شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۵۹Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوای سه گانه»

خطیبان جمعه سراسر کشور با اشاره به تصویب قانون تعیین سقف افزایش اجاره بهای مسکن توسط قوای سه گانه و پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتای جمعی از مؤمنین در مورد وجه شرعی قانون مذکور اظهار کردند: تصویب قانون و تعیین حکم توسط قوای سه گانه بنا بر مصلحت جامعه و کشور باید مورد تمکین عموم قرار گیرد.
تیتر ۱   ۸ ساعت پیش    
آیت الله حسینی همدانی گفت: قوای سه گانه باید سیاست های 16 بندی رهبر معظم انقلاب را درباره ازدواج در دستور کار قرار داده و به آن عمل کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رحیم آبادی به فشار اقتصادی ناشی از جریان نفاق و نفوذ اشاره کرد و گفت: برخی منافقین امروز چهره انقلابی به خود گرفته اند که باید بسیار مراقبت کرد و همه ما به عنوان چشم بینای قوای سه گانه و همه دست اندرکاران نظام باید هوشیارانه کسانی که لا به لای این سیستم نارضایتی ایجاد می کنند را بشناسیم ...
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه گرانی و مشکلات اقتصادی با همراهی همه قوا قابل حل است گفت: مسئولان اجرایی و قضایی دست به دست هم بدهند احتکارچی، گرانفروش و بی انصاف را براندازی کرده و جلو جریان گرانی غیرمنصفانه را بگیرند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
علی خضریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در توضیح جلسه امروز (پنج شنبه 9 تیرماه) کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با رئیس جمهوری، گفت: با توجه به اینکه کمیسیون اصل نود محل رسیدگی به شکایات و طرز کار قوای سه گانه است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات طرح شفافیت قوای سه گانه حتما تا پایان تیرماه رفع و مجددا برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: اگر می خواهیم با جرایم مربوط به نظام اقتصادی برخورد کنیم باید از ریشه جلوی مساله را بگیریم؛ یعنی قوای سه گانه و نهادهای مرتبط آن را بررسی کنند که فلسفه پیدایش چنین جرایمی چیست.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به پایان بررسی ایرادات شورای نگهبان درباره طرح شفافیت قوای سه گانه گفت: این طرح در نشست علنی پس از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه بررسی می شود.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، قوه قضاییه به عنوان یکی از قوای سه گانه حاکم در جمهوری اسلامی ایران است که برای اعمال وظایف و اختیارات خود از ساختار خاصی برخوردار بوده و مسئولیت های مختلفی را نیز بر عهده دارد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مالک روشنی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام به مناسبت روز قوه قضائیه در برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو اظهارکرد: طبق ماده سه قانون پیشگیری از وقوع جرم، قوای سه گانه باید در امر پیشگیری همکاری و ورود کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه لرستان نیازمند توجه ویژه قوای سه گانه است گفت: تنها نیمی از خسارت های سیلاب در استان جبران شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در بخشی از سخنانشان به فرصت بی نظیر بوجود آمده در تاریخ جمهوری اسلامی به جهت هماهنگی قوای سه گانه اشاره کردند.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا در اظهاراتی اعلا کرد: امروز کارگزاران و مسئولان نظام و قوای سه گانه و نیروهای مسلح، با وحدت، یکپارچگی و همدلی در مقابل این ترفندهای دشمن ایستاده اند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیسی رییس جمهور در مراسم گرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت: در ادوار گذشته مسئولان گرفتار حاشیه ها شدند و برخی از کارها عقب ماند. تصمیم جدی ما این است که گرفتار حاشیه ها نشویم و به متن بپردازیم. متن خدمت خالصانه به مردم است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در همایش سراسری قوه قضاییه گفت: در ادوار گذشته مسئولان گرفتار حاشیه ها شدند و برخی از کارها