چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۰۴Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

مشرق نیوز (mashreghnews.ir)

مهمترین خبرهای مشرق نیوز بر روی ایمیل شما

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 1 فروردین 1400 مشرق نیوز 2 فروردین 1400 مشرق نیوز 3 فروردین 1400 مشرق نیوز 4 فروردین 1400 مشرق نیوز 5 فروردین 1400 مشرق نیوز 6 فروردین 1400 مشرق نیوز 7 فروردین 1400 مشرق نیوز 8 فروردین 1400 مشرق نیوز 9 فروردین 1400 مشرق نیوز 10 فروردین 1400 مشرق نیوز 11 فروردین 1400 مشرق نیوز 12 فروردین 1400 مشرق نیوز 13 فروردین 1400 مشرق نیوز 14 فروردین 1400 مشرق نیوز 15 فروردین 1400 مشرق نیوز 16 فروردین 1400 مشرق نیوز 17 فروردین 1400 مشرق نیوز 18 فروردین 1400 مشرق نیوز 19 فروردین 1400 مشرق نیوز 20 فروردین 1400 مشرق نیوز 21 فروردین 1400 مشرق نیوز 22 فروردین 1400 مشرق نیوز 23 فروردین 1400 مشرق نیوز 24 فروردین 1400 مشرق نیوز 25 فروردین 1400 
  ۳ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
استهلال ماه مبارک رمضان در مالزی از سوی کارشناسان به منظور رویت هلال ماه مبارک رمضان انجام شد.
  ۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
آمارها حاکی از فوت حدود سه میلیون مشمول سهام عدالت است، همچنین قرار است مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت حدود یک ماه دیگر برگزار شود.
  ۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
واکنش جمهوری اسلامی ایران به خرابکاری آمریکایی - صهیونیستی در نطنز، منحصر به انجام غنی سازی 60 درصدی و استفاده از سانتریفیوژهای پیشرفته نخواهد بود.
  ۷ دقیقه پیش    
تمام سایت های پرمخاطب فوتبالی، از جمله سایت رسمی لیگ قهرمانان و سایت گل، این گل را نامزد جایزه پوشکاش، زیباترین گل سال، قلمداد کرده اند.
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کارگروه معدن و صنایع معدنی مجلس گفت: دولتمردان می بایست طبق قانون 15 درصد از حقوق دولتی معادن را در منطقه ای که معادن در آن واقع است، هزینه می کردند که فعلا دولت هیچ هزینه ای در این مناطق نکرده.
  ۱۹ دقیقه پیش    
کلیپی از صحبت های حجت الاسلام رفیعی درباره ماه مبارک رمضان را مشاهده می کنید.
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو بابت حذف تیمش از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با وجود برتری در خانه چلسی ابراز تأسف کرد.
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 919 مورد جدید، شمار کلی تلفات کرونا د ر آمریکا از مرز 563 هزار نفر عبور کرد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی با اظهار نگرانی از قطع ارتباط سامانه جامع تجارت و قوه قضائیه ، معتقدند عدم حل این مساله، یک مانع بزرگ پیش روی فعالیتهای تولیدی و تجاری کشور است.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
حق تحفظ یا حق شرط پیشنهادی دولت برای پیوستن ایران به کنوانسیون های درخواستی FATF، هم برخلاف چارچوب حق تحفظ است و هم قطعا مورد تایید کشورهای عضو این کنوانسیون ها و FATF قرار نمی گیرد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
روزهای اخیر با وجود وضعیت هشدار کرونا، عادی انگاری و رعایت نکردن فاصله اجتماعی و نزدن ماسک ازسوی برخی از مردم، بدون توجه به شیوع مجدد بیماری و موج جدید ویروس کرونا در اصفهان قابل مشاهده است.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرور برخی اظهارات و تیتر رسانه ها با این محور که پاسخ عاملان اقدام تروریستی در نطنز را ندهید ، از تقسیم کار میان آمریکا و اسرائیل و برخی عناصر سیاسی داخلی حکایت می کند ...
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
پس از صعود بورس و ورود پول حقیقی در روز گذشته فعالان بازار به صعود شاخص ها در آخرین روز کاری هفته امیدوار شده اند. برخی پیش بینی می کنند بورس امروز 25 فروردین نیز سبز پوش بماند.
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشکل جدید حضور مترجم روسی به گره کوری تبدیل شده که به نظر فقط با دستان آلکنو باز خواهد شد.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پلیس در کشورهای اروپایی در سال های اخیر به دلیل رشد خشونت و افراط گرایی، دچار تغییر در عملکرد خود شده است.
  ۴۷ دقیقه پیش    
نه تنها خرید که ساخت خانه هم کار سختی شده است، رشد شاخص قیمت ها در دهه 90 رکورد شکست و احیای اعتبار چک با بگیروببند، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
  ۵۱ دقیقه پیش    
ماه مبارک رمضان در عربستان سعودی با حضور تعدادی از مردم و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مشغول خواندن نماز در مسجدالحرام شدند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
میزبانی توکیو در المپیک 1964 چهره ژاپن را در صحنه جهانی تغییر داد.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
موضوع تحریم های آمریکا علیه ایران دستمایه تحلیل پایگاه نشنال اینترست قرار گرفته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نتیجه ملموس سیاست انفعال در پوشش صبر راهبردی ، دو خرابکاری در نطنز به فاصله 9 ماه بود.
  ۱ ساعت پیش    
شیوع گسترده کرونا در حالی در اروپا ادامه دارد که در بسیاری از کشورهای این قاره سبز، اعتراضات ضد محدودیت های کرونایی برگزار شده که در برخی مناطق به خشونت کشیده شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاملات بازار سهام در روز آخر ممکن است معاملات روز سه شنبه را تحت تاثیر قرار دهد. چهار کارشناس بورس امروز 25 فروردین را پیش بینی کرده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت روحانی پس از 8 سال، بدهی 13 رقمی معادل 177 هزار میلیارد تومان برای دولت بعدی برجای می گذارد که قرار است مرداد ماه امسال تشکیل شود.
  ۱ ساعت پیش    
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3 دانلود
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشره، نرخ تورم سال 99 در نقطه 44 درصد ایستاده و این یعنی تورم 99، دو برابر میزان پیش بینی خود بانک مرکزی است.
  ۲ ساعت پیش    
سریال افخمی از شبکه پنجم سیما پخش می شود و سریال علیرضا افخمی از شبکه اول سیما و رقابت این دو برادر در نوع خود بسیار دیدنی خواهد بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مهدی محمدی، تحلیلگر مسائل سیاسی در توییتر نوشت: هدف آمریکا از حمله تروریستی به نطنز، گرفتن اهرم های قدرت ایران و تخلیه قدرت متراکم شده با اجرای قانون مجلس بود. ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مستعفی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت ما هزینه های غیرضروری در حمایت از دولت پرداختیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک قسم از فرائض ماه رمضان اعمال مشترکه ماه رمضان است. این دعا از اعمال مشترکه ماه رمضان است که پس از نمازهای فریضه خوانده می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3 دانلود دعای روز اول ماه مبارک رمضان با ترجمه منظوم با اجرای گروه به سوی فردا بسم الله الرحمن الرحیم ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران، با عنوان این مطلب که همه ساله در ماه رمضان از آمار اهدای خون در کشور کاسته میشود، گفت: ممنوعیت تردد شبانه مانع از اهدای خون در ساعات بعد از افطار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نخستین تجربه روزه داری دختران و پسران جوان برای همه والدین تجربه ای مبهم و تا حدودی پر چالش است خیلی از والدین نمی دانند چطور بچه هایشان را درست راهنمایی کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسجدالاقصی نخستین قبله مسلمانان از اهمیت زیادی برخوردار است و اقدامات لازم برای پذیرفتن مهمانان در یکی از مقدس ترین مساجد مسلمانان انجام شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ایرانسل بر گسترش حمایت از تولیدات داخلی و بومی سازی نیازهای فناورانه تأکید کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مطالعه