چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۰۶Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین خبرهای استان آذربایجان غربی

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مهاباد ؛ کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان مهاباد
خبرگزاری تسنیم   ۲۲ دقیقه پیش    
، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: در رابطه با شمول یا عدم شمول تسهیلاتی که بخشی از سود آن بر عهده دولت است ،مانند سایر تسهیلات امکان امهال وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۰ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، مدیر کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی
باشگاه خبرنگاران   ۴۰ دقیقه پیش    
/ از هنر گلیم بافی تا نگاره های اسلیمی ورود سرزده پراید به یک منزل در بوکان رونق فعالیت های تجاری در مرز مهران
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه: یک تیم سه نفره از عناصر ضد انقلاب و مزدوران استکبار جهانی که قصد انجام اقدامات تروریستی را داشتند در استان آذربایجان غربی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مهاباد ؛ برای نخستین بار در طول تاریخ صدا وسیمای مرکز مهاباد، معاونت فنی این مرکز در بین مراکز همگروه استانها مقام دوم را کسب کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، شهرداری بندرماهشهر، مس شهربابک، نفت امیدیه، شهید قندی یزد، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس آذر قزوین، اترک بجنورد، سردار بوکان، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم گروه شد.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز امروز اعلام کرد وضعیت سه شهر استان شامل شوط، چایپاره و تکاب همچنان قرمز بوده و تعداد شهرهای نارنجی از هفت به 14 شهر افزایش یافته است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در ارومیه، گروهی از بازرگانان که راهزنان آنها را غارت کرده بودند، به رضا قلی خان حاکم ارومیه شکایت کردند. مشارالیه قیمت کالاهایشان را به آنها پرداخت کرد تا گرفتار اتهام مسامحه نشود و اندکی بعد نیز اموال مسروقه پیدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
: نماینده البرز - همیاری آذربایجان غربی، ساعت 14 - ورزشگاه شریعتی کرج سپاهان اصفهان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 14 - ورزشگاه صفائیه مبارکه شهرداری سیرجان - پالایش گاز ایلام
زریان   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چندرسانه ای_ تجربه شهر چاراویماق در نجات جان دو مادرباردار و نوزاد آنها به درسی برای شبکه بهداشت و درمان بوکان تبدیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
، عنوان کرد: یکی از نکات بسیار جالبی که ایشان مطرح کردند آن بخشی بود که در مسیر مهاباد- سردشت، وقتی دچار کمین ضد انقلاب دموکرات شده و اسیر می شوند؛ به آقای نوری می گویند: بپرسید که اگر ما را می خواهند بکشند، زودتر بکشند. چرا اینقدر پیاده ما را راه می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، با حضور سردار خرم نیا فرمانده انتظامی استان و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و منافی مدیر کل آموزش و پرورش استان از طرح یاریگران زندگی رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: برای پرداخت این میزان جهیزیه، بیش از 2 میلیارد و 900 میلیون تومان هزینه شده است.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱ ساعت پیش    
*جمعه 14 آذر 1399 نماینده البرز- همیاری آذربایجان غربی الهه سامانیان – زینب منادیان زاده – زهرا رمرودی – سحر ورمزیاری سپاهان اصفهان – ذوب آهن اصفهان سرور ساعدی – سمانه رضایی – سمیه براتیه – سحر بی باک
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: شکارچیان خرس وحشی در ارومیه به 2 سال اقامت اجباری و تحمل حبس تعزیری محکوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
، هنرپیشه باسابقه سینما و تلویزیون، تصویر پاییزی بسیاری زیبایی از یک روستا در آذربایجان غربی را به اشتراک گذاشت. امیر آقایی، بازیگر سینما و تلویزیون نیز با نگاهی متفاوت، استوری زیر را درصفحه اش منتشر کرد.
کرد پرس   ۱ ساعت پیش    
، تفاهم نامه توسعه صنایع معدنی در استان سه شنبه شب به امضای محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی
کرد پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، به نقل از استانداری آذربایجان غربی؛ به دنبال پیگیری مسئولین استانی و نظر مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور برای جبران بخشی از عقب ماندگی های تاریخی استان، در لایحه بودجه 1400،
کرد پرس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش کردپرس، دکتر امیر بهزاد با اشاره به 44 جلسه و 250 مصوبه ستاد مقابله با کرونا در جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان مهاباد گفت: تاکنون سه پیک بیماری کرونا را در مهاباد پشت سر گذاشته ایم و الان در پیک سوم ...
حزب تدبیر و توسعه   ۲ ساعت پیش    
غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس –
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد با 240 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
هاژه   ۲ ساعت پیش    
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: هم اکنون در شهرستان مهاباد کارخانه تولید اکسیژن وجود ندارد و در صورت نیاز بیمارستان به اکسیژن باید از شهرستان های بوکان و ارومیه کپسول اکسیژن آورده شود و که نیازمند هزینه زیادی است .
