سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۰۷Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع یارانه»

رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید که اقتصاد کشور برخلاف مسیری که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به وجود آمده حرکت می کند و این قطعا به نفع ایران نخواهد بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۹    
در حالی که 10 روز پیش خبر قطع یارانه 1000 نفر از مردم یکی از روستاهای زبرخان منتشر شد، با ورود دادستان این شهرستان، موقتاً این مشکل مرتفع شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۸    
حصاری گفت: عدم پرداخت اقساط وام صندوق توسعه ملی از سوی شرکت تعاونی روستای زبرخان پس از بروز مشکلات متعدد قضایی و جعل اسناد، موجب قطع یارانه 1000 خانوار این روستا شده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : اخیرا روح اله ایزدخواه نماینده مردم تهران با اشاره به تبعات گران کردن ارز کالاهای اساسی، اعلام کرده است، اقداماتی از جنس آزادسازی قیمت ها، قطع یارانه ها، کاهش هزینه های دولت، افزایش نرخ سوخت و فروش اموال دولتی در نسخه شوک درمانی از سوی صندوق بین المللی پول IMF ارائه شده است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۵    
قطع یارانه بازنشستگان به کسری بودجه کمک نمی کند بازنشسته 82ساله ای هستم که مثل بسیاری از بازنشستگان روزهای سختی را کنار همسرم می گذرانم. با این حال در آذرماه امسال یارانه 45هزار تومانی ما قطع شد. آیا مسئولان فکر می کنند با قطع یارانه بازنشستگان کسری بودجه شان جبران خواهد شد؟ صادقی 82ساله ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز :به طور متوسط بدن ما به 800 میلی گرم کلسیم در روز نیاز دارد. وقتی یک لیوان شیر می نوشیم به اندازه 250 تا 300 میلی گرم کلسیم وارد بدن می شود. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در سال 98 علاوه بر معیارهایی همچون سفر خارجی، ارزش خودروی خانوار، ارزش تعداد املاک اعضای خانوار و افراد دارای مشاغل پردرآمد، دولت معیارهای ریالی شناسایی پولدارها برای حذف یارانه آنها را هم اعلام کرد. اما سال 1400 چه کسانی حذف می شوند ؟
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
دولت در سال 98 موظف به قطع یارانه نقدی 23 میلیون و 500 هزار نفر شد که از این مبلغ توانست یارانه 262 هزار و 979 نفر را قطع کند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۹    
خبرآنلاین در گزارشی نوشت: دولت بنا دارد که در سال جاری 6 میلیون نفر از افرادی که در لیست یارانه بگیران قرار داشته و از لحاظ درآمدی در دهک های بالای درآمدی قرار دارند،به تدریج شناسایی و نسبت به قطع یارانه آنها اقدام کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید جواد ساداتی نژاد رییس کمیسیون کشاورزی مجلس در برنامه تلویزیونی عیار به دلایل گرانی مرغ و تخم مرغ پرداخت. وی با بیان اینکه مرغ 6 ماه است که دچار التهاب شده گفت ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: در لبنان گزارش هایی مبنی بر قطع یارانه دولت برای برخی کالاهای اساسی باعث شده است تا برخی از مردم در اعتراض جاده های بیروت، پایتخت، را مسدود کنند.تظاهرکنندگان حلقه های لاستیک را در مرکز شهر سوزاندند، و عده ای هم تلاش کردند که خود را به ساختمان مجلس برسانند ...
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برنامه مجلس برای الزام دولت به قطع یارانه ثروتمندان در لایحه بودجه 1400 کل کشور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس قرمز شد، بهترین استراتژی سرمایه گذاری در بورس چه باید باشد؟ دلار به کانال 27 بازگشت، سکه به کانال 13 میلیون تومانی بازگشت، تب انتخابات بازار طلا را فراگرفت، واردات نفت خام کره جنوبی کاهش یافت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی افرادی که یارانه نمی گیرند، می توانند مجددا درخواست دریافت یارانه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما؛ نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با الحاق یک ماده به طرح تامین کالا های اساسی با 202 رأی موافق، 15 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 244 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند که براساس آن وزارت تعاون ...