جدید نشان می دهد اختلال اوتیسم با تغییراتی در میکروبیوم های روده مرتبط است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مقابله و مدیریت حوادث اضطراری در ترکیه (آفاد) از وقوع زمین لرزه پنج و یک دهم ریشتری در این کشور خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در میان تمامی تیم های فوتبال باشگاهی قاره سبز، 10 تیم از محل قرارداد با اسپانسر پیراهن های شان درآمدی سالانه بالغ بر 35 میلیون یورو دارند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مطالعه جدید محققان نشان داده است که کروناویروس سلول های دهان را نیز آلوده می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، خبرنگار روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در پیامی توییتری خبر داد که بر اساس گفته منابعی، بازرسان سازمان بین المللی انرژی هسته ای روز چهارشنبه به سایت هسته ای نطنز خواهند رفت. ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه نشان می دهد که حدود یک سوم از بازماندگان کووید19 در طی 6 ماه بعد از تشخیص بیماری شان، مبتلا به یک بیماری عصبی یا سلامت روانی تشخیص داده شده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتدار و قوی شدن در فضای مجازی در طی این سال ها همواره از مطالبات مقام معظم رهبری بوده است. در این گزارش به الزامات قوی شدن در فضای مجازی می پردازیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی 11 حمله هوایی در سه استان صعده، الجوف و البیضاء انجام داده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بعد از عدم ضمنانت شهردار مونیخ نسبت به حضور تماشاگران در یورو 2020، این شهر در آستانه از دست دادن میزبانی این رقابت هاست.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز فصل بهار و شکفتن شکوفه های بهاری درختان گلابی باغات شهرستان اهر و روییدن سبزه ها، جلوه ای دیگر از زیبایی های این منطقه خودنمایی کرده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مطالعه مشاهده ای نشان می دهد که در مناطق آفتابی تر بروز مرگ و میر کمتری از بیماران مبتلا به کووید19 اتفاق افتاده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید محمدتقی مدرسی گفت: ماه رمضان روحیه تعاون و کمک را در انسان ایجاد می کند تا از آنچه خداوند به او مرحمت فرموده به دیگران ببخشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مهدی طارمی با یک ضربه قیچی برگردان تماشایی و فراموش نشدنی، پورتو را مقابل چلسی به برتری رساند اما در مجموع 2 مسابقه این تیم لندنی بود که توانست به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان اعلام کرد که این گروه تا زمانی که نیروهای خارجی از افغانستان خارج نشوند در هیچ گفت وگویی مشارکت نخواهند کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قهرمان سابق کشتی جوانان جهان به دلیل وخامت حالش به بخش ICU منتقل شده است و این روزها برای زندگی دوباره، با مرگ می جنگد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اسبق معاونت بخش عدم اشاعه وزارت خارجه آمریکا گفت دلیل عدم اقدام شورای امنیت سازمان ملل برای جلوگیری از اقدامات خرابکارانه رژیم صهیونیستی آن است که واشنگتن خواهان مجازات تل آویو نیست.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عضو حزب مؤتلفه اسلامی عنوان کرد: برخی از اصولگرایان لاریحانی را قبول دارند و او قطعا در این طیف حمایت دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: هنوز درباره زمان معرفی گزینه اصلاح طلبان، جمع بندی حاصل نشده است اما بعدازاینکه گزینه ای معرفی شود، خواهید دید که دست اصلاح طلبان خالی نیست.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عباس عراقچی از آغاز غنی سازی 60 درصدی ایران در ادامه قانون اقدام راهبردی مجلس خبر داد
  ۸ ساعت پیش    
انتخاب سید حسن خمینی از سوی افراطیون اصلاح طلب و رسانه های معاند برای بهره برداری سیاسی قابل تأمل است. متاسفانه وی در مرزبندی با این جماعت و طیف هایی از جمله نهضت آزادی دقت لازم را به کار نبرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سلبریتی های غربی با بیش از 5فرزند در فضای رسانه ای برای تشویق خانواده ها به فرزندآوری به راحتی می چرخد اما در شبکه ها که ایرانیان فعالند، سلبریتی ها با سگ و گربه خانگی در حال نمایش خود هستند!