عقب ماند. تصمیم جدی ما این است که گرفتار حاشیه ها نشویم و به متن بپردازیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه در قوای سه گانه تصمیم گرفتیم گرفتار حاشیه ها نشویم و به متن خواهیم پرداخت، تصریح کرد: در ادوار گذشته مسئولان گرفتار حاشیه ها شدند و برخی کارها عقب ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: هر 3 قوه بر این باوریم خنثی سازی تحریم و رفع تحریم را توأمان دنبال کنیم؛ البته اساس ما مبتنی بر خنثی سازی تحریم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای سه گانه در کارگروهی تخصصی در حال بررسی است و به زودی در کمیسیون امور داخلی مورد جمع بندی نهایی قرار خواهد گرفت.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور کشورمان با حضور در مراسم گرامیداشت هفته قوه قضاییه، گفت: در ادوار گذشته مسؤولان گرفتار حاشیه ها شدند و برخی از کارها عقب ماند. تصمیم جدی ما این است که گرفتار حاشیه ها نشویم و به متن بپردازیم. متن، خدمت خالصانه به مردم است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
همایش سراسری قوه قضائیه، صبح دوشنبه ششم تیر ماه 1401، با حضور رؤسای قوای سه گانه کشور در سالن اجلاس سران آغاز شد.
سلام نو / ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
همایش سراسری قوه قضائیه صبح روز دوشنبه 6 تیر ماه 1401 با حضور سران قوا برگزار شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
در دستگاه قضایی اعلام کرده بودم و در دستگاه اجرایی آن را دنبال می کنم که خط قرمز ما بی استناد سخن گفتن و رفتار کردن است.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 پنجم تیرماه، با حضور دکتر' امین حسین رحیمی' وزیر دادگستری به بررسی عملکرد وزارت دادگستری در دولت سیزدهم و استفاده از ظرفیت های وزارت دادگستری برای هماهنگی میان قوای سه گانه پرداخت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در مجلس قانون عادلانه، در دستگاه اجرایی اجرای عادلانه و در داوری و قضاوت هم قضاوت عادلانه باید وجود داشته باشد. در تصمیم گیری ها باید پیوست عدالت داشته باشیم و باید دید چقدر به عدالت نزدیک شده و یا خدای ناکرده از آن فاصله گرفته ایم.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ربیس جمهور گفت: بسیار به آینده اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور امیدوارم، دردهای مردم امروز باید شنیده شود؛ نه حق عقب گرد داریم و نه حق درجا زدن.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی گفت: در قوای سه گانه تصمیم گرفتیم دچار حاشیه نشویم و به متن یعنی معیشت مردم بپردازیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
همایش سراسری قوه قضائیه، صبح دوشنبه ششم تیر ماه 1401، با حضور رؤسای قوای سه گانه کشور در سالن اجلاس سران آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 امشب (یکشنبه 5 تیر ماه) میزبان دکتر"امین حسین رحیمی" وزیر دادگستری دولت سیزدهم خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۳    
استاندار خراسان جنوبی گفت: تعامل سه قوه مجریه، قضائیه و مقننه فرصت بسیار مطلوبی برای خدمت بهتر به مردم است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی توانیم به آینده طرح شفافیت قوای سه گانه خوشبین باشیم زیرا نمی توان خروجی را از آن انتظار داشت که فایده ای برای جامعه داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: تعامل سه قوه مجریه، قضائیه و مقننه فرصت بسیار مطلوبی برای خدمت بهتر به مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه در مجلس را تشریح کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تحول در نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری و برنامه ریزی کشور برای اجرای کامل الگو، امری ضروری و نیازمند هماهنگی و انسجام مدیریتی قوای سه گانه و نهادهای رسمی کشور است. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان فارس به رخداد اخیر که به بهانه روز جهانی اسکیت در بلوار شهید چمران شیراز برگزار شد و طی آن برخی اقدام به رفتارهای هنجارشکنانه کردند، واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امامان جمعه شهرستانهای خراسان رضوی در خطبه های نماز جمعه امروز نسبت به لزوم نظارت و بازرسی بیشتر بر قیمت کالاها، اهمیت ولایت مداری قوای سه گانه در رفع مشکلات کشور و اقدام دولت و مجلس در طرح ساماندهی املاک و اجاره بها تاکید کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قابل توجه عموم مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد؛ با توجه به مصوبه سران قوای سه گانه (رئیس قوه قضائیه، رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی)، برای کنترل بازار آشفته اجاره بها در کشور، مقرر شده است که در شهرهای استان های کشور (جز تهران)، اجاره بها صرفا 20 درصد افزایش یابد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: آنهایی که بجای شفافیت آرای نمایندگان به دنبال شفافیت همه قوای سه گانه و نهادها و سازمان ها بودند، در واقع نمی خواستند این طرح به سرانجام برسد، چرا که سنگ بزرگ شفافیت نشانه عدم شفافیت است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس هفته آتی به بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه با حضور عضو شورای نگهبان می پردازند تا نظر این شورا درباره ایرادات تأمین شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
دهشیری نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد، گفت: این اعتماد مردم است که به مسئولان اقتدار و اعتبار خدمت داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
زارعی کوشا گفت: قوای سه گانه کشور هدف واحدی را دنبال می کنند که تحقق کارآمدی هر چه بیشتر نظام، خدمت رسانی صادقانه به مردم و تقویت عدالت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تشکیل کارگروهی برای بررسی ایرادات شورای نگهبان درباره طرح شفافیت قوای سه گانه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس گفت: حالا که طرح شفافیت قوای سه گانه توسط شورای نگهبان رد شده مجلس به طور داوطلبانه درباره طرح هایی که مربوط به مسائل جامعه است شفافیت را آغاز کند سپس مطالبه عمومی از سایر نهادها آغاز شده و آن ها نیز شفافیت خود را آغاز خواهند کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز شرایط کشوری به گونه ای شده است که قوای سه گانه هدفمند بر قطع دست بیگانه مصمم هستند و با این اقدام به آرمان های انقلاب اسلامی نزدیک تر می شویم.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۳:۵۶    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در واکنش به اعتراض برخی نمایندگان درباره ورود این کمیسیون به موضوعات مربوط به بهداشت و درمان تاکید کرد: این اشکال خلاف قانون اساسی است چراکه مطابق اصل نودم قانون اساسی این کمیسیون صلاحیت ورود به همه موضوعات و همه دستگاه های ذیل قوای سه گانه نظام را دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در واکنش به اعتراض برخی نمایندگان درباره ورود این کمیسیون به موضوعات مربوط به بهداشت و درمان تاکید کرد: این اشکال خلاف قانون اساسی است چراکه مطابق اصل نودم قانون اساسی این کمیسیون صلاحیت ورود به همه موضوعات و همه دستگاه های ذیل قوای سه گانه نظام را دارد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حقوق عمومی گفت: وقتی در طرح شفافیت، همه قوا به یک باره مدنظر قرار می گیرند، به اعتقاد بنده امکان اجرا و نظارت بر طرح شفافیت قوای سه گانه وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی اظهارات اخیر مایک پمپئو در خصوص جنایت فرودگاه بغداد، برخی مسئولان عراقی واکنش هایی داشته اند و خواستار مجازات تمام افرادی شدند که در این حادثه دست داشته و نماینده ائتلاف الفتح از گشایش بزرگ ترین پرونده تحقیقاتی در خصوص ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس در تشریح نشست این کمیسیون با حضور عضو شورای نگهبان، گفت: بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه جهت تأمین نظر شورای نگهبان در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: آقای بحرینی گفت اگر طرح شفافیت قوای سه گانه به نتیجه برسد، آراء نمایندگان مجلس بر روی پارلمان مجازی بارگذاری و قابل مشاهده می شود.