پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۲۱:۵۰May 2024 23
جستجوی پیشرفته

امریه سربازی در اصفهان - برنامه نویس PHP

 

 

شرکت پرتوتک سامانه به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه موتورهای جستجوگر که به بصورت تخصصی در حوزه جستجو اخبار فعالیت می کند، از واجدین شرایط دعوت میکند که جهت شرکت در فرآیند استخدامی PHP Developer اقدام نمایند.

شرکت پرتوتک سامانه که با عنوان تجاری خبرفارسی شناخته میشود، یک شرکت کاملا خصوصی است که در سال 1388 فعالیت خود را در اصفهان آغاز نموده است و از آن زمان تا کنون یکی از بروز ترین شرکت هایی است که با توجه به نیازمندی های خود فناوری های گسترده ای را به کار می گیرد.

از جمله پیچیده ترین فعالیت های شرکت طراحی و پیاده سازی خرشگرهای هوشمندی است که بتواند در کمترین زمان ممکن داده های بسیار زیاد از منابع مختلف (از جمله وب و غیر وب) را دریافت کرده و با انجام فرآیندهای هوش مصنوعی در این کلان داده ها، به سرعت بهترین نتایج را در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

بنابراین افرادی که در این مجموعه برای همکاری انتخاب میگردند، با طیف گسترده ای از دانش جدید و بروز آشنا شده و آموزش میبینند و سرعت پیشرفت شغلی سریع تری را دربازه زمانی کوتاه تر طی خواهند کرد.

در این جایگاه شغلی در حال حاضر عمده توسعه بخش های جدید با استفاده از جدیدترین نسخه های Laravel Framework صورت می گیرد و توسعه در سیستم عامل لینوکس صورت می گیرد.

همچنین برنامه نویسان در صورت پشتکار، علاقه و یا تجربه کافی می توانند در پروژه هایی که زبان های برنامه نویسی Python, NodeJS, Java را داشته باشند نیز مشارکت کنند.

مجموعه ما در لایه Application Server عمدتا از زبان برنامه نویسی PHP استفاده می کند. در این لایه عمدتا APIهایی برای لایه FronEnd یا برای ارائه به سایر سرویس ها پیاده سازی خواهند شد. در لایه Application Server داده ها از  بانک های اطلاعاتی و APIهای سایر سرویس ها دریافت شده و به شکل نهایی مورد نیاز پیاده سازی می شوند.

در معماری پیاده سازی شده سعی میشود به جای پیاده سازی یک ساختار Monolith ، فرآیندهای مختلف یک برنامه بصورت تخصصی از هم جدا شده و هر کدام به عنوان یک سرویس مستقل پیاده سازی شوند. بنابراین یک عملیات حاصل فرآیندهای سرویس ها و میکرو سرویس های بسیاری است که بصورت Loosely coupled طراحی شده اند.

در انتخاب افراد برای این جایگاه شغلی کسانی که توانایی کار با HTML, CSS , Javascript را دارند یک مزیت محسوب می شود. چرا که برای پیاده سازی صفحات ساده مدیریتی که در دسترس کاربران قرار نمیگیرد، این توانمندی میتواند کمک کننده باشد، و نیاز به پیاده سازی ساختارهای مجزا برای FrontEnd و طراحی API را نداشته باشیم و بنابراین زمان پیاده سازی  کاهش پیدا می کند.

اگر فکر می کنید که توانمندی یا پتانسیل یادگیری و پیشرفت در این جایگاه شغلی را دارید و پشتکار بالایی در خودتان می بینید، شرایط مورد نظر زیر را در نظر داشته باشید:

▣ حداقل یک سال باید معافیت سربازی داشته باشید.