نمایندگان مردم در مجلس شرایط ثبت اعتراض افرادی که یارانه نقدی آنها قطع شده را با شرط برگزاری آزمون وسع مشخص کردند. به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 آبان) مجلس شورای اسلامی با الحاق یک ماده به طرح تامین کالاهای اساسی با 202 رأی موافق ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۱۴۵ سایت دیگر  
مجلس شرایط ثبت اعتراض افرادی که یارانه نقدی آن ها قطع شده است را با شرط برگزاری آزمون وسع مشخص کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مجلس شرایط ثبت اعتراض افرادی که یارانه نقدی آنها قطع شده است را با شرط برگزاری آزمون وسع مشخص کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر کرد کسانی که یارانه نمی گیرند، می توانند درخواست دریافت یارانه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس شرایط ثبت اعتراض افرادی که یارانه نقدی آنها قطع شده است را با شرط برگزاری آزمون وسع مشخص کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۳    
گروه استان ها-استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری در راستای الزام رانندگان درون شهری به رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به اجرای طرح قطع یارانه بنزین رانندگان اقدام کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران مسئول رسانه های محلی خواستار تجدیدنظر معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص شاخص های پرداخت یارانه های حمایتی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تغییر مبنای قیمت به ارز نیمایی برای واردات این کودها و از سوی دیگر قطع یارانه کودهای شیمیایی که در سال های گذشته بر اساس تبصره 14 قانون برنامه و بودجه پرداخت می شد، موجب افزایش نجومی قیمت کودهای شیمیایی شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، از عدم اختصاص ارز دولتی به منظور واردات کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه انتقاد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برای بیش از سه دهه پس انقلاب شیر و برخی اقلام لبنی از یارانه دولتی برخوردار بودند و بسیاری از مردم با حضور در صف ها، از طریق کوپن با تهیه شیر نایلونی یا شیشه ای دولتی برخی از نیازهای غذایی خود را تأمین و عده ای هم به تهیه ماست و پنیر اقدام می کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۴    
رفت و برگشت کوپن در وقت اضافه در کمتر از ده سال، زمزمه بازگشت کوپن به چرخه اقتصادی کشور را با طرح یک فوریتی مجلس، تبدیل به یک گام روبه جلو کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یرای پیگیری وضعیت پرداخت یارانه نقدی و قطع آن لازم است به سامانه استعلام یارانه نقدی مراجعه کنید.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، 12 خرداد ماه بود که بر اساس تصویب هیئت وزیران و دولت پرداخت یارانه به موالید جدید مشروط و تنها به تأیید وزارت رفاه و تعاون و در صورت وجود منابع به تشخیص سازمان هدفمندی یارانه ها منوط شد. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت اعلام کرده یارانه نقدی تیرماه ساعت 24 پنج شنبه 19 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز شده با این حال، برخی شهروندان گفته اند که یارانه نقدی به حساب آن ها واریز نشده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۵    
دولت اعلام کرده یارانه نقدی تیرماه ساعت 24 پنج شنبه 19 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز شده با این حال، برخی شهروندان گفته اند که یارانه نقدی به حساب آن ها واریز نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق ندارد یارانه موالید و نسل های آینده را قطع کند و اگر بخواهد این کار را انجام دهد، باید از مجلس اجازه بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اشاره به مصوبه دولت مبنی بر قطع یارانه نوزادان تازه متولد شده گفت: مشروط کردن پرداخت یارانه به نوزادان، اقدام بر علیه فرزندآوری است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : در خصوص علت تصمیم دولت مبنی بر قطع وام ازدواج متقاضیان زیر 18 و بالای 40 سال گفت: متأسفانه دولت دانسته یا نادانسته در حال انجام عملیات علیه سیاست های کلی کشور از جمله خانواده و جمعیت است. این مسیری که دولت در پیش گرفته کمکی به تولید نسل نمی کند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۷۶ سایت دیگر  
