شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۱:۲۰Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

خبرهای مذهبی

جدیدترینمهم
55آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: امروز بزرگترین خدمت به امام رضا(ع) برای طرد دشمنان، حضور در پای صندوق های رای است.
خبرگزاری تابناک   ۱۰ ساعت پیش    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه عربستان بار دیگر حج حداقلی را بدون حضور حجاج ایرانی و کشور های اسلامی برگزار می کند، گفت: عربستان می توانست با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، حج را با ظرفیت محدود برگزار کند، اما متاسفانه برای دومین سال حج برای حجاج خارج عربستان تعطیل شد.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوجستان گفت:رقابت های انتخاباتی باید از فردا تبدیل به رفاقت شود حال چه بین خود کاندیداها و چه در بین ستادها و مردم زیرا اگر کار برای خدا و خدمت به مردم باشد باید در هر زمانی به دنبال انجام وظیفه باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه دهدشت گفت: در انتخاب اصلح باید دقت شود آیا وعده هایی که برخی نامزدها برای جلب رأی دادند در حیطه اختیارات رئیس جمهوری هست یا خیر.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا مراجع تقلید و علمای حوزه علمیه قم همگام با سایر مردم ایران در انتخابات 1400 شرکت کردند و رای خود را در شعبه های سیار شماره های 162 و 163 به صندوق انداختند. ...
سلام نو      
 خیلی از افراد ممکن است برای فرار از ناراحتی و کم کردن استرس خرید درمانی را امتحان کنند. در این مواقع با یک فعالیت دیگر حواس خود را پرت کنید ...
امام جمعه مشهد گفت: رسانه های آمریکایی و استکباری بر عدم حضور مردم در پای صندوق های رای اصرار می کنند و این مخالفت با حضور مردم در انتخابات بی سابقه است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
لامرد - امام جمعه لامرد گفت: شنبه باید روز مهربانی و بردباری باشد و همگان بدانند برنده انتخابات ملت بزرگ ایران هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- امام جمعه شهرکرد گفت: اگر از وضع امروز گلایه مند هستیم یک قسمتی به رای خودمان باز می گردد و قسمتی هم مربوط به عملکرد بد مسئولان است که به حقایق مردم و واقعیات انقلاب توجه نکردند و منافع انقلاب را قربانی خود کردند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- کاروان زیر سایه خورشید حامل پرچم متبرک بارگاه منور رضوی وارد فرودگاه بندرعباس شد و مورد استقبال دوست داران اهل بیت(ع) قرار گرفت.
امام جمعه مشهد با اشاره به شیطنت های رسانه های غربی و تلاش برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات گفت: مردم ایران با توجه به اسلام رای می دهند و این باعث شوکت و عظمت اسلام می شود و آنها این را نمی خواهند بنابراین تلاش می کنند مردم رای ندهند تا برای عزت ایران اسلامی تصمیم نگیرید و آنها بیایند برای ...
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در ساختمان جامعه مدرسین آرای خود را به صندوق سیّار 161 انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستا انداختند.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اینکه رای بدهیم بهتر است، باید ببینیم خدا و شهدا چه می خواهند، گفت: امروز ملت ایران با حضور یکپارچه همگانی پای صندوق های رای مقابل نظام استکبار ایستاندند، توزیع درست و عادلانه تعرفه ها و به موقع رساند آن در رای گیری، از مواردی است که باید قابل توجه باشد.
تیک   ۱ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
پیام آیت الله جنتی به شرح زیر است: "فرزندان انقلابی ام مجاهدت شما در سنگر نظارت بر انتخابات در این شرایط سخت و با وجود بیماری منحوس کرونا اگر با نیت الهی انجام شود یقینا اجر و پاداش بزرگی نزد خدای متعال دارد. ...
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ آیت الله وافی عضو هئیت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در انتخابات 28 خرداد شرکت کرد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
قزوین-امام جمعه موقت قزوین گفت: در ساعات باقی مانده از مردم می خواهیم که اطرافیان را برای حضور در انتخابات دعوت کنند، چرا که انتخابات یک عبادت است مردم باید یکدیگر را به عبادت دعوت کنند.
