سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۸May 2022 17
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای ساری

موردی یافت نشد

آخرین اخبار آب و هوا

ایرنا   ۱ دقیقه پیش    
زنجان – ایرنا – کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: فردا با ورود سامانه بارشی به استان شاهد بارش های پراکنده باران خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ دقیقه پیش    
دمای هوای گیلان تا پایان این هفته، 4 تا 7 درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۳ دقیقه پیش    
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: دید افقی در شهرستان های مهران و دهلران 100 متر است.
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش    
اهواز - ایرنا - توده گرد و غبار با منشاء کانون های کشور عراق و سوریه از عصر دوشنبه (دیروز) وارد خوزستان شده و در اغلب شهرستان ها به بیش از 50برابر حدمجاز رسید ...
55آنلاین   ۲۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم آلودگی هوا ناشی از انتقال گردوخاک از عراق به کشور نسبت به بارش های سیل اسا در برخی استان ها هشدار داد.
ایرنا   ۲۱ دقیقه پیش    
قم- ایرنا- مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش قم گفت: تمام مدارس استان در مقاطع تحصیلی مختلف به علت آلودگی هوا، امروز بعدازظهر تعطیل است.
سفیر افلاک   ۲۶ دقیقه پیش    
اکبری با اشاره به آلودگی هوای استان، گفت: دید افقی در لرستان به کمتر از 2 کیلومتر رسید.
ایسنا   ۲۷ دقیقه پیش    
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز (27 اردیبهشت) به تدریج از غلظت گرد و غبار موجود در هوا کاسته می شود ...
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قم با بیان اینکه بر اساس پیش بینی ها آلودگی هوای قم ناپایدار است، گفت: به خاطر وضعیت خطرناک آلودگی هوا و میزان غلظت ذرات گرد و غبار ...
خبرگزاری برنا   ۴۷ دقیقه پیش    
بنا به اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای استان قم با توجه به میزان غلظت ذرات گرد و غبار تمامی مدارس در همه مقاطع در شیفت بعد از ظهر امروز تعطیل است.
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش    
ایلام - ایرنا - مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری ایلام اظهار داشت: فعالیت دستگاه های اداری تمام نقاط استان بجز شهرستان ایلام امروز با 2 ساعت و نیم تعجیل به پایان می رسد.
بارش های رگباری از فردا خراسان رضوی را فرا می گیرد.
آفتاب نیوز   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
هجوم ریزگرد ها به آسمان زنجان که در سال های گذشته داستانی غیرقابل باور به نظر می رسید؛ تبدیل به قصه پر غصه این روز های زنجان شده است.
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز هواشناسی استان همدان گفت: انتظار می رود از بعدازظهر امروز رفته رفته از میزان غلظت گرد و غبار هوا کاسته شود و با بهتر شدن شرایط، برای فردا هوای مطلوبی داشته باشیم.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از عراق و کویت عربستان از ورود موج طوفان شن به برخی مناطق این کشور خبر داد.
مرصاد   ۱ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:مدیر هواشناسی سرپل ذهاب از کاهش دید افقی شهرستان به 100 متر خبر داد و گفت: نفوذ گرد و خاک جو سرپل ذهاب را بحرانی کرده و ادارات و مدارس را به تعطیلی کشانده است.
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان کردستان گفت: وضعیت گرد و خاک کنونی تا آخر امشب در سطح استان ادامه داشته و از فردا کیفیت هوا بهتر خواهد شد.
متخصصان توصیه می کنند در شهر های بحرانی کلیه افراد به ویژه افراد حساس شامل سالمندان، مادران باردار، کودکان و افراد دارای سابقه بیماری قلبی عروقی و تنفسی از منزل خارج نشوند.
به دلیل تشدید گرد و خاک در سطح استان ایلام ادارات شهرستان مهران تعطیل و سایر شهرستان ها به جز شهرستان ایلام با 2/30 ساعت (ساعت 13 ظهر) تعججیل در خروج اعلام می شود. ...
از صبح امروز آسمان شهر های مختلف کهگیلویه و بویراحمد به ویژه گچساران و بهمئی باز هم میزبان گرد و غبار بود.
