پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۳۹Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوای سه گانه»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رشاد توهین به مقدسات مسلمانان را محکوم کرد و گفت: قوای سه گانه در برابر این توهین موضع گیری کرده و کالاهای فرانسوی را تحریم کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۵    
تهران - آیت الله رشاد با بیان اینکه قوای سه گانه در برابر هتاکی به پیامبر اسلام موضع بگیرند، گفت: مجلس برای تحریم کالا و بستن شرکت های فرانسوی به سرعت قانون تصویب کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی کرونا خطوط کلی رفتارها و کنش های قوای سه گانه و جریان های سیاسی را ترسیم و مشخص کرد. دولت در خط مقدم مقابله با کرونا و تحریم های ظالمانه قرار دارد و حمایت از آن باید به عنوان اولویت سایر قوا، نهادها و جریان های سیاسی باشد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری اظهار داشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار حضوری با رییس جمهوری و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار کرد: وقتی قوای سه گانه با هم همکاری و هماهنگی داشته باشند چه بسا بتوانند امور کشور را بهتر اداره کنند. همیشه در سطح قوا و [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مرم خاش در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با تعامل و همدلی بین قوای سه گانه راهکارهای عملیاتی برای حل مشکلات پیدا خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور، در پاسخ به این سوال خبرنگار مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، درباره اینکه چرا رهبری اذن به تشکیل شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه دادند؟ گفت: رهبر انقلاب هر سه قوه را احضار کردند و با توجه به شرایطی که کشور بعد از تحریم های جدید و جدی با آن روبه رو شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توئیتری خود نوشت: بی دولتی در منطقه، طرح مشترک اسرائیل و حامیان آمریکایی اش و تخریب قوای سه گانه در ایران پیش درآمد این طرح است.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آنچه در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد وحدت بین قوا، همدلی و همفکری درون هر یک از قوا است؛ گفت: استیضاح رئیس جمهور، نه تنها هیچ گره ای از مشکلات مردم را حل نخواهد کرد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
روسای اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف برای حضور در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا و ارائه نظرات مشورتی، به روسای قوای سه گانه نامه نوشتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۷۳ سایت دیگر  
قوای سه گانه با درک شرایط فعلی برای حل مشکلات مردم گام بردارند، استفاده از ظرفیت فوق العاده کانون های فرهنگی و هنری برای تحقق شعار جهش تولید، احساس امنیت کنونی را مدیون ناجا هستیم برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر همکاری و هم افزایی قوای سه گانه در شرایط فعلی گفت: قوای سه گانه با درک شرایط فعلی برای حل مشکلات مردم گام بردارند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم همدان در مجلس گفت: وضعیت بازار بهم ریخته است و مردم هر روز در مواجهه با یک قیمت جدید تحت فشار قرار می گیرند. این همه کوتاهی در ایفای مسئولیت باعث فشار به مردم می شود. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی می گوید: هرکس نمی تواند با رهبری هماهنگ باشد، نمی تواند همانگی قوای سه گانه را رقم بزند و تکنوکرات ها و فن گراهای کشور را گرد هم آورد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکند. سیدحسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران: ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی می گوید: هرکس نمی تواند با رهبری هماهنگ باشد، نمی تواند همانگی قوای سه گانه را رقم بزند و تکنوکرات ها و فن گراهای کشور را گرد هم آورد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: استادیار گروه اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: 70 تا 80 درصد مشکلات اقتصادی ایران به بخش ساختاری اقتصاد مربوط بوده که با وجود تحریم ها اثر آن شدیدتر شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس دولت دهم، با انتقاد از رویکرد برخی وزیران و اعضای دولت تدبیر و امید که خود را آماده انتخابات 1400 می کنند تاکید کرد: اینکه برخی در دولت به فکر انتخابات 1400 باشند و از ظرفیت ها و امکانات هایی که در اختیار یک وزیر یا مقام دولتی است، در حوزه انتخابات استفاده کنند ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۷    
