جمعه ۲۶ مردادساعت ۰۴:۵۶Aug 2018 17

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1397 خبرگزاری ایمنا 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 1 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 2 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 3 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 4 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 5 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 6 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 7 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 8 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 9 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 10 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 11 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 12 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 13 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 14 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 15 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 16 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 17 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 18 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 19 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 20 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 21 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 22 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 23 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 24 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 25 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 26 مرداد 1397 
  ۱ ساعت پیش    
لنجان- شهردار زرین شهر گفت: دوران اداره شهر با کمک های دولتی به سر آمده است بر همین اساس نهادی همچون شهرداری برای تقویت زیرساخت های شهری و تامین اعتبار اجرای پروژه های عمرانی باید نگاه خود را به سمت ...
  ۲ ساعت پیش    
خوانسار- مدیر شبکه بهداشت و درمان خوانسار گفت: در سال جاری در یک طرح ضربتی پوسترهای تبلیغات مصرف سیگار از 70 واحد مرکز عرضه و فروش جمع آوری شد.
  ۳ ساعت پیش    
نمایشگاه ویدیو آرت و چیدمان "به سادگی یک روایت ممکن" به سرپرستی رسول معرک نژاد حاصل تلاش هنرمندان معاصری است که بر اساس توجه و پرداختن به زندگی روزمره آدم ها خلق شده است.
  ۳ ساعت پیش    
یک روز برای روزمرگی ها هم دلتنگ می شویم، همان روزی که پشت پنجره می نشینیم و برگ هایی که از درخت می افتند را می شماریم و این فرصتی است که یادمان باشد می توانیم لحظه ها را هرچند تکراری ...
  ۳ ساعت پیش    
  ۵ ساعت پیش    
در روز نخست دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، پدیده با پیروزی در رشت به صدر جدول صعود کرد و در جنوب، استقلال اولین شکست فصل را برابر پارس جنوبی جم متحمل شد.
  ۶ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: اگر جنگ، یک جنگ اقتصادی است اصفهان اولین ضربه را می خورد چراکه نسبت مشکلات در این استان به مراتب نسبت به دیگر نقاط کشور بیشتر است.
  ۶ ساعت پیش    
فضاهای عمومی شهری، علاوه بر آنکه بیشترین ارتباط را با شهروندان و محیط زندگیشان دارند، نقش بسزایی در ایجاد هویت بخشی و برقراری احساس آرامش در شهرها ایفا می کنند ...
  ۶ ساعت پیش    
بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند گفت: در همان ثانیه های ابتدایی موقعیت خطرناکی برای حریف وجود داشت و من مجبور به خطا شدم تا بار دیگر در دقایق ابتدایی کارت زرد بگیرم ...
  ۶ ساعت پیش    
دروازه بان تیم فوتسال گیتی پسند گفت: نماینده ساوه، از بهترین تیم های لیگ است اما هدف تیم ما کسب سه امتیاز بازی بود و خدا را شکر توانستیم که به این مهم برسیم.
  ۶ ساعت پیش    
سرمربی - بازیکن تیم فوتسال سن ایچ ساوه گفت: ظلم های زیادی به داوران می شود و آن ها هم سر ما تلافی می کنند.
  ۶ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: با توجه به این که در سال جاری پلی آف داریم، باید تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم و روند آرامی را طی می کنیم اما هنوز به آمادگی کامل تیمی نرسیدیم
  ۷ ساعت پیش    
لنجان- امام جمعه شهر زاینده رود گفت: تمام نابسامانی های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به دلیل مشکل در قانون یا کوتاهی در اجرای قانون است.
  ۷ ساعت پیش    
نشست دوم از سلسله نشست های "مسئله فولکلور و فرهنگ عامه در ایران" با موضوع "آب در فرهنگ مردم" در موزه عصارخانه شاهی برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
لنجان-رییس شورای اسلامی زرین شهر گفت: امروز باید این واقعیت را پذیرفت نگهداری فضای سبز شهری باید اولویت بندی شود تا بتوانیم درختان کهنسال را نگهداری کنیم.
  ۷ ساعت پیش    
تیران-مدیرجهاد کشاورزی تیران و کرون از ساماندهی کمباین های فعال در این شهرستان برای برداشت محصولات کشاورزی خبرداد.