برای اینکه بتوانید از سهمیه سربازی دانش بنیان شرکت استفاده کنید، باید ابتدا امتیاز کافی کسب کنید تا بتوانید درخواست خود را برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارسال کنید. برای بدست آوردن امتیاز کافی معمولا باید بین 6 الی 9 ماه در شرکت فعالیت داشته باشید و بیمه تامین اجتماعی برای شما ارسال شده باشد. سپس می توانید درخواست خود را برای دوره آموزشی سربازی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارسال کنید. در صورتی که امتیازات شما به حد نصاب رسیده باشد و از مرحله کسب امتیاز عبور کنید، 4 ماه بعد از ارسال درخواست شما برای دوره آموزشی سربازی اعزام شده و بعد از آن دوره امریه شما سربازی شما در شرکت آغاز می شود. البته ممکن است که بازه های زمانی اشاره شده و بخشنامه ها  در زمانی که شما اقدام میکنید، کمی متفاوت باشد.

▣ شما باید در یکی از رشته های فنی/مهندسی تحصیل کرده باشید. در صورتی که در رشته های دیگری تحصیل کرده باشید، باید از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این خصوص استعلام شود.

▣ در کارهای خود دارای نظم، برنامه ریزی باشید و پشتکار بالایی داشته باشید.

▣ بتوانید ارتباط موثری با دیگران برقرار کنید و حل کردن مشکلات برای شما اولویت داشته باشد.

▣ از چالش ها هراسی نداشته باشید و به دنبال درگیر شدن با چالش ها و حل مسائل باشید.

از جمله فناوری هایی که با آنها سر و کار خواهید داشت و دانش خود را در آنها توسعه خواهید داد، به موارد زیر می توان اشاره کرد:

◄ CRUD, Restful, Web Services

◄ Microservice Architecture

◄ Distributed Systems

◄ SQL & NoSQL Databases

◄ Message Queue

◄ Cloud Services

◄ High Availability

◄ Scalable Solutions

فرآیند جذب نیرو در این جایگاه:

با توجه به اینکه شرکت و فردی که قرار است در جایگاه امریه سربازی فعالیت کند، باید به نحوی عمل کنند که از فرصت خود بهترین استفاده را ببرند، فرآیندی در نظر گرفته شده که آشنایی شرکت با فرد مورد نظر و بلعکس با آسودگی بیشتری فراهم شود. 

پس از بررسی رزومه شما در صورتی که شرایط اولیه برای شروع دریافت امتیازات امریه سربازی را داشته باشید، برای زمان مصاحبه آنلاین با شما تماس گرفته میشود.

در جلسه مصاحبه در خصوص فعالیت های شما در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین آشنایی بیشتر با شما سوالاتی پرسیده میشود.

در پایان جلسه و یا مدت کوتاهی بعد از برگزاری جلسه ممکن است از شما خواسته شود که یک وظیفه مرتبط با این زمینه را انجام داده و برای ما ارسال کنید و در خصوص آن ارائه ای داشته باشید. این وظیفه بصورتی طراحی شده برای افرادی که آشنایی زیادی در این زمینه ندارند نیز قابل انجام باشد. 

در مرحله بعد یک جلسه با مشاور منابع انسانی شرکت خواهید داشت و در نهایت پس از طی این مرحله، دوره آموزشی/آزمایشی خود را که معمولا یک ماه است شروع میکنید.

پس از به پایان رساندن این دوره، از روز اولی که شروع به کار کرده بودید، بیمه شما در نظر گرفته میشود و شروع به جذب امتیاز برای سرباز امریه جهت ارسال درخواست اعزام به خدمت میکنید. پس از کسب امتیازات کافی و گذراندن دوره آموزشی سربازی که  2 ماه است، امریه سربازی خود را در شرکت شروع میکنید. 

شما میتوانید رزومه های خود را به آدرس

Jobs@partotech.com

یا تلگرام زیر ارسال کنید:

@ghayoumi

ارسال نمایید.

خواهشمند است جهت اطمینان از دریافت رزومه شما، پس از ارسال، با یکی از شماره زیر تماس بگیرید:

021-78136

داخلی 935 

داخلی 931