شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۰:۳۵Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع یارانه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۳    
گروه استان ها-استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری در راستای الزام رانندگان درون شهری به رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به اجرای طرح قطع یارانه بنزین رانندگان اقدام کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران مسئول رسانه های محلی خواستار تجدیدنظر معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص شاخص های پرداخت یارانه های حمایتی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تغییر مبنای قیمت به ارز نیمایی برای واردات این کودها و از سوی دیگر قطع یارانه کودهای شیمیایی که در سال های گذشته بر اساس تبصره 14 قانون برنامه و بودجه پرداخت می شد، موجب افزایش نجومی قیمت کودهای شیمیایی شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، از عدم اختصاص ارز دولتی به منظور واردات کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه انتقاد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برای بیش از سه دهه پس انقلاب شیر و برخی اقلام لبنی از یارانه دولتی برخوردار بودند و بسیاری از مردم با حضور در صف ها، از طریق کوپن با تهیه شیر نایلونی یا شیشه ای دولتی برخی از نیازهای غذایی خود را تأمین و عده ای هم به تهیه ماست و پنیر اقدام می کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۴    
رفت و برگشت کوپن در وقت اضافه در کمتر از ده سال، زمزمه بازگشت کوپن به چرخه اقتصادی کشور را با طرح یک فوریتی مجلس، تبدیل به یک گام روبه جلو کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یرای پیگیری وضعیت پرداخت یارانه نقدی و قطع آن لازم است به سامانه استعلام یارانه نقدی مراجعه کنید.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، 12 خرداد ماه بود که بر اساس تصویب هیئت وزیران و دولت پرداخت یارانه به موالید جدید مشروط و تنها به تأیید وزارت رفاه و تعاون و در صورت وجود منابع به تشخیص سازمان هدفمندی یارانه ها منوط شد. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت اعلام کرده یارانه نقدی تیرماه ساعت 24 پنج شنبه 19 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز شده با این حال، برخی شهروندان گفته اند که یارانه نقدی به حساب آن ها واریز نشده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۵    
دولت اعلام کرده یارانه نقدی تیرماه ساعت 24 پنج شنبه 19 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز شده با این حال، برخی شهروندان گفته اند که یارانه نقدی به حساب آن ها واریز نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق ندارد یارانه موالید و نسل های آینده را قطع کند و اگر بخواهد این کار را انجام دهد، باید از مجلس اجازه بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اشاره به مصوبه دولت مبنی بر قطع یارانه نوزادان تازه متولد شده گفت: مشروط کردن پرداخت یارانه به نوزادان، اقدام بر علیه فرزندآوری است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : در خصوص علت تصمیم دولت مبنی بر قطع وام ازدواج متقاضیان زیر 18 و بالای 40 سال گفت: متأسفانه دولت دانسته یا نادانسته در حال انجام عملیات علیه سیاست های کلی کشور از جمله خانواده و جمعیت است. این مسیری که دولت در پیش گرفته کمکی به تولید نسل نمی کند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۷۶ سایت دیگر  
در حالی اقساط وام یک میلیونی یارانه بگیران از محل یارانه نقدی واریزی در هر ماه کسر می شود که در صورت حذف یارانه بگیر، مسئولیت پرداخت این اقساط به بانک ها برعهده دولت خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با بیان اینکه یارانه نقدی از اهداف خود دور افتاده است، گفت: باید یارانه دهک های بالای جامعه به نفع دهک های پایین حذف شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان علت افزایش قیمت شکر در بازار همدان را قطع یارانه دانست و گفت: در حال حاضر شکر در بازار وجود دارد و با قیمت قبلی در فروشگاه های بزرگ توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب رسما به اسناد بالادستی اشاره می کنند اما دولت و نهادهای مرتبط با زن و خانواده در دولت به اسناد بین المللی که سنخیتی با فرهنگ ما ندارد چشم دارند و بر اساس آن عمل می کنند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۱:۰۵    
نائب رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان گفت: دولت باید با قطع یارانه نشر، این صنعت را به سمت استقلال هدایت کند تا در بحران های بعدی، دچار مشکلات کم تری شود و درعین حال راه را برای حضور سودجویان ببندد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین نامه اجرایی منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها در جلسه هیأت دولت تصویب شد که بر اساس آن موالید جدید صرفا با تایید وزارت تعاون و در صورت وجود منابع به تشخیص سازمان هدفمندی یارانه ها مشمول دریافت یارانه خواهند شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بوکان در مجلس اختصاص وام های کم بهره به اقشار کم درآمد برای تهیه مسکن را ضروری دانست و گفت: قطع یارانه ثروتمندان به عنوان هدف اصلی تصویب قانون هدفمندی یارانه ها، به درستی اجرا نشد، بنابراین در این دور از مجلس پیگیری خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: اگر دولت زیر ساخت های شناسایی ثروتمندان را از فقرا فراهم کند دیگر هیچ کس نگران کاهش تولد نوزادان یا کاهش جمعیت نخواهد بود. حتی به جای یارانه نقدی که به نوزاد یا دراصل به خانواده نوزاد داده می شود بهتر است یارانه تغذیه ای به نوازد داده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر توقف ارائه یارانه به موالید جدید، گفت: این مصوبه، یک اقدام ضد جمعیتی محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قطع یارانه ثروتمندان که هدف اصلی تصویب قانون هدفمندی یارانه ها بود به درستی اجرا نشد و بنابراین در این دور از مجلس حتما پیگیری می شود.
اقتصاد آنلاین / ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیئت دولت، فرایند حذف سه دهک بالای درآمدی از دریافت یارانه نقدی آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی از مشروط شدن یارانه نوزدان انتقاد کرد و گفت: کارگران تابِ فرزندآوری ندارند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ مجموع شاخص هایی همچون دارایی، خودرو، املاک، سهام، تسهیلات، حقوق و سفر های خارجی افراد خانوار، ملاک تعیین دهک و حذف یارانه است . این سخنانی است که سخنگوی شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی به زبان آورده است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۱    
قطع یارانه معلم بازنشسته من یک معلم بازنشسته هستم با 70 سال سن که در خانه ای اوقافی زندگی می کنم و فقط یک خودروی پراید دارم. مدتی است یارانه من را قطع کرده اند. چند بار هم مراجعه کردم، اما پاسخ روشنی دریافت نکردم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه میدان دام ماهیدشت تعطیل نمی شود، گفت: نظارت ها را در بحث ضدعفونی مداوم این محل بیشتر می کنیم. فضل الله رنجبر روز یکشنبه در جمع اصحاب رسانه ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۷    
پس از انتشار خبر اعطای وام یک میلیون تومانی دولت برای تمامی خانوارها، برخی کانال ها در فضای مجازی بدون بررسی لینک و صحت اطلاعات داده شده دست به انتشار خبری زدند که موجب قطع شدن یارانه برخی خانوارها شد!
کیهان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یارانه افرادی که به اشتباه تقاضای اهدای یارانه داده اند، حذف نمی شود.
اقتصاد آنلاین / کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
درحالی دو خبرگزاری دولتی از اعلام سایت هدفمندی برای ثبت نام وام 1میلیونی خبر دادند که سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان وام یارانه نقدی، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
حساب های بانکی شخصی و تجاری ازهم تفکیک می شوند و اجاره دادن حساب های شخصی ، جرم است .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی نوشت: بر اساس اطلاعات دریافتی، نزدیک سه ماه است که سازمان برنامه و بودجه از اختصاص یارانه به بانک کشاورزی جهت ارائه تسهیلات موضوع تبصره 18 خودداری می کند! بانک کشاورزی نیز پرداخت تسهیلات با نرخ سود 7 و 9 درصد به کشاورزان متقاضی ساخت گلخانه را متوقف کرده است.
شیرازه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رحمانی فضلی، وزیر کشور در پاسخ به سوالی درباره شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه یارانه افرادی که در انتخابات شرکت نکنند به صورت نامحسوس در 10 اسفندماه قطع میشود گفت: این ادعا صحت ندارد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بعد از اینکه تلاش ضدانقلاب در بزرگنمایی حواشی مربوط به کرونا مانع از حضور مردم در انتخابات نشد اکنون شایعه قطع یارانه مردم در 10 اسفند در صورت عدم شرکت در انتخابات مجلس را مطرح کرده اند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۸    
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از اعتراضات متعدد افراد نسبت به قطع یارانه سامانه ای برای اعتراض راه اندازی کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان قم در نشست خبری با بیان اینکه نشستم با گروه های اصلاح طلب کذب محض است، گفت: قطع یارانه توهین به مردم بود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 16 بهمن در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از سازوکار دولت در پرداخت کمک معیشتی، گفت: مراجعات به نمایندگان به دلیل عدم دریافت کمک معیشتی بسیار است زیرا افرادی که از درآمدهای ناچیزی برخوردار هستند، نیز نتوانستند یارانه بنزین دریافت کنند. ...
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۹    
سید جلال جلیلی نوش آبادی – از ابتدایی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در آذرماه سال 89 تاکنون 106 محل یارانه نقدی به حساب مردم واریز شده است و برای هدفمند شدن آن قرار بود که پر درآمدها بر اساس هشت ملاک حقوق ماهانه، شغل ،سفر خارجی ، محل زندگی، خودروشخصی ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۵    
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی با اعلام شرایط کسانی که یارانه معیشتی دریافت نمی کنند گفت: صاحبان صندوق های قرض الحسنه خانگی برای جلوگیری از قطع یارانه معیشتی، باید موسسه خیریه ثبت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متاسفانه مردمی که به عدم پرداخت بسته های معیشتی اعتراض می کنند تهدید به قطع یارانه می شوند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم دولت مبنی بر تخصیص نیافتن یارانه معیشتی به خانواده های بالای پنج نفر اظهار کرد: چنین تصمیمی در تقابل با سیاست های فرزندآوری در کشور قرار دارد و به نوعی ناعدالتی تلقی می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن می گوید دولت برای معترضان به عدم دریافت یارانه معیشتی جریمه سنگینی وضع و آنها را تهدید به قطع یارانه نقدی کرده که غیرقابل قبول است.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - نماینده مردم شهر بابک در مجلس، گفت: درآمد فرزندان نباید به عنوان درآمد سرپرست خانوار محاسبه شود زیرا این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد از لیست خارج شوند.
بدر پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن انتقاد از قطع یارانه معیشتی برخی گروه ها از رویه وزارت رفاه در سرکشی به حساب های مردم انتقاد کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی بدر پرس به نقل از تسنیم، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه ...