جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۰۰:۳۰May 2021 7
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری مهر (mehrnews.com)

مهمترین خبرهای خبرگزاری مهر بر روی ایمیل شما

خبرگزاری مهر 29 اسفند 1393 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1394 خبرگزاری مهر 30 اسفند 1395 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1396 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1397 خبرگزاری مهر 29 اسفند 1398 خبرگزاری مهر 30 اسفند 1399 خبرگزاری مهر 31 فروردین 1400 خبرگزاری مهر 1 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 2 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 3 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 4 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 5 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 6 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 7 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 8 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 9 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 10 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 11 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 12 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 13 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 14 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 15 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 16 اردیبهشت 1400 خبرگزاری مهر 17 اردیبهشت 1400 
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و عضو مجلس خبرگان رهبری در پیام مشترکی به مناسبت روز قدس، پاسداشت فلسطین را واجب شرعی و در هر شرایطی تعطیل ناپذیر اعلام کردند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان گفت: فرهنگیان می توانند پیشنهادها و نظرهای خود را در راستای رفع مشکلات حوزه سیستم آموزشی بیان کنند تا به آنها رسیدگی شود.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حساسترین بازی هفته سی و یکم لیگ فوتبال پرتغال تیم پورتو با حضور مهدی طارمی برابر بنفیکا به تساوی رسید تا اندک شانس خود را برای قهرمانی حفظ کند.
  ۲۴ دقیقه پیش    
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: میدان امروز میدان مقاومت است و تنها رمز پیروزی در برابر استکبار جهانی مقاومت و ایستادگی است .
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بر افزایش ظرفیت پذیرش تردد خوردهای سنگین به سمت ترکیه از مسیر پایانه مرزی سرو بصورت روزانه تاکید کرد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان در آستانه روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد و نوشت: این روز یکی از ماندگارترین میراث های تاریخی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس شورای سیاست گذاری ائتلاف وحدت ملی گفت: دولت آینده باید دارای دیپلماسی اقتصادی باشد، این در حالی است که رابطه سیاسی بدون در نظر گرفتن منافع اقتصادی هیچ معنایی ندارد.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت- دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با تأکید بر بهره گیری از ظرفیت رسانه برای نمایش جنایات صهیونیست ها، گفت: عادی سازی رابطه با اسرائیل فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- مدیرعامل البر شرقی شاهرود گفت: پس از جستجوی پنج روزه در معدن ریزش کرده طزره متاسفانه پیکر دومین معدن چی نیز دقایقی قبل از زیر آوار پیدا شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- نماینده سابق ولی فقیه در سپاه قدس گفت: نام گذاری روز قدس توسط امام(ره) به معنای بسیج جهان اسلام و نشکیل نیرو قدس به دست فرمانده ای مانند حاج قاسم سلیمانی بوده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس مسئله اصلی جهان اسلام است، گفت: ایران بزرگترین نقش در حمایت از ملت فلسطین را دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
سپاه پاسداران در بیانیه ای روز قدس را تجلی وحدت جهان اسلام در حمایت از فلسطین و آرمان آزادی قدس دانست و تاکید کرد: شعله های انتفاضه و مقاومت فلسطین خاموش نمی شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راه گلستان از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در مینودشت خبرداد و گفت: در این حادثه 16 نفر مصدوم شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در شبانه روز گذشته کرونا چهار قربانی از یزد گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن پنج شنبه شب بمناسبت روز جهانی قدس سخنرانی کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای مدافع حرم امیرالمؤمنین(ع) که سال 83 در عراق مفقودالاثر شد
  ۱ ساعت پیش    
مالک شریعتی نماینده مجلس: در حدود 40 درصد از بودجه دولت را با شفاف سازی کاهش دادیم و این موضوع آنها را ناراحت کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حشدشعبی عراق شامگاه پنج شنبه در دیدار با رئیس جمهور سوریه در دمشق، پیام مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق را تقدیم بشار اسد کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره مذاکرات وین، گفت: راه درازی را در پیش داریم از این رو نمی شود زمانبندی را برای آن پیش بینی کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تمل کاراملا اوغلو با اشاره به اینکه نهادهای بین المللی رویکرد حمایت از رژیم صهیونیستی را دارند تاکید کرد که ایران و ترکیه می توانند با همکاری در موضوع فلسطین، مشکلات را حل و فصل کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- گردهمایی حلقه های میانی در عرصه فرهنگی تبلیغی با هدف گفتمان سازی و الگوسازی در قم برگزار می شود
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین امروز اعلام کرد: شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین امروز اعلام کرد: شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- طرح سازش اعراب خیانت به آرمان فلسطین و جبهه مقاومت است که کشورهای عربی منطقه به این موضوع دامن زده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حادثه تیراندازی امروز در مدرسه ای در ایالت ایداهو واقع در شمال غربی آمریکا، 3 نفر زخمی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: پیش بینی رهبر معظم انقلاب در خصوص از بین رفتن رژیم صهیونیستی در حال تحقق است.
