سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۴:۰۱Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت های سوخت»

ایتنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - معاون فنی و بازرگانی شرکت پست گفت: تقریبا 3 میلیون و 630 هزار کارت از ابتدای سال به ما تحویل داده شده و درحال حاضر کمتر از 10 درصد کارت ها در باجه های معطلی است که عمده آن برمی گردد به نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت کارت های سوخت هم با این هدف انجام می شود که متوجه شویم، هر تراکنش، مربوط به کدام پلاک خودرو است و خودروهای از رده خارجی که کارت سوخت فعال دارند را شناسایی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۶:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته خبری مبنی بر باقی ماندن حجم زیادی از کارت های سوخت در شرکت ملی پست منتشر شد که معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست می گوید چند موضوع در این زمینه موثر بوده است و می توان به نشانی اشتباه و مسئله پرداخت اشاره کرد.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون فنی و بازرگانی شرکت پست گفت: تقریبا 3 میلیون و 630 هزار کارت از ابتدای سال به ما تحویل داده شده و درحال حاضر کمتر از 10 درصد کارت ها در باجه های معطلی است که عمده آن برمی گردد به نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا: پلیس در ارسال اطلاعات خودرو ها به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای صدور کارت سوخت کوتاهی نکرده است و شرکت نفت در حوزه تامین تراشه مورد نیاز برای تولید کارت های سوخت مشکل دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: پلیس در ارسال اطلاعات خودرو ها به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای صدور کارت سوخت کوتاهی نکرده است و شرکت نفت در حوزه تامین تراشه مورد نیاز برای تولید کارت های سوخت مشکل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: پلیس در ارسال اطلاعات خودرو ها به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای صدور کارت سوخت کوتاهی نکرده است و شرکت نفت در حوزه تامین تراشه مورد نیاز برای تولید کارت های سوخت مشکل دارد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در حال اجرای فرآیند آزمایشی هستیم که بتوانیم از کارت بانکی هم بجای کارت سوخت استفاده کنیم؛ این کار نیاز به دریافت اطلاعات مربوط به خودرو و الحاق آن به سامانه هوشمند سوخت دارد که کارهای نرم افزاری آن انجام شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: اطلاعات مربوط به خودرو ها را برای جایگزینی کارت های بانکی با کارت های سوخت در اختیار نداریم.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
هیچ تغییری در کم و کیف سهمیه واریزی به کارت های سوخت صورت نگرفته و رویه گذشته همچنان جاری است.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که او سهمیه بندی بنزین را قبول می کند، اما این روش بدون در نظر گرفتن باید ها برای او قابل قبول نیست. ...
وارش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از صدور کارت های سوخت ویژه ترانزیت با هدف رفع مشکلات خودرو های ترانزیتی خبر داد.
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حدود یک سال پیش یعنی در شهریورماه 1401، سهمیه بنزین آزاد در کارت های سوخت از 300 لیتر به 150 لیتر کاهش یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه شرکت پخش فراورده های نفتی خراسان رضوی گفت: استفاده از کارت سوخت شخصی منجر به سامان دهی کارت های سوخت آزاد جایگاه ها و بهبود نظام توزیع خواهد شد. اکنون 60 درصد در جایگاه های پمپ بنزین از کارت شخصی استفاده می کنند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
احمد مجرد افزود: سهمیه یارانه ای 60 لیتری بنزین کارت های سوخت شخصی تا 9 ماه قابل ذخیره است اما سهمیه 150 لیتری آزاد شارژ شده پایان هر ماه در صورت عدم استفاده باطل و مجددا در ابتدای ماه بعد شارژ می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد سهمیه بندی بنزین پذیرفته می شود اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست. ...
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در میزان سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست .
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار ضد و نقیض در رابطه با جمع آوری کارت سوخت جایگاه داران گفت: لازم است وزارت نفت وضعیت اجرای طرح ساماندهی کارت های سوخت آزاد جایگاه داران شفاف سازی کند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱    
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور گفت: درباره کارت های سوخت اتفاقی نیفتاده و همچنان 60 لیتر سهمیه ای و 150 لیتر بنزین آزاد در آنها موجود است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس صنف جایگاه داران سوخت می گوید: تغییر جدیدی در خصوص سهمیه بنزین و افزایش قیمت بنزین اعمال نشده است و به لحاظ فنی و اجرایی این موضوع صحت ندارد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران:بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رضانواز سخنگوی صنف جایگاه داران گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم : رضا نواز، سخنگوی صنف جایگاه داران در خصوص اینکه آیا در زمینه سهمیه بندی بنزین اتفاق جدیدی رخ داده، گفت: هیچ اتفاق جدیدی در خصوص شارژ کارت های سوخت مردم اتفاق نیفتاده است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج روابط عمومی شرکت پخش فراورده های نفتی استلن کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای نوشت: به منظور بهبود نظام توزیع سوخت ، جلوگیری از قاچاق و جابجایی سوخت از هموطنان بویژه مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد درخواست داریم در هنگام مراجعه به جایگاههای سوخت از کارت سوخت شخصی ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به استقبال خوب مردم این منطقه در استفاده از کارت های سوخت شخصی گفت: این کارت ها در ابتدای هر ماه 210 لیتر (150 لیتر آزاد و 60 لیتر سهمیه) شارژ می شوند البته سهمیه آزاد آن در پایان ماه در صورت استفاده یا عدم استفاده، صفر می شود.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به استقبال خوب مردم این منطقه در استفاده از کارت های سوخت شخصی گفت: این کارت ها در ابتدای هر ماه 210 لیتر 150 لیتر آزاد و 60 لیتر سهمیه) شارژ می شوند البته سهمیه آزاد آن در پایان ماه در صورت استفاده یا عدم استفاده، صفر می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۷۰ سایت دیگر  
احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به استقبال خوب مردم این منطقه در استفاده از کارت های سوخت شخصی گفت: این کارت ها در ابتدای هر ماه 210 لیتر 150 لیتر آزاد و 60 لیتر سهمیه) شارژ می شوند البته سهمیه آزاد آن در پایان ماه در صورت استفاده یا عدم استفاده، صفر می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی با اشاره به اینکه کارت های سوخت ثبت نام شده از سوی مالکان خودرو به درب منزل آن ها ارسال می شود، گفت: در حال حاضر دو هزار و 500 کارت سوخت در شرکت پست منتظر دریافت از سوی مردم هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه جایگاه داران سوخت کشور گفت: استقبال مردم در استفاده از کارت سوخت شخصی برای سوختگیری بنزین آزاد بیشتر شده اما فرایند جمع آوری کارت آزاد جایگاه ها نیاز به فرآیندی 6 ماهه دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۷۹ سایت دیگر  
در سومین ماه سال 1402، میزان 60 لیتر سهمیه بنزین ماهانه به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز می شود، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مهر : 60 لیتر سهمیه بنزین خرداد خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد (یکم خرداد) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
مدیر شرکت ملی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، ضمن ابراز خرسندی از اجرای بهبود نظام توزیع و همکاری خوب شهروندان عزیز در راستای استفاده از کارت سوخت شخصی گفت: از ابتدای اجرای طرح بهبود نظام توزیع و ساماندهی کارت های سوخت آزاد جایگاه های منطقه ارومیه ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اعزام بیش از 1000 بازرس به جایگاه های سوخت سراسر کشور به منظور نظارت بر طرح سامان دهی کارت های سوخت آزاد جایگاه داران خبر داد و اعلام کرد: به ازای هر سکو، یک یا دو کارت سوخت اضطراری و به هر سکوی موتورسیکلت در جایگاه ها نیز یک کارت سوخت اختصاص داده شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۸۰ سایت دیگر  
کارت های سوخت جایگاهداران در حال جمع آوری بوده که این موضوع اهمیت پیگیری مالکان خودرو برای دریافت کارت سوخت را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
مدتی است که کارت سوخت یکی از دغدغه های مالکان خودرویی که کارت سوخت شخصی ندارند، شده است. طبق اعلام تا این لحظه380 هزار درخواست صدور کارت سوخت وجود دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
تصمیم شورای پول و اعتبار در رابطه با دریافت کارمزد از کارت خوان ها موجب جمع آوری کارت خوان ها در جایگاه های سوخت خواهد شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در نشست خبری، افزایش قیمت بنزین را تکذیب کرد. به گفته علی اکبر نژادعلی هیچگونه برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در بودجه 1402 تعریف نشده است. به عقیده نژادعلی هیچگونه ناترازی در تولید و مصرف بنزین نداریم و به واردات هم اعتقادی نداریم ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در ابتدای سال جاری طرح جمع آوری کارت های سوخت جایگاه داران را با هدف جلوگیری از قاچاق سوخت اجرا کرد. براساس این طرح قرار شد به ازای هر سکو ...
با توجه به کسری روزانه 13 میلیون لیتری بنزین در کشور، دولت سیزدهم 2 راهکار غیرقیمتی کاهش سهمیه دوم بنزین کارت سوخت شخصی و سامان دهی کارت سوخت جایگاه ها را برای مقابله با قاچاق بنزین اجرایی می کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
برای کارت های سوخت آزاد که جایگاه های سوخت از آن ها استفاده میکنند، سقف سوختگیری تعیین شد. این را سخنگوی صنف جایگاه داران اعلام کرد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: همزمان با اجرایی شدن طرح محدود کردن کارت های سوخت جایگاه ها، زمزمه هایی مبنی بر امکان افزایش قیمت بنزین مطرح شده است ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۷   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران گفت: پیش بینی ما این است میزان استفاده مردم از کارت سوخت شخصی برای سوخت گیری با نرخ آزاد، در ماه جاری و ماه آینده باز هم بیشتر خواهد شد و این سیر صعودی است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
محمد صادقی، سخنگوی صنف جایگاه داران گفت: با اجرای طرح ساماندهی کارت های سوخت آزاد جایگاه داران، در کلانشهرها به ازای هر سکو در جایگاه های پرتردد، دو کارت سوخت آزاد و در بقیه نقاط، به ازای هر سکو یک کارت آزاد سوخت در جایگاه ها موجود است.