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوکان سومین شهر پرجمعیت استان آذربایجان غربی است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
در این جلسه مقرر شد تا پس از هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا، نحوه برگزاری سی ودومین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی در نیمه اول آذرماه جاری اطلاع رسانی شود.
سینا   ۲ ساعت پیش    
دریاچه ارومیه ، یکی از غنی ترین منابع آرتمیا در جهان است که بیش از هزار سال است آرتمیا اورمیانا در آن زندگی می کند. آرتمیا در صنایع پرورش میگو و ماهی مورد استفاده قرار می گیرد .
* گزارش از افراسیاب گراوند رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سلماس
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، مدیر عامل بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه گفت
لزوم تدوین نقشه راه و مأموریت مشخص برای هر یک از مناطق مناطق آزاد ایران شامل سه منطقه آزاد اولیه در جنوب کشور یعنی کیش، قشم و چابهار و مناطق آزاد ثانویه شامل اروند در جنوب، ماکو، ارس و انزلی در شمال کشور است.
به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه و به نقل از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)نیروی زمینی سپاه، در اطلاعیه ای روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه
بسیج   ۲ ساعت پیش    
، سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان آذربایجان غربی، ضمن محکومیت این ترور ناجوانمردانه، گفت: شهادت رئیس خادم سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروی های مسلح، به ساحت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)
شفقنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی مهاباد اردستان نیز عنوان کرد که پدر و مادر شهید محسن فخری زاده از شهر مهاباد بودند و اجداد این شهید در مهاباد دفن هستند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ژاله آموزگار، استاد پیشکسوت فرهنگ و زبان های باستانی، زاده 12 آذر 1318 در شهر خوی است. در دانشکده ادبیات دانشگاه تبریز درس خواند و سپس، چهارسال در مدارس تهران، نیشابور و کاشمر درس داد.
روزنامه سپهر   ۲ ساعت پیش    
، این محصول را با کمپرسی و کامیون به صورت فله ای برای آبمیوه گیری به ارومیه می برند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
به گزارش ایلنا، 71 کتابخانه عمومی و 24 کتابخانه عمومی مشارکتی در آذربایجان غربی وجود دارد که بیش از 61 هزار نفر عضو این کتابخانه ها هستند در سطح استان نیز 18 کتابفروشی در حال فعالیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ،مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی
به گزارش تابناک آذربایجان غربی ، این گلخانه 35 هکتاری سال 97 با ایجاد زیر ساخت از جمله آب
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهدی فتاحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار داشت: این طرح به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا به شیوه محله و خانواده محور با استفاده از ظرفیت برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت اجرایی می شود.
فرتاک نیوز   ۲ ساعت پیش    
، ساعاتی پیش قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار گردید که سردار بوکان به عنوان نماینده استان آذربایجان غربی در گروه دوم این رقابت ها حصور دارد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
، شهدای بابلسر، پاس همدان، شهرداری ماهشهر، نیروی زمینی تهران، شمس آذر قزوین، سردار بوکان، عقاب تهران، مس شهر باشک، اترک بجنورد، شاهین بندر عامری، شهرداری بم، شهید قندی یزد و نفت امیدیه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان میانه حدود شرقی، شهرستانهای هشترود و مراغه حدود شمالی و غربی و استانهای آذربایجان غربی و زنجان حدود جنوبی شهرستان را می پوشاند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، مهاباد، رزگ، حسن آباد و 9 سایت جدید و 4G شوراب، رحمت آباد، چاه نمک، چاه میغانی، استاد، ملاآباد، سنگ سبز، باغ آسیا، مسکن جوانان کاخک و شهر روشناوند تا دهه فجر سالجاری به بهره برداری خواهند رسید.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
، بوشهر، آذربایجان غربی و ایلام 16 آذرماه استان خراسان رضوی 17 آذرماه استان های خوزستان، خراسان جنوبی، اردبیل و البرز 18 آذرماه استان های قم، زنجان و کهگیلویه و بویراحمد 19 آذرماه استان تهران
هاژه   ۳ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد با تشریح آخرین وضعیت کرونا در شهرستان مهاباد، از کاهش شمار افراد بستری در بیمارستان مهاباد خبر داد.
همچنین سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات،برق و انرژی پیوند گستر پارس،بانک دی، دامداری تلیسه نمونه،کشاورزی و دامپروری ملارد شیر،تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک، پتروشیمی ارومیه، نمادهای پرتراکنش امروز در فرابورس بودند.
