شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۳۱Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت سوخت»

اقتصاد 24   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان مشکین شهر از دستگیری باندی خبر داد که با جمع آوری کارت های سوخت خودروهای اسقاطی به قاچاق سوخت می پرداختند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نخعی گفت: واقعیت این است که محدودیت هایی در مصرف بنزین اعمال شده است، اما اگر بخواهیم این محدودیت را به افزایش قیمت بنزین ربط دهیم و بگوییم این اقدامات زمینه سازی افزایش قیمت است، درست نیست و ارتباطی بین این محدودیت ها و زمینه ساز بودن آن ها برای افزایش قیمت در آینده نزدیک وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 4 ماهه در صدور کارت سوخت خودروی صفر کیلومتر گلایه کرد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۵    
بازتاب ایلام/جمعی از رانندگان و مسافران با ارسال پیام های متعددی به این رسانه، از نبود کارت سوخت آزاد در برخی از جایگاه های سوخت در شهر ایلام به شدت گله مند بوده و می گویند:
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: با توجه به افزایش حجم ترددها همزمان با دهه پایانی صفر، کارت سوخت های آزاد در جایگاه های مسیر اصلی منطقه سبزوار 50 تا 100 درصد افزایش پیدا کرده است.
طرح پایش کارت سوخت به منظور کنترل و نظارت بر عرضه سوخت در جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی منطقه زاهدان درحال انجام است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه ضمن ابراز خرسندی از روند رو به افزایش استفاده شهروندان از کارت سوخت شخصی، گفت: از ابتدای فروردین ماه لغایت شهریور سال جاری بالغ بر 2600 فقره کارت هوشمند سوخت در سطح منطقه و شهرهای شمال استان، رمزگشایی شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان، مدارک مورد نیاز جهت ورود به طرح کدینگ کارت های هوشمند سوخت خودروهای بنزینی به شرح ذیل است: 1-اصل و کپی برگ سبز یا کارت خودرو 2-استعلام کارت هوشمند سوخت از پلیس +10 3-اصل و کپی کارت ملی مالک خودرو 4-اصل و کپی کارت سوخت خودرو ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان گفت: از همه افرادی که کارت سوخت آنها خارج از طرح کدینگ قرار گرفته درخواست داریم، به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در سطح استان مراجعه کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه ضمن ابراز خرسندی از روند افزایش استفاده شهروندان عزیز از کارت سوخت شخصی گفت: از ابتدای فروردین ماه لغایت شهریور سالجاری بالغ بر 2600 فقره کارت هوشمند سوخت در سطح منطقه و شهرهای شمال استان رمزگشایی شد است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پس از کش و قوس های فراوان و برگزاری چندین نشست، کارت سوخت صدها دستگاه کامیونت وارداتی در منطقه آزاد قشم فعال شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
لازمه بهره مندی از خدمات جایگاه های سوخت مستقر در سطح جزیره کیش، تهیه کارت سوخت شخصی توسط مالکان خودروها اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی جیرفت از توقیف 4 دستگاه خودروی سواری سوخت کش و کشف 69 قطعه کارت سوخت از آنان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان: مسافرانی که کارت سوخت شخصی ندارند، می توانند از کارت های سوخت اضطراری جایگاه ها استفاده کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بحث عرضه در بورس داخلی را نیز داریم که 90 درصد آن نفت سفید است. برخی صنایع نیز هستند که ماده اولیه برخی محصولات را تولید می کنند که نفت سفید، خوراک اصلی آنها است. در این حوزه، عرضه با توجه به تعداد مصرف کنندگان به صورت ماهانه یا فصلی است ...
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از وصول 50 درصد مطالبات وجوه مربوط به فروش سوخت به شرکت های هواپیمایی و تغییر شیوه فروش سوخت از اعتباری به پیش خرید در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: با امضای قراردادهای پرشمار برای تأمین کارت و تجهیزات سامانه هوشمند سوخت که با شرکت های داخلی امضا شده ...
مجتبی شکوری ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان در جلسه ناوگان حمل و نقل که ظهر روز گذشته 11 شهریور برگزارشد؛ با اشاره به افزایش مسافرت ها در روزهای پایانی فصل تابستان بر استفاده از کارت سوخت شخصی در جایگاهها تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از مشکلات طرح کدینگ کارت های هوشمند سوخت خودرو در شهرستان بم گلایه کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد، مشکل تایید استاندارد 996 دستگاه کامیونت در شهرستان قشم حل شد. به گزارش صبح ساحل، مهدی دوستی افزود: این خودرو ها پارسال وارد منطقه آزاد شده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از ارسال کارت های سوخت اضافی به مرز های غربی کشور خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۸    
کارت سوخت آن دسته از رانندگان و مالکان اتوبوس که در طرح جابجایی زائران اربعین شرکت دارند، شارژ شد.
سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از افزایش فروش بنزین با کارت سوخت شخصی خودرو در سطح استان خبر داد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت درباره برنامه دولت برای بنزین در سال جاری توضیحاتی ارائه کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تاکنون هیچ طرحی در زمینه تجمیع کارت های بانکی با سایر کارت های هوشمند هویتی یا خدماتی نظیر کارت ملی یا کارت سوخت پیاده سازی و اجرایی نشده است، محمدرضا مانی یکتا مدیر اداره نظارت بر نظام های پرداخت بانک مرکزی با بیان این خبر افزود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: تعداد کارت های اضطراری موجود در جایگاه ها را افزایش داده ایم تا مردم در سوخت گیری با مشکلی مواجه نباشند.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۲:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی اظهار کرد: محدودیتی در حوزه سوخت گیری جایگاه ها وجود ندارد و کارت های اضطرار را افزایش داده ایم تا مشکلی ایجاد نشود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با تأکید بر اینکه سیاست ها در کنترل مصرف سوخت، غیرقیمتی و پایشی بوده است، گفت: تکلیف قانون بود که در این شرایط از سیستم کارت شخصی استفاده شود، نگاه این بود که بتوانیم پایش را انجام دهیم و هیچ برنامه ای برای تغییر قیمت وجود نداشت.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه "هیچ افزایش قیمتی در مورد بنزین مورد نظر نیست و برنامه ای در این زمینه وجود ندارد"، گفت: شایعات گاه و بیگاه افزایش نرخ بنزین، عمدتا از رسانه های خارجی و بیگانه با نیت های سوء، مطرح می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رانندگان: چند ساعت در این جایگاه عرضه سوخت معطل شدیم، اما کارت سوخت وجود ندارد. می گویند کارت سوخت آزاد نداریم و ما هم نمی توانیم نفت گاز (گازوئیل) بزنیم.متصدی پمپ بنزین هم می گوید شرکت ملی نفت، کارت های سوخت آزاد را جمع آوری کرده و کسی هم جوابگو نیست.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، مالکان خودرو ها در صورت جا گذاشتن کارت سوخت شخصی خود در جایگاه ها می توانند به این سامانه به آدرس www.scs.niopdc.ir مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در صورتی که مدارک و مستندات صاحبان موتورسیکلت توسط پلیس +10 تایید شود، شرکت ملی پخش هیچ محدودیتی برای صدور کارت سوخت برای موتورسیکلت ها نداشته و کارت سوخت در اختیار این مالکان قرار می گیرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: کمبود سوخت به گازوئیل رسیده است. طوری که در روزهای اخیر برخی رانندگان خودروهای سنگین از عدم شارژ کارت سوخت گازوئیل خود خبر داده اند. اما ماجرا چیست؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، مالکان خودروها در صورت جا گذاشتن کارت سوخت شخصی خود در جایگاه ها می توانند به این سامانه به آدرس www.scs.niopdc.ir مراجعه و با وارد کردن شماره VIN خودرو، از محل کارت سوخت مطلع شوند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، فریدون یاسمی بیان داشت: عملیات سوخت رسانی با هدف تسریع در ارائه خدمات به شهروندان و تقلیل زمان سوخت گیری به صورت مستمر و شبانه روزی در حال انجام است و تیم های نظارتی با حضوری همه جانبه بر این کار مهم نظارت دارند. ...
رییس صنف جایگاهداران کشور گفت: کسی منکر کنترل مصرف نیست ولی مصرف کننده واقعی و جایگاه های سوخت نباید در سراسر کشور قربانی راهکارهای سلبی و محدودیت ها شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۳:۰۰    
چهارمین جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی پخش فرآورده های نفتی گفت:باتوجه به حجم بالای زائرین و افزایش تردد در مسیر های منتهی به مرز 5 کارت سوخت ویژه زائرین اربعین به این جایگاه ها افزوده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۳    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد مشکلات اجرای طرح کدینگ کارت هوشمند سوخت، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۷:۵۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون یک هزار و 354 کارت سوخت در باجه های پست استان معطل مانده اند.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
اوجی وزیر نفت گفت: واردات بنزین از روسیه را تکذیب می کنیم. در تمامی جایگاه های بنزین کشور عملیات سوخت گیری و سوخت رسانی انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اداره شماره گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از حل مشکلات مربوط به کارت سوخت صدها کامیونت وارداتی شماره گذاری شده در منطقه آزاد قشم تا حداکثر 48 ساعت آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سامانه هوشمند کارت سوخت گفت: هدف از اجرای طرح کدینگ مدیریت مصرف سوخت، صیانت از سرمایه های ملی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فراورده های نفتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان گفت: اجرای طرح کدینگ کارت سوخت از ورود کارت های مهاجر به استان کرمان جلوگیری کرد بخش عمده ای از کارت های قاچاق از چرخه خارج شده است.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۱۰    
رفع مشکل بومی هایی که کارت سوخت هوشمند شان از استان های دیگر هست. به گزارش پایگاه خبری مکران ، با توجه به اجرای طرح کدینگ مربوط به سهمیه بنزین ، کلیه افراد بومی شهرستان های فوق که خودروهای آنها با مشکل و محدودیت دریافت سوخت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۸    
شاهرود- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: طی یک سال گذشته 500 میلیون لیتر بنزین و 610 میلیون لیتر گازوئیل در استان سمنان مصرف شده است.