یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۲۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری اقتصادی ایران (econews.ir)

خبرگزاری اقتصادی ایران 28 اسفند 1393 خبرگزاری اقتصادی ایران 26 اسفند 1394 خبرگزاری اقتصادی ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری اقتصادی ایران 16 مهر 1397 خبرگزاری اقتصادی ایران 29 تیر 1398 خبرگزاری اقتصادی ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری اقتصادی ایران 1 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 2 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 3 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 4 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 5 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 6 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 7 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 8 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 9 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 10 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 11 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 12 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 13 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 14 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 15 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 16 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 17 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 18 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 19 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 20 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 21 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 22 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 23 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 24 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 25 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 26 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 27 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 28 فروردین 1400 خبرگزاری اقتصادی ایران 29 فروردین 1400 
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در جریان برگزاری رژه یگان های محمول نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، از دو سامانه پدافندی ارتفاع پست جدید، رونمایی شد.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- با برگزاری مراسم قرعه کشی، برندگان اولین طرح پیش فروش محصولات ایرا ن خودرو در سال 1400 مشخص شدند.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- فرماندار تهران گفت: گروه خودروسازی سایپا در دو سال اخیر رشد بسیار خوبی از نظر کمی و کیفی داشته است و امیدوارم با ادامه این مسیر به موفقیت های خوبی در حوزه صادرات به کشورهای ...
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- قرعه کشی اولین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400 با حضور نهاد های نظارتی، برگزار شد.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید و عرضه 50 هزار دستگاه تارا در سال جاری خبر داد.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با وجود قرارداد صادراتی گاز ایران و پاکستان و ارزان بودن گاز ایران برای پاکستان نسبت به سایر مبادی، اما بازار گازی پاکستان در غفلت ایران تبدیل به جولانگاه روسیه و ترکمنستان شده است.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: برخی سهامداران عدالتی می توانند نیمی از سهام آزاد شده خود را از بانک به عنوان تسهیلات در قالب کارت اعتباری دریافت کنند.
  ۲۹ دقیقه پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور بر توسعه و تعمیق مناسبات دوجانبه با صربستان در زمینه های مختلف، سیاسی، اقتصادی و تجاری تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- در بهار امسال، خریداران خودرو در بازار جهانی باید منتظر افزایش قیمت ها و کاهش محصولات در انبارها باشند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گروه واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی از چگونگی معادل سازی برای واژه های نظامی خارجی می گوید و به برخی از این معادل سازی ها اشاره می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خوشنویسی از کهن و اصیل ترین هنرهای ایرانی است که ریشه در تاریخ فرهنگی و دینی ما دارد. هنری که در دنیای معاصر و تقریبا همزمان با موج مدرنیسیم جهانی ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پس از تصمیم تلویزیون مبنی بر حذف سریال بهروز افخمی از آنتن، سازندگان رعد و برق با انتشار اطلاعیه ای، دلایل ناتوانی شان برای رساندن این سریال به پخش رمضانی را تشریح کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصلاحیه تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای دانشجویان رشته های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون آموزشی وزارت بهداشت طی نامه ای به معاونین آموزشی دانشگاه ها یا دانشکده ها علوم پزشکی بر اولویت واکسیناسیون دانشجویان