موج   ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: شاخص کنونی کیفیت هوای مشهد 140 ای.کیو.آی و نشانگر هوای ناسالم و وضعیت هشدار است.
موج   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تعطیلی نمایشگاه کتاب در خلال برپایی آن، اتفاقی بی سابقه در 32 دوره گذشته بوده که امسال به علت بالا رفتن شاخص آلودگی هوا و انتقال موج گرد و غبار از مرزهای غربی کشور به تهران و حتی شمال شرق ایران اتفاق می افتد.
گروه استان ها- فرماندار کاشان از تعطیلی مهدهای کودک و پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شیفت عصر در کاشان به علت آلودگی هوا خبر داد.
598   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی از ارتفاعات استان تهران و آلودگی شدید و گرد و غبار را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: مصدومان شیمیایی و بیماران درگیر مشکلات تنفسی در این شهرستان تا بهبود وضعیت گرد و غبار موجود در هوا به طور اکید از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
هوای کلانشهر مشهد هم اکنون ناسالم گزارش شده است.
شدت آلودگی هوای تهران به تدریج در حال کاهش است اما اکنون در وضعیت قرمز یا ناسالم برای همه افراد جامعه قرار دارد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: با توجه به غلظت آلودگی هوای بیشتر شهرهای استان در روز سه شنبه 27 اردیبهشت وضعیت بحرانی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش کردستان گفت: به دلیل تداوم آلودگی هوا تمام مدارس استان در مقاطع مختلف تحصیلی روز سه شنبه در نوبت بعدازظهر تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: فردا با تضعیف جبهه شمالی آلودگی های حاکم برای آسمان کشور به مازندران می رسد که بیشتر ارتفاعات را درگیر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
معاون مدیریت بحران استان گلستان گفت: عصر دیروز به دلیل وزش باد شدید به 8 خودرو، محصولات باقی و 2 دامداری خسارت وارد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی: از ظهر امروز روند کلی غلظت ذرات معلق کاهشی خواهد شد، اما پیش بینی می شود حداقل تا صبح فردا پدیده گرد و غبار تداوم داشته باشد.
عصر26اردیبهشت ماه 1401میزان گرد و خاک در خوزستان به بیش از 42 برابر حدمجاز رسید. پدیده گردوغبار بامنشأ کانون های عراق، در روز 12 اردیبهشت و ادارات و مراکز آموزشی خوزستان را به تعطیلی کشانده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موزه های تحت پوشش وزارت میراث فرهنگی در پی انتشار اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر آلودگی هوا و در جهت سلامت کارکنان موزه و مردم تعطیل شدند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: براساس تصمیم کارگروه اضطرار و آلودگی هوای این استان به دلیل غلظت گرد و غبار حاکم بر فضای 9 شهرستان مدارس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- معاون اداره کل هواشناسی استان لرستان گفت: از بعد از ظهر امروز به تدریج از غلظت گرد و غبار در این استان کاسته می شود.
الف   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون روی عدد 221 و در شرایط خیلی ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.
وزارت آموزش وپرورش : آموزش در تعطیلات اضطراری، در شبکه شاد پیگیری می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل موزه ها از تعطیلی موزه های استان تهران در روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه به علت آلودگی هوا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از بروز گرد و غبار و ریزگردها در شهر کرمان خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با صدور اطلاعیه ای گفت: مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک در سطح استان با توجه به استمرار وضعیت آلودگی هوا امروز /سه شنبه/ در نوبت بعد از ظهر تعطیل شد.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: به دلیل افزایش شدت باد در استان، افزایش گردوغبار را برای دو روز آینده پیش بینی می کنیم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: چهار سورتی پروازهای صبح امروز فرودگاه تهران - ایلام به علت گرد و غبار لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از تداوم افزایش دمای هوا تا آخر هفته در استان خبر داد و گفت: همچنین وزش باد شدید و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 27 اردیبهشت، جلسات صحن، کمیسیون ها و بخش اداری مجلس تعطیل است.
