سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۰۷:۳۹Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

رپورتاژ آگهی و لینک ویژه

•رپورتاژ آگهی چیست؟

•چرا از رپورتاژ آگهی استفاده میکنیم؟

•چطور رپورتاژ آگهی تاثیرگذار بنویسیم؟

•رپورتاژ آگهی خود را در کدام سایت منتشر کنیم؟

•تعرفه ها و چگونگی درج رپورتاژ آگهی

•بخشی از رپورتاژ هایی که در سایت خبرفارسی کار شده است

•سایر روش های تبلیغاتی در سایت خبرفارسی

 

 

  

رپورتاژ آگهی چیست؟ تعرفه ها و بهترین سایت هایی که می توانید در آنها بازاریابی محتوا کنید.

رپورتاژ آگهی  (Advertorial) مقاله ای است که با هدف معرفی محصول و خدمات نوشته می شود، درواقع تبلیغی برای محصول شما می باشد که علاوه بر معرفی محصول، اطلاعات و دانشی مفید در رابطه با محصول و موضوعات جانبی آن ارائه میدهد. به زبان ساده رپورتاژ آگهی تبلیغ محصول شما بصورت نامحسوس می باشد.

 

 

 

چرا از رپورتاژ آگهی برای تبلیغ محصول خود استفاده کنیم؟

امروزه حجم انبوه تبلیغات به شکل سنتی مخاطب را از این شکل تبلیغات خسته و کلافه کرده است و مخاطب به دنبال محتوای مفید و کاربردی می باشد که رپورتاژ آگهی این نیاز را برآورده کرده است، مخاطب در مقابل وقتی که برای مطالعه رپورتاژ صرف میکند حداقل اطلاعاتی مفید در زمینه مورد علاقه خود بدست می آورد و باعث می شود که توجه به تبلیغ  نیمه کاره رها نشود.

 

چطور رپورتاژ آگهی تاثیرگذار بنویسیم؟

نباید در متن رپورتاژ  به طور مستقیم به محصول اشاره شود، سعی کنید از اصطلاحات رایج تجاری و تبلیغاتی استفاده نکنید. تصاویر و ویدئو های مرتبط تاثیر متن را دو چندان میکند. درصورتی رپورتاژ شما موفق خواهد بود که مخاطب از عنوان تا پاراگراف آخر مقاله را مطالعه کند و  خسته نشود، جذابیت متن رپورتاژ در این است که در عین سادگی و قابل فهم بودن، مفاهیم و اطلاعات جدیدی را به مخاطب ارائه دهد. اگر متن جذاب باشد و مخاطب را تا انتهای مقاله همراه کند در انتها مخاطب به دنبال راهی برای ارتباط با شما خواهد بود و در اینجا شما راه های ارتباطی خود را عنوان خواهید کرد.

 

رپورتاژ آگهی خود را در کدام سایت منتشر کنیم؟

مناسب ترین سایت برای انتشار رپورتاژ آگهی شما، سایتی است که محتوای آن با محتوای مقاله شما و محصولی که قصد معرفی آن را دارید مطابقت داشته باشد، این باعث می شود که مخاطب به یکباره با تغییر محتوا و فرم در مطالب سایت مواجه نشود.

اگر از صفحه ای که مطالب آن با مقاله شما مرتبط است، لینک هایی به رپورتاژ و یا سایت خود داشته باشید به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کرده و باعث میشود لینک رپورتاژ شما در نتایج بالاتر موتور جستجو نشان داده شود. 

سایت خبرفارسی (khabarfarsi.com)   این امکان را به شما می دهد که لینک مستقیمی به رپورتاژ یا سایت خودتان، از صفحات مرتبط داشته باشید.

برای اینکه کارشناسان ما به بهتر دیده شدن رپورتاژ شما کمک کنند و پاسخ سوالات خود را درمورد بازاریابی محتوا و درج لینک در صفحات مرتبط بدانید با شماره های درج شده در پاینن این مطلب با ما تماس بگیرید

 

تعرفه ها و چگونگی درج رپورتاژ  آگهی

شما میتوانید مقاله مرتبط با حوزه کاری و محصولات خود را بدون محدودیت تعداد کاراکتر و تصویر در سایت خبرفارسی درج نمایید. میتوانید حداکثر 3 مورد از کلیدواژه های مورد نظر و مرتبط با حوزه فعالیت خود را بصورت فالو  در متن رپورتاژ خود لینک بدهید.

 لینک رپورتاژ به مدت یک هفته در باکس لینک ویژه درج میگردد که این باکس در صفحه اصلی، صفحات داخلی و نسخه موبایل خبرفارسی نمایش داده میشود این باکس یکی از جایگاههای پربازید سایت خبر فارسی می باشد و این موضوع در بازدید رپورتاژ شما بسیار تاثیر گذار است. هم چنین رپورتاژ برای همیشه در آرشیو خبرفارسی باقی میماند.

لیستی از رپورتاژهای منتشر شده در خبرفارسی را میتوانید از طریق آدرس: https://khabarfarsi.com/latest_advertorials ببینید

 

 راه های ارتباط با بخش رپورتاژ:

تلفن:

021-55065807

09127777190

https://publica.ir/reportage/