چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۱۸Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1397 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1399 خبرگزاری ایمنا 1 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 2 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 3 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 4 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 5 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 6 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 7 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 8 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 9 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 10 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 11 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 12 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 13 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 14 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 15 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 16 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 17 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 18 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 19 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 20 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 21 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 22 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 23 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 24 فروردین 1400 خبرگزاری ایمنا 25 فروردین 1400 
  ۲ دقیقه پیش    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در سال های 98 و 99 در بخش بازسازی مسکن روستایی و مدیریت بحران 923 میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات ...
  ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت: کیف پول دیجیتال شهروندی شهرداری سمنان براساس تکنولوژی های نوین طراحی شده است و از طریق سامانه "سمنان من" در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
چین مقصد محبوب مدیران شهری برای خرید ناوگان حمل و نقل عمومی بوده است حتی در روزگاری که می توانستیم کشورهای اروپایی را برای خرید انتخاب کنیم ...
  ۹ دقیقه پیش    
انرژی خورشیدی، در حال حاضر کم هزینه ترین منبع خورشیدی در جهان به حساب می آید که البته کمبود فضا، استفاده گسترده از آن را محدود کرده است.
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست انتقال خون استان اصفهان گفت: ذخیره بانک خون استان حدود 6 روز است و ساعت کاری مرکز انتقال خون خواجو در ماه رمضان از ساعت 8 تا 22 است و درخواست لغو منع تردد شبانه برای اهداکنندگان خون در میدان ...
  ۱۸ دقیقه پیش    
یک کارشناس معماری شهری گفت: دیوارنگاره های شهر قطعاً ساده و سطحی نیست، بلکه نیاز به تخصص و مطالعه فراوان و همچنین دیدگاه چند منظوره دارد.
  ۳۳ دقیقه پیش    
گرچه چندی پیش وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که امیدوار است موضوع حاشیه نشینی با اجرای طرح هایی همچون مسکن ملی ظرف 3 سال جمع آوری شود ...
  ۴۰ دقیقه پیش    
تیم فوتبال پورتو در مرحله 1/4 نهایی لیگ قهرمانان اروپا چلسی را با سوپرگل طارمی شکست داد اما حذف شد، پاریسی ها هم مقابل بایرن باختند و صعود کردند.
  ۴۲ دقیقه پیش    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: با توجه به درخواست شهروندان نصب علائم ترافیکی و چراغ های مورد نیاز برای روشنایی و ایمن سازی سه زیرگذر حصه در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
  ۴۸ دقیقه پیش    
این گل دیدنی مهدی طارمی به چلسی در دقیقه 91 مانع حذف پورتو از لیگ قهرمانان نشد
  ۵۵ دقیقه پیش    
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: در سال 99 تعداد 111 کودک به خانواده های فرزندپذیر تحویل داده شد و در ابتدای سال جدید هم تاکنون 8 کودک را به این گونه خانواده ها تحویل داده ایم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد که بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی فردا(چهارشنبه) به نطنز می روند.
  ۱ ساعت پیش    
معاون خدمات شهری شهردار مشگین شهر گفت: برای نخستین بار در سطح استان اردبیل و شمال غرب کشور، مشگین شهر به دستگاه هوشمند بازیافت پسماند خشک درمبدا تجهیز می شود.
  ۱ ساعت پیش    
فهرست پخش بازی های مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است.
  ۱ ساعت پیش    
به نظر می رسد راهکارهای متداول کاهش پایدار تورم در دنیا به دلیل شرایط ویژه اقتصاد ایران و نبود اطمینان از سرمایه گذاری پاسخگو نبوده و حتی در موارد منجر به نتایج نامطلوبی شود ...
  ۱ ساعت پیش    
شادکامی از مهمترین علل ارتقای سلامت روان افراد جامعه است، شادی حالتی روانی است پس از برآورده شدن آرزوهای انسان ایجاد می شود ...
  ۲ ساعت پیش    
سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه دوشنبه شب وارد تهران شده و روز گذشته در مورد مسائل منطقه و برجام با مقامات کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۲ ساعت پیش    
این گزارش منتخب بهترین عکس های هفته در جهان است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
منابع عراقی از کشته و زخمی شدن شماری از جاسوس های سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال عراق خبر دادند.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان غذا و دارو از واکسیناسیون بالای 60 سال طی یکی دو هفته آینده خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی ستاد مقابله با کرونا گفت: قرارداد تولید واکسن کوبایی در مؤسسه پاستور و واکسن اسپوتنیک روس با یک شرکت خصوصی ایرانی در سال گذشته منعقد شده و هر دو در مرحله تاییدیه نهایی و در آستانه ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی گفت: اعلام اشکال در مسیر‬ تولید ⁧‫واکسن برکت‬⁩، برگرفته از سخن رئیس کمیته علمی ستادملی مقابله با کروناوتعویق سه ماهه زمانبندی اعلام شده قبلی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
استهلال ماه مبارک رمضان در اصفهان توسط جمعی از کارشناسان و اعضای انجمن نجوم اصفهان به منظور رویت هلال ماه مبارک رمضان انجام شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت ایذه گفت: 2 خواننده و 2 نوازنده یک مراسم عزا در ایذه، در راستای تصمیم ستاد مقابله با کرونا مبنی بر برگزار نشدن مراسم، بازداشت شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: چند سال است قرار است یک آئین نامه فعالیت استارت آپی درآورند ولی فقط درخواست فیلتر و نامه ممنوعیت و توییت ضدنوآوری تولید کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه بخشی از کسری بودجه بخاطر سریع نبودن تبدیل منابع ارزی به ریالی است، گفت: بانک مرکزی در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین دلیل در حال حاضر ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ جزئیات مرگ دو برادر را حین سرقت بنزین از پالایشگاه تهران تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
نتیجه دومین تست PCR بازیکنان و اعضای کاروان سرخپوشان ایران نیز منفی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
باران کوثری بازیگر سینما مبتلا به ویروس کووید 19 شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسئول فضای مجازی ستاد مقابله با کرونا گفت: توضیحات سخنگوی دولت درباره سامانه شفافیت، ثبت تمام اطلاعات دریافت کنندگان واکسن در سامانه سیب انجام شده و در دسترس دستگاه های نظارتی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توزیع شبکه هوشمند ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: با آغاز ماه رمضان یک سامانه در همه استان ها، عرضه گوشت و برنج به قیمت تمام شده را انجام می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با همتای روسی خود، پیشنهاد داد برای برای بحث درباره طیف کاملی از مسایل پیش روی آمریکا و روسیه، دیدار حضوری در کشور ثالث برگزار کنند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پرهام مقصودلو به مقام نخست مسابقات شطرنج قهرمانی کشور دست یافت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان در خصوص آخرین مصوبات این ستاد توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد در پی اقدام گستاخانه روز گذشته اتحادیه اروپایی در مورد تحریم حقوق بشری تعدادی از مقامات و نهادهای جمهوری اسلامی ایران،سفیر پرتغال در تهران را احضار کرده است .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خوردن 3 ماده غذایی و افزایش ابتلاء به کرونا، خواص گیاه ترخون، بهترین و ساده ترین راه برای پاکسازی کبد، عوامل مؤثر در جذب ویتامین D ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
علی ثمری با انتشار پستی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه از تعویق یک روز جلسه مشترک ایران با گروه 1+4 بدلیل ابتلاء یکی از اعضای هیئت سیاسی اتحادیه اروپا به کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دادگاه وزیران در کویت امروز سه شنبه حکم بازداشت موقت نخست وزیر سابق این کشور در پرونده صندوق ارتش را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری روز سه شنبه گزارش دادند یک کشتی رژیم صهیونیستی در نزدیکی سواحل امارات متحده عربی هدف حمله قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین به آغاز غنی سازی 60 درصدی اورانیوم توسط ایران واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس جمهور ایران در پیام های جداگانه ای به سران کشورهای اسلامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ملی پوش وزن 87 کیلو کشتی فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۶    
تردد خودرها در هر دو مسیربزرگراه شهید خرازی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی گفت: 45 هزار واکسن اسپوتنیک به نظام پزشکی اختصاص یافته که 30 هزار و 500 دوز آن در شهرستان ها و 14 هزار و 500 دوز نیز در تهران توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
