شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۴۲Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای سنندج

روز ساعت دما باد وضعیت جوی
شنبه

۱۰°
۱۰°
۱۳:۳۰
 • ۱۰°
 • 3m/s
 • S
 • ابری
شنبه

۱۰°
۱۰°
۱۴:۳۰
 • ۱۰°
 • 3m/s
 • SSW
 • ابری
شنبه

۱۰°
۱۰°
۱۵:۳۰
 • ۱۰°
 • 3m/s
 • SW
 • ابری
شنبه

۹°
۹°
۱۶:۳۰
 • ۹°
 • 3m/s
 • WSW
 • ابری
شنبه

۸°
۸°
۱۷:۳۰
 • ۸°
 • 3m/s
 • SSW
 • ابری

آخرین اخبار آب و هوا

خبرگزاری تسنیم   ۲ دقیقه پیش    
مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در جاده های 4 استان کشور خبر داد و اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه در محورهای شمالی روان است.
شما نیوز   ۲۰ دقیقه پیش    
در خبر زیر به جزییات مهمی درباره تعطیلی مدارس تبریز برای روز دوشنبه 7 اسفند 1402 می پردازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۷ دقیقه پیش    
کارشناس هواشناسی نسبت به لغزندگی سطح راه های استان هشدار داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳۰ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز تا دوشنبه بارش برف و باران، کاهش محسوس دما و کولاک برف در 21 استان فراگیر خواهد شد.
ایمنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی همدان گفت: بارش برف و برودت هوا در هفته پیش رو، استان همدان را در بر خواهد گرفت.
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود یک سامانه بارشی به استان خبر داد و در این خصوص هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش باران و برف با فعالیت 2 موج سامانه بارشی در استان طی هفته جاری قابل انتظار است.
ایرنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان ایلام گفت: سامانه بارشی جدید از عصر امروز وارد این استان می شود.
دنیای اقتصاد   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: یکشنبه(6 اسفند) گستره بارندگی همراه با کاهش محسوس دما کل کشور را فرا می گیرد.
شما نیوز   ۴۹ دقیقه پیش    
در خبر زیر به جزییات تعطیلی مدارس استان اردبیل رای روز دوشنبه 7 اسفند 1402 می پردازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۲ دقیقه پیش    
مدیریت بحران مازندران گفت: شالیکاران به دلیل احتمال وقوع سیلاب های محلی و رانندگان به دلیل بارش برف و کولاک در محور های کوهستانی استان مراقب باشند.
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم کارشناس هواشناسی استان قم گفت: از شنبه شب همزمان با شب نیمه شعبان شاهد بارش باران و به تدریج برف خواهیم بود که این بارش ها تا صبح سه شنبه ادامه خواهد داشت.
مرصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از بعدازظهر امروز شنبه تا صبح فردا بارش های به شکل رگبارهای پراکنده و عمدتاً طی امشب تا صبح فردا خواهیم داشت.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از امروز بعدازظهر سامانه بارشی بسیار ضعیف استان را فرا می گیرد و به تدریج سامانه بارشی تقویت شده و تا روز دوشنبه در سطح استان فعال خواهد ...
عصر همدان   ۱ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه استان همدان در هفته پیش رو شاهد ورود دو موج بارشی خواهد بود، گفت: بارش ها به دلیل برودت هوا به صورت برف است و هفته ای سرد پیش رو داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر امروز شاهد بارش باران در سطح استان و سپس شاهد بارش برف در اکثر نقاط استان باشیم.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی اطلاعیه ای صادر کرد.
اینتیتر   ۱ ساعت پیش    
جزییات تعطیلی احتمالی مدارس تهران دوشنبه 7 اسفند 1402 را در این مطلب می خوانید.
شما نیوز   ۱ ساعت پیش    
در خبر زیر به جزییات بیشتر درباره تعطیلی مدارس استان اصفهان برای دوشنبه 7 اسفند 1402 می پردازیم.
زیر نویس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش زیرنویس، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: شنبه (5 اسفند) با ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان ها بارش آغاز می شود همچنین از شنبه تا دوشنبه (5 اسفند) و ( 7 اسفند) در بیشتر مناطق ...
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: درپی پیش بینی بارش برف و باران و کولاک برای قزوین هشدار هواشناسی زرد و برای مناطق کوهستانی هشدار نارنجی صادر شده است. ...
اینتیتر   ۱ ساعت پیش    
با پیش بینی هوای کشور امروز 5 اسفند 1402 در این مطلب همراه ما باشید.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