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
آمریکا درمذاکرات هسته ای با یکصدوچند کارشناس حضور پیدا می کند و ایران تنها با 16نفر و اکنون نیز ریچارد نفیو که با عنوان معمار تحریم های ضدایرانی شناخته می شود، همراه تیم آمریکا در وین حضور دارد و...
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه با برشمردن جرایم آمریکا در سوریه تاکید کرد آمریکا باید خسارت تجاوز و اشغالگری علیه ملت سوریه را جبران کند و فورا دست از دخالت در امور سوریه بردارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل ناتو در گفت وگو با وزیر خارجه اوکراین گفت که از تمامیت ارضی اوکراین حمایت می کند و هرگز حضور روسیه در کریمه را به رسمیت نمی شناسد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عربستان سعودی 176 نفر از شهروندان و افراد مقیم این کشور به اتهام رشوه خواری و کلاهبرداری بازداشت کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی رغم وضعیت قرمز و شیب تند ویروس کرونا و بحرانی شدن مناطق از جمله بوشهر ، اما در آستانه ماه مبارک رمضان بازار بندر بوشهر شلوغ تر از همیشه به نظر می رسد و خبری از تعطیلی مغازه ها نیست!
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم کوتاه طاهره با محوریت دفاع مقدس به پایان رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ماجرای عجیب سرقت کفش های دونده تیم ملی دو و میدانی، سوژه کارتونی از محمد رضا میر شاه ولد در خبر ورزشی شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت از دستگیری 864 مجرم در طرح رعد 43 خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه بازی امشب چلسی و پورتو ترکیب دو تیم اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، سیدمحسن دهنوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: صحیح ترین رویکرد در برابر تجاوز دشمن به حریم فعالیت های صلح آمیز هسته ای، قوی ترشدن و محکم قدم برداشتن رو به پیشرفت است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که پاریس به حادثه دو روز پیش در سایت هسته ای نطنز که در نتیجه خرابکاری دشمنان روی داده بود واکنشی نشان نداده بود امروز آغاز غنی سازی 60 درصد توسط ایران را محکوم کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت ترکیه روز سه شنبه اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 59 هزار و 187 نفر به کرونا مبتلا شدند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری سه شنبه شب از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک های صهیونیستی واقع در مرز لبنان خبر دادند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه های ماه مبارک رمضان در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) و مسجد گیاهی تجریش تشریح شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: انفجار نطنز یعنی اسرائیل هم در مذاکرات وین صندلی داره. ...
  ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: چطور خرابکاری های دشمن روح برجام را نقض نمی کند ولی؛ انتقام ما باعث صدمه به روح برجام می شود؟! آقای دولت؛ ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ایمانی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: سایت جماران (وابسته به مجموعه تحت مدیریت سید حسن خمینی، دیشب این خبر را از قول سید یاسر خمینی (برادر سید حسن) منتشر کرد: ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ضمن تشریح جزئیات سرقت بنزین از پالایشگاه تهران، گفت: دو برادر از شهریور 99 با خرید یک قطعه زمین تصمیم به سرقت از لوله اصلی بنزین داشتند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه گفت: اگر مذاکره در وین در آن مسیری که ما می خواهیم جلو برود و بتوانیم سریع تر به فهرست تحریم هایی که آمریکا باید بردارد، برسیم طبیعی است که مذاکره ادامه پیدا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرنگار یک رسانه صهیونیستی مدعی شد که کشتی تحت مالکیت این رژیم که ساعتی پیش خبر هدف قرار گرفتن آن در نزدیکی بندر فجیره امارات منتشر شد، با موشک هدف قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی فرماندهی مقر نیروهای تروریستی آمریکا در منطقه (سنتکام) امروز به هدف قرارگرفتن کشتی اسراییلی در نزدیکی سواحل امارات واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با آغاز ماه رمضان در همه استان ها عرضه گوشت و برنج به قیمت تمام شده آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه عصر