پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۳:۰۹Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوای سه گانه»

شبستان   ۳ ساعت پیش    
هادوی نژاد با اشاره به نادیده گرفتن محصولات دانش بنیان ها، آن را به علت وجود دست های پنهان برخی عناصر فاسد وارداتچی و وصل بودن آنها به فلان فرد نااهل نفوذی در فلان دستگاه دولتی دانست و گفت: قوای سه گانه راه را بر این خائنان منافق سد کنند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بابل- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم نهادینه سازی گفتمان واحد خدمت رسانی بدور از حواشی سیاسی در قوای سه گانه کشور تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص): گفت: بحث توجه به محیط زیست یک بحث حاکمیتی است و قوای سه گانه باید از تمامی ابعاد به این مسئله دقت داشته باشند.
اقتصاد ایران: رئیس امور توافق های بین المللی معاونت حقوقی ریاست جمهوری معتقد است: متاسفانه در دوسال اخیر رسانه ها به غلط اینطور وانمود کردند که مجلس و متعاقبا مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال تصمیم گیری در خصوص موضوع پذیرش ساز وکارهای FATF توسط جمهوری اسلامی ایران هستند .
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۱    
حجت الاسلام موسوی ملکی گفت: جهش تولید بستگی به رؤسای سه قوه دارد اگر یکی نباشد کار پیش نمی رود و باید دست به دست هم داد.
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران عنوان کرد که مطالعه و بررسی طرح قانون بانکداری جمهوری اسلامی ایران توسط اتاق بازرگانی تهران نباید به منزله حمایت اتاق از طرح مجلس قلمداد شود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۱۱    
حوزه/ نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: انتظار و مطالبه مقام معظم رهبری از قوای سه گانه این است که طوری عمل کنند که در عرصه بین المللی، صدای واحدی از حاکمیت کشور شنیده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۴۶    
همکاری و هماهنگی قوا در چاره جویی برای برون رفت از مسائل و چالش های جاری در کشور بیشتر احساس می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل امریکا تصریح کرد: اقدام امریکا در ارائه پیش نویس قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس سبب اجماع قوای سه گانه و گروه های سیاسی در کشور می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- خطیبان نماز جمعه شهرهای مراکز شهرستان های استان بوشهر اتحاد و همدلی بین قوای سه گانه ، رعایت پروتکل های بهداشتی ، اهتمام به تعلیم و تربیت، حفظ محیط زیست ، تقویت نظارت ها بر بازار،برخورد جدی با سودجویان و انفاق نیازمندان تاکید کردند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت السلام احمد زاده گفت: آمریکا و اروپا بدانند که زمان ادبیات متکبرانه و طلبکارانه گذشته است آن کسی که بدهکار و مستحق سرزنش و توبیخ است غرب می باشد که به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است .
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است نه ناظر، مهمترین اصل قانون اساسی نسبت به قوای سه گانه یعنی اصل 57 استقلال سه قوه را تصریح می کند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۸    
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان ولی فقیه، شورایعالی امنیت ملی و حل اختلاف قوای سه گانه درباره ی اختلاف اخیر دولت و مجلس نوشت: ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است نه ناظر، مهمترین اصل قانون اساسی نسبت به قوای سه گانه یعنی اصل 57 استقلال سه قوه را تصریح می کند.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت: قانونی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد که ما نظرات خود را درباره آن داشتیم. اما به هرحال وقتی تصویب شد طبق قانون اساسی باید اجرا می کردیم و آیین نامه های آن نوشته شد ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه هیچ قوه ای نمی تواند در امر قوای دیگر دخالت کند، گفت: اصل 113 کامل روشن و از بدیهیات است واضحات تفسیر ندارد کاملا روشن است که رییس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است نه ناظر.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۶    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: رویکرد مطالبه گری از دستگاه ها و اجرای قوانین و مقررات در حوزه های پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری در طرح تعیین سازوکار و نحوه مشارکت موثر قوای سه گانه در پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری مورد تأکید قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود مجلس این کمیسیون را مرجع تظلم خواهی آحاد مردم نسبت به طرز کار قوای سه گانه دانست.