هواشناسی قم آسمانی غبارآلود برای امروز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401 در استان پیش بینی کرده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در شرایطی که ساعات ابتدایی امروز (27 اردیبهشت ماه) میانگین کیفیت هوای تهران از عدد 400 هم عبور کرد و در شرایط خطرناک قرار گرفت، هم اکنون در شرایط ناسالم برای همه قرار دارد.
بر اساس داده های منتشر شده در سامانه پایش کیفی هوای کشور، آلودگی هوای قم به وضعیت خطرناک رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز آسمان استان صاف، هوا در جزیره کیش و دیگر جزایر خلیج فارس همراه با مه صبحگاهی و در طول روز در غالب نقاط همراه با غبار محلی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرکل بحران استان کرمانشاه، تمام مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی استان کرمانشاه امروز (27 اردیبهشت) در نوبت بعدازظهر تعطیل است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران قم گفت: بر اساس دستورالعمل اضطرار آلودگی هوا، آلودگی در 48 ساعت آینده باید ماندگار باشد تا مدارس و مراکز دولتی تعطیل شود؛ ولی بر اساس پیش بینی هواشناسی ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
براساس گزارش برنا، طبق گزارشات جهانی در حال حاضر تهران آلوده ترین شهر جهان است.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 441 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در وضعیت خطرناک است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی بامداد امروز، طوفانی با میانگین سرعتی بیش از 60 کیلومتر بر ساعت، خراسان شمالی را در نوردید.
روز نو   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایتخت هم از این آلاینده ها در امان نبود چنانکه مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا دیروز اعلام کرد که به دنبال شناسایی کانون های ریزگرد که از مرزهای غربی کشور وارد شده و تا تهران هم رسیده ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از استان های کشورمان بازهم در غبار فرو رفتند، این بار ریزگردها با عبور از آسمان جنوب و غرب ایران راهی تهران شدند و موج تعطیلی به راه انداختند، آخرین اخبار این پدیده را در مهر بخوانید.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت ضمن بیان آنکه کیفیت فعلی هوا را اخطاری برای سلامت انسان ها خواند تاکید کرد: گروه های حساس در این شرایط از خروج از منزل خودداری کنند.
دمای هوا امروز تا 3 درجه در خراسان جنوبی افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: در پی افزایش آلاینده ها، کیفیت هوای کلانشهر مشهد در روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه در وضعیت هشدار قرار گرفت.
تابا خبر   ۲ ساعت پیش    
به گزارش تابا؛ علی باندری اظهار کرد: ورود توده گرد و خاک به خوزستان منجر به کاهش دید افقی و کیفیت هوا شده است و این وضعیت تا اواخر وقت فردا سه شنبه (27 اردیبهشت ماه) و اوایل روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش های پراکنده باران و وزش باد شدید در استان های ساحلی خزر و البرز مرکزی، از کاهش ذرات معلق هوا در اکثر نقاط کشور طی ساعات آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
اردیبهشت در حالی روزهای پایانی را در اراک سپری می کند که هوای آلوده ی اراک با رنگ قهوه ای به بدرقه اش آمده است.
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایشگاه کتاب تهران امروز به دلیل آلودگی هوا تعطیل است و مخاطبان این رویداد فرهنگی می توانند کتاب های درخواستی خود را به صورت مجازی خریداری کنند. ...
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدارس و ادارات استان تهران و چندین استان دیگر امروز 27 اردیبهشت به دلیل آلودگی هوا و گرد و غبار تعطیل اعلام شده و محمد اصغری ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه گفت: هوای پنج شهرستان غربی استان کرمانشاه امروز سه شنبه با توجه به ورود ریزگردها و گرد و غبار در شرایط بحرانی و ناسالم قرار گرفت.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت گرد و غبارِ پیش آمده در کشور و مدت زمان تداوم آن توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
هوای کلانشهر مشهد هم اکنون ناسالم گزارش شده است.
