دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۵۵May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

مصطفی نخعی در گفت وگو با ایران اکونومیست، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح اصلاح قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز به عنوان کمیسیون فرعی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای کمیسیون با این طرح موافقت کردند ...
پس از آنکه رئیس جمهور گفت که قرار است در کشور تصمیم های سختی بگیریم عده ای گرانی قیمت بنزین را پیش بینی کردند.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از موافقت اعضاء کمیسیون متبوعش با طرح اصلاح قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز خبر داد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی: اینکه عراق چگونه می خواهد پول ایران را بدهد نیاز به یک مذاکره دو طرفه دارد. ممکن است ما نیاز به کالایی داشته باشیم که به جای دریافت پول برق از عراق اقدام به تهاتر آن کنیم.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در آخرین فعالیت های خود در حوزه انرژی با علی اکبر رائفی پور سخنران جنجالی اصولگرا دیدار داشته و با او درباره چالش های حوزه انرژی گفتگو کرده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره صحبت های اخیر رئیس جمهور گفت: صحبت های رئیس جمهور مبنی بر تصمیمات سخت به مبارزه با فساد و اصلاحات ساختاری مرتبط بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نه مجلس مجوزی برای افزایش قیمت حامل های انرژی داده است و نه دولت چنین قصدی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ماده 14 طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق مبنی بر نحوه هزینه کرد منابع حاصل از واگذاری نیروگاه ها برای رفع مغایرت هایی که با اصل 44 قانون اساسی داشت، به کمیسیون انرژی مجلس ارجاع شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس درخصوص وضعیت فروش نفت ایران در دوران جنگ روسیه و اوکراین، گفت: مشتری برای خام فروشی نفت محدود است و باید به سمت تبدیل نفت به مشتقات نفت و پتروشیمی برویم.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۹    
به گزارش صنایع ، نشست سالیانه اعضای حقوقی انجمن مهندسی شیمی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه سیاست خام فروشی، وزارت نفت خلاف عقل، منطق کشورهای پیشرفته و سیاست های اقتصادی است، گفت: طرح تشکیل شرکت پتروشیمی به دنبال تغییر این نگرش است، درواقع باید زنجیره ارزش را از نفت آغاز کنیم، تا برای کشور ثروت آفرینی شود.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بازدید از این نمایشگاه، حضور حداکثری دانش بنیان ها را نویدبخش شکوفایی صنعت نفت دانستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه در هر گوشه ای از جهان چند کشور گردهم می آیند و یک اتحاد و پیمان اقتصادی و سیاسی تعریف می کنند لذا ما متاسفانه نتوانستیم برای خودمان یک پیمان اقتصادی و سیاسی تعریف کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس هفته آینده گزارش مسئولان وزارت نفت را درباره توافقات و همکاری های ایران با برخی کشورهای آمریکای لاتین و آمریکای مرکزی در حوزه انرژی بررسی خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۱    
ساعدی عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در دولت های گذشته سه میلیون بشکه در روز تولید نفت داشتیم اما ما باید استعداد خودمان را به 8 الی 9 میلیون بشکه برسانیم چرا که ما باید عقب ماندگی ها را جبران کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا : مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر ضرورت تحقق تولید واقعی واحدهای پتروشیمی به مقدار ظرفیت اسمی آنها تاکید کرد. مرتضی شاهمیرزایی در جریان سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس به شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت شتاب بخشی در اجرای طرح توسعه 28 مخزن تاکید کرد و گفت: نفت علاوه بر اجرای پروژه های توسعه ای، به تمام تعهدات خود در زمینه مسوولیت های اجتماعی مناطق نفت خیز عمل می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مسجدسلیمان و مجتمع صنایع پتروشیمی این شهرستان را یکی از افتخارهای کشور برشمرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا محسن خجسته مهر پنجشنبه در جریان سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به مسجدسلیمان در نشست بررسی مشکلات این منطقه در محل دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان اظهارداشت ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دعوت علیرضا ورناصری نماینده مردم شهر لالی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس جهت رسیدگی و بررسی مشکلات شهر لالی ودیگر شهر های حوزه انتخابیه با حضور مسئولان شهرستان لالی صورت گرفت. ...
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۹    
اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که به حوزه چهارگانه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل سفر کرده بودند، با حضور پیدا نکردن در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه ی شهرستان مسجدسلیمان باعث دلخوری و بی احترامی به شان و منزلت خبرنگاران شهرستان شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و تعدادی از نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس در یک نشست هم اندیشی با مسئولان اجرایی، مشکلات مردم حوزه انتخابیه علیرضا ورناصری را به عنوان نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتگل بررسی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس پس از بازدید از شهرستان مسجدسلیمان، راهی شهرهای لالی، اندیکا و هفتگل شده و علاوه بر بازدید از تاسیسات نفتی، گازی، آبی و... این مناطق، در جریان کمبودها و مشکلات مردم این شهرها از جمله میزان گازرسانی به منطقه و کارهای باقی مانده در این مسیر قرار گرفتند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس و جمعی از اعضای کمیسیون انرژی در جریان سفر به مسجدسلیمان و انجام وظیفه نظارتی خود از واحد بهره برداری و نمک زدایی هفت شهیدان مسجدسلیمان بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جریان انجام سفرهای نظارتی خود، این بار با سفر به استان خوزستان، از شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان بازدید کرده و در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، هفکل، لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس برای بررسی مشکلات این حوزه انتخابیه، به خوزستان سفر کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به اظهارات مسولان وزارت نفت درباره نیاز میلیارد دلاری برای سرمایه گذاری در این صنعت،اشاره کرد.
ورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: استفاده از روش های آبیاری نوین مانند آبیاری های زیر سطحی یکی از راهکارهایی است که در دنیا برای مدیریت مصرف آب در حوزه کشاورزی تجربه شده و نتیجه موفقیت آمیزی نیز داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره علت وجود ضعف در رابطه میان صنایع و شرکت های دانش بنیان گفت: یکی از عمده ترین دلایل بی اعتمادی به شرکت های دانش بنیان و متاسفانه عدم اعتماد به محصولات داخلی،سوء استفاده هایی است که به نام پژوهش از مراکز مهم علمی شده است ...
عضو کمیسیون انرژی مجلس در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب همزمانی برگزاری نمایشگاه مجازی و فیزیکی را اتفاق بزرگ ویژه این دوره عنوان کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۱    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس درگذشت عبدالله سامری نماینده ادوار خرمشهر، را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم بازنگری جدی در نحوه اخذ اطلاعات و فرمول محاسبه دهک ها تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۸    
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به موضوع تشکیل شرکت پالایش و پتروشیمی در سند تحول دولت سیزدهم اشاره کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه نفت امسال بسیار دلگرم کننده بود، گفت: نمایشگاه نفت امسال ویترین توانمندی شرکت های دانش بنیان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: طرح تشکیل شرکت پالایش و پتروشیمی که از ادغام بخش پالایشی شرکت ملی پالایش و پخش به شرکت پتروشیمی ایجاد می شود در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درمورد فرصت های جذب سرمایه گذاری خارجی بدون برجام با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس بر ضرورت تسهیل توزیع CNG با هدف جلوگیری از استفاده غیرقانونی مردم از LPG تاکید کرد و گفت: باید قیمت CNG را طوری تعیین کنیم که مردم به استفاده از این سوخت ترغیب شوند چراکه در این شرایط بسیاری از انگیزه ها برای استفاده از LPG غیراستاندارد از بین خواهد رفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هادی بیگی نژاد در گفت وگو با ایران اکونومیست با تاکید بر ضرورت مدیریت صحیح منابع آبی و اصلاح الگوی مصرف در حوزه کشاورزی، بیان کرد: نکته اساسی این است که ما در کشور لازم نیست که برویم چرخ دنده را از نو اختراع کنیم. روش های نوین آبیاری در سطح دنیا مشخص است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با افزایش قیمت کالاهای اساسی، زمزمه هایی از افزایش قیمت انرژی به خصوص بنزین مطرح شده که تا به امروز بارها از سوی مسئولان مختلف و نمایندگان مجلس رد شده است. احمد مرادی، نایب رییس دوم کمیسیون انرژی مجلس گفت که هیچگونه برنامه ای برای افزایش قیمت انرژی در سال 1401 نداریم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه روابط عمومی دفتر این نماینده مجلس، حسین حسین زاده که بهمراه وزیر نفت و هیاتی از کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به کشورهای آمریکای لاتین طی هفته گذشته سفر کرده بود به برخی دستاوردها و جزئیات این سفر مهم اقتصادی و ضرورت تعامل و همکاری های نفتی و چندجانبه با این [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد: در دو ماهه واریز یارانه نقدی نظارت برشبکه توزیع، برخورد با متخلفان و تکمیل بانک اطلاعات مردم و ثبت آمار موزائیکی از مصرف واقعی کشور امری ضروری است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تغییرات اخیر در حوزه توزیع عادلانه یارانه ها، باید توجه داشت که قیمت بنزین تغییر نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از مواردی که هم عقل و منطق و هم تجربه سایر کشورهای پیشرفته بر آن تاکید دارد بهینه سازی مصرف در بخش کشاورزی با استفاده از تجهیزات نوین و پیشرفته و اصلاح الگوی کشت می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۵:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در حوزه برق با رقمی حدود 14 هزارمگاوات کمبود در تولید مواجه هستیم که این رقم خود را در خاموشی ها نشان خواهد داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: حرکت به سمت کشاورزی نوین، جمع آوری آب های سرگردان، سدسازی اصولی، جداسازی آب شرب از شستشو ازجمله اقداماتی است که می تواند در مهار تنش آبی موثر باشد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته نفت و انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: خنثی سازی تحریم ها نیازمند همکاری، تعامل و ایجاد فضای دوستی با همه کشورهای دوست در سطح منطقه و جهان است . ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
آقای فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تغییرات اخیر در حوزه توزیع عادلانه یارانه ها، باید توجه داشت که قیمت بنزین تغییر نمی کند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: با توجه به شرایط معیشتی دشوار، ضروری است با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه ها، ضمن رسیدگی سریع به مطالبات مربوط به یارانه ها ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیروی دولت یازدهم و دوازدهم با دکتر هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی مهم ترین ابزار برای تأمین مالی صنایع نفت و گاز می تواند استفاده از سرمایه بانک های داخلی باشد.