خبرگزاری فارس: دبیرکل حزب ندای ایرانیان با اشاره به رویکرد احزاب اصلاح طلب درباره انتخابات 1400 گفت: در بین اصلاح طلبانی که می خواهند در انتخابات شرکت کنند، همبستگی دیده نمی شود. ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۰    
برنامه "تهران 20" امشب (چهار شنبه 29بهمن ماه) با حضور عزت اله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
نماینده   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مجمع عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: ان شاء الله در انتخابات 1400 بتوانیم به وظیفه مان عمل کنیم و از فرصت مناسبی که پیش آمده تا قوای سه گانه با هم همسو شوند استفاده کنیم
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بعد از گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در سطح کشور، در 29 بهمن ماه سال 1392، رهبر معظم انقلاب سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را در 24 ماده پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تهیه و به رؤسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دشتی گفت: ما باید تلاش کنیم بین مردم و بین مسئولین و قوای سه گانه همدلی وجود داشته باشد تا بتوانیم به مردم بهتر خدمت رسانی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۱    
معاون اول رئیس جمهور سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به عراق را موفقیت آمیز دانست و از تدوین طرح تعیین ساز و کار و نحوه مشارکت قوای سه گانه در پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون قوه قضاییه: طرح تعیین ساز و کار و نحوه مشارکت قوای سه گانه در پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری دارای 12 راهبرد، 127 اقدام و 111 گام اجرایی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه سه شنبه مدعی شد کشورش حملات انجام شده در منطقه اربیل را در زمان و مکان دلخواه پاسخ خواهد داد. ند پرایس شامگاه سه شنبه گفت دولت این کشور حملات انجام شده در منطقه اربیل که در جریان آن 5 آمریکایی زخمی شدند را پاسخ خواهد داد. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۱    
خرداد: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سیاست های کلی جمعیت، پنج شش سال است که به دولت و مجلس ابلاغ شده و متاسفانه همچنان سقط جنین غیرضروری را شاهد هستیم و مشوق هایی را برای فرزندآوری تعیین نکرده اند ...
تیک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "اشاره" با تبریک حلول ماه رجب و میلاد فرخنده امام محمد باقر(ع) و با اشاره به حضور مردم در جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم، گلایه مند و امیدوارند؛ مردم حق دارند ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ضرورت پیگیری آرمان های اساسی انقلاب اسلامی از سوی قوای سه گانه با سردار اسماعیل کوثری، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز شهید به مناسبت سالروز شهادت آیت الله سید محمد باقر حکیم امروز با حضور رؤسای قوای سه گانه و شخصیت های سیاسی عراق، در بغداد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
روسای قوای سه گانه عراق در مراسم بزرگداشت روز شهید ضمن بزرگداشت جایگاه دینی، ملی و سیاسی شهید آیت الله سیدمحمدباقر الحکیم ،به تشریح مواضع خود در قبال مسائل مهم روز عراق و منطقه پرداختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- روسای قوای سه گانه عراق امروز در سخنان جداگانه ای دیدگاه خود را درباره انتخابات پارلمانی آینده این کشور بیان داشتند.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: سخنگوی جبهه پایداری موضع این تشکل درباره نامه به سید ابراهیم رئیسی به منظور دعوت برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد. مجید متقی فر عضو شورای مرکزی و سخنگوی جبهه پایداری ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
محمد جواد حق شناس روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری جشن پیروزی انقلاب به خبرنگار ایرنا گفت: مردم از گرانی ناراحت هستند، از فساد متنفرند و از ناکارآمدی دلخورند اما رابطه مردم با کلیات نظام و حاکمیت بسیار مستحکم است. به گفته وی، مردم قوای سه گانه را نقد می کنند اما در حوزه انقلاب و [...]
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه عصر امروز(شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی گفت: تعدادی از نمایندگان در حال تدوین طرح جدیدی درباره شفافیت آراء نمایندگان هستند و قرار است در این طرح دامنه شمول شفافیت بیشتر شود و سایر قوا را نیز در بر گیرد.
