شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۱۷Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر نفت بیان کرد: با همکاری کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برنامه هایی برای سرمایه گذاری در میادین مشترک و مستقل نفتی و گازی و رسیدگی به مشکلات نیروی انسانی رسمی و غیر رسمی داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: عرضه نفت و فراورده های آن از طریق بورس انرژی ایران به صورت منظم و مستمر هرچه سریع تر باید اجرایی شود.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: باید فرهنگ تأمین و تولید برق در کشور تغییر یابد و نباید صرفاً به دنبال نیروگاه های برق آبی و سیکل ترکیبی برویم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه درصورت تبدیل "طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار"به قانون ، به گروگان گیری منافع مردم توسط عده ای خاص پایان داده می شود، ابراز امیدواری کرد که این طرح مقدمه ای برای تامین منافع مردم و رفع محدودیت ها در مسیر ایجاد شغل برای تحصیلکرده ها و سرمایه گذاران شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۶    
مشکل تولید برق و ورود به موضوع استخراج رمزارزها 1400/06/24 - 16:40 عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وقتی در زمینه تولید برق مشکل داریم و تراز انرژی کشور منفی است. چطور می توانیم به موضوع استخراج رمزارز ها ورود کنیم؟ اختلال شبکه سولانا برطرف شد؟ 1400/06/24 - 16:31 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پتانسیل های گردشگری لنگرود تاکید کرد: اگر از صنعت گردشگری دوربمانیم شاهد آسیب جدی خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه استخراج رمز ارز یارانه ای بالاترین ضرر برای مردم است، گفت: ما از تکنولوژی عقب نخواهیم ماند اما اجازه توسعه موضوعی که ابتدا و انتهای آن مشخص نیست را نمی دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی نشدن گزارش مربوط به رمزارزها در این کمیسیون انتقاد کرد و گفت که همین مشکل را در موضوع هسته ای داریم که موضوع کاملا تخصصی را امنیتی کرده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت که کشورهایی چون کره، آمریکا و چین بازار رمز ارز را در کشور خودشان ممنوع کرده اند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: از رئیس جمهور می خواهم از مدیران توانمند استان در مسئولیت های ملی استفاده و مدیران کل دستگاه ها را از بین جوانان انقلابی متعهد و با دانش استان انتخاب کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم با بیان اینکه در آینده نزدیک تمام ماینرهای بنجل، از کار افتاده و انبار شده چین که تا امروز حدود 200 هزار عدد از آنها کشف شده، وارد ایران خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تامین گاز چه در بخش خانگی و چه در حوزه نیروگاه ها و صنایع از اولویت های کمیسیون انرژی و وزارت نفت بوده و ما این موضوع را دنبال خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب کلیات طرح مشارکت های مردمی در طرح های آب و برق و فاضلاب در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:کلیات طرح مشارکت های مردمی در طرح های آب و برق و فاضلاب بررسی و تصویب شد،
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس از امکان پذیر بودن استفاده از میعانات گازی در نیروگاهها در زمستان خبر داد. *** تأمین سوخت نیروگاه ها در زمستان به گزارش صنایع ، مالک شریعتی با اشاره به بحث تأمین سوخت نیروگاه ها در زمستان، بیان کرد: ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: روند سریع واکسیناسیون در هفته های اخیر نشان داد که گره زدن واکسن به تحریم، آدرس غلط دادن به مردم بود. مصطفی نخعی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 23 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هیات تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی به زودی کار خود را آغاز می کند، گفت: این هیات هر مجموعه ای را که حتی یک ریال از اموال عمومی استفاده کرده باشد مورد بررسی قرار خواهد داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۱    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشور ما باید فرماندهی واحد در برابر دیپلماسی انرژی داشته باشد، گفت: مبحث دیپلماسی اقتصادی و انرژی باید زیرمجموعه دیپلماسی سیاسی مدنظر باشد، یعنی وزارتخانه های مربوطه باید با هم هماهنگ باشند و سیاست واحد و آینده نگرانه داشته باشیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۵    
فریدون عباسی در گفت وگو با میزان، با اشاره به فضاسازی برخی چهره های حاشیه ای درباره توافق اخیر ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی، اظهار داشت: این ها دست و پا زدن های برجامیان است؛ یعنی آن هایی که قبلاً از دولت قبل حمایت می کردند و مسیر اشتباهی را که آن دولت در تعامل با دنیا طی کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۵:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون انرژی موضوع افزایش قیمت قبوض برق خانگی را تا روشن شدن علت دنبال خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جلسه با مدیران وزارت نیرو بر اهمیت ساخت نیروگاه های مقیاس متوسط و کوچک تأکید کردند. به گزارش مهر، به نقل از وزارت نیرو، سیدحسن رضوی در جلسه بررسی وضعیت سد و نیروگاه های برق آبی کشور و پتانسیل های توسعه این نیروگاه ها که به دعوت کمیسیون انرژی و با حضور نمایندگان عضو ...
