پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۱Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام»

خوزپرس   ۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
فیض الله دیناروند در گفت وگو با خبرنگار خوزپرس اظهار کرد: تاکنون 900 دوز واکسن کرونا در شهرستان شوش تزریق شده است وی افزود: این میزان واکسن کرونا تاکنون به کادر درمان بیمارستان، پزشکان بخش بهداشت و عضو سازمان نظام پزشکی، بهورزان، نمونه گیران و کارکنان مرکز 16 ساعته، بیماران دیالیزی ...
همشهری   ۱۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
هند روز پنجشنبه با گزارش 314000 مورد جدید عفونت کرونا رکورد موارد کرونا در یک روز در جهان را شکست و این در حالیکه نظام بهداشتی شکننده این کشور دچار کمبود تخت های بیمارستانی و اکسیژن شده است.
مشرق نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: تاثیر فرهنگی رفتار صادقانه مسئولان با مردم ده ها برابر بودجه های فرهنگی نتیجه خواهد داد. و برعکس؛ عدم تطابق ادعا و عمل مسئولان اثرگذاری منفی اش بر مردم به حدی است که با ده ها برابر بودجه فرهنگی نیز جبران نمیشود.
دیار میرزا   ۳۵ دقیقه پیش    
معماری روایت پویایی از تاریخ زندگی بشر و بازتاب فرهنگ و تمدن هر جامعه می باشد که با تلفیق هنر، علم و خلاقیت تغییراتی را در راستای تامین نیازهای هر نسل در محیط ایجاد نموده و کیفیت زندگی را بهبود می بخشد.
جهان نیوز   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
طبق این طراحی خطرناک آمریکا تلاش می کند طرف ایرانی را وادار به پذیرش رفع مرحله ای تحریم ها کند تا در مقابل، به صورت مرحله ای، امتیازاتی از ایران بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک نویسنده مغربی در یادداشتی نوشت که پیروزی ایران، پیروزی تمامی مستضعفان جهان در برابر نظام سلطه است.
اکو فارس   ۵۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی گفت: کمبود ماشین آلات و تاخیر در اصلاح نرخ خرید تضمینی از موانع افزایش تولید کلزا محسوب می شود.
خانه ملت   ۵۴ دقیقه پیش    
هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به اظهار نظرهای جهانگیری درباره مذاکرات وین،اشاره کرد.
الف   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت موقت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب به فکر تشکیل گارد ملی افتاد، اما برخی از همفکران سیاسی این دولت گارد ملی را تداعی کننده نام گارد جاویدان شاهنشاهی دانستند و آن را نپسندیدند و پیشنهاد گذاشتن نام سپاه پاسداران به نیروی تازه نفس محافظ دستاوردهای انقلاب را مطرح کردند. ...
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در پیام سیدسعید شاهرخی که نسخه ای از آن روز پنج شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آمده است: دوم اردیبهشت ماه هر سال ...
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: هرچه زمان می گذرد حکمت این جمله امام راحل، آشکارتر میشود که فرمود: "اگر سپاه نبود، کشور هم نبود". سالروز تاسیس سپاه، گرامی باد.
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: سپاه پاسداران توانسته افزون بر جنبه دفاع در برابر دشمن، ضریب امنیتی اجتماعی کشور را افزایش دهد و معادله های دشمنان را در ایجاد تهدید نظامی علیه نظام نقش بر اب کند.
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت دوم اردیبهشت، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این نهاد انقلابی و مردمی را از ارکان اصلی قدرت بازدارندگی کشور و نماد مقاومت، بصیرت و افتخارآفرینی ملت ایران در مصاف با نظام سلطه و استکبار و جبهه متحد ضد انقلاب اسلامی دانست.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبر گزاری بسیج از خارگ: مسئول عقیدتی سیاسی پدافندهوایی شهیدهادی پور جزیره خارگ حجت الاسلام و المسلمین محمد فریدونی طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبز پوشان حریم ولایت و نظام تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس نظام مهندسی میبد گفت: روز معمار بهانه ای برای یادآوری و استفاده از دستاوردها و داشته های مثبت و نکات ارزشمند معماری قدیم ایران است و می توان از آن درس های زیادی در صنعت ساختمان آموخت.
