پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۰۶May 2024 23
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای یزد

روز ساعت دما باد وضعیت جوی
پنجشنبه

۲۹°
۲۹°
۱۲:۳۰
 • ۲۹°
 • 4m/s
 • NW
 • صاف
پنجشنبه

۳۰°
۳۰°
۱۳:۳۰
 • ۳۰°
 • 4m/s
 • NW
 • صاف
پنجشنبه

۳۰°
۳۰°
۱۴:۳۰
 • ۳۰°
 • 5m/s
 • NW
 • نیمه ابری
پنجشنبه

۳۰°
۳۰°
۱۵:۳۰
 • ۳۰°
 • 6m/s
 • NNW
 • صاف
پنجشنبه

۳۰°
۳۰°
۱۶:۳۰
 • ۳۰°
 • 5m/s
 • NNW
 • صاف

آخرین اخبار آب و هوا

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از ادامه بارش ها طی امروز و هفته آتی خبر داد.
ایمنا   ۱۴ دقیقه پیش    
معاون توسعه و هواشناسی چهارمحال وبختیاری گفت: دمای هوا در چهارمحال وبختیاری از دوشنبه هفته آینده گرم خواهد شد و به صورت تدریجی الگوی تابستانی به خود خواهد گرفت.
کارشناس هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد هواشناسی برای ناپایداری های جوی و بارش های رگباری چند روز پیش رو خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۹ دقیقه پیش    
هوای کرمانشاه از امروز تا یکشنبه هفته آینده، صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و رشد ابر پیش بینی می شود.
زیر نویس   ۳۰ دقیقه پیش    
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی دو روز آینده رگبار باران، رعدو برق، تگرگ، مه، صاعقه و وزش باد نسبتا شدید تا شدید در برخی مناطق 9 استان کشور پیش بینی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۳۳ دقیقه پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: هوای مشهد امروز (پنج شنبه) همزمان با برگزاری مراسم تشییع رئیس جمهور شهید، بارانی خواهد بود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: سامانه ناپایدار همرفتی که از چهارشنبه این هفته بیشتر نقاط استان را فرا گرفته تا یکشنبه آینده فعال است.
خبرگزاری برنا   ۳۶ دقیقه پیش    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 97 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در شرایط قابل قبول و در آستانه آلودگی قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز با اعلام هشدار سطح نارنجی گفت: بارش های تندری تا روز یکشنبه هفته آینده در مناطق مختلف این استان ادامه دارد.
بیشترین میزان بارندگی در استان سمنان در شبانه روز گذشته در روستای ده صوفیان شهرستان مهدیشهر با 31 میبلیمتر بارندگی ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۱ دقیقه پیش    
براساس هشدار نارنجی هواشناسی آذربایجان غربی احتمال وقوع رگبارباران و رعد و برق(در نقاط مستعدبارش تگرگ)مه گرفتگی وتند باد لحظه ای تا اوایل وقت شنبه در استان ادامه دارد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس با اشاره به ترافیک در محور چالوس تهران گفت: هوا در این محور ابری و برخی نقاط مه آلود است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز و شنبه ضمن افزایش ابر، رگبار پراکنده باران در برخی مناطق مرکزی و شمالی به ویژه در ارتفاعات این مناطق مورد انتظار است.
مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در برخی از محورهای استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی خبر داد.
اداره کل هواشناسی استان اردبیل ضمن اعلام هشدار زرد به شهروندان توصیه کرد از صعود به ارتفاعات و اتراق در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه ها خودداری کنند.
کرج رسا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز پنجشنبه به ایرنا گفت : بررسی نقشه های هواشناسی از ادامه بارش ها طی امروز پنجشنبه ، فردا جمعه تا اوایل هفته آینده در این استان حکایت دارد. ...
زیر نویس   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، کیفیت هوای پایتخت امروز پنجشنبه در سومین روز خرداد ماه در شرایط قابل قبول قرار دارد اما احتمالا تا ساعاتی دیگر به وضعیت ناسالم تبدیل شود ...
زیر نویس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز و فردا در برخی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر، بخش هایی از مرکز، شرق و شمال شرق کشور رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، وضعیت هوای اهواز برای عموم آلوده اعلام شد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تردد در محور هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت روان است اما بارش باران و مه گرفتگی در این محورها داریم.
کارشناس هواشناسی استان گفت: با توجه به شرایط جوی پیش بینی شده هشدار سطح زرد هواشناسی صادر شده برای استان تا اواخر وقت روز شنبه هفته آینده معتبر است.
جماران   ۲ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی خبر داد: بارش باران و وزش باد شدید در کشور ادامه دارد؛ پایتخت ابری است.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک برای دوروز آینده در سطح استان پیش بینی می شود.
کرمان نو   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
داده های سامانه پایش هوا نشان می دهد، امروز (پنجشنبه) به دلیل وجود گردوخاک، وضعیت هوای شهرهای کرمان، رفسنجان، انار و زرند در وضعیت خطرناک قرار گرفته است.
8 صبح   ۲ ساعت پیش    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان و محور فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کیفیت هوای مشهد با ثبت عدد شاخص 68 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
هوای مازندران امروز ابری و همراه با رگبار باران پیش بینی می شود.
آسمان مازندران تا یکشنبه هفته آینده بارانی و با وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی گفت: بارش های رگباری تا یکشنبه هفته آینده در استان قزوین ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
بجنورد_ بارش باران در بجنورد از لحظاتی قبل آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان-کارشناس هواشناسی استان گلستان گفت: تا اواسط هفته آینده به تناوب شاهد بارش های پراکنده، گاهی رگبار با احتمال رعد و برق، پدیده مه و وزش باد نسبتا شدید موقتی را در گلستان شاهد خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پدیده غالب جوی در استان طی چند روز آینده، رشد موضعی ابر و بارش های پراکنده خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران و مه گرفتگی در جاده های 12 استان کشور خبر داد.