گرد و خاک با 13 برابر حد مجاز آسمان آبادان و خرمشهر را تیره و تار کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
قصرشیرین - ایرنا- رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: ورود ریزگردها از روز گذشته به آسمان قصرشیرین و شدت گرد و غبار باعث کاهش دید افقی این شهرستان مرزی طی امروز سه شنبه به میزان 200متر شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - کارشناس اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با توجه به غلظت ریزگردها در بوشهر، گناوه، کنگان و دیلم شرایط جوی در این شهرستان ها خطرناک اعلام شد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور در بیست وهفتم اردیبهشت ماه را اعلام کرد.
سفیر افلاک   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با ورود جدید پدیده گرد و غبار به کوهدشت دید افقی بسیار کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
رئیس هواشناسی خوزستان از تداوم وضعیت غبارآلود در آبادان و خرمشهر خبر داد.
به علت نفوذ گرد و خاک به جو استان هوای 6 شهرستان استان کرمانشاه بحرانی است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
بر اساس مصوبه ستاد بحران استان و به دلیل شدت ریزگردها مدارس استان ایلام تعطیل و فعالیت ادارات با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون پیش بینی و توسعه اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: تندباد با سرعت 77 کیلومتر بر ساعت یکه سعود در مرز این استان با کشور ترکمنستان را در نوردید که موجب خیزش گرد و غبار شد.
نمایشگاه کتاب تهران امروز سه شنبه 27 اردیبهشت به علت آلودگی هوا تعطیل است.
کبنا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرد و خاک در هوای گچساران آنقدر زیاد شده که به شکل محسوسی می توان گرد و غبار و آلودگی را در هوا مشاهده کرد. هر چند که کارشناسان می گویند به همین راحتی نمی توان آلودگی را تشخیص داد ...
روز نو   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی گفت: با مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران مبنی بر تعطیلی ادارات امروز سه شنبه 27 اردیبهشت، جلسات صحن، کمیسیون ها و بخش اداری مجلس تعطیل است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در حال حاضر از کردستان تا جنوب غرب و مرکز کشور، در سقز، قصرشیرین، کرمانشاه و سنندج و استان های لرستان، خوزستان، بوشهر، ایلام، مرکزی، همدان و تهران گرد و خاک وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
شهرکرد برای دومین روز متوالی خنک ترین مرکز استان در کشور گزارش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در حال حاضر سالم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: به دلیل توده گرد و غبار وارده از کشورهای همسایه وضعیت هوای 6 شهرستان استان در شرایط خطرناک قراردارد و مردم از قرار گیری در هوای آزاد خود داری کنند.
گروه استان ها - به سبب شرایط نامساعد جوی و آلودگی بیش از حد هوا، ادارات و دستگاه های اجرایی، مدارس و دانشگاه ها در 60 درصد استان بوشهر تعطیل شد.
سلام نو / ملیت   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز هوای استان های واقع در غرب، جنوب غرب، شمال غرب، مناطق مرکزی، استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و بخش هایی از استان های خراسان شمالی، بوشهر و فارس متاثر از گردوخاک و غبار منتقل شده از روی کشور عراق است.
شب گذشته شاخص هوای زنجان به خطرناک رسید که صبح امروز زنجان از این وضعیت خارج و شرایط قابل قبول شد .
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: وضعیت هوای اراک، شازند و ساوه روز سه شنبه خطرناک و بسیار ناسالم است.
میزان گرد و خاک در خوزستان صبح امروز به بیش از 22 برابر حد مجاز رسید.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، استان های ساحلی خزر، خراسان شمالی و رضوی، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان در برخی ساعات رگبار و وزش باد و گردوخاک پیش بینی می شود.
مثلث آنلاین   ۳ ساعت پیش    
رکنا: سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و رعدوبرق تا روز جمعه در برخی مناطق کشور نسبت به وزش باد بسیار شدید در 16 استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
رییس پیش بینی هواشناسی کشور درسفربه استان سیستان و بلوچستان گفت : دمای هوا دو درجه در منطقه شمال استان افزایش داشته و بادهای 120روزه دراین منطقه به 220 روز رسیده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: هوای چهار شهرستان این استان با خیزش گرد و غبار در وضعیت خطرناک قرار گرفت.
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- امروز آسمان تهران نسبتا آفتابی است و دما در طول شب از هجده درجه به مرور و در طول روز به بیست و نه درجه می رسد. ...