یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۴۴Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هم اکنون ظرفیت تولید نفت خام میدان نفتی منصورآباد به طور متوسط معادل 10 هزار بشکه در روز است که طبق برنامه ریزی های انجام شده با انعقاد قرارداد "طرح افزایش تولید میدان نفتی منصورآباد" تولید نفت این میدان به 25.5 هزار بشکه در روز افزایش خواهد یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس خام فروشی نفت و صرف درآمد آن برای تامین هزینه های جاری را ظلم بزرگی به کشور و حرکت در مسیر توسعه دانست و بر عدم اتکاء به نفت در بخش درآمدی بودجه سال آینده تاکید کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از قرار گرفتن طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار در نوبت رسیدگی کمیسیون خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 30 درصد ورودی انرژی نفت و گاز کشور تلف می شود، تاکید کرد: اصلاح الگوی مصرف یک اقدام ضروری است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حسین زاده، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با انجام برخی اقدامات مانند جلوگیری از خام فروشی و حمایت از سرمایه گذاران صنایع پایین دستی نفت؛ می توان به سلطه درآمدهای نفتی بر اقتصاد ایران غلبه کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگر قرار است به قوه مجریه کمک کنند چرا بدون حضور مسئولین امر تصمیم گیری می شود؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از وضعیت نامناسب مردم خوزستان در پی بارندگی های اخیر، گفت: رئیس جمهور در جریان این اتفاق نه تنها با مردم همدلی نکرد بلکه دستوری هم جهت رسیدگی به مشکلات نداد.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تعیین محورهای هفت گانه و آغاز بررسی سه جانبه روی این محورها در نخستین نشست کمیته کارشناسی مشترک حوزه انرژی خبر داد و گفت: ظرف دو هفته آینده دومین نشست کمیته کارشناسی مشترک حوزه انرژی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از قرار گرفتن طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار در نوبت رسیدگی کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها گفت: این قانون دست دولت را برای برخورد با رفتارهای طلبکارانه کشورهای بد عهد برجام باز می کند لذا دولتمردان باید از مجلس تشکر کند نه با اغراض سیاسی به آن بنگرد. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۷    
دبیر کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: ما می خواهیم این کالا ها را دسته بندی کنیم که چه کسی، چه کالایی را به چه دلیلی و برای کجا وارد می کند؟ آیا سازندگان داخل این توانایی را دارند که بتوان از توان آن ها برای تولید مشابه داخلی استفاده کرد؟
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده 6 طرح راهبردی لغو تحریم ها، به طرف های برجام دو ماه فرصت دادند تا به تعهدات خود عمل کنند.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در حالی براساس پیش بینی ها مقرر بود، طرح هر ایرانی، 20 لیتر بنزین امروز در مجلس مورد بررسی قرار گیرد که طراح این طرح از به تعویق افتادن آن خبر داده، بنابراین این طرح فعلا از دستور کار خارج شده است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳    
فریدون عباسی در واکنش اعتراضی به رئیس کمیسیون انرژی مجلس درباره یک ادعا در مورد شهید فخری زاده گفت: من تهدید می کنم.من اطلاعات دارم. برجامیان، شهید فخری زاده را مصادره نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از عدم اجرای قانون در خصوص افزایش 20 نفری تعداد نمایندگان هر 10 سال یک بار انتقاد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه مجلس برای اقدام راهبری در لغو تحریم ها دست دولت را باز خواهد گذاشت تا در مواجهه با کشورهای بدعهد در برجام طلبکارانه ظاهر شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه چگونگی توزیع درآمدهای ناشی از فرآورده های نفتی شفاف نیست، افزود: فقط شرکت ملی نفت می داند چقدر درآمد حاصل از فروش فرآورده های نفتی دارد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس و همین طور رئیس سابق سازمان انرژی اتمی: مصوبه روز گذشته مجلس درباره کاهش تعهدات برجامی ایران را بررسی و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز تلاش می کنند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می کنند، گفت: من تهدید می کنم اگر این طایفه و قبیله برجامی بخواهند این شهید بزرگوار را برای مطامع خود مصادره کنند من اقدام شدیدی خواهم کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهید فخری زاده ضمن توانایی در سرودن شعر و نویسندگی، علاوه بر قرآن بر حافظ نیز تسلط داشت و به نوعی پیرو مسلک حافظ بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهید فخری زاده توانست با استفاده از جایگاه و سمت خود جلوی افتضاح بیشتر برجامیان را بگیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ابراز مخالفت دولت با مصوبه مجلس دخالت درامور قوه مقننه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز تلاش می کنند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می کنند، گفت: در شروع دولت یازدهم با فخری زاده خوب برخورد نکردند و مزاحمت برای او و مجموعه زیر دست او ایجاد کردند.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
واکنش توئیتری فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی، به انتشار تصاویر اعطای نشان خدمت برجام به شهید فخری زاده توسط حسن روحانی.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس در واکنش به انتشار تصویری از تقدیر روحانی از شهید فخری زاده توئیت مهمی منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس پیشنهاد کرد که دولت و بخش های مسئول در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها علاوه بر کمیسیون امنیت ملی به کمیسیون انرژی مجلس گزارش دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۳    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: مباحث فنی و تخصصی هسته ای باید در این کمیسیون بررسی شودو نه در کمیسیون امنیت ملی؛ ضمن اینکه دولت باید علاوه بر کمیسیون امنیت ملی به اعضای کمیسیون انرژی هم گزارش دهد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با پیشنهاد جایگزین الیاس نادران در ماده 7 این طرح موافقت کردند. ...
نماینده مردم کازرون و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: شهید محسن فخری زاده نقشه راه صنعت هسته ای کشور را 25 سال پیش تهیه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای ایران تأکید کرد: برنامه های علمی- پژوهشی شهید فخری زاده را با قدرت پیگیری می کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: باوجود آنکه کالاهای بسیاری وارد کشور شدند و این اتفاق می توانست منجر به کاهش قیمت ها شود اما بانک مرکزی با جلوگیری از ترخیص کالاها سبب گرانی قیمت آن ها شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان - مالک شریعتی در پیامی در حساب توئیتری خود به انضمام فیلمی نوشت: آژانس بین المللی انرژی اتمی با شهید محسن فخری زاده دانشمند ممتاز و برجسته هسته ای و دفاعی کشورمان مصاحبه مکتوب کرده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فریدون عباسی در گفت وگو با میزان، پیرو ترور شهید مهدی فخری زاده ، گفت: به نظر می رسد پاسخ منطقی ما در قبال این ترور باید پاسخی علمی باشد بنابراین ما در تعمیق دانش علمی و فنی در کشور قدم برخواهیم داشت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با گذشت بیش از یک سال از بازگشت کارت سوخت و افزایش قیمت بنزین، اکنون خبر رسیده کمیسیون انرژی مجلس در حال بررسی طرحی است که به واسطه آن سهمیه بنزین نه به خودروها بلکه به همه افراد صرف نظر از اینکه مالک خودرویی باشند یا خیر، تعلق می گیرد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مشکل نوسانات برق در مناطق گرمسیری گفت: اردکانیان وزیر نیرو باید با حضور در مجلس در این زمینه پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است باید گازهای فلر به صورت رایگان در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد چراکه تنها در این شرایط گاز فلر به برق یا فرآورده تبدیل خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس می گوید:شهادت فخری زاده ها گواهی محکم بر ابطال اعتماد نامعقول به دنیای استکباری غرب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهید فخری زاده از حدود سال 82 که مذاکرات هسته ای با 3 کشور شروع شد، در رصد سرویس های خارجی و در لیست ترور بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون انرژی با همراهی سازمان انرژی اتمی طرحی تدوین خواهد کرد گفت: اولویت های کمیسیون انرژی توسعه فناوری هسته ای در زمینه های مختلف به منظور استفاده در زندگی مردم است تا مردم بتوانند از فناوری هسته ای در زندگی خود استفاده کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور سخنگوی سازمان انرژی اتمی و بحث و بررسی پیرامون طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: ممکن است مصاحبه ای با این شهید صورت گرفته شده باشد، اما این مصاحبه منجر به ترور ایشان نشده است اما به سازمان های جاسوسی و تروریستی این اطمینان را داده است که محسن فخری زاده وجود خارجی دارد و فقط یک اسم مستعار نیست از این رو همین داده کافی است برای یک ترور.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:برای پاسخگویی جدی و کوبنده به اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و همدستان منطقه ای آنها زمان را نباید از دست دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در جلسه امروز (دوشنبه) مصوب کردند که بوتان و پروپان به قانون تنفس خوراک توسعه پتروپالایشگاه ها افزوده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی : مشکل تامین ذخیره سوخت مایع نیروگاه های سوخت گیلان رفع شده است.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از تعیین تکلیف استخدام برخی از نیروهای وزارت نفت، تعیین اولویت های 4 سال آینده کمیسیون انرژی و بررسی اصلاح ساختار وزارت نفت با هدف تشکیل وزارت انرژی به عنوان اقدامات مهم کمیسیون متبوعش در 6 ماه گذشته یاد کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۵    
نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از پایین بودن سرانه مطالعه در کشور گفت: وزیر ارشاد باید با حضور در مجلس در این زمینه پاسخگو باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۹    
در دومین قسمت از سری جدید برنامه جهان آرا مطرح شد به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از برنامه تلویزیونی جهان آرا شب گذشته 8 آذر ماه با حضور سردار احمد وحیدی؛ وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
موسوی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: هفته گذشته شاهد بهره برداری از طرح های مهم صنعت نفت و پتروشیمی بودیم که این موضوع بیانگر آن است که جهش و توسعه این صنعت باوجود تحریم و مشکلات اقتصادی متوقف نشده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: آغاز غنی سازی 20 درصد، اخراج بازرسان آژانس و قطع همکاری با آنها و خروج از برجام را پیگیری می کنم و قطعا خون شهید فخری زاده هندسه حرکت مجلس در کارزار هسته ای را تغییر می دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت : از بیش از 2 میلیون خانه خالی در کشور مالیات اخذ می شود.