جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۲۸Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت بهداشت»

معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: پرداخت درآمد تعرفه گذاری پرستاری براساس ضوابط ابلاغی صرفا بر اساس میزان خدمات ثبت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۱    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 651 نفر رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۲    
رباط کریم- رئیس جمهور باتاکید بر فعالیت مراکز ناباروری و جلوگیری از از سقط غیرقانونی جنین گفت: وزارت بهداشت و درمان در حوزه افزایش جمعیت کشور جهادی عمل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته متاسفانه کرونا جان 2 هموطن دیگر را گرفت و 49 بیمار جدید در کشور شناسایی شدند.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 45 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 651 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: پرداختی به پزشکان دولتی به طور عادلانه تر انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در بازدید از پژوهشگاه رویان تأکید کرد: هدف ما، گسترش و حمایت از علوم جدید به ویژه در پژوهشگاه رویان برای حل مسائل سلامت کشور است و امیدواریم در علوم نوین درمانی به مرحله ای از تولید برسیم تا بتوانیم محصولات خود را صادر کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به توجه وزارت بهداشت به مسئله پزشک خانواده، مراکز خدمات جامع سلامت در این عرصه فعالند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت در نشست روسای انجمن های علمی گروه پزشکی بر بهره برداری از ظرفیت انجمن های علمی در راستای ارتقای آموزش پزشکی و حوزه های بهداشت و درمان تاکید کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۳    
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، چهارمین کارگاه حضوری از سلسله کارگاه های توانمندسازی مهارت های مدیریتی ویژه مدیران ستادی با موضوع "سبک های رهبری" با حضور 35 نفر از مدیران و رؤسای ادارات وزارت بهداشت و سازمان های وابسته با تدریس جناب آقای دکتر مسعود رفعتی توسط موسسه ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اراک گفت: توجه به پزشک خانواده در وزارت بهداشت در دستور کار باشد و مشارکت مردم در سایر بخش های بهداشتی و درمانی مورد استفاده قرار گیرد و استفاده از تجربه مقابله با بیماری کرونا می تواند کشور را در تهدیدات بهداشتی و درمانی بیمه کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۵    
رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر شاخص کیفیت هوا در تهران ناسالم برای گروه های حساس است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در دیدار با امام جمعهاراک گفت: 10 هزار و 800 تخت بیمارستانی در سال اول دولت سیزدهم افتتاح شدهو تا پایان امسال نیز هر هفته شماری از طرح های بهداشتی و درمانی از جمله 7 هزار و 700 تخت بیمارستانی در کشور آماده افتتاح است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- وزارت بهداشت فلسطین از شهادت 3 فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای اسرائیلی در شهرستان جنین واقع در کرانه باختری خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری معا ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۰    
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در پی حمله بامداد امروز نظامیان صهیونیستی به اردوگاه جنین در کرانه باختری، 3 فلسطینی به شهادت رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۹    
وزارت بهداشت فلسطین امروز(پنجشنبه) از شهادت سه فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین واقع در کرانه باختری خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت مصوبه افزایش تا 25 برابری خرید تعهد خدمت دانش آموختگان پزشکی را راه جبران کمبود پزشک در مناطق محروم می داند، اما...
دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد: 198 انجمن علمی پروانه تاسیس گرفته اند.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به اردوگاه جنین در کرانه باختری سه فلسطینی را به شهادت رساندند. خبرگزاری میزان – نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه و شهر جنین در کرانه باختری یورش بردند. ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۴۹    
برگزاری مراسم بزرگداشت روز حسابدار و تقدیر از حسابداران مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت مراسم گرامیداشت روز حسابدار دوشنبه 15 آبان 1401 همزمان با روز حسابدار با حضور رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت جزئیات برگزاری سومین جشنواره طب ایرانی را اعلام کرد.
سلامت نیوز / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه : همین حالا هم تعارض بین تولید و واردات داریم. گفت : امسال درباره سرم اگر واردات را از تیر شروع می کردیم هیچ مشکلی به وجود نمی آمد، اما تولیدکنندگان نامه دادند که می توانند آن را تامین کنند ...
سلامت نیوز / کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت جزئیات برنامه های مکمل یاری برای گروه های سنی مختلف را تشریح کرد.
