پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۳۲May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت سیزدهم»

باشگاه خبرنگاران   ۱۰ دقیقه پیش    
مدیرکل حوزه استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت سیزدهم به جایگاه روابط عمومی توجه ویژه شده است و بر اساس مصوبه هیات دولت، پیوست رسانه ای برای همه طرح های مهم تهیه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی از افتتاح یک هزار و 610 پروژه گردشگری از ابتدای دولت سیزدهم در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۷ دقیقه پیش    
جامعه کارگری سیستان و بلوچستان یاد و خاطره رئیس جمهور شهید وهیئت همراهش را گرامی داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۹ دقیقه پیش    
رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در طول 1017 روز خدمت شبانه روزی، دولت سیزدهم توانست 32 هزار کلاس درس تکمیل و احداث کند.
ایرنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم در حوزه موسیقی، تحولات جدی ایجاد کرده و توانست موفقیت های چشمگیری به دست آورد؛ رکوردشکنی ها در این عرصه، پیش تر اعلام شده و هنرمندان بسیاری توانسته اند حضوری چشمگیر در صحنه داشته باشند.
تحلیل بازار   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: متوسط رشد درآمدهای مالیاتی و گمرکی در دولت سیزدهم به 61 درصد و نسبت درآمدهای مالیاتی به منابع بودجه عمومی به 41 درصد در سال 1402 رسیده است.
یک کارشناس انرژی با اشاره به دستاورد های دولت سیزدهم در حوزه انرژی، رشد صادرات نفت و همچنین سرمایه گذاری در پالایشگاه های فراسرزمینی را به عنوان یادگار های شهید رئیسی در زمینه دیپلماسی انرژی دانست.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در طول سه سال خدمت در کارنامه اقتصادی خود، مبارزه با ابربدهکاران مالیاتی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در 9 حوزه مختلف با این امر مقابله کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک با اشاره به برخی شاخصه ها و ویژگی های شهید جمهور و سیاست دیپلماسی عزت در دولت سیزدهم گفت: آیت الله رئیسی میدان و دیپلماسی را همسو و مکمل هم می دانست و همواره در مسیر الهی قدم برمی داشت.
ایبنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سفر یک روزه به استان گیلان از برنامه نهاد کتابخانه ها برای افتتاح 40 کتابخانه شهری و روستایی تا پایان دولت سیزدهم خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه به همت دولت مردمی شهیدرئیسی 32 هزار کلاس درس به فرزندان ایران عزیز هدیه داده شد، عنوان کرد: شهیدرئیسی در طول یک هزار و 17 روز خدمت صادقانه ...
شانا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم بنا به اهمیت توسعه زنجیره ارزش نفت و گاز کشور در کاهش خام فروشی، مقاوم سازی اقتصاد و بی اثرسازی تحریم ها و با توجه به شرایط و محدودیت های کشور ...
ایبنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز گفت: کنترل و مدیریت بازار ارز با وجود تنش های منطقه ای از بهترین اقدامات دولت سیزدهم بود.
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست ، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز(پنج شنبه) برای نام نویسی در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات شد. ...
معاون میراث فرهنگی استان بوشهر گفت: اعتبارات مرمت اماکن تاریخی این استان در دولت سیزدهم با افزایش چهار برابری به یک هزار میلیارد ریال در سال رسیده است که قابل قیاس با دولت های گذشته نیست.
استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر و با همت دولت سیزدهم و تاکید رییس جمهور شهید فضای همدلی بی نظیری را در استان در مسیر توسعه خدمت رسانی به مردم شاهد هستیم.
تامین امنیت غذایی کشور از اولویت های دولت سیزدهم بود و بر همین اساس نخستین سند ملی دانش بنیان امنیت غذایی کشور تصویب و ابلاغ شد و با ادامه اقدامات موفق سال های گذشته، جهش تولید با مشارکت مردم به عنوان یکی از مهم ترین پیش نیازهای اقتدار غذایی در دستور کار قرار دولت قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
محمد دهقان، معاون حقوقی رییس جمهور، در پاسخ به سوال تابناک مبنی بر اینکه آیا اعضای کابینه سیزدهم از حضور مخبر در انتخابات حمایت می کنند؟ گفت: طبق قانون هیچ یک از اعضای فعلی دولت نمی تواند از جایگاه و امکانات خود برای حمایت از کاندیدای خاصی استفاده کنند و جرم به حساب می آید.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: 83 واحد صنعتی راکد استان در سال 1402، به همت دولت سیزدهم احیا شد و به چرخه تولید بازگشت.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در دولت شهید رئیسی 32 هزار کلاس درس تقدیم دانش آموزان شد که 54 درصد این مدارس با مشارکت خیران ساخته شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا - پس از 2 سفر استانی رییس جمهور شهید به چهارمحال و بختیاری، از جمله گزاره هایی که مدیران دستگاه های اجرایی همواره در سخنان خود آن مورد تاکید قرار می دهند و به عنوان یک کلیدواژه در سخنان خود به کار می برند این است که این استان "به یک کارگاه بزرگ عمرانی" تبدیل شده است.
تا نیمه سال 1402 حدود 200 هزار واحد مسکونی پروانه ساخت دریافت کردند، این تعداد پروانه تفاوت چندانی با آمار 189 هزار واحدی اواخر تابستان 1401 ندارد.
فرهنگ سدید   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در هم اندیشی علمی شاخص های حکمرانی اسلامی در بازخوانی دولت سیزدهم تاکید شد: از حکمرانی اسلامی می توان به حکمرانی اخلاقی و انسانی هم تعبیر کرد به همین دلیل نباید تلاش کنیم که حکمرانی اسلامی را به حکمرانی فقهی تقلیل دهیم بلکه به مجموعه آموزه ها و معارف دینی که پایه آن اخلاق است بازگشت دارد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس گروه مطالعات غرب آسیا مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه گفت: سیاست همسایگی از رویکرهای اصلی دولت سیزدهم بوده و حضور در تعاملات منطقه ای و کریدورهای اقتصادی نتیجه این سیاست است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با حفاظت از زیستگاه یوزپلنگ در توران، امیدی برای نجات این جانوران از انقراض در دولت سیزدهم ایجاد شده است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار اردبیل گفت: در دولت سیزدهم نگاه ویژه به حوزه فرهنگی و اجتماعی را شاهد بودیم که در استان اردبیل رشد چهار برابری فعالیت ها در این عرصه به ثبت رسید.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: نام پاسگاه محیط بانی آماده بهره برداری شهرستان چناران واقع در منطقه حفاظت شده هزار مسجد که در دولت سیزدهم تأمین اعتبار شد، به احترام شهید آیت الله رییسی از "اندیشش" به "خادم الرضا (ع)" تغییر یافت.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در این استان در حوزه دامپزشکی گفت: طی سه سال خدمت دولت سیزدهم، تعداد کانون های بیماری های دامی خوزستان 61 درصد نسبت به سه سال قبل از آن کاهش یافته است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: 109 طرح با عنوان "یادگار ابراهیم" در بخش های مختلف با سرمایه گذاری یک هزار و 420 میلیارد ریال تا پایان دولت سیزدهم به بهره برداری می رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
سلام نو / نامه نیوز   ۵۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در سایه نگاه آگاهانه و متعهدانه شهدای خدمت، بویژه آیت الله شهید رئیسی و شهید دکتر امیرعبداللهیان توانست نسبت دیپلماسی و میدان را به درستی تفسیر و به صورتی جامع، عملیاتی کند. این دستاورد بزرگی است که لحظه ای نباید از حفظ و ارتقای آن غافل شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در دولت سیزدهم آغاز شده است ...
رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در طول 1017 روز خدمت شبانه روزی، دولت سیزدهم توانست 32 هزار کلاس درس تکمیل و احداث کند.
معاون وزیر و رئیس کمیته بهره وری جهاد کشاورزی گفت: در دولت سیزدهم مهم ترین مصداق انرژی صلح آمیز هسته ای در بخش کشاورزی بروز و ظهور پیدا کرد.
