پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۱:۱۲Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی (behdasht.gov.ir)

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 2 فروردین 1395 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 29 اسفند 1396 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 6 شهریور 1397 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 30 اسفند 1399 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 فروردین 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 اردیبهشت 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 خرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 تیر 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 1 مرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 2 مرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 3 مرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 4 مرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 5 مرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 6 مرداد 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت بر لزوم برنامه ریزی جهت واکسیناسیون قضات و کارمندان دادگاه های کشور تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نیروهای اورژانس در واکسیناسیون کووید19 برای مشاغل فراخوان شده از سوی وزارت بهداشت مانند معلمان، تاکسیرانان و کارکنان تجهیزات پزشکی مشارکت می کنند.
  ۶ ساعت پیش    
پوستر معرفی سامانه تی تک به منظور آشنایی عموم جامعه در سطح استان تهران به صورت چاپ شده و مجازی توزیع شد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون توسعه و مدیریت برنامه ریزی منابع به همراه رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از سایت واکسیناسیون سازمان مرکزی و دانشکده پزشکی بازدید کردند.
  ۶ ساعت پیش    
اداره کنسولی دانشجویان بین المللی واقع در پردیس بین المللی کیش دانشگاه در این منطقه، نخستین روادید دانشجویی با فرایند مستقل را صادر کرد.
  ۶ ساعت پیش    
در گفت وگوی اختصاصی با سرپرست اورژانس و درمانگاه شبانه روزی هموفیلی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به موضوعاتی چون نشانه ها، درمان ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر علیرضا دلاوری گفت: با واکسیناسیون افراد در گروه های سنی اعلام شده در کمترین زمان و بدون قرار گرفتن در صف های طولانی توانستیم رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنیم.
  ۷ ساعت پیش    
دکتر محمدرضا هادیان از مسئولان وزارت بهداشت خواست برای اجرای دوباره دکترای حرفه ای فیزیوتراپی با توجه به شرایط بی نظیر این رشته برای تبدیل ایران به قطب منطقه ای آموزشی-پژوهشی بالین محور و نقش ...
  ۷ ساعت پیش    
ششمین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش بیمار برگزار شد و بیمارستان ضیائیان در کمیته آثار دیداری و شنیداری از بین 50 اثر به کسب رتبه اول دست یافت.
  ۷ ساعت پیش    
معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه به همراه معاون دانشجویی فرهنگی و مدیر دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به منظور توسعه خدمات رفاهی دانشجویان، چهار تفاهم نامه در زمینه توسعه زیرساخت های خوابگاهی، توسعه اماکن ورزشی، اعطای تسهیلات خرید تجهیزات الکترونیک برای دانشجویان و تسهیلات ودیعه مسکن به امضا رسید.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس آزمایشگاه مرکز قلب تهران به عنوان عضو هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی استان تهران انتخاب شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که فقط 42 درصد نوزادان در جهان به واکسن هپاتیت B دسترسی دارند، در ایران قریب 100 در صد کودکان در بدو تولد واکسن هپاتیت B دریافت می کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از مشکلات افراد اتیسم هزینه های درمانی شامل توانبخشی و موارد دیگر است که به تازگی بخشی از این خدمات از جمله خدمات توانبخشی تحت پوشش بیمه های پایه از جمله بیمه سلامت قرار گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
جلسه نمایندگان هیئت رئیسه دانشگاه با اعضای هیئت رئیسه بیمارستان سینا پیرامون بحران موج پنجم کرونا برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی دکتر مهدی تهرانی دوست را به عنوان مدیر گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی منصوب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمدرضا اکبری به عنوان مدیر گروه چشم پزشکی این دانشگاه منصوب شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و معاون بهداشت وزارت بهداشت شرایط و نحوه واکسیناسیون معلمان که از فردا همزمان با عیدسعید غدیر آغاز می شود را اعلام و تاکید کرد که هیچ محدودیتی برای آموزش و پرورش در ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۴    
تلاش برای حذف هپا تیت تا سال 1410 روز جهانی هپاتیت با شعار انتخابی امسال (2021 میلادی) عبارت است از ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس انستیتو فیلای کوبا با اشاره به اینکه هدف گذاری واکسن سوبرانا2 پیشگیری از بیماری و البته پیشگیری از عفونت و انتقال ویروس است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، روزانه بیش از 2 هزار راننده تاکسی در پایتخت واکسینه می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت نیکوکار والامقام مرحوم حاج مرتضی ابوطالبی جهرمی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در گفت وگو با ایرنا، گفت: مردم از خدمات مراکز تخصصی طب سنتی ویژه کرونا راضی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای ساماندهی تحقیقات کووید-19، گزاره برگ شماره 39 از سوی کمیته راهبری مطالعات واکسیناسیون کووید-19، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۷۴ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به دکتر علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، بر واکسیناسیون کارمندان بانک ها تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به دکتر کمیجانی، رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به پاس حمایت های بی دریغ در تأمین ارز دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران با بیان اینکه فعلا در حجم کم تولید را آغاز کرده