یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۶:۵۶Aug 2018 19

پیش بینی آب و هوا

آخرین اخبار آب و هوا

باشگاه خبرنگاران   ۳۹ دقیقه پیش    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: آسمانی غالبا ابری همراه با بارش خفیف باران در برخی مناطق تا روز سه شنبه در استان اردبیل پیش بینی می شود.
رهیاب   ۵۵ دقیقه پیش    
هواشناسی استان از ثابت بودن دمای استان تا پایان هفته جاری خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۵۶ دقیقه پیش    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوا در چهارمحال و بختیاری طی روز های آینده کاهش می یابد وهوا خنک تر می شود.
خبرگزاری تابناک   ۵۶ دقیقه پیش    
سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و کاهش دما در 8 استان خبر داد و گفت: برای تهران طی سه روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و کاهش دما پیش بینی شده است. ...
ربیع   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس احمد اسدی اظهار کرد: همان گونه که انتظار داشتیم از شب گذشته بارش های پراکنده در سطح استان آغاز شد که بیشترین بارش از سفیدآب تنکابن سه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل هواشناسی استان خوزستان با اشاره به این که دمای استان تا آخر هفته جاری تغییرات جزیی دارد گفت: میانگین حداکثر دما تا آخر هفته جاری 46 تا 48 درجه سانتی گراد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی این استان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و همچنین بارش های رگباری پدیده جوی غالب در نواحی شمالی استان و ارتفاعات است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین دمای هوای اهواز در 24 ساعت گذشته به 47 درجه سانتیگراد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
باران ، کاهش دما و باد شدید از پیامدهای سامانه ناپایدار به گلستان است .
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: از امروز تا 72 ساعت آینده، احتمال خسارت هایی ناشی از وزش باد شدید و بارش های رگباری وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
دمای بیشینه دمای هوا در شهرستان های خراسان شمالی کاهش یافت.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: میانگین دمای هوای استان اصفهان از فردا روند کاهشی به خود گرفته و بین یک تا دو درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و کاهش دما در 8 استان خبر داد و گفت: برای تهران طی سه روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و کاهش دما پیش بینی شده است.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه با افزایش 10 واحدی آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص 75 سالم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
هوای خوزستان از روز سه شنبه افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی سیستان وبلوچستان گفت:وزش باد خیلی شدید (85 تا 95 گاهی بیش از 100 کیلومتر برساعت) سبب توفان گردوخاک واختلال در حوزه حمل ونقل جاد های، ریلی وهوایی می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
آستارا - ایرنا- رئیس هیات نجات غریق آستارا با بیان این که ناجیان غریق این هیات، یک گردشگر را از غرق شدن در آب های ساحلی طرح سالمسازی سفیر امید این شهرستان نجات دادند تاکید کرد ...
خوزنیوز   ۳ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان از وزش باد توام با گرد و غبار محلی در سطح استان طی امروز و فردا خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
باد شدید همراه با گردوخاک از فردا تا اوایل هفته آینده پدیده غالب جوی شمال سیستان و بلوچستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
پلدختر با 45 و الشتر با 10 درجه بالای صفر گرمترین و خنکترین شهرسهای استان هستند.
جماران   ۴ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش چهار الی هفت درجه ای دما در آذربایجان شرقی طی دو روز آینده خبر داد ...
شمال نیوز   ۴ ساعت پیش    
روزهای پایانی مرداد ماه شاهد روند خنک شدن هوا هستیم ولی بارش و کاهش دمای ناگهانی از نشانه های تغییر اقلیم است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش چهار الی هفت درجه ای دما در آذربایجان شرقی طی دو روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
دمای هوا در آبادان و خرمشهر دو درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
هواشناسی مازندران اعلام کرد : امروز و فردا ( 28 و 29 مرداد ) با تقویت سامانه بارشی شاهد بارش باران ، وزش باد ( گاهی نسبتا شدید ) و کاهش دما خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
ایجاد رواناب و آبگرفتگی معابر در مناطقی از خراسان رضوی پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
کارشناس اداره هواشناسی مهاباد گفت: دمای هوای این شهرستان به تدریج از 3 تا 4 درجه کاهش می یابد.
جماران   ۵ ساعت پیش    
یحیی قاینی پور روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با نفوذ جریانات ناپایدار و مرطوب شمالی به استان، بارشهای رگباری همراه با افزایش ابرناکی برای امشب و فردا در نواحی شمالی و شمال غرب استان خراسان رضوی پیش بینی ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
پیش بینی هواشناسی استان مرکزی حکایت از کاهش دما در بیست و هشتم مرداد 97 دارد.
