یکشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۴:۴۳Sep 2020 20

جدیدترین‌های «وزارت بهداشت»

 
سفیر افلاک   ۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، از دیروز تا امروز 3 هزار و 97 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 272 نفر از آنها بستری شدند.
عصر امروز   ۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 97 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 272 نفر از آنها بستری شدند.
موج   ۶ دقیقه پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی سه هزار و 97 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی یک روز گذشته در کشور خبر داد.
ایسنا   ۷ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام اسامی استان های در وضعیت قرمز و هشدار کرونا، از روند روبه افزایش بیماری در کشور خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۸ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
راهبرد معاصر   ۱۱ دقیقه پیش    
دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت و آمار کرونا در ایران امروز یکشنبه 30 شهریور 99 را اعلام کرد.
روز پلاس   ۱۱ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
آنا   ۱۱ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 30 شهریور 1399 بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3 هزار و 97 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شدند.
ابنا   ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: با فوت 183 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان بیماری کووید19 در کشور به 24 هزار و 301 نفر رسید.
شبکه خبر   ۱۴ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 183 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ساعت24   ۱۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
ساعت24-سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
انتخاب   ۱۸ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۹ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 183 بیمار کرونایی بر اثر ویروس کرونا خبر داد.
پانا   ۲۱ دقیقه پیش    
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد و گفت در شبانه روز گذشته 3097 نفر به این بیماری مبتلا شده اند. ...
دکتر علی عسکری پیشنهاد داد کمیته کاری متشکل از کارشناسان وزارت بهداشت و روان شناسان خبره و برنامه سازان خبره و باتجربه در این زمینه تشکیل شود تا بتوان این حساسیت ها را در مردم ایجاد کرد و موجی از بهبود وسلامت در کشور راه انداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲۳ دقیقه پیش    
تعداد جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 24 هزار و 301 نفر رسید.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 1905بیمار جدید کرونا در کشور خبر داد و گفت: بر این اساس مجموع بیماران کووید19 در کشور به 371هزار و 816نفر رسید.
انتخاب   ۲۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
برترین ها   ۲۵ دقیقه پیش   + ۳۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 97 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 272 نفر از آنها بستری شدند. ...
کبنا نیوز   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۲۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 97 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 272 نفر از آنها بستری شدند.
ایسنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۸ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت: در شبانه روز گذشته 183 بیمار کرونا جان باختند و 3097 مبتلای جدید شناسایی شدند.
خبرگزاری فارس   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آبادر مجلس با بیان اینکه دولت فقط 30 درصد از مبلغ برداشت شده از صندوق توسعه ملی را به وزارت بهداشت برای مبارزه و درمان کرونا داده است، گفت: دیوان محاسبات باید به این مقوله ورود کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۳ دقیقه پیش    
کد اپلیکیشن وزارت بهداشت (HES) در استانبول اجباری شد
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس بسیج جامعه پزشکی با اشاره به همکاری های صورت گرفته با وزارت بهداشت در راستای مقابله با کرونا، گفت: برای ماه های آینده که ممکن است همزمانی کرونا و آنفلوآنزا پیش رو باشد ...
رئیس کانون انجمن های صنفی تکنسین های دارویی سراسر کشور به بهانه حذف اسامی داروخانه ها از دستورالعمل وزارت بهداشت برای مصرف واکسن آنفلوآنزا گفت: کادر درمان، کادربیمارستانی همواره در اولویت هستند و کارکنان داروخانه حذف شده اند.
سازمان نظام پزشکی   ۱ ساعت پیش    
معاون بهداشت وزارت بهداشت در نامه ای خطاب به معاونت بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ؛ دستورالعمل مصرف واکسن آنفلوانزای انسانی سال 99 را ابلاغ نمود.
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- حسن التمیمی وزیر بهداشت عراق امروز(یکشنبه) از آماده کردن طرحی برای زیارت اربعین امام حسین(ع) خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری الفرات نیوز ...
افق تهران   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بسیج جامعه پزشکی بیان کرد: اگر تجربه و هماهنگی بیشتری وجود دارد، بهتر می توانستیم عمل کنیم، عملکرد وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی در مجموع قابل دفاع است.
آنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: کو وکس نهادی در سازمان بهداشت جهانی است که از شرکت های تولیدکننده واکسن تشکیل شده و وزارت بهداشت برای تأمین واکسن کرونا روی این سبد عمومی سرمایه گذاری کرده است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شروع توزیع واکسن آنفلوآنزا طبق اعلام وزارت بهداشت از اول مهرماه خبر داد.
مرکز بسیج جامعه پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت آغاز چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما در خصوص جلسه وزیر بهداشت با رییس و معاونان رسانه ملی در توییتر نوشت: هم اکنون جلسه ی صمیمانه وزیر و معاونان وزارت بهداشت با رییس و معاونان رسانه ملی ؛ ...
به گفته رئیس سازمان غذا و دارو با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا امسال دو میلیون دوز واکسن آنفلوآنزا برای گروه های مثل افراد مسن و مادران باردار لازم است، و تحویل معاونت بهداشتی وزارت بهداشت می شود.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت که به همراه مدیران ارشد این معاونت به دزفول سفر کرده است، از چندین پروژه عمرانی حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی دزفول بازدید کرد.
دکتر جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت مادر سردار فتحیان را تسلیت گفت.
برترین ها / پرسش   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: استاد دانشگاه و فعال سیاسی از رویکرد رییس جمهور و مسئولین در خصوص مدیریت بحران بیماری کرونا انتقاد کرد. صادق زیباکلام در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ای کاش آقای رئیس جمهور و سایر مسئولین که بر روی برگزاری مراسم محرم ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
کاربران فارس من طی ثبت سوژه ای از ضرورت پذیرش مردان در حوزه زنان انتقاد کرده و خواستار رسیدگی وزارت بهداشت نسبت به این مسأله شدند.
آمارهای روزانه وزارت بهداشت از وضعیت بیماری کرونا در کشور، حکایت از این واقعیت تلخ دارد که موج پاییزی این ویروس خیلی زود شروع شده است.
برترین ها / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در دو هفته گذشته مدارس فعال بوده و در برخی مدارس از 20 تا 80 درصد دانش آموزان در کلاس ها حضور پیدا کرده اند، گروه بندی شده اند و در روزهای مختلف به مدرسه می آیند ...
ساعت24   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت24-مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه معتادان متجاهر در لیست افراد اولویت دار برای تزریق واکسن آنفولانزا از قلم افتاده اند از ابتلای 300 نفر از آنها به کرونا خبر داد.
محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود از برگزاری جلسه صمیمانه وزیر و معاونان وزارت بهداشت با رییس و معاونان رسانه ملی خبر داد.
تیک   ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا و به نقل از مسکوتایمز، هر دو دارو ساخت روسیه انواع متفاوتی از داروی فاویپیراویر(Favipiravir) است که نسخه عمومی داروی ضد آنفلوآنزا است و توسط شرکت ژاپنی "فوجی فیلم"(Fujifilm) تهیه شده است ...
روزنامه سپید   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید، زهرا عبداللهی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل های تغذیه ای و میان وعده دانش آموزان در زمان زنگ های تفریح ...
آخرین مهلت نام نویسی در بیست و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، 31 شهریور است.