پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۹:۱۴Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر آموزش»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش کدنویسی به 320 هزار دانش آموز و تمامی معلمان ریاضی و کاروفناوری کشور در حال انجام است.
رحیم میرزایی رییس گروه نیازسنجی دفتر آموزش کارکنان از تصویب تقویم نیازسنجی آموزش مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در سال 1403 خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۰    
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش از تحصیل 37 هزار و 150 هنرجو در هنرستان های کشاورزی خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوم: سال تحصیلی آینده امتحانات نهایی در هر سه پایه دوره متوسطه دوم برگزار شده و تا پایان شهریور عناوین دروس امتحانات نهایی در پایه های دهم و یازدهم اعلام می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
احساس ضعف، خستگی و میل به خواب در ساعات غیر معمول روز ناشی از تغذیه نامناسب، فعالیت بدنی بیش از حد و یا برخی بیماری ها است. با این حال کلسترول بالا هم می تواند یک عامل دخیل باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اقتصاد غیردولتی نیازمند حمایت است، کار گروه اقتصاد غیر دولتی با حضور دانشمندان و افراد آگاه تشکیل دادیم تا نحوه فعالیت واحدهای آموزشی را بدون توجه به شهریه دانشجویان ادامه دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن اشاره به چهار امتیاز دانشگاه های غیردولتی گفت: ما تحت هیچ شرایطی برای رسیدن به کیفیت آموزش نباید کوتاهی کنیم و تحت هر شرایطی حامی مؤسساتی هستیم که به کیفیت آموزش توجه جدی دارند.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی، نساجی زواره مدیرکل دفتر آموزش بهره برداران و مشاغل کشاورزی اظهار داشت: این برنامه آموزشی در راستای توسعه و اجرایی نمودن مدیریت تلفیقی محصول برنج (ICM) در سطح 5000 هکتار از اراضی شالیزاری در سه استان شمالی مازندران ...
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این جلسه نساجی زواره مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران و مشاغل کشاورزی اظهار داشت: با توجه به اهمیت ونقش ماشین های کشاورزی در افزایش بهره وری محصولات کشاورزی، ارتقای مهارت کاربران، این ماشین ها بایستی مدنظر قرار گیرد. ...
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با هشدار نسبت به پشه آئدس و بیماری تب دانگ بویژه در کشورهای حاشیه خلیج فارس، به مسافران این کشورها توصیه کرد که هنگام بازگشت به کشور و در صورت بروز تب یا سایر علایم بیماری تب دانگ، بلافاصله به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رکورد شرکت در آزمون های جامع و ادواری بخش فرهنگ و هنر با حضور 53 هزار تن شکسته شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۵    
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه از آموزش هزار و 663 دانش آموز و 580 مربی در باشگاه کارآفرینان نوجوان خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۶    
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛ مهندس محمود احمدی مدیردفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش برق منطقه ای اصفهان در این خصوص گفت: اجرای برنامه های آموزشی، در قالب طرح نظام جامع آموزش کازیرنویسن، در راستای توانمندسازی کازیرنویسن و افزایش بهره وری سازمان در سال 1402 برگزار شده است ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۸    
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه بر ضرورت الگوسازی از شخصیت شهید رئیسی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون دفتر آموزش در معاونت گردشگری، گردشگری زیارت را یکی از حوزه های مستعد برای توسعه و الگوسازی موفق در صنعت گردشگری دانست و افزود: توسعه الگوی گردشگری کار آسانی نیست و ما در حال زمینه سازی برای تدوین الگوهای توسعه کمی و کیفی در حوزه زیارتی هستیم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش در واکنش به گلایه برخی دانش آموزان نسبت به دشواری سؤالات امتحان علوم پایه نهم، گفت: اگر معلمان کتاب را کنار گذاشته و به جزوه و نمونه سؤالات امتحانی خود اکتفا کنند نتیجه این می شود که سؤالات برای دانش آموزان دشوار جلوه می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساوه_سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت گفت: بهره گیری از ظرفیت مردم در ارتقای شاخص های سلامت ضروری است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، در این دوره آخرین مباحث و روشهای نوین در زمینه اتفاقات و عملیات و عیب یابی شبکه در حوزه بهره برداری آموزش داده شد. محمد هادی سیدی مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی توزیع نیروی برق مشهد هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش و مهارتهای نیروهای بهره برداری ...
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس هنری به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی معاونت هنری ، محمد حسین اسماعیلی مدیرکل دفتر آموزش اعلام کرد: ارسال آثار هنرجویان آموزشگاه های آزاد هنری و هنرستان های هنرهای زیبای سراسر کشور به دبیرخانه ستاد استانی المپیاد ملی آموزش هنر، آغاز شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه استعمال دخانیات سبب کاهش بهره وری می شود، گفت: صنایع سلامت محور باید جایگزین صنایع دخانی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با بیان اینکه فعالیت بدنی متوسط اما منظم، برای سلامت قلب و سوخت وساز بدن بسیار اهمیت دارد، در عین حال گفت: پیشگیری از پوکی استخوان نه تنها برای زنان بلکه برای مردان جوان و میانسال از دیگر مزایای فعالیت بدنی منظم محسوب می شود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه توجه شهید آیت الله رئیسی به مهارت آموزی بی نظیر بود، گفت: شهیدرئیسی در تمام دیدارهای شان بر اهمیت هنرستان ها و مسأله مهارت آموزی تاکید داشتند.
محمد حسین اسماعیلی مدیرکل دفتر آموزش در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان پیام تسلیتی صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۵    
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت گفت: سیستم ایمنی انسان ها تحت تاثیر سلامت خواب است و بی خوابی با خوابی که هر شب از دست می دهیم، تعریف نمی شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۲    
مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از توانمندی های پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش از آغاز توسعه سه رشته جدید در هنرستان ها و مدارس فنی وحرفه ای خبر داد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با تاکید بر اهمیت خواب منظم و کافی، گفت: بخشی از سلامت انسان ها در گرو خواب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۴    
کرمان_مدیرکل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای وکاردانش وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه طرح سفیران مهارت با همکاری اتاق بازرگانی درسراسر کشور اجرا می شودگفت: استان کرمان نخستین سفیر مهارت کشورشد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۹    
مشهد (پانا) - مدیر کل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری خراسان رضوی گفت تربیت یعنی رشد متوازن در ساحت های مختلف مثل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و عاطفی و معنی کلی تربیت توسعه متوازن در همه ساحت ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش عالی غیر دولتی از تدوین شیوه نامه مدرسان حق التدریس و اعضای هیات علمی تمام وقت دانشگاه و موسسات غیرانتفاعی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم، نسبت به کاهش سه درصدی دانشجویان دانشگاه غیردولتی و عیرانتفاعی طی سه سال گذشته، اظهار نگرانی کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۹    
اسلامشهر (پانا) - معاون آموزش و پژوهش دفتر آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح نظارت بالینی و حضور مدیران و سرگروه های درسی در کلاس درس معلمان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۶:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با بیان اینکه از هر مرگ مغزی می توان جان هشت بیمار نیازمند عضو را نجات داد؛ گفت: این پیشرفت بزرگ علم پزشکی برای اهدای زندگی به کسانی است که در لبه مرگ و زندگی قرار گرفته اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۳    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر شنبه 22 اردیبهشت ماه مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری با حضور در آموزش و پرورش استان بوشهر و شرکت در جلسه هم اندیشی سرکروه های آموزشی استان به چالش ها و مسائل گروه های آموزشی متوسطه نظری پرداختند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۸    
محسن فنودی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی در آیین اختتامیه جشنواره معرفی معلمان برتر همیار طبیعت در استان خراسان رضوی که با حضور مرادی مدیرکل دفتر آموزش و ترویج سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و کشتی دار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در محل سالن همایش اداره کل ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۷    
آیین اختتامیه جشنواره معرفی معلمان برتر همیار طبعیت در استان خراسان رضوی با حضور کشتی دار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی، فنودی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه گفت: آیین نامه به مناطق گرمسیر اجازه می دهد که امتحانات (غیر از امتحانات نهایی) را دو هفته زودتر آغاز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت بااشاره به افتتاح 5 کانون فرهنگی_اجتماعی در شهرستان ساوه تاکید کرد که رویکرد این کانون ها که در سطح محلات فعالیت می کنند، بالینی و درمانگری نیست.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دفتر آموزش و ارتقای سلامت جامعه تاکید کرد که هشت ماده غذایی وجود دارد که سلامت کلیه های شما را به خطر می اندازد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش، مدارس شبانه روزی را بستری امن برای رشد و ارتقای دانش آموزان دانست و گفت: بهترین جایگاه برای مهارت آموزی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹    
دوره آموزشی مدیران دبیرستان های شبانه روزی متوسطه نظری با حضور مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش استان، نماینده سازمان جهانی یونیسف برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش عالی غیر دولتی حادترین مشکل موسسات و دانشگاه های غیرانتفاعی در حال حاضر را کاهش شدید دانشجو در این موسسات عنوان کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۳    
به گزارش زیرنویس، مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت سلامت دهان و دندان و لزوم اولویت بخشیدن به این موضوع در سیاست گذاری های سلامت کشورها، در عین حال ارتباط بیماری های مزمن دهان و لثه ها را با سلامت مغز، قلب، دستگاه گوارش و حتی بروز برخی سرطان ها تشریح کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از توانمندسازی مادران، دانش آموزان و سفیران سلامت خبر داد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ویتامین ها ریزمغذی هایی هستند که بدن برای انجام یکسری فعالیت های طبیعی به آنها نیاز دارد و لازم است از طریق مواد غذایی وارد بدن شوند. اما کمبود آنها چه نشانه هایی دارد؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت سلامت دهان و دندان و لزوم اولویت بخشیدن به این موضوع در سیاست گذاری های سلامت کشورها، در عین حال ارتباط بیماری های مزمن دهان و لثه ها را با سلامت مغز، قلب، دستگاه گوارش و حتی بروز برخی سرطان ها تشریح کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت برنامه جامعی را برای ارتقای سواد سلامت افراد تهیه کرده است.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی مدیران دبیرستان های شبانه روزی دوره دوم متوسطه نظری قطب غرب کشور در سنندج با حضور مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری وزارت؛ آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، نمایشگاه متمرکز مشاغل همزمان با هفته مشاغل با حضور دکتر حسین نژاد استاندار، عباس بیات مدیرکل دفتر آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، عباس بیات مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه ای و کار و دانش وزارت آموزش و پرورش در همایش مدیران هنرستان های استان در فاروج با اشاره به اینکه سند آمایش توسعه آموزش فنی و حرفه ای در استانها آماده شده است ...