در آستانه پخش سریال بچه مهندس 4 حمید حامی تیتراژ این سریال را خواند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
واکسن روسی اسپوتنیک وی به عنوان سومین واکسن علیه کروناویروس در هند تایید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: چاپ دفترچه بیمه سلامت در صندوق بیمه سلامت همگانی از ابتدای اردیبهشت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
بسته حمایت معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در ساعت 24 فردا (چهارشنبه) به حساب 60 میلیون نفر از افراد واجد شرایط واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزات امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای کشورمان از آغاز غنی سازی 60 درصدی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۴    
صبح روز یکشنبه 22 فرودین ماه حادثه آتش سوزی در سایت هسته ای شهید احمدی روشن در نطنز رخ داد و منجر به قطعی برق در این مجموعه شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۵    
معاون آموزشی دانشکاه علوم پزشکی تهران به نقل از دبیرکلّ ⁧‫سازمان جهانی بهداشت گفت: مهمترین عامل افزایش تعداد بیماران ⁧‫کووید‬⁩ و روند صعودی ⁧‫مرگ‬⁩ ناشی از آن در دنیا در هفته های اخیر سردرگمی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کشف 16 میلیارد ریال کالای قاچاق، دستگیری کلاهبردار 100 میلیون تومانی، پایان گروگانگیری 10 ساله، کشف بیش از 400 کیلو مخدر شیشه، به دام افتادن قاتل فراری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به شناسایی یک میلیون و 300 واحد مسکونی خالی در کشور، گفت: ثبت نام در سامانه جامع املاک کشور برای مصلحت مردم و برای برنامه ریزی دقیق توسعه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: گردشگران و مهمانان خارجی به محض خروج از فرودگاه، با بوی مشمئزکننده اطراف این منطقه روبرو می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با عنوان" نسیم همدلی" در بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۸    
معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: سروصدای بچه ها تو زندگی آپارتمانی یکی از مشکلات جدی مردم شده، خصوصاً برای کسانی که بچه ندارند یا تنها زندگی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس از احداث 58 زمین ورزشی در این کلانشهر خبر داد و راه اندازی شاخه ورزش های شهروندی را به عنوان یک پیشنهاد مطرح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۶    
اعضای شورای شهر تهران تصویب کردند که گزارش کارنامه مدیریت شهری در دوره پنجم شورای شهر تهران تهیه شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: توافق نامه ارزشمندی با کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران منعقد گردید و باعث بازگرداندن نشریات و اسناد قدیم اصفهان به این شهر شد و بدینگونه مطالبه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور مراکز توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تزریق واکسن کرونا در مراکز نگهداری سالمندان در سراسر کشور گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ملی پوشان تکواندو و کاراته ایران واکسن کرونا زدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دعای مخصوص، نماز، فضیلت ها و اعمال روز اول ماه مبارک رمضان در این مطلب آماده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون سیمای سازمان صداوسیما از تولید و پخش 900 ساعت برنامه، ویژه انتخابات ریاست جمهوری در تلویزیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو از به رسیدن به رکورد تولید ماهانه 20 میلیون دوز ⁧‫واکسن ایرانی ⁩ کرونا در تابستان 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱    
کارکنان اس-بان اشتوتگارت، شبکه قطار حومه در منطقه اشتوتگارت آلمان، از فعالیت 58 قطار جدید در این شبکه خبر دادند و اعلام کردند قرار است بودجه ای 160 میلیون یورویی برای رسیدن به این هدف هزینه شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: خروج نیروهای آمریکایی از عراق در چارچوب مصوبه هوشمندانه مجلس این کشور به ایجاد و تقویت امنیت و ثبات در عراق و منطقه کمک خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حرف از تالاسمی که می شود، چابهار در رأس شهرها با بالاترین آمار می ایستد. بیمارانی که اغلب به دلیل ناآگاهی خانواده ها روزبه روز بر تعدادشان افزوده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۹۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با تاکید بر این که سیاست خارجی نباید موضوع دعوای جناحی و انتخاباتی باشد، گفت: هر دستاورد سیاست خارجی، دستاورد مردم، کشور و رهبری است و هیچ فرد، گروه یا جناحی حق مصادره آن را ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵    
در این بسته خبری از طرح جورقان برای ساماندهی ورودی اصلی همدان تا طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک قزوین و تمدید مهلت تخفیف عوارض شهرداری مهاباد را می خوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور گفت: کرونا‬⁩ به طرز معجزه آسایی در مراکز نگهداری سالمندان کشور کنترل شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
