پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۳:۲۲Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

آفتاب نیوز (aftabnews.ir)

مهمترین خبرهای آفتاب نیوز بر روی ایمیل شما

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1398 آفتاب نیوز 30 اسفند 1399 آفتاب نیوز 31 فروردین 1400 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1400 آفتاب نیوز 31 خرداد 1400 آفتاب نیوز 31 تیر 1400 آفتاب نیوز 31 مرداد 1400 آفتاب نیوز 31 شهریور 1400 آفتاب نیوز 30 مهر 1400 آفتاب نیوز 30 آبان 1400 آفتاب نیوز 30 آذر 1400 آفتاب نیوز 1 دی 1400 آفتاب نیوز 2 دی 1400 آفتاب نیوز 3 دی 1400 آفتاب نیوز 4 دی 1400 آفتاب نیوز 5 دی 1400 آفتاب نیوز 6 دی 1400 آفتاب نیوز 7 دی 1400 آفتاب نیوز 8 دی 1400 آفتاب نیوز 9 دی 1400 آفتاب نیوز 10 دی 1400 آفتاب نیوز 11 دی 1400 آفتاب نیوز 12 دی 1400 آفتاب نیوز 13 دی 1400 آفتاب نیوز 14 دی 1400 آفتاب نیوز 15 دی 1400 آفتاب نیوز 16 دی 1400 آفتاب نیوز 17 دی 1400 آفتاب نیوز 18 دی 1400 آفتاب نیوز 19 دی 1400 آفتاب نیوز 20 دی 1400 آفتاب نیوز 21 دی 1400 آفتاب نیوز 22 دی 1400 آفتاب نیوز 23 دی 1400 آفتاب نیوز 24 دی 1400 آفتاب نیوز 25 دی 1400 آفتاب نیوز 26 دی 1400 آفتاب نیوز 27 دی 1400 آفتاب نیوز 28 دی 1400 آفتاب نیوز 29 دی 1400 آفتاب نیوز 30 دی 1400 
  ۲ ساعت پیش    
نشست صدسالگی حوزه قم و مسائل جامعه ایران با نگاهی به کتاب صد سالگی حوزه علمیه قم، شامگاه یکشنبه با حضور آیت الله سیدمصطفی محقق داماد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اینکه درگذشت ایشان به عنوان یک ابهام باقی بماند، زیبنده نظام نیست ... علت درگذشت امیرکبیر نیز پس از گذشت سیزده سال و نخستین بار در تاریخ ناصری، فاش شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، نسبت دادن جدایی دین و حوزه از سیاست، به آیت الله شیخ عبدالکریم حائری موسس حوزه علمیه قم و آیت الله سیدحسین طباطبایی بروجردی مرجعیت اعلای فقید شیعه را بزرگترین جفا ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی در پاسخ به کاربران که مساله ملی کردن اینترنت توسط چین را مطرح کرده بودند، گفت: این شایعات بی اساس است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن بررسی وضعیت این بازار و ابهاماتی که بورس با آن ها مواجه است، بر این باور است که رفتار دولت با بازار سرمایه باعث بی اعتمادی سهامداران به این بازار می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روز مادر تمایل به خرید گل و گیاه نیز بیشتر می شود و بازار رونق می گیرد. اما در حال حاضر قیمت گل در بازار چقدر است؟
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت ضعیف مسئولان کردستانی شادی بارش نعمت برف را برای مردم این استان به تلخی ناشی از عدم ارائه مطلوب خدمات شهری تبدیل کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتشار مطلبی در فضای مجازی گفت: فروش نفت ایران و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیر قابل بازگشتی رسیده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت به دنبال حل ریشه ای مشکلات بازار سرمایه است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
جلسه ستاد تنظیم بازار ظهر امروز(چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با بیان اینکه قانونگذار کشف حجاب را جرم اعلام کرده است، گفت: کسانی که به هر دلیلی با عناد کشف حجاب کنند مجرم تلقی می شوند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان که به دعوت همتای روس به مسکو سفر کرده است با ولادیمیر پوتین دیدار و گفتگو کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دور هم جمع شدن هر از چندگاه خاتمی، روحانی، ناطق نوری و سید حسن خمینی برای تازه کردن دیدار ها و گپ و گفت های معمولی است
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
