یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۵۰Oct 2020 25

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

  ۸ ساعت پیش    
آشتاب، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون 167 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات کرونا در استان پرداخت شده و 10 هزار فقره پرونده در بانکها هنوز تسهیلات دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۲۶۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا بر لزوم اتخاذ تصمیم های قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بازگیران، معاون آموزش و پرورش لرستان گفت: بیش از 25 درصد دانش آموزان استان که دسترسی به شاد ندارند و آموزشها را از درسنامه و سی دی فرا می گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پازوکی، مدیر کل مدیریت بحران لرستان گفت: 2800 میلیارد تومان تسهیلات مسکن به مناطق سیل زده استان پرداخت شد و این میزان بالاتر از سقف تعهدات برای این حوزه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کوهی، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت گفت: 126 تخت بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت به بیماران کرونایی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شکست حباب بورس باعث شده تا مردم گرایش به سمت بازارهای موازی آن و سرمایه مانند طلا، سکه، ارز و ... داشته باشند از سوی دیگر سکه نیز این روزها نشان داده که کمی لغزش در خود دارد پس مردم خودرو و مسکن را ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آثار وحید کشاورز هنرمند ازنایی در جشنواره رسانه های دیجیتال اودِسا (Odessa) اکراین به همراه هنرمندان سایر کشورها، موضوع رسانه های دیجیتال را از زاویه دید خود به نقد و چالش می کشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در این روزهایی که کرونا روزانه جان صدها هموطن را می گیرد، مدافعان سلامت با تلاش و زحمت فراوان در بیمارستان ها مشغول خدمت به بیماران هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
محدودیت های کرونایی در لرستان با توجه به وضعیت بالای ابتلا، تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رضایی، مدیرکل بنیادمسکن لرستان گفت: تاکنون 4 هزارو 960 نفر در شهرهای زیر 100هزار نفرجمعیت لرستان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اسبکوه، رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: روغن نباتی در بازار استان نایاب شده که از مهمترین دلایل آن می توان به مشکلات کارخانه ها، تحریم و احتکار اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رضوی، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان گفت: 27 پروژه آموزشی در قالب 54 کلاس درس در دست ساخت است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
گزارش مردمی؛ جای خالی رو پر کنید! را ببینید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: 67 درصد متقاضیان در لرستان، وام ازدواج دریافت کردند و ضروری است تا در پرداخت وام ازدواج جوانان تسریع صورت گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بخشی از جزئیات تصمیم جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا و نحوه توزیع سهمیه های لیگ قهرمانان مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ شیراوژن گفت: یک تن و 570 کیلو گرم انوع مواد مخدر در خرم آباد امحا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امینی خواه، رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان گفت: علت اصلی ریزش بورس فروش سهام عدالت توسط مردم نبود بلکه در پشت پرده بازی هایی در حال انجام است و شرکت های حقوقی و کارگزاری ها شیطنت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رضایی، سرپرست اداره غله و بازرگانی الیگودرز گفت: با مساعدت دستگاه های نظارتی وهمکاری اداره تعزیرات حکومتی الیگودرز یک انبار آرد قاچاق در حاشیه شهرستان کشف وضبط شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
با انصراف رسمی تیم های آمریکا و کانادا از حضور در رقابتهای جهانی 2020 صربستان به دلیل شیوع کرونا، اتحادیه جهانی دوباره با چالش برگزاری این مسابقات روبرو شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
درویشی، رئیس جهاد کشاورزی ازنا با اشاره رتبه اول تولید لوبیا در کشور، گفت: سالانه 400 هزار تن محصولات کشاورزی در ازنا تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امیری، تحلیل گرو کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا با اشاره به دست برتر توان موشکی ایران در دنیا، گفت: امروز 90 درصد تجهیزات نظامی به همت جوانان نخبه، انقلابی و غیرتمند این مرزوبوم تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کانال ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای، بخشی از سخنان رهبری در رابطه با تجمل گرایی زن ها را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری سارق حرفه ای و کشف 4 فقره سرقت احشام در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: برای استان لرستان در سال 99 حدود 690 میلیارد تومان سهم درآمدی در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قنبریان، مدیر کل استاندارد لرستان گفت: نخستین پروانه حلال در لرستان برای فرآورده های لبنی پگاه لرستان صادر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
