سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۱:۲۴Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون»

رادیو گفت و گو   ۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر سارا فلاحی نایب رئیس فراکسیون ورزش و جوانان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با برنامه صبح و گفتگو به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مصاحبه تلفنی کرد. ...
دانا   ۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نخستین جلسه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس و اعضای کمیسیون مشترک بررسی این طرح برگزار شد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:به جای حذف ارز 4200 تومانی باید ثمره آن به واردکننده یا مصرف کننده تخصیص یابد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۴ دقیقه پیش    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ایجاد شهرک های اقماری در نزدیکی بنادر و سواحل تاکیدکرد و گفت: ضرورت دارد 75 درصد جمعیت کشور به نوار ساحلی سوق داده شوند و شهرک های اقماری در نزدیکی بنادر و سواحل ایران ایجاد شود.
احتساب   ۵ دقیقه پیش    
احتساب-رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سمنان گفت: طرح اقدام ملی مسکن از شعارهای دولت است و امیدواریم سمنان در این طرح که مانند طرح جهادی مسکن مهر برای مردم امیدآفرین بود رتبه اول را بدست آورد. ...
خبرگزاری مهر   ۵ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیسیون طرح حمایت از کاربران فضای مجازی گفت: هنوز کلیات طرح حمایت از کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی تصویب نشده و وارد بررسی و حذف و اصلاح مفاد این طرح نشده ایم.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان به منظور بررسی مشکلات کتابخانه ها و توسعه همکاری ها از کتابخانه شهید فخار بازدید کرد.
خانه ملت   ۷ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: امروز صبح نشست هم اندیشی و کارآمدی سیاست های کلان نظام با حضور محسن رضایی بررسی شد.
تیتر ۱   ۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد تأخیر دولت دوازدهم در ترخیص کالاهای اساسی از گمرک را مصداق تخلف تشخیص دادند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
افق تهران   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: طبق قانون اساسی دولت و حکومت نسبت به دانش آموزان و بازماندگان از تحصیل وظیفه دارد و باید امکانات آموزشی را در اختیار این افراد قرار دهد.
تابش کوثر   ۱۰ دقیقه پیش    
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی در اجرای طرح جامع مالیاتی گفت: قوه قضائیه در رسیدگی به همه موارد اعلامی که قابل پیگیری است اقدام کند.
خانه ملت   ۱۱ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از تأخیر در معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: در حالیکه دلایل بسیاری برای ضرورت معرفی گزینه پیشنهادی وجود دارد، عدم معرفی وزیر آموزش و پرورش توجیهی ندارد.
ایمنا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس اجتماعی از ارسال لایحه اورژانس اجتماعی به کمیسیون اجتماعی هیئت دولت خبر داد و گفت: با تصویب این لایحه 90 درصد مشکلات اورژانس اجتماعی حل خواهد شد.
افق تهران   ۲۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه بیان کرد: در حال حاضر بار افزایش این سهم بر روی کارمندان، حقوق بگیران و تولیدکنندگان است که در بودجه امسال 5درصد از سهم تولید کاهش یافت و میزان آن از 25 درصد به 20 رسیده است.
خانه ملت   ۲۰ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی به مناسبت هفته وحدت یادآور شد که وحدت مسلمانان، چتری است از رحمت خداوند بر سر امت اسلام که کینه ها، کدورت ها و خودخواهی ها را می زداید.
کار پرس   ۲۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
: بررسی مصوبه واردات خودرو برای رفع ایردات شورای نگهبان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنان ادامه دارد. این در شرایطی است که با وجود درخواست وزیر صمت مبنی بر مسکوت ماندن یک ساله این طرح، نمایندگان با انگیزه ساماندهی بازار اصرار بر رفع ایرادات دارند ...
روند بازار   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام برای طرح مسکن ملی رئیسی از روز چهارشنبه، 28 مهرماه آغاز می شود. امکان ثبت نام برای مسکن ارزان برای همه مستاجران و افراد فاقد مسکن، امکان پذیر است. اما برخی از افراد در اولویت دریافت مسکن هستند. ...
نقدینه   ۲۹ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
نقدینه - نمایندگان مجلس با کلیات لایحه اصلاح ماده (8) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه موافقت کردند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه ...
شما نیوز   ۳۴ دقیقه پیش    
نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به 80 هزار پروژه نیمه تمام در کشور، گفت: بانک های خصوصی و بطور کلی بانکها با مشارکت در طرح ها ضمن ایجاد رشد اقتصادی و اشتغال توانستند نقدینگی کشور را به سمت تولید هدایت کنند.
معدن نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار را برای بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع دادند.
ایلنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت گفت: شورا به عنوان ناظر، حق نظارت بر حسن اجرای درست پروژه ها را دارد.
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به وضعیت غیرعادی روند یک ساله معاملات بازارسرمایه ، مطالبات و انتظارات سهامداران از هیات مدیره جدید سازمان بورس را اعلام کرد.
برق نیوز   ۴۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس از مذاکره مسئولان کشور با مقامات ترکمنستان برای از سر گیری واردات گاز از این کشور خبر داد و نسبت به مجموعه اقدامات وزارتخانه های نفت و نیرو برای جلوگیری از قطعی برق و گاز در زمستان ابراز امیدواری کرد.
خبرگزاری فارس   ۴۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون صنایع مجلس از وزارت صمت خواسته است مدام، وضعیت و روند تولیدِ تولید کنندگان لوازم خانگی داخلی رصد شود بنابراین وزارت صمت ملکف است تا هر دو هفته یکبار تولید در این بخش را پایش کند.
قم فردا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، تقویت بستر و فرصت سازی برای رونق اقتصاد شهری و توسعه گردشگری را از اهداف مهم روز قم برشمرد.
روز نو   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه مشترکی به میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه، بذرپاش رئیس دیوان محاسبات، نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس و کاظمی سرپرست وزارت آموزش وپرورش خواستار شد که هریک ...
خانه ملت   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با توجه به هزینه بالای کشاورزی هوشمند، کشاورزان سنتی کمتر از اینگونه شیوه ها استقبال می کنند اما وزیر جهاد کشاورزی براساس قولی که داده است باید در مسیر کشاورزی هوشمند گام بردارد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی مردم کشور به ویژه همدان را به مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه اصلاح ماده 8 قانون بیمه اجباری خسارات وارده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسائل نقلیه موافقت کردند.
تیتر20   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه در بازدید از شرکت صنایع تولیدی کروز به توانمندی این شرکت در عرصه قطعه سازی پی بردیم، گفت: از صنعت قطعه سازی و خودروسازی در چارچوب قانون گذاری هر نوع حمایتی خواهیم داشت.
ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در مراسمی از 11 طرح برگزیده از 60 اثر ارسالی به کمیسیون توریسم ورزشی کمیته ملی المپیک تقدیر شد.
جهان اقتصاد   ۵۴ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه شنبه درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح جامع مالیاتی را بررسی و تصویب کردند که این گزارش به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد. ...
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علت به تعویق افتادن تصویب طرح رتبه بندی معلمان تلاش برای تامین منابع مالی آن بود، تصریح کرد: نمی خواهیم طرحی تصویب کنیم که شورای نگهبان به علت کمبود منابع، آن را رد کند.
الف   ۵۵ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از روز چهارشنبه هفته جاری افرادی که مشمول قانون جهش تولید مسکن می شوند می توانند در سامانه جدید ثبت نام خود را انجام دهند.
الف   ۵۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با بیان اینکه برای مقابله با تبعات خشکسالی در این شرایط اقلیمی خاص هیچ راهی جز شیرین کردن آب دریا نداریم، گفت: سهم ایران از آب شیرین کن های خلیج فارس و دریای عمان تنها دو درصد است.
خانه ملت   ۵۹ دقیقه پیش    
نشست فوق العاده اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 27 مهر 1400 برگزار شد.
برترین ها   ۵۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی می گوید: قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به طور کامل از حیطهٔ طرح خارج شود. ...
پیام فوری   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز(سه شنبه، 27 مهر) قوه مقننه و در جریان بررسی گزارش شور دوم کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار در اجرای تبصره (1) ماده (45) آئین نامه داخلی [...] ...
هم اندیشی   ۵۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تحلیل القایی سازمان برنامه و بودجه دولت سابق را به دولت فعلی نسبت داد و براساس آن داستان سرایی و سناریوبافی کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا پور ابراهیمی داورانی اعلام کرد که سازمان برنامه و بودجه موظف شد بخش اقتصادی اصلاح ساختار بودجه را ظرف یک هفته آینده به کمیسیون ارائه دهد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قادری، رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: این کمیته در نشست خود طرح اصلاح اساسنامه صندوق توسعه ملی را با حضور دستگاه های اجرایی مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به حذف اختیار شورا در انتخاب حسابرس انتقاد کرد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، لایحه بودجه سال 1401 در زمان قانونی مقرر یعنی 15 آذر ماه تقدیم مجلس می شود.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت قیر، مقرر شد تا صادرات قیر صرفاً پس از تامین نیاز داخلی و مازاد بر مصرف کشور انجام شود.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
برترین ها: یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی می گوید: قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به طور کامل از حیطهٔ طرح خارج شود. ...
آنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با ارجاع گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح جامع مالیاتی به قوه قضائیه موافقت کردند.
یکتا پرس   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت روحانی با کسری بودجه، استقراض از بانک مرکزی، حراج اوراق و افزایش نقدینگی سفره مردم را کوچک کرد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگراری ایسنا: علی خضریان در واکنش به حواشی ایجاد شده درباره نقل و انتقال سند خودرو و بلاتکلیفی مردم در این رابطه، گفت: بر اساس نامه کمیسیون اصل 90، دادستان نظر رسمی دستگاه قضایی را اعلام کرده که طبق آن برگ سبز خودرو حکم سند رسمی را دارد و نیازی به حضور در دفاتر اسناد رسمی نیست. ...
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره سازمان امور مالیاتی، گفت: این سازمان قراردادهای منعقده با شرکت های خارجی را مخفی نگه داشته است که قوه قضائیه باید به آن ها رسیدگی کند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱ ساعت پیش    
یزد – رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: باید سریعتر نسبت به انتقال آب به یزد اقدام شود. به گزارش انتهاج ، محمد صالح جوکار در حضور استاندار یزد و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای یزد ...