سازمان هواشناسی از رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید، خیزش گرد وخاک و مواج بودن دریا در نقاط مختلف کشور خبر داد.
انتخاب   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از ابتدای هفته آینده با سامانه بارشی در نواحی شمال و شمال غرب کشور شاهد بارش باران خواهیم بود.
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (سوم خرداد) در شرایط قابل قبول است.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز بیشینه سرعت وزش باد در تنگه هرمز، سواحل کیش و خلیج فارس به 50 کیلومتر و ارتفاع امواج دریا تا یک متر و هشتاد سانتی متر خواهد رسید.
پارسینه   ۳ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اعلام این خبر به همشهری گفت: بارش باران امروز پنجشنه(3 خرداد) در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، خراسان شمالی، نیمه شرقی کردستان و کرمانشاه ...
رییس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جوی محور کندوان و سوادکوه را مه آلود و لغزنده اعلام کرد.
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از ادامه بارش ها طی امروز و هفته آتی خبر داد.
زیر نویس   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش سلام نو، براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی آسمان استان تهران، طی پنج روز آینده، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود ...
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۴    
اداره کل هواشناسی گیلان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت تناوبی سامانه بارشی و ماندگاری هوای خنک تا اواخر هفته در منطقه است؛ بنابراین طی این مدت افزایش ابر و مه آلود بودن هوا ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از جاری شدن سیلاب در سطح شهر ایوان پس از بارش رگباری را، ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۲    
اداره کل هواشناسی گیلان پیش بینی کرد: طی پنجشنبه تا جمعه کاهش ناپایداری و ابر و افزایش نسبی دما مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان سمنان درباره لغزندگی جاده های این استان بر اثر بارندگی شدید هشدار داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی استان سمنان تداوم بارش ها به ویژه در نواحی شمالی و شرقی این استان را تا اوایل هفته آینده پیش بینی کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در بررسی نقشه های پیش یابی تا فردا همچنان رگبار پراکنده و رعدو برق ادامه دارد. محمد سبزه زاری مدیر کل هواشناسی خوزستان اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش دمای هوا در استان کرمانشاه تا روز شنبه هفته بعد خبر داد و گفت: سامانه بارشی دیگری به کرمانشاه وارد می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ورود سامانه ناپایدار و توده گرد و غبار به آسمان قصرشیرین باعث کاهش دید افقی در این شهرستان مرزی غرب استان کرمانشاه طی امروز چهارشنبه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۰    
بارشِ پر برکتِ بارانِ بهاری در دو روزِ اول خرداد هم ادامه داشت و امید ها را در دلِ مردم به سالی پرخیر و برکت زنده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
باد و باران و تگرگ میهمان آسمان استان اصفهان تا اوایل هفته آینده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد مدیریت بحران قم در پی بارش های رگباری در شهرستان کهک و شهرهای دستجرد و قاهان درباره احتمال جاری شدن سیلاب هشدار داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
shuj 24 - اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اوج فعالیت سامانه ناپایدار بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) تا پایان هفته است، گفت: بر همین اساس به غیر از احتمال وقوع تندباد و فعال شدن کانون های گرد و غبار ...
اقتصاد آنلاین / عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: هسته بارندگی تهران به سمت سمنان حرکت می کند و مسافرین مشهد بدانند که فردا و پس فردا با بارندگی سنگین مواجه خواهند شد. خنکی هوا در تهران تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت. اردبیل و سواحل دریای خزر با بارندگی مواجه خواهند شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۳    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد. سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایدارهای محلی اعلام کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از آماده باش کامل نیروهای راهداری استان در پی هشدار سازمان هواشناسی و ورود سامانه بارشی به استان البرز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز بارندگی ها در مناطق شمالی استان سمنان ؛ در شهمیرزاد باران شدید مردم را غافلگیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان نسبت به تداوم و تقویت فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی در روز های پنج شنبه تا یکشنبه آینده هشدار سطح زرد صادر کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۷    
بارش باران و افزایش رطوبت در خوزستان تا فردا در خوزستان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۰    
خرداد هم با باران آمد بارش باران از ساعتی قبل در استان البرز آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۵    
سامانه بارشی تا ساعاتی از شب به تناوب در مناطق مختلف استان همدان فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۵    
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: آسمان لرستان تا اوایل هفته آینده جو آرامی دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
همشهری آنلاین، صادق ضیائیان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز دوم خرداد، شدت بارش های بهاری در شمال غرب و غرب کشور و دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی است ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۳    