فرزند اقبال شاکری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که از چندی پیش توسط کرد های سوریه ربوده شده بود با تلاش نیروی قدس سپاه آزاد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونای استان تهران از تزریق واکسن آسترازنکا در مراکز واکسیناسیون تجمیعی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که همه گیری کووید به هیچ وجه به نقطه پایان نزدیک نشده و احتمالا بعد از اومیکرون، شاهد ظهور سویه جدیدی از این بیماری خواهیم بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 صبح امروز درباره مالیات خودرو هایی سواری توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
سوخت توزیعی در جایگاه های کل کشور در چهار مرحله پس از تولید، در پالایشگاه ها، مخازن، هنگام تحویل خط و مخزن جایگاه ها، کنترل می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
تحقیقات پژوهشگران کالج داروسازی دانشگاه ایالتی اورگن با همکاری دانشمندان دانشگاه علوم و بهداشت این ایالت آمریکا نشان داده است که ترکیبات موجود در گیاه شاه دانه می تواند با مسدود کردن راه ورود ویروس ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نتیجه پژوهش گروهی از دانشمندان آمریکایی نشان می دهد که بیماری ام اس به احتمال بسیار زیاد به دلیل ابتلا به ویروس اپشتین–بار بروز می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس دروغ گفتن به پارلمان درباره برگزاری مراسم مهمانی در دوران قرنطینه را انکار کرده و از سؤالات مربوط به استعفایش طفره رفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در جدیدترین اتفاقات پیش آمده برای سریال حسن فتحی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذار و پخش کننده جیران ، به حاشیه هایی که برای پخش این مجموعه تاریخی به وجود آمده است، واکنش نشان داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
هرچند که روند حرکت شاخص کل بورس امروز صعودی بود اما شاخص کل با معیار هم وزن و شاخص کل فرابورس همچنان نزولی ماندند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با انتشار ویدیویی اقدام به فحاشی و توهین به مردم شمال کشور کرده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد که کوهنوردان از صعود به ارتفاعات تهران به دلیل شرایط بد آب و هوایی اجتناب کنند چرا که به تدریج از عصر و شب چهارشنبه سامانه بارشی و سرد وارد کشور می شود که موجب باد شدید ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
در جلسه مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، رئیس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره، چهلمین جشنواره فیلم فجر به برج میلاد برگشت. پیش از این قرار بود پردیس سینمایی چارسو خانه اصلی این رویداد باشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نشت میعانات گازی شرکت نفت ستاره خلیج فارس مهار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
پیرترین مرد جهان کمتر از یک ماه پیش از تولد 113 سالگی اش در خانه خود در اسپانیا درگذشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
متأسفانه همه گاهی اوقات احساس نفخ می کنند. این احساس نفخ می تواند ناشی از غذای ناسالم باشد، اما حتی سبزیجات نیز می توانند مقصر باشند، به خصوص انواع مختلف کلم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله تیمش در نظر دارد یک بازیکن خارجی جذب کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته دو دریچه از بند کمال خان باز شد با توجه به فاصله 80 تا 90 کیلومتری که با چاه نیمه های سیستان دارد، پیش بینی می شود 48 تا 72 ساعت دیگر آب وارد خاک ایران شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نخستین محموله واکسن فخرا به وزارت بهداشت و درمان تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مرغ تندوری یک غذای هندی بسیار خوشمزه و محبوب است که از ترکیب مرغ با ادویه های گوناگون، ماست و... تهیه و در فر بریان می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه قرار است در آغاز المیپیک زمستانی پکن در یک نشست با همتای چینی خود دیدار کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رفع بخار شیشه ماشین یکی از دغدغه های اصلی