  ۲ ساعت پیش    
به گفته اهالی کمک های مالی و تسهیلات پرداخت شده متناسب با هزینه های ساخت منازل آنها نیست و همچنان تعدادی از افرادی که منازل آنها خسارت دیده در چادر زندگی می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: مدرسه تخصصی امام خامنه ای بجنورد که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان است باید تا 3 ماه آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: واکسیناسیون گروه های سنی مختلف هر هفته با کاهش 5 سال در استان اردبیل به انجام می رسد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقام وزارت خارجه آمریکا امروز با اذعان آشکار به شکست فشار حداکثری ترامپ علیه ایران ادعا کرد: نمی خواهیم توافقی با تهران به دست نیاید!
  ۳ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاروان های اشغالگران ائتلاف بین المللی موسوم به مبارزه با داعش در عراق در استان های الانبار و صلاح الدین هدف قرار گرفتند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دامغان- مدیرعامل البر شرقی شاهرود از یافتن اجساد دو معدن چی محبوس در معدن زغالسنگ طزره به دلیل ریزش تونل خبر داد و گفت: تلاش برای زنده یافتن این دو فرد بی نتیجه ماند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در حال حاضر مأموریت ما در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تقویت نظارت بر قرنطینه خانگی در کنترل بیماری کروناست.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در جریان تبادل آتش میان پلیس و قاچاقچیان مواد مخدر در مترو شهر ریودوژانیرو در برزیل، 23 نفر کشته و 4 تَن نیز زخمی شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران با اشاره به اینکه دنیا به 16 میلیارد دوز واکسن نیاز دارد، گفت: کارخانه های واکسن سازی از تولید این مقدار واکسن مورد نیاز عاجزند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: روز قدس از ابتکارات امام راحل است و موجب شده آزادی فلسطین اصلی ترین مسئله جهان اسلام است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: 90 درصد از کادر درمانی و 60 درصد از افراد بالای 80 سال واکسینه شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان گفت: نماز جمعه فردا در شهرستان های نارنجی گیلان با نظر و تصمیم ستاد شهرستانی اقامه خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرپل ذهاب گفت: هیچ واحد تولیدی در این شهرستان نباید به دلیل بدهی بانکی تعطیل باشد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: درصد مرگ و میر موج چهارم کرونا در کشور نسبت به موج سوم 50 درصد کاهش داشته است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- معاون عمرانی استاندار گلستان از بررسی تغییر ساعت فعالیت ادارات و تعطیلی در روزهای پنج شنبه خبرداد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان گفت: ملت ایران برای دومین سال با وجود شیوع کرونا همدلی و حمایت خود از فلسطین را با تولید محتوای مناسب در فضای مجازی به نمایش می گذارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
منابع آگاه از سفر مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه به عربستان سعودی در هفته آینده خبر دادند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: واکسن از هر کجا تهیه و از سوی مجموعه متخصصین وزارت بهداشت تأیید شود، مردم استفاده می کنند البته که برای مردم دلنشین تر است، تا واکسن تولید داخل را استفاده کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: امروز موازنه قدرت در فلسطین و منطقه به نفع مقاومت است که می تواند ملت فلسطین را به گام نهایی و آرمانی خود بیش از هر زمان دیگری نزدیک کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه مرکز تجمیعی برای واکسیناسیون راه اندازی خواهد شد، گفت: این مرکز نیازمند 30 مرکز با حداقل 50 نفر نیروی انسانی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به کارنامه درخشان جامعه مامایی در اپیدمی کرونا گفت: با تلاش ماماها شاهد کاهش شاخص مرگ و میر مادران باردار و نوزادان در نیمه دوم سال 99 بودیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن لوازم خانگی ایران از افزایش 24 درصد تولید لوازم خانگی در سال 99 خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
طبق اعلام یک مسئول وزارت راه و شهرسازی، با دفاتر ثبت اسناد یا بنگاه های املاک که در خرید و فروش واحدهای اقدام ملی مسکن مشارکت کنند برخورد می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر زیباسازی شهر شهرداری کرمانشاه گفت: فردا جمعه همزمان با روز جهانی قدس پرچم فلسطین در کنار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف شهر کرمانشاه به اهتزاز درخواهد آمد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گرمی - رئیس تبلیغات اسلامی گرمی گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده اند از مردم مظلوم فلسطین، حمایت می کنیم و این حمایت مان آشکار بوده و ترس و ابایی از آن نداریم.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران از ثبت بزرگترین وقف کشور به ارزش 15هزار میلیارد تومان در استان تهران خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان بوشهر گفت: برپایی نماز جمعه در همه شهرهای استان بوشهر به جز عسلویه لغو شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز گفت: امسال مساجد و هیئت های این شهرستان احیای شب های قدر را متفاوت تر از همیشه برگزار کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: در راستای مدیریت مصرف برق و پیشگیری از اوج گیری مصرف برق در فصل تابستان، ساعت کاری ادارات استان بوشهر از اول خردادماه کاهش می یابد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بهارستان- دادستان بهارستان از دستگیری مشاور حقوقی شهردار نسیم شهر و 2 نفر دلال در نسیم شهر به اتهام فساد و رانت در شهرداری خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
کیش- مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از افزایش جبهه های کاری برای تسریع درساخت پروژه پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سید محمدحسین میرابوالقاسمی نویسنده و طالقان پژوه نامدار در 15 اردیبهشت 1400 مقارن با شب قدر در سن 87 سالگی در شهر کرج درگذشت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- 9 فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه طی 24 ساعت گذشته به ثبت رسید و مجموع جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه از یک هزار و 736 نفر گذشت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محور بومهن - جاجرود خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش أنصارالله یمن امشب ساعت 9:30 به وقت محلی به مناسبت روز جهانی قدس سخنرانی خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از آماده باش 100 درصدی عوامل راهداری در محورهای مواصلاتی استان تهران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در گفتگو با خبرنگاران حین حرکت به سمت محل برگزاری نشست وزیران دفاع اتحادیه اروپا در بروکسل ادعا کرد: ده ها هزار سرباز روسیه هنوز در مجاورت مرزهای اوکراین مستقر هستند!
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند نزولی بستری و ابتلای کرونا در استان گفت: سه مورد کرونای هندی در استان بوشهر تائید شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
ارتش با صدور بیانیه ای آورده است: مسئله فلسطین به مسئله و خواست دنیای اسلام و همه آزادیخواهان جهان تبدیل شده و می رود تا بساط رژیم یاغی و سرکش منطقه همچون اربابانشان برچیده شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تسلط فوق العاده آیت الله شوشتری به مذاهب چهارگانه و تبحر او به مناظرات دینی و علمی موجب رشد او به عنوان یک شیعه در دربار شاه اهل تسنن هندوستان شد که تاثیر بسزایی در ترویج تشیع در هند داشت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- پرچم کشور فلسطین در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس در میدان روح الله قم با حضور آیت الله سعیدی امام جمعه قم به اهتزاز درآمد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: فعالیت باشگاه ها و اماکن ورزشی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در استان مرکزی از جمعه 17 اردیبهشت ماه بلامانع اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – برخی فعالان سیاسی در استان قزوین از نمایندگان مجلس عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر خواستند تا بدون توجه به فشارها، روند تأیید و یا رد صلاحیت ها را عادلانه انجام دهند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- شهردار تبریز گفت: در دوره فعلی مدیریت شهری، بدهی های باقیمانده از سال های قبل را تسویه کردیم و امروز افتخار می کنیم که تبریز تنها کلان شهر بدون بدهی در کشور است.