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی دو روز آینده رگبار باران، رعدو برق، تگرگ، مه، صاعقه و وزش باد نسبتا شدید تا شدید در برخی مناطق 9 استان کشور پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بارش شدید باران عصر چهارشنبه سبب آبگرفتگی معابر شهری استان البرز و لغزندگی جاده های این استان شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۰    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وزش باد و وقوع گرد و غبار محلی در استان خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: در بررسی نقشه های پیش یابی تا فردا همچنان رگبار پراکنده و رعد و برق در مناطق شمالی و شرقی استان خوزستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در حال حاضر سرعت وزش باد در تهران به بیش از 80 کیلومتر در مهرآباد رسیده بنابراین هم وطنان از قرار گرفتن در زیر داربست و تابلو های تبلیغاتی پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: در24 ساعت شاهد بارندگی 47 میلی متری در اشنویه و 35 میلی متری در پیرانشهر بودیم.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۰    
همشهری های تهرانی توجه! سازمان هواشناسی با صدور هشدار فوری اعلام کرد که دقایقی دیگر شاهد وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در پایتخت خواهیم بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران اصفهان خاطرنشان کرد: سرعت تندباد در این استان در شبانه روز گذشته از 70 تا 115 کیلومتر در ساعت گزارش شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از تداوم وزش باد شدید و وقوع توفان لحظه ای در مناطق مختلف استان تا پنج روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش ناپایداری هوا و افزایش نسبی دما تا 2 روز آینده در گیلان خبر داد.
اداره بنادر و دریانوردی کیش اعلام کرد: تردد شناورهای مسافری از ساعت 9 صبح فردا، سوم خرداد به دلیل شرایط نامساعد دریایی متوقف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با عبور جریانات خنک تداوم رگبار باران را در مازندران داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۵    
هواشناسی مازندران با اشاره به تداوم ناپایداری های هوا تا چند روز آینده پیش بینی کرد که آسمان این استان در چند روز آینده بارانی و با وزش باد همراه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هوای استان امشب و فردا با رگبار باران همراه است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار به پایتخت نشینان از وزش باد شدید، رگبار و رعدوبرق در تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی که از دیروز وارد استان شده تا اواخر امروز بصورت وزش باد نسبتا شدید و در برخی نقاط رعد و برق نقطه ای فعالیت خواهد داشت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد تا دقایقی دیگر وزش باد شدید، رگبار و رعدوبرق آسمان تهران را فراخواهد گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک در مناطقی از استان خبر داد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طوفانی با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت تهران را تحت تاثیر قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۵    
معاون توسعه و پیش یینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بارش های رگباری و رعد و برق در این استان تا هفته آتی ادامه دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۱    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی برای امروز چهارشنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز و استان های ساحلی دریای خزر، در بعضی ساعت ها رگبار و رعد و برق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان البرز از صدور هشدار سطح نارنجی در استان خبر داد و گفت: با فعالیت این سامانه تندری برای استان، رگبار ساعتی، رعدوبرق، وزش باد شدید، گرد و خاک و در بعضی نقاط بارش تگرگ پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۱    
اقتصاد ایران: تبریز- نفوذ سامانه بارشی باعث بارش باران در شهر تبریز شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری اصفهان از آماده باش اکیپ های ستاد سیل شهرداری این کلان شهر با توجه به پیش بینی وزش باد و بارندگی امروز (چهارشنبه) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی گلستان با اشاره به افزایش فعالیت سامانه ناپایدار برای امشب و فردا بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر پیش بینی کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از ساعات بعدازظهر امروز و شب انتظار افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید و طوفان لحظه ای همراه با گردوخاک، کاهش دید، رگبار و رعدوبرق ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق مدل هواشناسی آمریکا ؛برای دامنه های جنوبی البرز طی دو سه روز آینده بارش باران شدید در راه است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
ازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا اوایل هفته آینده به صورت پیاپی امواج از سطح منطقه به ویژه در ساعات بعدازظهر و شب عبور می کنند که پیامد آن ها گاهی افزایش ابر است، برای برخی مناطق نیز بارش های رگباری، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش بادهای لحظه ای شدید را پیش بینی می کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از سقوط 54 اصله درخت در پی تندباد طی روز گذشته و پیش بینی بارش های ناگهانی و رگباری برای اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از تداوم فعالیت سامانه بارشی تندری تا ابتدای هفته آینده در منطقه البرز مرکزی است.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی درباره اجتمال بارش شدید باران احتمال ریزش سنگ در حاشیه محور کرج - چالوس وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گزارش هواشناسی نشان می دهد که شمال غرب و غرب کشور بارش باران و در مناطق مرکزی و دامنه های جنوبی البرز بارش به شکل رگبار همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: گذر امواج ناپایدار در سطح استان تا اوایل هفته آینده همچنان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۰    
تبریز- نفوذ سامانه بارشی باعث بارش باران در شهر تبریز شد.