ایم و حدود 120 هزار دُز واکسن تحویل وزارت بهداشت داده ایم از ورود واکسن پاستوکووک از این هفته به واکسیناسیون عمومی کشور خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاونت پرستاری وزارت بهداشت از مرکزجهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای سرعت بخشی به واکسیناسیون عمومی کووید19 دعوت به همکاری نمود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت گفت: در یکی از بیمارستان های تهران، از فروردین تا کنون از حدود 22 هزار و 350 بیمار کووید19 بالای 70 سال، فقط 35 نفر از آنها دو دُز واکسن و 57 نفر نیز، یک دُز واکسن تزریق کرده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر در سربالایی پیک پنجم قرار داریم و متاسفانه عدم رعایت پروتکل ها و مسافرت های متعدد راه را برای کنترل پیک پنجم دشوار می سازد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای با اشاره به آخرین آمار کرونا در ایران، مجموع واکسن های تزریق شده در کشور را 10 میلیون و 971 هزار و 9 دُز اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: اگر جهش های قابل توجه داشته باشیم کافی است تا یک دُز یادآور تزریق شود تا کارایی واکسن به 91 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۴    
دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از روزنامه همشهری بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ناظر ویژه وزیر بهداشت در نظارت بر امر واکسیناسیون امروز از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 (خودرویی، سرپایی) سازمان اورژانس کشور که اخیرا در راستای تسریع در امر واکسیناسیون فعال شده است، بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نخستین نشست کارگروه تعیین مالیات و عوارض بر کالاها و اقدامات آسیب رسان به سلامت در سال 1400 با حضور دکتر علی دل پیشه رییس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بازنگری و ساماندهی طرح استاد مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر در راستای تقویت بنیه علمی این دانشجویان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۳۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به معاون بهداشت خواستار بررسی و اعلام گروههای جدید هدف واکسیناسیون و شروع تزریق به گروه های جدید به میمنت روز عید سعید غدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو آخرین وضعیت تولید و تحویل واکسن تولید مشترک با کوبا را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت همزمان با دهه امامت و ولایت با حضور در جلسه هیات عالی سیاستگذاری فرماندهان نیروهای مسلح با اهدای لوح هایی از همکاری و کمک های مجموعه نیروهای مسلح قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح در اجرای قانون اساسی و اوامر فرماندهی معظم کل قوا و بر اساس وظایف اسلامی، ملی و انسانی که بر عهده دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در ایام بسیار سخت و سنگین همه گیری کرونا در کشور، مهربانی، محبت، همدلی و وفاق نیروهای مسلح نقطه قوت بزرگی برای همکاران ما در زیر امواج سنگین پیک های مکرر کرونا بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از آمادگی صندوق رفاه برای ارائه تسهیلات بیمه تامین اجتماعی برای دانشجویان دستیاری و phd و ابلاغ دستورالعمل اجرایی به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای خطاب به نیروهای مسلح نوشت: شایسته است به پاس همدلی و ایثار جنابعالی در این ایام سخت که یار و همراه مهربان ما و همکارانمان بودید سپاسگزاری و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از سردار سرلشکر پاسدار باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در بسیج کلیه امکانات نیروهای مسلح در روزهای گرفتاری کشور با ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
با ابلاغ مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برای رییس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و رییس رصدخانه اجتماعی کووید 19، به عنوان مسئول دبیرخانه کووید مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از چند خانواده شهید مدافع سلامت قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: افزایش مراکز تجمیعی واکسن در تهران به 90 مرکز انجام شده است تا روند واکسیناسیون تسریع شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۱۰۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به واکسینه شدن بخش عمده ای از جمعیت هدف اعلام شده، خواستار ثبت نام و نوبت دهی به گروه های سنی جدید جهت تزریق واکسن کرونا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه در حال حاضر اصالت همه فراورده های آرایشی و بهداشتی وارداتی قابل رهگیری است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
با تمدید فراخوان رویداد سرمایه گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی، امکان ارسال طرح برای این رویداد تا پانزدهم مردادماه فراهم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران گفت: از امروز 4 مردادماه فعالیت کارکنان ادارات عادی به صورت 70 درصد دورکاری و فعالیت های ادارات با کار های ضروری، به صورت 50 درصد دورکاری خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انجام موفقیت آمیز سومین پیوند قلب اهدایی از طریق انتقال هوایی در هفته جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به دکتر حمید سوری، نماینده تام الاختیار خود در استان سیستان و بلوچستان، به پاس خدمات شبانه روزی در مدیریت خیز جدید بیماری کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به دکتر علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، با توجه به تاثیرپذیری استان کرمان از استان های همجوار و پیک بیماری در این استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
گزاره برگ شماره 38 کمیته ساماندهی تحقیقات کووید-19 وزارت بهداشت به بررسی خصوصیات اپیدمیولوژیک موارد باتجربه عفونت مجدد، بستری مجدد و بازگشت (عود) ناشی از کووید-19 پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بحران در تهران، امروز ضمن بازدید از مراکز واکسیناسیون تجمیعی خودرویی و غیرخودرویی که به همت سازمان اورژانس تجهیز و راه اندازی شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
