دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۱۳:۵۴Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سالن سینما»

شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کیانوش رضایی گفت: جنگل پرتغال شاید نه داستان پیچیده وعجیب و غریبی داشته باشد و نه حتی شایدبتواند دست پر ازجشنواره چهل و یکم برود اما قطعا فیلمی است که مخاطب را با خود همراه می کند ومی تواند هنگام خروج از سالن سینما رضایت بیننده را همراه داشته باشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۳:۰۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در اولین روز اکران فیلم های جشنواره فجر هفدهم بهمن ماه 1401 ، فیلم سینمایی هایپاور به کارگردانی هادی محمدپور در سالن سینما فرهنگ ایلام در سانس ساعت 19 به روی پرده می رود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: امسال 16 فیلم در قالب جشنواره فیلم فجر در استان قم اکران می شود و سالن سینما تربیت با 335 صندلی، سالن سینمایی بازار شهر با 300 صندلی و سالن سینما ونوس با 220 صندلی از 17 تا 24 بهمن ماه با قیمت بلیط 35 هزار تومان میزبان این فیلم ها در استان قم هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان کهگیلویه وبویراحمدامین درخشان گفت:اسامی 21فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجرکهگیلویه وبویراحمداعلام شد. ...
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام: 21 فیلم در سانس های 16، 19 و 21 در سالن سینما فرهنگ ایلام از 17 تا 24 بهمن ماه اکران می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۶    
ابراهیم اصغری می گوید اگر سینما شرایط و امکانات لازم را در اختیار مخاطبان و عوامل ساخت فیلم قرار دهدمن مطمئنم هیچ مخاطبی ناراضی از سالن سینما خارج نمیشود. جوانان جامعه ما لازم دارند قهرمانان دفاع مقدس رابشناسند.
با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، مسؤولان استانی و هنرمندان آیین تکریم و معارفه محمد علی یزدان شناس و حامد فاضلی کبریا در سالن سینما کانون ساری برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۲    
16 فیلم از هفدهم تا بیست و سوم بهمن ماه در سالن سینما فرهنگ ایلام اکران می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دو پردیس و یک سالنِ سینمای شهر قم، آمادۀ میزبانی از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر هستند و طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، قرار است در طول مدت زمان برگزاری جشنواره به مدت هفت روز، 16 فیلم منتخب از جشنواره را نمایش دهند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۷    
کیانا تصدیق مقدم، خبرنگار: نشست های خبری جشنواره فیلم فجر با تمام حواشی و نقایصی که دارد، محلی برای تبادل نظر و ارائه اطلاعات راجع به آثار سینمایی حاضر در این رویداد فرهنگی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۰    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک گفت: با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی اولین سالن سینما در این شهر راه اندازی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک گفت: با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی اولین سالن سینما در این شهر ره اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد سینما ندارد. تنها سینمای قدیمی شهر تخریب شده و در حال حاضر تنها محل نمایش فیلم در این شهر، سالنی است که در یکی از ادارات شهر تجهیز شده است. نبود سینمای استاندارد و اراده برای ساخت سینما فعالان حوزه سینما در این شهر را نگران کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سینمای زنجیره ای آمریکا موسوم به رِگال در پی بحران مالی در این کشور، 39 سالن خود را تعطیل می کند!
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پرویز شیخ طادی از اعضای هیأت انتخاب در ارزیابی کلی خود از آثار این دوره از جشنواره می گوید:اطمینان می دهم در ایام جشنواره مخاطبان با رضایت خاطر سالن سینما را ترک کنند و غافلگیر شوید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال استقبال مخاطبان از اکران فیلم سینمایی ایمو در گروه سینمایی هنر و تجربه با همکاری پخش رویش زنجیره سینماداری مهر تعداد 5 سالن سینما به سینماهای نمایش دهنده این فیلم اضافه شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سالن سینما فرهنگ ایلام میزبان آیین بزرگداشت استاد سید پیمان سادات نژاد به همراه گشایش نمایشگاه آثار خوشنویسی وی با عنوان ارغوان بود.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معمولا شبهای سرد زمستانی زمان خوبی برای سینما رفتن بود، هوای سر، سالن سینما و یک فیلم خوب برای تماشا کردن لذت بخش بود اما انگار هر چه میگرد رونق سینما کمتر میشود . ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۳:۵۲    
کمدی سیاسی چپ راست که به تازگی اکران شده در هر سانس اکران، فقط 13 نفر را به سینما می کشاند و این یعنی بیش از 90 درصد سالن سینما خالی می ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
با نزدیک تر شدن آواتار: راه آب به رقم 2 میلیارد دلاری در گیشه جهانی، جیمز کامرون می گوید این یادآوری است که تماشاگران سینما هنوز برای تجربه سالن سینما در دوران تسلط و غلبه دنیای مجازی و پخش آن لاین ارزش قائل هستند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۰    
سجاد مشهدی: روزی که هنر هفتم وارد زندگی انسان متمدن شد، شاید کمتر کسی تصور می کرد که سال ها بعد، نقد صحنه های روی پرده نقره ای سینما، تبدیل به یک قالب تاثیرگذار بر خود صحنه ها شود ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۲    
معاون سیاسی؛ اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه دفاع از حقوق زن در ایران اسلامی مشهود است، گفت: در دفاع از حقوق زن بهترین دین، اسلام و بهترین کشور ایران است. ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۷    
در بسیاری از شهر های کشور حتی یک سالن سینما وجود ندارد. در حال حاضر 85 درصد فروش سینمای ایران تنها در 20 پردیس سینمایی رقم می خورد! اصلا ما درباره چه چیزی صحبت می کنیم؟ مگر ما تبلیغات سراسری برای سینما داریم؟ پس ما با یک سینمایی سر و کار داریم که دستش در جیب مخاطب نیست و دراین حالت ضرورتی برای خودش ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۵۵    
با حضور هنرمندان و مسئولان و به همت اداره کل بهزیستی مراسم اختتامیه دومین جشنواره تئاتر استانی افراد دارای معلولیت در سالن سینما ارشاد یاسوج که در روزهای 12 و 13 دی ماه برپا شده بود برگزار و برگزیدگان معرفی و تجلیل شدند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
صدای گریه های تعدادی از زنان بهبودیافته از اعتیاد در سالن سینما به گوش می رسد. آنها خانه تعطیل شده شان را که بیش از سه سال در آنجا زندگی می کردند، در مستند هیچ کس منتظرت نیست می دیدند و در سالن نجوا و گریه می کردند. اتاق های مرکز نور سپیده ، خوابگاه و جزئیات این خانه را که می دیدند، اشک می ریختند.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد ، دومین جشنواره تئاتر افراد دارای معلولیت (دنا) استانی با رقابت 6 گروه نمایشی در مرحله نهایی از امروز آغاز شد و اختتامیه جشنواره 14 دیماه در یاسوج سالن سینما اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود. ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب به معرفی برترین فیلم های سال 2022 از نگاه منتقدین و مخاطبین پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
همگردی   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۳:۲۸    
این مجموعه فعالیت خود را با نام سی آر سی وتنها با رشته های بولینگ و بیلیارد شروع کرد. ولی الان همه رشته های ورزشی برای استفاده آقایان و بانوان رو داره و کنار اینها برای بچه ها هم شهربازی ساخته. در کل این مجموعه، هم ورزشیه هم فرهنگی که بخش فرهنگیش شامل 4 سالن سینما و 1 سالن تئاتره ...
همگردی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۰:۳۹    
مجتمع اریکه ایرانیان یه مجتمع هشت طبقه ست که دارای سالن کنسرت چند منظوره و سه سالن سینما تئاتر، استخرهای مجزای بانوان و آقایان با کلیه امکانات، سونای خشک و بخار و جکوزی و سالن های بدنسازی، سالن بولینگ ، کیوبولینگ، بیلیارد و فروشگاههای منحصر به فرد تجاریه ...