وارث   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین مهدی شهرباف بروجردی سخنران و پژوهشگر مذهبی، به راه های شناخت امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: یکی از روش های شناخت دیگران توجه به کلام آن ها است در همین زمینه برای شناخت امام رضا (ع) می توان به کلمات، سخنان و زیاراتی که درباره ایشان نقل شده است، مراجعه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی حین رای دادن در دانشگاه شریف گفت: باید برای داشتن چنین مردمی خدا را شکر کرد.
امام جمعه موقت شیراز گفت: انتخابات کم رونق، خواست دشمنان ایران توسعه یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها-امام جمعه موقت شیراز گفت:هر چقدر حضور مردم باشکوه تر و بیشتر باشد موجب توانمندی رئیس جمهور آینده در حل مشکلات می شود.
عقیق   ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسجد سهله یکی از اماکن مقدسی است که بسیاری از پیامبران و امامان آنجا را به عنوان عبادتگاه انتخاب کرده بودند و در روایات به عنوان خانه امام زمان (ع) پس از ظهور شناخته می شود.
امام جمعه شهرکرد گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می تواند پایه های اسلام و مقاومت را قوت بخشد.
امام جمعه اصفهان گفت: امروز شاهد بودم مردم با بصیرت هستند و بین افراد و نظام تفاوت قائل می شوند، از مردم برای حضور پرشور در ساعات اول رأی گیری تشکر می کنم. مردم با حضور پرشورشان نشان دادند بین افراد و نظام تفاوت قائل می شوند
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ائمه جمعه استان چهارمحال و بختیاری در خطبه های نماز عقیدتی سیاسی این هفته با پرداختن به مسئله انتخابات، خواستار مشارکت گسترده آحاد مردم در انتخابات شدند.
امام جمعه موقت فارس گفت: ما وارثان و امانتداران قله های رفیع علم و ادب فارس هستیم.
قم نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: امام جمعه قم ضرورت استفاده از برنامه های دیگر کاندیداها از سوی فرد پیروز را مورد تاکید قرار داد و گفت: مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری تاکید دارند و اگر تعداد رای ها بالا باشد در عرصه میدان و دیپلماسی اثر گذار است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه شهرضا گفت: مدیران فاسد توسط انسان های خوبی به مدیریت می رسند که در انتخابات شرکت نمی کنند.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: مبادا با عدم شرکت، امید و طمع آنها را زنده کنیم زیرا انسجام ملی، اصلی ترین مؤلفه قدرت در کشور است و از تمام مؤلفه ها بالاتر است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: حضور و مشارکت در انتخابات یک توفیق الهی است که موجب ایجاد وحدت و همبستگی در جامعه و اقتدار نظام اسلامی می شود.
 
 
 
 

جدیدترین خبرهای مذهبی

ابنا   ۷ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا شب شعر دهه کرامت با حضور جمعی از شاعران آیینی در صحن امام رضا علیه السلام در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.
دانا   ۱۰ دقیقه پیش    
برخی کانال های تلگرامی دقایقی پیش نامه ای منصوب به علی نیکزاد رئیس ستادهای مردمی آیت الله رئیسی مبنی بر پیروزی قریب الوقوع کاندیدای دولت قوی منتشر کرده اند.
بسیج   ۳۴ دقیقه پیش    
رزن-نشست روشنگری والدین و فرهنگیان مدرسه امام خمینی(ره) با موضوع حضور حداکثری به همت حوزه بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان شهرستان درگزین در مسجد امیرالمومنین شهر قروه برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۴۰ دقیقه پیش    
ایلنا نوشت : مسوول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم(عج) گفت: مردم دچار سرخوردگی شده اند که البته بخشی از آن تقصیر خودشان است؛ چراکه در این 8 سال گذشته به فرد دقیقی رأی ندادند ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مسجد سهله یکی از اماکن مقدسی است که بسیاری از پیامبران و امامان آنجا را به عنوان عبادتگاه انتخاب کرده بودند و در روایات به عنوان خانه امام زمان (ع) پس از ظهور شناخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
امام علی (ع) می فرمایند: اَفضَلُ الذِّکرِ القُرآنُ بِهِ تُشرَحُ الصُّدورِ وَ تَستَنیرُ السَّرائِرِ برترین ذکر، قرآن است، به وسیله آن سینه ها گشوده و پوشیده ها روشن شود.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، گفت: مردم تا قبل از ساعات پایانی انتخابات، رأی خود را به صندوق های رأی بیندازند.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان همدان گفت: ضمن تقدیر از فعالیت های دست اندرکاران برگزاری انتخابات، خواهش ما از همه عزیزان آن است که امانت دار خوبی برای این امانت سنگین الهی و حق الناسی که بر گردن دارند، باشند.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ امید است این انتخابات با حضور مردم شریف ایران موجب یأس دشمنان اسلام از نظام و مملکت شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه باید تلاش شود قبل از پایان زمان رای گیری، مردم رای خود را در صندوق بیندازند، گفت: تلاش می شود در حوزه ای کمبود تعرفه نداشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
آیت الله جنتی در پیامی خطاب به ناظران انتخابات گفت: سفارش می کنم شما را به رعایت بی طرفی و اخلاق در این ساعات پایانی.
ابنا   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت معصومه(س) با حضور پرشور پای صندوق های رأی باری دیگر علاقه و حمایت خود را نسبت به جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته و موجب ناامیدی دشمنان شدند.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
از قاسم سلیمانی به ملت ایران؛ از قاسم سلیمانی به ملت ایران؛ مفهومه؟ ( ملت ایران: قاسم جان به گوشیم) قاسم: کفتارها و لاشخورها بلند شدن؛ 59 میلیون ُنقل بریزید رو سرشون – مفهوم شد؟
کیهان   ۲ ساعت پیش    
قال الامام الکاظم(ع): تفقهوا فی دین الله، فان الفقه مفتاح البصیرهًْ، و تمام العبادهًْ و السبب الی المنازل الرفیعه و الرتب الجلیله فی الدین و الدنیا امام کاظم(ع) فرمود: در دین خدا شناخت عمیق پیدا کنید و فهیم باشید ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
محمدحسین فروغی واژه عربی جهل گاه در برابر عقل به کار می رود که در این صورت جهل به معنای بی خردی و بی عقلی و سفاهت است؛ اما گاه در برابر علم به کار می رود که در این زمان به معنای نادانی در برابر دانایی و دانش است ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
ضرورت استفاده از پادزهر قوی تر در خارج از کشور زمانی که می خواستم برای تبلیغ به خارج از کشور سفر کنم، محضر رهبر معظم انقلاب رسیدم و از آقا توصیه ای خواستم. آقا فرمودند: سعی کنید در آنجا مستحبات را دو برابر انجام دهید، چون آنجا برای مصونیت از گناه به تلاش بیشتری نیاز دارید ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
امام علی(ع) می فرماید: من هرگاه در مردی خصلتی از خصلت های نیک را استوار یافتم او را به سبب دارا بودن آن تحمل می کنم و بی بهرگی اش از دیگر خصلت های نیک را نادیده می گیرم، اما نمی توانم نابخردی و بی دینی او را نادیده بگیرم، زیرا جدا شدن از دین، جدا شدن از امنیت (و آرامش) است ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
پرسش: از منظر آموزه های وحیانی چه راهکارهایی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و تقویت جبهه حق وجود دارد؟ پاسخ: مهم ترین شیوه سران کفار و مشرکین و دشمنان اسلام در مقابله با اسلام استفاده از جنگ نرم بود. البته آنها از جنگ سخت هم فروگذار نکردند و جنگ های بدر، احد، احزاب، خندق و.. ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
دریافت سود سرمایه س) من می خواهم سرمایه ای را به شخصی بدهم تا با آن کار کند و یک مبلغ ثابت ماهانه سود بدهد، آیا دریافت سود، حکم ربا را دارد؟ ج) اگر به عنوان قرض باشد و شرط کنید که قرض گیرنده هر ماه مقداری سود به شما بپردازد، قرض ربوی و حرام است و اگر به عنوان وکالت باشد ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
روزی آخوند ملا عبدالله شوشتری، که از عالمان وارسته و صاحب نفس و استاد مجلسی اول بود ، به دیدار شیخ بهایی رفت. ساعتی نزد شیخ بود تا آنکه بانگ اذان بلند شد. شیخ بهایی به مولانا (ملا عبدالله) گفت: همین جا نماز بخوانید تا ما هم به شما اقتدا کنیم و به فیض جماعت برسیم ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
نبی ستیزی نخستین جلوة عداوت شیطان با اهل حق، نبی ستیزی است. او پس از سرپیچی و عصیان در برابر امر خداوند، و بیرون شدن از صف ملائک و مقربان، قسم یاد کرد که یک دَم از دشمنی با انسان باز ننشیند و از پیش و پس و چپ و راست،1 برای آنان دام بگشاید و ایشان را در سرکشی از امر حق، با خود همراه سازد. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
زن و مرد استوار پای صندوق رای گیری آمدند و شرکت در انتخابات را وظیفه خود می دانند، نقره خانم مادر عشایری که با تابش تیغ آفتاب صورت سرخ کرده و با توان بازوانش مشک زده و فرزندان برومند به ثمر نشانده است می گوید: یک کلام برای ادای دین آمدم رای دادن وظیفه دینی ماست.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: ایران اسلامی و استان ما نیازمند یک تغییر و تحول است و این امر با انتخاب بهترین رئیس جمهور و بهترین ها برای شورای اسلامی شهر و روستا حاصل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام دلاوری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد شرکت در انتخابات، حجت را بر همه تمام کرد و کسانی که در انتخابات شرکت نکنند قطعا در پیشگاه خدا و شهداء مسئول هستند.
رهیاب   ۳ ساعت پیش    
رئیس حوزه علمیه خوزستان گفت:توصیه حقیر به مردم عزیزمان این است که از این فرصت استفاده کرده و این عبادت الهی و تکلیف شرعی را انجام دهند و شهدا عزیز خودشان را در نظر بگیرند چراکه این عمل ادامه دهنده راه آن هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
تفسیر اجمالی آیه 25 سوره اسراء را در این گزارش بخوانید.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
نشست بصیرتی به همت پایگاه بسیج خواهران حوزه 3 حضرت رقیه (س) ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیر المومنین (ع) با هدف روشنگری انتخابات 1400 در مسجد فاطمه زهرا (س) پایگاه ام وهب شهریار برگزار شد.
اسپادانا خبر   ۴ ساعت پیش    
آنها که بدون معذوریت شرعی پای صندوق نمی آیند نیز رای می دهند. امام رضا طرد کننده دشمنان است و عده ای می خواهند به آن دشمنان رای دهند؟
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
یک دانش آموز دختر عربستانی هنگام تلاوت قرآن در انجمن آموزش قرآن و علوم قرآنی تعلم در ریاض درگذشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام دهنوی گفت: بر اساس آیات قرآن کریم، نامزد اصلح برای ریاست جمهوری باید فردی قوی و امانتدار باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
امام جمعه مهریز گفت: بزرگترین برنده این انتخابات ملت شریف ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
گروه استان ها- همسر شهید مدافع حرم موسی جمشیدیان مردم را به حضور پرشور در انتخابات فرا خوانده و گفت: از تمام مردم ایران دعوت می کنم که به نیابت و دعوت شهدا رای خودتان را به صندوق بیندازید.
دانا   ۴ ساعت پیش    
حضور پرشور مردم اراک در صفوف اخذ رای در حوزه آیت الله صدوقی را مشاهده می کنید.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
مدیران و فعالان کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی بر ضرورت شرکت در انتخابات 1400 تاکید کردند و آحاد واجدان شرایط اخذ رأی را به حضور در پای صندوق های رای فراخواندند.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/شاعر آیینی یزد بخشی از اشعار خود را به سرودن اشعار مهدویت و ظهور منجی عالم بشریت اختصاص داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
کاربران در فضای مجازی با فرارسیدن جمعه ای دیگر درد دل های خود با امام عصر( عج) را به اشتراک گذاشتند.
خبرگزاری رضوی   ۵ ساعت پیش    
قم - مدیر موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: در دهه کرامت می توانیم به مردم جهان این موضوع را یادآور شویم که اسلام دین طرفدار علم، منطق و عقلانیت است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا سجادی با حضور در یکی از شعب اخذ رأی شهر ایرانشهر رای خود را به صندوق انداخت.
رکنا   ۵ ساعت پیش    
از خوانندگان جوان و پرطرفدار کشورمان است. در یک پست اینستاگرامی خبر از ترک خود داد. به گزارش رکنا ، امیرعباس گلاب در پست اینستاگرامی نوشت: این انسانی که می بینید باعث شد من بدترین عادتم رو ترک کنم ...
بسیج   ۵ ساعت پیش    
کارشناس مسایل مذهبی گفت: از وظایف همگانی در دهه کرامت ترویج و نهادینه کردن فرهنگ رضوی است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
جایگاه و عظمت امام رضا (ع) را می توان از کلام، سخنان و زیاراتی که درباره ایشان نقل شده است، شناخت.
