دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۲۳:۲۶Sep 2020 21

تابناک ایلام (tabnakilam.ir)

 
تابناک ایلام 19 فروردین 1396 تابناک ایلام 29 اسفند 1397 تابناک ایلام 29 اسفند 1398 تابناک ایلام 1 فروردین 1399 تابناک ایلام 31 اردیبهشت 1399 تابناک ایلام 31 خرداد 1399 تابناک ایلام 31 تیر 1399 تابناک ایلام 31 مرداد 1399 تابناک ایلام 1 شهریور 1399 تابناک ایلام 2 شهریور 1399 تابناک ایلام 3 شهریور 1399 تابناک ایلام 4 شهریور 1399 تابناک ایلام 5 شهریور 1399 تابناک ایلام 6 شهریور 1399 تابناک ایلام 7 شهریور 1399 تابناک ایلام 8 شهریور 1399 تابناک ایلام 9 شهریور 1399 تابناک ایلام 10 شهریور 1399 تابناک ایلام 11 شهریور 1399 تابناک ایلام 12 شهریور 1399 تابناک ایلام 13 شهریور 1399 تابناک ایلام 14 شهریور 1399 تابناک ایلام 15 شهریور 1399 تابناک ایلام 16 شهریور 1399 تابناک ایلام 17 شهریور 1399 تابناک ایلام 18 شهریور 1399 تابناک ایلام 19 شهریور 1399 تابناک ایلام 20 شهریور 1399 تابناک ایلام 21 شهریور 1399 تابناک ایلام 22 شهریور 1399 تابناک ایلام 23 شهریور 1399 تابناک ایلام 24 شهریور 1399 تابناک ایلام 25 شهریور 1399 تابناک ایلام 26 شهریور 1399 تابناک ایلام 27 شهریور 1399 تابناک ایلام 28 شهریور 1399 تابناک ایلام 29 شهریور 1399 تابناک ایلام 30 شهریور 1399 تابناک ایلام 31 شهریور 1399 
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
گرامیداشت چهلمین سال آغاز دفاع مقدس. جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به طور رسمی در 31 شهریور 1359 با هجوم سراسری ارتش عراق به شهرهای جنوبی و غربی و حمله هوایی به فرودگاه مهرآباد تهران آغاز شد ...
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت امروز روز یکشنبه در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در شهر ایلام افتتاح گردید .
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: برای احداث مرکز جامع آسیب دیدگان اجتماعی تاکنون بیش از 85 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این مرکز هزینه شده است.
  ۱ ساعت پیش    
استراماچونی، سرمربی ایتالیایی پیشین استقلال موج سواری روی عواطف هواداران ایرانی اش را خوب یاد گرفته و حالا که به دلیل منع جذب مربی و بازیکن خارجی در ایران نتوانست به جمع بازگردد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی ایلام گفت: با تلاش نیروی های مردمی و منابع طبیعی، حریق در منطقه گلدره شهرستان هلیلان مهار شده است.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: 2 هزار و 937 خانوار ایلامی توسط سازمان هدفمندی یارانه ها برای دریافت بسته های حمایتی شناسایی و بسته های حمایتی بهره مند شدند که بسته های حمایتی برای ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ایلام از تایید صحت انتخابات مرحله دوم مجلس در حوزه انتخابی جنوب ایلام خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان ایلام گفت: مهدهای کودک در صورت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ستاره (اعمال یک رتبه بالاتر) دریافت می کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از وقوع یک فقره آتش سوزی در یکی از باغات این شهرستان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
با شروع سال تحصیلی جدید در سایه وجود کرونا در کشور و طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، کلاس های درسی در برخی از استان ها و شهرها با وضعیت قرمز به صورت مجازی برگزار می شود و حضور دانش آموزان در کلاس درس ...
