دوشنبه ۲۷ دیساعت ۰۷:۰۸Jan 2022 17
جستجوی پیشرفته

عصر ایران (asriran.com)

مهمترین خبرهای عصر ایران بر روی ایمیل شما

عصر ایران 29 اسفند 1393 عصر ایران 29 اسفند 1394 عصر ایران 30 اسفند 1395 عصر ایران 29 اسفند 1396 عصر ایران 29 اسفند 1397 عصر ایران 29 اسفند 1398 عصر ایران 30 اسفند 1399 عصر ایران 31 فروردین 1400 عصر ایران 31 اردیبهشت 1400 عصر ایران 31 خرداد 1400 عصر ایران 31 تیر 1400 عصر ایران 31 مرداد 1400 عصر ایران 31 شهریور 1400 عصر ایران 30 مهر 1400 عصر ایران 30 آبان 1400 عصر ایران 30 آذر 1400 عصر ایران 1 دی 1400 عصر ایران 2 دی 1400 عصر ایران 3 دی 1400 عصر ایران 4 دی 1400 عصر ایران 5 دی 1400 عصر ایران 6 دی 1400 عصر ایران 7 دی 1400 عصر ایران 8 دی 1400 عصر ایران 9 دی 1400 عصر ایران 10 دی 1400 عصر ایران 11 دی 1400 عصر ایران 12 دی 1400 عصر ایران 13 دی 1400 عصر ایران 14 دی 1400 عصر ایران 15 دی 1400 عصر ایران 16 دی 1400 عصر ایران 17 دی 1400 عصر ایران 18 دی 1400 عصر ایران 19 دی 1400 عصر ایران 20 دی 1400 عصر ایران 21 دی 1400 عصر ایران 22 دی 1400 عصر ایران 23 دی 1400 عصر ایران 24 دی 1400 عصر ایران 25 دی 1400 عصر ایران 26 دی 1400 عصر ایران 27 دی 1400 
  ۷ ساعت پیش    
پینین فارینا دی ان ای طراحی ایتالیایی منحصر به فرد خود را در طراحی این کامیون آینده نگر وارد کرده و با خطوط ظریف و زیبا و تمرکز روی آیرودینامیک، آن را تکمیل کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
هرچند تناسب دقیق میان پیشرانه دو خودرو وجود ندارد اما بنز 176 کیلوگرم وزن کمتری در مقایسه با ب ام و دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان: هم اکنون راه ارتباطی 26 روستا در استان هرمزگان مسدود است و امکان عبور و مرور به آن ها وجود ندارد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رسیدگی به تخلفات شهرداری شهرستان رباط کریم ادامه دارد و لازم است مسئولان نظارت لازم را بر مجموعه خود داشته باشند، در صورت عدم نظارت به موجب ترک فعل رسیدگی خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور، وزش باد شدید رخ خواهد داد. آب های دریای خزر برای امروز و دوشنبه و آب های خلیج فارس تا سه شنبه مواج و متلاطم است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
از نسل جوان می خواهم از پیران امت و معمرین امت بخواهند که خاطرات دوران دفاع مقدس جبهه دفاع از حرم را برایشان بازگو کنند و شهدا و رزمندگان را الگو و سرمشق خود قرار دهند.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ترکش های این انفجار به محل خرید و فروش مشروبات الکلی و یک هتل در نزدیکی چهار راه تئاتر ملی عراق نیز اصابت کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی همچنین در حکم دیگری، محسن کریمی را به سمت معاون بین الملل بانک مرکزی منصوب کرد
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف بعد از چند سال خشکسالی نه تنها باعث خوشحالی اهالی استان شده بلکه یک رکورد بی سابقه را نیز در یک دهه اخیر به جا گذاشته به طوری که ارتفاع برف در برخی از مناطق به 45 سانتیمتر رسیده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عناصر داعش امروز چهار نفر از این پنج نفر را به کشتند و یک نفر دیگر از آنان نیز موفق به فرار شدند. این فرد که به شدت زخمی شده است، موفق شد از چنگ عناصر داعش فرار کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک نکته بسیار مهم این است دلیل اینکه ما در این شرایط قرار داریم خروج دولت قبلی آمریکا از توافق هسته ای ایران است و ما اکنون بهای آن اشتباه فاجعه بار را پرداخت می کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تامین آب 38 روستای دیگر شهرستان شوش در دستور کار است که مراحل برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار در دست اقدام است همچنین عملیات اجرایی خط انتقال آب 25 کیلومتری خماط تا خلف حیدر به زودی آغاز می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی استاندرای اردبیل با اشاره به تداوم بارش برف و کولاک در بسیاری از مناطق استان اردبیل گفت: با وجود تلاش راهداران راه 500 روستا در استان مسدود بوده و یا در تردد دچار مشکل هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهم ترین و بزرگ ترین مشکل بودجه 1401 حذف ارز 4200 تومانی است؛ چون قطعاً تورم زا است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدارسی که فردا در استان کردستان تعطیل بوده، آموزش دانش آموزانشان به صورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی و شبکه شاد انجام خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