17 پایگاه ثابت اورژانس با حفظ شیوه نامه های بهداشتی از دیروز واکسیناسیون کووید 19 را آغاز کردند و در دومین روز حضور اورژانسی ها در اجرای طرح واکسیناسیون، روند واکسیناسیون شتاب گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۸۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای، آخرین آمار کرونا در ایران را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور العمل جدید واکسیناسیون در کشور را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: امروز نشستی با ویسنته ورث، رییس موسسه فینلای کوبا و یکی از بزرگترین بایوتکنولوژیست ها و از افراد مطرح در حوزه واکسن سازی در دنیا با موضوع واکسن مشترک انستیتو فینلای کوبا و انستیتو ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه تعطیلی شش روزه تهران بنا به دستور ستاد ملی کرونا است، گفت: بعید می دانم این تعطیلات تمدید شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه های ثابت اورژانس در طرح ضربتی واکسیناسیون کووید 19 درسطح شهر تهران فعال شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی کووید19 گفت: تعداد بیماران در پیک پنجم نسبت به پیک های قبلی، افزایش قابل توجهی یافته که پیش بینی هم می شد و سه روز پیش ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۱۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای، آخرین آمار کرونا در کشور را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی، قهرمانی و افتخار آفرینی جواد فروغی، پرستار قهرمان تیراندازی در المپیک 2020 توکیو را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به دکتر رییسی، معاون بهداشت، باتوجه به تأمین واکسن مورد نیاز از طریق واردات و تولید داخل ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی افتخار آفرینی جواد فروغی پرستار قهرمان تیراندازی در المپیک 2020 توکیو را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درحساب توییتری خود از تزریق 409987 دُز واکسن کووایران برکت در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: اولین محموله از مجموعه واکسن اهدایی دولت و ملت ژاپن عصر امروز وارد کشور شد که دربردارنده بیش از یک میلیون دوز واکسن آسترزنکا تولید شده در ژاپن است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین ضریب تاثیر مجلات ISI که توسط موسسه Clarivate Analytics منتشر گردید ضریب تاثیر (Impact Factor) مجله علوم پایه پزشکی ایران(IRANIAN JOURNAL OF BASIC MEDICAL SCIENCES) از 2.146 به 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۶۹ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار کرونا در ایران را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با تشکر از مجاهدتهای مجموعه های بهداشت و درمان در مقابله با بیماری و بخصوص از زحمات دانشمندان و محققان در تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به اظهارات دکتر هاشمیان متخصص آی سی یو بیمارستان مسیح دانشوری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: عملیات پیوند قلب از طریق انتقال هوایی با موفقیت از رشت به تهران انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخشنامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی تهران و البرز تاکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون 25 میلیون و 332 هزار و 80 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان غذا و دارو، تمام محموله های پانسمان تامین شده بیماران EB در انبارهای وزارت بهداشت موجود است و به منظور مدیریت بهینه توزیع ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۷   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به روسای دانشگاه هاو دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور با اشاره به تامین و پشتوانه کافی واکسن و توسعه مراکز تزریق در سراسر کشور و آمادگی تزریق روزانه بیش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: این دولت در هر دو زمینه تحریم و کرونا به مسئولیت خود عمل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در سفر دو روزه خود به استان های سیستان و بلوچستان و کرمان به همراه دکتر یوسفی مدیرکل دفتر ارزیابی فناوری سلامت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۴۷   + ۸۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه شماره 11 خود در خصوص برنامه ملی واکسیناسیون کووید19 اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای آخرین آمار کرونا در ایران را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: پیوستن ایران به حلقه پراقتدار واکسن ساز کرونا در دنیا، کار کمی نیست و ساخت واکسن کرونا، کار هر کشوری نیست اما جمهوری اسلامی ایران تمام پلتفرم های ساخت واکسن دنیا را در اختیار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: عملیات پیوند قلب از طریق انتقال هوایی با موفقیت از اهواز به تهران انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در سی و هشتمین آیین پویش ره سلامت و با حضور وزیر بهداشت، 69 پروژه سازمان اورژانس کشور و 15 پروژه عمرانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به طور همزمان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: هفته آینده بالگرد اورژانس هوایی در خرم اباد مستقر می شود. در استان لرستان، اورژانس هوایی توانسته در راستای سیاست های ابلاغی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری 65 درصد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۷۶ سایت دیگر  
کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با صدور اطلاعیه ای چارچوب و ضوابط اجرائی و بهداشتی برگزاری مراسم در روز عرفه و اعیاد قربان و غدیر را که پیش از این به استانداران و روسای ستاد های ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان تهران ضمن تبریک عید قربان گفت: شرایط محدودیت های سفر و رعایت پروتکل های اجتماعی شرایط متفاوتی را در جامعه به وجود آورده است و در این تعطیلات 6 روزه چه خوب است اهدای خون را ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به تعطیلی استان تهران گفت: هیچ مجوز تردد بین استانی صادر نمی شود و مجوزهای صادره قبلی هم باطل است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت بر ضرورت خرید اینترنتی دام از مراکز مجاز و پرهیز از برگزاری مراسم و ایجاد تجمعات در عید قربان تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...