چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۰۷Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز شنبه آینده فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
این سامانه بعدازظهر فردا از لرستان خارج می شود
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
براساس بررسی نقشه های هواشناسی، امروز بعد از ظهر با ورود سامانه بارشی افزایش ابرناکی و بتدریج در بیشتر نقاط خراسان رضوی، بارش باران و برف ( در نواحی کوهستانی کولاک برف) همراه با کاهش دمای روزانه، در نواحی مستعد به ویژه برخی نواحی جنوبی با احتمال آبگرفتگی پیش بینی می شود.
بخشدار مرکزی بندر امام خمینی (ره) گفت: عملیات جمع آوری آب های سطحی در معابر و خیابان های شهرستان در حال اتمام است.
کرد پرس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بهرام چاره خواه در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس، افزود: بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که از ظهر امروز تا بعد از ظهر فردا، عبور یک موج زود گذر از سطح منطقه موجب ابری و مه آلود شدن هوا، وزش باد، بارش باران و برف، رعد و برق و در ارتفاعات و گردنه ها کولاک برف می شود. ...
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر جمعه 14 آذر سامانه بارشی تازه ای از جنوب و جنوب غرب وارد کشور می شود و سامانه بارشی دیگری هم از شمال وارد کشور خواهد شد.
منجیل خبر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شبنم هادی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بارندگی و وزش باد طی شنبه ( بعد ظهر و شب ) تا دوشنبه از شدت بیشتری برخوردار است ؛ ضمن آنکه در ارتفاعات بارش برف مورد انتظار است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه جدید بارشی که از روز گذشته در این استان آغاز شده تا اوایل روز دوشنبه هفته آینده ادامه دارد.
کبنا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی از ساعت های پایانی روز سه شنبه (11 آذر ماه 99) وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد و تا روز پنجشنبه ادامه دارد، رضا کاکاوند مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تداوم بارش ها تا فردا پنج شنبه، گفت: هم استانی هفته آینده هم منتظر بارش باشند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به تداوم بارندگی، از ورود سامانه بارشی بعدی به استان خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی ورود سامانه بارشی به استان، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
دیار جنوب   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی که وارد استان بوشهر شده است، از شنبه تا دوشنبه تقویت می شود و آبگرفتگی معابر، تلاطم خلیج فارس، وقوع صاعقه و حتی تگرگ را به دنبال خواهد داشت. ...
رهیاب   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به ورود سامانه بارشی جدید از روز شنبه هفته آینده در خوزستان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
از اوایل روز شنبه تا دوشنبه سامانه بارشی جدید وارد منطقه می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: یک سامانه بارشی از صبح امروز /چهارشنبه/ از سمت جنوب وارد استان شده است و به صورت بارش باران و ریزش برف در ارتفاعات فعالیت می کند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به ورود سامانه بارشی جدید از روز شنبه هفته آینده در خوزستان هشدار داد.
سازمان هواشناسی نسبت به ورود سامانه بارشی از روز شنبه به استان کرمان و بارش باران و برف و وزش تندباد موقت هشدار داد.
کرمان نو   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از ورود سامانه بارشی از روز شنبه هفته آینده خبر داد و افزود: پیش بینی می شود بیشترین بارش باران را در شمال و غرب استان داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از امروز درباره آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها از اواخر روز شنبه تا اوایل روز دوشنبه آینده هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
کارشناسان هواشناسی ورود سامانه بارشی همراه با کاهش دمای هوا را از فردا برای آسمان استان پیش بینی کردند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: از عصر امروز تا صبح پنجشنبه، فعالیت سامانه بارشی را در استان خواهیم داشت که پیامد آن بارش باران و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی ضعیف از امشب بارش های خفیف و پراکنده برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه سامانه بارشی از فردا وارد استان خواهد شد و انتظار می رود عمده بارش ها باران و در مناطق مرتفع برف باشد گفت: هفته آینده شاهد تغییر محسوس دما هستیم به طوری که دما به منفی 7 تا 8 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
یک سامانه بارشی امروز و فردا استان همدان را تحت تأثیر قرار می دهد. کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: این سامانه نسبت به سامانه بارشی قبلی ضعیف تر بوده و بیشتر بارش باران است اما در ارتفاعات امکان بارش برف نیز وجود دارد. ...