270 اصله درخت در منطقه اشترانکوه شهرستان دورود قربانی عدم هماهنگی میان دستگاه ها شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عبدالهی، کارشناس بازار سرمایه گفت: وقتی اعتماد مردم نسبت به بازار بورس از دست برود، سرمایه های خود را خارج می کنند و به سمت بازارهای دیگری مثل طلا، مسکن و .. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرانوند، مدیر کل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: طی یک ماه گذشته، 252 پرونده تخلف در نانوایی های استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
این روزها کرونا جولان می دهد و روزانه جان صدها نفر را در کشور می گیرد، رانندگان تاکسی نیز بیشتر از هر کسی در معرض این ویروس منحوس قرار دارند که اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی را دوچندان می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: وضعیت ابتلای کرونا در استان لرستان فوق العاده حاد بوده و میزان مرگ و میر ناشی از کرونا نسبت به هفته های گذشته 3 برابر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت و درمان ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مقابله با ویروس کرونا در کشور، از برخی ناهماهنگی ها و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی گلایه کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس وظیفه نظارتی خود را تا انتخابات پر رنگ تر کند و استیضاح رئیس جمهور در حال حاضر به صلاح نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کریمی فرد، فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت: 500 بسته لوازم التحریر به ارزش یک میلیارد ریال در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان پلدختر توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
صالحیان، معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی لرستان گفت: کمبود گوجه در بازار استان عامل گرانی آن بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح رئیس جمهور در این مدت کوتاه تا انتخابات بیشتر حاشیه ایجاد می کند و ثمره ای برای مردم ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قیاسیان، رئیس اداره ورزش و جوانان خرم آباد با اشاره به پلمب 5 باشگاه متخلف در راستای عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بهاروند، مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: 50 تخت بیمارستان تامین اجتماعی لرستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نقاشی خلاق با استفاده از ذره بین نور خورشید را منعکس کرده و نقاشی های زیبایی بر روی سنگ و چوب می کشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی، کارشناس مسائل دینی و مشاور خانواده با اشاره به راهکارهای کاهش خجالت کودکان و افزایش اعتماد به نفس آن ها گفت: ژنتیک یکی از عوامل احتمالی ایجاد کمرویی در کودکان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
لژیونر فوتسال ایران با اشاره به تعویق مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بر خلاف آنچه که گفته می شود میانگین سنی تیم ملی فوتسال بالا نیست و برزیل هم با همین میانگین سنی قهرمان جهان شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نصیری، رئیس شورای اسلامی شهر پل دختر گفت: شهردار پلدختر عزل و سرپرست جدید معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از شیوع ویروس کرونا تاکنون هنوز درمان قطعی برای بیماری اعلام نشده و تنها استفاده از ماسک به عنوان سلاحی کارساز برای پیشگیری و قطع زنجیره انتقال بیماری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ندری، کارشناس بازار سرمایه گفت: استقبال مردم از بازار سرمایه باعث رشد تولید و رشد سرمایه گذاری در اقتصاد کشور نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گله دار، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموز ش و پرورش استان لرستان گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در بیش از 4 هزار مدرسه سراسر استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: امروز دشمنان جنگ تمام عیار اقتصادی را علیه ملت ایران گشوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
به دلیل دشواری تولید انبوه گل ارکیده به روش رویشی و زایشی و افزایش هزینه ها به واسطه واکشت، تولید انبوه این گل با چالش هایی مواجه است که برای رفع آن گروهی از محققان دانشگاهی موفق به اختراع پروتکل ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا گفت: داروهای اسلتامیویر ، فاوپیراویر و کلترا از پروتکل خارج کرده بودیم که رمدسیویر مانده بود و آن هم از پروتکل خارج شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جمالی، مدیر آموزش و پرورش ازنا گفت: تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و آموزشی سبب تحول در سطح شهرستان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرهادی، قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: روند ابتلای کرونا در استان صعودی بوده و تاکنون بیش از 34 هزار نفر به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دهقانی، رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: بیش از 50 طرح پژوهشی در دستور کار جهاد دانشگاهی استان بوده که عملیاتی کردن پژوهش ها برای توسعه لرستان ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
صفی خانی، مدیر کل صمت لرستان گفت: 200 تن مرغ منجمد در راستای تنظیم بازار توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان از یک سال قبل بسیاری کشورها به ما مراجعه کردند و ما هم مذاکراتی با دیگران داشتیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قلیان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ازنا گفت: یک واحد صنفی به علت ثبت نکردن انبار خود در سامانه جامع انبارها و عدم اعلام موجودی به اداره صمت پلمپ شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
احمدوندی، مدیر باغبانی جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به تولید سالانه 14 هزار تن گیاه دارویی در استان گفت: آموزش های رایگان به متقاضیان کشت گیاهان دارویی در لرستان ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پرسپولیس که در چهاره دوره گذشته رقابت های لیگ برتر عنوان قهرمانی را کسب کرد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم راه پیدا کرد، برای فصل بیستم با یک خوش شانسی بزرگ مواجه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با اشاره به لغو تحریم های تسلیحاتی در تاریخ 27 مهرماه، گفت: جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و نظامی خودکفاست و بخش عمده ای از دیپلماسی دفاعی ما بر محور صادرات متمرکز است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شرفی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: محور خرم آباد - پلدختر به دلیل عملیات انفجار، ترانشه برداری و بازسازی، مسدود می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراوژن، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان گفت: رزمایش شهری موتور سواران قانونمند به مناسبت هفته نیرو انتظامی در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تحریم تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد از نیمه شب 27 مهر 1399 پس از 13 سال پایان گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که کمتر از دو هفته به زمان آغاز بیستمین فصل از رقابتهای لیگ برتر باقی مانده است، استقلالی ها هنوز از نظر فنی در بلاتکلیفی به سر می برند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ قاسمی، فرمانده انتظامی کوهدشت با بیان اینکه مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت مجاهدانه خدمت می کنند گفت: در استمرار و ارتقاء مؤلفه های انتظامی و امنیت تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان از کشف 240 دستگاه تبلت قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
فردی در اندونزی که 12 سال پیش دزدیده شده بود با کمک گوگل مپ خانواده خود را پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه محققان جهاد ساخت تجهیزات گلخانه ای را به صورت هوشمند در پیش گرفته اند، گفت: این پروژه تا یکسال به طول می انجامد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
حامد لک دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس نامزد کسب عنوان بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سرلک، امام جمعه الیگودرز گفت: امروز نیروی مقتدر انتظامی در خط مقدم برپایی امنیت قرار دارد و نگاه مردم ما مثبت و خوش بینانه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کریمی، مدیر کل امور عشایری لرستان گفت: تاکنون 13 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به عشایر لرستان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امانی، مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو لرستان با بیان اینکه اهدای عضو یک نفر در بروجرد به 3 بیمار زندگی بخشید گفت: طی یک سال گذشته 19 مورد اهدای عضو در لرستان انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام طهماسبی، امام جمعه کوهدشت با اشاره به ضرورت هوشیاری در برابر حربه های دشمنان در فضای مجازی، گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در هر جامعه ای است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: با توجه به وشعیت شیوع کرونا در استان، محدودیت های کرونایی در استان تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
زنگ خطر کاهش جمعیت مدتهاست به صدا درآمده و مسئولان و متولیان اقدامی اساسی برای این مشکل نکرده اند، مشکلی که عوامل زیادی در آن دخیل بوده و با ایجاد مشوق ها می توان از بحران کاهش جمعیت جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