اکبری، معاون سازمان راهداری: بر اساس آخرین گزارش ها 23 محور اصلی و فرعی در کشور به علت بارش برف یا طغیان رودخانه ها مسدود شده است که البته از محورهای پرتردد نیستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تنها به دنبال بازار منطقه ای نیستیم، بلکه به دنبال تأسیس شرکت های بین المللی هستیم که از امارات شروع و به سایر نقاط جهان گسترش یابد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نتیجه بررسی دانشمندان آمریکایی نشان می دهد که حدود 95 درصد از مبتلایان به بیماری ام اس به ویروس اپشتین–بار مبتلا هستند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
متهمان با طراحی دستگاه اسکیمر با استفاده از سخت افزار و نصب آن بر روی دستگاه کارتخوان نانوایی اقدام به کپی کارت 30 نفر از مشتریان کردند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
هم اکنون به طور میانگین بین 84 تا 85 میلیون لیتر در روز مصرف بنزین داریم که رشد قابل توجهی نسبت به مدت مشابه سال قبل پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید برف زمستانی در اردبیل باعث کندی عبور و مرور و مشکلاتی برای شهروندان شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
باید در برابر این گلایه ها تحمل خود را بالاتر ببریم، زیرا همین مردم تا کنون انقلاب را حفظ کرده و با حضور همیشگی در میدان ها حفاظت خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
با آغاز طرح نهضت درختکاری در منازل شهروندان، متقاضیان می توانند درخواست خود را از طریق تماس با سامانه 137ثبت کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی: توقف در تسهیلات معنی ندارد. ممکن است منابع بانکی کاهش یابد یا زمان اعطای تسهیلات کمی بیشتر شود، اما توقفی وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رادیو عبری زبان گزارش داد که اسرائیل و آمریکا این مانور نظامی را با هدف هماهنگی مشترک، حمله به برخی اهداف و همچنین مقابله با هرگونه تهدید، تحت عنوان شاهین صحرا انجام دادند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دو نفر از افراد فوت شده ساکن یزد و یک نفر ساکن شهرستان اردکان بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گفتنی است؛ آموزش ها تعطیل نبوده و از طریق فضای مجازی پیگیری خواهد شد و این تعطیلی شامل امتحانات نهایی و هماهنگ استانی نبوده و آزمون ها در موعد مقرر برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نمونه هایی که برای آزمایشگاه مرجع ارسال شده است، در حال آنالیز بوده و نتایج اولیه در حد قابل قبولی است و مشکلی در مورد این محموله ها وجود ندارد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برای آنها نام های مختلفی را انتخاب کرده بودند؛ قاتلان دقیق، فرشته های مرگ و القابی شبیه این که میزان بالای دقت و موفقیت در انجام ماموریت های مهم را تداعی می کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
جنگ داخلی اسپانیا، از 17 ژوئن 1936 تا اول آوریل 1939 پس از کودتای بخشی از ارتش علیه جمهوری اسپانیا رخ داد که در آن نیروهای طرفدار جناح چپ معروف به جمهوری خواهان از نیروهای معروف به ملی گرایان شکست ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشجویان پس از پرداخت شهریه باید از طریق مسیر ثبت نام، عملیات ثبت نام، ثبت نام اصلی برای انتخاب واحد اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در حال حاضر مذاکرات کارشناسی بدون وقفه در وین ادامه دارد و قرار است روسای هیات های مذاکره کننده روز دوشنبه برای ادامه مذاکرات به وین باز گردند و گفت وگوها در چارچوب دیدارهای دو جانبه و چندجانبه ادامه ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۵۱ سایت دیگر  
برآورد ما این است که رقم صادرات تا پایان سال به 45 میلیارد دلار برسد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه خبر مرگ بوباکار کیتا را به نقل از یکی از اعضای خانواده وی اعلام کرد و بدون بیان علت مرگش گفت که او صبح یکشنبه درگذشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ما برای دفاع از حقوق زنان به خیابان ها آمده ایم و با وجود اینکه این اعتراض مسالمت آمیز است، توسط طالبان سرکوب شدیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایجاد ناامیدی و یاس در جامعه از برنامه های مهم دشمن است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
