سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۱۰:۰۲May 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه موقت سنندج»

تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم با شرف استان کردستان همواره قدردان و قدرشناس خدمات و زحمات رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم کردستان قدرشناس زحمات و خدمات رئیس جمهور شهید هستند؛ چرا که آیت الله رئیسی در سه سفر به این استان، پروژه های بزرگی را به بهره برداری رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۱    
سنندج_ امام جمعه موقت سنندج گفت: مساله اول شهید آیت الله رییسی خدمت به مردم و حفظ وحدت دنیای اسلام بود.
598   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: مردمی بودن، مسوولیت پذیری و اخلاص از ویژگی های شهید رییسی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۲    
امام جمعه موقت سنندج بر لزوم توجه مسئولان و احساس مسئولیت نسبت به فقرا و دغدغه های مهم جوانان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۲    
امام جمعه موقت سنندج در خطبه های نماز جمعه این شهر باتبریک آغاز دهه کرامت به نماز گزاران گفت:گفتار حق، همنشینی با صلحا وادای امانت سه عامل ایجاد لذت معنوی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: دولت و اداره کل راه و شهرسازی کردستان، با سرعت بیشتری طرح ملی مسکن را اجرا و تحویل متقاضیان دهد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۳    
امام جمعه موقت سنندج از مالکان و صاحب خانه ها خواست که با مستاجران خود مدارا کنند و کرایه ها را بی رویه افزایش ندهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۰    
امام جمعه موقت سنندج در جمع نمازگزاران این شهر با تبریک به ملت بزرگ ایران گفت: اقدام غرور آفرین سپاه، هیمنه پوشالی رزیم صهیونیستی را در جهان شکست و باعث عزت و افتخار برای جمهوری اسلامی ایران شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج گفت: هیچ قدرتی نمی تواند به ایران تجاوز کند چرا که اقتدار ایران برای تمامی جهان ثابت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم کردستان نظام جمهوری اسلامی را دوست دارند، اکنون نیز در کنار نیروهای مسلح هستیم و اگر اجازه دهند تک به تک آماده حضور در میدان جنگ و مقابله با ظالمان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج ضمن تبریک به خاطر پاسخ تنبیهی قوای مسلح ایران به رژیم صهیونیستی، گفت: این اقدام ارزشمند سپاه، ابهت اسراییل را در منطقه و جهان شکست و مایه عزت برای نظام اسلامی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۰    
امام جمعه موقت سنندج در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: سکوت در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیدن بسیاری از کودکان، زنان و جوانان بی گناه فلسطینی، جایز نیست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج گفت: سکوت مجامع بین المللی و شورای امنیت در برابر حملات ددمنشانه اسرائیل به مردم غزه درست نیست.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۸    
امام جمعه موقت سنندج گفت: مسلمانان اگر یکدل و متحد باشند دیگر اثری از اسرائیل باقی نخواهد ماند چون این نبود اتحاد است که به اسرائیلی ها اجازه ددمنشی و هرگونه جنایتی را می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: وقت آن رسیده که همه کشورهای اسلامی و عربی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی متحد، یکدست و یکصدا شوند، چراکه دیگر سکوت در مقابل این رژیم سفاک جایز نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۲    
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه مسلمانان شیعه و سنی دشمن مشترک دارند، گفت: اسرائیل مخالف دین اسلام و پرچم رسول الله(ص) است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج در واکنش تند به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی و شهادت فرماندهان سپاه، گفت: فردا اقدام بزدلانه و کورکورانه رژیم سفاک صهیونیستی را محکوم می کنیم.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با تاکید بر اهمیت بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن، گفت: تمسک و توسل به قرآن و حاکم کردن قرآن در زندگی تنها راه نجات بشریت از غفلت و گمراهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: شورای افتای اهل سنت کردستان حداقل زکات فطریه برای هر نفر را 50 هزار تومان اعلام کرده که باید در پرداخت آن تعجیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج از مسافران نوروزی و میزبانان آنان در استان خواست احترام ویژه ای برای روزه داران و ماه مبارک رمضان قائل شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به نوروز و ورود مسافران به کردستان گفت: مهمان نوازی از سفارشات اسلام و ویژگی بارز مردم کردستان است و امید می رود همگی با حرمت با مهمانان برخورد کنیم. مسافران نیز حرمت ماه مبارک را در کردستان حفظ کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_ امام جمعه موقت سنندج گفت: دستگیری از نیازمندان و پناه به قرآن کریم مایه سعادت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: مشارکت مردم در انتخابات، برای مسئولان تعهدآور و مسئولیت آنان و نمایندگان را بیشتر کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: مشارکت گسترده در انتخابات هم در بُعد داخلی و هم بین المللی تاثیرگذار است و از سوی دیگر مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان نظام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۱    