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۲:۱۸    
گیل خبر/ سید حسن کاروانکش مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان گیلان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته و با توجه به استقبال مردم، مسابقه فینال جام جهانی قطر 2022 بین تیم های فرانسه و آرژانتین روز یکشنبه 27 آذر ماه ساعت 18:30 در هر دو سالن سینما سپیدرود رشت به صورت زنده پخش می گردد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام فاطمیه، گردهمایی مداحان و کارگاه آموزش مداحی با حضور حجت الاسلام واضحی آشتیانی، استاد حوزه در محل سالن سینما آزادی زرند برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش اجلاسیه نماز دانش آموزی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان بیجار امروز، 23 آذرماه در سالن سینما آزادی این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فیلم نهنگ از شش سالن سینما 360هزار دلار درآمد کسب کرد که این میزان فروش به عنوان بالاترین میانگین هر سینما در سال 2022 بوده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از روابط عمومی موزه سینما، تماشای آثار فقط با خرید بلیت از نشانی https://iticket.ir/cinema/16/موزه-سینما/movies امکان پذیر است. جدول نمایش فیلم ها به شرح زیر است: دوشنبه 21 آذرماه ساعت 16 کوهستان بیصدا ساخته فرود عوض پور، بخش مسابقه بلند ملی ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۰:۲۶    
احسان زیورعالم، خبرنگار: 27 سال پیش در خرداد 1361، نزدیک به دو میلیون نفر از جمعیت 5میلیون و 656 هزار نفری تهران، در طول دو هفته به سیزده سالن سینما در پایتخت هجوم آوردند تا برزخی ها (ساخته ایرج قادری) را تماشا کنند. سونامی ای که تماشاگران به وجود آورده بودند، یک سوی داستان بود ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: در سالن سینما فرهنگ این آمادگی وجود دارد که یک ظرفیت فروشگاهی مختص حوزه بازارپردازی کاراکترهای سینمای کودک ونوجوان اختصاص یابد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کانون مبلغین فاطمیه فرهنگسرای اشراق همزمان با دهه فاطمیه نمایش " چرا شبانه؟" از روز یکشنبه 20 آذر ماه، در سالن سینما فرهنگسرای اشراق برگزار می شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن سینماداران ضمن تشریح برنامه فعالیت های سالن های سینمایی همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س)، از موافقت با تغییر کاربری هفت سالن سینما در پایتخت خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۲    
شب خشن با استفاده از فرصت فروش ایام تعطیل توانست در اولین هفته ورود خود به سینما های داخل امریکا، جایگاه دوم فروش هفتگی را در 3682 سالن سینما به دست آورد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
میلاد جلیل زاده، خبرنگار: امسال در تعطیلات 5 روزه عید شکرگزاری آمریکایی ها، انیمیشن دنیای عجیب که از محصولات دیزنی است، با نمایش در 4174 سالن سینما تنها 18.6 میلیون دلار فروخت که خیلی کمتر از پیش بینی فروش 30 تا 40 میلیون دلاری اش است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که اوضاع فروش سینما با کاهش مخاطب وضع خوبی ندارد، به نظر می رسد از نمایش های کمدی که با عنوان تئاتر آزاد شناخته می شوند و بیشتر در سالن های سینمایی روی صحنه می روند، استقبال بهتری می شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد صادق امین زاده گفت: مجموعه سینمایی لوپتو با استقبال گرم مخاطبان در 385 سالن سینما روبه رو شده است و مبلغ 6 میلیارد و دویست و پنجاه و 9 میلیارد تومان تا این لحظه فروش داشته است.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۵    
دیارجنوب : اجتماع بزرگ اقتدار بسیجیان روز شنبه پنجم آذر ماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) 1401 در سالن سینما صدف خارگ برگزار شد. /
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مسابقه فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی همزمان در دو سالن سینما سپیدرود رشت برای همشهریان به صورت زنده پخش می شود.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امیر رسولیان گفت: مدیران سالن سینما درخواست خود را مبنی بر پخش مستقیم مسابقه ایران وآمریکا در سالن سینما تا پایان وقت اداری امروز به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای عجیب دیزنی جدیدترین انیمیشن این کمپانی، در تعطیلات 5 روزه عید شکرگزاری آمریکایی ها و با نمایش در 4174 سالن سینما تنها 18.6 میلیون دلار فروخت تا خیلی کمتر از پیش بینی فروش 30 تا 40 میلیون دلاری ظاهر شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پردیس سینمایی اصفهان گفت: سالن های سینما دراصفهان نسبت به یک سال اخیر با ریزش 70 درصدی تماشاگر و مخاطب، افت سنگینی را تجربه می کند. محمد پناهی نژاد با بیان اینکه کلیت فیلم های روی پرده مخاطب ندارد، گفت: گیشه سینما با فیلم های سه ماه قبل پیش رفته است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
منصوری گفت: هم اکنون 100 سالن توسط موسسه بهمن سبز حوزه هنری در دست بهسازی است که با بهره برداری از آنها شمار سالن های سینمای در اختیار حوزه هنری انقلاب اسلامی به 230 سالن افزایش می یابد.