مرور نیوز   ۶ ساعت پیش    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از وضعیت کیفی هوای تهران در 28 مرداد ماه خبر داد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گردوخاک در زابل سبب شد که غلظت ذرات معلق در هوای این شهر به 1501 میکروگرم بر مترمکعب معادل 10 برابر حد مجاز برسد.
موج   ۶ ساعت پیش    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 75 در شرایط سالم قرار دارد. به گزارش خبرگزاری موج، حسین شهبازی مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اظهار کرد ...
خبر ایرانی   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وقوع بارندگی شدید در استان های گیلان، مازندران و گلستان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در نوار شمالی کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: دمای هوای مرکز استان از امروز تا سه شنبه هفته جاری بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد خنک می شود.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: هوای استان از امروز تا سه شنبه هفته جاری بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد خنک می شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز(28 مرداد) از خیزش گرد و خاک در پایتخت طی فردا(29 مرداد) خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: در دو روز آینده دمای هوا در استان کاهش می یابد. وی افزود :در شهرستان طارم میزان پوشش ابر بیشتر بوده و در ارتفاعات می تواند با مه آلودگی نیز همراه باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی: در شمال غرب کشور شدت بارش ها در 24 ساعت آینده در حد جاری شدن روان آب ها نیز می رسد.
شهروند البرز   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده کاهش دمای محسوس در البرز خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان گفت: با توجه به بارش های تابستانه، دمای هوای استان تا سه شنبه 8 درجه کاهش می یابد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز- یکشنبه - با افزایش 10 واحدی آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص 75 سالم است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیر کل پایش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طی دو تا سه روز آینده دمای هوا در نوار شمالی کشور به طور محسوس 4 تا 8 درجه کاهش می یابد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک از روز سه شنبه تا پایان هفته جاری شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در شمال این استان را در بر می گیرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد صبح امروز 28 مردادماه در وضعیت سالم قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
دما امروز و فردا در استان زنجان 7 تا 10 درجه کاهش می یابد .
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد: دمای هوای استان قزوین تا صبح روز سه شنبه به طور میانگین 4 تا 6 درجه خنک می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
برای سواحل دریای خزر، اردبیل ، دامنه های البرز، بخش های شمالی آذربایجان شرقی و غربی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی؛ابرناکی، بارش باران ،گاهی رعد و برق، کاهش دما و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد جو غالب هوای استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
آسمان گیلان از عصر امروز بارانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
آسمان مازندران امروز یکشنبه 28 مرداد ابری همراه با کاهش دما در ارتفاعات پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۳:۴۳    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با ارزیابی آخرین نقشه های هواشناسی دمای هوای استان اردبیل از امروز با کاهش محسوسی همراه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۱:۴۵    
آسمان استان فارس امروز صاف همراه با غبار رقیق پیش بینی می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۵۳    
اکوفارس: روز های یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان گلستان گفت: دریای خزر با نفوذ سامانه ناپایدار از فردا مواج و طوفانی بوده و تا روز سه شنبه این شرایط ادامه دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۷    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی کشوربا صدور اطلاعیه ای از بارش باران و وزش باد شدید در 10 استان طی فردا و پس فردا (28 و 29 مردادماه) و از آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه و تردد قایق های تفریحی و شنا کردن در خزرخبرداد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۷    
اقتصاد ایران: روزهای یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۰    
بارش شدید باران همراه با رعد و برق و تگرگ در شهرگوهران، سردشت و بشاگرد موجب لطافت هوا و خوشحالی مردم شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۶    
گرگان - ایرنا - مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: با توجه به ورود سامانه ناپایدار ،احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر در شهرهای مختلف استان از فردا یکشنبه دور از انتظار نیست.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۴    
سازمان هواشناسی کشوربا صدور اطلاعیه ای از بارش باران و وزش باد شدید در 10 استان طی فردا و پس فردا (28 و 29 مردادماه) خبرداد.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۵    
مردم استان خوزستان با وجود گرمای شدید با شور و هیجانی مثال زدنی و روحیه ای بالا، روزگار را سپری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۵    
شهر های سی سخت و یاسوج با کمینه دمای 18 درجه سانتیگراد خنک ترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد در 24 ساعت گذشته بودند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۶    
بجنورد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان شمالی روز شنبه با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع رواناب و سیلابی شدن مسیل ها از عصر روز یکشنبه تا صبح روز دوشنبه هفته جاری در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۵    
کیفیت هوای امروز مشهد، طبق اعلام مرکز پایش آلاینده های این کلانشهر در شرایط سالم قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۲    
وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری تا 48 ساعت آینده، صاف و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۱    
سرپرست اداره کل هواشناسی استان خوزستان گفت: امروز و فردا برای ساعاتی وزش باد قابل ملاحظه را در نیمه غربی و بعضا مرکزی خواهیم داشت که وقوع گرد و غبار محلی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۱    