خبر دیشموک   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محقق زاده افزود: کارنامه پر افتخار سپاه در عرصه های مختلف با این پشتوانه میتواند دستاوردهای بزرگتری را برای نظام و مردم هدیه کند.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:سپاه امروز مکتب صیانت از ارمان های نظام و انقلاب اسلامی به عنوان نماد مقاومت و جهاد تلقی شده و هر اینه الگوی ایثار و جهاد افاق و زمانه را به رخ جهانیان بکشد.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
فرمانده ناحیه مرکزی یزد:سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی دژ تسخیرناپذیر انقلاب و ملت ایران و عامل ناکامی راهبردی منطقه ای نظام سلطه و صهیونیسم علیه مقاومت اسلامی و جبهه ضد صهیونیستی امت اسلامی است.
امیر میرزایی در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ابتکار راهبردی حضرت امام خمینی (ره) در تأسیس سپاه در واقع ظرفیت سازی برای پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن بود.
قم نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسی که مصالح نظام را فدای اهداف شخصی کند و از سعه صدر برخوردار نباشد صلاحیت تصدی گری دولت اسلامی را نخواهد داشت.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی نوشت: ارتقاء آمادگی های نظامی و معنوی و برادری ارتش و سپاه به عنوان دو دست قدرتمند نظام اسلامی موجب شد، ملت ایران بتوانند با اقتدار با انواع تهدیدات دشمن در حوزه های جنگ سخت و نرم مقابله کنند و خواب راحت را از چشم ظالمان برباید.
صراط نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نعیمه نظام دوست تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
سراج24   ۳ ساعت پیش    
مفسده ها و دستگیری های گسترده اعضای شورای پنجم در اکثر استانهای کشور بهانه ای برای معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردیده است تا با بسیج همه امکانات خود مردم را از حضور در پای صندوق های رای نهی نمایند.
کارشناس حوزه سلامت گفت: تعارض منافع یک بیماری مزمن در حوزه سلامت کشورمان است با این ئجود مقابله با این پدیده باید خط قرمز دولت بعدی باشد.
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق ارتش با اشاره به اینکه نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج صلابت و آمادگی آماده انجام وظایف خود هستند، گفت: در این میان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی برآمده از انقلاب از زمان تأسیس خود خدمات شایسته ای را به کشور ارائه کرده است.
... راه مردم آنلاین ،د ر این گفتمان قرآنی که به علت وضعیت کرونایی در قم، در بستر فضای مجازی برگزار می شود، حجت الاسلام والمسلمین سعید بهمنی عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دکتر احمد اولیایی دکترای فرهنگ و ارتباطات و استاد دانشگاه باقرالعلوم(ع) به عنوان ...
دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده کل سپاه در دوران دفاع مقدس، در یادداشتی به مناسبت 2 اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه، این نهاد مردمی و انقلابی را "مولود مبارک انقلاب" و "گنج پایان ناپذیر سرمایه انسانی مخلص، فداکار و آگاه" دانست.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی سخنان اخیر محمود احمدی نژاد، رئیس دولت های نهم و دهم را مورد انتقاد قرار داد. در بخشی از این یادداشت آمده است؛ اگرچه اخیراً اظهارات محمود احمدی نژاد در بندرعباس، علیه سیستم امنیتی کشور قابل پیش بینی بود اما پنهان کردن ماهرانه دروغی در این اظهارات ...
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر اقتدار و الگوی عزت، خودباوری و خود آگاهی و خودکفایی و اعتماد به نفس ملت ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
سرهنگ نذری گفت: شهدا، جانبازان و ایثارگران دلدادگی حقیقی خود را به امامین انقلاب و نظام ثابت کردند و برای احیای حق، برپایی عدالت و حفظ ارزش های اسلامی از جان خود گذشتند.
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: اقدام جمهوری خواهان کنگره آمریکا در رونمایی از یک بسته تحریمی جدید علیه ایران، دارای دو معنای روشن است.
خبرگزاری تابناک   ۴ ساعت پیش    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. مهارت دیدنی دو دختر در دریبل زدن دکوپاژ چیست؟ برگزاری کلاس دانشگاهی در زندان + عکس سرطان دهانه رحم؛ این 5 علامت را جدی بگیرید چهره جدید نعیمه نظام دوست + عکس رونمایی از سفیدترین رنگ جهان ...
گروه استان ها- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمنان با بیان اینکه سپاه پاسداران برآمده از دل نظام و انقلاب است؛ گفت: سپاه فرزند انقلاب اسلامی و خادم مردم ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رییس سازمان نظام پرستاری : متأسفانه سازمان تأمین اجتماعی از اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاران و رفع موانع استخدامی آنها سر باز زده است.
حجت الاسلام دشتی گفت: مجموعه سپاه پاسداران یک مدافع نظام اسلامی و عامل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
اقتصاد ایران: مدیرعامل یک بانک شبه دولتی گفت: متوسط زمان انجام تراکنش بانکی در اروپا هشت و در نظام بانکی ایران پنج ثانیه است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: سپاه پاسداران سرمایه عظیم کشور است که نه تنها در ابعاد نظامی و دفاعی، بلکه در عرصه سازندگی، محرومیت زدایی و امور فرهنگی و ایثارگری خوش درخشیده و یکی از ارکان اصلی نظام قدرتمند اسلامی است.
رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از موانع تولید این است که بانک ها به دنبال سود بردن و کسب منافع بدون توجه به مسئله تولید باشند و فراموش کنند که این امکانات می تواند موجب رفع موانع و رونق تولید شود.
سبلان ما   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار بابازاده فرمانده سپاه استان اردبیل در پیامی عروج ملکوتی قهرمان دوران دفاع مقدس، مرد روزهای سخت و با بصیرت و جانباز انقلاب و خطه ولایت مدار استان اردبیل " حاج اژدر محمدی دوست" را تسلیت گفت. در این پیام آمده است؛ انا لله و انا الیه راجعون ...
میزان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در دیدار با اعضای کادر اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی با اشاره به اهمیت و فضیلت ماه مبارک رمضان ...
مرآت   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: قیمتی که دولت برای گندم تعیین کرده، باعث انحراف این محصول از چرخه خرید و جایگزینی در چرخه خوراک دام یا قاچاق آن می شود.
عصر امروز   ۵ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: رتش، سپاه و مجموعه نیروهای مسلح دست در دست یکدیگر همچون ید واحده، سربلندی نظام و یاس و ناامیدی دشمنان را رقم زده اند.
بسیج   ۵ ساعت پیش    
هر فردی با هر تفکر و جناح سیاسی که رأی می دهد؛ به نظام اسلامی رأی می دهد. رئیس جمهوری جهت تحقق شعار سال با پیوست فرهنگی شتاب کند.
بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردمی ترین نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با نقش آفرینی، ایثار و لحظه شناسی صحیح ، نام خود را در تارک تاریخ این سرزمین برای همیشه ثبت نموده است.
پارس فوتبال   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا؛ محسن حاجی میرزایی این اظهارات را در نخستین نشست هیات امنای سازمان ملی تعلیم و تربیت که در ساختمان شهید رجایی برگزارشد بیان کرد و گفت: توجه به امور آموزشی از دو ران کودکی و در شرایطی که مشکلات فراوان جامعه را در بر گرفته حاکی از هوشمندی نظام اسلامی است. ...
598   ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتی نوشت: از "سرهنگ و حقوقدان" تا "جنگ و مذاکره"؛ دو قطبی های موهومی که برای فریب مردم ساخته می شود.
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه حضور در صحنه انتخابات حفاظت از خون شهدا و شهید سلیمانی هاست، گفت: اگر فلان مسئول اشتباه کرده و دروغ گفته و یا فلان فرد اختلاس کرده، بله باید نقد و برخورد شود اما این نظام در مسیر انبیای الهی است و ما باید به دنبال حفظ آن باشیم.
وزیر بهداشت گفت: از نمایندگان مجلس تشکر می کنم که دیروز هم از خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی و هم از برادر و سرباز کوچکشان در نظام جمهوری اسلامی، تقدیر کردند. این بیانیه در شرایطی به ما انرژی داد که هجمه سازمان یافته ای علیه مجموعه نظام سلامت شکل گرفته بود.