علوم پزشکی تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران نیاز به نیروی همکار در رشته مهندسی صنایع غذایی دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تصویری زیبا از رویان یک موش با چشم های قرمز درخشان و بافت رنگی برنده ی جایزه ی عکاسی علمی شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/لرستان یک کارشناس مهندسی منابع آب دانشگاه تهران گفت: اجرای کامل و دقیق طرح ذخیره بازیافت آبخوان می تواند به بهبود نسبی فرونشست زمین منجر شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محمدجواد دهقانی را به عنوان رئیس مؤسسه استنادی علوم (ISC) و پایش علم و فناوری منصوب کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گروهی از محققان یک پوشش زخم نانوفناوری جدید ایجاد کردند که می تواند در برابر ویروس ها و باکتری های مقاوم به آنتی بیوتیک کارآمد باشد.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز یکشنبه 29 فروردین 1400 با افت 4761 واحدی به یک میلیون و 229 هزار و 20 واحد رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: به غیر از تازه واردان معمولا سهامداران در جهان را می توان به 5 دسته کلی تقسیم کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دستورالعمل رفع گره معاملاتی از سوی هیات مدیره سازمان بورس اصلاح شده و بر این اساس به نظر می رسد تعداد سهام قفل شده در صف فروش بتواند کاهش یابد و نقدشوندگی بازار افزایش یابد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بر اساس مصوبات شورای پول و اعتبار، ستاد ملی مقابله با کرونا و مجلس، امسال چندین مدل وام ودیعه مسکن به خانوارهای فاقد مسکن پرداخت می شود.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه 29 فروردین 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 408 تومان و برای فروش به 23 هزار و 881 تومان رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 23 هزار و 881 تومان معامله می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حادثه فرورفتن زمین در درچه اصفهان ناشی از فرونشست آب به دلیل کاهش سطح آب های زیرزمینی نبوده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه عزت، اقتدار و پیشرفت کشور مرهون گفتمان است، بر لزوم پرهیز از هرگونه رفتار منفعلانه و عجولانه در مذاکرات برجام تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 632 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در پیامی اعلام کرد که ارتش جمهوری اسلامی ایران دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را از رویارویی با نیروهای مسلح مقتدر بیمناک ساخته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همزمان با روز جهانی هموفیلی چراغ های برج میلاد به عنوان ششمین برج مخابراتی دنیا و از جمله سازه های مهم جهان به یاد بیماران هموفیلی قرمز شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نتایج یک بررسی نشان می دهد بیماران قلبی باید برای پیشگیری از حمله قلبی و سکته مغزی تمرینات هوازیِ بیشتری انجام دهند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماریهای وزارت بهداشت از افزایش نرخ تعرفه ارائه خدمات درمان اعتیاد در بخش خصوصی و دولتی در سال 1400، خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: مردم منتظر ورود محموله های بعدی واکسن کرونا از چین، هند و روسیه باشند اما در حال حاضر نمی توان زمان مشخصی را برای ورود محموله های بعدی مشخص کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از کنترل بهداشتی 172 هزار و 550 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، واکسیناسیون پزشکان زیر 50 سال از روز دوشنبه سی ام فروردین 1400 آغاز می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در پی حواشی اخیر ایجاد شده از سوی سازمان غذا و دارو، جمعیت هلال احمر در پاسخ به این موضوعات، جزییاتی از منابع مالی اختصاصی به این جمعیت را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان با تمجید از نوع بازی شاگردان نکونام در لیگ قهرمانان آسیا ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فقط چندین بازیکنان در تیم ملی و لیگ ایران قادر به بازی در چندین پست هستند اما مطمئنا هیچ یک از این بازیکنان نتوانستند مانند وحید امیری در پست های غیرتخصصی عرض اندام کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/خوزستان برای رسیدن به موفقیت باید هم راه های رسیدن به آن را بلد باشی و هم ذهن برتر داشته باشی.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/خراسان رضوی ورزش سهم عمده ای در توسعه اقتصادی و اجتماعی دارد. بیماری همه گیر کووید، تمام فعالیت های روزانه از جمله ورزش و فعالیت های بدنی را مختل کرده است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو تیم ملی تیروکمان ایران با ابراز رضایت از برگزاری اردوی این تیم در ترکیه گفت: نتایج این اردو را در رقابتهای کسب سهمیه در فرانسه خواهیم دید.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تبریز- بیش از یک سال از تعطیلی استخرها و اماکن آبی می گذرد و هم اکنون حدود هزار ناجی غریق در آذربایجان شرقی با از دست دادن شغل اصلی خود با مشکلات اساسی معیشتی و روحی مواجه شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در هیچ مقطعی از فوتبال ایران سابقه نداشته بیش از نیمی از سرمربیان شاغل در بالاترین لیگ یک کشور، از یک تیم باشند.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بعد از باخت تیم فوتبال الریان به پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا، چهار روزنامه قطر تیتر مشابهی برای گزارش خود انتخاب کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مصطفی حسین خانی، حسن یزدانی، کامران قاسمپور و امین طاهری با پیروزی مقابل حریفان شان به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه پیدا کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یحیی گل محمدی مچ مربیان نام آشنای فوتبال جهان را روی نیمکت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا می خواباند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: داوری از کشور سریلانکا، تقابل تیم های استقلال و الشرطه را سوت می زند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تیم بسکتبال لس آنجلس لیکزر در غیاب دو ستاره نامدار خود، یوتا جز را در دیدار صبح امروز لیگ NBA شکست داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قائم مقام پیشین سازمان تربیت بدنی با اشاره به اتفاقات اخیر گفت که عزیزی خادم پختگی لازم برای مدیریت فدراسیون فوتبال را ندارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هافبک فرانسوی تیم فوتبال منچستریونایتد برای تمدید قراردادش با این تیم شرط مالی دور از انتظاری گذاشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بازیکن ایرانی الاصل تیم الریان قطر معتقد است که شاگردان یحیی گل محمدی شایسته غلبه بر تیمش بوده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از آماده باش 55 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس برای اعزام به محل وقوع زمین لرزه بوشهرخبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شوراها در برابر شهردار منتخب خود با دوگانه چالش برانگیز نظارت - حمایت مواجه اند، گفت: طرح ضمانت اجرای مصوبات شورا ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها ضمن اشاره به اینکه با دستور معاون اول رییس جمهوری مقرر شده است که در چهار پایگاه در منطقه زاگرس هلیکوپترهای مستقر برای اطفای حریق داشته باشیم ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری بالغ بر 172 هزار نفر از مسافران ورودی به کشور از نظر ابتلا به کرونا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اعضای شورای شهر یک فوریت لایحه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت واگذاری حق انتفاع به صورت رقبی اراضی و املاک خود به شرکت گاز استان تهران جهت احداث برج های تخلیه اضطراری گاز در مواقع ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از کشف بیش از 21 تن انواع موادمخدر در کشور در هفته سوم فروردین ماه خبر داد و گفت: 59 درصد کشفیات، ماده مخدر تریاک بوده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/بوشهر دقایقی پیش زلزله ای به بزرگی 5.9 ریشتر بندر گناوه در استان بوشهر را لرزاند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با انتقاد از تعدی برخی شهرداری های مناطق از مصوبات شورا درباره فرم های اعلام عوارض و دریافت عوارض مازاد بر مصوبات شورا از شهروندان ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مقامات برزیل می گویند: برای تحقق این هدف که میزان انتشار کربن تا سال 2050 در کشور به صفر برسد، لازم است هر ساله میلیاردها دلار کمک خارجی دریافت شود ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زلزله 5.9 ریشتری حوالی بندر گناوه در استان بوشهر را لرزاند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بسیار وخیم شیوع کرونا در ترکیه گفت: عدم سیاست گذاری متناسب در کنترل و لغو پرواز ایران به ترکیه ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گروهی از محققان معتقدند یک نوع خاص از موج نوری کشف کرده اند که می تواند به طور مستقیم وارد اشیا شود و آنها را نامرئی کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه ابررایانه سیمرغ از زمان بندی در نظر گرفته شده عقب نیست، گفت: این پروژه در فاز آزمایشی تا پایان اردیبهشت 1400 رونمایی می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: برنامه ویژه افطار شبکه قرآن که در خدمت معرفی عالمان برجسته اهل تشیع است؛ این بار به سراغ عالمی رفته که او را مؤسس بسیج مردمی می شناسند.