هیئت مذاکره کننده ایرانی به ریاست سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه وارد وین شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ما در این وزارتخانه در تلاشیم تا با به کارگیری تمامی ظرفیت ها تولید مسکن را تسریع و تسهیل کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از شش میلیارد دلار از صادرات ایران در سال گذشته به محصولات کشاورزی اختصاص دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اعمال، دعا، نماز، روزه، غسل و فضیلت های شب حلول ماه مبارک رمضان به همراه مناجات و دعای حضرت امام صادق(ع)، دعای چهل و چهارم صحیفه سجادیه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۸۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، در بیانیه ای، به روزه داران در ماه رمضان 6 توصیه ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
پخش ادامه مجموعه تلویزیونی "کلبه عمو پورنگ" همزمان با ماه رمضان از سر گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۹    
شهردار شیراز گفت: شهرداری شیراز در دوران کنونی تلاش کرده تا با اقداماتی زیربنایی و اختصاص تسهیلات و معافیت ها به یاری اهالی بافت تاریخی بیاید و آنها را در مسیر اصولی نوسازی بافت یاری کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به امضای سند همکاری های 5 ساله ایران و عراق گفت: این سند، نقشه راهی برای همکاری های مشترک دو کشور در عرصه مسایل مربوط به بازار کسب و کار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته میراث شورای شهر تهران استعفانامه خود را تقدیم هیات رییسه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ملی پوشان والیبال نشسته کشورمان از 30 فروردین ماه وارد اردوی آمادگی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
توئیتر رسمی لیگ قهرمانان آسیا قبل از آغاز مسابقات این رقابت ها به معرفی قهرمان های آسیا پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سحر دولتشاهی، بازیگر سینما و تئاتر که این روزها سریال می خواهم زنده بمانم را در شبکه نمایش خانگی دارد، در صفحه شخصی خود از انتشار قسمت هشتم این مجموعه خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک و برخورد قانونی با آن دسته از تاکسیرانانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
برگزاری نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت دوباره نام این متهم به فساد اقتصادی را بر سرزبان ها انداخت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: از ابتدای کرونا 352 خانه سلامت در همه محله ها بدون یک روز تعطیلی فعال هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای بر توجه عموم مردم به ویژه صاحبان و متصدیان واحدهای صنفی و اماکن عمومی به رعایت و اجرای برخی موارد در جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از تولید 600 هزار تن پیاز مازاد بر نیاز صنف و صنعت و صادرات در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران از معافیت کارگاه های فرش دستباف، شرکت ها، تعاونی ها و اتحادیه های مربوطه از ثبت نام در سامانه مودیان و پرداخت مالیات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین نامه جدید ماده 8 قانون هوای پاک با موضوع سن فرسودگی وسایل نقلیه فرسوده و تعیین ملاک اسقاط، با پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست و سایر دستگاه های ذی ربط در کمیسیون های هیئت دولت مورد بررسی قرار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون های ورودی مدارس استعدادهای درخشان (دوره اول و دوم متوسطه) در سال تحصیلی 1401- 1400 که از یازدهم فروردین ماه آغاز شده بود فردا بیست و پنجم به اتمام می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور در توییتی دیدار لاوروف با رییس جمهوری را روایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۱    
پیش بینی می شود بازار فردا بازاری سبز و پر تقاضا باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش وپرورش، مهم ترین برنامه ها و اقدامات این اداره کل را برای استقبال از ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 51.608 میلیارد ریال بود و حجم معاملات برابر 6.9 میلیارد برگه سهم بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۶    
مدیران شهرهای براشوو و سینایا در کشور رومانی توافقنامه ای امضا کردند که بر اساس آن قرار شده با همکاری یکدیگر خدمات دیجیتالی به ساکنان شهرهای خود را افزایش دهند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر آماری که افزایش رشد واردات نفت چین را نشان داد و همچنین تنشهای ژئوپلیتیکی در خاورمیانه، افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت تولید و عرضه مسکن را برای جامعه هدف با جدیت انجام دنبال می کند تا امید به خانه دار شدن مردم حفظ شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۱    
علیرضا نصر اصفهانی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از خبرگزاری ایمنا بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آتروفی عضلانی نخاعی یا همان اس ام ای یک بیماری است که بحث راه های درمان، علائم، داروها و هزینه های سنگین آن با کمپین برای دلارا مجددا مطرح شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...