۸ دقیقه پیش    
سنندج- ایرنا- طرح نهضت ملی مسکن یکی ازابتکارات دولت برای خانه دارشدن افراد فاقد مسکن است که اجرای آن در کشور و به تبع آن استان کردستان اگرچه با مشکلاتی مواجه است اما در حال حاضر با اقدامات انجام شده ...
  ۸ دقیقه پیش    
ساری - ایرنا - دولت سیزدهم در 2 سال گذشته با وجود تحریم های اقتصادی دشمنان، با برنامه نظام جامع پایش، زیست بوم ملی اشتغال و راه اندازی سامانه های جست و جوی شغل ...
  ۱۳ دقیقه پیش    
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نیروگاه های سیستان و بلوچستان گفت: واحد یک نیروگاه گازی بمپور ایرانشهر به منظور ارتقای آمادگی برای تولید پایدار انرژی از مدار خارج شد.
  ۱۳ دقیقه پیش    
همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: قاچاقچیان کالا در 2 پرونده به پرداخت 26 میلیارد و 617 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: فراخوان صدور مجوز ساخت12 باب جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز در این منطقه آغاز شد و متقاضیان از 13 آذرماه می توانند با مراجعه به درگاه ...
  ۱۸ دقیقه پیش    
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان وبلوچستان گفت: در پی بروز تنش آبی در منطقه سیستان و شهر زاهدان با هدف تامین آب آشامیدنی ...
  ۲۱ دقیقه پیش    
مشهد- ایرنا- زخم خشکسالی بیش از 2 دهه است که بر پیکر خراسان رضوی نشسته و هر سال نیز عمق یافته و میزان خسارات و صدمات آن به ویژه بر بخش کشاورزی بیشتر و گسترده تر شده است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
بیرجند - ایرنا - سخنگوی دولت در سفر به خراسان جنوبی علاوه بر دیدار با دانشجویان، در نشست دیگری پای صحبت اساتید، اعضای هیات علمی ...
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: از امروز (یکشنبه) تا روز سه شنبه در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش بینی می شود و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت ...
  ۳۷ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- یکی از اعضای فراکسیون توسعه و آزادی پارلمان لبنان از هماهنگی قوی جنبش امل و حزب الله در جریان نبرد کنونی با دشمن صهیونیست در راستای حمایت از غزه خبر داد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- حسین الحاج حسن نماینده پارلمان لبنان با اشاره به توحش رژیم صهیونیستی در حمله به غزه به حمایت تمام قد آمریکا از این رژیم پرداخت و گفت که دشمن صهیونیست مجددا حملات خود را به غزه از ...
  ۵۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- یک مقام آمریکایی اعلام کرد که ارتش این کشور قصد دارد به منظور تقویت بازدارندگی در مقابل چین موشک های میان برد در هندوپاسفیک مستقر کند.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری کره شمالی بامداد یکشنبه گزارش داد که نهاد مدیریت ماهواره شناسایی این کشور ماموریت خود به عنوان سازمان اطلاعات نظامی را آغاز کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - محمود عباس رئیس تشکسلات خودگردان فلسطین در دیدار با کریم خان دادستان کل دیوان کیفری بین المللی ( ICC ) خواستار تسریع تحقیقات علیه جنایتکاران جنگی اسرائیلی در سرزمین های فلسطینی شد.
  ۱ ساعت پیش    
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست از با احتیاط حرکت کنند.
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سرویس امنیت اوکراین (SBU) اعلام کرد که گارد مرزی مانع از خروج پترو پوروشنکو رئیس جمهوری سابق این کشور برای خروج از اوکراین و دیدار با ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان شد.
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- وزارت دفاع انگلیس اعلام کرد که برای یافتن محل نگهداری اسرایی که در اختیار مقاومت فلسطین هستند، پروازهای نظارتی بر فرار نوار غزه و سرزمین های اشغالی انجام می دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: 16 هزار و 700 معلول نفر در روستاها و نقاط حاشیه شهرهای این استان زیرپوشش طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) قرار دارند.
  ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-وزارت امورخارجه ترکیه شنبه شب اعلام کرد: وحشی گری اسرائیل در غزه دفاع از خود نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر گفت که وخامت اوضاع انسانی در نوار غزه مستلزم اقدام فوری جامعه بین الملل برای کمک بشردوستانه ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- لوید آستین وزیر دفاع آمریکا غیرنظامیان غزه را مرکز ثقل جنگ در این باریکه خواند و از رژیم صهیونیستی خواست که از افراد غیرنظامی حفاظت کند.
  ۲ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-یک مقام بلندپایه حماس شنبه شب گفت که که اذعان دشمن صهیونیستی به کشته شدن یکی از فرماندهان لشکر غزه در حمله هفتم اکتبر مبارزان القسام و انتقال جسد او به غزه ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس پاراگوئه اعلام کرد که یک نماینده پارلمان این کشور و سه تن از همراهان وی در سقوط هواپیما کشته شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور فرانسه روز شنبه اعلام کرد قتل غیرنظامیان فلسطینی برای رژیم اسرائیل امنیتی به ارمغان نخواهد آورد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سومین کشتی حامل کمک های بشردوستانه از سوی عربستان راهی باریکه غزه شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس فرانسه بامداد یکشنبه اعلام کرد که یک فرد مهاجم به ضرب چاقو یک نفر را در پاریس به قتل رساند و یک فرد دیگر را مجروح کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رسانه های عبری زبان شنبه شب تاکید کردند که با وجود گذشت 57 روز از جنگ ، حماس هنوز از قدرت موشکی برخودار است.
  ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- از هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس نیوکاسل توانست با یک گل منچستریونایتد را شکست دهد.
  ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- آث میلان در هفته چهاردهم فوتبال سری آ ایتالیا حریف خود را با 3 گل شکست داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-پایگاه نظامیان آمریکا در اربیل واقع در کردستان عراق هدف حمله مقاومت اسلامی عراق قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دانشگاه اصفهان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که در پی اسپری کردن افشانه فلفل در یکی از اتاق های خوابگاه پسرانه توسط 2 دانشجو ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-یک منبع پزشکی فلسطینی شنبه شب اعلام کرد که 29 فلسطینی در حملات رژیم صهیونیستی به جنوب نوار غزه به شهادت رسیدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_ ایرنا_ معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور گفت: تورم ماهانه چهارمحال و بختیاری از 3.6 درصد فروردین ماه سال جاری به 1 ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور گفت: امروز بالگرد اورژانس هوایی این مرکز به درخواست اورژانس پایگاه عطائیه برای امدادرسانی به یک مادر باردار به پرواز درآمد.
  ۷ ساعت پیش    
تهران -ایرنا- بسته اخبار اجتماعی ایرنا در یازدهمین روز از آذر به امیدآفرینی در سایه مهارت افزایی جوانان، 24 سال سقف سن پذیرش دانشگاه فرهنگیان، آموزش صفر تا صد فرزندپروری به مادران ایرانی ...
  ۷ ساعت پیش    
ارومیه - ایرنا - معاون محیط زیست انسانی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: طبق شاخص های سنجش کیفیت، هوای ارومیه در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و بوکان در وضعیت ناسالم است.
  ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معلولیت در بسیاری از کشورهای جهان موجب بروز مشکلاتی برای محققان و دانشمندان در حوزه شیمی و فعالیت های آزمایشگاهی می شود هر چند اقداماتی برای بهبود اوضاع انجام شده و برخی کارشناسان توصیه ...
  ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- بازیگر فیلم سینمایی شهر زیبا از تب و تابی که برای بازیگری داشت و این که چگونه این ذوق از او گرفته شد، می گوید.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پرسش مهم این است که تمرکز غرب بر روی جنایات رژیم صهیونیستی، بهتر می تواند به صلح جهانی کمک کند و یا تمرکز بر پرونده هسته ای ایران که صلح آمیز بودن آن بارها (حتی در تازه ترین سخنان گروسی) ...
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-گردان های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شنبه شب از حمله موشکی مجدد به تل آویو در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پورتو در شب گلزنی مهاجم ایرانی خود موفق شد حریفش را از پیش رو بردارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شنبه شب اذعان کرد: فشارهای بین المللی علیه ما افزایش یافته است، اما در مقام مقابله با آن بر خواهیم آمد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی اعلام کرد: فعالیت برخی مقاطع تحصیلی در شهرستان های تبریز و اسکو فردا به صورت غیرحضوری خواهد بود.
  ۸ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- به گفته مرکز حقوقی انگلیس، پلیس متروپولیتن لندن از شاهدان و قربانیان خواسته است تا جنایات جنگی انجام شده در سرزمین های فلسطینی را گزارش کنند تا تحقیقات در این خصوص آغاز شود.
  ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در یازدهمین روز آذرماه به قرعه کشی مرحله نهایی یورو 2024 آلمان، استعفای سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و سایر اخبار ورزش ایران و جهان پرداخته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شنبه شب مدعی شد: هر چقدر عملیات نظامی گسترده تر شود، فشار بر حماس افزایش می یابد
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رژیم صهیونیستی شنبه شب کشته شدن 3 فرمانده ارشد خود را تأیید کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد کیلومتر فیبر نوری با هدف ارتقاء کیفیت اینترنت در شهرکرد در دستور کار قرار گرفته است.
  ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- ویکتور موژنکو رئیس سابق ستاد مشترک ارتش اوکراین گفت که ضدحمله نظامیان این کشور علیه نیروهای روسیه بسیاری را ناامید کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امشب تمرین خود را هم زمان با ساعت بازی با الدحیل در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس اردوی پیش از بازی با الدحیل را از فردا (یک شنبه) آغاز می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شنبه شب به دعوت رییس ستاد کل ارتش عراق در راس هیاتی وارد بغداد شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با برتری 2 بر صفر مقابل گرانادا جایگاه خود در صدر جدول لالیگا را تثبیت کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 30 هزار متر مربع پروژه بهداشتی و درمانی در استان تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
  ۸ ساعت پیش    
گرگان-ایرنا- استاندار گلستان در پیامی نوشت: تردیدی نیست که جایگاه پدران و مادران معزز شهدا، جایگاهی رفیع و سترگ است که توانسته اند چنین فرزندان سلحشور، مومن و ولایتمداری را تقدیم انقلاب اسلامی نمایند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
تهان- ایرنا- وزیر امور خارجه و جوسپ بورل نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی، درخصوص آخرین تحولات غزه و همکاری های جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی تبادل نظر و بر ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
گرگان-ایرنا-معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج علیرضا بهمنی نژاد پدر شهیدان والامقام حجت اله، نعمت الله و هادی بهمنی نژاد را تسلیت گفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم ملی هندبال بانوان ایران در دومین دیدار هم نتیجه را به آلمان واگذار کرد.
  ۹ ساعت پیش    
یزد-ایرنا- استاندار یزد گفت: در حال حاضر راهبرد و استراتژی برای صادرات محصولات استان وجود ندارد و کشورهای هدف نیز مشخص نشده و لذا هیچگونه برنامه ریزی اصولی قابل اجرا نیست.
  ۹ ساعت پیش    
گرگان-ایرنا- سرمربی تیم والیبال پاس گرگان گفت: تیم ما یک تیم نظامی و بی ادعا، اما با شرایط میزبانی عالی در برابر حریفان است.
  ۹ ساعت پیش    
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: میزان نیاز روزانه استان به مرغ گرم 210 تن است که امروز/شنبه/ 40 تن مرغ مازاد نیز برای تامین تقاضای بازار در سطح استان توزیع شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیش از یک هزار و 300 پزشک در نامه ای به جو بایدن رییس جمهور آمریکا خواستار برقراری آتش بس در غزه شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کره شمالی تهدید کرد، علیه افراد و نهادهایی که این کشور را تحریم می کنند، دست به اقدامات تلافی جویانه خواهد زد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیش – ایرنا - فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: در طرح عملیاتی پیشگامان امنیت انتظامی و طی چهار روز، 77 سارق و مجرم در این جزیره دستگیر شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مراسم قرعه کشی یورو2024 امشب در آلمان برگزار شد و تیم های راه یافته رقیبانشان را شناختند و گروه B با حضور اسپانیا، کرواسی و فرانسه در کنار آلبانی، گروه مرگ لقب گرفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان از آغاز حریم گذاری پناهگاه حیات وحش و تالاب بین المللی زریبار خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- کامالا هریس، معاون رئیس جمهور آمریکا در تداوم سیاست های دوگانه واشنگتن و تشریح 5 اصل رویکرد آن به جنگ اسرائیل و حماس گفت در حالی که آمریکا از "اهداف نظامی مشروع" اسرائیل در غزه حمایت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمهور پیشنهاد کرد که کشورهای مختلف از جمله ژاپن می توانند با برگزاری همه پرسی از مردم خود میزان حمایت از حق ملت فلسطین را به عینه مشاهده کنند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سخنگوی دولت گفت: دولت سیزدهم در حد توان درآمدهای حاصل از نفت را به جای اینکه در هزینه های اجرایی بیاورد، در سرمایه گذاری ها به کار گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نوشهر - ایرنا - رئیس پلیس راه کندوان گفت: تردد خودروها در جاده کرج - چالوس محدوده کندوان هفته جاری بر خلاف های هفته های گذشته در تمامی روزها بدون محدودیت زمانی برقرار است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بر آمادگی مقاومت فلسطین برای هر سناریویی تاکید و اعلام کرد که هیچ مذاکره ای در حال حاضر در مورد آتش بس وجود ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - فرماندار تهران با اشاره وضعیت آلوده کیفیت هوای پایتخت گفت: پلیس راهور در این شرایط از تردد شبانه خودروهای گازوییلی که آلایندگی قابل مشاهده ای دارند، جلوگیری کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- استاندار لرستان از اختصاص تسهیلات بند "الف" تبصره 18 به منظور تکمیل برخی از طرح های بیمارستانی استان خبرداد و گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: دانش آموزان دارای بیماری زمینه ای با پرونده پزشکی بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا می توانند فردا ( یکشنبه) 12 ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان خواستار آن شد تا پولی که برای حمایت از درگیری ها و تسلیحات در سراسر جهان صرف می شود، به صندوقی برای کمک به رفع گرسنگی در جهان تخصیص داده شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: کیفیت هوای بجنورد امشب ( شنبه) با شاخص 138 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: خیلی قاطعانه می گویم که هدف گذاری و اراده همه بازیکنان و کادر فنی بر این استوار شده است که زمینه صعود تیم در مسابقات آسیایی فراهم باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - پیرو سفر شهرستانی استاندار ایلام در روز پنجشنبه 9 آذرماه به شهرستان هلیلان و تقاضای کودک خردسال هلیلانی برای ساخت مسکن و قول مساعد استاندار، منابع مالی این وعده امروز محقق شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کود آلی کرمانشاه این استان را بزرگترین تولید کننده کمپوست در ایران دانست و با ببان اینکه بیش از 800 هزار تُن کمپوست در انبارهای شرکت بازیافت ذخیره ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت:با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران از فردا یکشنبه تا آخر هفته طرح زوج و فرد در معابر پایتخت اجرا خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهترین های جام جهانی کمتر از 17 سال که با قهرمانی آلمان به پایان رسید، معرفی شدند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دیدار تیم های فولاد و استقلال خوزستان روز شنبه در یک بازی تدارکاتی با نتیجه تساوی به پایان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۷    
گنبدکاووس - ایرنا - اقشار مختلف مردم و مسوولان ولایتمدار شهرستان گنبدکاووس با چشمانی اشکبار با غلامعلی تولی نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان که پیکر مطهرش پس از قریب 11 سال دوری و غربت به وطن ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۷    
سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: این استان تاریخ و مفاخر بزرگی دارد که نیاز است با استفاده از زبان هنر این پیشینه به نسل جوان و مردم ایران شناسانده شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: با پخش سریال سنجرخان امیدواریم که شاهد آغاز یک فرهنگی و هنری برای معرفی چهره های شاخص کرستان به ویژه قهرمانان ملی این استان باشیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد دو نفربر رزهی صهیونیست ها را در شمال غزه با راکت های ضد زره یاسین 105 هدف قرار داده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس با برتری آرسنال و تثبیت جایگاه آرسنال در صدر جدول همراه بود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر حمایت و تسهیل گری برای تولید، جنبه رانت به تولید بدهد و این رانت مشروط و محدود نباشد و سازمان دهی نشود ظلم به تولید است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۴    
شیراز-ایرنا- دختر جوانی که در یکی از خیابان های شیراز توسط سه نفر به گروگان گرفته شده بود با تلاش پلیس آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هفته سیزدهم بوندسلیگای آلمان در شرایطی پیگیری شد که در مهم ترین مسابقه لایپزیش توانست هایدنهایم را شکست بدهد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۳    
طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به مدت 72 ساعت در کرمانشاه اجرا و دستاوردها و کشفیات این طرح روز شنبه (11 آذر 1402) در فرماندهی نیروی انتظامی کرمانشاه به نمایش گذاشته شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- زلزله ای با قدرت حداقل 7.5 ریشتر اواخر امروز (شنبه) جزیره میندانائو در جنوب فیلیپین را لرزاند و به دنبال آن دستور تخلیه برخی مناطق و سواحل جنوب غربی ژاپن به دلیل هشدار وقوع سونامی صادر ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: فردا یکشنبه 12 آذرماه، به دلیل غلظت آلاینده های جوی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ثبت نام در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 تا 15 آذر ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان-ایرنا- نایب رییس فدراسیون کاراته گفت: با توجه به فعالیت 190 سبک در زیرمجموعه این فدراسیون، قرار است بزودی تمامی سبک ها بازنگری و مورد پایش مجدد قرار گیرند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای به رئیس سازمان بازرسی کشور خواستار ورود این سازمان به مطالبات مردمی در بحث صنعت خودرو به ویژه عملکرد شورای رقابت در موضوع قیمت گذاری ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع رسانه ای عصر امروز (شنبه) از حملات مقاومت لبنان به چهار پایگاه و موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سخنگوی دولت گفت: هر جا فساد باشد تا از بین نرود، دولت از پا نمی نشیند از همین رو در 2 سال گذشته بیش از 20 برکناری به خاطر تخلفات و سوء مدیریت داشته ایم.
مشاهده نتایج بیشتر...