پلیس راهور اعلام کرد: باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی هموطنان عزیز حتی المقدور از سفر های غیرضروری اجتناب کنند و در صورت ضرورت و اقدام به سفر با تجهیزات کامل سپس اقدام به سفر کنند.
روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در ادامه گفت: سه شنبه(8 اسفند) در استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی و دامنه های جنوبی البرز ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
گنبدکاووس- ایرنا- مدیرکل هواشناسی گلستان، ارتفاعات شاهکوه گرگان با دمای منفی سه درجه را سردترین نقطه استان اعلام کرد و گفت: با ورود سامانه بارشی از بامداد امروز ...
بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر بر روی عدد 98 قرار دارد و وضعیت هوا قابل قبول است
اول فارس   ۱ ساعت پیش    
اول فارس هواشناسی نسبت به وضعیت جوی استان فارس هشدار نارنجی صادر کرد به گزارش اول فارس ، اداره کل هواشناسی استان فارس با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت ورود سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر روز شنبه 5 اسفند تا روز ...
زیر نویس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس صداوسیما اعلام کرد: برای سفر به شمال و مشهد با کولاک برف مواجه خواهید شد. اصغری: دریای خزر مواج است و هشدار نارنجی صادر کردیم و صیادی ممنوع است. برای سفر به شمال و مشهد با کولاک برف مواجه خواهید شد ...
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما از روز شنبه پنجم تا دوشنبه هفتم اسفندماه خبر داد و گفت: امروز با ورود سامانه بارشی به کشور ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: امواج ناپایدار بارشی که با خود بارش برف و باران خفیف به همراه دارند، مناطق مختلف آذربایجان غربی را فرا گرفت.
بهار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه:کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون(5 اسفند ماه) در شرایط قابل قبول است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اصفهان- ایرنا - اداره کل هواشناسی اصفهان در باره تشدید فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز (شنبه) تا دوشنبه هفته جاری در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با توجه به پیش بینی های صورت گرفته برای دو روز هفته جاری هشدار نارنجی هواشناسی برای استان کهگیلویه و بویراحمد صادر شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از امشب تا پایان هفته جاری شاهد کاهش محسوس دمای هوا در سطح استان خواهیم بود.
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش    
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: شنبه (5 اسفند) با ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان ها بارش آغاز می شود همچنین از شنبه تا دوشنبه (5 اسفند) و ( 7 اسفند) در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قشم - ایرنا - رییس اداره هواشناسی جزیره قشم گفت: بررسی آخرین نقشه های پیش یابی وضع هوا بیانگر ورود یک موج بارشی از عصر (شنبه) به این استان است.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات ...
نیک نیوز   ۱ ساعت پیش    
نیک نیوز: صادق ضیاییان در خصوص شرایط جوی کشور، اظهارکرد: شنبه (5 اسفند) با ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان ها به جز خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان ابرناکی ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- اداره کل هواشناسی کرمان در اطلاعیه ای با پیش بینی بارش باران، برف، وزش تندبادهای لحظه ای،جاری شدن روان آب و نیز سیلابی شدن مسیل ها در برخی مناطق این استان از اواخر وقت امروز(شنبه) هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی استان یزد برای امروز تا دوشنبه هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:با ورود سامانه بارشی از اواخر وقت امروز در بیشتر مناطق استان شاهد بارش باران هستیم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی خلخال گفت: میزان بارندگی های سال زراعی جاری این شهرستان در مقایسه با متوسط دوره بلند مدت 21.6 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور هشدار سطح زرد هواشناسی در استان خبر داد و گفت: بارش ها تا اواسط هفته در ارتفاعات و دامنه ها به صورت برف و کولاک است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان از آغاز بارش برف در محورهای مواصلاتی استان همدان از بعدازظهر امروز و آمادگی کامل 563 نفر نیروی راهدار خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما از روز شنبه پنجم تا دوشنبه هفتم اسفندماه خبر داد و گفت: امروز با ورود سامانه بارشی به کشور ...
