سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۷:۴۲May 2022 17
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای شهرکرد

موردی یافت نشد

آخرین اخبار آب و هوا

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ دقیقه پیش    
آسمان استان فردا صاف و آفتابی به همراه وزش باد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ دقیقه پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان: ادارات و دستگاه های اجرایی فردا چهارشنبه باز هستند.
ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش    
اهواز- ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آب های ساحلی خوزستان و شمال غرب خلیج فارس تا جمعه آینده متلاطم و مواج پیش بینی می شود.
مرصاد   ۲۲ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز: معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپلذهاب از مراجعه بیماران تنفسی به بیمارستان سرپل ذهاب به دنبال حاکمیت شرایط بحرانی گرد و خاک در شهرستان خبر داد و گفت: برهمین مبنا مدارس و ادارات شهرستان تعطیل شدند.
همشهری   ۳۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه امروز شاخص آلودگی تهران نوسان شدیدی داشت، گفت: در ساعاتی از روز میزان ذرات معلق 165، در ساعاتی 250 و در برخی زمان های دیگر 400 و حتی 446 را هم رکورد زد.
ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- ورود ریزگردها و گرد و غبار وضعیت هوای کلانشهر تهران را در سه شنبه (27 اردیبهشت 1401) در شرایط ناسالم قرار داده است. در حال حاضر میانگین کیفیت هوای پایتخت 193 و در شرایط ناسالم برای همه قرار دارد ...
راهبرد معاصر   ۵۷ دقیقه پیش    
میزان گرد و خاک در خوزستان امروز به بیش از 22 برابر حد مجاز رسید.
خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم شاخص آلودگی در حد ناسالم در استان های مرزی در حد بسیار ناسالم گفت: روز آینده در خوزستان، بوشهر، ایلام و کرمانشاه ...
خبر آنلاین   ۵۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: به گفته سخنگوی اورژانس کشور 12 هزار و 16 نفر به دنبال آلودگی هوا به اورژانس مراجعه کردند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - رییس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: توده گرد و غبار تا غروب امروز به تدریج رو به فرونشینی می رود و رقیق تر می شود.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : یک منبع آگاه در پلیس راهور گفت: امشب ساعت 20 شب جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- وضعیت گرد و خاک در محورهای مواصلاتی لرستان را در این ویدیو ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
اداره کل حفاظت محیط زیست استان: شاخص کیفی هوای استان یزد تا فردا در وضعیت ناسالم قرار دارد.
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 441 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در وضعیت خطرناک است. آخرین وضعیت آلودگی هوای تهران از زبان خبرنگار صدا و سیما را ببینید.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خیزش گردوخاک در شهرهای شمالی اصفهان گفت: براساس مصوبه کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوا مدارس شهرستان های کاشان. آران و بیدگل. نطنز. اردستان ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
گردوغبار باز هم کشور را در بر گرفت و این بار برخلاف هفته های قبل، چند شهر و استان تعطیل شد. شاخص آلودگی تهران اواخر هفته قبل بالاتر از میزان 24 ساعت اخیر بود و یک ماه قبل هم شاخص آلودگی به مرز 500 رسید ...
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
54 کودک کرمانشاهی در 24 ساعت گذشته به دلیل مشکلات تنفسی غیر عفونی به بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی مراجعه کرده اند.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز و فردا با توجه به افزایش فشار هوا بر شدت و سرعت وزش باد در سطح استان افزوده می شود که در مناطق بادخیز منجر به کاهش کیفیت هوا، دید و احتمال بروز خسارت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: پیش بینی می شود که گرد و غبار سطح ایلام تا اواخر وقت امروز فروکش کرده اما نواحی جنوب و شرقی استان تا فردا شاهد گرد و غبار خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: گرد و غبار تا روز چهارشنبه در اکثر مناطق استان اصفهان پیش بینی شده و کاهش کیفیت هوا را در اکثر مناطق به دنبال دارد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - پدیده گردو غبار برای بیست و سومین روز در سال جاری آسمان بروجردرا فرا گرفته است. عکاس: علیرضا سلیمانی
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
میانگین کیفیت امروز هوای تهران سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 با آلاینده شاخص ذرات معلق کمتر از 10 میکرون، 179 و در شرایط ناسالم برای همه گروه هاست. بر این اساس هوای 25 ایستگاه در وضعیت قرمز قرار دارد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی استان گلستان از کاهش 13 درصدی بارندگی طی سال زراعی جدید نسبت به بلند مدت در این استان خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره هواشناسی شهرستان اردستان گفت: با توجه به غبارآلودگی شهرستان اردستان در این هفته، بیماران قلبی و تنفسی و سالمندان باید مراقب باشند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: ریزگردها که از روز گذشته به آسمان قصرشیرین وارد شده برای دومین روز متوالی این شهرستان مرزی را محاصره کرده و باعث کاهش دید افقی این منطقه در بعد ازظهر امروز سه شنبه به ...