امروز با وانگ گون رئیس هیئت چینی در وین دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید در عمل و با راستی آزمایی برای مجلس لغو همه تحریم ها اثبات شود تا مجلس مجوز بازگشت به تعهدهای برجامی را صادر کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۵    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: تا اسرائیل درون ایران شناخته نشود حوادثی مانند نطنز اجتناب ناپذیر است. واقعیت سریال تهران نیست و مأمورین موساد از پشت کوه به داخل ایران نیامده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: یک تقابل سخت و قدرتمند برابر تیم فولاد ایران در انتظار ما است؛ تیمی که نمایش قدرتمندی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۸   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به پاسخ ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به نامه رهبر معظم انقلاب، اراده رهبران عالی دو کشور را بر ارتقای روابط دوجانبه دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
نتیجه دومین تست PCR بازیکنان و اعضای کاروان سرخپوشان ایران هم منفی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش ارزیابی تهدیدهای جهانی که توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی آمریکا منتشر شده تصریح کرده ایران در حال انجام فعالیت های کلیدی برای ساخت سلاح هسته ای نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۱    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: هزینه ماهانه استفاده از رادیو و تلویزیون در آلمان از سال میلادی 2021 حدود 86 سنت افزایش یافته و از 17.5 به 18.36 یورو رسیده. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۶۶ سایت دیگر  
در پی اقدام دیروز اتحادیه اروپا در تحریم تعدادی از مقامات و نهادهای ایرانی، سفیر پرتغال در تهران در ظرفیت رئیس دوره ای این اتحادیه به وزارت امور خارجه احضار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی خارجی شرکت بازرگانی دولتی ایران از انجام عملیات تأمین 7.5 میلیون تُن کالای اساسی در سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد مهدی رحیمی، معاون خبرگزاری مهر در توییتر نوشت: آغاز غنی سازی 60درصدی اتفاق خوبی است، اما خوبتر و مهمتر از آن اعلام خبر پایان پاکسازی 100درصدی نفوذی ها و زمینه سازان خرابکاری هاست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تعامل سازنده ایران با آژانس در موضوعات مختلف و ایجاد زمینه برای دست یابی به موفقیت برای مدیرکل، تحت تاثیر اظهارات تحریک آمیز وی و عدم واکنش مناسب او به تروریسم هسته ای علیه کشورمان می تواند محدود شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دعای معروف ماه دعا و مناجات و ماه میهمانی خدا را با نوای حاج منصور ارضی می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تصویری از کشتی hyperion متعلق به شرکت اسرائیلی "PCC" که برخی منابع مدعی هدف قرارگرفتن آن در بندر فجیره شدند
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: اگر جای آقایان صالحی، ظریف، دهقان، عراقچی، تخت روانچی، بعیدی نژاد، کمالوندی و همه کسانی که مجموعا 750 سکه بابت برجام گرفتند بودم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۵    
این دعا از لسان مبارک امام صادق (علیه السلام) می باشد و نقل شده است که آن حضرت در شب آخر شعبان و شب اوّل ماه رمضان با خدای متعال اینگونه مناجات می نمود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات موجود در زمان حمله به این کشتی، 1 فروند ناوچه نظامی بلژیکی به نام BNS Leopold در نزدیکی کشتی اسرائیلی بوده و به نظر میرسد مامور اسکورت این کشتی بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی به اعلام تصمیم ایران درباره آغاز غنی سازی 60 درصدی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۵    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: جدیدا دانشمندان کشف کرده اند که یکی از بهترین راه های مقابله با کرونا در شهرهای قرمز، پایین کشیدن کرکره تا ارتفاع یک ونیم متر می باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان، طرح پیش فروش چهار محصول پرمتقاضی را از فردا 25 فروردین به مدت چهار روز به اجرا می گذارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۴    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین نوشت: در شرایطی که مذاکرات مربوط به احیای توافق هسته ای در وین در جریان است ...
مشاهده نتایج بیشتر...