فرهیختگان   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانلود فایل ویدیویی لینک کوتاه:
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار نارنجی شماره 19 خبر داد و گفت: بر این اساس از اوایل وقت یکشنبه، ششم تا ظهر دوشنبه، هفتم اسفند شاهد بارش برف و کولاک در پاره ای مناطق استان هستیم.
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به تقویت سامانه بارشی در استان و وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
سازمان هواشناسی کشور نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و کاهش محسوس دما از امروز تا روز دوشنبه و اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی، هشدار داد.
کارشناسی هواشناسی استان قزوین از ورود سامانه بارشی به استان و صدور هشدار زرد خبر داد.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی جوی توسط این اداره کل، از پیش بینی تشدید فعالیت سامانه بارشی به همراه وزش باد و کاهش موقتی دما در استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان هاپیش بینی می شود همچنین تا اواسط هفته با کاهش دما در نیمه شمالی مواجه خواهیم بود.
رکنا   ۲ ساعت پیش    
حوادث رکنا: رئیس پلیس راهور فراجا از مردم خواست به دلیل اعلام هشدار سطح نارنجی و یخ زدگی جاده های کوهستانی سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش    
در خبر زیر به توضیحات تکمیلی درباره تعطیلی مدارس تهران برای روز دوشنبه 7 اسفند 1402 می پردازیم.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: با توجه به کاهش دمای هوا و برف و یخبندان در مازندران، مسافران از تردد در محورهای مواصلاتی استان خودداری کنند.
پلیس راهور فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی از سوی سازمان هواشناسی، هم میهنان در صورت لزوم به سفر با آمادگی کامل اقدام به سفر کنند.
دولت بهار   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: شنبه (5 اسفند) با ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان ها بارش آغاز می شود همچنین از شنبه تا دوشنبه (5 اسفند) و ( 7 اسفند) در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی ...
خبر فوری   ۲ ساعت پیش    
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: شنبه (5 اسفند) با ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان ها بارش آغاز می شود همچنین از شنبه تا دوشنبه (5 اسفند) و ( 7 اسفند) در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی ...
پایگاه خبری ایراسین   ۲ ساعت پیش    
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان، امروز شنبه پنجم اسفندماه برای سومین روز پیاپی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
هواشناسی خراسان جنوبی با توجه به شرایط ناپایدار جوی هشدار سطح نارنجی در استان صادر کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: شنبه (5 اسفند) با ورود سامانه بارشی به کشور در اکثر استان ها بارش آغاز می شود همچنین از شنبه تا دوشنبه (5 اسفند) و ( 7 اسفند) در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی ...
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان قم برای روزهای شنبه و یکشنبه هشدار نارنجی بارش برف، باران و برودت هوا صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: آسمان استان ابری بوده و تا اواخر امروز سامانه بارشی مناطق مختلف را فرا می گیرد.
حامیان ولایت   ۳ ساعت پیش    
برفِ شبانه مهمان اردبیلی ها شد.
حامیان ولایت   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برفِ شبانه مهمان اردبیلی ها شد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
شرکت کنترل کیفیت هوا، امروز کیفیت هوا را ناسالم برای گروه های حساس اعلام کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند کاهش محسوس و حدود 10 درجه ای دما از امروز در مناطق مختلف این استان آغاز و هوا دوباره سرد و زمستانی خواهد شد.
رئیس پلیس راه مازندران: جاده های کوهستانی استان باز، اما به دلیل بارش باران و برف لغزنده است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان، امروز شنبه پنجم اسفندماه برای سومین روز پیاپی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