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت برروی عدد 265 قرار دارد.
خبرهای فوری   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرمهم: با توجه به افزایش شاخص آلایندگی هوا، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران امشب تشکیل جلسه می دهد تا در این خصوص تصمیم گیری کند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان کارشناس بررسی آلودگی هوا و تغییر اقلیم اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان، گفت: وضعیت کیفی هوا ناسالم برای گروه های حساس است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - هوای پنج شهرستان استان کرمانشاه امروز سه شنبه با توجه به ورود ریزگردها و گرد و غبار در شرایط بحرانی و ناسالم قرار گرفت. تصاویر وضعیت آلودگی هوا در کلانشهر کرمانشاه را نشان می دهد.(عکاس: بهمن زارعی)
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: از بعدازظهر روز چهارشنبه پدیده گرد و خاک از استان خارج شده و انتظار داریم که کیفیت هوا به حالت عادی بازگردد.
رویداد 24   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوای پایتخت امروز روی عدد 441 یعنی در وضعیت خطرناک قرار داشت و طبق گزارشات جهانی، در حال حاضر تهران آلوده ترین شهر جهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
با توجه به افزایش شاخص آلایندگی هوا، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران امشب تشکیل جلسه می دهد تا در این خصوص تصمیم گیری کند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از شدت آلودگی هوا در شهرستان سر پل ذهاب در استان کرمانشاه را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
هواشناسی پیش بینی کرده وزش باد و بارشهای پراکنده تا فردا در گلستان ادامه دارد.
گروه استان ها- رئیس اداره بندر و دریانوردی جزبره خارگ با اشاره به افرایش ارتفاع موج در خلیج فارس و متلاطم بودن سواحل این جزیره گفت: شش خدمه یک فروند موتور لنج باری از خطر غرق شدن در اطراف جزیره خارگ نجات یافتند.
تجارت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
امروز 27 اردیبهشت ماه ناگهان تهران تعطیل شد. علت تعطیلی تهران مانند بسیاری از شهرهای دیگر، آلودگی هوا بود. اما آیا تهران فردا 28 اردیبهشت ماه هم تعطیل است؟ شاخص آلودگی هوا امروز چند است؟
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
براساس آخرین داده های ایستگاه های پایش کیفیت هوای استان همدان در صبح روز - سه شنبه 27 اردیبهشت ماه - هوای تمامی شهر های استان همدان در حالت بسیار خطرناک است.
تبیان   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
این روزها بخش های مختلف کشور درگیر آلودگی و گرد و غبار هستند،به همین دلیل به شما توصیه می کنیم برای مراقبت هرچی بیشتر از خودتان این نکته ها را جدی بگیرید.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان تا ابتدای هفته آینده روزهای غبارآلود و همراه با توده های گرد و خاک پیش بینی کرد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: به دلیل شدت گرد وغبار هوای همه شهرهای استان در شرایط بحرانی و خطرناک قرار دارند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طوفان گرد و غبار در عراق باعث تعطیلی مدارس، فرودگاه ها و ادارات شده است.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
از ساعات پایانی شب گذشته آلودگی هوا در تهران شدت گرفت و در نیمه شب با شاخص 497 به وضعیت خطرناک رسید اما به تدریج از شدت آلودگی کاسته شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست اداره تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان، گفت: خراسان شمالی در وضعیت هشدار زرد هواشناسی قرار دارد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از کاهش دید افقی در برخی شهرهای استان در پی وقوع گرد و غبار خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
طبق آخرین آمار کیفیت هوا، شاخص آلودگی هوا روی عدد 226 قرار دارد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
فرماندار گچساران گفت: به دلیل وجود ریزگردها فردا ادارات دولتی این شهرستان به مدت 2 ساعت تعطیل است.
