دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۳May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحت پوشش»

خبرگزاری مهر   ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل بیمه سلامت مازندران شماران بیماران خاص تحت پوشش را چهار هزار و 500 نفر ذکر کرد و گفت: ماهانه 46 میلیارد ریال برای درمان آنان هزینه می شود.
ایسنا   ۳۹ دقیقه پیش    
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از تزریق واکسن به بیش از 8100 نفر در جمعیت تحت پوشش علوم پزشکی شاهرود خبر داد.
به گزارش نما، محسن منصوری معاون بنیاد مستضعفان و مدیرعامل بنیاد علوی درباره اینکه بنیاد مستضعفان در کدام حوزه های عمرانی امکان همکاری با استان ها را دارد، گفت: ما در بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان تمرکز را روی مناطق هدفی که خودمان داریم گذاشته ایم ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سولفات پتاسیم در شهرستان بویین میاندشت خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در ...
به گزارش خبرگزاری موج در راستای اجرای طرح پازل همدلی و ارسال نوشت افزار برای شصت هزار دانش آموز نیازمند و باز مانده از تحصیل تحت پوشش سازمان بهزیستی ، از خیران مشارکت کننده در این طرح قدردانی و تجلیل به عمل آمد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار کنار صندل ؛ در راستای اجرای طرح پازل همدلی و ارسال نوشت افزار برای شصت هزار دانش آموز نیازمند و باز مانده از تحصیل تحت پوشش سازمان بهزیستی ، از خیران مشارکت کننده در این طرح قدردانی و تجلیل به عمل آمد در ابتدای این مراسم عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 111 تن کود کشاورزی از انواع پرمصرف در شهرستان قائم شهر در فروردین ماه سال جاری ازطریق تعاونی کلاگرمحله داد. رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود: ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 115تن کود کشاورزی از انواع پرمصرف در شهرستان سیمرغ در فروردین ماه سال جاری از طریق بخش خصوصی خبرداد. رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود: ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 388 تن کود کشاورزی از نوع اوره در شهرستان ساری در فروردین ماه سال جاری از طریق بخش خصوصی خبر داد رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه واکسن مورد نیاز بیماران خاص و صعب العلاج به صورت کامل تامین شده است گفت: تعداد بیمارن خاص تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 3800 نفر می باشند که تاکنون 21 درصد از این عزیزان واکسن کرونا ترزیق نموده اند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: تعداد محله های تحت پوشش برنامه اجتماع محور بهزیستی استان 187 محیط شامل104 محیط شهری، 49 محیط روستایی، 13 محیط آموزشی و 21 محیط کار است که در قالب برنامه های آموزشی با رویکرد اجتماع محور از گرایش افراد به سمت اعتیاد پیشگیری و فعالیت می کنند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه تاکنون 1300 سالمند بالای 80 سال در مناطق تحت پوشش دانشگاه واکسینه شده اند افزود: برای ترزیق واکسن کرونا به افراد بالای 80 سال ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان لیست مراکز تزریق واکسن به گروه های سنی بالای 70 سال در شهرهای تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت منطقه ای گلستان گفت: براساس مصوبه کارگروه سازگاری با کم آبی گلستان، با توجه به شرایط خشکسالی، کشت شالی به صورت غرقابی در اراضی تحت پوشش چاه ها ممنوع شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۵ ساعت پیش    
معاون امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: روال کنونی حاکم بر جامعه کارگری درست نیست و کارگران باید متناسب با دستمزد خود تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: 75 هزار و 257 بیمار صعب العلاج از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش هرسال تمام دانش آموزان را هنگام ثبت نام در مدارس تحت پوشش بیمه حوادث می برد؛ بیمه ای که گفته می شود در طول 12 ماه سال معتبر است و تعهدات آن به حضوری یا غیرحضوری بودن آموزش ها بستگی ندارد. اما آیا به عنوان دانش آموز و اولیاء از جزئیات و تعهدات این بیمه خبر دارید؟.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت از آغاز برنامه واکسیناسیون تاکنون 900 نفر از بیماران خاص و صعب العلاج در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان واکسن کووید 19 دریافت کرده اند. ...