در حالی اقساط وام یک میلیونی یارانه بگیران از محل یارانه نقدی واریزی در هر ماه کسر می شود که در صورت حذف یارانه بگیر، مسئولیت پرداخت این اقساط به بانک ها برعهده دولت خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با بیان اینکه یارانه نقدی از اهداف خود دور افتاده است، گفت: باید یارانه دهک های بالای جامعه به نفع دهک های پایین حذف شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان علت افزایش قیمت شکر در بازار همدان را قطع یارانه دانست و گفت: در حال حاضر شکر در بازار وجود دارد و با قیمت قبلی در فروشگاه های بزرگ توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب رسما به اسناد بالادستی اشاره می کنند اما دولت و نهادهای مرتبط با زن و خانواده در دولت به اسناد بین المللی که سنخیتی با فرهنگ ما ندارد چشم دارند و بر اساس آن عمل می کنند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۱:۰۵    
نائب رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان گفت: دولت باید با قطع یارانه نشر، این صنعت را به سمت استقلال هدایت کند تا در بحران های بعدی، دچار مشکلات کم تری شود و درعین حال راه را برای حضور سودجویان ببندد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین نامه اجرایی منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها در جلسه هیأت دولت تصویب شد که بر اساس آن موالید جدید صرفا با تایید وزارت تعاون و در صورت وجود منابع به تشخیص سازمان هدفمندی یارانه ها مشمول دریافت یارانه خواهند شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بوکان در مجلس اختصاص وام های کم بهره به اقشار کم درآمد برای تهیه مسکن را ضروری دانست و گفت: قطع یارانه ثروتمندان به عنوان هدف اصلی تصویب قانون هدفمندی یارانه ها، به درستی اجرا نشد، بنابراین در این دور از مجلس پیگیری خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: اگر دولت زیر ساخت های شناسایی ثروتمندان را از فقرا فراهم کند دیگر هیچ کس نگران کاهش تولد نوزادان یا کاهش جمعیت نخواهد بود. حتی به جای یارانه نقدی که به نوزاد یا دراصل به خانواده نوزاد داده می شود بهتر است یارانه تغذیه ای به نوازد داده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر توقف ارائه یارانه به موالید جدید، گفت: این مصوبه، یک اقدام ضد جمعیتی محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قطع یارانه ثروتمندان که هدف اصلی تصویب قانون هدفمندی یارانه ها بود به درستی اجرا نشد و بنابراین در این دور از مجلس حتما پیگیری می شود.
اقتصاد آنلاین / ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیئت دولت، فرایند حذف سه دهک بالای درآمدی از دریافت یارانه نقدی آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی از مشروط شدن یارانه نوزدان انتقاد کرد و گفت: کارگران تابِ فرزندآوری ندارند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ مجموع شاخص هایی همچون دارایی، خودرو، املاک، سهام، تسهیلات، حقوق و سفر های خارجی افراد خانوار، ملاک تعیین دهک و حذف یارانه است . این سخنانی است که سخنگوی شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی به زبان آورده است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۱    
قطع یارانه معلم بازنشسته من یک معلم بازنشسته هستم با 70 سال سن که در خانه ای اوقافی زندگی می کنم و فقط یک خودروی پراید دارم. مدتی است یارانه من را قطع کرده اند. چند بار هم مراجعه کردم، اما پاسخ روشنی دریافت نکردم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه میدان دام ماهیدشت تعطیل نمی شود، گفت: نظارت ها را در بحث ضدعفونی مداوم این محل بیشتر می کنیم. فضل الله رنجبر روز یکشنبه در جمع اصحاب رسانه ...