رانندگان در تمامی فصول سال است. حتما تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده است ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی مسئولان ورزش برای دیدار تیم ملی مقابل عراق برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رسانه ترکیه ای از ماندن صیادمنش در فنرباغچه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان گفت: سه مفقودی از جمله یک خانم و 2 مرد پس از فروکش کردن سیلاب در منطقه دهانه عباسعلی از توابع شهرستان ریگان در شرق استان که در سلامتی به سر می برند رویت شدند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: نگاه راهبردی ایران و روسیه به مناسبات خارجی نقطه اتکای روابط جدید است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
باشگاه فولاد در نامه ای رسمی به باشگاه پرسپولیس خواستار جذب سه بازیکن این تیم شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم استان و مسافران برای تردد میان مازندران و پایتخت کشور در طول این مدت می توانند از جاده های سوادکوه و کندوان استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۵    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی با اشاره به ورود سامانه بارشی، کولاک برف و ریزش بهمن در 20 استان اعلام کرد: مردم از سفر های غیرضروری خودداری کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد به دلیل عدم شفافیت در نحوه محاسبات قیمت تیگو8 پرو فروش و تحویل آن ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۹۲ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: تمامی مالکان واحدهای مسکونی می توانند جهت مشاهده وضعیت مشمولیت واحد یا واحدهای مسکونی خود و اطلاع از میزان مالیات متعلقه و پرداخت آن اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار طی دو نامه جداگانه به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت به ترتیب خواستار ابلاغ مصوبات 10 گانه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تغییر فرمول نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در معاملات امروز قیمت سکه با رشد 35 هزار تومانی همراه شد و 12،265،000 (دوازده میلیون و دویست و شصت و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد. قیمت طلا و دلار هم افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بار ها درباره خرید، نگهداری و شیوه مصرف محصولات کشاورزی و کاهش سموم نکاتی را خوانده اید؛ در این مطلب با قسمت های مختلف محصولات کشاورزی آشنا می شوید که بیشترین حجم از سم کشاورزی را در خود حفظ می کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: خروج سرمایه در شرایطی که هم تحریم وجود دارد و سرمایه گذاری خارجی هم در داخل انجام نمی شود، بسیار خطرناک است و در آینده مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
استاد دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی، با تاکید بر اصلاح سبک زندگی، گفت: رژیم غذایی ناسالم یکی از عوامل ابتلا به کبد چرب است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا اطلاعات جدیدی درباره کلاهبرداری و سوء استفاده از سامانه شاد ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
آلبوم منتشرشده از گروه افیون ماه با عضویت حمید سعیدی، آهنگساز بین المللی نامزد دریافت جایزه گِرَمی برای بهترین آلبوم موسیقی نوین شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (چهارشنبه) سرخپوشان را تعطیل اعلام کرد و به بازیکنان استراحت داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه، گفت: روسیه همسایه بزرگ شمالی ماست که حجم واردات این کشور بیش از 230 میلیارد دلار است و این یعنی بازار وسیع و متنوعی در همسایگی ایران وجود دارد و ما می توانیم از آن استفاده کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که رئیس کل گمرک گفته: سال آینده واردات خودرو و موبایل بیشتر از 600 دلار حذف می شود، سخنگوی گمرک درتوضیح اظهارات رئیس گمرک، ممنوعیت واردات گوشی بالای 600 دلار را تکذیب کرد!
