پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۵:۵۶Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تهرانی ها»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای 24 ساعت منتهی به 11 صبح دیروز در تهران در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت. به گزارش دنیای اقتصاد ، اگرچه بارش های جوی روزهای اخیر، هوای سالم برای تهرانی ها به ارمغان آورد، اما سالم ماندن هوا مانا نبود و برودت بدون وزش باد، منجر به بروز پدیده وارونگی هوا در روز گذشته شد ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رکنا: هوای تهران آلوده شد و مدیریت بحران از شهروندان خواست تا در صورت امکان در تهران تردد نکنند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵    
همشهری نوشت:سور خورش خورشی در عروسی، چرب شیرین و رشته پلو برای شب عید، سبزی پلو با ماهی چهارشنبه سوری، خورش کلشک در هفتم محرم و...نمونه ای از خواراک تهرانی ها در مناسبت های مختلف بوده است. خوراکی که به گفته پژوهشگران نقش زیادی در زندگی و سلامت جسمی و روانی انسان ها داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زرد رنگ از پایداری و سکون نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه و افزایش آلاینده های جوی به ویژه ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان تهران از چهارشنبه تا جمعه (16 تا 18 آذر) خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۱    
شهروندان تهرانی در انتظار تکمیل پروژه اتصالی تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه های شهید باقری و شهید بابایی هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۸    
بیشتر شهروندان تهرانی در صفحات شبکه های مجازی خود بیان کردند که این زلزله را حس نکرده اند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱    
تهران (پانا) - بیشترین تقاضای تهرانی ها در آبان ماه برای خرید مسکن هایی با متراژ 50 تا 60 متر است و بناهایی که عمر 5 ساله دارند. گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن در ماه آبان حکایت از این دارد که در تهران در شرایط کنونی بیشترین استقبال خرید از واحدهای 50 تا 60 متری است ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، درباره پیامک هشدار زلزله روی گوشی موبایل تهرانی ها اطلاعیه ای صادر کرد.
برترین ها / ایتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز لرزه نگاری گفت: زلزله قابل پیش بینی نیست و هیچ هشداری درخصوص وقوع زلزله صادر نکردیم.
سلام نو / ایتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، به پیام هشدار زلزله روی گوشی های موبایل در تهران واکنش نشان داد و اعلام کرد که نگران نباشید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: ساعتی پیش تعدادی از کاربران موبایل های هوشمند در تهران هشداری مبنی بر وقوع زلزله روی دستگاه های تلفن همراه خود دریافت کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز 16 آذر هنگام ظهر یک تصویر روی تلفن همراه تهرانی ها با عنوان آلارم زلزله منتشر شد که سبب ترس و هراس شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از شهروندان تهرانی آلارمی بر روی گوشی موبایل سامسونگ خود مبتنی بر رفتن به نزدیک ترین پناهگاه و هشدار زلزله دریافت کرده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۶۹ سایت دیگر  
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت بر روی عدد 111 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در دومین گزارش از سلسله گزارش های اقتصادآنلاین که با استناد به مقاله ای تفصیلی تحت عنوان تاثیر تحریم ها بر رفاه خانوار و اشتغال در ایران تهیه شده است، به این موضوع پرداخته شده که به دلایلی تاثیر تحریم بر خانوارهای روستایی و خانوارهای شهری خارج از استان تهران ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سور خورش خورشی در عروسی، چرب شیرین و رشته پلو برای شب عید، سبزی پلو با ماهی چهارشنبه سوری، خورش کلشک در هفتم محرم و...نمونه ای از خواراک تهرانی ها در مناسبت های مختلف بوده است. خوراکی که به گفته پژوهشگران نقش زیادی در زندگی و سلامت جسمی و روانی انسان ها داشت. بهمن رحیمی یکی از این پژوهشگران است.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
پرواز پرنده ها بر فراز آب ها را پایتخت نشینان معمولا در فیلم ها و عکس ها دیده اند اما چندسالی است که این تصاویر واقعی شده و تهرانی ها می توانند از نزدیک پرندگان مهاجر از سیبری و اروپای شرقی را ببینند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان تهران خبر داد: حدود 40 تا 45 درصد مردم تهران یا زیر الگو یا در سطح الگو، آب مصرف می کنند که تماماً، یارانه ای محاسبه می شود. قبوض آب این دسته از مشترکان، به طور میانگین 18 تا 20 هزار تومان است.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
هوای تهران امروز مانند دیروز بارانی است و تهرانی ها هوای خیلی خوبی را تجربه می کنند. اما این بارندگی تا کی ادامه دارد؟
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
از ابتدای اجرای طرح نوسازی تاکنون بانک عامل بخش مسکن به 39 هزار واحد مسکونی واقع در بافت های فرسوده تسهیلات نوسازی پرداخت کرده و این در حالی است که شرکت بازآفرینی شهری، نوسازی و بهسازی سالیانه 150 هزار واحد را در دستور کار خود قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری از تاسیسات آبفای استان تهران گفت: تهرانی ها در روز بارانی 5 هزار لیتر بیش از ورودی آب های سد تهران آب مصرف کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بارش شدید برف در محور لواسانات خبر داد و از مردم درخواست کرد اگر کار ضروری ندارند به این محور مراجعه نکنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
هرچند سازمان هواشناسی هشدار بارش برف و باران در پایتخت را داده بود، اما باز هم برخی از شهروندان غافلگیر شدند. همین غافلگیری باعث شد برخی برای فرار از خیس شدن ابتکار به خرج دهند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای پاییز تاکنون حدود 25.1 میلیمتر بارندگی در کشور اتفاق افتاد. در صورتی که میانگین بارش ها طی بلندمدت در این بازه زمانی 31 میلیمتر بود و این میزان نشانگر کاهش حدود 20 درصدی بارندگی ها نسبت به بلندمدت است
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۷    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (13 آذرماه) با توجه به بارش باران و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آمار پیام های خدمات و فوریت های شهری که در سامانه شفافیت شهرداری تهران منتشر شده است، لایروبی جوی ها ، نظافت معابرکوچه ، جمع آوری زباله و ضایعات و آلودگی صوتی مسکونی در دسته پرتکرارترین تماس های مردمی با سامانه 137 پلاس قرار دارد.