پس از یک هفته از اعتدال شرایط دمایی در پاکستان موج جدید گرما از فردا بیشتر مناطق پاکستان را فرا می گیرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۹    
تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد که پایتخت طی دو روز آینده با وزش باد و کاهش 4 درجه ای دمای هوا مواجه شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۳    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: تابستان امسال تاکنون 37 روز دمای بیش از 40 درجه سانتی گراد در شهر کرمانشاه داشته ایم که یک رکود محسوب می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۸    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های پیش بینی هوا، نسیم خزری از فردا یکشنبه 28 مرداد ماه وارد استان اردبیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۴    
سرپرست هواشناسی خوزستان از کاهش 2 درجه ای هوای استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۰    
سازمان هواشناسی کشور برای 10 استان کشور، بارش باران،گاهی رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۹    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: از امروز تا اواخر هفته هوای پایداری بر منطقه حاکم خواهد بود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۱    
به گزارش روز شنبه اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای در روز شنبه (28 و39)، یکشنبه (24 و38 ) و دوشنبه ( 25 و 35 ) درجه سانتی گراد پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۰    
هواشناسی خراسان شمالی درباره وقوع سیلاب و کاهش 8 درجه ای دما در استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲    
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: دزفول با 23.7 درجه سانتیگراد خنک ترین نقطه خوزستان در 24 ساعت گذشته اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
دمای هوا در خرم آباد بین 20 تا 43 درجه در نوسان بود
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۶    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای هوا در نقاط مختلف این استان در شبانه روز اخیر 2 تا سه درجه سانتیگراد گرمتر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۰    
هوای خوزستان در 2 روز آینده کاهش می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۰    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، احتمال افزایش غلظت ذرات معلق پایتخت در برخی ساعات امروز وجود دارد. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۱    
بوشهر-ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: با افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی قسمت های شمالی و مرکزی خلیج فارس (بویژه دور از ساحل) تا روز یکشنبه هفته جاری مواج و متلاطم است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۸    
نادر شفیع خدایی روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: در 24 ساعت آینده نیز آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه رقیق و در قسمت های شمالی و مرکزی استان گاهی همراه با وزش باد و احتمال ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۴    
بیرجند - ایرنا - کارشناس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: براساس همدیدی و آینده نگری نقشه ها از امروز (شنبه) دمای هوا در استان به صورت نسبی از یک تا سه درجه روند افزایشی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۰    
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۸    
کارشناس هواشناسی آران و بیدگل گفت: توده هوای گرم تا پایان هفته بر روی شهرستان آران و بیدگل پایدار خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: در دو روز آینده دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۸    
اصفهان - ایرنا - کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه ها بیانگر استقرار جو آرام و پایدار تا سه روز آینده بر روی این استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۱    
به دلیل تقویت میدان های باد قوی نواحی مرزی کرمانشاه غبار آلود می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۰    
معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان از پیش بینی وقوع بارش های رگباری و طغیانی شدن رودخانه های استان خبر داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: امشب با تقویت جریانات شمالی شاهد وزش باد شدید همراه با بارش های پراکنده در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۰    
آسمان استان زنجان امروز صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۱    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: طی دو روز آینده از گستردگی سرعت وزش باد در منطقه کاسته می شود و پدیده وزش تندباد و گردو خاک را در نیمه شرقی استان از جمله سربیشه، نهبندان، درمیان و زیرکوه خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس امروز و فردا هم تا حدودی مواج است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۳    
رئیس اداره هواشناسی مهاباد از افزایش نسبی دما نسبت به چند روز گذشته هوای مهاباد خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۸    
اکوفارس: سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران در 5 استان برای روزهای یکشنبه و دوشنبه، اعلام کرد: تهران روز دوشنبه خنک تر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۶    
گرمای هوا تا حدودی در آبادان و خرمشهر فروکش کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۶    
کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد: دمای هوای استان قزوین از بعدازظهر امروز به طور میانگین 6 تا 8 درجه خنک می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۴    
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه های هواشناسی نشان می دهد با نفوذ جریان شمالی به کشور، از امروز هوای بیشتر مناطق کشور، خنک تر و با وزش باد همراه خواهد بود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۶    
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز برای ارتفاعات استان مازندران بارش های خفیفی برای ساعات بعدازظهر پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۰    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری هفتمین استان خشک کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۲    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مه گرفتگی در استان های شمالی و ترافیک در جاده چالوس خبر داد.