  ۷ ساعت پیش    
جمعی از خبرنگاران رسانه های مختلف گروهی ایلام صبح روز دوشنبه در قالب تور رسانه ای با حضور مدیرکل کار ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
فلفل سیاه سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مختلف است که آن را به یک ابرماده غذایی تبدیل کرده که به درمان بیماری ها و مشکلات سلامت مختلف و تسریع روند کاهش وزن از طریق تقویت متابولیسم بدن کمک می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عزیزقیصوری گفت: روزانه حدود 27 تن مرغ کشتار روز در استان ایلام توزیع می شود که از این تعداد 18 الی 20 تن توسط کشتارگاه مانشت و 7 تن مربوط به کشتارگاه زرین مرغ سیمره است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره های کاردانی و کارشناسی نیمسال اول تحصیلی در این مرکز تا 16مهرماه تمدید شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه ایلام گفت: شهر دانشگاهی و برج نوآوری و فناوری با 120 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته از سوی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری در جوار این دانشگاه ایجاد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی ایلام گفت: یک هزار و 920 هکتار از اراضی طبیعی این استان شامل جنگل ها و مراتع در طول 20 سال گذشته طعمه حریق شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دوره ریاست محمد دادکان برای این دو باشگاه خریداری شد و سند آن به نام فدراسیون فوتبال باقی مانده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
عکسی که شبنم قلی خانی از پل شیشه ای اردبیل در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های حوزه برق در ایلام در سال جاری خبر داد و گفت: عدم امکان سرمایه گذاری در بخش تولید برق یکی از چالش های این حوزه است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نوجوان به علت تشدید انگیزه های جنسی و ترس شدید از نتایج فعالیت جنسی نسبت به امور جنسی و جنس مخالف حساس می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه ایلام گفت: مسیر پل زائر و راه های منتهی به شهرستان مهران به سمت پایانه مرزی به منظور جلوگیری از تردد زائران بر روی مسافران اربعین مسدود شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قاعدتاً در چنین فضایی، انتظار می رود محتوای ارزشمند و تاثیرگذار از عزاداری اربعین و مجموعه رویدادهای پیرامون این راهپیمایی از سوی گروه های حرفه ای تدوین و این مجموعه در قالب پخش آنلاین در ایام منتهی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام از دستگیری متخلفان قطع درخت در اراضی ملی منطقه بانکول در استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام خواستار استفاده از تمامی ظرفیت های قانونی در راستای رفع موانع تولید شد و گفت: ساز و کارهای قانونی خوبی برای کمک به حوزه تولید وجود دارد که باید از آنها استفاده شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
شاید تا همین چند ماه قبل کمتر کسی تصور می کرد که ممکن است ماسک برای مردم جهان تبدیل به پوششی روزمره و حتی اجباری شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورشگفت: با توجه به آموزش های تلفیقی به صورت حضوری و مجازی در سال تحصیلی جاری به علت شیوع کرونا، این آموزش ها از سوی معلمان باید هم حضوری و هم مجازی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان در انتظار پیروزی بایدن؟ کمک بزرگ پارسیان هند به ایران در تهیه واکسن کرونا، ابعاد جدیدی از تحریم تلویزیون ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نگاه به این لیست یادمان می آورد که این ها تنها گوشه ای از سرمایه های این فوتبال هستند که حالا سایه تعلیق، عدم راه یابی به جام جهانی و کابوس هایی ازاین دست مثل کرکس بالای سرش می چرخند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این جوان در نامه اش مدعی شده است که نماینده ایلام در پاسخ به درخواست وی گفته است " خودت را بکُش و به همه اعلام کن که نماینده مقصر است "
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان ایلام، گفت: 238 بسته مواد غذایی با همت بنیاد مستضعفان و انجمن حمایت از زندانیان در بین خانواده های زندانیان نیازمند، توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس عملیات فرآورش محصولات جانبی شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه واحد عملیات تصفیه پساب صنعتی یکی از مهم ترین واحد های پالایشگاه در جهت حفظ و صیانت از محیط زیست محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تهیه پرونده چاقوسازی به نام شهرستان ملکشاهی برای دریافت نشان جغرافیایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان ایلام از آغاز عملیات ساخت مسکن ویژه مددجویان 2 معلولی ایلام با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مهران از دستگیری سارق حرفه ای و کشف چهار فقره سرقت محموله های باری کامیون ها در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
این مادر که ایتونی نام دارد و در توکیو پایتخت ژاپن زندگی می کند برای به اشتها آوردن بچه های بد غذای خود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت مهران گفت: تردد کامیون های عراقی حامل کالاهای صادراتی در مرز مهران که بدلیل مشکل در گمرک زرباطیه عراق 48 ساعت متوقف شده بود، به حالت عادی بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ارسال نامه های سمی به کاخ سفید مسبوق به سابقه است و پیشتر در دوران اوباما و جورج دبلیو بوش هم مواردی از نامه های سمی در کاخ سفید کشف و معدوم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت مهران گفت: مشکل خروج 200 کامیون حامل کالاهای صادراتی در مرز مهران حل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان انتقال خون ایران گفت: استان ایلام در بسیاری از شاخص های اهدا خون قابل رقابت با میانگین کشوری و استان های دیگر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: شاخص بهره مندی روستاییان این استان از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی از 60 درصد در سال 92 به 80 درصد در سال جاری رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای با حضور وزیر علوم، 75 هکتار از اراضی سه دانشگاه از استان های قزوین، قم و ایلام به پارک های علم و فناوری واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گورستان های تایله و تپه شرف الملک، معروف به تپه شیخ محمدباقراز قدیمی ترین آرامستان های شهر سنندج
