دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۰۶:۲۸Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار زرد»

تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-شیشه فروش؛مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:اختلال در مسیر تردد محورهای مواصلاتی اصفهان به شیراز واصفهان به یزد، اصفهان به چهارمحال و بختیاری واصفهان به کهکیلویه وبویراحمد انتظار می رود.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۰۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: سازمان هواشناسی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه در کهگیلویه و بویراحمد هشدار سطح زرد اعلام کرد. آنطور که این اطلاعیه میگوید بارش ها از عصر فردا دو شنبه در استان آغاز و تا غروب سه شنبه ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی وقوع تندباد در استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
آنا / ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد بارش برف در استان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان در 2 اطلاعیه جداگانه نسبت به وقوع تندباد لحظه ای و مواج شدن شمال غرب خلیج فارس از روز دوشنبه هفته جاری 2 هشدار سطح زرد صادر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کردستان از صدور هشدار زرد هواشناسی ویژه شهرستان های سقز، دیواندره، مریوان و سنندج خبر داد و گفت: از امشب دمای هوا به زیرصفر کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از بعدازظهر روز دوشنبه سامانه بارشی وارد استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد، از کاهش دما تا 7 درجه در مناطق غرب، شمال غرب، مرکز، شمال شرق و استان های قزوین، البرز، سمنان و تهران تا پایان روز یکشنبه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
امروز و فردا دریای خزر با توجه به ارتفاع موج برای فعالیت های دریانوردی مناسب نیست.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت که با توجه به پیش بینی های صورت گرفته توسط سازمان هواشناسی از صبح جمعه شاهد باران و برف در نیمه شمالی استان تهران و مناطق غربی به ویژه ارتفاعات خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره مخاطرات فعالیت سامانه بارشی جدید بخصوص در ارتفاعات شمالی و شرقی این استان هشدار زرد اعلام کرد.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد ضمن اعلام ماندگاری هوای سرد در اغلب مناطق کشور، نسبت به کاهش دما تا 7 درجه در مناطق غرب، شمال غرب، مرکز، شمال شرق و استان های قزوین، البرز، سمنان و تهران تا پایان روز یکشنبه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: توده گردوخاک عراقی از امشب خوزستان را فرا می گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته توسط سازمان هواشناسی از صبح جمعه شاهد باران و برف در نیمه شمالی استان تهران و مناطق غربی به ویژه ارتفاعات خواهیم بود.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان قزوین با توجه به گذر سامانه بارشی و احتمال کولاک، مه و کاهش محسوس دما برای امشب تا بامداد فردا جمعه هشدار زرد رنگ صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۱    
اداره کل هواشناسی استان قزوین با توجه به گذر سامانه بارشی و احتمال کولاک، مه و کاهش محسوس دما برای امشب تا بامداد فردا جمعه هشدار زرد رنگ صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد مدیریت بحران در استان تهران خبر داد و گفت: از فردا پنجشنبه عصر تا صبح جمعه شاهد باران و برف در نیمه شمالی استان تهران و مناطق غربی به ویژه ارتفاعات خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد خبر داد و گفت: از اواخر وقت فردا پنج شنبه 13 بهمن تا بامداد جمعه 14 بهمن شاهد بارش برف به همراه کولاک و وقوع پدیده مه در مناطق مختلف استان قزوین خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع پدیده گرد و غبار در این استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال یخبندان شبانه و سقوط بهمن در ارتفاعات شمالی و کوهستانی استان تهران هشدار داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدار زرد رنگی اعلام کرد که احتمال وقوع سیل در 24 استان وجود دارد و فعالیت سامانه بارشی تا چهارشنبه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره مخاطرات ناشی از بارندگی برای بهره برداران کشاورزی و دامی این استان هشدار زرد اعلام کرد.
