شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۰۵Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

درباره ما

خبر فارسی یک جستجوگر هوشمند خبری است که با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوی مفید سایت‌های خبری در بهمن ماه ۱۳۸۸ توسط شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه راه اندازی شد.
این جستجوگر روزانه به صورت خودکار ده‌ها هزار خبر را از فضای مجازی می خواند و با استفاه از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش‌های هوش مصنوعی طبقه بندی کرده و در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

از جمله ویژگی های سایت خبر فارسی:
- «خبر فارسی» یک Feed Reader نیست و برای دریافت اخبار به فناوری RSS وابسته نمی باشد.
- فرآیند پردازش خبر با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بروی عنوان و متن خبر به طور کامل صورت می‌گیرد که دقت پردازش را چند برابر می کند.
- بیش از هزاران سایت خبری جزو منابع خبر فارسی می باشد و هر روز نیز بر این تعداد افزوده می‌شود که این امکان جامعیت اطلاعات را بالا برده و به مخاطب کمک می کند تا بتواند تمامی خبرهای مربوط به یک موضوع را حتی با جهت گیری های مختلف، مطالعه نماید. در صورتی که سایت شما جزو منابع خبر فارسی نمی باشد لطفاً درخواست اضافه شدن سایت خود را در اینجا ثبت نمایید.
-  باتوجه به امکانات بالای سخت افزاری و نرم افزاری موجود برای پردازش داده های حجیم، خبر فارسی می‌تواند خبرهای تکراری و همچنین خبرهای مرتبط را به خوبی شناسایی کند.

 

 بخشی از سایر امکانات جستجوگر «خبر فارسی» عبارتند از:
     ارسال خبرنامه های موضوعی بر روی ایمیل کاربران بصورت روزانه. (کاربران می توانند مهمترین خبرهای ۲۴ ساعت گذشته در موضوعات مختلف مانند: سیاسی، اقتصادی،... را بر روی ایمیل خود دریافت کنند)
    • ارسال خبرنامه های سفارشی بر اساس عبارت های مشخص که بر روی ایمیل کاربران بصورت روزانه فرستاده می شوند. (کاربران می توانند عبارت های خاصی را مشخص کنند و جدیدترین خبرهایی که آن عبارت را دارند، برای آنها ایمیل شود)    
    • رتبه بندی پر بازدید ترین سایت های کشور

    • تفکیک جغرافیایی و نمایش خبرهای ایران بر اساس استان، شهرستان و شهرها
    • جستجوی پیشرفته و دقیق بر روی اخبار سایت های خبری
    • نمایش اطلاعات چند رسانه ای مانند صوت و ویدیو
    • نمایش آخرین اطلاعات آب و هوای شهرهای مهم ایران

 

از دیگر خدمات تیم خبر فارسی:
   - تهیه گزارش ترندز به صورت ماهانه جهت معرفی برترین خبرگزاری ها و سایت‌های خبری
   - سرویس اتاق خبر خبر فارسی جهت رصد اخبار خاص مرتبط با سازمان شما
   -  درج تبلیغات و رپورتاژ آگهی در خبر فارسیکاربران خبر فارسی بهترین آموزگاران
 یکی از مهمترین اصول اولیه خبر فارسی توجه به نیاز کاربران است. هبچ کدام از بخش هایی که در خبر فارسی وجود دارند، بدون نظرات و ایده های کاربران به شکل فعلی بوجود نمی آمدند. ما به نظرات و ایده های کاربران بسیار احترام می گزاریم و به همه آنها به دقت گوش می دهیم. خواهشمند است در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد، نظرات خود را به آدرس info@khabarfarsi.com ارسال فرمایید و یا در این فرم ثبت نمایید، گروه خبر فارسی مشتاقانه منتظر ارسال نظرات شما می باشد.