می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار سرمایه گذاری ایدرو در این استان را درخواست کرد و از آمادگی دستگاه های استانی برای تامین زیر ساخت های لازم در اجرای پروژه ها پس از ارزیابی های امکان سنجی منطبق
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در لایحه بودجه سال آینده 2 هزار و 241 میلیارد تومان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان از منابع مختلف اعتباری است.
نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۹۶ سایت دیگر  
غربی مورد رصد و تعقیب قرار گرفته و به نحوی که امکان هیچ واکنشی را پیدا نکردند؛ دستگیر شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش    
این همسر شهید با اشاره به اینکه همسرش در سن 34 سالگی و در عملیات قادر در سال 64 در کردستان ناحیه اشنویه به درجه رفیع شهادت رسیده است می افزاید
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، سپاهان اصفهان، هیات فوتبال البرز، ذوب آهن اصفهان، همیاری آذربایجان غربی در گروه اول مسابقات لیگ برتر بانوان قرار دارند ، همچنین تیم های قشقایی شیراز ،وچان کردستان، شهرداری سیرجان، ملوان بندرانزلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی افزود: این طرح از اول آذر و در 3 محله در ارومیه آغاز شده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب گفت
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
پیرانشهر از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی و هم مرز با کشور عراق است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: این اداره با تحقق 92.37 درصدی اهداف آموزشی، رتبه دوم را در آذربایجان غربی به خود اختصاص داد.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، بوشهر، آذربایجان غربی و ایلام در روز 15 آذرماه آغاز و با پخش اجرای نمایندگان استان های یزد، همدان، کرمان و هرمزگان 21 آذرماه به پایان می رسد.
افق تازه   ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
، استان گلستان 9 شهر قرمز، استان مازندارن 6 شهر قرمز، قزوین 5 شهر قرمز، اصفهان 4 شهر، گیلان 4شهر، آذربایجان غربی
: سینا پسران افشاریان لیگ دسته دوم سردار بوکان تیم فوتبال سردار بوکان لیگ دسته دو لیگ دسته دوم باشگاه های کشور لیگ دسته دو فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور لیگ دسته دوم فوتبال لیگ دسته 2 فوتبال ایران آذربایجان
کبنا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
، نیرویزمینی تهران، شهرداری بندرعباس، مسشهر بابک، نفت امیدیه، شهید قندی یزد، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس آذرقزوین، اترک بجنورد، سردار بوکان، شاهین بندرعامری و عقاب تهران در گروه B این مسابقات قرار گرفته است.
غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس –
غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس –
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
: تیم 90 ارومیه نماینده استان نیز در لیگ دسته اول باشگاه های کشور، روز شنبه آینده در شیراز به مصاف تیم فجرسپاسی این شهر خواهدرفت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
: کسب این عنوان توسط روستای ناچیت می تواند عاملی برای رشد و تقویت کتابخانه های عمومی روستایی در سطح شهرستان و دیگر شهرستان های آذربایجان غربی شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
، مرز رازی خوی سومین مرز رسمی ایران با ترکیه در آذربایجان غربی است و نقش موثری در رونق اقتصادی منطقه دارد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
، طی 2 هفته اول آذر امسال، 10 شهر آذربایجان غربی در وضع قرمز و هفت شهر در وضع نارنجی بود
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی نیز امروز اعلام کرد وضعیت سه شهر استان شامل شوط، چایپاره و تکاب همچنان قرمز بوده و تعداد شهرهای نارنجی از هفت به 14 شهر افزایش یافته است.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
، عثمانی و مصر به ایران آمد و روزنامه های متعددی در شهرهای مختلف چون تبریز، تهران، شیراز ارومیه و گیلان منتشر شد و روزنامه های خیر الکلام ، نسیم شمال و جنگل از جمله نشریانی بودند که در گیلان منتشر می شدند.
غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس –
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش    
، نماینده مردم مهاباد در مجلس در مورد طرح جدید بازنشستگی پیش از موعد گفت: بر اساس طرح جدید آقایان با 25 سال و بانوان با 20 سال سابقه کار بازنشسته می شوند
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی پویش “ورزش در خانه” را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هیئت آذربایجان
صدای بوکان   ۴ ساعت پیش    
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوکان از پلمب 5 واحد صنفی در این شهرستان خبرداد. به گزارش صدای بوکان ؛ کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوکان
هشت تن ازجان باختگان اهل ارومیه مرکزاستان بودندو شهرستان های پیرانشهر ومیاندواب هریک با سه فوتی در رده بعدی قرار دارند
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ،رئیس اداره حفاظت محیط زیست چالدران گفت
، گفت: مراسم قرعه کشی مسابقات لیک دو فوتبال کشور فصل 1400-1399 با حضور نمایندگان 28 تیم شرکت کننده در این رقابت ها بصورت مجازی برگزار شد و تیم شهید قندی یزد در گروه ب این مسابقات با تیم های اترک بجنورد – سردار بوکان
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ،مدیر کمیته امدادخمینی (ره) شهرستان پلدشت گفت:از اول سال جاری تاکنون 4 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به یک صد مددجو در این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
، در مراسم قرعه کشی لیگ دو، امروز تیم فوتبال شهید قندی در گروه دو با حضور تیمهای مدعی پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، سردار بوکان
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
، کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور را اعلام کرد که بر این اساس مسابقه تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و نود ارومیه را معین ایزدی و کمک هایش حسین سعیدنیا و وحید امیری قضاوت می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
سرانجام در تاریخ 1374/6/7 در منطقه عملیّاتی پیرانشهر در مأموریت رزمی بر اثر سقوط خودرو به درون درّه شربت شهادت نوشید و با پرواز روح بلندش از قفس کوچک خاکی جسمش به جنان پر کشید و بر مولایش سیّدالشّهدا (ع) و شهدای کربلا مهمان شد.
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گمرک بازرگان یکی از مبادی سه گانه تجارت مرزی ایران و ترکیه به شمار می رود که به صورت شبانه روزی در شمال آذربایجان غربی
در پایان معاملات فرابورس امروز سهام شرکت پتروشیمی ارومیه با 4.4درصد رشد قیمت مواجه شد و در بین نماد های پرتراکنش قرار گرفت. سهام پتروشیمی ارومیه
حوزه   ۵ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی با اشاره به این که دین مبین اسلام به عنوان دین کامل و جهانی دارای برنامه های مختلف برای سعادت بشر است
کرد پرس   ۵ ساعت پیش    
، دو وعده آموزش و پرورش آذربایجان غربی با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال 99 هنوز محقق نشده است و مسئولان چشم انتظار کمک خیرین هستند. وعده اول؛ جمع آوری مدارس کانکسی آذربایجان
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سردشت از اهدای چهار ظرف سفالی تاریخی به موزه مردم شناسی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
صابر خسروزاده در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با بیان اینکه قطعی و افت فشار آب آپارتمان های مساکن مهر طرزیلو ارومیه
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کریدور شمال - جنوب با طول هزار و 500 کیلومتر مرز بازرگان با عبور از استان های آذربایجان غربی
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست اداره کل گمرک بازرگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 448 پرونده قضایی مربوط به قاچاق در این گمرک تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 53 درصد کمتر بوده است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
* پروژه بزرگ سیتی سنتر ، پروژه استخر باغ غدیر، هتل کوثر (اصفهان) * پروژه سیتی سنتر هروی، پروژه مجتمع رویال، تالار مجلل رزنتال ، بورس و اوراق بهادار (تهران) * اتاق بازرگانی (ارومیه
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، توانمندسازی بانوان روستایی، یک ابتکار قابل تحسین برای پویا کردن اقتصاد خانواده هاست؛ آن هم در استانی که اشتغال نیمی از جمعیت آن با روستا ها عجین شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
یوسف شریف زاده مسئول نظارت و بازرسی اتاق اصناف مهاباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
امیر بهزاد مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد
، برق و انرژی پیوند گستر پارس (بپیوند)، بانک دی (دی)، دامداری تلیسه نمونه (تلیسه)، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر (زملارد)، تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک (گدنا) و پتروشیمی ارومیه (شاروم) درگروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوی گفت: 2 هزار نفر شهروند مشکوک و 500 بیمار مبتلا به ویروس کرونا با اجرای طرح شهید سلیمانی شناسایی و قرنطینه خانگی شدند.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت بارندگی حوزه های آبریز استان کردستان در حوزه های سفیدرود، سیروان, دریاچه ارومیه و کرخه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت بسیار مناسبی در این خصوص داریم.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
، دریای خزر و دریاچه ارومیه و حوضه های آبریز نیز به سفیدرود شامل رودخانه های تلوار و قزل اوزن، مرزی غرب شامل رودخانه های سیروان و زاب کوچک، کرخه شامل رودخانه رازآور و دریاچه ارومیه شامل رودخانه های زرینه و سیمینه اشاره کرد.
ناظر: مسعود فرح نیا رایکا بابل – ملوان انزلی مهدی اجاقی – رحیم حاجیلو – محمد نوری – شاهین یزدانی ناظر: امیربهرام حسینی نقوی شهرداری آستارا – مس کرمان امید جشمیدی – سیدیعقوب حجتی – محسن دوستان – رضا مرادی ناظر: ایرج امین فر فجر شهید سپاسی شیراز – نود
غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس –

Pages