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اعلام امدادرسانی به بیش از 7500 نفر درپی بارندگی های اخیر در هشت استان کشور، آخرین وضعیت خوزستان را نیز تشریح کرد ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- سامانه بارشی جدیدی در چهارمحال و بختیاری فعال شده است و هم اکنون بارش برف و باران شهرها و روستاهای این استان را فرا گرفته است.
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از بارش 40 میلیمتری باران در سامانه بارشی اخیر همدان خبر داد و گفت: در روزهای ابتدایی هفته جاری به طور متوسط 40 میلیمتر بارش در استان همدان ثبت شده که در مقایسه با 340 میلیمتر یکسال عدد خوبی است.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار اهواز از احتمال آبگرفتگی همه محلات شهر در صورت وقوع بارندگی پیش رو در بازه زمانی کوتاه خبر داد. جمال عالمی نیسی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی از اواخر روز سه شنبه در اهواز و احتمال آبگرفتگی شدید معابر و ورود آب به منازل، اظهار کرد: طبق پیش بینی هواشناسی ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها در کشور طی روزهای پایانی هفته جاری گفت: طی روز شنبه (15 آذر) سامانه بارشی فعال جدیدی به کشور وارد می شود.
کارشناس هواشناسی استان یزد، از ورود سامانه بارشی و کاهش دمای استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی زنجان گفت: از عصر امروز با ورود سامانه بارشی شاهد بارش برف و باران در مناطق مختلف استان زنجان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین پمپ کف کش برای تخلیه آب از بندر امام توسط سپاه خوزستان با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) بامداد امروز نصب شد. سامانه بارشی که از روز پنجشنبه هفته گذشته وارد خوزستان شده بود شامگاه شنبه با افزایش بارش ها موجب آبگرفتگی شدید بندر امام خمینی (ره) شد.
سامانه بارشی که از دیروز وارد کشور شده است تا روز شنبه موجب بارندگی، مه گرفتگی و رعد و برق در جنوب و شمال شرق کشور خواهد شد.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از آمادگی کامل منطقه برای سامانه بارشی جدید خبر داد و گفت: تمام نیروهای خدمات شهری این منطقه با تجهیزات کامل آماده هستند تا هنگام بارش باران و برف به شهروندان خدمت رسانی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۵    
مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه جدید بارشی از امشب به استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: عمده بارش ها طی امروز به صورت رگبار تگرگ، صاعقه و احتمال سیلاب های محلی برای جنوب شرق استان پیش بینی می شود.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گیلان گفت: چهارشنبه سامانه ناپایدار و بارشی جدیدی مشابه سامانه کنونی وارد استان می شود. عصر کاسپین/ محمد دادرس از اعلام هشدار زرد هواشناسی استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: سامانه بارشی فراگیری از بخش های غربی و مرکزی ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی قبلی هواشناسی مبنی بر فعالیت یک سامانه بارشی قوی در خوزستان، بارندگی از روز پنجشنبه، ششم آذرماه در شهرهای استان آغاز شد و با شدت گرفتن بارش ها در روز یکشنبه، نهم آذرماه شهرهای خوزستان با آبگرفتگی و بالا زدن فاضلاب در سطح شهرها مواجه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سامانه بارشی ازظهر امروز دوباره برف را به زنجان هدیه می کند.
نافع   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: یک سامانه بارشی امروز - چهارشنبه - از سمت غرب و جنوب غرب وارد استان می شود که عمده فعالیت آن بارش باران و ریزش برف در ارتفاعات است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: در 24 ساعت آینده با ورود سامانه بارشی در استان های چهارمحال و بختیاری،...
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
هشدار هواشناسی درباره فعالیت سامانه بارشی جدید به گزارش گلونی سازمان هواشناسی دربارع فعالیت سامانه بارشی هشدار داد. هشدار سازمان هواشناسی به شرح زیر است: توصیف سامانه: فعالیت سامانه بارشی زمان شروع: بعدازظهر سه شنبه 1399/09/11 زمان پایان: اواخر وقت شنبه 1399/09/15 ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی بعدازظهر امروز از بارش برف و باران 5 روزه در18 استان کشور خبر داد. به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی از ظهر امروز سامانه بارشی از سمت جنوب غرب وارد کشور شده و در استان های خوزستان ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رفیعی از ورود سامانه بارشی جدید خبر داد و گفت: در بیشتر مناطق کشور بارش باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
از ظهر امروز سامانه بارشی از سمت جنوب غرب وارد کشور شد اما فعالیت این سامانه فردا در شمال و شرق خوزستان، لرستان و نیمه شمالی چهارمحال و بختیاری شدت بیشتری خواهد داشت.