شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۷:۰۰Sep 2020 19

جدیدترین‌های «گرد و خاک»

 
خبرگزاری تابناک   ۷ ساعت پیش    
چگونگی نظافت خیابان ها، جاده ها، فرودگاه ها و محوطه های شهرک های صنعتی یک موضوع چالش برانگیز و مهم است که همواره توجه ها را به خود جلب می کند. بدون تردید چنین فضاهایی دارای وسعت بالا هستند و غالباً گرد و خاک زیاد سراسر سطح زمین را در بر می گیرد و با توجه به همین مساله ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان ازوزش بادشدید وگردوخاک در منطقه سیستان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۱    
فردا در برخی مناطق استان اصفهان احتمال گرد و خاک محلی پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۰    
کرمان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: تا پایان هفته جاری در مناطق شرقی وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در شرق کشور، شرق کرمان و شرق هرمزگان، وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۷    
کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد، رعد و برق و بارش باران در نواحی شمال و شمال غربی کشور خبر داد و اظهار که از امروز تا پایان هفته، شاهد خیزش گرد و خاک در مناطق شرق، جنوب شرق و شمال خوزستان خواهیم بود.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد توام با گرد و خاک محلی و افزایش ابر پدیده غالب مناطق شرق و غرب استان در 24 ساعت آینده است.
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد توام با گرد و خاک محلی اصفهان را دربر می گیرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
از امروز تا پایان هفته در شرق و جنوب شرقی کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و شرق هرمزگان، وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک داریم همچنین دریای خزر از فردا تا جمعه مواج است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۵    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد توام با گرد و خاک محلی و افزایش ابر پدیده غالب مناطق شرق و غرب استان در 24 ساعت آینده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۹    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد توام با گرد و خاک محلی و افزایش ابر پدیده غالب مناطق شرق و غرب استان در 24 ساعت آینده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عایق الاستومری به دلیل اینکه دارای ساختاری سلول بسته می باشد، از مقاومت بالایی در مقابل رطوبت، بخار آب، گرد و خاک و آلودگی دارد ولی در صورتی که عایق پشم شیشه به دلیل اینکه دارای ساختاری فیبری و متخلخل دارد، از مقاومت بالایی در برابر نفوذ بخار آب و رطوبت ندارد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به نمایندگی از طرف جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با توفان های ماسه ای و گرد و غبار با سازمان خواربار و کشاورزی (فائو) سند همکاری امضاء کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی خیزش گرد و خاک در هوا، گفت: کیفیت هوا در چهارمحال و بختیاری کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز، فردا و پس فردا رگبار و رعد و برق در شمال و غرب کشور پیش بینی می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، وزش باد نسبتا شدید در برخی نقاط همراه با گرد و خاک را پیش بینی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد نسبتا شدید به ویژه در مناطق بادخیز خراسان رضوی در 72 ساعت آینده تداوم دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۶    
دنیای اقتصاد : فرهاد مجیدی که بعد از سلسله اختلافات عمیق با مدیران باشگاه استقلال از سرمربیگری آبی پوشان کنار رفت، بار دیگر با انتشار مطلبی در فضای مجازی خبرساز شد. باشگاه استقلال عقیده دارد مجیدی هنوز استعفای کتبی اش را اعلام نکرده و این مساله می تواند مشکل ساز شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، کمی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری همراه با وزش باد نسبتاً شدید و گردوخاک و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: وزش باد شدید از امروز تا سه شنبه آینده در مناطق شرق و جنوب شرق کشور پیش بینی می شود که در زابل سبب بروز گرد و غبار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری ضمن اشاره به طغیان گسترده آفات در جنگل های دست کاشت مناطق بیابانی کشور، گفت: ما انتظار داریم که بخش های ذی ربط از جمله سازمان مدیریت بحران به اینگونه مشکلات توجه بیشتری داشته باشند ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعدوبرق طی امروز تا سه شنبه آینده در 10 استان از افزایش 3 تا 6 درجه ای دما در سواحل شمالی کشور خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت:فردا شاهد بارش پراکنده و وزش باد شدید در برخی استان ها همچون مازندران،گلستان،سمنان و تهران خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: برای امروز در نیمه جنوبی خراسان رضوی وزش باد به نسبت شدید تا شدید و در جنوب شرقی خراسان رضوی وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: توده گرد و خاک از بیابان های نواحی مرکزی کشور در مسیر این استان است و در روزهای آتی هوای این خطه غبارآلود خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه طی دو روز آینده در 11 استان کشور رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک در نوار شرقی کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در نوار شرقی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت، گفت: روزهای پنج شنبه تا یکشنبه پیشِ رو، وزش باد در 10 استان به ویژه در زابل افزایش خواهد یافت و وقوع گرد و خاک نیز در این منطقه دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۳    
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی روز چهارشنبه با صدور هشدار سطح زرد (آگاهی) اعلام کرد که وزش باد شدید در این استان سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق در 16 استان کشور و تداوم وزش باد شدید و گرد و خاک در مناطقی از شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۱    
وزش باد شدید و گرد و خاک محلی در برخی مناطق خراسان شمالی پیش بینی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره هواشناسی استان تهران اعلام کرد: در ساعات عصر و شب در بخش های جنوبی و غربی استان وزش باد شدید موقتی به همراه گرد و خاک پیش بینی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۸    
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی طی 24 ساعت آینده پدیده غالب در سطح استان وزش باد بوده که در نقاط بادخیز شدت آن بیشتر و با احتمال گردوخاک همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۴    
رییس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: کاهش تدریجی دما به همراه افزایش باد و گرد و خاک از امروز در استان پیش بینی می شود.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۱    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از وزش تند باد و گرد و خاک طی سه روز آینده در نوار شرقی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بهرام چاره خواه در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس، اظهار داشت: از امروز یکشنبه تا روز پنجشنبه جو اغلب نقاط استان نسبتا پایدار بوده و بجز رشد موضعی ابر و وزش باد پدیده قابل توجه دیگری نخواهیم داشت. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم است. براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در اکثر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد به همراه گرد وخاک در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۱۴    
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران از عملکرد بازیکنان در دیدار مقابل تراکتور تبریز انتقاد کرد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
شکست مقابل تراکتور و ناکامی در فینال جام حذفی برای هواداران استقلال به اندازه کافی تلخ بود اما حواشی فرودگاه مهرآباد کام آنها را تلخ تر کرد. به گزارش خبرورزشی، وقتی کاروان تیم استقلال به تهران رسید، تشنج از پای پلکان هواپیما آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق بررسی نقشه ها و مدل های پیش بینی کماکان پدیده غالب طی 96 ساعت آینده در بیشتر نقاط خراسان رضوی تغییر در شدت وزش باد است که در نواحی بادخیز و مستعد وزش باد به نسبت شدیدتر و همراه با گردوخاک خواهد بود.
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵    
انویدیا با کارت های گرافیک سری GeForce RTX 30 خود حسابی گرد و خاک به پا کرده است و دیگر گیمینگ 4K با تنها یک کارت گرافیک، رؤیا نیست. در این میان بسیاری می پرسند پس AMD چه می شود و این کمپانی چه پاسخی به کارت های گرافیک سری GeForce RTX 30 می دهد؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از اواسط وقت یکشنبه بر شدت وزش باد های 120 روزه در شمال استان افزوده می شود به طوریکه سبب خیزش گردوخاک و کاهش دید می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۹    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد و گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان تا پایان هفته تداوم دارد.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.