پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۵۷Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار زرد»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۶    
سازمان هواشناسی از افزایش ارتفاع امواج تا 1.8 متر دریای خزر طی امروز و فردا خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت های احتمالی فعالیت سامانه بارشی در این استان تا پایان هفته هشدار زرد اعلام کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش بیشینه سرعت وزش باد موقتی تا 24 نات و ارتفاع موج تا 1.8 مترهمچنین خطر غرق شدن شناگران هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ با اشاره به افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع موج در شمال کشور آورده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت های احتمالی فعالیت سامانه بارشی در این استان تا پایان هفته هشدار زرد اعلام کرد.
پایگاه خبری و تحلیلی کاسپین 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۲    
هواشناسی مازندران درباره بارش برف و باران از فردا در استان هشدار زرد صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی و ادامه داشتن بارش ها تا پنجشنبه گفت: هموطنان نکات ایمنی را رعایت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بیشترین بارش ها در شبانه روز گذشته در شهرستان نطنز ثبت شده است، هواشناسی هم هشدار زرد صادر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل هواشناسی لرستان از بارش برف و اختلال تردد در استان خبر داد و گفت: هواشناسی استان هشدار زرد صادر کرده است.
بامنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره ادامه فعالیت سامانه سرد بارشی و یخبندان تا روز جمعه 11 اسفند هشدار سطح زرد صادر کرد. هشدار سطح زرد رنگ زمانی صادر می شود که رخداد پدیده ای جوی ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی ایجاد کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از ورود موج دوم سامانۀ بارشی، بروز پدیدۀ یخ بندان و صدور هشدار زرد هواشناسی در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی همراه با کاهش محسوس دما از سه شنبه در فارس فعال می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت مرکز راه های استان زنجان در اطلاعیه ای از مسدود شدن محور تهم - چورزق خبر داد و گفت: این محور به خاطر وقوع کولاک و نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، حکمت اله هاشمی افزود: به دنبال هشدار زرد هواشناسی در خصوص بارش باران، وزش باد شدید و برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر استان، تیم های عملیاتی و خانه های هلال در همه مناطق استان در حالت آماده باش برای پاسخگویی به حوادث احتمالی ناشی از این شرایط جوی شده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان زنجان از روز گذشته بابت برودت هوا، وزش باد و کولاک و بارش های پراکنده هشدار زرد صادر کرده است. برودت هوا به قدری است که مدیریت بحران استانداری زنجان کلاس های مقاطع ابتدایی کل استان زنجان را غیر حضوری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به کاهش محسوس دما در سطح استان از امروز، شرایط یخبندان در نقاط مختلف حاکم خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - داده های سازمان هواشناسی از احتمال رگبار برف در مناطق سردسیر و گردنه ها بویژه شمال و شرق استان کرمانشاه طی امروز یکشنبه و فردا و به دنبال آن کاهش دما حکایت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: هشدار زرد و نارنجی با توجه به فعالیت سامانه ناپایدار جوی با بارش باران و برف شمال و غرب استان به همراه کاهش پنج تا هشت درجه سانتیگرادی دمای هوا، پیش بینی برای امروز یکشنبه تا سه شنبه این هفته در استان است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در هشدار هواشناسی سطح نارنجی شماره 46 امروز (5 اسفندماه) اداره کل هواشناسی خوزستان در توصیف سامانه با اشاره به هشدار زرد شماره 67 روز 3 اسفندماه، تقویت سامانه بارشی پیش بینی شده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 918304 / دیروز, 17:17 / شهر اداره کل هواشناسی اصفهان، با صدور هشدار زرد از ورود سامانه سرد بارشی از روز شنبه تا روز سه شنبه در استان خبر داد و پیش بینی کرد که با فعال شدن این شرایط، بارش برف و باران، بیشتر مناطق اصفهان را فرا می گیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۰    
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با صدور هشدار زرد ازبارش متناوب باران وبرف و کاهش 6 تا 8 درجه سلسیوسی دما در استان خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: درپی پیش بینی بارش برف و باران و کولاک برای قزوین هشدار هواشناسی زرد و برای مناطق کوهستانی هشدار نارنجی صادر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی همدان گفت: بارش برف و برودت هوا در هفته پیش رو، استان همدان را در بر خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نسبت به فعالیت سامانه بارشی فراگیر اعلام کرد که بارش برف و باران با سطوح هشدار زرد و نارنجی طی امروز، فردا و پس فردا بیشتر استان های کشور را فرا خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسی هواشناسی استان قزوین از ورود سامانه بارشی به استان و صدور هشدار زرد خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۵۷ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین، سازمان هواشناسی اعلام کرد: از امروز (شنبه) تا دوشنبه بارش برف و باران کاهش دما با سطوح هشدار زرد و نارنجی اکثر استان های کشور را فرا می گیرد. به گزارش دانستنی آنلاین؛از وزارت راه و شهرسازی، تشدید فعالیت سامانه بارشی از شنبه تا دوشنبه موجب بارش باران و برف، رعد و برق، [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نسبت به فعالیت سامانه بارشی فراگیر اعلام کرد: بارش برف و باران با سطوح هشدار زرد و نارنجی اکثر استان های کشور را فرا می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای این استان گفت: لغزندگی و کولاک برف برای نواحی شمالی و گردنه های برف گیر استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: با ورود سامانه بارشی به این استان احتمال کولاک برف در محورهای مواصلاتی لرستان وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۶    
آتشفشان Popocatepetl مکزیک شروع به فوران توده های خاکستر و گاز کرده است. این آتشفشان با ارتفاع نزدیک به 18000 فوت در 45 مایلی جنوب شرقی مکزیکو سیتی قرار دارد، جایی که حدود 25 میلیون نفر در شعاع 60 مایلی زندگی می کنند. مقامات با صدور هشدار زرد از مردم خواستند که از منطقه دوری کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سیستان و بلوچستان از فعالیت سامانه بارشی به همراه وزش باد و کاهش موقتی دما در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۵    
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه جدید بارشی جدید از روز شنبه وارد استان می شود و در این زمینه هشدار زرد هواشناسی صادر شده است.
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ از نفوذ و فعالیت سامانه بارشی به کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- هواشناسی خراسان رضوی با صدور هشدار سطح زرد درخصوص بارش برف و باران و کاهش محسوس دما در سطح استان هشدار داد.
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور، از بارش باران و برف، وزش باد و کاهش محسوس دما از روز جمعه تا دوشنبه هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: احتمال آبگرفتگی، جاری شدن روان آب، مه آلودگی، وزش باد و کولاک برف و یخ زنی سطح جاده ها وجود دارد.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران، از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر فعالیت پراکنده سامانه بارشی طی امروز چهارشنبه دوم و فردا پنج شنبه سوم اسفندماه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به فعالیت سامانه سرد بارشی تا اواسط هفته آینده با صدور هشدار زرد از بارش باران و برف، وزش باد شدید موقتی و نوسانات دمایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - هواشناسی اصفهان با صدور هشدار زرد از ورود سامانه سردِ بارشی از روز شنبه تا روز سه شنبه هفته آینده خبر داد و پیش بینی کرد که با فعال شدن این شرایط، بارش برف و باران، بیشتر مناطق استان را فرامی گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره سامانه سرد بارشی که از پنجم اسفند وارد استان می شود، هشدار سطح زرد صادر کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۵    
گروه جامعه: با کاسته شدن شدت بارش از برخی مناطق، از یکشنبه (29 بهمن) بارندگی در در شمال غرب و مناطقی از غرب کشور پیش بینی می شود.به گزارش همشهری آنلاین کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اعلام این خبر گفت: شدت بارش در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، زنجان، البرز ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، هشدار سطح زرد رنگ زمانی صادر می شود که رخداد پدیده ای جوی ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی ایجاد کند. هشدار زرد رنگ برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد، داشته باشند؛ همچنین [...]
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش پنج تا 10 درجه ای دما و صدور هشدار زرد با ورود سامانه بارشی جدید گفت: بیشترین بارندگی در اسلام آباد موگویی فریدونشهر با 73.6 دهم میلی متر ثبت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
سازمان هواشناسی با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران، وزش باد و کولاک برف و مه در گردنه ها و نواحی کوهستانی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و یخ زدگی جاده ها هشدار داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره ورود سامانه بارشی جدید و نفوذ توده هوای سرد طی 72 ساعت پیش رو، هشدار سطح زرد صادر کرد. هشدار سطح زرد رنگ زمانی صادر می شود که رخداد پدیده ای جوی ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی ایجاد کند. هشدار زرد رنگ برای آگاهی مردم صادر می شود [...]
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از ورود سامانه بارشی به کشور، رگبار باران و رعد و برق، وزش باد متوسط و بارش برف در ارتفاعات و کاهش دما و کاهش دید ناشی از مه بعد از بارندگی از یکشنبه تا دوشنبه (22 تا 23 بهمن) خبر داد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی کشور، روز جمعه (27 بهمن) ادامه بارش ها را در اغلب استان ها به غیر از سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی شاهد بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
سمنان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: بیشترین بارندگی استان طی هشدار زرد هواشناسی مربوط به پیغمبران شهرستان سمنان به میزان 30 و نیم میلیمتر بود.