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: شاعر مجموعه زمزمه های جامانده که اخیراً توسط نشر اراده منتشر شده است، گفت: شعر در زمان حال، بسیار مظلوم واقع شده است و کمتر مورد حمایت قرار می گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فیلم های گزارش فرانسوی ساخته وس اندرسون و بندتا به کارگردانی پل ورهوفن در کن 2021 حضور خواهند داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گروه ترکیب صدای فیلم صدای متال جایزه بهترین دستاورد برجسته در میکس صدا را از آنِ خود کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مزاحمان سایبری با استفاده از ویژگی استاتوس واتس اپ که نشان می دهد کاربر چه زمانی آنلاین است، افراد را تعقیب می کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در پی تحریم های آمریکا، بزرگترین تراشه ساز جهان سفارش های یکی از نهادهای ابررایانشی چین را تعلیق کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بنیاد فرهنگی روایت فتح در خصوص حواشی پیش آمده پیرامون تولید و پخش مجموعه مستند آقا مرتضی بیانیه ی را منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همزمانی انتشار 70 هزارمین جلد از کتاب نخل و نارنج با انتخاب نویسنده اش، وحید یامین پور، به عنوان چهره هنر انقلاب، قابل توجه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاء الدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی 29 فروردین روز ارتش را تبریک گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات بورس در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش گفت: خون بزرگانی همچون شهید صیاد شیرازی در رگ های ارتش انقلابی و مکتبی جاری است.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: رئیس جمهور در پیامی سالروز استقلال جمهوری زیمباوه را به رئیس جمهور این کشور تبریک گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده بداند نیازی به مذاکرات فرسایشی نیست، باید تمام تحریم ها لغو شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قالیباف گفت: غنی سازی 60 درصدی، پاسخی قاطع به طراحیِ دشمن برای تضعیف دست برتر کشور در فرآیند مذاکرات بود. پاسخ به حمله تروریستی به نطنز یک ضرورت حتمی است و در زمان مناسب انجام خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز، نماینده مردم شاهین شهر را به عنوان عضو هیئت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مشهد در مجلس در تذکری خواستار رعایت چارچوب های تعیین شده از سوی رهبری در جریان مذاکرات وین شد.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه قانون اقدام راهبردی، راستی آزمایی را در حوزه لغو تحریم ها به مجلس سپرده است، گفت: تصمیمات هیات مذاکره کننده بدون تصویب در مجلس وجاهت قانونی نخواهد داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات بورس در نخستین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس با کلیات لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان فنی و حرفه ای موافقت کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر آقای رئیسی به انتخابات ورود کند به او کمک می کنم چون اولویت عدم انشقاق است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است مشکلات مردم در بورس در جلسه شورای هماهنگی سران قوا مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس مجلس شورای اسلامی گفت که موضوع بورس در دستور کار اولین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار دارد.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تعیین تکلیف 48 هزار هکتار از اراضی مورد نظر برای ساخت مسکن نیروهای مسلح خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ضرورت مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز بر نظارت دقیق سازمان جهاد کشاورزی بر مجوزهای سازمان نظام کشاورزی تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در جریان تعیین تکلیف اموال موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی، پیشنهاد و مکاتباتی درباره واگذاری 1500 خودروی متروکه و بلاتکلیف در این سازمان به مناطق آزاد صورت گرفته اما هنوز نتیجه ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یکی از شرکت های دانش بنیان با استفاده از عصاره های گیاهی و نانو فناوری واکس چرم آنتی باکتریال تولید و به بازار عرضه کرده که تمیزکننده و محافظ سطوح چرمی بوده و برای کیف، کفش ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: قیمت خرید تضمینی کلزا دیرهنگام و زمانی اصلاح شد که کشت انجام گرفته بود؛ به همین دلیل تاثیری بر میزان تولید نداشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان فنی و حرفه ای کشور برای زنان در رشته هایی همچون نجاری، جوشکاری، فرزکاری و مهارت هایی از این دست، مدرکی صادر نمی کند، از این رو هیات مقررات زدایی خواستار اصلاح این رویه شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: با انجام معاملات صوری توسط برخی مالکان با بنگاه های املاک برای فرار از پرداخت مالیات بر خانه های خالی برخورد می کنیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در حالی که بسیاری از کشورهای جهان هنوز در حال راه اندازی شبکه های اینترنت 5جی هستند، شرکت هواوی Huawei، غول فناوری چین ...
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: شاخص بورس در هفته ای که گذشت با 6هزار و 552واحد کاهش، معادل 0.52 درصد افت کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاخص بورس از ابتدای امسال پایان هفته گذشته در 14 روز معاملاتی، با 64 هزار و 348 واحد افت معادل 4.92درصد کاهش را به ثبت رسانده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز- زمین لرزه 5.9 ریشتری گناوه استان بوشهر در خوزستان هم احساس و باعث وحشت مردم شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از عملیات یک ساعته هوایی برای نجات کوهنوردان گرفتار در ارتفاعات بیستون خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...