  ۷ ساعت پیش    
نجف آباد- رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: جمعیت هلال احمر نجف آباد در قالب کاروانی خدمات مختلفی را به صورت کاملا رایگان در مناطق محروم ارایه می دهد.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر کشور گفت: استان اصفهان این قدرت را دارد که با منابع و درآمدهای خود، خودش را اداره کند و حتی می تواند دو استان دیگر را هم اداره کند ...
  ۹ ساعت پیش    
تیم فوتسال گیتی پسند در هفته ششم لیگ برتر موفق شد تیم سن ایچ ساوه را شکست دهد.
  ۹ ساعت پیش    
شهردار اصفهان گفت: با توجه به کاهش درآمد شهرداری ها امکان تامین اعتبار برای بسیاری از فعالیت ها وجود ندارد، بنابراین درخواست می شود واژه عوارض به مالیات سبز تبدیل شود.
  ۹ ساعت پیش    
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی در بازدید از مرکز رصدخانه فرهنگی- اجتماعی اصفهان گفت: باید از تجربه رصدخانه فرهنگی، اجتماعی استان اصفهان در سایر کلانشهرهای کشور استفاده کرد.
  ۹ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: با اعتماد به نفس بالایی وارد بازی خواهیم شد و اگر سپاهان به دنبال بازی تهاجمی باشد ما هم از این قاعده مستثنی نخواهیم بود.
  ۹ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هرجا که می روم دوست دارم فوتبال تهاجمی بازی کنم و همه جا آمار گل های زده تیم های تحت مربیگری من گویا است.
  ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها _ اصفهان _ با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان یک دستگاه تریلر حامل 24 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال توقیف شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: محور اصلی اولویت های استان عدالت و اصل تکریم کشاورز است و برای اجرایی شدن این موضوع، تمام حوزه های سیاسی، امنیتی و عمرانی با هم بسیج شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۴    
پس از توقف 10 ماهه عملیات احداث سد کوهرنگ از سر گرفته شده و تمام تلاش آن است که ظرف مدت یک و نیم تا 2 سال، به پایان برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۴    
راه یافتن رقص شیر به عنوان تنها نماینده هنر نمایش اصفهان در بخش آزاد و مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، خوب ترین خبر فرهنگی 25 مردادماه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۵    
در جلسه نقد و بررسی کتاب سقوط شاه نویسنده این کتاب و تعدادی از منتقدان سیاسی به تحلیل محتوی این کتاب پیرامون چگونگی سقوط شاه، علل وعوامل آن پرداخته و گریزی نیز به وضعیت ایران پس از انقلاب زدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۱    
لنجان- امام جمعه باغبادران گفت:مطالبه به حق مردم باید در چار چوب نظام و از مجاری قانونی پی گیری شود لذا مردم باید از نمایندگان خود در مجلس به صورت مسالمت امیز مطالبه به حق کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۷    
کشورهای همسایه ایران در هفته ای که گذشت شاهد تحولات مختلفی بوده اند، اما امضا کنوانسیون حقوقی دریای خزر، پیش قدمی ترکیه برای کاهش تنش با آمریکا، رایزنی اردوغان با کشورهای مختلف برای جلب حمایت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۷    
لنجان-شهردار زرین شهر گفت: با بهره برداری از پروژه نگارخانه هنرمندان زرین شهر می توانند با برگزاری نمایشگاه ها و ورک شاپ های مختلف در میان هنرمندان کشور عرض اندام کنند و در مجموعه ای که در کنار این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۷    
استاندار اصفهان گفت: این استان دارای انسان های فریخته و تعالی گر است و این امر باعث می شود اگر در هر زمینه ای تشکلی ایجاد شود بتواند به عنوان مرکزی برای تجمیع افکار و همفکری های گسترده برای رشد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۶    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: این سازمان در نظر دارد به منظور ارتقاء فرهنگ مدیریت پسماند در جامعه و ایجاد حساسیت در میان اقشار مختلف شامل کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: به تمام شهروندان اطمینان می دهم که هیچ کدام از مسئولان در ارتباط با زاینده رود کوتاهی نمی کنند و بنده نیز به عنوان شهردار پیگیری های لازم در این باره را انجام داده و ادامه خواهم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۴    
جشنواره بین المللی کارتون S-CooMix ایتالیا با موضوع "مدرسه" برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۸    
نماینده تشکل های مردمی استان اصفهان گفت: تاکنون 1500 سمن در استان اصفهان ثبت شده و فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۵    
