چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۴:۱۱Apr 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت های سوخت»

روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت گفت: بیش از 90 درصد مردم کارت سوخت شخصی دارند که 70 درصد از کارت سوخت خود استفاده می کنند. به گزارش صبح ساحل، به نقل از باشگاه خبرنگاران، رضا نواز ، سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت گفت: در حال حاضر مصرف سوخت در کشور بسیار بالا است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:بامداد امروز (یکم اردیبهشت ماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ شد این دومین سهمیه ماهانه سال 1403 است که به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۷    
سهمیه بنزین اردیبهشت سهمیه بنزین اردیبهشت 1403 در کارت های سوخت شخصی افراد شارژ شد. 60 لیتر سهمیه بنزین 1500 تومانی ماشین های سواری بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته بامداد شنبه، یکم اردیبهشت واریز شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
بامداد امروز (یکم اردیبهشت ماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ شد این دومین سهمیه ماهانه سال 1403 است که به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
سهمیه بنزین اردیبهشت سهمیه بنزین اردیبهشت 1403 در کارت های سوخت شخصی افراد شارژ شد. 60 لیتر سهمیه بنزین 1500 تومانی ماشین های سواری بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته بامداد شنبه، یکم اردیبهشت واریز شد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۷۰ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین اردیبهشت ماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت 24 امشب در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ شد. به گزارش گروه اقتصادی حیات ...
سهمیه های بنزین اردیبهشت ماه خودروهای شخصی و عمومی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد امروز (یکم اردیبهشت ماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حذف کارت سوخت جایگاها از اخبار داغ این روز ها است، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۷    
با خبر وزیر نفت مبنی بر جمع آوری کارت های سوخت از جایگاه ها سوالاتی در ذهن شهروندان ایجاد شد که پاسخ این سوالات را از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی جویا شده و منتشر کرده ایم. در ادامه سوالات و پاسخ دریافتی از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی را می خوانید: _ من حدودا 5 ساله رمز [...]
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
کارت های سوختگیری جایگاه ها جمع می شود یا نه؟ فعلا قرار نیست این کارت های سوخت جمع شود اما محدودیت قطعی است و این احتمال که جایگاه داران به صاحبان وسایل نقلیه بدون کارت سوخت بگویند کارت جایگاه نیست، جدی است. فعلا تا تیرماه خبر محدودیت سوخت گیری با کارت های جایگاه چالش اصلی مردم خواهد بود.
ملیت   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
با خبر وزیر نفت مبنی بر جمع آوری کارت های سوخت از جایگاه ها سوالاتی در ذهن مخاطبان ایسنا ایجاد شد که ایسنا پاسخ این سوالات را از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی جویا شده و منتشر کرد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی نخعی گفت: جمع آوری کارت های سوخت به شکلی که در جامعه تصور می شد نیست. کارت های سوخت به صورت محدود در جایگاه ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اخیرا مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی از صدور 10 روزه کارت های سوخت خبر داده است و این شائبه ایجاد شده که آیا دولت دنبال افزایش قیمت بنزین است؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۷    
ساری- رجب پور، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی مازندران - ساری گفت: کارت های سوخت اضطراری در جایگاه ها کامل جمع آوری نشده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در اقتصاد و بازار ایران چه می گذرد؟ چالش اول بسیاری این روزها تاخیر در دریافت کارت سوخت است اما جعفر سالاری مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی می گوید: با فراجا حرف زده ایم و قرار شده تا کارت های سوخت را 10 روزه به دست مردم برسانیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت 15 فروررین خبر داد که تا چند روز آینده همه کارت های موجود در جایگاه های سوخت جمع آوری شده و توزیع بنزبن فقط با کارت های سوخت شخصی میسر می گردد ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۲:۳۱    
وزیر نفت نیمه های فروردین ماه، اعلام کرد قرار است از 10 روز آینده، کارت های سوخت آزاد که در جایگاه ها وجود دارد، جمع آوری شود. اعلام خبری که پیش بینی کارشناسان درباره سال بنزینی دولت را خیلی زود محقق کرد.
جعفر سالاری نسب گفت: درخواست ما این است که مردم در استفاده از کارت های سوخت شخصی همراهی کنند؛ زیرا، هدف گذاری برای کارت های جایگاه ها این است که در شرایط اضطرار مورد استفاده قرار بگیرند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۶:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر نفت نیمه های فروردین ماه، اعلام کرد قرار است از 10 روز آینده، کارت های سوخت آزاد که در جایگاه ها وجود دارد، جمع آوری شود. اعلام خبری که پیش بینی کارشناسان درباره سال بنزینی دولت را خیلی زود محقق کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی جایگاه داران سوخت گفت: برنامه ای برای جمع آوری کارت های سوخت وجود ندارد و متناسب با میزان مصرف و تقاضا کارت سوخت در جایگاه ها قرار می گیرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۶    
سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت: فعلا کارت های سوخت جمع آوری نمی شود
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، رضا نواز افزود: تا قبل از آغاز سال جدید در کلان شهر ها و استانهای مرزی، در هر جایگاه، یک کارت سوخت و یا اصلا کارت سوختی وجود نداشت ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه دارای سوخت گفت: فعلا برنامه ای برای جمع آوری کارت های سوخت وجود ندارد./چندثانیه
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۷    
در پی انتشار اخباری مبنی بر جمع آوری کارت های سوخت جایگاه داران مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شفاف سازی کرد و به رانندگان اطمینان داد که تا اطلاع ثانوی کارت های جایگاه ها جمع آوری نخواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با تأکید بر استفاده حداکثری از کارت های سوخت شخصی گفت: کارت های سوخت جایگاه ها نیز همچنان فعال است اما تأکید بر استفاده حداکثری از کارت های سوخت شخصی است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
متاسفانه از ابتدای سال 1402 سهمیه ی سوخت رانندگان تاکسی های اینترنتی -باوجود مصوبه ی تصویب شده در سال 1398- قطع شده است و کاربران راننده اسنپ برخلاف حق قانونی شان بیش از یک سال است که از دریافت سهمیه ی سوخت محروم شده اند.
وانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۰۹ سایت دیگر  
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا زمانی که دولت تصمیم خاصی در زمینه مصارفی که بیشتر از سهمیه کارت وجود دارد؛ اتخاذ نکند، کارت های جایگاه داران کلا جمع آوری نمی شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: کارت های سوخت جامانده در جایگاه ها در سامانه رهگیری کارت سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی قابل پیگیری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تصمیم اخیر دولت برای قطع سهمیه بنزین شرکت های حمل و نقل اینترنتی مانند اسنپ، موجب نگرانی هایی در میان شهروندان و فعالان این صنعت شده است. این اقدام، که به نظر می رسد در پاسخ به مسائل ناترازی مصرف بنزین و تلاش برای کاهش هزینه های دولتی اتخاذ شده ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
گسترش پدیده کارت فروشی یا بنزین فروشی توسط افرادی که بنا به هر دلیلی، نسبت به باقی افراد کمتر بنزین مصرف می کنند یا نیاز دارند، سربار شدن مسافران بیشتر در خطوط حمل ونقل عمومی ناکارآمد فعلی ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با رد شایعه جمع آوری کارت های سوخت آزاد اضطراری از جایگاه ها گفت: تغییری در رویه نداده ایم و کلیه جایگاه های سوخت منطقه از کارت سوخت آزاد اضطراری برخوردار می باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱۸۳ سایت دیگر  
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: افراد می توانند در صورت مفقودی کارت در جایگاه ها، تازه ترین وضعیت کارت سوخت خود را از طریق سامانه ردیابی کارت های گم شده ردیابی کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از الزام استفاده از کارت های سوخت شخصی به جای کارت های آزاد جایگاه ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور در رابطه باجزئیات سهمیه بندی بنزین شفاف سازی کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: در روز گذشته در برخی دفاتر پلیس 10+ اختلال در روند فعالیت ثبت درخواست کارت سوخت به وجود آمده و امکان ثبت درخواست برای تعداد زیادی از مراجعه کنندگان وجود ندارد که باید توسط پژوهش توسعه ناجی این اختلال برطرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بعد از اعلام خبری مبنی بر اعمال محدودیت برای کارت های سوخت اضطراری در جایگاه ها از سوی وزیر نفت، سوالاتی در ذهن مردم ایجاد شده است؛ ایسنا قصد دارد تا با اطلاع از ابهامات و سوالات مخاطبان،به همه این سوالات از طریق شرکت ملی پخش فراورده های نفتی پاسخ شفاف بدهد.
صمت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
جواد اوجی، وزیر نفت اعلام کرد مصرف بنزین در ایام عید، کمابیش نزدیک به 6 تا 7 میلیون لیتر نسبت به سال گذشته رشد کرده است. قانون گذار در قانون بودجه 1403، وزارت نفت را مکلف کرده تا 95 درصد عملیات سوخت گیری از طریق کارت های سوخت شخصی افراد انجام شود؛ بنابراین با اطلاع رسانی هایی که انجام گرفته است ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
استفاده حداکثری از کارت سوخت شخصی به معنای جمع آوری کامل کارت سوخت آزاد جایگاه ها نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود چگونگی اجرای طرح اجباری شدن استفاده از کارت های سوخت شخصی در سوختگیری بنزین و نفت و گاز را اعلام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۷    
به گزارش زیرنویس، به نقل از پلیس کرمان، سرهنگ مهدی پورامینایی اظهارداشت: ماموران پاسگاه امیرآباد با اقدامات اطلاعاتی از وجود یک محل دپو (انبار) سوخت قاچاق در مجاورت یکی از پمپ های بنزین منطقه مطلع و با بررسی دقیق تر متوجه شدند مسئول جایگاه با استفاده از کارت های سوخت جعلی اقدام به انتقال سوخت قاچاق ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: یکی از موضوعاتی که بلافاصله پس از تعطیلات نوروز امسال از سوی جواد اوجی، وزیر نفت در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران مطرح شد مربوط به نحوه استفاده از کارت های سوخت بود . جواد اوجی در این خصوص اعلام کرد؛ در قانون بودجه 1403 قانونگذار، وزارت نفت را مکلف کرده است که [...]
سخت افزار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اخبار و شایعات مختلف پیرامون جمع آوری کارت های سوخت جایگاه ها، باعث ایجاد ترس و نگرانی در بین مالکان خودروها و در نتیجه داغ شدن بازار خرید و فروش کارت سوخت شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اظهار داشت که اعداد و ارقامی که برای کارت های سوخت مطرح می شود، واقعیت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از اعلام وزیر نفت مبنی بر تکلیف این وزارتخانه بر انجام 95 درصد سوخت گیری با استفاده از کارت های سوخت شخصی؛ شایعه ای با عنوان جمع آوری کارت سوخت جایگاه مطرح شد و برخی رسانه ها اقدام به انتشار اخبار خرید و فروش کارت سوخت کردند که این موضوع صحت ندارد و توسط مسوولان تکذیب شد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه روال استفاده از کارت سوخت، همانند قبل ادامه دارد، گفت: طبق گزارش شرکت پخش فرآورده های نفتی، افراد از کارت های سوخت خود استفاده نمی کنند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۹۹ سایت دیگر  
جعفر سالاری نسب اظهار داشت: اعداد و ارقامی که برای کارت های سوخت مطرح می شود، واقعیت ندارد و اصلا منطقی نیست که شخصی بخواهد تا 20 میلیون تومان برای کارت سوخت هزینه کند. ...