یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۳۳Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت سوخت»

عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۶   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: تغییر ساعات اداری موجب افزایش 11 درصدی بنزین در سطح تهران و افزایش 6 درصدی بنزین در سطح کشور بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت سه میلیارد و 639 میلیون ریالی سه کارگر جایگاه های سوخت همدان به دلیل سوء استفاده کارت های سوخت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان از محکومیت 42 میلیارد ریالی یک جایگاه دار سوخت به دلیل سوء استفاده از 61 کارت سوخت خبر داد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام کارت سوخت مراحل پیچیده ای ندارد، اما برخی افراد از آن بی اطلاع هستند. ما در این مقاله آموزش ثبت نام کارت سوخت با موبایل و اینترنت را ارائه می کنیم. با ما همراه باشید.
خبرگزاری میز نفت: به گزارش میز نفت حذف کارت سوخت را می توان سرآغاز بسیاری از اتفاقات نفتی بر شمرد که توسط بیژن زنگنه در دولت دوازدهم رقم خورد. این اتفاق در حالی رقم خورد که مقام معظم رهبری بارها از سیاست سهمیه بندی و عرضه بنزین با کارت سوخت تشکر و قدردانی کرده بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
متخلف قاچاق سوخت در بیرجند به پرداخت 7 میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۰    
نماینده مجلس دوازدهم: سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه باید متوقف شود تا از توزیع بی نهایت و یارانه ای بنزین جلوگیری و زنجیره قاچاق را محدود نماییم. افرادی که به سوخت بیشتری نیاز دارند، به جای سوختگیری با کارت جایگاه می توانند به سوخت های جایگزین نظیر CNG روی آورند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در سفر دو روزه خود به شهرستان ماکو با فرماندار این شهرستان در رابطه با وضعیت سوخت رسانی به شهروندان و وضعیت کنونی جایگاه های سوخت شهرستان ماکو دیدار و گفتگو کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از هدف گذاری منطقه بر پایش مستمر تراکنش کارت سوخت های شخصی و اضطراری در جایگاه های سوخت غرب خراسان خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش عصراقتصاد، جلیل سالاری، با بیان اینکه طی سه سال اخیر سالی حدود 3 میلیون کارت سوخت برای مردم صادر شد و به طور متوسط سالانه 5 میلیون لیتر به ظرفیت تولید بنزین کشور افزوده شده است، گفت: خودروهای ایرانی چه در بخش بنزین سوز و چه در بخش گازوئیل سوز پرمصرف هستند. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: مصرف روزانه بنزین و گازوئیل در بخش حمل و نقل کشور به ترتیب 118 میلیون لیتر و 65 میلیون لیتر است که می توان با استانداردسازی خودروها و خارج کردن خودروهای فرسوده از چرخه حمل و نقل، این ارقام را به نصف کاهش داد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه با اشاره به افزیش مصارف سوخت در بخش های مختلف منطقه تربت حیدریه تصریح کرد: توانستیم با فعالیت شبانه روزی در بخش حمل ونقل عملیات سوخت رسانی را به نحو مطلوبی انجام دهیم و هم اکنون منطقه تربت حیدریه با 317 نفتکش جاده پیما در مواقع نیاز از مبادی ...
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۱:۳۲    
به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی، استفاده از کارت سوخت از بیستم مردادماه اجباری می شود و و از این تاریخ تمام خودرو ها تنها با کارت می توانند سوخت دریافت کنند ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
استفاده از کارت سوخت شخصی به منظور جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت باعث می شود کشور در معرض خطر واردات سوخت قرار نگیرد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین تیرماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد جمعه (یکم تیر) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ شد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۷    
مدیر سامانه هوشمند کارت سوخت در خصوص مفقود شدن کارت سوخت و نحوه پیگیری آن توضیحاتی ارائه داد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۷    
سامانه اعلام خرابی کارت سوخت + لینک مستقیم
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۵    
تصادف عجیب و میلیاردی پورشه ماکان و تویوتا لندکروز در خیابان فرشته ببینید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۷:۲۶   + ۱۳۵ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین تیرماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد جمعه (یکم تیرماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود. این چهارمین سهمیه ماهانه سال 1403 است که به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز خواهد شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
صادقی، مدیر سامانه هوشمند کارت سوخت شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت: با همکاری نیروی انتظامی دوره تحویل کارت هوشمند سوخت به متقاضیان کمتر از 10 روز است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس گفت: وضعیت صدور کارت سوخت علی رغم آمادگی سایر دستگاه ها مساعد نیست و باید مشخص شود که چرا این کار متوقف شده است.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با حضور در نمایشگاه "شهید جمهور" آماده پاسخگویی به سؤالات مردمی در زمینه های مختلف به خصوص مسائل مربوط به کارت هوشمند سوخت است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس گفت: روحانی و زنگنه کارت سوخت را حذف کردند و بستر قاچاق سوخت را در این کشور فراهم کردند و باید این آقایان محاکمه شوند.
اقتصاد ایران: نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس گفت: وضعیت صدور کارت سوخت علی رغم آمادگی سایر دستگاه ها مساعد نیست و باید مشخص شود که چرا این کار متوقف شده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی کارت سوخت برای خودروهای بنزینی امکان پذیر شده و متقاضیان می توانند از طریق ثبت نام در سامانه مربوطه، درخواست خود را ثبت کنند؛ اما فرایند تولید کارت سوخت منوط به دریافت اطلاعات تکمیلی از نیروی انتظامی است که هنوز محقق نشده.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره درحال انجام است و متقاضیان می توانند با مراجعه به به آدرس اینترنتی FCS.niopdc.ir نسبت به ثبت درخواست کارت سوخت خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
درحال حاضر ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره درحال انجام است و متقاضیان می توانند با مراجعه به به آدرس اینترنتی FCS.niopdc.ir نسبت به ثبت درخواست کارت سوخت خود اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۶۵ سایت دیگر  
مالکان خودروهای نوشماره می توانند با مراجعه به سایت https://fcs.niopdc.ir درخواست کارت سوخت خود را ثبت کنند و از طریق همین سایت، روند صدور آن را پیگیری کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مصرف بنزین در فصل گرما مخصوصا در شهرهای جنوبی کشور به دلیل روشن شدن کولر خودروها، افزایش پیدا می کند. به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان ...
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان از تسهیل سوخت گیری با کارت آزاد جایگاه ها در بندرعباس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۰    
گرما و استفاده از کولرخودرو از یک سو و از دیگر سو افزایش مسافرت ها در تعطیلات پایان هفته علت شلوغی در برخی جایگاه های عرضه سوخت در شهر بندرعباس است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئله ناترازی بنزین، چالش اول دولت چهاردهم در حوزه انرژی خواهد بود. با وجود تصمیمات بسیار مهم در زمینه حل معضل ناترازی بنزین در دولت شهید رئیسی با سوئیچ کردن به سمت استفاده بسیار بالا و با ظرفیت حداکثری از CNG و همچنین نظارت بر مصرف سوخت با اعطای بدون معطلی کارت سوخت و حذف کارت سوخت جایگاه ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۵:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، مدیر منطقه هرمزگان گفت: در رصد میدانی جایگاه های عرضه سوخت مشخص شد بدلیل فرا رسیدن روزهای پایانی ماهو اتمام سهمیه یارانه ای ای ماهانه برخی از شهروندان ، متقاضی کارت سوخت آزاد در جایگاه های عرضه سوخت هستند ...
در حالی که بنابر وعده مسؤولان نفتی و فراجا قرار بود از ابتدای خرداد ماه ثبت درخواست کارت سوخت به صورت الکترونیکی انجام شود اما همچنان خبری از این موضوع نیست و تنها خودروهای نو شماره می توانند از این سامانه استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان از محکومیت 12 میلیارد ریالی یک راننده به دلیل سوءاستفاده از کارت سوخت خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۶    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از سال گذشته اعلام کرد که تصمیم دارد روند صدور درخواست کارت سوخت را اینترنتی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کارت سوخت که قرار بود از ابتدای سال جاری به صورت الکترونیکی صادر شود همچنین در پیچ و خم هماهنگی بین دستگاهی باقی مانده است.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، در پی اخبار مکرر انتشار شده در فضای مجازی شهرستان ماکو با عنوان نبود کارت آزاد بنزین در جایگاههای ماکو پاسخ داد: برابر قانون بودجه بندهای الحاقی 2 و 3 تبصره 14 در راستای بهبود نظام توزیع و بهینه سازی مصرف سوخت ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اینترنتی شدن ثبت درخواست کارت سوخت که قرار بود از اول خرداد اعلام شود برای بار دوم به تعویق افتاد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در نشست خبری:وقتی وارد مجموعه شدیم صف انتظار برای کارت سوخت 1.2 میلیون بود در حالی که تنها 9600 قطعه داشتیم. تمامی کارتخوان ها در داخل کشور بومی شد. در تمامی ترمینال های سوخت گیری خرابی 46 و 35 درصدی کارتخوان ها را به زیر 5 درصد رساندیم.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تبصره 14 از قانون بودجه سال 1402 کشور مقرر کرده که به منظور بهبود نظام توزیع بنزین و نفت گاز در کشور و کاهش قاچاق سوخت ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۸   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آغاز ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره خبر داد.
اقتصاد آنلاین / اهر خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۶۴ سایت دیگر  
اینترنتی شدن ثبت درخواست کارت سوخت که قرار بود از اول خرداد اعلام شود برای بار دوم به تعویق افتاد! این در حالیست که وزارت نفت تمام زیرساخت ها، دیتابانک و بسترهای لازم را از پلیس دریافت کرده است و حالا توپ اینترنتی شدن کارت سوخت در زمین وزارت نفت است
روزگار خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران: استفاده از پلاک موقت، برای افراد خارجی است که قصد دارند از کشور ما عبور کنند، یا ایرانی هایی که به صورت موقت در کشور حضور دارند.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۷    
قیمت برق مصرفی چنان پایین است که انگیزه ای نه تنها برای پرمصرفان که حتی کم مصرفان ایجاد نکرده. بزرگترین اشکال محرابیان اعمال محدودیت های بخش خانگی به صنعت بود. یارانه انرژی در بخش برق سالانه بیش از 15 میلیارد دلار برآورد شده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اینترنتی شدن ثبت درخواست کارت سوخت که قرار بود از اول خرداد اعلام شود برای بار دوم به تعویق افتاد! این در حالیست که وزارت نفت تمام زیرساخت ها، دیتابانک و بسترهای لازم را از پلیس دریافت کرده است و حالا توپ اینترنتی شدن کارت سوخت در زمین وزارت نفت است. ...