خوزنیوز   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر خوزستان گفت: چهار هزار و 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دولت سیزدهم به عشایر خوزستان پرداخت شد. سید اسکندر موسوی زاده با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه عشایر خوزستان بیان کرد: این تسهیلات برای اشتغالزایی و تولیدات عشایری، زنجیره گوشت قرمز، صنایع دستی ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرکل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در فعالیت های فرهنگی و هنری در دولت سیزدهم به منصه ظهور رسید، گفت: شهید جمهور حامی و تکیه گاه تحقق عدالت فرهنگی در کشور بود.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: توسعه زیرساخت ارتباطی کشور نیاز به کار اساسی دارد و از ابتدای دولت سیزدهم توسعه در همه لایه ها شروع شد و در حال حاضر در شبکه انتقال بیش از 90 درصد و در شبکه IP کشور بیش از 95 درصد توسعه صورت گرفته است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - پذیرش و درمان رایگان کودکان زیر هفت سال از اردیبهشت ماه 1403 در تمام بیمارستان های دولتی استان فارس با هدف توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در جامعه آغاز شده و در حال اجراست، طرحی که کارشناسان از آن به عنوان یادگاری ارزشمند از دولت سیزدهم و سرمایه گذاری برای نسل آینده یاد می کنند.
تمدن لر   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، بهرام دلفان در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: دولت سیزدهم خدمات شایانی را در حوزه سلامت به ملت ایران ارائه داده است. ...
دبیر ساماندهی کارگروه مد و لباس با اشاره به جزئیات اقدامات این نهاد در سه سال گذشته، پرهیز از اقدامات کاریکاتوری را یکی از مهم ترین دستاوردهای این دوران خواند و توضیحاتی درخصوص دلایل شکل گیری جشنواره مُد مُوقر ، طراحی کد شیما ، آسیب شناسی ادوار جشنواره مد و لباس فجر و ... ارائه کرد.
میزان   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کاهش 6 و نیم میلیون نفری نرخ فقر در دولت سیزدهم خبر داد و ایجاد سالانه بیش از یک میلیون فرصت شغلی را از افتخارات دولت آیت الله شهید رئیسی دانست.
جام جم   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون تجارت بین دو کشور ایران و ترکیه چیزی حدود 5.5میلیارد دلار است ولی هم ایران و هم ترکیه به دنبال تحقق تجارت 30میلیاردی بوده و می خواهند این امر با رشدی 5.5برابری روبه رو شود ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی با ارائه مستند و شفاف بر مبنای اطلاعات لازم از دستاوردهای دولت سیزدهم به مردم ؛ امیدآفرینی را در جامعه افزایش دهند.
وزیر صمت گفت: ریل گذاری دولت سیزدهم در مسیر تولید صنعتی، وضعیت آن را در کشور بهبود بخشید و حرکت جدیدی در این بخش افزون بر آماده سازی زیرساختها در این بخش آغاز شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تلاش برای تحقق عدالت محیط زیستی و بهره گیری از روش ها و دستاوردهای دانش بنیان در راستای ارتقای سیاست ها و راهکارهای حفاظتی از محیط زیست از سیاست های راهبردی دولت سیزدهم است.
مدیرکل استان های وزارت ارشاد با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر در دولت سیزدهم به دنبال رویکرد تحقق عدالت فرهنگی هستیم، گفت: رئیس جمهور شهید بزرگ ترین حامی ما در تحقق این مهم بودند.
در دولت سیزدهم برای نخستین بار شفاف سازی آمارهای اشتغال با ایجاد سامانه ملی رصد اشتغال صورت گرفت و برنامه ایجاد اشتغال میلیونی بر مبنای آمار و اطلاعات شفاف و دقیق عملیاتی شد.
به گزارش ایران اکونومیست، داود منظور در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به ارتقا کارایی مالیاتی، نوشت: متوسط رشد درآمدهای مالیاتی و گمرکی از 20 درصد در سال های 1396 تا 1399 به 61 درصد در سال های 1400 تا 1402 رسید که در نتیجه آن (همزمان با رشد اقتصادی بالای 5 درصد) نسبت درآمدهای مالیاتی به ...
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
استاندار خراسان شمالی در شورای پشتیبانی سوادآموزی و شورای آموزش و پرورش استان گفت:دولت سیزدهم توجه ویژه ای به بخش آموزش و پرورش دارد که مصداق بارز آن اقدامات و پروژه های چشمگیر آموزش در استان و سطح کشور است.