احتساب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
احتساب - کیاست – هادی صداقت - این روزها ، کافی است با مردم کوچه و خیابان یا در همین جمع های چند نفره و حتی در شبکه های اجتماعی چرخی بزنید تا متوجه شوید کم اقبال ترین اخبار ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس درخواست طراحان طرح شفافیت آرا برای در اولویت قرار گرفتن بررسی این طرح در صحن را مطرح کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۴    
از آنجا که حجم مطالبات محقق نشده مردم به ویژه در زمینه های اقتصادی گسترده شده است و مردم از وعده ها و شعارهای محقق نشده مسوولین و قوای سه گانه اعم از دولت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: رئیس جمهور و سایر رؤسای قوای سه گانه به لحاظ موقعیت خطیر و جایگاهی که در نظام سیاسی کشور دارند باید از حمایت قانونی بیشتری نسبت به اشخاص عادی برخوردار باشند.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معرفی سیاست های کلی جمعیت 1- ارتقاء پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت با افزایش نرخ باروری به بیش از سطح جانشینی. 2- رفع موانع ازدواج، تسهیل و ترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند، کاهش سن ازدواج و حمایت از زوج های جوان و توانمندسازی آنان در تأمین هزینه های زندگی و تربیت نسل صالح و کارآمد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ارتباط مستمر مجلس و دولت با حوزه ها را مساله ای فراتر و مهمتر از حضور فردی طلاب و روحانیون در قوای سه گانه کشور دانست و گفت: این درست است که طلاب و روحانیون در سیستم حاکمیتی و قوای سه گانه حضور دارند اما هیچ گاه ارتباط آنها با حوزه، یک رابطه تعریف شده نبوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون پارلمانی و برنامه ریزی نظام پرستاری کشور گفت: انتظار است دولت تدبیر وامید در آخرین سال خدمت طبق بند 9 اصل سه قانون اساسی، تبعیضات ناروا را رفع کند.
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۳    
دکتر زاکانی رییس مرکز پژوهش های مجلس در نشست با معاونان امور مجلس نهادهای مختلف گفت: قوای سه گانه کشور و نهادهای مختلف در مقابل هم قرار ندارند بلکه در کنار هم هستند و همکاری ضرورت اداره کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۱    
عظیمی گفت: اکنون که شرایط بازار به شدت سخت شده و حساسیت ها بیش از پیش شده لازم است که قوای سه گانه با یکدیگر همدل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه در موضوع توهین به رییس جمهوری جنبه عمومی جرم غلبه دارد و دادستان باید موضوع را پیگیری کند، گفت: معتقدیم نقش سه قوه در صدا و سیما باید افزایش یابد و شورای نظارت بر صدا و سیما از اختیارات بیشتری برخوردار باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی ربیعی روز سه شنبه در نشست خبری درباره توهین به رییس جمهوری در یک برنامه تلویزیونی، اظهار کرد: همواره از برگزاری برنامه های گفت و گو محور استقبال کرده ایم چون گفت و گوهای چالشی می تواند باعث روشن شدن ابعاد یک موضوع شود هرچند که لازمه برنامه های گفت و گو محور دعوت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه در موضوع توهین به رییس جمهوری جنبه عمومی جرم غلبه دارد و دادستان باید موضوع را پیگیری کند، گفت: معتقدیم نقش سه قوه در صدا و سیما باید افزایش یابد و شورای نظارت بر صدا و سیما از اختیارات بیشتری برخوردار باشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
انحصار واردات نهاده دام در دست 1 نفر خبری قدیمی و پرتکرار است که دود آن سالهای سال به چشم مردم و تولیدکننگان رفته است؛ ولی نکته عجیب ماجرا آنجاست که چرا نه دولت، نه مجلس و نه قوه قضائیه در همه این سالها قدرت برخورد با این 1 دلال را نداشته اند؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: باید فرآیندی اتخاذ بشود که شائبه بهره برداری از جایگاه های قدرت در مبارزات انتخاباتی به حداقل برسد یعنی علی القاعده اگر به سمت انتخابات عادلانه بخواهیم پیش برویم ...