دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۲:۴۶Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

بسیج (basijnews.ir)

بسیج 25 فروردین 1393 بسیج 22 دی 1394 بسیج 26 فروردین 1395 بسیج 13 خرداد 1396 بسیج 27 فروردین 1397 بسیج 29 اسفند 1398 بسیج 30 اسفند 1399 بسیج 31 فروردین 1400 بسیج 31 اردیبهشت 1400 بسیج 31 خرداد 1400 بسیج 31 تیر 1400 بسیج 31 مرداد 1400 بسیج 31 شهریور 1400 بسیج 1 مهر 1400 بسیج 2 مهر 1400 بسیج 3 مهر 1400 بسیج 4 مهر 1400 بسیج 5 مهر 1400 بسیج 6 مهر 1400 بسیج 7 مهر 1400 بسیج 8 مهر 1400 بسیج 9 مهر 1400 بسیج 10 مهر 1400 بسیج 11 مهر 1400 بسیج 12 مهر 1400 بسیج 13 مهر 1400 بسیج 14 مهر 1400 بسیج 15 مهر 1400 بسیج 16 مهر 1400 بسیج 17 مهر 1400 بسیج 18 مهر 1400 بسیج 19 مهر 1400 بسیج 20 مهر 1400 بسیج 21 مهر 1400 بسیج 22 مهر 1400 بسیج 23 مهر 1400 بسیج 24 مهر 1400 بسیج 25 مهر 1400 بسیج 26 مهر 1400 
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: از همه کسانی که واکسن کرونا تزریق نکرده اند دعوت می کنم تا این واکسن را دریافت کنند، از رسانه ملی و بخش های مختلف خواسته ایم تا مردم را برای موضوع تزریق واکسن به صورت اقناعی ...
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: حقوق کارگران در تیر و مرداد پرداخت شده و شهریور هم به زودی پرداخت می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه برای گسترش روابط با همسایگان به نقشه راه نیاز داریم، گفت: قراردادهای خرید تجهیزات دفاعی از روسیه پس از لغو تحریم تسلیحاتی ایران منعقد شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی پاک، لزوم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در داخل کشور و تحقق حاکمیت سایبری مستقل انقلاب اسلامی را از جمله الزامات جهاد تبیین در فضای مجازی عنوان کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق توصیه های قدیمی، نوشیدن یک لیوان شیر گرم هنگام خواب باعث خواب خوب شبانه می شود.
  ۴ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود : دشمن او را بخوبی می شناخت ، ضربات او را به خوبی می فهمید او جز مردانی بود که دشمناش او را ستایش و تحصین می کرد و در مقابل جوانمردی و مردانگیش تعظیم می ...
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد که پاندمی کووید19 خطر برخی از پیامدهای نامطلوب را در زنان باردار، و نه در سایر افراد، افزایش می دهد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه بر ضرورت تشکیل کمیسیون های مشترک عالی پارلمانی و اقتصادی میان دو کشور تأکید کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن در سخنرانی خود به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) در صنعاء گفت که مردم یمن با تأسی به سیره رسول الله (ص) در پی رهایی از هیمنه استکبار هستند.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
زالی گفت:رای ایمنی زایی بایستی به واکسیناسیون85درصدی در جامعه برسیم.در آغاز روند واکسیناسیون 30 درصد واکسیناسیون روزانه را دوز دوم به خود اختصاص می داد که در حال حاضر این رقم به 60 تا 70 درصد می رسد.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گسترش روابط دوجانبه نظامی و دفاعی،توسعه همکاری در زمینه مسایل منطقه ای و بین المللی، تداوم همکاری دو کشور در مبارزه با تروریسم و تحولات افغانستان و سوریه دردستورکارمذاکرات روسای ستادکل نیرو های مسلح ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت باید برنامه های روشنی برای افزایش سهم دریا در اقتصاد اجرا کند، گفت: این سهم در چهار سال آینده حداقل باید دو برابر شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی سامانه ثمن برای ثبت نام متقاضیان جهش تولید از چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل نگرانی از احتمال بروز تلاطم در بازار ارز، فعلا با واردات خودرو مخالف است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در پی اعتراض گروه های سیاسی و احزاب مختلف به نتایج اعلام انتخابات اخیر و طرح ادعاهایی در خصوص دستکاری شدن این نتایج ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
انجام مطالعه منشاء، پویایی انتقال و تنوع ژنتیکی ویروس SARS-CoV-2 در مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، به عنوان بهترین پژوهش کشور در حوزه کووید 19 انتخاب شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روابط با ونزوئلا را دوستانه توصیف کرد و گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران توسعه معنادار روابط با کشورهای درحال توسعه بخصوص کشورهایی که به دنبال حفظ استقلال خود هستند،است.
  ۶ ساعت پیش    
پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با سه گل به الهلال باخت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی عروج آسمانی سردار سرافراز اسلام حاج حسین صفری را تسلیت گفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه طی بیانیه ای از برگزاری نمازجمعه تهران از سی ام مهر خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تعمیق روابط تهران و مسکو در همه عرصه ها ، محور اصلی نشست صمیمی سردار سرلشکر باقری با مدیران نهادهای ایرانی مستقر در روسیه بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:دشمنان به این نتیجه رسیده اند که قدرت گرفتن انقلاب اسلامی مرگ تدریجی دشمنان را به دنبال دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عملیات ساخت بزرگترین مجموعه پرورش شتر مرغ در هرمزگان آغاز شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هدف اصلی ما از سفر به استان کرمان ارزیابی وضعیت آمادگی و توان رزم یگانهای مستقر در این استان و همچنین افتتاح پروژه های به ثمر نشسته محرومیت زدایی سپاه ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در نشست مشترک خبری با همتای ونزوئلایی خود گفت: توافق کردیم که نقشه راه همکاری های 20 ساله تهران و کاراکاس را ترسیم کنیم ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: قوه قضاییه با همه کسانی که سد راه مردم و نظام می شوند، برخورد و دست تعدی آن ها را از حقوق مردم و بیت المال کوتاه خواهد کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران حضور رژیم صهیونیستی را در نزدیکی مرزهایش تحمل نمی کند و در این خصوص با کسی شوخی نداریم.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
26 مهر سال 1388 شمسی نورعلی شوشتری به آرزویش رسید؛ مردی که روایت زیبایی از زندگی بود و خودش زیبایی زندگی و مرگ را روایت کرده بود. این حکایت زندگی و مرگ به روایت شهید شوشتری است.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در "برنامه تهران20" گفت: برجام تصویب شده به ایران آمد، مجلس برجام را تصویب نکرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با استاندار هرمزگان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور زنان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن به دنبال کمرنگ جلوه دادن اهمیت عفاف و حجاب در جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: آمریکا برای ماندن یا بازگشت به افغانستان، به دنبال تداوم خلاء امنیتی در این کشور و درگیری های داخلی در آن است که برای این برنامه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار ادیبی گفت: رسالت رسانه های متعهد کشور در مقابله با هجمه های نرم دشمن بسیار سنگین است و در این میان خوزستان باید سرآمد رسانه های کشور در انتشار ارزش ها باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس قرارگاه احیای بینش امر به معروف و نهی از منکر گفت: قرار است رشته ای در مقاطع ارشد و دکتری به عنوان رشته امر به معروف و نهی از منکر راه اندازی و محتوای درسی در این زمینه تولید شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۲    
هم زمان با هفته نیروی انتظامی رزمندگان گردان های 102 و 117 امام حسین علیه السلام لشکر 14 امام حسین علیه السلام با کارکنان خدوم نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع نظام مسائل استان فارس گفت: قطعاً عملکرد مجامع مشورتی در سطح کشور فراجناحی و غیر سیاسی است و از نمایندگان مجلس خواهیم خواست از ظرفیت جوانان در توسعه و پیشرفت شهرستان ها حمایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج یک مجموعه بزرگ و تکامل یافته است و تعاریف امامین انقلاب اسلامی از بسیج و گفتمان بسیج بی نظیر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۷   + ۷۶ سایت دیگر  
روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در اطلاعیه ای از شهادت پاسدار رشید اسلام مهدی مکرمی در درگیری با سارقین مسلح خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: افزایش قیمت خارج از ضابطه لوازم خانگی باید اصلاح شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
بانک عامل بخش مسکن سقف های جدید تسهیلات مسکن ایثارگران و خانواده شهدا را به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، رویکرد دولت سیزدهم و سازمان برنامه و بودجه تغییر ریل اقتصادی کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز های چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر و روز های پنجشنبه و جمعه در شمال شرق کشور و دامنه های جنوبی البرز وزش باد افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در راس هیات بلندپایه نظامی تا ساعاتی دیگر وارد مسکو می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۲    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امامت تبریز با اشاره به تحرک رژیم صهیونیستی در منطقه آذربایجان، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه تغییری را در مرزهای خود نمی پذیرد .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان-نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیام شهدا برای ما این است که خودسازی به مسائل اجتماعی، سیاسی و خانوادگی ارجحیت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: ساخت و سازهایی در این شهرستان که امروز به غیرمجاز تعبیر می شود با چراغ سبز مسئولان بوده و اصلا خود شوراها پیمانکارشان بوده و هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد حزب الله هرگز وارد جنگ داخلی نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رحیم رحیمی پور فیلمنامه نویس، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان از برگزاری یادواره طلاب و روحانیون این استان با حضور حجت الاسلام حاجی صادقی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های امارات از سفر 250 هزار صهیونیست به امارات پس از عادی سازی روابط میان ابوظبی و تل آویو طی یک سال اخیر خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۱۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور همه وزارتخانه ها و دستگاه ها را موظف کرد در خنثی سازی تحریم ها و تنظیم بازار کالاهای اساسی همکاری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
سردار ملک شاهکوهی گفت: از ابتدای کرونا تا کنون سپاه نینوا 450 هزار بسته معیشتی و یک میلیون و 760 هزار پرس غذا را بین نیازمندان توزیع نموده است و 242 نفر زندانی آزاد را آزاد نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اسرائیل با ایجاد توطئه، تفرقه و خون ریزی در منطقه به دنبال افزایش سلطه خود است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خسرو شاهی در خاطرات خود به روایتی از تصمیم یکی از دانشجویان برای قتل بنی صدر و... پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج گفت: طی 21 ماه گذشته با هم افزایی بسیج و به همت بسیجیان مخلص ما در سراسر کشور بیش 17 میلیون بسته کمک معیشتی با اعتبار 21 هزار میلیارد تومان برای رزمایش های کمک مومنانه به همت خود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی به نقل از پنج منبع مطلع گزارش داد که چین در ماه آگوست، موشک مافوق صوتی را که قابلیت حمل کلاهک هسته ای داشت، آزمایش کرده که باعث شگفتی جامعه اطلاعاتی آمریکا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش آزادی وابسته به PKK با عدم استقبال مردم از نامزدهای معرفی شده از سوی آن جریان، بزرگترین بازنده انتخابات عراق شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۷    
ساری-حجت الاسلام رعایتی با تاکید براینکه اگر میخواهیم راه حاج قاسم را ادامه دهیم، باید مطیع محض ولی فقیه زمان خود باشیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ساری- فرمانده سپاه کربلا اعلام کرد: این المپیاد با حضور 2هزار و110شرکت کننده از طیف آقایان و بانوان در 26 رشته ورزشی و اهدا 695 مدال به برترین های این مسابقات برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجلس یازدهم برای محرمانه بودن اموال مسئولان هیچ مصوبه ای نداشته است، تاکید کرد: محرمانه بودن اموال مسئولان تصمیم مجلس هشتم است نه مجلس یازدهم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی که با حضور وزیر امورخارجه برگزار شد، گفت: امیرعبداللهیان در این نشست به صراحت اعلام کرد که ایران در مذاکرات هسته ای اقدام در برابر اقدام را دنبال خواهد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۳۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی فردا (دوشنبه شب) پس از خبر 21 شبکه اول سیما در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی با مردم سخن می گوید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وبگاه خبری - صهیونیستی واللا از برپایی پایگاه سرّی و جاسوسی توسط ارتش اسرائیل برای نظارت بر فعالیتهای ایران به ویژه در حوزه برنامه هسته ای خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار شاکرمی با بیان اینکه کنگره 3000 شهید استان بستری مناسب برای عمق بخشی به ارزش های انقلاب است، گفت: برای دست یافتن به قله پیشرفت و ترقی به نام و حماسه شهدا نیازمندیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه راهبرد دولت جدید، تقویت دیپلماسی اقتصادی و سیاست خارجی است، گفت: تقویت ارتباطات اقتصادی اولویت سفرهای وزیر خارجه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از پایان کار دوره نخست پویش دانشجویی قلک آبی و نصب تانکرهای آب در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) آرمان و هدف اصلی انقلاب اسلامی است، گفت: اجرای بیانیه گام دوم زمینه برای جهان مهدوی و ظهور را فراهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
فرماندار شهرستان رضوانشهر با اشاره به دلایل عدم پرداخت حقوق کارگران سد شفارود گفت: به دلیل وجود اختلاف بین پیمانکار و کارفرما در سد شفارود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
حجت الاسلام عادل عنوان کرد: در حال حاضر 50 پروژه وقف مشارکتی در سطح کشور در حال انجام است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
طبق گزارش گمرک ایران، بیش از 5.5 میلیون تن کالابه ارزش دو میلیارد و 483میلیون دلار بین ایران با اعضای اتحادیه اقتصادی گمرکی اوراسیا تبادل شد که نسبت به مدت مشابه 12درصد در وزن و 40درصد در ارزش افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک گفت: امشب محموله بیش از یک میلیون دُزی واکسن آسترازنکا و فردا نیز 6 میلیون دُز واکسن سینوفارم وارد کشور می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در هشتمین سفر استانی خود اواخر این هفته به استان اردبیل سفر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی فردا یکشنبه بررسی این طرح را با حضور نمایندگان عضو این کمیسیون آغاز می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شد که نماز جمعه از هفته آینده در همه شهرها به جز شهرهای با وضعیت قرمز، با رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
هیات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور در دومین اطلاعیه خود اعلام کرد که روند فعالیت و اقدامات تحقیق و تفحص در سازمان سنجش با جدیت ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:بامداد امروز تکاوران ناوگروه 78 نیروی دریایی ارتش در یک عملیات موفق حمله دزدان دریایی به کاروان تجاری ایرانی را دفع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
یک خبرنگار معروف لبنانی هویت یکی از تک تیراندازانی که مقابل کاخ دادگستری لبنان به سوی تجمع کنندگان شلیک می کرد را افشا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: آرای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری برای همه دستگاه های اجرایی و سازمان ها لازم الاجراست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیسی گفت: ادامه راه مقابله با بیماری کرونا نیازمند تدوین نقشه راه جامع است و در این نقشه راه باید همه موارد به طور دقیق لحاظ شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، در شبانه روز گذشته 7 هزار و 515 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند./
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رای پرونده سیف رئیس وقت بانک مرکزی، احمد عراقچی و سالار آقاخانی در رابطه با برهم زدن نظم و آرامش بازار ارز و فضای اقتصادی کشور و همچنین برخی سوء مدیریت ها صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
عباسپور گفت: 10 مرکز جامع خدمات مشاوره و آموزش های تخصصی خانواده در هفته جاری افتتاح خواهد شد که در مراکز استان ها بوده و به سایر مراکز خدمات ارایه خواهند داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حسین فردوست، می گوید که فرح دختر دانشجوی فقیری بود که از فرط استیصال برای دریافت کمک مالی به سراغ اردشیر زاهدی در حصارک میرود تا بتواند در پاریس تحصیل و زندگی کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدمهدی رحیمی با عکس نامه یک دختر بچه 8 ساله را که در سفر استانی اخیر رئیس جمهور به شیراز به دستشان رسید، منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نیرو های مسلح استان قم، همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف با، ولی نعمت زمین و زمان عهد سربازی بستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰    
منابع محلی از وقوع درگیری میان نیروهای اشغالگر و جوانان فلسطینی در مناطقی در شهر اشغالی قدس خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
کتائب القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تصاویر چهار اسیر اسرائیلی نزد مقاومت را منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی فاجعه تروریستی قندهار افغانستان را به شدت محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان گفت:جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند گام برداشتن در مسیر اهداف و مؤلفه های فرهنگ ایثار و شهادت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) آرمان و هدف اصلی انقلاب اسلامی است، گفت: اجرای بیانیه گام دوم زمینه برای جهان مهدوی و ظهور را فراهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کره ای ها از بازار ایران سود یکطرفه و100درصدی می بردند و حتی حاضر نمی شدند کالاهای شان را در ایران تولید کنند و کالا را تولید شده فقط به ا یران وارد می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰    
فرمانده سپاه استان سمنان در جمع فرماندهان پایگاه بسیج شهرستان مهدیشهر گفت:برای تشکیل دولت اسلامی باید همه ظرفیت های مردمی را پای کار بیاوریم و شبکه امام و امت را تشکیل دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شماره سیصد و دهم هفته نامه خط حزب الله با عنوان مبارزه مداوم علیه جریان باطل منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق کارمندان به صورت پلکانی افزایش می یابد، یعنی ممکن است به حقوق های پایین تا بیش 30 درصد هم ضریب بخورد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بن فرحان وزیر امور خارجه عربستان: گزینه عادی سازی روابط حتما بر روی میز مطرح است البته از سال 2002 تاکنون و تحت عنوان طرح صلح عربی شناخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دوشنبه شب درخصوص تحولات اخیر لبنان گفتگو خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به سطحی از اقتدار دست یافته است که امروز در برابر هر دشمنی، مقتدرانه می ایستد و پوزه آن را به خاک می مالد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
آیین تجدید میثاق کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با آرمان های امام خمینی (ره) صبح امروز در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...