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دادستان کل قطر دستور بازداشت علی شریف العمادی ، وزیر دارایی این کشور را به اتهام سوء استفاده از جایگاه خود صادر کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چین امروز در اقدامی تلافی جویانه، گفتگوهای تجاری با استرالیا را برای مدت نامعلومی تعلیق کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ساری- ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران اعلام کرد از اقدامات خودجوش و مردمی امت حزب الله برای برپایی تظاهرات علیه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به شکل رژه خودرویی حمایت می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری 31 نفر از عاملان اصلی تیراندازی مراسم فاتحه خوانی روستای سویره شهرستان هندیجان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خوزستان گفت: به مناسب روز قدس، پویش ها و طرح های دانش آموزی به صورت مجازی در این استان برگزار خواهند شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چین امروز در اقدامی تلافی جویانه، گفتگوهای تجاری با استرالیا را برای مدت نامعلومی تعلیق کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: روز قدس عامل وحدت بین همه امت های مسلمان است و تجلی اقتدار و وحدت ملت های مسلمان در مقابل رژیم جعلی اسرائیل است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - نماز جمعه این هفته در 5 شهرستان هرمزگان که از نظر رنگ بندی کرونایی زرد هستند، برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری از دیدار انتخاباتی خود با 2 تن از نامزدهای احتمالی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز پنج شنبه 16 اردیبهشت به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با خانواده معظم دو شهید معلم دیدار و گفت و گو کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی پیامی روز قدس را گرامی داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بانه- نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای حفظ شأن معلمان و ارتقای معیشت آنان طرح رتبه بندی و اعمال مدرک دوم آن ها در سال جاری اجرایی می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون دادستان بندرعباس از افزایش نظارت ها بر روی بازار مرغ خبر داد و گفت: با متخلفین برخورد می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل نوشت: ما فقط یک کشور می شناسیم که فلسطین نام دارد و پایتخت آن قدس است و بی تردید رژیم جعلی اسرائیل جایی در آینده منطقه ندارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت رهپویان گفت: تشکل متبوعش از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب می خواهد زمینه را برای نامزدی سید ابراهیم رئیسی فراهم و از او دعوت به حضور کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حادثه تیراندازی در ایالت کالیفرنیا واقع در آمریکا، یک نفر کُشته و فرد دیگر نیز زخمی شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد مسئول سازمان بسیج سازندگی استان یزد از اجرای 198 پروژه محرومیت زدایی کوچک و بزرگ توسط بسیج سازندگی استان یزد در سال 1400 خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 171 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس و جان باختن دو نفر دیگر در 24 ساعت گذشته تاکنون در استان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان_ شهردار همدان گفت:اهتزاز پرچم القدس لنا در همدان برای فریاد تظلم خواهی امت اسلام است.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بعد از سال ها تحقیق و بررسی و چند بار تأخیر، شرکت بلواوریجین زمان اعزام اولین جهانگرد فضایی را از طریق فضاپیمای نیوشفرد به فضا مشخص کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمدید بسته های اینترنت آموزش از راه دور ویژه اساتید دانشگاه و حوزه خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان امروز در دیدار با همتای ترکیه ای خود در برلین گفت: سال سختی را در روابط آنکارا و بروکسل گذراندیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنج شنبه 16 فروردین 1400 در بازار آزاد تهران به 9 میلیون و 540 هزار تومان رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیرامور خارجه کشورمان روز پنچ شنبه وارد وین شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - وب سایت اصفهان؛ شهر دوستدار سالمند با رویکرد عملیاتی کردن ویژگی های شهر دوست دار سالمند در هفته فرهنگی اصفهان در اختیار جامعه هدف قرار گرفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر فلسطین از افزایش شمار زخمی شدگان در نتیجه درگیری میان فلسطینی و صهیونیستها در محله شیخ جراح در قدس اشغالی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: قرار گرفتن زنان در جایگاه اصلی خود زمینه ساز پیشبرد راهبردهای اسلامی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - جمعی از فعالان هیئت های مذهبی در قزوین با انتشار فیلمی از مردم برای حضور در پویش با تو می مانیم دعوت کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...