معرفی سیاست های کلی مبارزه با مواد مخدر 1- مبارزه فراگیر و قاطع علیه کلیه فعالیتها و اقدامات غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر و روانگردان و پیش سازهای آنها از قبیل کشت، تولید،ورود،صدور،نگهداری و عرضه مواد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر تاکید کرد: بی تردید مسئولیت اولویت دار مسئولان و روسای قوای سه گانه نظام حل هرچه سریع تر مشکلات معیشتی مردم است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام باقری ارومی به گرانی های غیر منطقی برخی کالاها و مایحتاج اولیه مردم اشاره کرد و گفت: همه مسئولین کشور و در رأس قوای سه گانه باید با وحدت و همفکری با رشد سرسام آور قیمت ها مقابله کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
انجمن علمی اقتصاد سلامت و پویش ملی حمایت از تولید دارو در کشور در بیانیه ای خطاب به روسای قوای سه گانه درباره آزادسازی نرخ ارز دارو و مواد اولیه دارویی هشدار دادند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: کرونا باید اولویت اول دولت، مجلس و قوه قضائیه باشد. اگر همه بار را روی دوش کادر درمان بیندازیم قطعاً مشکلات حل نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۰    
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه درخواست مردم خراسان جنوبی دفاع شدید از بودجه و اعتبار استان در همه جلسات و به ویژه جلسات رؤسای قوای سه گانه است، گفت: از دیگر درخواست های مردم بیرجند تعیین تکلیف زمین های پادگان است که بیش از 14 سال بلاتکلیف مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۰    
رئیس جمهور بر وحدت و انسجام قوای سه گانه، نیرو های مسلح و مردم و کمک همگان به دولت برای غلبه بر دشمن در جنگ اقتصادی تاکید کرد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
انجمن علمی اقتصاد سلامت، در بیانیه ای خطاب به روسای قوای سه گانه کشور، نکاتی را پیرامون آزادسازی نرخ ارز مواد اولیه دارویی در کشور، مطرح کرد. شفاآنلاین سلامت انجمن علمی اقتصاد سلامت، نسبت به تبعات آزادسازی نرخ ارز مواد اولیه دارویی در کشور هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تهران پایتخت ایران است. گرامی داشت روزی بنام تهران بدون توجه وهمکاری مردم و حاکمیت و قوای سه گانه لطفی نداشته و توفیقی به همراه نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۲    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هفته تهران باید مردمی شود، گفت: گرامیداشت روز و هفته تهران بدون همکاری مردم و قوای سه گانه توفیقی به همراه نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با گله مندی از افزایش افسارگسیخته قیمت کالاهای اساسی در کشور گفت: این مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور برای یک یا دو ماه قبل نیست و مربوط به برنامه هفت یا هشت ساله بوده و باید تمامی این مشکلات توسط قوای سه گانه در سالیان گذشته پیش بینی می شد ولی ضعف در مدیریت ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امروزه امنیت اطلاعات، بزرگترین چالش در عصر فناوری اطلاعات محسوب می شود و حفاظت از اطلاعات در مقابل دسترسی غیر مجاز، خرابکاری و افشاء، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است به همین منظور دولت یازدهم و دوازدهم اجرایی شدن دولت الکترونیک را در دستور کار خود قرار داد اما تا امروز دستاورد شاخصی جزء سقوط رتبه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حافظ نیا با بیان اینکه از قوای سه گانه انتظار داریم برای بهبود معیشت و اقتصاد مردم تمام توان خود را به کار ببنند، گفت: مسئولینی که دم از عدم نظارت در عرضه تولید و سوء مدیریت می زنند باید به مردم پاسخ گو باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از رعایت شکلی آیین نامه و عدم اعتقاد به ماهیت آن و با تاکید بر لزوم اصلاح آئین نامه مجلس برای ایجاد تحول در این نهاد، گفت: اصلاح آیین نامه داخلی مجلس می تواند برخی نابسامانی ها در قوای سه گانه را نیز برطرف کند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دکتر کریمی در جمع معاونان فنی شرکتهای بیمه با اشاره به تلاش های این نهاد صنفی در دفاع از حقوق بیمه گران تاکید داشت: در تعامل با قوای سه گانه مطالبات به حق صنعت بیمه را پیگیری کرده و تلاش می کنیم صدای صنعت بیمه را به گوش مسئولان برسانیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۲    
