جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۴:۰۳Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

وارش (vareshnews.ir)

  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز/ رئیس قوه قضائیه در سفری از پیش اعلام نشده وارد ساری مرکز استان مازندران شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز/ معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: سه جشنواره رسانه ای به مرکزیت استان مازندران برگزار می شود که هم اکنون سایت های مربوط به جشنواره راه اندازی و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز/ رئیس اداره رسانه و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت : با توجه به فعال شدن سایت دومین دوره جشنواره رسانه ای مطبوعات منطقه شمال ، خبرنگاران استانهای مازندران ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- فرمانده فراجا پایش سواحل استان های شمالی و تقویت استان مازندران را از مهمترین برنامه ها و اولویت های پلیس بیان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون فرهنگی سپاه کربلا از ساماندهی 25 گروه جهادی برای اجرای طرح های فرهنگی دریا در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وارش نیوز-مدیر فنی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به این مازندران کشتی ایران و جهان را تغذیه می کند، گفت: این استان از داشتن سالن پنج یا شش هزار نفر کشتی محروم است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از پذیرش 15 الی 20 دانشجوی خارجی برای اولین بار در این دانشگاه خبر داد و شمار دانشجویان را بیش از پنج هزار نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به توجه مجلس به اعتبارات مشاغل خانگی گفت: اعتبارات مشاغل خانگی طی سه سال گذشته چهاربرابر رشد یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به بروز سیلاب محلی و فصلی گفت: تلاش برای بازگشایی محورهای مسدود شده ادامه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران درباره کیفیت شناگاه ها گفت: شناگاه های غیرمجاز به فرمانداری ها در شهرستان ها اعلام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز/ غربالگری های منظم یکی از مؤثرترین راه ها برای پیشگیری از بیماری ها در آینده است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) تخمین می زند که با انجام آزمایش ها و غربالگری های منظم ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران وضعیت منابع آب زیرزمینی استان را نگران کننده توصیف کرد و گفت: طبق آمارهای موجود حجم آبخوان های استان 214 میلیون متر مکعب کاهش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، در روزهای اخیر درباره جدی شدن روند ناترازی بنزین هشدار داده و گفته است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- در حالی که کشور در مسیر سالمندی قرار گرفته و رغبت برای ازدواج و فرزندآوری کم شده برخی روش های عجیب مانند ثبت نام مادران باردار در سامانه ها برای جلوگیری از سقط احتمالی در دستور کار قرار ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- فرمانده انتظامی بابلسر با اشاره به انتشار خبری مبنی بر کشف جسد یک مرد هندی در سواحل دریا، گفت: جسد متعلق به یک جوان 23 ساله اهل و ساکن یکی از شهرستان های همجوار است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با انتشار مطلبی در فضای مجازی از سمت خود استعفا داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- استاندار مازندران با اشاره به مشکل کم آبی شالیزارهای میاندورود گفت: دو هزار هکتار از شالیزارهای این شهرستان به دلیل کم آبی به زیر کشت برنج نرفت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- بسته های حمایتی و مشوق ها برای افزایش باروری در کشورهای حوزه آسیای شرقی کدام اند؟ بازیگران خاورمیانه و آفریقا با فرزندآوری چگونه برخورد می کنند؟ سیاست های خانواده محور در اروپا و آمریکا و ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- استاندار مازندران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با بروز پدیده خشکسالی و تامین آب مورد نیاز کشاورزان مازندران گفت که تاکنون در 2 مرحله نسبت به بارورسازی ابرها اقداماتی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- 253 واحد مسکونی در بافت های فرسوده 9 شهر مازندران همزمان با سراسر کشور به صورت وبیناری توسط وزیر راه وشهرسازی افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از خرید 10 هزار تن گندم و هفت هزار تن کلزا از کشاورزان استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- نماینده مردم کردکوی، بندر ترکمن، بندرگز و گمیشان در محلس شورای اسلامی گفت: طرح نجات خلیج گرگان یکی از پروژه های مهم در استان گلستان به شمار می رود که برای شتاب دادن به اقدامات علاج بخشی آن ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه در سال 1399 تنها 6 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات مشاغل خرد و خانگی به این نهاد تخصیص یافته بود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وارش نیوز- 2 روز پس از برکناری مدیرعامل سابق نساجی مازندران و تسویه حساب مالک باشگاه با هرناندز، در حالی حدس و گمان ها درباره گزینه برای سرمربی گری مطرح است که پیام اخیر ساکت الهامی در فضای مجازی همه ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وارش نیوز/ فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست ضمن ارائه خبرهای خوش برای محیط بانان گفت: پیگیر افزایش سهمیه سالانه استخدامی محیط بانی هستیم و کشور به 8000 هزار محیط بان نیاز دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وارش نیوز/ از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه جذب سرباز معلم ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- اولین دوره مسابقات شناورهای هوشمند دریایی با حضور هفت تیم در دانشگاه دریایی حضرت امام خمینی (ره) نوشهر آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز - برخی سوارکاران در ساحل بابلسر با استمرار رویه نادرست و اخذ میلیونی از گردشگران زمینه واکنش و گلایه مهمانان مردم مازندران را فراهم کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
وارش نیوز- هواشناسی برای وضعیت جوی 10 استان به دلیل تشدید فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز چهارشنبه، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
وارش نیوز/ به گفته یک روانشناس اجتماعی، نسل امروز به واسطه رفاه نسبی در خانواده ها خیلی با مفهوم سختی، دشواری و نداری مواجه نیستند و مهیای زندگی مشترکی که تلفیقی از تلخی ها و شیرینی هاست نگشته اند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: حریق منطقه قاضیان تالاب بندرانزلی به طور کامل مهار شد و هم اکنون در این منطقه آتش سوزی نداریم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رضا مراد صحرایی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش رای اعتماد دادند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وارش نیوز - رییس پلیس راه مازندران از آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته از امروز چهارشنبه 16 تا روز شنبه 19 شهریورماه جاری در محورهای ارتباطی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز/ خیلی از افراد فکر می کنند پیام دادن زیاد به همسرشان دلیل بر خوب بودن رابطه شان است اما واقعیت چیز دیگریست و بهتر است بیشتر در این خصوص بدانید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- رییس کل دادگستری گلستان گفت: 22 نفر از محکومان مالی زندان های گرگان و گنبدکاووس با کمک ستاد دیه و خیران به مناسبت دهه کرامت آزاد شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وارش نیوز/ خیلی از پدرها و مادرها تصور می کنند که با انتشار در لحظه آن عکس یا ویدیو کودکشان فراموش می شود یا با حذفشان از صفحات مجازی دیگر کسی به آن دسترسی ندارد ولی این موضوع مهم را فراموش می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- استاندار مازندران با اشاره به اینکه اعتلای اقتصاد گردشگری در دستور کار جدی مسوولان قرار دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- تیم جراحی بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان آمل در یک عمل جراحی موفقیت آمیز توانستند توده های 10 کیلویی از شکم خواهران دوقلوی خارج کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت که کیفرخواست پرونده سوء قصد آیت الله سلیمانی به دادگاه کیفری ارسال شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- فرماندار ساری گفت: دو هزار و 383 پروژه و طرح اشتغال در شهرستان به بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه طرح های دریا در این استان پنج ساله به بخش خصوصی واگذار می شوند، گفت: هزار و 300 ناجی غریق در سواحل استان مستقر هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به آغاز خرید تضمینی گندم در استان از تجهیز 32 مرکز برای اجرای این طرح در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران به اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: باید دستاوردهای نظام را در عرصه های مختلف تبیین کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- فرماندار آمل با تاکید بر اینکه باید در راستای افزایش کارآمدی اقتصادی قدم های جدی برداریم، تصریح کرد: یکی از این اقدامات راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری شهرستانی است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۱    
وارش نیوز/ بعد از بالا گرفتن مشاجرات در جلسه ی استیضاح ، محمد حسین فقیه استعفا داد و صحن شورا را ترک کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
وارش نیوز- رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: درخواست پرسپولیس برای تغییر تاریخ فینال جام حذفی به صورت رسمی به دست ما نرسیده اما در هر صورت آن را نمی پذیریم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز/کودکان بیش فعال منبع انرژی فوق العاده ای هستند که این انرژی گاهی با بازی، قابل کنترل و بهبود است
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- استاندار مازندران با بیان این که فقر و محرومیت زیر فضای سبز استان پنهان مانده است، گفت: اکنون ظاهر استان فقط با حضور خوش نشین ها در سه هزار و 600 روستا آراسته شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز - بابلی ها برای ماندگاری دختر 3200 ساله در موزه بابل و پایان کابوس تلخ تخلیه موزه و ابهام در سرنوشت اسکلت های این دختر غرق در شادمانی هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری از کشف احتکار 12 هزار لیتر روغن موتور در یکی از انبارهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - ساری گفت: سال قبل 67 فقره و امسال سه فقره سه فقره آتش سوزی در جنگل های حوزه تحت پوشش رخ داده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۸    
امام جمعه محمودآباد با تاکید بر برکناری فوری فرماندار گفت: از استاندار مازندران درخواست عزل این مسئول را در شهرستان دارم چراکه فرزند شهید را برای انجام امورات خود، سپر بلا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست هیئت تیراندازی مازندران گفت: با تمام توان و بکارگیری ظرفیت های موجود تلاش می کنیم استان مازندران بعنوان قطب تیراندازی کشور معرفی شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۱    
امام جمعه سرخ رود با تاکید بر لزوم حفظ سنگر حجاب و عفاف گفت: همه مسئولین هزینه حجاب و عفاف داشتن را کم کنند و طوری نشود در کشور اسلامی تهیه لباس عفیفانه بیش از پوشش غیر متعارف باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۹    
بر اساس اخبار کسب شده هیچ تصمیمی بر تغییر در معاونت سیاسی ، امنیتی استانداری گرفته نخواهد شد و روند فعالی های مثبت این معاونت با تدابیر و تصمیمات خوب سلگی ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: تأمین آب مورد نیاز 200 هکتار از کشتزارهای ساری، میاندورود، قائمشهر و سوادکوه شمالی با تجهیز 10 حلقه چاه در این شهرستان ها تسهیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وارش نیوز- رئیس بنیاد ملی توسعه پایدار گردشگری از راه اندازی دفاتر اطلاع رسانی گردشگری مازندران در کشورهای همسایه و عربی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از راه اندازی پایگاه اطفای حریق در غرب استان خبر داد و گفت: این پایگاه مجهز به اداوات و تجهیزات مختلف است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز/ میگرن، یک سردرد معمولی نیست. این سردرد مستقیماً بر مغز تأثیر می گذارد و به همین دلیل بسیار شدید و آزاردهنده است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وارش نیوز- وقتی زن و مرد، برای گذران زندگی با مشکل مواجه اند چگونه می توانند مسئولیت به دنیا آوردن فرزندی را بپذیرند؟ در برابر این پرسش چنین پاسخی نیز مطرح می شود که نباید فقط از منظر عقلِ محاسبه گر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
وارش نیوز/ عملکرد و مدارک باشگاه نساجی مازندران برای اخذ مجوز حرفه ای تایید شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز- مسئول دفتر آستان قدس رضوی در مازندران با گرامیداشت دهه کرامت گفت: بیش از 120 ویژه برنامه در استان اجرا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر عزم جدی دولت سیزدهم برای ساماندهی مناطق آسیب پذیر تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
وارش نیوز/ قیمت طلا امروز (سه شنبه) تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و اظهارات تند برخی از اعضای فدرال رزرو کاهش یافت، در حالی که سرمایه گذاران سقف بدهی ایالات متحده را نیز در نظر داشتند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز/ به گفته یک روانشناس خانواده، اضطراب تا دو سال اول زندگی مشترک به دلیل تفاوت های فرهنگی و اعتقادی تا حدی طبیعی است اما ادامه دار بودن اضطراب پس از گذشت دو سال از زندگی مشترک می تواند نشانه ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با اشاره به حادثه آتش سوزی پنج واحد تجاری در این شهر از مهار آن خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وارش نیوز- اولین اتاق کنترل و مانیتورینگ موتورخانه های حرارت مرکزی سطح کشور در ساری راه اندازی شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز/ عذرخواهی کردن نشان دهنده مسئولیت پذیری شخص خطاکار، احترام به شخص مقابل و جبران کردن است. از نظر برخی افراد عذرخواهی در محل کار نوعی ضعف است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- سرپرست ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه جشنواره جوان مؤثر مازنی روز سوم خرداد برگزار می شود، گفت: جوانان منتخب مازندرانی به جشنواره ملی جوان برتر ایران زمین معرفی می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۵۷ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران امضای توافق نامه خرید کشتی با باشگاه همگرایی کریدور شمال- جنوب در روسیه را هم راستا با توافق ریلی رشت- آستارا دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز/ افسردگی پس از زایمان احساس قوی و عمیقی از اندوه و اضطراب و خستگی است که تا مدتی طولانی بعد از زایمان با مادر باقی می ماند. این احساس ها می توانند مراقبت مادر از خودش و فرزندش را سخت کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز- دبیر کارگروه آرد و نان مازندران نیاز استان به گندم را سالانه 400 هزار تن ذکر کرد و گفت: این نیاز باید از طریق مبادی مختلف تامین شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران با تشریح ویژه برنامه های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: مازندران 250 شهید در عملیات بیت المقدس تقدیم کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز/ منصوره مصطفی زاده، کارشناس حوزه کتاب کودک می گوید: بچه هایی که در خانواده های کتاب خوان رشد می کنند و از نوپایی یعنی از همان سال های اول زندگی با کتاب مأنوس می شوند نسبت به بچه هایی که ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- اوضاع و احوال بازار اجاره و رهن خانه ها در مازندران بدتر از فروش آن است و بازار مسکن برمدار گرانی می چرخد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸    
وارش نیوز/ در زندگی همه ما افرادی وجود دارند که با افکار و رفتارهای منفی خود ما را تحت تاثیر قرار می دهند. برخی از روش ها میتوانند از ورود و تاثیر انسان های سمی در زندگی جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- 30 اردیبهشت 1393 رهبر معظم انقلاب سیاست های کلی جمعیت را براساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند و درست یک سال پس از ابلاغ این سیاست ها به ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- ارزش ارزی صادرات کالا از مازندران به کشورهای منطقه از ابتدای سال جاری تاکنون با 30 درصد افزایش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به 30 میلیون دلار رسید که این آمار مبین جایگاه ممتاز استان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز- فرماندهی انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان قائمشهر از اعمال محدودیت های ترافیکی در خیابان های اطراف ورزشگاه وطنی همزمان با برگزاری مسابقه نساجی مازندران و پرسپولیس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وارش نیوز/ طی مراسمی در لس آنجلس از لوگوی جام جهانی 2026 فوتبال رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل انتقال خون مازندران وضعیت ذخایر در برخی گروه های خونی را در استان بحرانی دانست و خواستار یاری مردم برای اهدای خون شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز- 9 سال پیش در همین روزها، رهبر معظم انقلاب سیاست های کلی جمعیت را ابلاغ کردند و اکنون با تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت توسط مجلس شورای اسلامی و تشکیل ستاد ملی جمعیت در دولت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران شبیه ساز جامع ناوبری را از مهمترین الزامات توسعه دریامحور بیان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وارش نیوز- بزرگترین شبیه ساز جامع ناوبری و فرماندهی کشتی با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و فرمانده نیروی دریایی ارتش در دانشگاه دریایی نوشهر افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وارش نیوز/ آدمها هر روز بیشتر شبیه هم می شوند، مثل چندهزارتا کپی از یه نسخه! انگار که در باتلاق زیبایی گیر افتاده باشند و برای رهایی از آن دست به دامان جراحی های دیگر می شوند فارغ از آنکه بدانند این ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وارش نیوز/ این روزها استفاده از هندزفری های بی سیم به دلیل راحت تر بودن افراد بسیار افزایش یافته است اما هیچ کس نمی داند این هندزفری ها چه خطرات پنهانی دارند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران از این استان به عنوان سرزمین ورزش و پهلوانان یاد کرد و گفت: توسعه ورزش در استان نیازمند همدلی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- نماینده ولی فقیه در مازندران راه مقابله با هجمه ها و تهدیدات فرهنگی را مراجعه و توجه به قرآن کریم دانست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی از تشکیل شورای فرهنگی و قرآنی در بیمارستان ها و مراکز درمانی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وارش نیوز/ هر مادری به شما خواهد گفت مادر بودن پُر از لذتی وصف نشدنی است؛ اما باز هم سختی های خودش را دارد؛ از نگرانی ها و اضطراب ها گرفته تا کم خوابی ها ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- تصاویر ماهواره ای از دریاچه ارومیه نشان می دهد طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه، توانسته مشکل کاهش قابل توجه ورودی آب به این دریاچه را حل کند و عملاً سطح آب دریاچه ارومیه افزایش خوبی پیدا ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از تخصیص دو هزار میلیارد تومان از اعتبارات استان تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز/ زمانی که بچه دار می شوید تغییرات زیادی در زندگی شما رخ می دهد. این تغییرات و چیزهای مهم در زندگی والدین را بدانید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز / 0احساس خستگی موقع بالا رفتن از پله و تنگی نفس پله بالا رفتن را اکثر مردم تجربه کرده اند و برای جلوگیری از این نوع تنگی نفس راه های ساده ای وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران از ارسال روزانه 150 تن مرغ به استان تهران خبر داد و گفت: قیمت مصوب مرغ در استان 73 هزار تومان است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از رشد 9 درصدی تلفات تصادفات در سال قبل در استان خبر داد و گفت: سال قبل 637 نفر براثر تصافات جان باختند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران پیری جمعیت و طلاق را دو چالش عمده اجتماعی در استان بیان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز/ معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران از هشدار جوی سطح زرد در دریا و احتمال غرق شدن شناورهای کوچ در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از برپایی کاروان ترویجی الگوی کشت محصولات زراعی همزمان با 15 استان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...