پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۰۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی تشدید سامانه بارشی در استان هشدار نارنجی صادر کرد .
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: سامانه بارشی از امروز بیشتر نقاط این استان را فرا می گیرد.
هانا خبر   ۳ ساعت پیش    
رییس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با اعلام هشدار هواشناسی سطح نارنجی در استان گفت: با توجه به تشدید فعالیت سامانه بارشی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده وضعیت جوی استان با بارش باران و برف در ارتفاعات همراه خواهد بود.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای اواخر روز جمعه و روزهای ابتدایی هفته آینده شاهد فعالیت سامانه بارشی و بارندگی در استان خواهیم بود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: سامانه ناپایدار بارشی نقاط مختلف این استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
گلستان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت: با عبور سامانه بارشی از آسمان استان تا اواسط هفته آینده جوی پایدار را شاهد خواهیم بود و در این فاصله زمانی دمای هوا چند درجه افزایش خواهد یافت. علی اصغر قزل سفلو
55آنلاین   ۴ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: چهارشنبه شب سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود که موجب افزایش بارندگی، رعد وبرق و بادهای موقت در بیش از 10 استان کشور خواهد شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی نفوذ یک سامانه بارشی از امروز(پنجشنبه)، بارش باران پاییزی همراه با رعد و برق بیشتر نقاط استان را فرا می گیرد.
آسمان خوزستان از اواسط وقت امروز شاهد ابر ،بارش همراه با رعد و برق خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
ایلام-کارشناس هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی طی دو روز آینده در استان مستقر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۰    
خرم آباد- از روز جمعه سامانه بارشی ناپایدار وارد جو لرستان می شود که تا ظهر شنبه به تدریج بر شدت فعالیت آن افزوده خواهد شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز وزش باد و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز وزش باد و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: پیش بینی ها بیانگر تقویت سامانه بارشی در استان به شکل باران و برف در پایان هفته جاری است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۴    
ساری(پانا) - از شروع آغاز سامانه بارشی تا صبح امروز، شهرها و مناطق استان مازندران روزهای پر بارشی را تجربه کردند. بنابر اعلام سازمان هواشناسی مازندران، تا ساعت 9/30 دقیقه صبح روز چهارشنبه پنجم آبان ماه، ایستگاه های رامسر، بابلسر و ایزدشهر به ترتیب با 81/7 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از خروج سامانه بارشی از منطقه است که با توجه به جهت وزش باد روند افزایش آلاینده ها و در ارتفاعات مه رقیق پیش بینی می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت:اولین سامانه بارشی از شب پنجشنبه وارد استان ایلام می شود و تا اوایل روز یکشنبه در استان به فعالیت بارشی خود ادامه می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گفته خانم اکبری کارشناس هواشناسی سامانه بارشی جمعه وارد لرستان می شود .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۵    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از بعدازظهر جمعه 7 آبان به تدریج سامانه بارشی به استان نزدیک می شود که افزایش ابر خواهیم داشت و از اواخر وقت جمعه تا یکشنبه 9 آبان در برخی ساعات بارش باران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال نفوذ یک سامانه بارشی از سمت غرب، بارش باران پاییزی همراه با رعد و برق از روز جمعه برخی از نقاط استان همدان را فرا می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: نقشه های هواشناسی نشان می دهد از روز جمعه در استان شاهد نفوذ سامانه جدید بارشی خواهیم بود و دما در این مدت روند کاهشی خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: سامانه جدید بارشی از سه شنبه وارد استان شده و تا روز پنجشنبه در آذربایجان شرقی فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: وضعیت جوی آسمان امروز/چهارشنبه/ تهران نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش وزش باد و از عصر جمعه تا اواخر وقت شنبه با نفوذ زبانه ای از سامانه بارشی، آسمانی نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل آب و هواشناسی استان کردستان گفت: از بعد از ظهر جمعه با ورود سامانه بارشی به استان شاهد رگبار باران و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه هفته آینده موجی وارد استان می شود که در اثر فعالیت این موج احتمال وقوع بارش در بخشی از مناطق غربی و شمالی استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: سامانه بارشی از روز جمعه وارد آسمان استان می شود که فعالیت آن بیشتر در مناطق غربی و جنوب استان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کردستان از ورود سامانه بارشی از روز جمعه هفته جاری به استان خبر داد و گفت: این سامانه بیشتر مناطق غربی و جنوبی استان را در برمی گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۷    
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان خبرداد و گفت: ارتفاعات گلستان سفیدپوش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه بارشی در گلستان از ظهر دیروز تا صبح امروز بیشترین میزان بارندگی در گمیشان و بندرگز ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از روز جمعه رگبار باران و رعد و برق در سطح استان پیش بینی می شود که در روز شنبه از نمود بیشتری برخوردار است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام کاهش نسبی دما، بارش پراکنده و وزش باد در استان های شمالی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان از بارش برف در بلندی های تهران و البرز، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۲    
به گزارش کارشناس سازمان هواشناسی برای سواحل دریای خزر بارش باران ادامه خواهد داشت و در نواحی غربی کشور سامانه جدید بارش باران کشاورزان استانهای غربی کشور را خوشحال خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از ورود سامانه بارشی به استان از اواخر وقت روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری- نفوذ سامانه بارشی و سرد برخی روستاها و مناطق کوهستانی مازندران را در فصل پاییز سفید پوش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از بارش باران و برف طی امروز تا دوشنبه هفته آینده در مناطق مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۰    
سامانه ی بارشی مستقر در استان از امروز تضعیف شده، اما از روز جمعه سامانه بارشی قوی تری وارد استان زنجان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان گفت: سامانه بارشی که از روز گذشته وارد استان شده، بارش های مؤثری را در تمامی سطح استان به همراه داشته است؛ بیشترین میزان بارندگی تا این لحظه در گمیشان به میزان 40 میلیمتر به ثبت رسیده است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان گفت: فعالیت سامانه بارشی که از رروز گذشته وارد گلستان شده تا امشب ادامه خواهد داشت.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۳۱    
پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج در نواحی شمال غرب، غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صابری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته بارشی در استان گزارش نشده است افزود: سامانه بارشی که پیش بینی می شد فعالیت و عملکردی قوی در این استان داشته باشد تضعیف شده است. وی اضافه کرد: در پی فعالیت این سامانه دمای هوای [...]
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به ورود اولین سامانه بارشی پاییزی به استان از اواخر وقت پنجشنبه ششم آبان گفت: این سامانه رگبار و رعد و برق و وزش تندباد لحظ های و احتمال وقوع گرد و خاک همرفتی را به همراه دارد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 7آبان سامانه بارشی از مرزهای غربی کشور وارد می شود و در استان های واقع در شمال غرب و غرب کشور، بخش هایی از جنوب غرب و دامنه های مرکزی زاگرس، سبب بارش باران و وزش باد شدید موقت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۱    
با ورود سامانه بارشی از روز جمعه شاهد بارش باران در لرستان خواهیم بود.
بدر پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور خبر و نسبت به وقوع سیلاب، آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها در 11 استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- براساس اعلام هواشناسی لرستان از ورود اولین سامانه بارشی به این استان از روز جمعه هفته جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی لرستان گفت: نخستین سامانه بارشی پاییز امسال اواخر هفته جاری در استان فعال می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان در این اطلاعیه آمده است: با استقرار این سامانه رگبار، رعد و برق، وزش تندباد لحظه ای و احتمال وقوع گرد و غبار همرفتی برای مناطقی از خوزستان پیش بینی می شود که تا اواخر روز شنبه ادامه دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
در پی نفوذ یک سامانه بارشی از سمت غرب، بارش باران پاییزی همراه با رعد و برق، از روز جمعه برخی از نقاط استان همدان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به باران باران در استان، گفت: از بعدازظهر فردا انتظار داریم این سامانه بارشی از آسمان مازندران خارج شده و از میزان ابرناکی کاسته شود.