رسا   ۵ ساعت پیش    
خراسان رضوی - حضرات آیات مرتضوی شاهرودی، اشرفی شاهرودی، مروارید و مدیر حوزه علمیه خراسان و اساتید سطح عالی حوزه با شرکت در انتخابات رای خود را به صندوق انداختند.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی رای خود را به صندوق انداختند. به گزارش شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در قم شرکت کرده و رأی خود را به صندوق سیار 163 انداختند. ...
دانا   ۵ ساعت پیش    
آیین عبادی سیاسی نمازجمعه در برخی شهرستان های کرمانشاه برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
دیدار با خانواده شهدا حال و هوای خوبی به دلمان و صفایی به قلم مان می دهد. این بار هم راهی عباس آباد کرج می شویم تا با مروارید زارعین علی آبادی مادر شهیدان حسین و محمدعلی زارعین به گفتگو بنشینیم. مادری که چهار پسر خانه اش را برای دفاع از اسلام راهی کرد و مادر دو شهید و یک جانباز شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
با افزایش تعداد مراجعه کنندگان برای رای دادن در مسجد امام جعفر صادق (ع) صادقیه، مسئولان این صندوق درخواست یک صندوق سیار کردند که از دقایقی قبل صندوق سیار شماره 18 در این مسجد مستقر شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران – ایرنا - آیت الله عبدالله جوادی آملی قبل از انداختن رای خود به صندوق در دماوند گفت: هرکسی که پیروز انتخابات شود مسئول است و باید پاسخگوی مشکلات مردم باشد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش    
حسین دهقان با حضور در امام زاده صالح تهران در انتخابات شرکت کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۶ ساعت پیش    
مسئول قرارگاه علوم عقلی حوزه علمیه خراسان مجموعه اقدامات این قرارگاه را تشریح و ابراز کرد: ثمرات حضور اساتید در قرارگاه ها، از نزدیک و در حوزه صف قابل مشاهده و نویدبخش آینده روشنی برای حوزه علمیه خراسان است.
شفقنا   ۶ ساعت پیش    
شفقنا- سرپرست حجاج ایرانی با بیان اینکه عربستان بار دیگر حج حداقلی را بدون حضور حجاج ایرانی و کشورهای اسلامی برگزار می کند، اظهار داشت: عربستان می توانست با رعایت پروتکل های بهداشتی حج را با ظرفیت محدود برگزار کند اما متاسفانه برای دومین سال حج برای حجاج خارج عربستان تعطیل شد. ...
شبستان   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام نکونام بابیان اینکه نگاه جبهه مقاومت به انتخابات ایران است، افزود: بی شک حضور حداکثری و انتخاب درست می تواند جبهه مقاومت را تقویت کند.
شعار سال   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان ابراز داشت: انتخابات ایران زمینه ساز اتفاقات مبارک و تحقق وعده های ظهور است لذا انتخاب فردی که ایران اسلامی را آماده ظهور کند لازم است پس باید دقت کنیم فردی صالح و عدالت خواه را انتخاب کنیم.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- کاروان زیر سایه خورشید حامل پرچم متبرک بارگاه منور رضوی وارد فرودگاه بندرعباس شد و مورد استقبال دوست داران اهل بیت(ع) قرار گرفت.
شفقنا   ۶ ساعت پیش    
استفتاء:قرائت صحیح از این آیه شریفه کدام است؟ سَلاَمٌ عَلَی آلِ یس و یا سَلاَمٌ عَلَی إِلْ یَاسِینَ (1)؟ ————————————————————— 1. سلام بر الیاس (و آل یاسین) باد ؛ صافات (37): 130. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
سیاح گرجی قاری بین المللی قرآن کریم با بیان اهمیت انتخاب اصلح در قرآن، و با نگاه به ویژگی های رئیس جمهور گفت: مردم ایران در بزنگاه های جمهوری اسلامی خود را ثابت کردند.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
شاهرود_جشن دهه کرامت به همت حوزه بسیج خواهران ریحانه الرسول سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
همزمان با دهه کرامت محفل انس با قرآن و نشست بصیرتی در پایگاه فاطمه بنت اسد مومن آباد برگزار شد.