موج گرانی ها و کاهش قدرت خرید مردم و تجربه کشورها ازجمله آمریکا، مجلس یازدهم را بر آن داشت تا طرح معیشت 60 میلیون ایرانی را در قالب تأمین کالاهای اساسی تدوین و تصویب کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) 2 خانواده دورودی پس از 5 سال باهم صلح و سازش کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ شجاعی، جانشین سپاه ناحیه بروجرد گفت: هزار و 390 بسته لوازم تحریر و 700 بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند شهرستان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امسال اگرچه خیلی از زائران نمی توانند راهی حرم شوند اما از راه دور سلام می دهند و دلهایشان را به پنجره فولاد گره می زنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه امام رضا(ع) مظهر رأفت و مهربانی در عالم است گفت: رأفت امام رضا(ع) مثال زدنی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ملک آرا، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان تعدادی از پزشکان متخصص و فوق تخصص جهادگر با حضور در زندانهای لرستان به زندانیان خدمات رایگان پزشکی ارائه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
این روزها ایرانِ اسلامی به رسم همیشگی میزبان شده است؛ میزبان هفت پیکر از خان طومان و پیکر شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
2 زمین لرزه امروز جمعه شهرهای الیگودرز و خرم آباد را در استان لرستان لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سپهوند، امام جمعه ازنا گفت: عظمت 28 صفر کمتر از دهه نخست محرم نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کریمیان، معاون بهزیستی لرستان گفت: طبق آخرین بررسی ها 555 کودک کار در لرستان شناسایی شده که برای ساماندهی آنها اقداماتی در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۷    
محمد علی میانجایی به عنوان سرپرست شهرداری الیگودرز انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز فضای مجازی بسیج شهرستان عجب شیر مستندی از کمک های مومنانه ی یک کفاش منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت دهه سوم صفر تعداد 700 بسته معیشتی بین نیازمندان کوهدشت در قالب مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: برای رسیدن به نتیجه و تکمیل طرح های نیمه تمام اشتغال زا، نیازمند بهره گیری و استفاده از ظرفیت های موجود در استان هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: جوانان و نخبگان کشور باید به این باور برسند که نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشکلات کشور بوده و با مجاهدت و استقامت و مدیریت جهادی می توان جایگاه خود را با پیشرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
همسر شهید بلباسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از دیدار پدر و دختر کوچک شان نوشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بازگیر، فرمانده سپاه خرم آباد گفت: به مناسبت ایام رحلت پیامبر اکرم (ص) 1000 بسته کمک معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در این شهرستان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دغدغه هواداران این تیم گفت: آنها نباید گول بشاررسن را بخورند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مفرد، مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی بسیج سازندگی گفت: نقشه راه محرومیت زدایی توسط مجمع جهادگران تدوین می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۵۸ سایت دیگر  
مردانی گفت: ملتمسانه خواستیم که سفر نروید؛ شرایط کرونا اسف بار است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در این روزهایی که کرونا بیش از هر زمانی جولان می دهد و قربانی می گیرد، رفتن به سفر ریسک بزرگی است که ممکن است به تلخ ترین خاطره مبدل شود و جز پشیمانی چیزی نداشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
هوشنگ شفیعیان، مدیر کل ثبت احوال لرستان درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
موسوی، مدیر عامل خانه مطبوعات لرستان گفت: خبرنگاران لرستانی از تسهیلات کرونا محروم شدند که می طلبد بازنگری صورت گیرد تا این افراد بتوانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهسواری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ازنا گفت: پروژه نیروگاه خورشیدی 100 مگاواتی در شهرستان ازنا به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
القاصی مهر، مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: 6 هزار و 962 پرونده تخلفاتی در تعزیرات حکومتی استان لرستان تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بابایی، مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: 730 هزار نفر بر اثر شیوع کرونا برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شاکرمی، معاون وزیر کار با بیان اینکه رسانه ها مدیران را ملزم به پاسخگویی کنند گفت: قوانین مرتبط با مشاغل سخت و زیان آور برای خبرنگاران پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نبود حداقل زیرساخت عمرانی در شهرک صنوف زاگرس خرم آباد، صاحبان واحدها را راهی شهر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...