چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۵۹Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت سوخت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رضایی گفت: از هفتم آذرماه تاکنون حدود 100 هزار درخواست کارت سوخت المثنی دریافت کردیم که ظرف 10 روز آینده تحویل شرکت پست می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: هشدار پلیس فتا درباره واریز سهمیه اضافه سوخت
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد که اگر اختلالی در سامانه ثبت نام کارت سوخت المثنی وجود دارد، این اختلال ها از طرف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیست و مربوط به سامانه پلیس است؛ که باید از سوی ناجا بررسی و رفع شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان از اعلام آمادگی و توانایی این شرکت در تولید کارت های ملی و یا کارت سوخت با گرید جدید از پلی کربنات خبر داد و گفت: پتروشیمی خوزستان می تواند به عنوان اولین تولیدکننده پلی کربنات در کشور گرید جدید برای تولید کارت ملی را عرضه کند و در این زمینه هم توانسته است از نظر فنی به ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۰    
صدور کارت سوخت المثنی از امروز (دوشنبه 8 آذر 1400) امکان پذیر است، سامانه صدور کارت فعال شده و افرادی که کارت سوخت آنها مفقود شده است از امروز می توانند درخواست خود را با مراجعه به مراکز پلیس به علاوه ده در سطح کشور، ثبت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه صدور کارت سوخت المثنی از امروز (دوشنبه 8 آذر 1400) امکان پذیر است، گفت: با توجه به قطعی سامانه هوشمند سوخت رسانی در این مدت، صدور کارت ممکن است حدود 15 روز بیشتر از یک ماه، زمان ببرد.
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از آغاز دوباره ثبت نام کارت هوشمند سوخت المثنی در دفاتر پلیس +10 از امروز (دوشنبه، هشتم آبان ماه) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آغاز ثبت نام کارت های سوخت المثنی از امروز خبر داد و گفت: ثبت نام برای کارت سوخت المثنی که بعد از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت قطع شده بود، از امروز از سرگرفته شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۷    
از صبح امروز امکان ثبت نام متقاضیان صدور کارت سوخت المثنی برقرار می شود و دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: با حل شدن اختلال سامانه هوشمندسوخت، سامانه ثبت نام کارت سوخت المثنی پس از بازطراحی، از صبح فردا آماده فعالیت خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۲    
بنا بر اعلام شرکت ملی فرآورده های نفتی ایران ثبت نام کارت سوخت المثنی از فردا آغاز می شود و متقاضیان می توانند به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۰    
فرآیند ثبت نام برای دریافت کارت سوخت المثنی که از سوم آذرماه آغاز شده بود، فردا (24 آذرماه) به پایان می رسد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر سامانه هوشمند سوخت اعلام کرد: صدور کارت سوخت المثنی برای خودرو ها از 8 آذر آغاز می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مسعود رضایی در یک ارتباط زنده تلویزیونی اظهار داشت: پیرو جلساتی که ما با همکارانمان در پلیس راهور ناجا برای طراحی برنامه ارائه کارت المثنی سوخت در دفاتر پلیس + 10 داشتیم، بازبینی ها انجام شد و ظرف روز جاری تست های مربوط به آن انجام شد. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: پس از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت در روز چهارم آبان ماه سال جاری و رفع اختلالات ایجادشده در این سامانه، امکان ثبت درخواست کارت سوخت المثنی نیز با اختلال مواجه شد و تا امروز این امکان برای کسانی که به هردلیل کارت سوخت خود را از دست داده بودند، فراهم نبود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی استان البرز گفت: ارتباط سامانه صدور کارت سوخت المثنی تا پاکسازی کامل سامانه قطع است و کسانیکه که کارت سوختشان مفقود شده فعلا باید منتظر بمانند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز گفت: عدم تولید بنزین سوپر در پالایشگاه اراک باعث شد البرز برای چند روز با مشکل بنزین سوپر مواجه شود ولی خوشبختانه این مسئله حل شده و در حال حاضر روال به شکل قبل برگشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز گفت: تا دفع کامل آثار حمله سایبری نمی توانیم المثنی کارت سوخت صادر کنیم.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: 266 نماینده مجلس در نامه ای به رئیس قوه قضاییه رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در قرارداد گازی کرسنت را خواستار شدند. زنگنه همان وزیری است که خسارت بیش از 14 میلیارد دلاری کرسنت را به کشور تحمیل کرد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سامانه صدور کارت سوخت المثنی از هفته جدید شروع به کار می کند و واجدان شرایط می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 کارت سوخت المثنی خود را دریافت کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶    
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده های نفتی با اشاره به راه اندازی سامانه صدور کارت های سوخت گفت: با ممیزی هایی که توسط پدافند غیرعامل انجام شده ارتقای امنیت را در دستور قرار دادیم.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده های نفتی با اشاره به راه اندازی سامانه صدور کارت سوخت تا پایان هفته گفت: با ممیزی هایی که توسط پدافند غیرعامل انجام شده ارتقای امنیت را در دستور قرار دادیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۹    
مسعود رضایی، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: انشالله تا پایان هفته سامانه صدور کارت سوخت المثنی راه اندازی می شود لذا هم وطنانی که کارت های سوختشان مفقودشده می توانند به پلیس + 10 مراجعه کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مدیرسامانه هوشمند سوخت کشور از قطع ارتباط شرکت ملی پخش با دفاتر پلیس+ 10 به دلیل مسائل امنیتی خبر داد و گفت به زودی مشکل صدور کارت های هوشمند سوخت برای مردم برطرف می شود.
خبر معتبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه تمام تلاش این است که تا فردا بعد از ظهر همه هم وطنان از کارت سوخت خود استفاده کنند، گفت:شایعات گرانی بنزین صحت ندارد و سهمیه های بنزین افراد محفوظ است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۵   + ۸۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مسعود رضایی در یک ارتباط زنده تلویزیونی در مورد ثبت صدور کارت سوخت المثنی، اظهار داشت: یک سرویسی میان وزارت نفت و بانک اطلاعاتی پلیس راهور ناجا مشترک است و اختلال سراسری موجب شد که این ارتباط را به جهت حفظ امنیت دو سیستم قطع کنیم. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سامانه هوشمند سوخت اعلام کرد: در حمله سایبری اخیر به سامانه سوخت، برای حفظ امنیت ارتباط بین وزارت نفت و بانک اطلاعاتی پلیس راهور ناجا سرویس ویژه ثبت درخواست کارت المثنی سوخت قطع شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: اگر کارت سوختمان گم شد با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 می توانید برای کارت سوخت المثنی اقدام کنید.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مسعود رضایی مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به وضعیت صدور کارت هوشمند سوخت پرداخت و گفت: پس از اختلال ایجاد شده در فضای سایبری در 4 آبان ...
برترین ها / خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
ایلنا: بر اساس مصوبه هیئت وزیران به منظور قدردانی از همراهی هموطنان عزیز در جریان حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، هدیه ای به میزان ده لیتر به انواع خودروهای بنزین سوز (تک سوز و دوگانه سوز) و پنج لیتر برای موتورسیکلت ها ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از واریز سهمیه سوخت جبرانی به کارت سوخت دارندگان خودرو و موتورسیکلت در بامداد روز دوشنبه (اول آذرماه) خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: برخلاف ماه های گذشته که سهمیه بنزین ساعت صفر آخرین روز هرماه به کارت سوخت واریز می شد سهمیه ماه آذر ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد فردا اول آذر در کارت های هوشمند سوخت اعمال می شود. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سهمیه بنزین دارندگان وسایل نقلیه به همراه سهمیه جبرانی ناشی از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، امشب در کارت های هوشمند سوخت شارژ خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین آذر 1400 به اضافه سهمیه بنزین تشویقی، امشب به کارت های سوخت واریز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین آذر 1400 به اضافه سهمیه بنزین تشویقی، امشب به کارت های سوخت واریز خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۷۸ سایت دیگر  
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: ساعت 24 امشب، نهمین مرحله واریز سهمیه بنزین خودرو ها و موتورسیکلت ها ی ناوگان عمومی و شخصی در سال 1400 به کارت سوخت این دسته از رانندگان انجام می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از کاهش تدریجی سهمیه کارت سوخت وانت بارهای بنزینی در صورت شرکت نکردن در طرح رایگان تبدیل به دوگانه سوز تا سقف 120 و 60 لیتر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود گذشت بیش از سه هفته از هک شدن سامانه سوخت کشور، برخی اختلال های ناشی از این حمله، همچنان رفع نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۴    
اعضای هیئت دولت با اعطای سهمیه جبرانی بنزین به دارندگان کارت سوخت برای جبران هزینه وارده در دوره عدم دسترسی به سامانه هوشمند سوخت موافقت کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۲    
اعضای هیئت دولت با اعطای سهمیه جبرانی بنزین به دارندگان کارت سوخت برای جبران هزینه وارده در دوره عدم دسترسی به سامانه هوشمند سوخت موافقت کردند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، پس از هشت روز از وقوع اختلال در سامانه های هوشمند سوخت عرضه سوخت در کشور به روال عادی برگشت و تمام 4060 جایگاه کشور امکان عرضه بنزین یارانه ای و آزاد را پیدا کردند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
وزارت نفت را موظف شد؛ سهمیه جبرانی بنزین با قیمت هر لیتر 15 هزار ریال را به سهمیه ماهانه خودروها در آذر ماه 1400 صرفاً برای یک بار اضافه کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
هیات دولت در جلسه صبح روز چهارشنبه که به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، پس از بررسی برنامه ها و سوابق آقای اسماعیل زارعی کوشا، وی را به عنوان استاندار کردستان تعیین کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۶۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: اعضای دولت با اعطای سهمیه جبرانی بنزین به دارندگان کارت سوخت برای جبران هزینه وارده در دوره عدم دسترسی به سامانه هوشمند سوخت موافقت کردند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
هیئت وزیران با اعطای سهمیه جبرانی بنزین به دارندگان کارت سوخت برای جبران هزینه وارده در دوره دسترسی نداشتن به سامانه هوشمند سوخت موافقت کرد.