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در هشت استان و احتمال کاهش کیفیت هوا و شعاع دید هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای این استان گفت: وزش باد نسیتاً شدید برای برخی نقاط استان سمنان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان سمنان نسبت به فعالیت سامانه بارشی و شرایط نامساعد جوی از یکشنبه هشدار زرد داد و اعلام کرد که این هشدار تا اواخر وقت چهارشنبه دوازدهم بهمن ادامه دارد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۳    
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای اداره کل هواشناسی استان سمنان از اعلام هشدار زرد هواشناسی خبر داد و گفت: این هشدار تا پایان روز چهارشنبه 12 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اردبیل با توجه به نفوذ سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر فردا برای این استان هشدار هواشناسی-سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۳    
هواشناسی از روز دوشنبه تا چهارشنبه برای اکثر نقاط استان هشدار زرد و برای مناطق غرب و جنوب استان هشدار نارنجی صادر کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن در مسیرهای کوهستانی این استان هشدار داد. به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی در استان تهران گفت: طبق پیش بینی سازمان هواشناس از بعد از ظهر فردا، یکشنبه نهم بهمن ماه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تا پایان روز چهارشنبه بارش باران، رعدوبرق، وزش باد،مه آلودگی و رگبار برف در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای این استان از افزایش احتمال غلظت آلاینده ها خبر داد و گفت: هوای این استان تا روز یکشنبه 9 بهمن 1401 غبارآلود است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای سمنان، قزوین، مشهد و اراک نیز تا پایان روز شنبه هشدار زرد آلودگی هوا صادر کرده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد خبر داد و گفت: از عصر امروز تا پایان وقت فردا جمعه 7 بهمن شاهد بارش برف در تمام مناطق استان قزوین هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: به علت عبور موجی ناپایدار در روز پنجشنبه در مناطق جنوب و غرب استان به ویژه ارتفاعات بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۳    
اصغری، کارشناس هواشناسی: سفرهای جاده ای در هر نقطه کشور با پدیده مه مواجه خواهد بود. سفرها را بعد از طلوع خورشید آغاز کنید. بارش های سنگینی در جزایر خلیج فارس از امروز آغاز خواهد شد. هشدار زرد برای استان کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان صادر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خوص فعالیت سامانه ضعیف و زودگذر بارشی در استان هشدار زرد رنگ صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی خراسان شمالی طی اطلاعیه ای از ورود سامانه جدید در استان و کاهش محسوس دمای هوای روزهای آینده استان خبر داد و در این خصوص هشدار زرد هواشناسی صادر کرد.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ، از پایداری شرایط جوی همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در تهران و کرج تا روز یکشنبه آینده خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی نسبت به کاهش محسوس دمای هوا در پایان هفته هشدار داد و گفت: در این زمینه هشدار سطح زرد صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، به سبب فعالیت سامانه بارشی جدید، برای مناطقی از کشور، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دمای هوا شنبه شب در بخش هایی از انگلیس تقریباً به منفی 10 درجه سانتی گراد کاهش یافت و کارشناسان نیز هشدار داده اند که این موج سرما تا هفته آینده در این کشور ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۸    
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد آلودگی هوا در استان خبر داد و گفت: بر این اساس از فردا دوشنبه تا جمعه 7 بهمن ماه شاهد استقرار هوای بسیار سرد و پایداری جو خواهیم بود که منجر به افزایش انباشت آلاینده های جوی و تشدید آلودگی هوا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از صدور هشدار زرد در خصوص افت شدید دما در کرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی گفت: وقوع بارش پراکنده باران گاهی با احتمال رگبار باران و رعد وبرق در برخی نقاط استان و روی دریا مورد انتظار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد خبر داد و گفت: بر این اساس از فردا جمعه 30 دی تا دوشنبه 3 بهمن ماه شاهد پایداری جو، تشدید برودت هوای سرد و افزایش انباشت آلاینده های جوی در تمام مناطق استان قزوین خواهیم بود.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ماندگاری هوای سرد و بروز یخبندان در این استان، از آماده باش مدیریت بحران خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در دریای عمان و احتمال آسیب به تأسیسات دریایی هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در دریای عمان و احتمال آسیب به تاسیسات دریایی هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از وزش باد و افزایش ارتفاع امواج بین 1 ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در دریای عمان و احتمال آسیب به تأسیسات دریایی هشدار داد.