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت بیش از 300 تیم در سه شبکه بهداشتی برای انجام واکسیناسیون آماده شده اند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی تهران، علیرضا دلاوری، در نشست هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: تعامل و اطلاع رسانی به مخاطبان از جمله مباحث کلیدی و مهمی است که همیشه روابط عمومی ها را درگیر می کند ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرصت ارسال آثار به جشنواره قرآنی غنچه های آسمان ویژه کودکان تحت پوشش مراکز پرتو و صبح رویش تا 23 اردیبهشت ماه تمدید شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هزار و 710 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: طی 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده اند و 5 مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان رخ داده است.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۱۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل مستمری های سازمان تأمین اجتماعی نحوه افزایش مبالغ کمک هزینه های عائله مندی و اولاد در سال 1400 را توضیح داد. ناهید حیدری با یادآوری اینکه طبق مصوبات هیئت دولت و شورای عالی کار، مقرر شده است حقوق دریافت کنندگان تا حداقل مستمری ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی استان گفت: حدود 600 هزار نفر از جمعیت خراسان رضوی تحت پوشش خدمات مستقیم بهزیستی قرار دارند.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران استان ایلام در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی در شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا، با اهداء کمک بلاعوض به دانشگاه علوم پزشکی این استان، در تجهیز بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه مشارکت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین گفت: احکام جدید بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش اداره کل تامین اجتماعی استان قزوین در اجرای مرحله دوم متناسب سازی صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان دزفول گفت: نیکوکار دزفولی 300 بسته معیشتی بین نیازمندان تحت پوشش بهزیستی دزفول توزیع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۳    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همچنین طی 24 ساعت اخیر 257 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد. آرش نجیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت ...
مدیرکل بهزیستی استان البرز از واگذاری یک دستگاه واحد مسکونی به خانواده دارای 6عضو معلول تحت پوشش بهزیستی در استان در راستای توافق فی مابین سازمان بهزیستی و بنیاد علوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت:با افرادی که تحت پوشش مراکز بهداشتی استان هستند تماس گرفته شده و زمان و مکان دریافت واکسن کرونا به آنها اعلام می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
علی جهانی افزود : احکام جدید مستمری بگیران تامین اجتماعی در اجرای طرح متناسب سازی مرحله دوم و با تعامل ، توافق ، همگرایی و هم افزایی اعضای کانونهای عالی بازنشستگان و مستمری بگیران مبتنی بر خرد جمعی مشارکت جمعی و پاسخ به انتظارات این جامعه تحت پوشش صادر شده است .
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خیریه انصارالقرآن زینبیه با هدف رفع مشکلات اقتصادی و فقرزدایی تا کنون 400 خانواده را تحت پوشش قرار داده است و ایجاد اشتغال برای محرومان در دستور کار خیریه قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: در فروردین ماه امسال، 2 هزار و 523 نفر از افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در این استان از بیمه بیکاری بهره مند شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل مراکز مراقبتی بهزیستی کشور با بیان اینکه فاز دوم واکسیناسیون از هفته گذشته شروع شده و بسیاری از افراد تحت پوشش بهزیستی که در منازل مقیم هستند، از جمله سالمندان و افراد دارای بیماری های زمینه ای و معلولیت مشمول دریافت واکسن در این فاز می شوند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۸    
مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام از آغاز نسخه نویسی الکترونیکی در سطح مراکز روستایی از خردادماه سال جاری خبر داد، گفت: تاکنون 230 هزار نفر از روستاییان استان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه ای این اداره کل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان مهرانه استان زنجان با اشاره به چالش های پیش روی این انجمن به ویژه شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه گفت: این مسائل مشکلات مضاعفی را در تامین داروهای بیماران تحت پوشش ایجاد کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی 24 ساعت اخیر سه هزار و 273 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 36 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که 23 نفر اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رئیس اداره امور بیماری های خاص دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: تزریق واکسن ضدکرونا برای تمامی بیماران مبتلا به تالاسمی دارای سن بالای 18 سال و تحت پوشش این دانشگاه به صورت کامل انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: یک میلیون زن سرپرست خانوار تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 15 درصد جمعیت 430 هزار نفری بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی استان گیلان را رانندگان ، بافندگان و کارگران ساختمانی تشکیل میدهند . به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت معدنی در خواف، امکانات تولید ماسک برای مصارف بهداشتی را برای یک گروه همیار تحت پوشش بهزیستی فراهم کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۸    
مدیر کمیته امداد بشرویه از هزینه کردن بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون ریال جهت کمک به مددجویان تحت پوشش در قالب توزیع بسته غذایی، غذای گرم و افطاری ساده در راستای اجرای طرح اطعام مهدوی طی ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان لرستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان لرستان از توزیع25تن کود شیمیایی سوپر فسفات تریپل در 18 اردیبهشت ماه سال 1400 در شهرستان ازنا استان لرستان خبرداد.مهندس کامران ماسوری با اعلام این مطلب افزود: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اجرای مصوبات جدید شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی، مزایای بیشتری را برای افراد تحت پوشش بیمه ها به ارمغان آورده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۸    
با مشارکت در کار خیر، میزبان نیازمندان تحت پوشش بهزیستی استان اصفهان باشیم.