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سپیدان در استان فارس از بارش بیش از 1 و نیم متری برف در این منطقه سردسیری خبر داد و اعلام کرد که تا زمان اعلام این خبر همچنان شاهد بارش برف هستیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش موسسه افکار سنجی گالوپ ، میانگین محبوبیت بایدن در سال اول ریاست جمهوری اش 48.9 درصد بود که فقط از دونالد ترامپ، سلف وی بالاتر بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
باقلوای سه رنگ قزوین، شیرینی سنتی و زیبای ایرانی است که از مغز های مختلف و زعفران برای لایه های رنگی باقلوا استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: نتایج بررسی ها نشان می دهد رفتار های ضد اجتماعی در حوزه ترافیک در مردان حدود سه برابر بیشتر از زنان است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: بارش سنگین برف در شبانه روز گذشته منجر به مسدود شدن راه ارتباطی 208 روستا و قطع برق 34 روستا شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۸۰ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی قصد کناره گیری از این تیم را دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر اسراییل گفت: ایران با احیای برجام و به دست آوردن منابع مالی، قوی تر خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از احتمال رسیدن دمای هوای استان به صفر و یا کمتر خبر داد و گفت: به سبب وزش باد بسیار شدید خلیج فارس کاملاً مواج و طوفانی است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یک هواپیمای کوچک به دلیل شرایط بد آب و هوایی در زمین های کشاورزی ارزوئیه فرود اضطراری انجام داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک پزشک فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی گفت: افرادی که نسبت به استفاده از برخی دارو ها حساسیت شدید دارند باید قبل از تزریق واکسن کووید 19 به پزشک مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: در بارندگی روز های اخیر تخریب بنای تاریخی تاکنون نداشته ایم ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر سومیا سوامیناتان دانشمند ارشد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد در حال حاضر مدرک مستندی وجود ندارد که نشان دهد کودکان و بزرگسالان سالم باید دز تقویت کننده واکسن کرونا را تزریق کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دانشمندان اخیراً به مدلی هوشمند از اسکن چشم دست یافته اند که می تواند سال های زندگی افراد را به سادگی و با نگاه کردن به شبکیه چشم، پیش بینی کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۷۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 از مصوبه این کمیسیون برای واردات خودرو بدون انتقال ارز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه امروز منافع مجامع و ارگان های نظارتی با خودروسازان گره خورده است و این امر زمینه یکه تازی خودروسازان را فراهم کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس با اشاره به مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، از معافیت کلیه واحد های آموزشی (مدارس دولتی) از پرداخت هزینه آب و فاضلاب، برق و گاز تا سقف الگوی مصرف در سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت: ما اکنون در مرحله ای هستیم که هر لحظه ای ممکن است روسیه به اوکراین حمله کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مردی که یک بار از اتهام قتل تبرئه شده بود، بعد از مهاجرت از تهران دست به قتل دیگری زد و دوباره برای بررسی پرونده به تهران فرستاده شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی، تاکید کرد: تیم مذاکره کننده با این هدف به وین رفته که به تکالیف برجامی خود عمل کنند، دیگر پرانتز و بحث دشوار چه چیزی است که گفته می شود؟
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
فیفا امروز درخواست بلیط های جام جهانی فوتبال 2022 قطر را به عنوان پیش پرداخت برای دارندگان ویزا کارت باز می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰    
به تازگی سید غنی نظری خانقاه، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مهمان برنامه تهران 20 بوده و محمد دلاوری به عنوان مجری، گفتگوی چالش برانگیزی را با او در مورد میزان درآمد سرانه ایرانیان داشته است ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ارزیابی رسانه های غربی از وضعیت حکومت خودخوانده طالبان در افغانستان اینست که این حکومت قابل دوام نیست. ایندیپندنت دو روز پیش نوشت: طالبان، از درون فرو می پاشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
