پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۱۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به اظهارات اخیر روحانی درباره برداشتن دیوار تحریم ها با بولدوزر اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس معتقد است مسئولان اجرایی به علت عدم هماهنگی نمی توانند پول حاصل فروش گاز و برق را از عراق دریافت کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس از جلسه این کمیسیون با وزارت نفت در خصوص بررسی حقوق و دستمزد پرسنل نفت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت امور خارجه درباره مذاکرات و انجام تعهدات برجامی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به سکوت سازمان های جهانی مدعی حقوق بشر و رسانه های غربی در مقابل فاجعه تروریستی دشت برچی کابل اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تمامی مردم کشور باید از ارزش افزوده ای حاصل از نفت منتفع شوند، گفت: دریافت "عوارض" و "مالیات" از پتروشیمی ها به نفع مردم، ضروری است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۰    
شریعتی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از سرمایه گذاری خارجی ضدتحریمی تقدیم هیات رئیسه شد از خسارت چند میلیارد دلاری شرکت توتال فرانسه در فاز 11 پارس جنوبی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: برخی از وزرای دولت فعلی به دنبال حضور در انتخابات ریاست جمهوری هستند، در حالی که مردم اقبالی ندارند که دولت سوم روحانی روی کار بیاید.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۱    
به گزارش نیپنا؛ در این شماره گفتگو، مصاحبه با رئیس کمیته نفت کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، گزارش با موضوع طرح های زنجیره پروپیلن و پیشران گامی بزرگ برای تکمیل زنجیره ارزش ، جهان پتروشیمی با موضوع پنج روندی که در سال 2021 صنعت پتروشیمی جهان را شکل خواهد داد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به مصاحبه اخیر سیدعباس عراقچی درباره مذاکرات اشاره کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی با نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس دیدار و گفتگو کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی با عنوان حمایت از سرمایه گذاری ضد تحریمی در مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به نشست "تحقیق و تفحص مجلس از بانک های خصوصی" اشاره کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعلیق تحریم قابل قبول نیست، گفت: محبوبیت شخص رئیس جمهور زیر 10 درصد است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - همایش وین نان نمی شود با موضوع مذاکرات وین، روز شنبه 18 اردیبهشت در محل لانه سابق جاسوسی آمریکا با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان برگزار شد. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رویداد 24: نامزد انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم می گوید: ابراهیم رییسی تولیت آستان قدس را کنار گذاشت که رییس قوه قضاییه شود، پس این سمت برایش اولویت پیدا کرد. حال بهتر است مسیر خود را تا انتها در این سمت دنبال کند و به سراغ انتخابات 1400 نرود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
حسین زاده، رئیس کمیته نفت و فرآورده های نفتی کمیسیون انرژی مجلس گفت: توجه به تکمیل زنجیره ارزش که علاوه بر ارزآوری، مصرف کم آب و سطح آلایندگی پایین، ایجاد اشتغال بالایی نیز دارد، ضروری است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری در پایین دست پتروشیمی به دلیل وجود ارزش افزوده بالا، قابل اطمینان و سودآور است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: از آنجا که سازمان هدفمندی یارانه ها با تاخیر درآمدهای حاصل از فروش برق را به شرکت توانیر پرداخت می کرد مجلس به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم، طی مصوبه ای در قانون بودجه سال 1400، با واریز این پول به طور مستقیم به حساب شرکت توانیر موافقت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است دولت محور بودن سیاست ها در حوزه انرژی سبب شده که در مقطعی گفته شود؛ پالایشگاه خوب است و در مقطعی دیگر آن را نهی کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آقاجری، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایندگان مجلس آنچه را که در وین در حال رخ دادن است، رصد و پیگیری می کنند و به تعلیق تحریم ها رضایت نمی دهند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی مشتمل بر 6 ماده در جلسه علنی روز دوشنبه 24 تیر 1398 مجلس شورای اسلامی تصویب شد و 16 مرداد همان سال به تأیید شورای نگهبان رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پایان مهلت 10 روزه اجرای قانون تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها گفت: مجلس به دلیل عدم انجام وظایف دولت نسبت به این قانون، استنکاف دولت را به قوه قضائیه ارجاع می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده مردم تهران در مجلس در توییتی تاکید کرد که وزارت خارجه باید مجری سیاست شورای عالی امنیت ملی باشد. مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توییتی نوشت: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی عروج 6نفر از کارکنان زحمتکش ادارات برق گلباف و ماهان حین انجام خدمت را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: موضوع آب، برق و گاز مواردی هستند که کل حاکمیت باید با هم جلو ببرند، همانگونه که همه حاکمیت پای برجام ایستادند و موافق و مخالف در مورد آن بحث و تبادل نظر کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تنفس خوراک نقش مهمی در بالا بردن حاشیه سود و جذابیت پروژه ها دارد، گفت: اگر نمایندگان یقین پیدا کنند با یک مهلت دیگر کار انجام می شود برای تسریع در کار مردم باز هم به دولت مهلت خواهیم داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس مظلومی معتقد است موافقت و مخالفت با پالایشگاه و پتروپالایشگاه سازی نباید از دولتی به دولت دیگر تغییر کند بلکه باید به عنوان یک سیاست راهبردی و استراتژیک توسط تمامی دولت ها اجرایی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی جان باختن 6 تن از نیروهای اداره برق کرمان بر اثر گرفتار شدن در سیل را تسلیت گفت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: فریدون عباسی دوانی، نماینده کازرون و کوه چنار در مجلس و رئیس کمیسیون انرژی مجلس از عدم برخورد با روحانی در مجلس ابراز تاسف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ساخت مسکن ارزان با حمایت دولت یکی از پیشران های اقتصادی برای حل معضلات معیشتی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سیاست های دولت در حوزه انرژی در حد شعار و بر روی کاغذ باقی مانده است، گفت: اگرچه حجم قابل ملاحظه ای از برق کشور توسط نیروگاه های آبی تامین می شود اما به دلیل کاهش بارندگی ها و کمبود آب در سال جاری تولید برق نیز کاهش پیدا می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس اجرای طرح های آبخیزداری و تغذیه سفره های زیرزمینی را ازجمله راه های عبور از تنش آبی عنوان کرد و گفت:متاسفانه ایران تنها از 20 درصد منابع آبی خود استفاده بهینه می کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۶    
مالک شریعتی نماینده مردم تهران و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر به صحبت های جهانگیری واکنش نشان داده است.
تسنیم: عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پایان مهلت قانونی برای اجرای قانون تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها گفت: به زودی پرونده این استنکاف به جلسه علنی ارجاع می شود تا به قوه قضائیه فرستاده شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پایان مهلت قانونی برای اجرای قانون تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها گفت: به زودی پرونده این استنکاف به جلسه علنی ارجاع می شود تا به قوه قضائیه فرستاده شود.
دکتر مصطفی نخعی نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس با مردانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی دیدار و گفتگو نمود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس : تشکیل وزارت انرژی با ادغام نفت و نیرو اشتباه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: حوزه دیپلماسی اقتصادی و انرژی کشورها به دلیل مشکلات سیاسی که باهم دارند، قوت نمی گیرد و از طرف دیگر تا زمانی که ما به سطح برداشت بالا و قابل رقابت با عربستان در حوزه برداشت از میادین مشترک نرسیم و به عبارتی توازن قدرت در برداشت از میادین مشترک نداشته باشیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفت وگویی تفصیلی جزئیات عملیات خرابکاری در نطنز را تشریح کرد. فریدون عباسی در این گفت و گو که ویدئوی آن در خبرگزاری فارس منتشر شده است، گفت که در طول 15 سال گذشته ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۱    
فریدون عباسی رییس اسبق سازمان انرژی اتمی و رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در خبرگزاری برنا با مدیران و خبرنگاران سرویس سیاسی این مجموعه گفتگو کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نگاه مقعطی و کوتاه مدت به مسائلی همچون لایروبی سبب شده در سال های پر بارش با حوادثی مانند سیلاب رو به رو شویم در حالی که اگر لایروبی در زمان خشکسالی نیز ادامه پیدا کند دیگر شاهد وارد شدن خسارات جانی و مالی به مردم نخواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی کشورمان طی گفت وگویی جزئیات بیشتری از نحوه خرابکاری اخیر در نیروگاه هسته ای نطنز ارائه کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفت وگویی تفصیلی جزئیات عملیات خرابکاری در نطنز را تشریح کرد.فریدون عباسی، رییس سابق سازمان انرژی اتمی گفت: در طول 15 سال گذشته پنج انفجار بزرگ در تاسیسات هسته ای نطنز رخ داده و به جز آن انفجارهای کوچک هم انجام داده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عباسی، رییس کمیسیون انرژی مجلس از جزییات عملیات خرابکاری در نطنز می گوید.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در لغو تحریم ها موضع رسمی ایران، لغو همه تحریم ها و انتفاع کامل اقتصادی ایران است. مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: ...
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی کشورمان طی گفت وگویی جزئیات بیشتری از نحوه خرابکاری اخیر در نیروگاه هسته ای نطنز ارائه کرد. ...