در خصوص متهم دستگیر شده قرار تأمین کیفری صادر شده است و رسیدگی قضایی به منظور شناسایی ابعاد دیگر این پرونده همچنان ادامه دارد که با تکمیل روند تحقیقات، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ثبت رکورد فروش کالاهای لوکس در 2021 / کرونا؛ عامل اصلی ولخرجی میلیاردرها شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بی تردید چنین مقولاتی در منطقه 22 وجود دارد و این منطقه با مواردی همچون نیاز به افزایش سرانه ها مواجه است که هدف گذاری لازم انجام شده و این کار به جدیت دنبال خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
باید کار اساسی برای مشکل پسماند گیلان انجام گیرد و ضروری است بودجه پسماند استانهای ساحلی از بودجه مدیریت پسماند استانهای شمالی جدا شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۱    
نظرات کاربران
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال زنان ایران برای اولین بار به جام ملت های آسیا صعود کرده است و از 30 دی 1400 کار خود را در این رقابت ها آغاز می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اکنون هر کدام از وزارتخانه ها به طور مثال صمت، نیرو، نفت و... در حوزه های مرتبط به خود با طرف چینی وارد مذاکره شده اند تا به یک قرارداد برسند
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سید محمود علیزاده طباطبایی که وکالت برخی چهره های معروف را برعهده داشته، در حاشیه گفت و گوی ویدئویی با ایران آنلاین خاطره جالبی را از شهرام جزایری بیان می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بنا به گفته پدر خانواده، با صدای گریه های بچه دوساله شان از خواب بیدار شدند که متوجه علائم گاز گرفتگی و مسمومیت شدند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک گروه هکری مرتبط با سازمان اطلاعات بلاروس حمله سایبری اخیر به وب سایت های دولتی اوکراینی را انجام داده و از بدافزاری شبیه به بدافزار مورد استفاده یک گروه وابسته به سازمان اطلاعات روسیه استفاده کرده ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع پس از این دیدار به مسئولان ذی ربط دستور داد تا برگزاری این دوره آموزشی بانوان را تا اعلام نظر رسمی وزارت اوقاف و شئون اسلامی در این زمینه به تعویق بیندازند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به اتفاقات رخ داده، کمیته انضباطی فدراسیون کشتی قصد دارد از کشتی گیران و مربیانی که در این اتفاقات نقش داشتند برای حضور در جلسه این کمیته دعوت کند
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
لحظه پرتاب موشک از روی قطار در کره شمالی را ببینید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اهمیت این بازدید در وهله اول لزوم برآورد دستورکار کلی با توجه به تغییرات انجام گرفته در ریاست جمهوری ایران است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه سوم سیما از وزیر کار برای یک مسابقه تلویزیونی درخواست بیش از 48 میلیارد تومان کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
دوره جدید سلسله برنامه های نور، صدا، دوربین، خنده با نمایش و بررسی فیلم سینمایی دینامیت آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
هیات انتخاب بخش سینمای مستند چهلمین جشنواره فیلم فجر، اسامی فیلم های راه یافته به این بخش را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
محافظت و پوشش لوله های آب و تاسیسات، استفاده از ضدیخ در خودروها و سایر ماشین آلات و مدیریت حامل های انرژی در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حقایق، خودشان گویای همه چیز هستند. کشور ما تصمیمش را گرفته است. آنچه که اتفاق افتاد به شکلی خیره کننده آشکار است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری: تامین اعتبار قانون به اندازه ای که سه ماه آخر امسال و سال آینده پوشش داده شود که انجام شد و از اول دی ماه، هر زمان که کارانه پرستاران بخواهد پرداخت شود ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷    
تصاویری از تهران در ساعت های پس از اعلان خبر خروج شاه از ایران، هزاران نفر به خیابان ها ریختند و شادی کردند. از آرشیو آسوشیتدپرس
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