گلستان ما   ۷ ساعت پیش    
امام جمعه اهل سنت پالیزان مراوه تپه گفت: از نقطه صفر مرزی، بشارت حماسه ای دیگر را به مقام معظم رهبری می دهیم.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام شایان گفت: امروز چشم های بینا و ناظر شهدا مانند شهید سلیمانی عزیز و بزرگ، ناظر این حضور پرشکوه و معنا دار ملت است.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه هدف از انقلاب اسلامی قیام به قسط بوده است، گفت: اگر هدف انقلاب اسلامی را قیام به قسط بدانیم یکی از مصادیق آن شرکت در انتخابات است.
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
فلسطینیان ساکن بیت المقدس امروز پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی حمایت از پیامبر(ص) و محکومیت توهین به ساحت آن حضرت در محوطه ها و صحن های مسجدالاقصی برگزار کردند.
سفیر افلاک   ۷ ساعت پیش    
جعفری گفت: بانوان در توسعه و تثبیت سرمایه های اجتماعی در جامعه ایرانی و اسلامی نقشی اثرگذار و غیرقابل انکار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه احناف خواف گفت: همچون انتخابات گذشته، اهل تسنن در انتخابات 1400 هم حضور گسترده ای داشته و به فردی که اصلح بدانند، رای می دهند.
مدرس علوم دینی اهل سنت:: شرکت پر شور آحاد ملت در انتخابات، نشان از شعور بالا و مسئولیت شناسی در این برهه حساس است مسأله انتخابات، مسأله سپردن سرنوشت بخش عمده امکانات کشور به یک نفر و یک مجموعه است ...
دانا   ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام محمد حسین اجرایی گفت: برنده واقعی انتخابات خود مردم هستند و انشاالله که این حضور موجب عزت و سربلندی کشور و این مردم می شود
دانا   ۸ ساعت پیش    
آیت الله ناصری با بیان اینکه مردم باید هوشیار و از دین اسلام صیانت کنند، گفت: تلاش دشمن، دور شدن مردم از انقلاب و اسلام است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه شهرضا گفت: مدیران فاسد توسط انسان های خوبی به مدیریت می رسند که در انتخابات شرکت نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
رییس کل دادگستری استان مرکزی گفت: انتخابات 28 خرداد روز تعیین سرنوشت و تجدید میثاق با ارزشهای نظام اسلامی است.
بسیج   ۸ ساعت پیش    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز گفت: کمک های مومنانه از سوی بانوان جهادی برای همدلی با محرومان فرستاده شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
قم ایرنا مراجع تقلید و علمای حوزه علمیه قم همگام با سایر مردم ایران در انتخابات 1400 شرکت کردند و رای خود را در شعبه های سیار شماره های 162 و 163 به صندوق انداختند. ...
شبستان   ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام احمد نجنو گفت: امروز تمام سلیمانی های ایران تک تک به پای صندوق های رای می روند تا این حرم آسیب نبیند و امیدواریم مسئولین با خدمتگزاری صادقانه، شجاعانه و تلاش شبانه روزی دِین شان را به این مردم ولایتمدار ادا کنند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
اگرچه هنوز ساعاتی تا پایان انتخابات باقی مانده است اما صفوف طولانی مردم در مساجد و دیگر شعب اخذ رای و تدارکی که مسجدی ها برای مشارکت حداکثری و بی خطر مردم در انتخابات دیده اند، نوید حماسه ای باشکوه را می دهد.
تقریب   ۸ ساعت پیش    
آیت الله صافی گلپایگانی، از مراجع تقلید در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رای خود را به صندوق انداخت.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه موقت فارس گفت: ما وارثان و امانتداران قله های رفیع علم و ادب فارس هستیم.
تیتر ۱   ۸ ساعت پیش    
عروس و داماد کرجی نیز در روز عروسی خود حماسه سیاسی را فراموش نکردند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در مازندران با اینکه رای بدهیم بهتر است، باید ببینیم خدا و شهدا چه می خواهند، گفت: امروز ملت ایران با حضور یکپارچه همگانی پای صندوق های رای مقابل نظام استکبار ایستاندند، توزیع درست و عادلانه تعرفه ها و به موقع رساند آن در رای گیری، از مواردی است که باید قابل توجه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
آیت الله جوادی آملی در محله احمدآباد شهر دماوند رای خود را به صندوق انداخت.
رسا   ۸ ساعت پیش    
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در این نهاد، آراء خود را به صندوق رأی انداختند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی حین رای دادن در دانشگاه شریف گفت: باید برای داشتن چنین مردمی خدا را شکر کرد.
حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، با حضور در بازارچه منطقه کیان، پای درد دل کسبه و دست فروشان اهوازی نشست.
بسیج   ۸ ساعت پیش    
خواهران بسیجی حوزه کوثر جهت عرض تسلیت درگذشت مادر شهید والا مقام کریم طاهریان از خانواده وی دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
خطیب جمعه انار گفت:امیدواریم ملت بزرگ ایران امروز با حضور حداکثری و با انتخاب اصلح زمینه را برای آبادانی و رفع مشکلات کشورمان فراهم کنند.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
شده در یک لحظه هایی از عمر ما ما برای حضرت حجت بی قرار باشیم؟ اصلا یک همچنین هوسی در دل ما بوده که با ولی خدا خلوتی داشته باشیم؟
وقت نیوز   ۸ ساعت پیش    
وقت نیوز - محمدحسین عبد یزدانی از مبارزان انقلابی تبریز ساعات قبل به دلیل کهولت سن و بیماری دار فانی را وداع گفت .
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
قزوین-امام جمعه موقت قزوین گفت: در ساعات باقی مانده از مردم می خواهیم که اطرافیان را برای حضور در انتخابات دعوت کنند، چرا که انتخابات یک عبادت است مردم باید یکدیگر را به عبادت دعوت کنند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
مطلبی با اشاره به همکاری بچه های مسجد جامع ابوذر در برگزاری پرشور انتخابات، گفت: برپایی ایستگاه تبلیغ چهره به چهره برای برگزاری تریبون های آزاد، جلسات پرسش و پاسخ و پاسخ به شبهات و برگزاری نشست های بصیرتی از فعالیت های آنها است.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: مبادا با عدم شرکت، امید و طمع آنها را زنده کنیم زیرا انسجام ملی، اصلی ترین مؤلفه قدرت در کشور است و از تمام مؤلفه ها بالاتر است.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام محمودی گفت: راه حل مشکلات جامعه حضور آحاد مردم به ویژه جوانان در پای صندوق و رای دادن به فردی که معتقد باشند که مشکلات را حل و فسادهای به جا مانده را ریشه کن می کند، است.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
در برنامه این هفته درس هایی از قرآن، مباحثی همچون استمداد از خداوند در انتخابات، ناامید کردن دشمن با شرکت در انتخابات، معیارهای مثبت و منفی در انتخابات و ... بیان شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
آیت الله مکارم شیرازی نظر خود را درباره تیمم بیمار به علت عدم امکان تطهیر در حین بیماری اعلام کرد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
کتاب عوامل اضطراب و آرامش در قرآن از سوی مؤسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه منتشر شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
کتاب حسن و قبح در اندیشه شهید صدر از سوی مؤسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی حوزه منتشر شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
استاد سطح خارج حوزه علمیه به دو پرسش درباره حجاب و اینکه آیا حجاب برای زنان مؤمن است یا مسلمان و محدوده تقلید و شرط اعلمیت در فقیه پاسخ داد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
استاد سطح خارج حوزه علمیه با تأکید بر اینکه اخلاقی بودن به معنای گوشه گیری و انزوا نیست، گفت: سعه صدر از بزرگترین ویژگی های اخلاقی یک جامعه موفق است و به تعبیر روایات، وقتی خدا بخواهد خیری را به فرد و جامعه ای بدهد به او شرح صدر عنایت می کند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام خضری گفت: حضور و مشارکت در انتخابات در واقع شکر عملی حکومت ولایی است و زمانی که شکرگذار خداوند متعال باشیم خداوند برکات مادی و معنوی را برای ما زیاد می کند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسین فضیلتی نیا گفت: نتیجه انتخابات هر چه که باشد بزرگترین برنده این انتخابات، ملت ایران است که به رغم سمپاشی های دشمن خارجی و داخلی، پای صندوق های رای حاضر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
پیرزن 91 ساله با حضور پای صندوق رای لزوم مشارکت همگانی را یادآور شد.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
همایش سیاسی بصیرتی ویژه خانواده های کارکنان لشکر عملیاتی 17 امام علی بن ابی طالب علیه السلام در مجنمع یاوران مهدی قم برگزار گردید.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی با شرکت در انتخابات رأی خود را به صندوق انداخت.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام کارگر حضور در انتخابات را شرعا و هم عقلا واجب دانست و بر مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد.