سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۰۵:۱۷Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت سیزدهم»

هشدار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
، مجید بهزادپور، رئیس کل بیمه مرکزی ضمن تشریح دستاوردهای صنعت بیمه اعلام کرد: 22 محور مشخص در صنعت بیمه در سند تحول دولت سیزدهم دیده شده است. وی افزود: اهداف 22 گانه صنعت بیمه، توسعه صنعت بیمه، توسعه ضریب نفوذ تحول دیجیتال، آموزش نیروی انسانی و ... در دستور کار قرار گرفته است. ...
فراز نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: 25 هزار میلیارد تومان کالا از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در این سازمان تعیین تکلیف شده است.
نیروگاهیان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سید ابراهیم علوی” با اشاره به حفر 71 حلقه چاه در شهرها و روستاهای استان اظهار داشت: با این اقدام هزار و 142 لیتر برثانیه به توان تولید آب استان افزوده شد. ...
قم فردا   ۳ ساعت پیش    
ساخت مسکن برای محرومان و مستضعفان یکی از دغدغه های دولت سیزدهم است و دراین راستا مسئولان استان قم با حمایت دولتمردان، ساخت یک هزار و 700 واحد مسکونی درقم را با جدیت دنبال می کنند تا مرهمی بر دل محرومان این استان باشد.
وارک نیوز   ۴ ساعت پیش    
استاندار لرستان گفت: اولویت دولت سیزدهم تکمیل طرح های نیمه تمام است بنابراین دهه فجر فرصتی مناسب برای اطلاع رسانی به مردم می باشد.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- علی قاسمی : در پایان معاملات بورس تهران طی روز گذشته، نماگر اصلی بازار با افت 2هزار و 300واحدی هم چنان در کانال یک میلیون و 500هزار واحدی به سر می برد. همچنین با کاهش حدود 4هزار واحدی شاخص هم وزن، این نماگر نیز در کانال 400هزار واحد باقی مانده است ...
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس بخش دولتی تجارت در ایران عملکرد خود را مناسب ارزیابی می کند و بسیاری از مشکلات را خارج از حیطه اختیارات خود می داند، علیرضا پیمان پاک با این حال به موفقیت کلی رویکرد دولت سیزدهم به دیپلماسی اقتصادی در جهت گسترش تجارت با مناطق مغفول اعتقاد دارد؛ این مناطق مغفول اوراسیا ...
دنیای اقتصاد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان دولت سیزدهم بیش از 90 درصد روستاهای کشور از آب شرب پایدار و گوارا برخوردار می شوند. به گزارش وزارت نیرو ...
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
توسعه سوخت های جایگزین علی الخصوص CNG، سیاستی است که می تواند وابستگی کشور به محصول استراتژیک بنزین را کاهش دهد.
آنا / پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، به تشریح دستاورد های بیمه سلامت در دولت سیزدهم پرداخت.
تبریزمن   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مقایسه آماری سرمایه گذاری خارجی در یک سال آخر دولت دوازدهم با یک سال اول دولت سیزدهم نشانگر 66.7 درصد افزایش در میزان جذب سرمایه گذاری است.
استاندار خراسان جنوبی گفت: توسعه مبادلات مرزی در دستور کار جدی دولت سیزدهم است.
آنا / روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور لایحه تشکیل سازمان بازرگانی و تنظیم بازار را با قید دو فوریت برای انجام تشریفات قانون گذاری به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از زمان فعالیت دولت سیزدهم تا کنون 2هزار و 170واحد تولیدی راکد مجدد به چرخه تولید بازگشتند. همچنین در این مدت شاهد کاهش 14درصدی آمار واحدهای صنعتی تولیدی راکد از هشت هزار و 56واحد به 6هزار و 915 واحد هستیم. ...
قاسمی فرزاد گفت: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، تمام توان خود را برای عمران و آبادی کشور و سرو سامان دادن به پروژه های نیمه کاره به کار گرفته است.
تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از تهیه داشبورد مدیریتی انبارها و نظارت مکانیزه در دولت سیزدهم خبر داد.
تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
کالاهایی که بیش از 10 سال در انبارهای سازمان اموال تملیکی انباشته شده بود، در دولت سیزدهم با اهتمام رییس جمهور و وزیر امور اقتصادی و داریی در سرعت بخشی به تعیین تکلیف کالاها، مورد رسیدگی قرار گرفت و رکوردهایی در فروش، اعاده و انهدام کالاها به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
میامی- فرماندار میامی بابیان اینکه به برکت دولت سیزدهم اعتبارات روستاها افزایش یافته است، گفت: این مهم در توسعه و آبادانی روستاهای میامی بسیار تاثیرگذار است.
اندیشه کیش   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا پیمان پاک، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، امروز در نشست خبری اظهار کرد: یکی از سیاست های دولت سیزدهم ایجاد زیرساخت برای استفاده از رمزارز بود که در این بخش دو مشکل داشتیم؛ یکی مشکل قانونی بود که این مشکل را حل کردیم و مسئله دوم ایجاد زیرساخت آی تی مشابه ساختار نیما بود تا رمزارز [...]
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های نزدیک به دولت با انتشار تصاویری از حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس دولت سیزدهم به صورت میدانی به سه فروشگاه زنجیره ای در تهران خبر دادند.
روند بازار   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که در 10 ماهه سال 1401، آمار قطعی صادرات از 45 میلیارد و 300 میلیون دلار فراتر رفت که حدود 18 درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد داشته است. ...
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون با انسداد 574 حلقه چاه غیرمجاز و یا فاقد پروانه حدود 27 میلیون مترمکعب در سال به تعادل سفره های آب زیرزمینی کمک شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست خارجی دولت سیزدهم مبتنی بر دیپلماسی پویا و با برنامه با هدف توسعه ظرفیت های اقتصادی و ارتقای سطح مبادلات تجاری با کشورهای همسو در سطح جهان است.
عدالت گرایی و جوانگرایی در سینما، محور اصلی دولت سیزدهم است که جای پای جوانان فیلم اولی را در این عرصه پررنگ کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
استاندار تهران در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت سیزدهم در شهرقدس گفت: شهرستان قدس دارای ظرفیت ها و استعدادهای درخشانی است که باید در برنامه ریزی ها توجه شود و رفع مشکل بافت فرسوده رسیدگی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
رضایی گفت: در دولت سیزدهم تاکنون بیش از 72 هزار طرح کارآفرینی مورد حمایت قرار گرفته است.
نیروگاهیان   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، حسینعلی تازیکی درباره دستاوردهای 44 ساله انقلاب اسلامی و اقدامات دولت سیزدهم در این حوزه، با اشاره به اینکه کلنگ این نیروگاه در سال 54 زده شد ...
روزنامه کسب و کار   ۱۰ ساعت پیش    
سرمقاله دولت در مقام اجرایی توانست بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی را حل و فصل کند. وظیفه دولتها حمایت از تولید و تولیدکننده داخلی است. در دولت سیزدهم این اتفاق به شکل سازمان یافته تری شکل گرفت ...
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صفوی گفت: دولت سیزدهم که یک دولت مردمی و انقلاب است، نگاه ویژه ای به ارائه خدمات در روستاها دارد
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: 17 ماه از عمر دولت سیزدهم و وعده استاندار می گذرد و بنظر میرسد ادعاهای نماینده مردم کوهدشت در مجلس بیشتر با واقعیت نزدیک تر باشد تا زیویار، چرا که استاندار لرستان در نشست خبری با خبرنگاران گفت ...