آنا / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (12 آذرماه) با توجه به ناپایداری جوی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه وضعیت دکل های مخابراتی در سطح شهر مناسب نیست، گفت: در این زمینه تلاش های زیادی صورت گرفت و ارتباطات خوبی با شرکت های مخابراتی شکل گرفت، اما این اقدامات ادامه پیدا نکرد و در هر فضایی دکل نصب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: از شهروندان به دلیل آب گرفتگی ها در برخی از نقاط شهر عذرخواهی می کنم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی پیش بینی هواشناسی، صبح امروز هوای پایتخت و تعدادی دیگر از شهرهای استان تهران بارانی شد و آسمان تهران از ساعات ابتدایی صبح امروز در حال بارندگی است. این دومین بارش پاییزی سال 1401 در آخرین ماه پاییز است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
مرکز کنترل آب تهران خبر داد، روز جمعه تهرانی ها با مصرف 46 هزار لیتر بر ثانیه رکورد مصرف آب را شکستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۰۵    
بچه های جنگ شهید سبزعلی خداداد را به نام علی چریک می شناسند؛ رزمنده ای که ابتدا در جمع بچه های تهران حضور داشت و آنقدر شجاعت از خود نشان داد که تهرانی ها از او خواستند عضو سپاه تهران شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری آبفای جنوب شرق استان تهران گفت: روز گذشته میزان مصرف آب تهرانی ها به 3 میلیارد لیتر رسیده که این میزان مصرف در آذرماه بعید است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد احتمال یخبندان و خسارت به کشاورزان در استان خبر داد و گفت: به مردم توصیه می شود هشدارها را جدی گرفته و تمهیدات لازم را بیاندیشند.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
آسمان تهران امروز ابری پیش بینی شده است و دما در طول شب از هفت درجه به مرور و در طول روز به شانزده درجه می رسد. هوای تهران امروز در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت:برای نوار شمالی کشور در اوایل هفته آینده کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی:برای نوار شمالی کشور در اوایل هفته آینده کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۳    
در حال حاضر سقف تسهیلات پروژه نهضت ملی مسکن در شهرستان های استان تهران 300 میلیون تومان است که با توجه به رشد قیمت مصالح ساختمانی کفاف تکمیل طرح ها را نمی دهد و به همین دلیل سازندگان خواستار این هستند تا مبلغ وام 450 میلیون تومان شود.
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ر اساس آمار منتشر شده اکنون جمع کل مخازن سدهای تأمین کننده آب شرب تهران حدود 300 میلیون مترمکعب است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
در حال حاضر سقف تسهیلات پروژه نهضت ملی مسکن در شهرستان های استان تهران 300 میلیون تومان است که با توجه به رشد قیمت مصالح ساختمانی کفاف تکمیل طرح ها را نمی دهد و به همین دلیل سازندگان خواستار این هستند تا مبلغ وام 450 میلیون تومان شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۲    
باتوجه به ورود سامانه بارشی به کشور و احتمال وقوع کولاک در ارتفاعات برخی استان ها، اداره کل هواشناسی استان تهران، ضمن ارائه گزارشی از شدت و نواحی تحت تاثیر این سامانه توصیه کردند که کوهنوردان به ارتفاعات صعود نکنند و یا در صورت کوهنوردی تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
مهر نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران، بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد کاهش دما در استان تهران خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی تهران در گزارش امروز 9 آذر 1401 از بارش باران در پایتخت خبر داد و زمان کاهش دمای هوا را پیش بینی کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سامانه شفافیت شهرداری تهران جزئیات تماس های مردمی با سامانه 137 پلاس طی 7 ماه 1401 را منتشر کرد که بر این اساس، لایروبی جوی ها با 40 هزار و 154 و نظافت معابرکوچه با 40 هزار و 77 تماس به ترتیب بیشترین درخواست مردم تهران برای رسیدگی در شهر بوده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهرانی ها حتما نام محله ضرابخانه و سه راه ضرابخانه را شنیده اند. اگرچه امروز دیگر نشانی از بافت قدیمی این محله نیست و ضرابخانه هم مثل دیگر محله های تهران به تسخیر آپارتمان ها و ساختمان های نونوار درآمده است، اما روزگاری در یکی از ساختمان های این محله سکه ضرب می شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در روز هایی که آلودگی هوا، نفس تهرانی ها را بریده، بعضی مسئولان از مرگ ومیر هزاران نفر براثر آلودگی هوا می گویند و برخی دیگر از تصمیم به تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی می گویند، شهرداری تهران از ساختن کارخانه آسفالت در تهران خبر می دهد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۹    
شهرداری تهران با انتشار لیست تماس های شهروندان با سامانه 137 از جهش 6000 درصدی درخواست دیوار پاک کنی نسبت به بازه زمانی مشابه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری تهران با انتشار لیست تماس های شهروندان با سامانه 137 از جهش 6000 درصدی درخواست دیوار پاک کنی نسبت به بازه زمانی مشابه خبر داد.