تهران - آیت الله رشاد تخریب و نقد نابجا را سبب پیدایش دشمن داخلی دانست و گفت: اتحاد و انسجام قوای سه گانه سبب ناکامی فتنه های دشمنان داخلی و خارجی می شود.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: روسای قوای سه گانه عراق تاکید کردند: منزلت حضرت آیت الله سیستانی نزد مردم عراق و مسلمانان و انسانیت محفوظ است. برهم صالح رئیس جمهور، مصطفی الکاظمی نخست وزیر ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مدیران گفت: برنامه دولت سیزدهم باید به نحوی تدوین گردد که ظرفیت های بالقوه کشور با دست توانای جوانان بالفعل شود. این اقدام مهم در صورتی در عمل اتفاق خواهد افتاد که قوای سه گانه همگرا باشند تا بتوانند با تقویت قوای ملی برای غلبه بر معضلات کنار هم بایستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت:بالاترین قدرت ما قدرت داخلی است، تقویت هماهنگی قوای سه گانه و هماهنگی قوای سه گانه با رهبری اساس پیروزی ما است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۲    
معرفی سیاست های کلی ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار و جهاد و ساماندهی امور ایثارگران 1– اعتلاء، ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت و تفکر بسیجی در جامعه و نهادینه ساختن آن در اندیشه، باور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا رسیدن به وضعیت مطلوب اقتصادی را نیازمند وحدت قوای سه گانه و وحدت ملت و دولت عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر کارآمدی و عملکرد مطلوب قوای سه گانه می تواند در بهبود زندگی نسل آینده موثر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۷    
روسای سه گانه و رهبران فراکسیون های سیاسی در عراق در نشستی بر اهمیت برگزاری انتخابات تاکید کردند.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در نود و دومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور روسا و مدیران حاکمیتی قوای سه گانه مستقر در استان و بخش خصوصی برگزار شد، با ارائه گزارش مبسوطی از موجودی حداقلی ذخایر و نهاده های ضروری مورد نیاز واحدهای تولیدی ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آیا سه ماه بعد از تشکیل مجلس یازدهم، قوای سه گانه به هماهنگی با یکدیگر رسیده اند. مصطفی هاشمی طبا، فعال سیاسی اصلاح طلب که در انتخابات سال 96 به عنوان یک رقیب انتخاباتی در کنار رؤسای فعلی سه قوه و رقبای آن روز حضور داشت به این سؤال پاسخ منفی می دهد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه امروز کشور در بن بست و بحران شکاف دولت ملت قرار ندارد، گفت: کشور امروز تحت فشار است و تنها راه حل عملی، تمرکز مجموعه حاکمیت و قوای سه گانه بر روی مسئله هدایت نقدینگی فراوان به سمت تولید است تا رکود تورمی شکسته و امید و اعتماد مردم تقویت شود.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه ایران با مصطفی هاشمی طبا در باره راهکارهای هماهنگی سران قوا با یکدیگر مصاحبه ای را انجام داده است. بخشی از مصاحبه را می خوانید: بعد از تشکیل مجلس یازدهم با توجه به اینکه ترکیب سران سه قوه ترکیب رقبای انتخاباتی سال 96 بود، نگرانی هایی درباره هماهنگی بین قوا مطرح می شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت تکلیف رییس جمهور و هر یک از وزرا به ارائه گزارش به مجلس در مرداد ماه هر سال، گفت: بر اساس ماده 235 قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی وزرا مکلفند گزارش سالیانه ای از عملکرد خود به کمیسیون های مجلس ارائه دهند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۷    
امروز جامعه نیازمند امید به آینده است و امیدآفرینی مستلزم توجه جریان های سیاسی مخالف و موافق دولت به مسئولیت های اجتماعی خود از یک سو و صدق سخن و تصمیم گیری مؤثر از سوی دولت است. این مسئله ایجاب می کند که نه وعده واهی و سراب گونه به جامعه داده شود و نه خبرها و اتفاقات خوب کمرنگ شود ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۴    
معرفی سیاست های کلی نظام برای حفظ شان و استقلال قضات ماده - ایجادشرایط سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مناسب برای تامین استقلال امر قضا از طریق موارد زیر: بند 1 - استقلال قضات در رسیدگی به پروند ه ها، تفسیر از قوانین در مقام تشخیص حق، اتخاذ تصمیم و انشاء رای. ...
ثلاث   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-امام جمعه کنگان گفت: در شرایط کنونی ، چاره اندیشی اساسی قوای سه گانه برای حل مشکلات معیشتی مردم ضروری است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شاهرود با بیان اینکه مسوولان قوای سه گانه موظف به حل مشکلات و پیاده کردن اقتصاد مقاومتی هستند، برتلاش دشمنان در برهم زدن امنیت کشور تاکید کرد و گفت: حفظ وحدت و انسجام در برهه کنونی ضروری است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۴    
از زمان های قدیم بین ایران و سایر دول خارجه روابطی وجود داشت، ولی نه به طور ثابت و دائم بلکه هر وقت امر دشواری پیش می آمد، یعنی بعد از پایان جنگ ها با تغییرات مهمی که در دنیا رخ می داد، ماموران و هیات هایی اعزام می شده و قضایا را حل می کرده اند و تا سال 1906 (1324ه ...