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جلسه با مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب به بررسی وضعیت سد و نیروگاه های برق آبی کشور پرداختند و بر اهمیت ساخت نیروگاه های مقیاس متوسط و کوچک تأکید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: تعرفه مشترکین پرمصرف را باید بالا ببریم و این کار به نفع مصرف کنندگان عادی جامعه است. یارانه به اسم مردم و به کام ثروتمندان و پرمصرفان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس احداث نیروگاه های برق آبی در مقیاس کوچک را جزو برنامه های وزارت نیرو عنوان کرد و گفت: عدم ایجاد آلودگی در محیط زیست و استفاده بهینه از آب از مزایای نیروگاه های برق آبی به شمار می آیند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: برنامه هفتم توسعه در حوزه نفت و گاز باید بر روی روش های مختلف بهینه سازی مصرف انرژی متمرکز شود چراکه تنها در این صورت می توان به تحقق برنامه های پیشین امیدوار بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس احداث نیروگاه های برق آبی در مقیاس کوچک را جزو برنامه های وزارت نیرو عنوان کرد و گفت: عدم ایجاد آلودگی در محیط زیست و استفاده بهینه از آب از مزایای نیروگاه های برق آبی به شمار می آیند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
درخواست مالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی مجلس برای تکمیل پروژه مرکاپتان زدایی و استفاده از میعانات گازی در نیروگاه ها برای جلوگیری از قطعی برق در زمستان با واکنش مثبت این وزارتخانه مواجه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است کمبود گاز در کشور را می توان با افزایش روابط دیپلماتیک با کشورهای همسایه و خرید گاز از آن ها در کوتاه مدت جبران کرد.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا؛ آیین امضای قرارداد بهره برداری، تعمیر و نگهداری خط لوله اتیلن غرب،به عنوان نخستین قرارداد در نوع خود که شامل خطوط لوله و ایستگاه های تقویت فشار در صنعت نفت است ، امروز یکشنبه (21 شهریورماه) با حضور بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ...
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه اصلاح تعرفه گذاری در قانون بودجه امسال آمده و باید از ابتدای سال اجرایی می شد،گفت: این قانون به منظور ایجاد عدالت در مصرف وضع شده و باید مستمر باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس هفته جاری "وضعیت سدها و نیروگاه های برق آبی کشور برای کمک به تأمین برق" با حضور مدیران شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران بررسی خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: وزیر نفت تامین سوخت زمستانی نیروگاه ها و تامین گاز در فصل سرما را از مهم ترین اولویت های کاری خود تلقی کرده و کارگروهی تخصصی در این زمینه تشکیل شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگرچه وزیر نفت قول عدم مواجهه مردم با قطعی گاز در زمستان را داده است اما نمی توان از اهمیت صرفه جویی و مدیریت مصرف در این زمینه گذشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس "مدیریت مصرف" را ارزان ترین و کوتاه ترین مسیر برای مقابله با کمبود برق و گاز دانست و بر ضرورت استانداردسازی سوخت مازوت با هدف استفاده نیروگاه ها از این سوخت در زمستان برای جلوگیری از قطعی برق و گاز تاکید کرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
قیمت بنزین به نهایی شدن طرح کمیسیون انرژی مجلس به 11 هزار تومان با فرمول هدفمندسازی یارانه ها افزایش می یابد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تشکیل کمیته مشترک بین این کمیسیون با وزارت نیرو از نظارت این کمیسیون بر وزارت نیرو برای اجرای برنامه کوتاه مدت یکساله برای رفع مشکل کم آبی و قطعی برق خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو از بررسی خشکسالی اخیر و تاثیرات آن در حوزه آب و برق در نشست با کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: اصلاحات لازم در برنامه ها بر اساس نقطه نظر نمایندگان اعمال خواهد شد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به امیدواری های موجود برای تولید 5 هزار مگاواتی انرژی تجدیدپذیر در دولت سیزدهم اظهار داشت صنایع هم با تولید 10 هزارمگاواتی به کمک وزارت نیرو می آیند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کارگروهی در وزارت نفت جهت اندیشیدن تدابیر لازم برای تامین گاز بخش خانگی و بخش صنعتی در فصل سرما تشکیل شده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه نگرانی مردم درباره آب و برق جدی است لذا باید با اجرای برنامه های کوتاه مدت و میان مدت این نگرانی ها را بر طرف کرد، گفت: مقرر شد؛ وزارت نیرو برنامه کوتاه یکساله برای عبور از زمستان و تابستان آینده و برنامه ای میان مدت چند ساله خود را به مجلس ارائه کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:طبق توافقات انجام شده، مقرر شد وزارت نیرو برنامه کوتاه مدت یک ساله برای عبور از زمستان و تابستان آینده و برنامه میان مدت که چند ساله خواهد بود به مجلس ارائه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه آمارها نشان می دهد در برنامه های توسعه اهداف برنامه ها محقق نشده است، گفت: دلایل تحقق نیافتن کامل اهداف برنامه های توسعه را ابتدا باید در نحوه پیش بینی و محاسبه اهداف دانست تا جایی که کارشناسان برخی از این اهداف را غیرواقعی خوانده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه افزایش تولید گاز در کشور از چند روش امکان پذیر است، گفت: "بهینه سازی مصرف سوخت"، "واردات"، "افزایش تولید گاز" و "رساندن سوخت مایع به نیروگاه ها" ازجمله راهکارهای کوتاه و بلند مدت برای عبور از مسئله کمبود گاز در کشور به شمار می آیند.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۱:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو در جمع خبرنگاران تاکید کرد: اقدامات لازم برای تامین سوخت نیروگاه ها در زمان اوج مصرف گاز در فصل سرما با جایگزینی سوخت مایع در حال انجام است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این آمریکایی ها بودند که با قلدری از برجام خارج شدند و اروپایی ها هم هیچ تعهدی را انجام ندادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: باید چراغ مکتب اقتصادی که تیم اقتصادی دولت سیزدهم به آن معتقد هستند روشن گردد و هر کدام از بخش های اقتصادی اعلام کنند چه برنامه ای را دنبال کرده و در پایان دولت نیز چه دستاوردی را به کشور تحویل می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صادرات فرآورده های نفتی به دلیل تنوع و تعدد بازارهای مقصد، آسان تر از صادرات نفت خام است، گفت: وزارت نفت احداث پتروپالایشگاه ها و تجمیع واحدهای پالایشی و پتروشیمی را در دستور کار قرار دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو امروز (سه شنبه 16 شهریورماه) پس از حضور در جلسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت: در این نشست در خصوص برنامه ها و اولویت های وزارتخانه در حوزه های برق، آب و فاضلاب به نمایندگان ارائه و تبادل نظر شد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
محرابیان گفت: برنامه هایی که برای وزارت نیرو تدوین شده بود را تقدیم کمیسیون انرژی کرده ایم.