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: شرکت گسترده مردم در انتخابات منجر به تقویت عزت و استقلال کشور می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار ایران اسلامی را به دنبال دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰    
امام جمعه موقت سنندج در خطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته، با بیان اینکه مشکل امروز کردستان بیکاری و تورم است گفت: افرادی که می خواهند به عنوان نماینده مردم به مجلس بروند باید برای رفع این مشکلات چاره اندیشی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج گفت: نمایندگان منتخب باید با برنامه ریزی مناسب و وضع قوانین لازم زمینه را برای رفع تنگناها و مشکلاتی که در کشور وجود دارد فراهم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم با شرکت گسترده در انتخابات 11 اسفند، از حق خود برای تعیین سرنوشت و تاثیرگذاری در کشور استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰    
سنندج_ امام جمعه موقت سنندج گفت: رسالت همه ما شرکت پرشور در انتخابات است و همه باید در جمعه آینده پای صندوق های رای حاضر شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: اشتغال، اقتصاد قوی و رفع معضل بیکاری مطالبه اصلی کردستانی ها از نمایندگان مجلس است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با تأکید بر مشارکت مردم در صحنه انتخابات گفت: هر رای ملت ایران موشکی بر قلب استکبار و ایادی استکبار جهانی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: شرکت ملت ایران در همه پرسی و انتخابات همانند موشکی بر قلب استکبار و دشمنان این انقلاب و اسلام است، لذا برای اقتدار و حفظ امنیت کنونی باید همه در انتخابات شرکت فعال داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج گفت: هر رای مردم در انتخابات پیش رو موشکی به قلب استکبار است لذا نباید برخی مشکلات مانع حضور مردم در پای صندوق های رای شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۰    
امام جمعه موقت سنندج امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حضور در پای صندوقهای اخذ رای موجب یاس و ناامیدی دشمنان خواهدشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: شرکت گسترده مردم در انتخابات باعث قوی تر شدن ایران اسلامی و پایداری و حفظ امنیت کشور خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه همه با هم پای صندوق های انتخابات حاضر می شویم، گفت: هر رأی مردم یک موشک به قلب استکبار، بایدن و نتانیاهو است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: همگان با شرکت در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۳    
امام جمعه موقت سنندج حضرت رسول اکرم(ص) را محور وحدت مسلمانان نام برد و گفت: قبل از بعثت رسول خدا مردم در مدینه و مکه دشمن سرسخت هم بودند و باهم دشمنی داشتند اما حضرت محمد(ص) توانست محبت را در بین آن مردم به وجود بیاورد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۳    
امام جمعه موقت سنندج گفت: به رغم همه پیشرفت ها، هنوز در بخش هایی دارای مشکل هستیم که باید مسئولان بیشتر نسبت به حل مسایل و مشکلات جامعه همت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۵    
امام جمعه موقت سنندج از خدمات نظام در بخش های مختلف عمرانی و محرومیت زدایی در استان قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: جمهوری اسلامی خدمات زیادی انجام داده است باید آنچه انجام شده را ببینم و قدردان باشیم، اما انتظار داریم مسوولان با تلاش جهادی زمینه رفع مشکلات مردم را فراهم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج گفت: جمهوری اسلامی ایران خدمات زیادی در بخش های مختلف استان انجام داده است و باید قدردان این تلاش ها بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۸    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: انتخابات آزاد و مردمی یکی از افتخارات و امتیازات بارز جمهوری اسلامی ایران در بحث مردم سالاری دینی می باشد و از سوی دیگر انتخابات آزاد در این کشور خط بطلانی بر حاشیه سازی دشمنان می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان ایران و ملت ما با انفجار بمب در مسیر زوار شهید سلیمانی بار دیگر چهره سیاه و عمق دشمنی خود نسبت به ملت ایران و انقلاب نشان دادند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان کوردل با انفجار بمب در گلزار شهدای کرمان بار دیگر چهره سیاه و عمق دشمنی خود نسبت به ملت ایران و انقلاب اسلامی را نشان دادند اما این اقدامات ددمنشانه دشمنان هیچ تأثیری در اراده آهنین ملت ایران ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۱    
امام جمعه موقت سنندج گفت: کشتن کودکان و زنان بی گناه و بی دفاع در حادثه تروریستی کرمان، نشانه زبونی و استیصال دشمنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: همه ما قاطعانه جنایات تروریست ها در کرمان که با حمایت و نقشه رژیم صهیونیستی به وقوع پیوست، را محکوم می کنیم.