یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۵۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرد و خاک»

ایسکانیوز   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما از چهارشنبه (12 مهرماه) پیش بینی می شود.
فرارو   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما از چهارشنبه (12 مهرماه) پیش بینی می شود. ...
رویداد 24   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور 2 هشدار زرد از رگبار باران، رعد و برق وزش باد شدید موقت و کاهش نسبی دما و در بخشی از کشور و همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در بخش دیگر خبر داد.
تدبیر و امید   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اثر این مخاطره جوی احتمال لغزندگی جاده ها، احتمال آبگرفتگی معابر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، وزش باد شدید موقتی، احتمال خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره وزش باد شدید، تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک محلی در مناطقی از استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما از چهارشنبه (12 مهرماه) پیش بینی می شود.
همشهری آنلاین : مدیر کل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: وزش تندباد و گرد و خاک برای سه روز آینده در مناطق مختلف این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
وزش باد نسبتا شدید تا احتمال گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای فردا باتوجه به وزش بادهای نسبتا شدید غربی و احتمال خیزش گردو خاک محلی در برخی مناطق هشدار زرد هواشناسی صادر شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیر کل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: وزش تندباد و گرد و خاک برای سه روز آینده در مناطق مختلف این استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی قم با اعلام هشدار زرد از وقوع گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی در استان خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی گفت :شب های نسبتا خنکی پیش روی ما است. ب
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار باران در برخی استان ها، وزش باد شدید و گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش دما تا 6 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: طی دو روز آینده در شمال استان های [...]
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در مهم ترین دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، هردو تیم شهر منچستر شکست خوردند و آرسنال مقابل میزبانش قاطعانه پیروز شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار باران در برخی استان ها، وزش باد شدید و گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش دما تا 6 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از بعدازظهر روز دوشنبه افزایش ابر و در نیمه غربی گاهی وزش باد شدید، احتمال توفان لحظه ای و در نیمه شرقی گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق طی امروز و فردا به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و از بعدازظهر روز دوشنبه برخی اوقات افزایش ابر و در نیمه غربی، وزش باد شدید و در نیمه شرقی بعضی مواقع همراه با گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان تهران از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غرب تهران خبر داد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و وزش باد و گرد و خاک در نیمه شرقی همچنین غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۴    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و وزش باد و گرد و خاک در نیمه شرقی همچنین غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق گفته رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، افزایش ابر، رگبار باران، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق رخ می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۵    
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین پدیده غالب جوی استان را وزش باد و گرد و خاک های محلی برای برخی از مناطق استان پیش بینی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان، از تعطیلی یک واحد کارخانه شن و ماسه در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به استمرار آلودگی یک واحد کارخانه شن وماسه ، علی رغم بازدید، پایش و دریافت اخطاریه های صادره به دلیل عدم رعایت استانداردهای محیط زیستی و ایجاد آلودگی هوا و گرد و خاک این واحد تعطیل شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و وزش باد و گرد و خاک در نیمه شرقی همچنین غرب و جنوب غرب کشور خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از امروز تا روز سه شنبه شاهد افزایش سرعت وزش باد در ساعات بعدازظهر هستیم که می تواند موجب افزایش خیزش گرد و خاک به صورت محلی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و وزش باد و گرد و خاک در نیمه شرقی همچنین غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فارس_ مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارسنجان، از تعطیلی یک واحد کارخانه شن و ماسه در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به استمرار آلودگی واحد کارخانه شن وماسه ریگزار جمال آباد، علی رغم بازدید ...
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۴    
عکس جلد روزنامه خبرورزشی در تاریخ 7 مهر سال 1392 را ملاحظه می کنید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای دوشنبه و سه شنبه دهم و یازدهم مهرماه نیز با افزایش شرایط ناپایداری جو، وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان و وزش باد شدید تا خیلی شدید در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی با خیزش گرد و خاک و احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور و کاهش دید و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در گیلان و مازندران بارش پراکنده و خفیف و در آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل رگبار و وزش باد شدید پیش بینی می شود. در منطقه زابل وزش باد شدید گاهی گردوخاک رخ خواهد داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عکس جلد روزنامه خبرورزشی در تاریخ 7 مهر سال 1392 را ملاحظه می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۳    
اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد: بر اساس آخرین بررسی نقشه های پیش یابی، در شمال استان تا فردا وزش باد شدید و گردوخاک تداوم خواهد داشت.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد طی 5 روز آینده در برخی مناطق استان های گیلان و مازندران بارش پراکنده و خفیف و در شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و برخی مناطق اردبیل رگبار، رعدوبرق ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده باران در برخی استان ها خبر داد. صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده باران در برخی استان ها خبر داد
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در روز سه شنبه یازدهم مهرماه بارش ها در شمال غرب کشور تشدید می شود. همچنین برای امروز در منطقه زابل وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۰    
وضعیت جوی در مناطق شمال و شرق استان با خیزش گرد وخاک همراه است.
مکران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز پنج شنبه 6 مهرماه، وزش باد و خیزش گردوخاک در شرق استان کرمان پیش بینی می شود . به گزارش پایگاه خبری مکران، مریم سلاجقه افزود: کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا در شرق کرمان دور از انتظار نیست . وی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
داده های اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان نشان می دهد که زابل در شمال استان در تابستان امسال تنها هشت روز را بدون باد و گردوخاک سپری کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وزش باد و گردوخاک موقت به ویژه در نیمه شرق استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وزش باد و گردوخاک موقت بویژه در نیمه شرق استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 100روز توفان و گرد و خاک با ایجاد اختلال در تردد جاده ای و مشکلات فراوان تنفسی برای شهروندان این استان ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از افزایش سرعت وزش باد برای امروز و فردا در نوار شرقی کشور به صورت طوفان و گرد و خاک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۵    
در چهار روز آینده برای استان ،آسمان صاف، پدیده گردوغبار و خیزش گردوخاک محلی پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ضیائیان افزود: سرعت وزش باد پنجشنبه و جمعه در نوار شرقی کشور افزایش می یابد که در برخی از این مناطق با خیزش گردوخاک همراه خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا شاهد افزایش سرعت وزش باد در نوار شرقی کشور خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده استان سمنان، کاهش دمای هوا و تداوم وزش باد و گرد و خاک و افزایش غبار و آلاینده های جوی را پیش بینی کردند.