علاقمندان برای شرکت در داوری این فهرست مهم و تاثیرگذار بین المللی آثار با مشخصات زیر را به دبیرخانه شورای کتاب کودک ارسال کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در محوطه دانشگاه حتما از ماسک استفاده کنند، دوز تقویتی واکسن کووید-19 را تزریق کنند و به هنگام بازگشت به محوطه دانشگاه، در صورت نیاز تست ابتلا به کووید-19 دهند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پلیس محلی اعلام کرده به نظر نمی رسد قربانی با انگیزه حادثه ارتباطی داشته باشد اما به گفته یکی از شاهدان ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سارقان با ایجاد یک باند سرقت و هماهنگ با هم دست به سرقت داروهای کمیاب و گرانقیمت از داروخانه ها زده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مرسدس بارچا در آگوست 2020 در مکزیک از دنیا رفت و بر اساس مقدمات انجام شده بقایای جسد او تا ماه مارس 2022 به این صومعه منتقل خواهد شد تا در کنار همسرش قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
در حال حاضر میانگین مراجعه شهروندان در روزهای پنجشنبه و جمعه، 70 تا 80 هزار پلاک-خودرو است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که صنعت نفت آبادان برای پرواز ساعت 12 امروز تهران به خرم آباد، بلیت داشتند اما حاضر به سفر نشدند تا حالا برگزاری دیدار این تیم برابر خیبر در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کی یف در حال حاضر دارای 500 پناهگاه مجهز بمباران و بیش از 4000 تأسیسات ایمنی زیرزمینی است، از زیرزمین گرفته تا پارکینگ هایی که می توانند در صورت حمله هوایی یا هر حمله ای به پایتخت ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شهروندان عراق، روسیه، افغانستان و آلمان پس از ایران بیشترین خانه را در سال گذشته در ترکیه خریدند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
این بیانیه پس از آن صادر شد که شبکه 12 تلویزیون اسرائیل امروز (یک شنبه) اعلام کرد؛ آمریکا با توافقنامه واردات گاز به لبنان موافقت کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش صداوسیما از ماجرای صدای دیشب در بخش هایی از دو استان همدان و کرمانشاه را ببینید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محمود مختاری سال ها در اداره کل نمایش و پس از آن در گروه اجتماعی شبکه سراسری، برنامه ها تهیه می کرد که حاصل این سال ها کسب 6 مقام برترین تهیه کننده از رادیو بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۸    
با این فرهنگ سیاسی، هر چند وقت یکبار جای نور و تاریکی را عوض می کنیم و با تغییر مصادیق دیو و فرشته در ذهن خودمان، انرژی مان را هدر می دهیم که مثلا قدرت را از دیو بگیریم و تحویل فرشته دهیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اندام واره های تولید شده از سلول های بنیادی، در پژوهش های بسیاری ایجاد شده اند تا یک مدل ایده آل و کافی برای بررسی احتمال ابتلای بسیاری از اندام ها به کروناویروس سندرم حاد تنفسی 2 باشند که می تواند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می شود
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به متواری شدن متهمان، دستورات لازم جهت دستگیری آنان صادر شده و اقدامات قانونی در این خصوص انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
یک هزار و 345نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۶۴ سایت دیگر  
خود فرد زندانی نیز کاملا به این محدودیت ها آگاه است و می داند که اگر از آن تخطی کند، به زندان بازگردانده می شود. این یک وضعیت عمومی برای تمامی زندانیانی است که از این موقعیت برخوردار می شوند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالیکه این رقم در دهه 60 بسیار خوب بود ولی اکنون نرخ باروری به زیر حد جانشینی دو فرزند رسیده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
پتروشیمی پردیس، ملی صنایع مس ایران، گسترش نفت و گاز پارسیان، معدنی و صنعتی چادرملو، معدنی و صنعتی گلگهر و سرمایه گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
حقوق کارکنان دولت طبق احکام کارگزینی آنها بین 3.5 تا 16 میلیون تومان خواهد بود اما رفاهیات در فیش باعث شده که تفاوت دریافتی کارکنان دستگاه های اجرایی مختلف باشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
دیکتاتور کره شمالی عاشق پنیر سوییسی است و به قدری پرخوری کرده که وزنش به حدود 130 کیلوگرم رسیده بود. گفته می شود که طرفدار سرسخت مرغ سوخاری، ودکای روسی، کنیاک هنسی و شامپاین است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
هر روز هر کجا که باشیم، گربه ها را می بینیم. آنها را چه کنیم؟ مدیران محترم برای این بخش هم فکری کرده اند؟ آنها را هم سانسور و حذف می کنند؟
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