دکتر عباس شاهسونی رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، به ماجرای ابر متان در جنوب تهران ورود کرد و گفت: درباره این موضوع در حال مطالعه هستیم.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۵    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: در برنامه هفتم توسعه، باید تمهیداتی در زمینه افزایش انگیزه اعضای هیئت علمی و ارتقاء کیفیت رشته های دندانپزشکی در نظر گرفته شود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۵    
دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت عنوان کرد: تشکیل جامعه های علمی در دستور کار است
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۲    
پیام تبریک رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت به مناسبت فرارسیدن روز حسابدار دکتر سیدجواد طبائیان رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی فرارسیدن پانزدهم آذرماه"روز حسابدار" را به تمامی همکاران فعال در این عرصه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۱    
معاون درمان وزارت بهداشت در بخشنامه ای به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، تاکید کرد که مصدومان حوادث و فوریت های پزشکی در اورژانس بیمارستان ها باید بدون قید و شرط پذیرش شوند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع انسانی دهمین کارگروه قوانین و مقررات نیروی انسانی وزارت بهداشت در تاریخ 1401/09/13 با حضور نمایندگان و کارشناسان منتخب و خبره از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ستاد مرکزی وزارت متبوع برگزار شد ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را به شرح زیر اعلام کرد: از دیروز تا امروز 16 آذر 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 41 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 25 نفر از آنها بستری شدند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای آخرین وضعیت کرونا در کشور را منتشر کرد.
ایران پزشک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی تهران در پژوهشی مشترک با دانشگاه شریف به بررسی ابعاد مختلف قیمت گذاری دارو در ایران و تبعات آن پرداخت و نوشت: در حالی که بزرگترین خریدار دارو از شرکت های دارویی، دولت و سازمان های حمایتی وابسته هستند، قیمت گذار دارو نیز نماینده دولت یعنی وزارت بهداشت است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت بهداشت از دیروز تا امروز 41 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت در اطلاعیه از شناسایی 41 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 و فوت یک نفر از بیماران کووید 19 خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۲    
وزارت بهداشت از فوت یک مبتلای دیگر به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد: از 41 بیمار شناسایی شده 25 نفر بستری شده اند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته متاسفانه کرونا جان یک هموطن دیگر را گرفت و 41 بیمار جدید در کشور شناسایی شدند.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی و یک نفر از بیماران کووید19 جان خود را از دست داد.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
سالم خبر: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر بهداشت و درمان نسبت به هشدارهای نهادهای نظارتی درباره کمبود دارو بی توجهی کرد و متاسفانه در جریان کمبود دارو در کشور وزارت بهداشت دچار غافلگیری استراتژیک شدند.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۵۳ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 27 آبان 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 47 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 27 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید19 در کشور به 7 میلیون و 559 هزار و 211 نفر رسید.
سلامت نیوز / سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره بیماریهای عضلانی، اسکلتی دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 46 درصد زنان و 28 درصد مردان بالای 50 سال کشور دچار پوکی استخوان هستند و مصرف ویتامین دی و کلسیم از دوران کودکی تا پیری حائز اهمیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تأسیس دانشکده داروسازی در استان کردستان موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر رحیمی در پیامی که شرح آن در ذیل آمده است، روز دانشجو را تبریک گفت: بسمه تعالی ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک دانشجو انتقادات تندی نسبت به شهردار تهران داشت. او در بخشی از صحبت هایش گفت: آقای زاکانی ! شما بخاطر پاداش حضور پوششی در انتخابات، از بین وزارت بهداشت و شهرداری یکی را انتخاب کرده اید.در حالی که مدرک تحصیلی شما مرتبط به پست شما نبود شهردار تهران شدید ...
معاون درمان وزارت بهداشت در بخشنامه ای به معاونان درمان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، تاکید کرد که مصدومین حوادث و فوریت های پزشکی در اورژانس بیمارستان ها باید بدون قید و شرط، پذیرش شوند.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۵    
سالم خبر: کیانوش جهانپور مدیر اسبق مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان در واکنش به ممنوعیت فعالیت های آموزشی درباره ایدز در مدارس در توییتی با انتقاد از این تصمیم آموزش و پرورش نوشت: فعالیت آموزشی درباره ایدز را در مدارس بلکه حتی در دانشگاه ها هم محدود کنید ...