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش    
میانگین کیفیت هم اکنون هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای همه گروه هاست.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خیزش گردوخاک در شهرهای شمالی اصفهان گفت: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوا مدارس شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان، گفت: وضعیت هوای قم امروز همراه با وزش باد و گرد و غبار خواهد بود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: طی امروز و فردا وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان پیش بینی می شود که موجب خیزش گرد و خاک خواهد شد همچنین در برخی ساعات ...
باریش نیوز   ۳ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم فعالیت امواج بارشی و تقویت بارش ها در نیمه شمالی و مرکزی استان خبر داد.
الف   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
توده گرد و خاک تشکیل شده در کشور عراق از بعدازظهر روز گذشته دوشنبه 26 اردیبهشت وارد خوزستان شد و باعث کاهش دید افقی شد ...
سفیر افلاک   ۴ ساعت پیش    
پازوکی با اشاره به پدیده گرد و غبار در استان، گفت: دید افقی در شهرستانهای کوهدشت و خرم آباد به کمتر از 200 متر رسید.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، امروز و فردا در برخی مناطق استان های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال زنجان، ارتفاعات استان های قزوین ...
رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت گفت: در صورت تداوم آلودگی هوا جهت حفظ سلامتی مردم و جهت کاهش مواجهه با ذرات معلق کمیته شرایط اضطرار باید در خصوص ادامه تعطیلی تصمیم گیری کند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بر اساس پیش بینی نقشه های هواشناسی گرد و خاک تا روز پنجشنبه هفته جاری بر فضای این استان حاکم است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل هواشناسی لرستان تاکید کرد: آلودگی هوا و پدیده گرد و خاک تا فردا چهارشنبه در آسمان لرستان استمرار خواهد داشت.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: وزش باد شدید و خروج تدریجی غبار را تا فردا در استان خواهیم داشت.
بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا، از صبح امروز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401 شاخص آلودگی هوا بر روی عدد 267 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران هشدار و در وضعیت بنفش است ...
با توجه به پدیده گرد و غبار تمام مدارس 6 شهرستان استان اصفهان بعداز ظهر امروز و فردا تعطیل است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه امروز و فردا شاهد شدت وزش باد افزایش همراه با گردوخاک خواهیم بود، گفت: همچنین بارش های رگباری توام با رعد و برق را نیز خواهیم داشت.
جام جم   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کردستان، به دنبال هشدار هواشناسی کردستان مبنی بر سطح نارنجی و تداوم آلودگی هوا، سه شنبه 27 اردیبهشت، مراکز پیش دبستانی ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی مدارس شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نایین و خور و بیابانک در نوبت بعد از ظهر امروز و صبح و بعد از ظهر فردا خبر داد.
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از فعال بودن همزمان سامانه بارشی و خیزش باد شدید خبر داد و گفت: امروز بیش از 13 استان از جمله البرز و تهران درگیر سامانه خیزش گرد و خاک و آلودگی هوا خواهند بود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: به دلیل ورود گرد و غبار از کشورهای همسایه به استان، روز سه شنبه افقی در برخی نقاط استان از جمله مناطق شمالی به یک هزار و 500 متر کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان اصفهان از جوی نسبتا پایدار و در ساعات بعد از ظهر وزش باد در اکثر مناطق استان اصفهان خبر داد.
مرصاد   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود بتدریج از عصر امروز غلظت غبار در جو استان کاسته شود.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی از فعال بودن همزمان سامانه بارشی و خیزش باد شدید خبر داد و گفت: امروز بیش از 13 استان از جمله البرز و تهران درگیر سامانه خیزش گرد و خاک و آلودگی هوا خواهند بود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - کیفیت هوای شهرستان ری، امروزسه شنبه به لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 143 در شرایط ناسالم است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: وضعیت هوای چهار شهر کردستان در شرایط خطرناک و مابقی هم ناسالم برای عموم مردم قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
میزان غلظت گرد و خاک در هوای شهرستان مرزی سردشت با 12 برابر حد مجاز در وضعیت بسیار ناسالم قرار گرفت.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه گرد و خاک در هوای اصفهان در دو روز گذشته منشأ خارجی داشت، گفت: به دلیل وزش باد و نبود رطوبت در منطقه ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز و فردا با توجه به افزایش فشار هوا بر شدت و سرعت وزش باد در سطح استان افزوده می شود که در مناطق بادخیز منجر به کاهش کیفیت هوا ...
گروه استان ها بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، با توجه به استمرار آلودگی هوا، مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان در نوبت بعد از ظهر تعطیل است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی افزایش سرعت وزش باد در روز گذشته گرد و خاک و غبار رقیق، بیشتر نقاط این استان را فرا گرفته است.
کارشناس هواشناسی استان قزوین: از دیشب بتدریج جریانات هوا در استان شمالی شده و تا چند روز آینده وزش بادهای شمالی در استان حکمفرماست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: دمای هوا در حوضه های آبریز اصلی و فرعی کشور از این هفته رو به افزایش خواهد گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
توده گرد و خاکی که از نیمه شب گذشته وارد استان شده، با توجه به پایداری شرایط جوی عراق، همچنان تا فردا در استان بوشهر برقرار است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - میزان غلظت گرد و خاک در هوای شهرستان مرزی سردشت در استان آذربایجان غربی برای دومین روز متوالی در وضعیت بسیار ناسالم قرار گرفته و به 12 برابر حد مجاز رسیده و این امر موجب شد مدارس نوبت عصر این شهرستان ...
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نفوذ توده ای از گرد و خاک طی دو روز اخیر موجب کاهش دید افقی در شهرهای مختلف کردستان از جمله سنندج شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - عدد آلودگی هوای لرستان به 22 رسید و همه شهرهای استان در شرایط ناسالم قرار دارند. بر این اساس وضعیت کیفی هوای شهرستان های کوهدشت، پلدختر و رومشکان در شرایط خطرناک و دورود، خرم آباد، بروجرد، ازنا ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: وضعیت هوای اراک، شازند و ساوه امروز سه شنبه خطرناک و بسیار ناسالم است. آلاینده مسئول، ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون و علت آلودگی، گرد و غبار فرامنطقه ای است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
وضعیت آب و هوای چهارمحال و بختیاری طی 48 ساعت آینده، ابری همراه با وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: فردا با ورود سامانه بارشی به استان شاهد بارش های پراکنده باران خواهیم بود.
دمای هوای گیلان تا پایان این هفته، 4 تا 7 درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: دید افقی در شهرستان های مهران و دهلران 100 متر است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - توده گرد و غبار با منشاء کانون های کشور عراق و سوریه از عصر دوشنبه (دیروز) وارد خوزستان شده و در اغلب شهرستان ها به بیش از 50برابر حدمجاز رسید ...
55آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم آلودگی هوا ناشی از انتقال گردوخاک از عراق به کشور نسبت به بارش های سیل اسا در برخی استان ها هشدار داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش قم گفت: تمام مدارس استان در مقاطع تحصیلی مختلف به علت آلودگی هوا، امروز بعدازظهر تعطیل است.
سفیر افلاک   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اکبری با اشاره به آلودگی هوای استان، گفت: دید افقی در لرستان به کمتر از 2 کیلومتر رسید.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز (27 اردیبهشت) به تدریج از غلظت گرد و غبار موجود در هوا کاسته می شود ...
مدیرکل مدیریت بحران استان قم با بیان اینکه بر اساس پیش بینی ها آلودگی هوای قم ناپایدار است، گفت: به خاطر وضعیت خطرناک آلودگی هوا و میزان غلظت ذرات گرد و غبار ...
بنا به اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای استان قم با توجه به میزان غلظت ذرات گرد و غبار تمامی مدارس در همه مقاطع در شیفت بعد از ظهر امروز تعطیل است.