دقایقی قبل زلزله ای با قدرت 4.4 ریشتر منطقه چرام در 76 کیلومتری مرکز استان یاسوج را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 13 کیلومتری رخ داده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از انتقال 21 زندانی ایرانی از جمهوری آذربایجان به کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: نود و سومین محموله 2 میلیون و 204 هزار دُزی واکسن آسترازنکا اهدایی کشور اسپانیا وارد کشور شد که میزان واکسن های وارده به کشور به 154 میلیون و 975 هزار و 308 دُز رسید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی امروز از مرز های شرقی کشور خارج می شود، اما از آخر وقت امشب سامانه بارشی دیگری از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور می شود که موجب تداوم سوز و سرما در اغلب نقاط ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مجموعه رستوران های زنجیره ای و بین المللی هارد راک آمریکا محصولی به نام مسی برگر را به منوی خود اضافه می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
باشگاه فولاد و آلومینیوم به حضور سیاوش یزدانی و حسین مرادمند دو مدافع استقلال معترض بوده و معتقدند که دو بازیکن مشمول خدمت سربازی هستند، آیا این دو بازیکن باید به خدمت بروند یا معاف هستند؟
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران در اطلاعیه ای نسبت به وزش باد شدید، بارش برف در دامنه ها و کاهش محسوس دما از بعدازظهر پنج شنبه تا ظهر جمعه 1 بهمن ماه هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به تازگی اخباری مبنی بر دیدار های سه جانبه رئیس دولت اصلاحات، علی اکبر ناطق نوری و حسن روحانی به گوش می رسد، گرچه افراد نزدیک به رئیس دولت اصلاحات این دیدار ها را معمولی دانسته اند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
علی چینی برای بهبودی دست به دامان مردم شده تا برایش دعا کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مطالعات جدید محققان دانشگاه اوزاکا در ژاپن با بررسی بهبودیافتگان سکته مغزی نشان می دهد نوشیدن حداقل هفت فنجان چای سبز در روز، خطر مرگ به هر دلیل را تا 62 درصد کاهش می دهد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس سازمانبورس و اوراق بهادار با توجه به اهمیت حمایت نهاد های قانونی در مدیریت ریسک بازار و درخواست فعالان بازار سرمایه در دو نامه جداگانه به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت دو موضوع مهم برای بازار ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
چای محبوب ترین نوشیدنی بین ایرانی هاست که نشان صمیمیت و دورهم نشینی است و هر خانواده آداب خودش را برای آن دارد. در ادامه با شیوه درست دم کردن چای آشنا می شوید که در گذشته بیشتر به آن توجه داشتند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
از آنجایی که اُمیکرون همچنان نوع غالب ویروس کروناست، علائم غیرعادی مختلفی از این ویروس در سراسر جهان گزارش شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۵    
بارش برف و باران، برجام، وضعیت بازارها و سفر سیدابراهیم رئیسی به روسیه از عناوین مهم روزنامه های امروز است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
30 دی ماه، پایان مهلت داده شده به صاحبان مشاغل برای تعیین تکلیف کارتخوان های به نامشان است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آب فواید بسیاری برای بدن دارد، اما ممکن است گاهی در ایجاد مشکلات جسمی و بیماری ها نقش داشته باشد به خصوص اگر در مورد اینکه آب گرم یا سرد بنوشیم نکات مهم را ندانید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فشارخون بالا نشانه هایی دارد که در صورت مشاهده، ضرورت دارد فرد به پزشک مراجعه کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: سفر به روسیه نقطه عطفی برای ارتقای همه مناسبات ما با روسیه است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
با بررسی های اولیه مشخص شد جوان 24 ساله ای به نام خسرو هنگام اجرای رقص محلی و چوب بازی با ضربه چاقو به قتل رسیده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
پرسپولیس اهداف بزرگی در نقل وانتقالات زمستانی دارد، اما کسی به مدیرعامل جدید امیدوار نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ایران در رتبه ششم آلودگی هوای غرب آسیا است ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر انجمن بیماری های کلیوی در پاسخ به سئوالی در مورد شایعه خرید کلیه شهروندان ایرانی توسط عراقی ها گفت: این مسئله در برخی رسانه های بیگانه نیز مطرح شد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز 29 دی از نظر خوانندگان محترم می گذرد. فال به حافظ 29 دی را بخوانید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مقام های رژیم صهیونیستی تایید کردند که اسحاق هرتزوگ رئیس این رژیم دعوتنامه ای از رجب طیب اردوغان برای سفر به ترکیه دریافت کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...