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مرکزی ملی فضای مجازی بعد از بررسی دقیق و موشکافانه گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درحالی اعلام کرد که میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در ابتدای بهمن امسال به 57 درصد رسیده که فقط 34 درصد این پیشرفت در دولت سیزدهم بدست آمده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
جمع آوری مشعل های گازی در تأسیسات نفتی و گازی کشور یکی از آرزوهای دیرینه مردان صنعت نفت بوده و هست.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: طی یکسال گذشته از دولت سیزدهم 146 میلیارد ریال کمک بلاعوض جهت ساخت 224 واحد مسکن معلولین و مددجویان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم 8 هزار و 548 میلیارد تومان در بخش های مختلف استان سرمایه گذاری شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۶    
به گزارش ایران اکونومیست، سید مجتبی خیام نکویی در نشست خبری که به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر برگزار شد با تاکید بر اینکه کشاورزی دانش بنیان ضامن امنیت غذایی کشور است افزود ...
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به راه اندازی درگاه ملی مجوز ها در دولت سیزدهم گفت: از زمان راه اندازی این سامانه در سالجاری تاکنون 13 هزار و 661 درخواست کسب و کار در این سامانه ثبت شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۹    
اصغر ابراهیمی اصل معاون وزیر اسبق نفت گفتگویی در خصوص نحوه انتصابات در وزارت نفت دولت سیزدهم انجام داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
لاهیجان- استاندار گیلان با بیان اینکه نگاه جهادی به حل مشکلات نتیجه بخش است، گفت: مدیران استان گیلان باید رویکرد مردمی دولت سیزدهم را در حل مشکلات پیاده سازی کنند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: درصدد هستیم دانش آموزان بی بضاعت مستعد در مناطق محروم را شناسایی کنیم و تحت پوشش قرار دهیم.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اتصال پیام رسان های بانکی بومی ایران و روسیه، اقدام بزرگ و بی سابقه ای است که زمینه خنثی سازی تحریم ها را فراهم می کند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
صنعت پالایش با وجود 44 سال تحریم های ظالمانه توانسته پویایی خود را حفظ کند و ظرفیت پالایشی کشور اکنون به بالای 2.2 میلیون بشکه رسیده است با این حال در دولت سیزدهم تلاش شده تا با اقدامات صورت گرفته صنعت پالایش و پخش از سوخت محوری به سود محوری تغییر مسیر داده است.
زومیت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی خبر داد تاکنون 57 درصد پیشرفت شبکه ملی اطلاعات مورد تأیید این مرکز قرار گرفته است. به گفته امیر خوراکیان بر اساس بررسی های فنی و کارشناسی در ابتدای دولت سیزدهم این شبکه 23 درصد پیشرفت داشت ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، با تشریح وضعیت دارو در دولت سیزدهم از افزایش تولید عددی و ریالی داروهای ایرانی و دستور رئیس جمهوری برای پرداخت 10 هزار میلیارد تومان بودجه به این حوزه خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: 199 واحد تولیدی استان در دولت سیزدهم به چرخه تولید بازگشته و زمینه ساز اشتغال دو هزار نفر شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: مولدسازی ابداع دولت سیزدهم نیست و 7 سال است در قوانین بودجه کشور می آید. 7 الی 8 سال است که در قوانین بودجه سنواتی، حکمی می آید که اموال راکد و ناکارآمد را دولت ها در ازای خرید یا سرمایه گذاری در حوزه های کارآمد تبدیل نماید و این سیاست ابداعی این دولت نبوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
روابط راهبردی با هرسرزمینی که بتواند منافع جمهوری اسلامی را تأمین کرده و توسعه دهد، اولویت نخست دولت سیزدهم در سیاست خارجی است وسفر وزیر امورخارجه به آمریکای لاتین هم در راستای اجرای این استراتژی است.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به تاکید و توصیه های مقام معظم رهبری، رصدخانه کشاورزی به عنوان میراثی ماندگار از دولت سیزدهم برای ارائه آمار و اطلاعات دقیق تشکیل شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دفتر همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت سیزدهم فصل جدیدی از تلاش ها در جهت گسترش دیپلماسی سلامت را آغاز کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در پی انتشار مطلبی با عنوان با عنوان سقوط تاریخی تولیدات صنعتی و ارتباط دادن افت شامخ صنعت با رکود اقتصادی در روزنامه جهان صنعت ...