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
مرکبات منبع خوبی برای تامین نیاز روزانه بدن به ویتامین C هستند. این ویتامین از خواص آنتی اکسیدانی برخوردار است که از سلول ها در برابر موادی که به بدن آسیب می رسانند، محافظت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام گفت:دفاع مقدس مهم ترین مولفه اقتدار جمهوری اسلامی است به واسطه دفاع مقدس که امروز شکستن هژمونی آمریکا را به نظاره نشسته ایم
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: با هدف پر کردن اوقات فراغت و مهارت آموزی به جوانان پاتوق های مهارتی و فرهنگی در روستاها راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
الیاس فتاحی فرماندار چرداول گفت: 1826 طرح اشتغالزایی در چرداول اجرا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی دو و میدانی از برگزاری مرحله دوم مسابقات لیگ باشگاه های دو و میدانی با حضور تیم های باشگاهی مطرح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
این محصول در واقع یک خودروی دوزیست است که هم قابلیت حرکت در خشکی را دارد و هم براحتی در آب به مسیر خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام با تولید و پخش ویژه برنامه های متنوع ، هفته ی دفاع مقدس را گرامی می دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۸۰ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1399 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: اولین دستگاه آنژیوگرافی در راستای ارائه خدمات تخصصی بخش قلب در بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام نصب و راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از مرگ جوان 29 ساله در رودخانه سیمره این شهرستان به علت غرق شدگی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
موج های کرونایی چگونه می آیند؟ دست رد اروپا به اسنپ بک، ایران در صدر اکتشافات جهان، تقابل ملک سلمان با ولیعهد جوان، رونمایی از آبی ها در آسیا، واکنش بازار به دستورخروج از بورس ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام از وقوع یک فقره تصادف در محور آبدانان خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و یک نفر زخمی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: زائران از مراجعه به مرز بین المللی مهران خودداری کنند چراکه این مرز بسته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار ایلام گفت: یکی از برنامه های شهرداری برای ایجاد فضایی مفرح و شاد برای عموم شهروندان ایجاد تله کابین است اما تحریم های ظالمانه آمریکا مانع از اجرای پروژه تله کابین شهر ایلام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا به 9 هزار و 580 نفر خبر داد و گفت: در 24 ساعت گذشته 69 مورد جدید کرونا در استان ایلام ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: در آتش سوزی یک باغ، 100 اصله درخت انگور و 300 اصله درخت پسته طعمه آتش شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۹    
عصر امرور در جلسه ستاد کرونای استان ایلام پس از بحث وبررسی در خصوص نحوه فعالیت مدارس در وضعیت های گوناگون تصمیم نهایی اتخاذ شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: در صورت تامین اعتبار، کنارگذر شهر ایوان سال آینده تکمیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: پروژه آبرسانی به 24 روستای شهرستان چرداول فردا در قالب پویش هر هفته الف - ب - ایران از طریق ویدیوکنفرانس توسط وزیر نیرو افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه ایلام گفت: طبق بررسی های به عمل آمده عدم توجه به جلو عامل 23 درصد از تصادفات سال جاری در ایلام بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام از تمامی زوار اربعین خواست: از مراجعه به مرز مهران برای تردد به عتبات عالیات جدا خودداری کنند زیرا این مرز به هیچ عنوان پذیرای زائران نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نمای هوایی از ارگ تاریخی بم در استان کرمان
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
منتقدان نوشته اند که التعاون تیم بزرگی نیست، جان و زور بردن نداشت و در بهترین حالت کیفیتی معادل تیم های نیمه پائین جدول لیگ برتر دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارخانه تولید آب معدنی شهرستان چرداول دارای ظرفیت مناسبی برای تولید و توسعه استان ایلام است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد علی اقدسی گفت: برداشت انار در سطح 430 هکتار از باغات ایلام آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۰    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه هفته دفاع مقدس در استان ایلام در 88 سرفصل و با اجرای 737 برنامه گرامی داشته می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ذالفقار دوستی نیاگفت :پروژه کنارگذر ایوان 30درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار خرداد ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
شاهزاده ویلیام، نوه ملکه انگلیس به همراه همسرش، کیت میدلتون از نانوایی معروف بیگل بیک در لندن بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
زخم معده به زخم هایی گفته می شود که در دیواره داخلی معده یا قسمت ابتدای روده کوچک که به نام دوازدهه شناخته می شود، شکل می گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به استان ایلام در پنجشنبه هفته جاری، گفت: معرفی و بازدید از طرح های نیمه تمامی که تا پایان سال مالی جاری تکمیل می شوند برای تصویب و تزریق ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملکشاهی گفت: پروژه ایستگاه پمپاژ کشاورزی روستای گنبد پیر محمد با 46 میلیارد ریال اعتبار بیش از 140 هکتار از اراضی این روستا را تحت کشت آبی و مکانیزه قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 9 متخلف محیط زیست در این شهرستان دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار سیروان گفت: خیرین این شهرستان معادل 15 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به مرکز بهداشتی و درمانی شهید فیاض بخش لومار اهدا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به وضعیت گازرسانی در مناطق شهری استان گفت: هم اکنون میزان برخورداری مناطق شهری از شبکه توزیع گاز هم 99 درصد است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
شهرستان رودان در استان هرمزگان با 9 هزار و 318 هکتار سطح زیرکشت، بیش از 40 درصد از لیموترش کشور را تامین می کند و سالانه بیش از 100 هزار تن محصول از باغ های این شهرستان برداشت و به بازار های داخلی و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت : درخواست من از سازمان تنظیم بازار این است به داد مردم برسد؛ یکسری گرانی ها کشوری است اما حداقل در استان سازمان تنظیم بازار پای کار بیاید و از روند اقدامات انجام شده به مردم گزارش ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
افرادی که به میزان زیاد غذاهای چرب مصرف می کنند می توانند عوارض مختلفی از بروز آکنه تا درماتیت سبورئیک یا حتی ضخیم شدن لایه های خارجی پوست را تجربه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتطامی ایلام گفت: 24 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از سوداگر مرگ در شهرستان چرداول این استان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهرستان سرابله، گفت: پارکینگ ماشین آلات سنگین در شهرستان چرداول با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال ساخت است و پیشی بینی می شود نیمه دوم مهرماه سال جاری افتتاح و به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان ایلام، گفت: جو استان پایدار و با کاهش نسبی دما همراه است و تا اواسط هفته آینده در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید به صورت لحظه ای پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت قرمز کرونایی در سراسر کشور، آیا با تفسیر جدید از رجال سیاسی زنان می توانند کاندیدا شوند، دونالد ترامپ در شورای امنیت به دنبال چیست؟، در چهل سالگی جنگ تحمیلی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: از مجموع 216 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته کرونا به استان تاکنون بیش از 72 میلیارد تومان از طریق بانک های عامل به واحدهای آسیب دیده پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عبدالله آیدمیر، یک عکاس خوش ذوقِ تُرک، زیباترین چشم هایی را که تا به حال عکاسی کرده است به اشتراک گذاشته.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
بیماران مبتلا به بیماری مزمن ریه در معرض خطر بیشتری برای تجربه سردرگمی و گم گشتگی قرار دارند. زمانی که درباره بیماری های جدی و شرایط پزشکی فکر می کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۵    
نصرالله پارسه گفت: این دستگاه اجرایی از طرح زراعت چوب در شهرستان با ارائه تسهیلات ارزان قیمت حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان، گفت: جوانان هلال احمر با همکاری سازمان های مردم نهاد و خانه های هلال اقدام به راه اندازی کتابخانه های سیار در 6 مناطق روستایی این شهرستان کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
از چهارم مرداد ماه سال جاری، نام نویسی وام ودیعه مسکن آغاز شد. این وام قرار بود به داد مستاجران در شرایط کرونایی و گرانی اجاره بها برسد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان ایلام از ساخت یک پایگاه اجتماعی و 2 مرکز مثبت زندگی در شهرستان هلیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: فرد فوت شده که به علت سقوط از ارتفاع در دره ویژ درون جان خود را از دست داده بود توسط تیم واکنش سریع و کوهستان جمعیت هلال احمر استان طی عملیات امدادی سخت و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰    
به یقین هر گونه تلاشی از سوی مدیران استان ونمایندگان آن منجر به دیده شدن ومعرفی ظرفیت های مغفول مانده استان از طریق فریاد کشیدن مشکلات مردم بر بام ایران و همچنین گسیل مدیران ارشد کشوری به استان شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور پنجشنبه هفته آینده به ایلام سفر می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
عزت الله انتظامی، فرخ غفاری و علی نصیریان در اواخر دهه چهل در یک مصاحبه مطبوعاتی.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد تأکید کرد که از سخنان و عملکردش در دو دوره ریاست جمهوری پشیمان نیست. او در واکنش به گزارش ها درباره تلاش او برای ملاقات با رهبری برای شرکت در انتخابات هم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال در نامه ای به این باشگاه تهدید کرد اگر مطالباتش را پرداخت نکنند، قرارداد خود را فسخ می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...