بعد از تخصیص ندادن ارز دولتی به شرکت های هواپیمایی قیمت بلیت هواپیماها در پروازهای خارجی 100 تا 110 درصد و در پروازهای داخلی 60 تا 80 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۷    
وزیر کشور با بیان اینکه نظام برنامه ریزی، اداری، بودجه و بانکی کشور ظالم است، گفت: بیش از 70 سال است که نظام برنامه ریزی و بانکی شرایط را به گونه ای ایجاد کرده که همه احساس ظلم می کنند و باید در این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۷    
تیم فوتبال ذوب آهن در شرایطی به مصاف سپاهان می رود که چهار بازیکن به دلیل مصدومیت و محرومیت نمی توانند این تیم را در دربی اصفهان همراهی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۹    
نمایشگاهی از نقاشی های رنگ و روغن و اکرلیک "مهرناز عسگری" در گالری نگاه نو و با هدف نمایش درونیات انسان و خود واقعی آنها برپا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۲    
هفتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی،آرایشی و شوینده ها و ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت ، ورزش ، تغذیه و خدمات وابسته در نمایشگاه بین المللی اصفهان دایر و تا تاریخ 26 مرداد ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۲    
استاندار اصفهان با بیان اینکه در سال جاری به عنوان کاری شاخص و نو در استان خانه تشکل ها را طراحی کرده ایم، گفت: این امر برای هماهنگی کلی بین تشکل ها و قوی تر کردن احزاب در دستور کار قرار داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۰    
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: تدابیری برای بهتر شدن وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان اندیشیده ایم و مشکل آن تا دو هفته دیگر حل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۵    
درحالی که بارها گفته شده است تولید پسته در ایران می تواند به عنوان برندی ارزشمند برای جایگزینی صادراتی نفت باشد اما امسال به دلایلی چون گرمای زودرس هوا در روزهای میانی زمستان و سرمای مجدد در فصل بهار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۶    
طرح بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی توسط شورای تخصصی میراث فرهنگی کشور به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۷    
مربیان دو تیم سپاهان و ذوب آهن در حالی برای دربی اصفهان خود را آماده می کنند که اولین تقابل این دو مربی را شاهد خواهیم بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۷    
آیین نمادین استقبال از آزادگان به مناسبت بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز آزادی اسطوره های صبر و تحمل هشت سال دفاع مقدس در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: ضروری است که هر چه زودتر قانون تشکل ها در مجلس تصویب شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۹    
چین اعلام کرد اواخر ماه اوت در واشنگتن دور جدیدی از مذاکرات تجاری با آمریکا خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۳    
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فضای استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فضای بی اخلاقی و نامناسبی بود، سوال از رییس جمهوری نباید به سمت عقده گشایی های جناحی و شخصی برود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۸    
نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری به مدت دو ماه فرصت دارد که لیست زمین های خدماتی شهر اصفهان را به شورا ارایه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۷    
دروازبان اسبق تیم فوتبال ذوب آهن گفت: تیم فوتبال ذوب آهن همیشه ثبات خود را حفظ کرده، ریتم خاصی دارد و بازیکنان سریعاً با این تیم وفق داده می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۵    
این همایش امشب بعد ازنماز مغرب و عشاء در حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) رستاق برگزارمیشود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۱    
نشست گل نوشت یکی از برنامه های جانبی جشنواره گل لاله عباسی است که با یادآوری سنت های خانه مادربزرگ و با هدف ارج نهادن به پدیده رویش گل برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۲    
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: نشت گاز فاضلاب در شرکت سیمرغ 12 نفر را مسموم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۱    
شهروندان اصفهانی در هفته ای که گذشت، پنج هزار و 791 مرتبه با مرکز 137 تماس برقرار کردند که از مجموع تماس های واصل شده دو هزار و 978 مورد مربوط به معاونت خدمات شهری معادل 54 درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۷    
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان گفت: با توجه به وضعیت کم آبی و کمبود منابع آبی در سطح شهر اصفهان از تعداد 32 حلقه چاه در اختیار برای آبیاری فضای سبز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
تئاتر یکی از هنرهای هفتگانه است که در ایران نیز از پیشینه ای طولانی برخوردار است. هنری که روی صحنه جان می گیرد و جان بخشی می کند؛ گویی حضور در سالن نمایش و تماشای تئاتر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۲    
همایون شجریان و سهراب پورناظری پس از برگزاری مراسم رسمی رونمایی آلبوم ایران من به سئوالات خبرنگاران درباره فعالیت های اخیرشان پاسخ دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۰    
با اجرایی شدن بسته جدید ارزی و به راه افتادن بازار ثانویه، رییس کنفدراسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران گفت: برای پیدا شدن قیمت واقعی در بازار ثانویه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۵۹    
کنسرت موسیقی گروه نغمه اصفهان به سرپرستی مسعود اهتمام و با اجرای تعدادی از قطعات نوستالژیک اساتید موسیقی ایران توسط هنرجویان هنرسرای خورشید یکم شهریورماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۴۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه دستگاه قضایی اجازه ورود به آرایشگاه های زیر زمینی را نمی دهد، گفت: با همکاری دادستان به دنبال دریافت مجوز برای ورود به این اماکن هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۰    
وزیرامور خارجه کشورمان گفت: معتقدیم 20 درصد از منابع دریای خزر باید در اختیار ایران باشد و مطرح شدن مباحثی چون سهم 11 درصدی برگرفته از خط موهومی است که مربوط به وابستگی رژیم سابق بوده و جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۶    
آژانس فضایی هندوستان قرار است ظرف مدت 40 ماه، نخستین فضاپیمای سرنشین دار خود را راهی فضا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۳    
ژنرال سابق اسرائیلی اعلام کرد، مشکل واقعی اسرائیل در نوار غزه نیست بلکه در قدرت یابی ایران در سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۳    
مسئول پذیره نویسی سلول های بنیادی استان اصفهان گفت: تاکنون در استان اصفهان 1400 نفر برای اهدای سلول های بنیادی در استان اصفهان اقدام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۸    
شصت و سومین دربی فوتبال اصفهان در حالی برگزار می شود که در مجموع سپاهان با 4 پیروزی بیشتر بالاتر از ذوب آهن قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۵:۵۹    
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: اگر پای صحبت تک تک مردم ایران بنشینیم، حتی کسانی که قبلاً نیز نظر بر مذاکره با آمریکا داشتند، حال از مذاکره با آمریکا ناامید شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۴:۲۱    
تیران-فرماندار شهرستان تیران وکرون گفت: ارتقای تجهیزات و امکانات انتظامی شهرستان تیران وکرون برای خدمات رسانی به مردم و مسافران لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۴:۰۸    
تیران-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون گفت: رونق و حل مشکلات کشور نیازمند پویایی اجتماعی مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۴:۰۲    
شهرضا - برخی گمان می کنند ساخت عبادتگاه منحصر به یک آیین یا مذهب خاص است، اما تاریخ اقوام و ملل نشان می دهد بشر همواره به دنبال عبادتگاهی بوده تا در آن سر به سایه معبود بیاساید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۴    
یکی از توصیه های مهم پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان، رعایت فاصله ایمن بین خودروها است، در این صورت چنانچه خودرو جلویی به ناگهان ترمز بگیرد یا به سمتی منحرف شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۷    
زائر 81 ساله گلستانی که پیش از ظهر امروز در فرودگاه گرگان در حال اعزام به مکه مکرمه بوده به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۳    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: فراگیری و به کاربستن مهارت های مورد نیاز در زندگی مشترک نیازمند دریافت آموزش های صحیح و به موقع و تمرین مهارت های آموخته شده خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۴    
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه متاسفانه نهادهایی که خود باید با فساد برخورد کنند بعضا آلوده به فساد می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۵۲    
مدیرکل دفتر موسیقی از صدور مجوز آلبوم جدید محسن چاوشی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۵    
ساخت باند دوم محور مبارکه - بروجن به طول 26کیلومتر و تقاطع های غیرهمسطح بلوار امیرکبیر و لاو - مجلسی با اعتباری افزون بر 60میلیارد تومان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۱    
هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 از 27 مرداد تا 11 شهریور در جاکارتا و پالمبانگ برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۸    
امام جمعه اصفهان گفت: مهم ترین نکته ای که باعث می شود صدا و سیمای جمهوری اسلامی در دنیا نمونه باشد صداقت است، حتی مذهب هم نیست؛ چرا که اگر صداقت در گفتارش باشد همه حرفش را می پذیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۴    
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما با بیان اینکه باید مشکلات و مطالبات مردم به خوبی و صحیح از سوی رسانه منعکس شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۰    
نصف جهان: یازدهمین ویژه برنامه فوتبال به وقت اصفهان با محوریت پخش دیدار تیم های ذوب آهن و سپاهان برگزار می شود . ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۰    
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: تیم سن ایچ ساوه بازیکنان با کیفیتی دارد، شرایط مدیریتی این تیم بسیار مطلوب است و روند بسیار خوبی را طی می کند، به همین دلیل این بازی نسبت به پنج دیدار گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۹    
لنجان- مدیرعامل شرکت عمران فولادشهر گفت: مطالعات طرح تفصیلی شهر جدید فولادشهر به اتمام رسیده و مراحل پایانی تصویب را سپری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۷    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه مسئولیت یکی از مراکز مهم و حساس کشور به من سپرده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۴    
تعدادی از ایرانیان مقیم اندونزی برای حمایت از بازیکنان تیم ملی امید برابر عربستان به ورزشگاه رفته بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۴    
وب سایت آمریکایی"World Chacha"، متخصص گردآوری لیست بهترین مکان های مسافرتی دنیا، پس از روم، بوداپست مجارستان را زیباترین شهر جهان معرفی کرد و این در حالی است که ونیز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۴    
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلای شهر اصفهان گفت: بهره برداری از نمایشگاه بزرگ اصفهان شهر را متحول می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۷    
کشف 5600 کیلوگرم ترشی غیربهداشتی در برخوار با تلاش مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار، یک واحد تولید ترشی غیر بهداشتی شناسایی و پلمپ کشف شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۶    
سخنگوی شورای نگهبان از تایید کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در هیات عمومی شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : تا کنون 538 هزار نفر از رانندگان و همسرانشان برای استفاده از بیمه تکمیلی ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۷    
اصفهان - ایرنا - عملیات اجرایی سه پروژه عمرانی در بخش راه، روز چهارشنبه با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۷    
اسامی فیلم های بلند داستانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۴    
شاگردان کرانچار در نخستین مسابقه آسیایی برابر عربستان سعودی قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۳    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است عنوان ناکارآمدی دولت به شدت اشتباه است و دولت باید مسئولیت خود را به سرانجام برساند و در این مسیر نظارت شود و قوی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۷    
کارشناس مسئول مرکز بهداشت استان مرکزی با اشاره به ازدواج دختربچه ها در روستاهای استان گفت: شهرستان خنداب در این زمینه نسبت به سایر شهرستان های استان دارای شرایط ویژه است بطوریکه در این شهرستان 35 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۵    
گروه فرهنگی - جشنواره نشاطستان که در اصفهان برگزار شده درصدد است تا فرصتی را فراهم کند که شرکت کنندگان در آن جشنواره هم تفریح کنید، هم بخندند و هم استعدادهای فرهنگی و هنری خود را به نمایش بگذارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۶    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان گفت: اصفهان ظرفیت ساخت فیلم در حوزه کودک را دارد چراکه این شهر به نام شهر دوستدار کودک معروف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۱    
نوحه جانسوز شهادت حضرت جوادالائمه علیه السلام با صدای حاج سیدمجید بنی فاطمه که شب گذشته در هیات ریحانه الحسین علیه السلام برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۱    
جلسه اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان آذربایجان غربی با حضور وزیر کشور برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...