پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۱۹May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرد و خاک»

ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی با صدور هشدار سطح زرد (آگاهی) برای این استان وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک به ویژه در نوار مرز شرقی پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۱    
کارشناس هواشناسی استان یزد، از وزش باد شدید و گردوخاک موقتی و رگبار و رعد و برق پراکنده در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کشور از ابتدای سال زراعی تا 21 اردیبهشت امسال، 127 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 272 میلی متر بود، بنابراین بارش سال جاری 53 درصد کمتر از سال گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز /چهارشنبه/ تا اواخر هفته وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد، از وزش باد شدید و گردوخاک موقتی و رگبار و رعد و برق پراکنده در استان خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۹    
بر اساس آخرین تحلیل نقشه های هواشناسی ایران، با تشدید فعالیت سامانه بارشی امروز 22 اردیبهشت ماه در برخی نقاط کشور ازجمله تهران رگبارباران و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تا پایان هفته شاهد وزش باد شدید و بارش باران در بیشتر نقاط کشور خواهیم بود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه امروز (22 اردیبهشت) در20 استان کشور رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد، از افزایش محسوس دما در در اردبیل و غرب سواحل خزر طی دو روز آینده خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی یزد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی از امروز (چهارشنبه) تا پایان هفته جاری، اکثر نقاط، غبارآلود و در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر، در برخی نقاط وزش باد نسبتا شدید و گرد وخاک موقتی و احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۹    
موهای ما در طول شبانه روز با گرد و خاک مواجه می شود به مرور زمان این سبب ریزش مو و از بین رفتن کیفیت مو می شود ما در ادامه به راهکاری برای براق شدن مو پرداخته ایم با ما همراه باشید.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۰    
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا شنبه 25 اردیبهشت در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و در برخی ساعات احتمال وقوع توفان گرد و خاک وجود دارد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان اعلام کرد که کیفیت هوای شهرهای سنندج، قروه، دهگلان و کامیاران در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: هوای شهرستان های سنندج، کامیاران، دهگلان و قروه هم اکنون در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تا پایان هفته شاهد وزش باد شدید و بارش باران در بیشتر نقاط کشور خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
راهداری جنوب استان کرمان درباره طوفان و گرد و خاک در جاده های این مناطق هشدار داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا شنبه 25 اردیبهشت در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و در برخی ساعات احتمال وقوع توفان گرد و خاک وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا شنبه 25 اردیبهشت در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و در برخی ساعات احتمال وقوع توفان گرد و خاک وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۱    
کارشناس هواشناسی استان یزد: از روز چهارشنبه تا پایان هفته، افزایش ابر، وزش باد شدید، گردوخاک و رگبار را خواهیم داشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان_ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار زرد درباره ناپایداری ها و مخاطرات جوی سه روز آینده، خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال رگبار باران، بارش تگرگ، وقوع رعد و برق ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها تا اوایل هفته آتی و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و خاک در استان پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سلاجقه گفت: برای امروز افزایش ابر، بارش های رگباری و وزش تندباد ها به همراه گردو خاک در برخی مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تدام بارش باران بهاری در کشور، افزایش دمای هوار در استان های ساحلی خزر و اردبیل و وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشور را پیش بینی کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها تا اوایل هفته آتی و وزش باد شدید و خیزش گرد وخاک در نوار شرقی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: توفان همراه با گرد و خاک دوشنبه شنبه برخی مناطق استان را درنوردید و بیشترین سرعت آن به 72 کیلومتر بر ساعت در شهر اشکدر رسید .
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 8 استان و امتناع از کوهنوردی توصیه کرد. ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی آورده است: وقوع رگبارباران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز به مدت پنج روز تندبادهای موقت در بعضی ساعات همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز در استان، گفت: این سامانه به تناوب تا پایان هفته فعال است و بارش پراکنده رگبارهای بهاری را خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح زرد این اداره کل و احتمال بروز طوفان ریزگرد، گفت:وزش باد شدید و گرد و خاک از فردا منطقه سیستان را فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران در برخی نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد و گفت: از فردا تا پنجشنبه (21 تا 23 اردیبهشت) وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با اعلام وضعیت هوای استان در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری به کشاورزان استان در خصوص رگبار ساعتی، رعد و برق، وزش باد شدید، گرد و خاک و تگرگ و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی و باغی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۸    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از وزش باد و گرد و خاک در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: افزایش ابر و گرد و خاک و بارش پراکنده تا آخر هفته پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: امروز (دوشنبه )شاهد افزایش غلظت غبار در پاره ای مناطق استان هستیم که منشاء آن وزش باد و خیزش گرد و خاک در مرکز کشور و انتقال آنها به استان بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۰    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 20 اردیبهشت کاهش دما بین 8 تا 12 درجه در سواحل خزر و کاهش دمای 10 تا 18 درجه ای در استان اردبیل پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ آورده است: وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب یکشنبه (19 اردیبهشت ماه) برای استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، شمال استان های اردبیل ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم بارش رگبارهای موقت در نواحی شمال و شرق اصفهان در روز دوشنبه، گفت: وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در این مناطق پیش بینی می شود.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، براساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان پدیده شاخص در مناطق دریایی استان، وزش باد نسبتا شدید (جنوب غربی- شمال غربی) و مواج شدن دریا خواهد بود. در برخی نقاط ساحلی نیز احتمال گردوخاک و کاهش دید افقی دور از انتظار نخواهد بود. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی برای نوار شمالی و سواحل دریای خزر بارش و کاهش دما و برای شرق کشور وزش باید شدید و وقوع گرد و خاک پیش بینی کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، جواد نخعی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: مطابق با الگوی نقشه های پیشیابی هواشناسی طی امروز و فردا و در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب وزش باد شدید لحظه ای، همراه با گرد و خاک و رگبار و رعد و برق قابل پیش بینی است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۷    
مجید سعیدی گفت: به دلیل وقوع طوفان گرد و خاک در کویر مرکزی ایران، شمال استان کرمان تحت تأثیر قرار گرفته است و بر اساس شرایط حاکم، کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی در شهرستان به استثنا مراکز امدادی، درمانی، انتظامی تعطیل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مرضیه سی سی پور گفت: طی ساعات بعد از ظهر امروز سرعت وزش باد در تنگه هرمز و خلیج فارس به 40 کیلومتر بر ساعت می رسد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
خسرو سیف پناهی شعبانی گفت: از فردا یکشنبه تا روز سه شنبه بتدریج میانگین دمای شبانه روزی 5 تا 7 درجه سیلسیوس افزایش داشته و هوای سطح منطقه گرمتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: توفان همراه با گرد و خاک شنبه شب برخی از مناطق استان را درنوردید و سرعت آن در عقدای اردکان به 83 کیلومتر بر ساعت رسید .