از بعدازظهر امروز با ورود یک موج بارشی، ابتدا افزایش ابرناکی و از ساعات پایانی شب با رگبار باران و رعدوبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد و احتمال تگرگ پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز صبح وضعیت جوی نسبتا آرام و در بعدازظهر و شب ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
کارشناسان هواشناسی برای آغاز هفته، ورود سامانه بارشی، افزایش ابر، وزش باد، مه گرفتگی و بارش باران و برف را در استان سمنان پیش بینی کردند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه بارش های پراکنده پدیده غالب جوی برای استان تا پایان هفته خواهد بود، گفت: کاهش دما را در این ایام شاهد خواهیم بود.
هوای مازندران از امروز تا پایان هفته سرد، بارانی و در ارتفاعات برفی پیش بینی می شود.
بهار نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید برف و باران در برخی از نقاط کشور هشدار داد.به گزارش ایسنا،سازمان هواشناسی نسبت به خودداری از توقف در بستر و حاشیه رودخانه ها، احتیاط در عبور از حاشیه مسیل ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
فعالیت سامانه بارشی از امروز آغاز شده و تا دوشنبه ادامه دارد.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای این استان گفت: لغزندگی و کولاک برف برای نواحی شمالی و گردنه های برف گیر استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش شش تا 10 درجه ای دما و فعالیت سامانه بارشی در کشور خبر داد.
آخرین نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
افت ناگهانی دمای هوا در چین باعث مرگ تعدادی پرنده شد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد در محورهای ارتباطی استان را عادی و روان بیان کرد.
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
این شرایط جوی روز شنبه در گیلان، غرب مازندران، نیمه شمالی فارس، ارتفاعات گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، شمال خراسان رضوی، شمال ایلام، یکشنبه در قم، تهران، البرز، مازندران، گیلان، ارتفاعات گلستان، اصفهان، نیمه شرقی لرستان ...
سلام نو   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طی این پنج روز (از روز جمعه 4 اسفند تا روز سه شنبه 8 اسفند) بارش ها در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف خواهد بود ...
هواشناسی چهارمحال و بختیاری از فعالیت سامانه بارشی از اواخر امروز در استان خبر داد.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش    
امروز در استان های ساحلی دریای خزر، نیمه غربی، شمال شرق، مناطقی از جنوب بارش پیش بینی شده است.
عرشه آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد که دمای تهران 6 الی 12 درجه سردتر می شود
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به پیش بینی هواشناسی از بارش باران و برف در جاده های اکثر استان های کشور از رانندگان و مسافران خواست که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
تیتر برتر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف در آخرین ماه زمستان اردبیل را سفیدپوش کرد. سرما و برف باعث تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی در اردبیل و شهر های اطراف آن شد./صداوسیما 261 33
زیر نویس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از خبرآنلاین سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران و تشدید این پدیده در غالب استان ها و احتمال یخزدگی و لغزندگی جاده ها و همچنین وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در شمال کشور هشدار داد ...
دنیای اقتصاد / ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۳
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
اقتصادنیوز: رئیس سازمان امدادونجات در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال بارش رگباری باران و کولاک برف، از آماده باش امدادگران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به پیش بینی بارش برف و باران در شاهرود از رانندگان خواست در سفر به این شهرستان و خصوصا چند گردنه برفگیر حتما تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بررسی وضعیت کیفیت هوای شهر تهران نشان می دهد از ابتدای ماه جاری (اسفند) هوای پایتخت آلوده بوده است. به گزارش دنیای اقتصاد و بر اساس اطلاعات درج شده در سایت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ...