دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۴۹Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سال جدید»

هشدار نیوز   ۴۱ دقیقه پیش    
برترین ها: حالا که سال رو به پایان است چه احساسی دارید؟ هیجان زده اید، پریشانید؟ بی تفاوت و بیخیالید؟ با وجود تمام بدوبدو های روز های آخر سال عقیده داریم باز هم می توانید سال جدید را با آرامش و آمادگی کامل شروع کنید تا از همان لحظات آغازین سال نو ...
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسکندرپور گفت: در فروردین 1400 هیچ گونه نیرویی جذب شهرداری شیراز نشده است و از ابتدای سال تاکنون تنها 6 نیرو جذب شهرداری شیراز شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: در استان قم 270 هزار دانش آموز داریم و برای شروع سال تحصیلی جدید هم 10 هزار دانش آموز جدید اضافه خواهند شد که در مجموع آمار قم به 280 هزار دانش آموز می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان از رویکرد جدید در برگزاری برنامه های شب طنز حوزه هنری خبر داد و گفت: در این برنامه که اولین شب طنز حضوری در سال جدید است با دیدگاهی جدید به اجرای شب طنز خواهیم پرداخت.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۲    
بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند در دو سال گذشته نرخ ارز تعیین کننده قیمت محصولات خودرویی در بازار بود، حال آن که در سال جدید به نظر می رسد خودرو تبعیتی از ارز ندارد و کاهش انتظارات تورمی نیز قادر به معجزه گری در این بازار نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۱۸    
به همت مسجد حضرت رقیه (س) اولین اردوی خارج از شهر این مسجد در سال جدید با همکاری اعضای کانون فرهنگی و پایگاه مقاومت بسیج ثقلین برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۸    
حجت الاسلام پیروز گفت: در سال پیش رو کرسی هایی در نظر گرفته شده است که از نظر اهمیت باید گفت کرسی مبانی نظام اداری از منظر آموزه های اسلامی جایگاه خاصی دارد و با توجه به لزوم تحول در نظام اداری که اصلی ترین اقدام دولت سیزدهم است، بسیار مورد توجه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در هفته جاری، رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس حاضر می شود تا اولویت های تقنینی و نظارتی این کمیسیون در سال جدید کاری بررسی شود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۸    
مدیرعامل شرکت مسیح سرب ایرانیان گفت: بسیاری از واحدهای صنعتی بعد از آغاز سال جدید و افزایش قیمت گازبها، نزدیک به 70 درصد از نیروهای خود را تعدیل کردند و همچنین شیفت های کاری خود را کاهش دادند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۸    
برترین ها: از روز شنبه شانزدهم فروردین ماه، همگام با آغاز فعالیت برخی صنوف و ادارات، طرح ترافیک 99 اجرایی خواهد شد. طرح ترافیک در سال جدید نسبت به سال 1398 تغییراتی کرده است که موجب طرح سوالات بسیاری از سوی شهروندان شده ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۲    
سال جدید را باید متفاوت تر از هرگونه پیش بینی به حساب آورد. دلیل این امر نیز به این خاطر است که پاندمی کرونا، همه چیز را دستخوش تغییر کرده است. در این راستا نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که این شرایط سخت، برای تمامی کسب و کارها بوده و با نگاهی هوشمندانه می توان از بازار کم رقیب ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
هفته آتی رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس حاضر می شود تا اولویت های تقنینی و نظارتی این کمیسیون در سال جدید کاری بررسی شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون هندبال گفت: در سال جدید برای تیم ملی هندبال بانوان به جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا 40 روز اردو برگزار کرده ایم.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سید مجید اعتصامی دبیر اتحادیه صنایع مبل استان اصفهان، گفت: بزرگترین دغدغه فعلی صنف تولید و فروش مبل در بازار اصفهان کمبود چوب و افزایش بی منطق قیمت آن است. او افزود: این دو مشکل اساسی، قیمت مبل تولیدی در بازار اصفهان را در سال جدید نسبت به دو سال گذشته 130 درصد افزایش داشته است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۳    
سیاست افزایش اجاره بهای 25درصدی در سال جدید هم تکرار شد؛ این سیاست یک بار سال گذشته و در حمایت از مستاجران اتخاذ شده بود؛ نتیجه اتخاذ چنین سیاستی تنها شکست بود و پاسخ های وزارت راه برای علت تکرار این سیاست همچنان قانع کننده نیست.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: تمام شرکت های تابعه این مجتمع به جز گسترش شهریار که بعد از اجرای فازهای توسعه ای انجام می شود، در یکدیگر ادغام و به یک مجموعه تبدیل خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در شرایطی آرامش نسبی در بازار سکه ، طلا و ارز برقرار است که بازار خودرو روزهای پرتلاطمی را سپری می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۵    
کرمانشاه(پانا) - تفاهم نامه ساخت مدرسه 6 کلاسه در مقطع ابتدایی توسط خیر مدرسه ساز، سید حسن طباطبایی رفیعی در روستای کل کش به امضا رسید. تفاهم نامه ساخت یک باب مدرسه شش کلاسه به همت خیر نیک اندیش سید حسن طباطبایی رفیعی به امضا رسید تا اولین پروژه آموزشی و پرورشی منطقه گواور در سال جدید به ثبت ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: از شروع سال جدید تا کنون 11 هزارو 530 نفر مراجعه کننده به داروخانه مرکز داشتیم که پاسخوی آنان بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش در بدو ورود به استان خراسان شمالی گفت: ثبت نام دانش آموزان به خوبی در حال انجام است و تلاش بر این است با مجوز ستاد کرونا مدارس در سال تحصیلی جدید حضوری باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نحوه شروع کلاس های دانشجویان در سال جدید را از زبان وزیر علوم تحقیقات و فناوری در ادامه مشاهده کنید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - کارگروه ماده 18 سرویس مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع با محوریت پیش بینی و تمهید مقدمات فعالیت این بخش برای سال جدید تحصیلی تشکیل جلسه داد. کیانوش عطایی در این جلسه گفت: در خصوص سرویس مدارس، مسائل بهداشتی خودروها اهمیت بالایی دارد. ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی قم از ثبت 15 مورد فرزندخواندگی در سال گذشته و 4 مورد در سال جدید در قم خبر داد و گفت: 17 هزار تماس سال گذشته با سامانه 123 بهزیستی قم در خصوص مسائل مختلف برقرار شده که هشت هزار تماس مرتبط پیگیری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت فوتبال استان کرمانشاه گفت: بدلیل شیوع بیماری منحوس کرونا و تعطیلی فعالیت های ورزشی از برنامه هایمان جا ماندیدم، اما هم اکنون با ادامه مسابقات سال گذشته و شروع فعالیت های سال جدید هیأت فعالیت خود را آغاز کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حدود دو ماه تا شروع سال تحصیلی جدید باقی مانده است و آنطور که شرایط نشان می دهد همچنان ملاحظات مربوط به رعایت شیوه نامه های بهداشتی حتی در صورت بازگشایی مدارس و آموزش حضوری برقرار خواهد بود.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حقوق معوقه پرسنل شهرداری سریش آباد بعد از چندین ماه تحصن در حالی تا پایان سال گذشته تسویه گردید که همچنان 4 ماه حقوق عقب افتاده در سال جدید را دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با انتشار پیامی سال جدید مندایی را به پیروان حضرت یحیی تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : بر اساس اعتقاد پیروان آیین مندایی سال نو همزمان با خلقت حضرت آدم (س) است. پیروان آیین مندائی 2 روز آغازین سال نو خود را دهوا ربّا به معنی عید بزرگ می نامند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
توزیع نهاده دامی در خراسان رضوی نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش یافته در حالی که این استان جزء استانهایی بوده که بین 40 تا 70 درصد کاهش بارندگی در سال جدید داشته است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی مودی با اشاره به استخدامی های پیش رو اظهار داشت: 23درصد رشد در سهمیه استخدامی برای سال جدید داشته ایم، 326نفر از طریق ماده 28قانون و مابقی از طریق دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی جذب آموزش و پرورش می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۵    
در جلسه روز گذشته شورای نگهبان، انتخابات هیئت رئیسه سال جدید شورای نگهبان برگزار شد که بر اساس آن آیت الله جنتی و دکتر ره پیک به عنوان دبیر و قائم مقام شورای نگهبان ابقا شدند. همچنین، دکتر هادی طحان نظیف به عنوان سخنگوی جدید شورای نگهبان انتخاب شد. ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هفته پیش بود که هیوندای اخبار مهمی از دگرگونی سبد محصولات خود در مدل سال 2022 اعلام کرد. این خودروساز کره ای گفته که کدام خودروها برای اولین بار تولید خواهند شد، کدام ها فیس لیفت شده و کدام ها بدون تغییر باقی خواهند ماند. البته همه خودروهای هیوندای وارد سال جدید نخواهند شد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، براساس انتخابات هیات رئیسه سال جدید شورای نگهبان که صبح امروز برگزار شد، آیت الله جنتی و دکتر ره پیک به عنوان دبیر و قائم مقام شورای نگهبان ابقا شدند. همچنین دکتر هادی طحان نظیف به عنوان سخنگوی جدید شورای نگهبان انتخاب شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۷۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در جلسه صبح امروز شورای نگهبان، انتخابات هیات رئیسه سال جدید شورای نگهبان برگزار و هادی طحان نظیف به عنوان سخنگوی جدید این شورای انتخاب و معرفی شد. ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، در جلسه صبح امروز شورای نگهبان، انتخابات هیات رئیسه سال جدید شورای نگهبان برگزار شد. در این انتخابات، آیت الله جنتی و دکتر ره پیک به عنوان دبیر و قائم مقام شورای نگهبان ابقا شدند ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۴    
عبدالمجید پورسعید، مدیر عامل بانک ایران زمین در اولین سخنانش به مناسبت آغاز سال 1400 از سال جدید به عنوان سال کلید خوردن تحول و جهش در این بانک یاد کرده بود؛ تحول و جهشی که اکنون شواهد و نشانه های روشنی از تحقق آن آشکار شده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز برگزاری دوره های آموزشی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم در سال جدید خبر داد.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: "هنرستان هنرهای زیبای کاشان، با همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش و با اختصاص ساختمان در سال جدید در شهرستان کاشان راه اندازی و فعال می شود."
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پیکاپ کاری جی ام سی سیرا Pro مدل 2022 بدون تغییر خاصی وارد مدل سال جدید خود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اقدامات سازمان بهزیستی گفت: در سال جدید بودجه این سازمان افزایش قابل توجهی داشته است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۹    
با توجه به رصد وضعیت بهداشتی شهرستان،تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در زرند رو به افزایش است .آمارها نشان می دهد در سال جدید 2217 نفر مبتلا به این بیماری شده اند و تعداد افراد واکسینه شده در 24 ساعت گذشته 136 نفر می باشد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۲    
مرد ساعی و خستگی ناپذیر بدنسازی و پرورش اندام مازندران هر مسئولیتی را بپذیرد با تلاش زیاد آن را به سرانجام می رساند. از سوی هیات کارگری استان انجمن بدنسازی و پرورش اندام تابعه این هیات که مسئولیت آن با علی داداشلو هست به عنوان بهترین انجمن در سال 1399 برگزیده شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سه ماه اول سال جدید سهمیه تخصیص یافته شکر ویژه خانوار به استان 7 هزار تن بوده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سالار قاسمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به تعداد جمعیت دانش آموزان البرز اظهار کرد: طبق آخرین آمار حدود 495 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در استان البرز مشغول تحصیل هستند. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: موج چهارم کرونا در ایران از اواسط فروردین 1400 آغاز شد و تقریبا تا پایان اردیبهشت ادامه داشت. سفرها و دیدوبازدیدهای نوروزی مهم ترین عوامل آغاز موج تازه ی کرونا در ایران بودند و با وجود هشدارهایی که پیش از تعطیلات سال جدید مطرح شد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فتح اللهی با بیان اینکه مدارس برای حضور دانش آموزان در سال تحصیلی جدید آماده می شوند گفت : کیفیت بخشی آموزش در سال جدید عملیاتی شود .
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای راهبری پارک ملی گلستان در سال 1400 باحضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور و استاندار گلستان برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم ، مهدی علی نژاد در حاشیه مجمع فدراسیون قایقرانی گفت: یکی از الزامات ما، برگزاری مجامع سالیانه فدراسیون های ورزشی است. در سال 99 برای اولین بار تمام 50 فدراسیون ما مجامع خود را برگزار کردند و در سال جدید هم هماهنگی ها انجام شده تا مجامع برگزار شود و این بیست وهشتمین مجمع ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قاریان پور گفت: نواقص طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در ادامه کم کم بر طرف شد و در سال جدید با هماهنگی کانون بازنشستگان، حقوق همه بازنشستگان نسبت به اسفند سال 99، 50 درصد افزایش پیدا کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دریافت فایل حجت الله فیروزی در مصاحبه با برنامه صبح وگفتگو درباره ورود مجلس به افزایش قیمت های مواد شوینده و نگرانی های مردم گفت: فضای جامعه متشنج شده است ولی در خردادماه شاهد افزایش قیمت رسمی نبودیم ولی شایعاتی صورت گرفت. ...