پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۰۷Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

عصر ایران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی ورود سامانه بارشی سیل آسا به چهارمحال و بختیاری، شاهد وقوع سیلاب در روستای بارده از توابع شهرستان بن در 6 مردادماه سال جاری بودیم، اقداماتی در راستای بازسازی این روستا صورت گرفته است، اما کندی در ساخت و ساز و پرداخت تسهیلات به سیل زدگان موجب گلایه مندی در بین سیل زدگان شده است./ عکس: مریم بیگی
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۵    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی استان گلستان از ورود دومین سامانه بارشی فصل پاییز از صبح روز جمعه هشتم مهر ماه در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود امواج پیشران سامانه بارشی از روز پنج شنبه به این استان خبر داد و گفت: بارش های پاییزی همه مناطق گلستان را فرا می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از هوای صاف و پایدار در استان خبرداد و گفت: امواج اولیه سامانه بارشی روز پنج شنبه وارد خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی جمعه آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای 15 استان از تداوم فعالیت سامانه بارشی و کاهش دما در 6 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از استمرار فعالیت سامانه بارشی تا شامگاه دوشنبه در استان خبرداد و گفت: طی این مدت شاهد بارش های خفیف و پراکنده خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ سامانه بارشی سرد به استان اردبیل ، تقویت جریانات شمالی مرطوب ، افزایش ابرناکی ، کاهش محسوس دما ، وزش باد خزری گاهی تند ، رخداد مه و بارش باران و باران ریزه می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان خبرداد و گفت: فعالیت این سامانه تا اواسط هفته در گلستان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۶    
گرگان - ایرنا - هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که با نفوذ سامانه بارشی از فردا یکشنبه، این استان شاهد وزش باد شدید و کاهش دما است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به این استان از اواخر وقت روز یکشنبه نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی استان ها از احتمال سیلاب ناگهانی، آب گرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان بیان کرد که از اواخر وقت امروز با نفوذ سامانه بارشی به گیلان، اولین باران پاییزی 1401 در گیلان خواهد بارید و از فردا بارش ها شدید تر خواهد بود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی گلستان با نفوذ سامانه بارشی از فردا به استان وزش باد نسبتا شدید و کاهش دما پیش بینی می شود.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از اواخر وقت شنبه به استان گفت: دمای هوای گیلان 8 تا 14 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: باتوجه به وجود سامانه بارشی و وزش نسبتا شدید باد، هشدار هواشناسی سطح زرد در استان صادر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش هشت تا 14 درجه ای متوسط دمای هوای استان به دنبال صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد و گفت: این سامانه بارشی تا صبح دوشنبه فعال است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان گفت: آسمان این استان فردا در نخستین روز پاییز 1401 آفتابی است و شاهد ورود سامانه بارشی از اواخر وقت شنبه به گیلان خواهیم بود.
آنا / ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی طی 5 روز آینده خبر داد و برای برخی استان ها رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقت پیش بینی کرد که بارش هایی سبب بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و آب گرفتگی می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از تشدید فعالیت سامانه بارشی و کاهش محسوس دما، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید و کاهش دید بر اثر بارندگی و مه در روز یکشنبه (30 شهریورماه) در گیلان، مازندران، شرق اردبیل و غرب گلستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی موسمی در بیست و هشتمین روز شهریور موجب بارش باران در آباده شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد اداره کل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبار و رعدوبرق در این استان طی سه روز آینده هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: این استان با توجه به پیش بینی و فعالیت بارش های سامانه مونسون اقیانوس هند در حالت آماده باش قرار دارد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد نسبت به ورود سامانه رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گرد و خاک در نواحی شرق، و شمال شرقی فارس هشدارداد. ...
مرآت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۴    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای پایان هفته ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید را پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۲    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای پایان هفته ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید را پیش بینی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۵    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای پایان هفته ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید را پیش بینی کردند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران درباره فعالیت سامانه بارشی در استان تهران به ویژه ارتفاعات شرقی و فیروزکوه هشدار داد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص فعالیت سامانه بارشی در استان تهران به ویژه ارتفاعات شرقی و فیروزکوه هشدار داد و گفت: مردم از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها تردد نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره بارش های پراکنده، رگبار و رعد و برق در پایان هفته هشدار زرد اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اعلام اینکه این سامانه بارشی فردا از استان خارج شده و جو پایداری در آسمان مازندران حاکم می شود، گفت: هفته پایانی شهریور هم خبری از بارش نیست که لازم است مدیریت در مصرف آب مدنظر قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای این استان گفت: یک سامانه بارشی از بعد از ظهر امروز پنجشنبه 24 شهریورماه وارد استان سمنان شده و تا شب یکشنبه 27 شهریورماه فعالیت این سامانه ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سازمان هواشناسی برای روزهای چهارشنبه تا شنبه هشدار سطح زرد صادر کرد. بر اساس این هشدار فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی در جنوب شرق از روز چهارشنبه آغاز شده و تا پایان روز شنبه ادامه خواهد داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۹    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای فردا ، ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید را پیش بینی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور در ادامه فعالیت سامانه بارشی و رشد ابر های همرفتی در مناطق جنوب شرق کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۵    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای فردا ، ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید را پیش بینی کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص سامانه بارشی و وقوع وزش باد شدید در استان گفت: شهروندان از تردد در جاده های کوهستانی بپرهیزند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص سامانه بارشی و وقوع وزش باد شدید در استان گفت: شهروندان از تردد در جاده های کوهستانی بپرهیزند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص فعالیت سامانه بارشی در استان تهران به ویژه ارتفاعات شرقی و فیروزکوه هشدار داد و گفت: مردم از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها تردد نکنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ نسبت به فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی در جنوب شرق، بارش باران، کاهش محسوس دما، وزش باد شدید موقتی و در دامنه و ارتفاعات با رعد و برق هشدار داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان بیان کرد که: دمای هوا با ورود این سامانه بارشی به گیلان، 5 تا 10 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس هشدار زرد سازمان هواشناسی، امروز تا جمعه مناطقی از جنوب شرق و شمال کشور با باران، باد شدید و رعدو برق همراه است که در برخی ساعت ها موجب بالاآمدن آب رودخانه ها خواهد شد. تهران – اقتصادبرتر – 23 شهریور 1401 ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشداری زردرنگ از فعالیت سامانه بارشی، رشد ابرهای همرفتی در جنوب شرق کشور، بارش باران، کاهش محسوس دما، وزش باد شدید موقتی و در برخی مناطق به ویژه ارتفاعات همراه با رعد و برق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷    
اداره کل هواشناسی گلستان در اطلاعیه ای از نفوذ امواج سامانه پرفشار به استان و ایجاد ناپایداری جوی از فردا شب خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در 9 استان نسبت به اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و خسارت به محصولات کشاروزی هشدار داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان: دمای هوای گیلان 4 تا 8 درجه سلسیوس افزایش می یابد و از روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی و سرد دمای هوا دوباره بین 5 تا 10 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ولی بهره مند روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: این سامانه بارشی از بعداز ظهر روز چهارشنبه 16 شهریور ماه وارد استان شده و فعالیت آن تا شنبه شب 19 شهریور ادامه دارد. وی افزود: رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت از مخاطرات این سامانه بارشی است. افزود: [...]
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در 9 استان نسبت به اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و خسارت به محصولات کشاروزی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: با خروج سامانه بارشی شاهد روند افزایشی دما در استان خواهیم بود.
طلا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در 9 استان نسبت به اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و خسارت به محصولات کشاروزی هشدار داد.