شهرستان طارم به دلیل قدمت تاریخی دارای محوطه ها، تپه ها و بناهای فراوان از دوران مختلف پیش ازتاریخ تا دوران تاریخی و همچنین اسلامی است، این آثار در ارتفاعات و دشت های باستانی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کیانوش عیاری کارگردان سریال 87 متر : در اولین قسمت اصلاحیه زدند که هر چه گربه در خیابان است از سریال حذف شود و هیچ گربه ای در هیچ کجای خیابان هم نباید دیده شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
با بررسی دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد که صدای شنیده شده ناشی از رعد و برق بوده و حادثه خاصی رخ نداده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
برخلاف سال های قبل که بخش خصوصی هرچند به شکل صوری برای همفکری توسط ستاد تدوین بودجه دعوت می شد اما امسال از اتاق های سه گانه هیچ دعوتی به عمل نیامد و بخش خصوصی کاملاً در این فرآیند نادیده گرفته شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به نظرم با سیاق فیلمسازی آقای غفارزاده و با طرح به شدت ضعیفی که داشتند امکان نداشت بتوانند سریال قابل عرضه ای بسازند
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۶۹ سایت دیگر  
محور و شاخص بعدی برای دست یافتن به تولید اقتصادی محصولات، فعال کردن خطوط مدرنی است که در حال حاضر غیرفعال هستند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
در حوزه های اجتماعی نیز مقرر شد با تشکیل قرارگاه اجتماعی و محوریت شهرداری تهران، اقدامات جدی پیگیری شود و امروز نیز همه دستگاهها از جمله دادستانی، ناجا، سپاه و بهزیستی و .... در حال انجام کار هستند
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین پیش بینی های سه نشریه هالیوود ریپورتر، ورایتی و ایندی وایر درباره شانس های اسکار بین المللی، هم اکنون نماینده ژاپن را می توان پیشتاز اصلی این شاخه دانست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی عظیم در کارخانه شیمیایی نیوجرسی پس از گذشت یک روز همچنان ادامه دارد. مسئولین شهری از نزدیک شدن آتش به ذخیره کلر در تاسیسات این کارخانه ابراز نگرانی کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
بهتر است تا والدین خودشان بر نصب نرم افزار از منابع رسمی اقدام کرده و نرم افزار" شاد" را از طریق وزارت آموزش و پرورش یا تنها از مارکت های معتبر و داخلی دریافت و نصب کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته آوج با منفی سه و رازمیان با 13 درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم ترین شهرهای استان بودند، دمای شهر قزوین نیز بین 2 و 10 درجه سلسیوس در نوسان بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در واقع شاه، رها کرد و رفت. در حالی که در نظام سلطنتی اگر پادشاه خارج از کشور باشد ولیعهد باید در داخل بماند و سفر پادشاه و ملکه در حالی که ولیعهد هم در کشور نیست جز فرار چه معنی می تواند داشته باشد؟ ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گله فیل ها به دیدن مربی خود برای اولین بار در بیش از یک سال واکنش نشان می دهند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
علاقه مندان می توانند با استفاده از آدرس https://www.skyroom.online/ch/biruni.obs/webinar و https://www.aparat.com/Biruni ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
لاک پشت سعی می کند ماهی را از گودال نجات دهد، اما ماهی گوشت خوار هر دفعه او را گاز می گیرد. لاک پشت بی توجه به گاز گرفتن های ماهی به کار خود ادامه می دهد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: کارشناسان ارزش ریالی اموال مکشوفه را 30 میلیارد ریال بر آورد کرده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
1200 نفر توی اردوگاه شفق بودن، ولی فقط 18 جفت دمپایی توی کل اردوگاه بود. از صبح تا آخر شب، دایم توی صف بودیم؛ صف دستشویی، صف سیگار، صف غذا. گرسنگی و شپش و گال بیداد می کرد. آسمون شفق، خدا نداشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آقای سُلُمن سیت سواشویلی (Solomon Tsitsuashvili) در یک چالش خودخواسته شروع به ساخت شعار تبلیغاتی (Tagline) و در ادامه تبلیغ برای برند های معروف می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۵۹ سایت دیگر  
ظرف سالیان گذشته به شاخص هایی دست پیدا کردیم که تا حدود زیادی نگران کننده هستند. از جمله این شاخص ها میل به مهاجرت است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر ایران - هر چند وجه غالب غلامحسین کرباسچی اشتهار او به عنوان شهردار تهران در دهۀ 70 است و نزد سیاسیون به عنوان دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران تا همین چند ماه قبل شناخته می شود اما او یک وجه ...
مشاهده نتایج بیشتر...