دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۱۹:۲۴Aug 2020 10

آفتاب نیوز (aftabnews.ir)

 

مهمترین خبرهای آفتاب نیوز بر روی ایمیل شما

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1398 آفتاب نیوز 31 فروردین 1399 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1399 آفتاب نیوز 31 خرداد 1399 آفتاب نیوز 31 تیر 1399 آفتاب نیوز 1 مرداد 1399 آفتاب نیوز 2 مرداد 1399 آفتاب نیوز 3 مرداد 1399 آفتاب نیوز 4 مرداد 1399 آفتاب نیوز 5 مرداد 1399 آفتاب نیوز 6 مرداد 1399 آفتاب نیوز 7 مرداد 1399 آفتاب نیوز 8 مرداد 1399 آفتاب نیوز 9 مرداد 1399 آفتاب نیوز 10 مرداد 1399 آفتاب نیوز 11 مرداد 1399 آفتاب نیوز 12 مرداد 1399 آفتاب نیوز 13 مرداد 1399 آفتاب نیوز 14 مرداد 1399 آفتاب نیوز 15 مرداد 1399 آفتاب نیوز 16 مرداد 1399 آفتاب نیوز 17 مرداد 1399 آفتاب نیوز 18 مرداد 1399 آفتاب نیوز 19 مرداد 1399 آفتاب نیوز 20 مرداد 1399 
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان از فوت فرماندار اندیکا به دلیل ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
انفجار بندر بیروت در چهارم اوت دولت حسان دیاب را به ایستگاه آخر رساند. وزیر بهداشت لبنان بعد از جلسه امروز اعلام کرد، دولت حسان دیاب استعفا کرد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
نظام سلامت انگلیس در تحقیقات خود پیرامون علائم ویروس کرونا، سه علامت عجیب و جدید این ویروس را تایید کرد.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار از 19مرداد ماه سال جاری امکان فروش 30 درصد دیگر سهام عدالت برای مشمولانی که روش مستقیم را در مدیریت سهام خود برگزیده اند، فراهم شده است.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
صحبت های رئیس بنیاد مستضعفان در یکی از برنامه های زنده تلویزیونی پس از دو روز همچنان با حاشیه هایی همراه است؛ حذف این گفت وگو از یکی از سایت های دسترسی به برنامه های تلویزیونی از جمله این حاشیه هاست.
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل خاورمیانه می گوید: هر سازه ای که در کشورهای همسایه می سازیم و می فروشیم و در کل تمام هزینه کردهایمان را به دولت ها فاکتور می کنیم و آنها هم پرداخت می کنند ...
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان گلستان درخصوص احتمال جنایی بودن پرونده سها رضانژاد توضیح داد.
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سهام پالایشی ها که قرار بود در دارادوم عرضه شود، به علت آماده نبودن دستگاه ذیربط (وزارت نفت) به صورت بلوکی یا شناور عرضه خواهد شد.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
هم زمان با جشنواره فروش تابستانی، هوآوی جشنواره ای ویژه جهت ارائه خدمات و سرویس پشتیبانی به دارندگان محصولات هوآوی در نظر گرفته است که از تاریخ 18 تا 23 مرداد ادامه خواهد داشت.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
یک پزشک متخصص سوری درباره عواقب مصرف دو غذای پرطرفدار در روزهای کرونایی هشدار داد.
  ۵۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهیه کننده برنامه فوتبال 120 در تازه ترین عکس منتشر شده اش نشان می دهد که در حال تغییر چهره است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
این روزها بازار، مراکز خرید، تفرجگاه ها، رستوران ها، باغ ها، سفره سراها و اماکن عمومی مملو از جمعیتی است که بدون هیچ واهمه ای، بدون رعایت موازین بهداشتی تردد و تجمع می کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت حجةالاسلام سیّدعباس موسویان از متخصصان فقه اقتصادی را تسلیت گفتند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم و لژیونرشدن است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان این که برخی روش ها در دستگاه قضایی نادرست است، بر لزوم اصلاح روند ها و فرایند های زحمت آفرین برای مردم در دستگاه قضایی تأکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان فوتبال باشگاهی ایران در یکی از هتل های مجلل شهر دوحه قطر برای برگزاری ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا اقامت خواهند داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
غازی وزنی، وزیر دارایی لبنان امروز، دوشنبه به عنوان چهارمین وزیری که از زمان انفجار بندر بیروت کناره می گیرد، استعفایش را تقدیم کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
افراد مشکوک یا مبتلا به کرونا حق مسافرت ندارند و اگر بیماری خود را مخفی کند و سفری انجام دهد مرتکب جرم شده و با آن ها برخورد می شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مصوبه افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران به اتفاق آرا به تصویب کمیسیون اقتصادی دولت رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز خود توصیه کرد که چهره های سیاسی که قبلا در انتخابات ریاست جمهوری ردصلاحیت شده اند دوباره ثبت نام نکنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ضمن بیان اینکه روش های مختلفی برای بازگرداندن پول ایران از طریق تهاتر یا خرید از کشورهای مورد نظر وجود دارد، گفت: اکنون چند کشور مقداری از پول ما را بازگردانده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده بنیاد دفاع از دموکراسی از اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره انجام شدن توافقی چهار هفته ای با ایران انتقاد کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که طی ماه های گذشته چندین بار پروازهای مسافری ترکیه از مبدا ایران مجوز گرفته و پس از چند روزی لغو شده بود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از بررسی ابعاد کارشناسی طرح موسوم به گشایش اقتصادی در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس در حالی افتی 13 هزار واحدی را به ثبت رساند که شاخص کل هم وزن بیش از 2 برابر شاخص کل سقوط داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آنتونی فائوچی رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا ضمن ابراز خوش بینی در مورد تولید واکسن کرونا در اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
روند کاهشی قیمت دلار طی دو روز گذشته عاملی شده تا سیر صعودی و بی منطق قیمت ها در بخش خودروهای داخلی متوقف و حتی شاهد کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت برخی از خودروها نیز باشیم
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عمده قیمت ها امروز سیر صعودی را تجربه کردند از جمله قیمت سکه که با افزایش 330 هزار تومانی به 10،650،000 (ده میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان رسید.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به جلسه روز سه شنبه شورای امنیت ملی با موضوع رسیدگی به درخواست ایالات متحده آمریکا در خصوص تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد ...
  ۳ ساعت پیش    
جانوس که لاک پشتی یونانی است از سپتامبر 1997 میلادی در موزه تاریخ طبیعی در ژنو سوئیس نگهداری می شود و از اصلی ترین جاذبه های آن مرکز علمی است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نفت یمن امروز (دوشنبه) اعلام کرد، ائتلاف عربی 18 نفتکش یمنی را که کشور به آنها نیاز مبرم دارد، همچنان توقیف کرده و سازمان ملل مسؤول نقض های اقتصادی و دزدی دریایی عربستان است.
  ۳ ساعت پیش    
یکی از پرفروش ترین مدل گوشی های شیائومی، ردمی نوت 8 بوده که از جمله مهمترین نقاط قوتش می توان به بهره مندی آن از یک دوربین چهارگانه و باتری 4000 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
با معرفی نامزدهای بخش تلویزیون بیستمین جشن حافظ نام سریال هایی چون پایتخت 6 ، ستایش 3 ، گاندو ، مانکن ، نهنگ آبی و هیولا دیده می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف اقتصادی میان تهران و ابوظبی نشان می دهد که امارات برخلاف عربستان و بحرین علاقه ای به تحریم ایران ندارد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پیمان یوسفی قرار است بازی حساس جام حذفی را گزارش کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
یک خانواده کرمانشاهی که با مار های سمی زندگی خوب و خوشی دارند ازحضور همیشگی مار ها در خانه و بازی با آن ها می گویند.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هواپیمای اوکراینی از سوی شرکت های بیمه ای اروپایی در اوکراین تحت پوشش قرار گرفته و تحت پوشش شرکت های ایرانی نیست.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ماموستا ملا محمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه درگذشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
همانطور که پیش بینی می شد با بالا رفتن تعداد استعفاهای وزیران، خود نخست وزیر هم موضوع استعفای دولتش را با رئیس جمهوری در میان گذاشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و 14 متهم دیگر به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشاور تجاری کاخ سفید و وزیر خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه در حضور رئیس جمهور آمریکا و پیش از دستور اجرایی او - با این الزام که کمپانی چینی مادر "تیک تاک" با نام "بایت دنس" ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از وقوع حادثه رانندگی با 3 کشته و 4 مصدوم در شهرستان بابل خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
روابط عمومی پادگان کوهک پیرامون اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان در برنامه زنده نگاه یک در خصوص اراضی این پادگان توضیحاتی منتشر کرد.
  ۴ ساعت پیش    
صدها هزار نفر از مردم این شهر در خانه های به شدت تخریب شده زندگی می کنند که بسیاری از آنها در و پنجره سالمی ندارد و آب و برق قطع شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه ساخت مسکن خبرنگاران حتمی است، تاکیدکرد که این وزارتخانه در حال پیگیری امضای توافقنامه ای با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اجرای این پروژه است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بولتون معتقد است اگر دونالد ترامپ برای دومین دور به ریاست جمهوری آمریکا برسد رفتار کاخ سفید در قبال اسرائیل ممکن است به میزان چشمگیری تغییر کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: مادران ایرانی دارای همسر خارجی برای دریافت شناسنامه برای فرزندان خود ثبت نام کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت به دلیل انتشار مصاحبه ای درباره آمار کرونا در ایران توقیف شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
استان های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
بررسی وضعیت کل مانده سپرده ها و تسهیلات ریالی و ارزی بانک ها و مؤسسات اعتباری به تفکیک استان در پایان اردیبهشت ماه حاکی از افزایش 34 ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
چین در یک اقدام مقابله ای تعدادی از مقام های آمریکایی را تحریم کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه درباره احتمال سفر مقامات ایرانی به لبنان گفت: سفر یکی از مقامات بلند پایه کشور در دستور کار است و ظرف روزهای آینده اعلام می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سایمون کاول چهره سرشناس تلویزیونی در یک حادثه با دوچرخه دچار شکستگی از ناحیه کمر شد و در بیمارستان بستری شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد فردی به اتهام قتل به کشور خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از بازداشت اعضای باندی خبر داد که در یک مغازه سکه فروشی در پوشش خرید و فروش سکه اقدام به جمع آوری ارز و قاچاق آن به خارج از کشور می کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات در حال حاضر قیمت موز در برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران به 19هزار و 500 تومان هم رسیده است و خیار نیز در برخی خرده فروشی ها تا 10 هزارتومان هم به فروش می رسد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
علاوه بر دستگیری 3 تن از عاملان درگیری که در کمتر از 24 ساعت توسط پلیس شناسایی و بازداشت شده بودند، در طول چند روز گذشته نیز مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ موفق به شناسایی مخفیگاه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه اسکای نیوز مدعی شده تعدادی از وزرای لبنان بر استعفا از دولت این کشور پافشاری دارند و طرف های سیاسی تلاش دارند آنها را از این تصمیم منصرف کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مطالعات دانشمندان کره جنوبی نشان می دهد که افراد بدون علامت کووید 19 می توانند مقداری زیادی از ویروس کرونا را همانند افراد دارای علامت حمل و انتقال دهند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از انهدام شبکه بزرگ پولشویی به مبلغ بیش از 12 هزار میلیارد ریال و دستگیری 13 کلاهبردار توسط پلیس فرودگاه مشهد خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
منابع خبری از صدور حکم احضار برای ولیعهد سعودی در پرونده افسر سابق سازمان اطلاعات سعودی خبر دادند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: بعید می دانم امیدبخشی های دولت برای گشایش اقتصادی آثار مثبت چندانی داشته باشد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
استفاده مکرر از مواد ضدعفونی در هر ثانیه و دقیقه که یکی از مهمترین موارد پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
نعیمه نظام دوست، بازیگر مطرح سینمای ایران در خصوص فوت ماه چهره خلیلی با صحنه رادیو تهران گفت وگو کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اجاره پیاده راه توسط شهرداری به برخی از کسبه با شرایط خاصی آغاز شده است، گفت: میزان اجاره بهای پیاده راه توسط شهرداری های مناطق تعیین می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جرقه حاصل از انفجار اتمی به قدری خیره کننده است که در یک لحظه دوربین ها را کور می کند. چیزی که در انفجار اخیر دیده نشده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
حرم حضرت زینب (س) در شهر دمشق، با اوج گیری ویروس کرونا در سوریه، تا اول ماه محرم بسته شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی در مجلس به منظور تغییر در شیوه سهمیه بندی بنزین خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: مهاجم در پی اختلافات قبلی با راننده خودروی سواری و با انگیزه انتقام جویی پس از تعقیب خودرو به وی حمله ور شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بعد از نامه یکجانبه دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس به سازمان ملل برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران دولت مستعفی یمن نیز خواستار تمدید این تحریم ها شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعلام برخی از اسامی برای ریاست جمهوری 1400، گفت: شورای نگهبان هنوز درگیر انتخابات نشده است و در این زمینه ورود نکرده و اقدامی نیز نکرده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن دست کم 20 نفر دیگر در حادثه تیراندازیِ روز گذشته (یکشنبه) در جنوب شرقی واشنگتن دی سی خبر دادند.
  ۷ ساعت پیش   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان این که برخی روش ها در دستگاه قضایی نادرست است، بر لزوم اصلاح روند ها و فرایند های زحمت آفرین برای مردم در دستگاه قضایی تأکید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک پس از انتشار بوی نامطبوع در جنوب شهرستان ری، گفت: منشا اصلی بوی نامطبوع در این منطقه دفن روزانه هشت هزار تن زباله تهران در مجتمع پردازش و بازیافت زباله آرادکوه است.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام خمینی از افزایش آمار "جوانان مبتلا به کرونا" و "بیماران بدحال نیاز به آی سی یو" خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: درباره حذف کنکور بحث هایی شده و حرکت به این سمت شروع شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس ارشد مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس گیلان گفت: شیوع بیماری کرونا باعث ایجاد اختلال در زندگی بسیاری از افراد شده و فشارهای روانی زیادی را به جامعه وارد کرده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده، اقدامات اجرایی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا را "به طرز پوچی غیرقانونی" خواند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
یک متخصص مغز و اعصاب می گوید یکی از تاثیرات مخرب کووید-19 بر بدن، اثر آن بر مغز و از دست دادن حافظه است.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
طرح جدید وزارت اقتصاد که به تصویب شورای پول و اعتبار نیز رسیده، حاکی از آن است که 50 درصد ارزش روز سهام عدالت مشمولانی که روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، وثیقه کارت اعتباری خواهد شد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می گویند رئیس بنیاد مستضعفان پته مسئولان را در صداوسیما روی میز ریخته به چپ و راست هم رحم نکرده است؛ از حدادعادل و مدرسه فرهنگ گرفته تا هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: وضعیت ایران در برجام مناسب نیست و مجلس باید 3 ماه کار کارشناسی روی برجام انجام دهد و نفع یا ضرر خروج از برجام را بررسی کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
صرافی های بانک ها از صبح امروز، بیستم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 20 هزار و 800 تومان اعلام کرده اند که نسبت به روز پنجشنبه کاهش تقریبا 1400 تومانی داشته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری موضوع سخرانی آنلاین امروزش در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران را اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کمپانی وارنر میدیا در پی ادامه یافتن شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن قرار است به عنوان بخشی از سیاست ادغام فعالیت ها و جذب بیشتر مخاطب ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در جمع خصوصی حامیان خود اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات آتی، ظرف چهار هفته به توافقی با ایران دست می یابد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مقام معظم رهبری به اعضای تشکل های جوانان، سهمیه مشخصی را برای بهره برداری از موضوع امریه سربازی و انجام 6 ماه پایانی خدمت اعطا کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری پسری که پدرش را در یکی از روستاهای شیروان به قتل رسانده بود خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محققان دریافتند افرادی که هنگام بلند شدن، احساس سرگیجه می کنند بیش از سایرین در معرض ابتلا به زوال عقل قرار دارند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
متخصص بیماری های داخلی بیمارستان آیت الله طالقانی گفت: به طور کلی تست های تشخیصی کرونا کاربردهای مختلفی دارد و علاوه بر تایید تشخیص، برای بررسی دوره های مختلف بیماری، توسط پزشک درخواست می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مددجوی زن زندان بجنورد که با ارتکاب قتل عمد همسر خود محکوم به قصاص نفس شده بود، پس از اجرای حکم قصاص بخشیده شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به شرایط کنونی انجام جراحی های زیبایی بر اساس پروتکل های وزارت بهداشت گفت: متأسفانه اخیراً به دلیل کاهش اعمال زیبایی توسط جراحان پلاستیک ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها یکصد و چهاردهمین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 دوشنبه 20 مرداد 99 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
شامگاه جمعه گذشته مأموران کلانتری 113 بازار خبر درگیری مرگباری را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند؛ با شروع تحقیقات بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب درباره امام موسی کاظم علیه السلام فرمودند: ایشان همه زندگی خود را وقف جهاد مقدس ساخته بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرستار بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امیراعلم، از ویروس کرونا به عنوان یک هیولای نامرئی نام برد و گفت: متاسفانه چون بیماری را نمی بینیم، آن را جدی نمی گیریم.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
ساعت 4 صبح 11 مرداد خبر سقوط مرگبار دختری 16 ساله از پشت بام یک دبستان پسرانه در منطقه اتابک به مأموران کلانتری اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
جواد خیابانی که به واسطه گزارش های خاص خود، دایم سوژه فضای مجازی است، حالا به واسطه ورود به سینما سوژه کاربران شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری سابق آمریکا در نظرسنجی های دو ایالت پنسیلوانیا و ویسکانسین از رقیب خود رئیس جمهوری فعلی پیشی گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...