چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۰۳Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای زاهدان

روز ساعت دما باد وضعیت جوی
چهارشنبه

۸°
۸°
۱۹:۳۰
 • ۸°
 • 2m/s
 • NNE
 • صاف
چهارشنبه

۷°
۷°
۲۰:۳۰
 • ۷°
 • 3m/s
 • NNE
 • صاف
چهارشنبه

۶°
۶°
۲۱:۳۰
 • ۶°
 • 3m/s
 • NNE
 • صاف
چهارشنبه

۵°
۵°
۲۲:۳۰
 • ۵°
 • 3m/s
 • N
 • صاف

آخرین اخبار آب و هوا

همشهری   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پایتخت از نظر شرایط جوی، در برخی ساعات غبار محلی را از سر می گذراند و با نزدیک شدن به ساعات پایانی امروز چهارشنبه (2 اسفند) بارش پراکنده و وزش باد نیز پیش بینی شده است.
زیر نویس   ۳۰ دقیقه پیش    
به گزارش زیرنویس، سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران در کشور همچنین کاهش محسوس دما و احتمال آبگرفتگی معابر هشدار داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۳ دقیقه پیش    
هوای مازندران از امشب تا پایان هفته صاف و نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دمای هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۸ دقیقه پیش    
دمای صبحگاهی در برخی از مناطق استان همدان تا روز یکشنبه هفته آینده تا چهار درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۰ دقیقه پیش    
هواشناسی برای گلستان از فردا شب بارش پراکنده باران در غرب و ارتفاعات استان پیش بینی کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران، از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر فعالیت پراکنده سامانه بارشی طی امروز چهارشنبه دوم و فردا پنج شنبه سوم اسفندماه خبر داد.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی نقشه مجموع بارش برف در ایران در نیمه اول اسفند سال 1402 منتشر کرد.
دمای هوا در جنوب آذربایجان غربی سه درجه کاهش یافت.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به فعالیت سامانه سرد بارشی تا اواسط هفته آینده با صدور هشدار زرد از بارش باران و برف، وزش باد شدید موقتی و نوسانات دمایی خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - هواشناسی اصفهان با صدور هشدار زرد از ورود سامانه سردِ بارشی از روز شنبه تا روز سه شنبه هفته آینده خبر داد و پیش بینی کرد که با فعال شدن این شرایط، بارش برف و باران، بیشتر مناطق استان را فرامی گیرد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
با توجه به اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای سمنان، امروز،چهارشنبه وضعیت هوای سمنان در وضعیت قابل قبول (زرد) قرار گرفت.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: سطح پوشش برف در ارتفاعات این استان با توجه به بارندگی های اخیر به پنج هزار کیلومتر مربع رسید و یک چهارم آن پوشیده از برف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی از احتمال برخی ناپایداری های بارشی به صورت رگبار برف و باران در برخی نواحی شمال شرق و شرق استان در صبح فردا خبر داد.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از صدور هشدار سامانه بارشی سطح زرد و دریایی سطح نارنجی در استان خبر داد و گفت: در این وضعیت ضمن سرعت وزش باد، ارتفاع موج در خلیج فارس و نوار ساحلی استان بوشهر تا 3 متر افزایش می یابد.
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش وزش باد و ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را برای امروز، دوم اسفند اعلام کرد.
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور، از بارش باران و برف، وزش باد و کاهش محسوس دما از روز جمعه تا دوشنبه هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: احتمال آبگرفتگی، جاری شدن روان آب، مه آلودگی، وزش باد و کولاک برف و یخ زنی سطح جاده ها وجود دارد.
خوزنیوز   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی ورود سامانه بارشی به استان در اول هفته آینده خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد ...
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در اکثر جاده های استان مه غلیظ حاکم است و سبب کاهش دید افقی رانندگان شده است.
بسیج   ۴ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه گفت: با عبور سامانه بارشی از امروز تا روز جمعه شرایط جوی آرام و پایداری بر سطح استان حاکم می شود.
زیر نویس   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی زیرنویس، خبرهای هواشناسی حاکی از آن است که هفته آینده در بسیاری از مناطق کشور شرایط دمایی کاملا متفاوت نسبت به این هفته بوده و شاهد یخبندان و دماهای زیر صفردرجه سانتیگراد در بسیاری از نقاط ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: از عصر و شب جمعه با نفوذ سامانه سرد و بارشی، شرایط برای روند کاهش محسوس دما در گیلان فراهم می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از بعدازظهر روز جمعه سامانه ناپایدار بارشی از نواحی شمال غرب وارد استان خواهد شد.
صبح قزوین   ۴ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی گفت: از بعدازظهر سه شنبه تا ظهر روز دوشنبه با فعالیت سامانه بارشی در استان بارش برف و باران و و گاهی وزش باد و در مناطق کوهستانی برف با احتمال کولاک مورد انتظار است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقامات هواشناسی چین امروز (چهارشنبه) هشدار نارنجی را برای موج سرما تمدید کردند که بالاترین هشدار در سیستم هشدار هواشناسی سه سطحی این کشور است و کاهش دما را در مناطق جنوبی این کشور پیش بینی کرده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان بنا بر اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای امروز خرمشهر و آبادان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و نارنجی بوده است.
طبق نقشه های منتشر شده از هفته آینده سامانه بارشی جدیدی وارد کشور خواهد شد و دمای هوا به شدت کاهش خواهد یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۵ ساعت پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از بعدازظهر روز جمعه سامانه ناپایدار بارشی از نواحی شمال غرب وارد استان خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره سامانه سرد بارشی که از پنجم اسفند وارد استان می شود، هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: سامانه سرد بارشی از روز گذشته به تدریج از استان خارج شد و همه نقاط خراسان رضوی با پایداری وضعیت جوی، تا پایان هفته آسمانی آرام خواهد داشت.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: برای روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه آسمان هر 31 استان بارش برف و باران خواهد داشت. دمای هوا کاهش می یابد و استان های دامنه های البرز و زاگرس برفی خواهند شد ...
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی جوی پایدار و یکنواخت در 24 ساعت آینده در استان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: سامانه بارشی سرد از اوایل هفته آینده در سطح این استان فعال می شود.
زیر نویس   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان هواشناسی با بیان “خشکسالی های ایران طولانی تر و شدیدتر شده است” گفت:بررسی ها نشان می دهد روند خشکسالی ها از 30 سال قبل تشدید شده است ...
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا پایان هفته روند افزایش نسبی دما را خواهیم داشت، از بعدازظهر شنبه تا ظهر روز دوشنبه فعالیت سامانه بارشی را در سطح استان داریم که این سامانه با خودش بارش برف و باران و وزش باد را به همراه دارد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
خرم آباد - مدیرکل هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی سرد به جو این استان از روز شنبه هفته آینده خبر داد.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از اوایل روز شنبه سامانه بارشی از سمت جنوب وارد استان خواهد شد.
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با ورود سامانه بارشی از عصر جمعه به این استان، دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا پایان هفته شاهد هوایی صاف و از روز شنبه هفته آینده بارش برف و باران و کاهش محسوس دما را در استان خواهیم داشت.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری خراسان شمالی گفت: طی بارش برف اخیر، بیش از 3600 کیلومتر از محورهای اصلی و روستایی خراسان شمالی توسط راهداران این استان برف روبی و بازگشایی شد.
مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: با ورود سامانه بارشی از عصر جمعه در گیلان دمای هوا بین 8 تا 12 درجه کاهش می یابد.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خبر داد: سامانه بارشی جدید از شنبه هفته آینده از سمت شمال غرب وارد کشور می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
طوفان روز گذشته (سه شنبه) در کالیفرنیای آمریکا منجر به بارش شدید باران و آبگرفتی معابر شده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- درحالیکه روزهای اخیر سوز سرمای زمستانه استان مازندران را در نوریده است اما شرایط جوی حاکم برای استان از نظر بارش برف و باران ثمره و دستاورد آنچنانی برای کشاورزان نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان، گفت: آسمان قم امروز چهارشنبه دوم اسفند صاف تا کمی ابری همراه بارش پراکنده در پاره ای از اوقات پیش بینی می شود.
وضعیت هوای فردا پنجشنبه 3 اسفند 1402 بنابر اعلام رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بارش پراکنده همراه خواهد بود.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای صبحگاهی در برخی از نقاط استان تا روز یکشنبه هفته آینده به 2 تا چهار درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
میمه- بارش برف در شامگاه سه شنبه، میمه را سفید پوش کرد.
جهانی پرس   ۸ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی پیش بینی کرده بارش ها از امروز تا پایان هفته در ارتفاعات زاگرس مرکزی، دامنه و ارتفاعات البرز، شمال غرب و غرب کشور به صورت پراکنده ادامه دارد.
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
کیفیت هوای اصفهان امروز (چهارشنبه) بر اساس آمار ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در مناطق مختلف اعلام شد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر روی عدد 112 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
هوای مازندران امروز آفتابی پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان، از گرم شدن هوای استان طی اواخر امروز (چهارشنبه) خبر داد.
نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر بارش خفیف برف و باران و مه گرفتگی در برخی از نقاط آذربایجان غربی تا اوایل هفته آینده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به کشور طی شنبه (5 اسفند) و بارش برف و باران، وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما خبرداد.
دولت بهار   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش های پراکنده عمدتا در شمال غرب تا روز جمعه خبر داد و اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از روز شنبه وارد کشور خواهد شد و بارش ها روز یکشنبه غالب نقاط کشور را در بر می گیرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: افزایش غلظت گرد و غبار در آسمان شیروان سبب شد تا کیفیت هوا امروز (چهارشنبه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.
کارشناس هواشناسی از افزایش ابر و بارش پراکنده دربرخی مناطق استان قزوین تا پایان هفته خبر داد.
انتخاب   ۹ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی از بارش های پراکنده عمدتا در شمال غرب تا روز جمعه خبر داد و اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از روز شنبه وارد کشور خواهد شد و بارش ها روز یکشنبه غالب نقاط کشور را در بر می گیرد.
170 راهدار با توان 107 دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک عملیات راهداری زمستانه محورهای کوهستانی استان گلستان را طی روزهای پایانی بهمن ماه سال 1402 انجام دادند ...
امروز وزش باد های نسبتاً شدید شمال غربی تا غربی موجب مواج شدن خلیج فارس، دریای عمان و بیشتر نقاط تنگه هرمز می شود.
شرکت کنترل کیفیت هوا اعلام کرد: امروز کیفیت هوا برای گروه های حساس ناسالم است.
تهران پرس   ۹ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی اعلام کرد: آسمان تهران امروز صاف در بعضی ساعات همراه با غبار محلی و از بعدازظهر افزایش ابر پیش بینی شده است
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 101 بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.
موج   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید از شنبه هفته آینده از سمت شمال غرب وارد کشور می شود. این بارش ها برای نواحی شمالی کشور عمدتا به شکل برف است.
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد با کاهش حجم آلاینده ها نسبت به دیروز در شرایط سالم قرار دارد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده شاهد افزایش نسبی دما در اکثر مناطق استان هستیم به طوری که میانگین بیشینه دما به 16 و کمینه آن هم به دو درجه بالای صفر می رسد.
موج   ۱۰ ساعت پیش    
بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، بارش های پراکنده عمدتا در شمال غرب تا روز جمعه پدیده غالب جوی کشور است و سامانه بارشی جدید از روز شنبه وارد کشور شده و بارش ها روز یکشنبه اکثر نقاط کشور را در برمی گیرد.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: بیشینه سرعت باد در بعدازظهر و شب به بیش از 45 کیلومتر بر ساعت و ارتفاع امواج دریا به بیش از یک و نیم متر خواهد رسید.
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز دوم اسفند در وضعیت سالم ثبت شد.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز در مناطق جنوبی استان وزش باد پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون(2 اسفند ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
ایران آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین امروز چهارشنبه دوم اسفند ماه 1402، در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات مرکزی زاگرس و ارتفاعات مرکزی البرز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
بامداد امروز شهرکرد با 6 درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین مرکز استان در کشور است.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفیت هوا، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هم اکنون بر روی عدد 113 قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از بارش های پراکنده عمدتا در شمال غرب تا روز جمعه خبر داد و اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از روز شنبه وارد کشور خواهد شد و بارش ها روز یکشنبه غالب نقاط کشور را در بر می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز دوم اسفند در وضعیت سالم ثبت شد.
کارشناس هواشناسی استان یزد: تا پایان هفته جوی به نسبت پایدار در استان حاکم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
شهرکرد با 6درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین مرکز در کشور است.
هوای مازندران از امروز تا پایان هفته صاف و آفتابی در ارتفاعات نیمه غربی همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود.
دمای اروند 2 درجه نسبت به دیروز افزایش یافت.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوا در مناطق مختلف استان از اواخر وقت چهارشنبه به تدریج افزایش می یابد.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی آخرین پیش بینی ها را از وضعیت جوی کشور طی 5 روز آینده اعلام کرد.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: پدیده مه گرفتگی صبح امروز، چهارشنبه در برخی جاده های اصلی این استان موجب کاهش دید رانندگان شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۱۸    
امروز در شمال غرب، غرب، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و فردا در مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و غربی بارش پراکنده روی می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۶    
کارشناسان هواشناسی برای دو روز آینده جو پایدار ، افزایش ابر ، وزش باد و بارش های پراکنده در ارتفاعات استان سمنان را پیش بینی کردند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط استان و افزایش دما تا آخر هفته خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
موج بارشی هفته آینده در پیش بینی های اخیر مدل های هواشناسی تقویت شده و شاهد پیش بینی بارش های بسیار خوبی در بخش های وسیعی از منطقه هستیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۰    
کارشناسان هواشناسی برای دو روز آینده جو پایدار ، افزایش ابر ، وزش باد و بارش های پراکنده در ارتفاعات استان سمنان را پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط بارش و سرما به کشاورزان و باغداران توصیه می شود که هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: شامگاه سه شنبه پدیده مه گرفتگی در جاده های شریانی و اصلی این استان موجب کاهش دید رانندگان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۳    
گرگان- مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: آسمان گلستان صاف تا قسمتی ابری و جوی آرام را در پیش خواهد داشت.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۸    
هواشناسی در خصوص وضعیت هوا در روزهای ابتدایی اسفند ماه 1402 هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۵    
برف آمد، باران بارید، باران حتی تند بارید و رودخانه ها جاری شدند؛ همه زیر باران، نگاهشان را به آسمان دوختند و سپاسگزاری کردند؛ از هر قطره ای که دست نوازش خدا بود بر سرمان...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۰    
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: شرایط پایداری بر آسمان لرستان تا روز جمعه حاکم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سامانه بارشی همچنان در کرمانشاه فعال است و بارش شدید تگرگ شهر کرمانشاه را سفیدپوش کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۲    
معاون هواشناسی لرستان گفت: امروز و فردا در ادامه شرایط ناپایدار، علاوه بر پوشش ابر، بارش باران و برف را برای اغلب نقاط استان داریم.