چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۳۹Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1397 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1399 خبرگزاری ایمنا 3 اردیبهشت 1399 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1399 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1399 خبرگزاری ایمنا 31 مرداد 1399 خبرگزاری ایمنا 31 شهریور 1399 خبرگزاری ایمنا 30 مهر 1399 خبرگزاری ایمنا 30 آبان 1399 خبرگزاری ایمنا 1 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 2 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 3 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 4 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 5 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 6 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 7 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 8 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 9 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 10 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 11 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 12 آذر 1399 
  ۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
افتخاری با بیان اینکه این شهرستان یکی از 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور است، تصریح کرد: با گذشت چندسال از تصویب مصوبات برنامه ملی توسعه پایدار شهرستان آوج هنوز اقدام چشمگیری صورت نگرفته است.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سفارت ایران در لاهه تاکید کرد: ایران انتظار دارد همه کشورهای جهان، به ویژه کشورهایی مانند هلند که ادعای ترویج حقوق بشر، حاکمیت قانون و مبارزه با بی کیفری را دارند ...
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی با ابلاغ دستور اداری به واحدهای اجرایی ضوابط بیمه تکمیلی درمان و عمر مستمری بگیران این سازمان از آذر سال جاری تا آبان سال 1400 را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
روز گذشته بازار ارز درگیر التهابی جدی شد که در نتیجه آن بهای دلار بیش از یک هزار تومان افزایش داشت؛ این در حالیست که بازار ارز طی ماه گذشته در حال تجربه روندی آرام و کاهشی بود.
  ۲۸ دقیقه پیش    
تردد خودروها در هر دو بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می گیرد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: اگر مس رفسنجان به گل می رسید، عرصه برای ما تنگ می شد، به هر دو تیم تبریک می گویم ...
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو سارق که از یک جواهرساز سرقت کرده بودند، خبر داد.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از مقدمات انعقاد قرارداد تولید مشترک واکسن کرونا با یکی از کشورها خبر داد و دیگر مسیرهای پیش بینی شده برای تأمین این واکسن را تشریح کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی مصوبه مجلس در مورد اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران را به رئیس جمهور ابلاغ کرد.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کتاب ایرانِ اکنون به زودی در کرواسی منتشر می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری تاکید کرد: گشایش های قطعی بایدن را نه بخاطر تحلیل درست دولت و وزارت خارجه و سه سال استقامت ملی بلکه به خاطر طرح مجلس و فشار تهدید به نفع خودشان مصادره ...
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
چهارمین قسمت از برنامه ساعت سینما پنجشنبه 13 آذر ماه ساعت 20:30 با نقد و تحلیل فیلم سینمایی مرد بارانی ساخته بری لوینسون از شبکه چهار سیما پخش می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان لیگ گفت: لیگ برتر فوتسال آقایان از تاریخ 26 آذر به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تراکتور در بازی که مس رفسنجان تیم برتر میدان بود یا یک گل این تیم را شکست داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
فراخوان جشنواره فیلم فجر در حالی منتشر شد که اعلام جزئیات چگونگی برگزاری آن در نشستی که وعده داده شده است، اعلام خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: تاکنون نامه ای از ریاست جمهوری درباره مصوبه مجلس دریافت نکردیم. طبیعتاً اگر نامه ای بیاید و ملاحظاتی وجود داشته باشد بر اساس اختیارات قانونی آن را مدنظر قرار خواهیم داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال 1400، دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حدود 677 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است که نسبت به بودجه سال قبل رشد داشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
آن طور که در سال جاری و بر اساس قانون بودجه هر گونه پرداخت مستقیم و مستمر به کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی مشروط به ثبت اطلاعات آنها در سامانه کارمند ایران بود، برای سال بعد نیز این شرط پابرجاست.
  ۱ ساعت پیش    
در ادامه بازی های لیگ برتر بانوان تیم شهید شاملی در مقابل ذوب آهن به پنجمین برد خود دست پیدا کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در پایتخت گفت: شرایط تهران هنوز شکننده و ناپایدار است و بازگشایی های شتابزده می تواند باعث افزایش شیوع بیماری و تکرار تجربه تلخ اردیبهشت ماه شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۹۵ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از دستگیری 3 تن از عناصر تروریست ضد انقلاب و مزدوران استکبار جهانی که قصد انجام اقدامات تروریستی را داشتند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم ورزشی گفت: محدودیت هایی که برای حضور افراد با کم توانی ذهنی و جسمی جهت حضور در باشگاه های ورزشی وجود دارد را باید کاهش دهیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتور امروز از ساعت 16 و 10 دقیقه میهمان مس رفسنجان است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهر اصفهان همچون بسیاری از شهرهای کشور از اول آذرماه با محدودیت های کرونایی از جمله منع تردد بعد از ساعت 21 و تعطیلی اصناف و مشاغل غیرضروری روبرو بوده است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
در راستای سیاست فرزندآوری، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ودیعه مسکن به مبلغ 70 میلیون تومان برای خانواده های فاقد مسکن دارای فرزند سوم در لایحه بودجه 1400 پیش بینی شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
برای سال آینده رقم پرداخت یارانه های نقدی و کمک های معیشتی تقریبا ثابت مانده است و در مجموع حدود نزدیک به 74 هزار میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و اتریش گفت: رشد سالانه سرانه تولید ناخالص داخلی واقعی ایران در 40 سال گذشته منفی 1.1 درصد بوده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: طالبان یکی از جنبش های اصیل منطقه و با زمینه قوم پشتون است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شادگان از آماده باش تیم های عملیاتی و بسیج امکانات شهرداری این شهر در راستای مقابله با بحران آب گرفتگی معابر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده، وام ازدواج در مقایسه با امسال تغییری نکرده و همان 50 میلیون تومان اعلام شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال با توجه به شرایط موجود بازه زمانی 15 روزه هفته پایانی آذرماه و هفته ابتدایی دی ماه برای برگزاری هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس تعیین شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس طرح اصلاح موادی از قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را اعلام وصول کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
پیش بینی دولت بر این است که در سال 1400 بتواند 247 هزار میلیارد تومان از محل مالیات درامد کسب کند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عکس تزئینی است مستند آنجا سپیده دم به کارگردانی محسن جهانی و هاشم مسعودی، تازه ترین اثر مرکز مستند سوره با موضوع کرونا است که در دو بخش مسابقه ملی و ویژه کرونا چهاردهمین جشنواره بین المللی سینما ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، با ایراد سخنانی در سمینار دیپلماتیک "اقدامات زورمدارانه یکجانبه در چارچوب کرونا" ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از قبولی 311 نفر از دانش آموزان با نیازهای ویژه در کنکور سراسری و افزایش 10 درصدی پذیرفته شدگان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به فعالیت کارگروه جمع آوری آبهای سطحی در مناطق هشت گانه و سازمان های تابعه حوزه معاونت خدمات شهری از لایروبی مستمر انهار و کانال ها به عنوان ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات ارشد برنو، کلانشهری در جمهوری چک، از مهاجران خواستند در صورت تمایل به طور داوطلبانه برای کمک به کادر درمان، آموزش ببینند و از این طریق، خود را در مهار بیماری کووید -19 سهیم کنند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا 12 آذرماه را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود ریگی بازیکن تیم استقلال امروز با جای انداختن کتفش از بیمارستان مرخص خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
طرح یک سوال درباره امباپه خالی از لطف نیست؛ چه بر سر او آمده که از پسرطلایی فوتبال دنیا به بازیکنی ناموفق در ترکیب پی اس جی تبدیل شده است؟
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: به منظور بهره گیری از فناوری های نوین ارتباطی و ارائه خدمات مطلوب به شهردارهای کشور با همکاری دفتر نوسازی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال آینده مشخص شده که حقوق سالانه 48 میلیون تومان یعنی ماهانه 4 میلیون تومان از مالیات معاف هستند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگر در هفته آینده لالیگا، تیم فوتبال رئال مقابل سویا با شکست زمین را ترک کند احتمال اخراج زیدان سرمربی این تیم خیلی زیاد خواهد بود
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
در جلسه صبح امروز - چهارشنبه - هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور، حق امتیاز صدور پروانه فعالیت اپراتور ماهواره ای مخابراتی در سال 1399 به مبلغ 90 میلیارد ریال تعیین شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: اخیراً در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی غیررسمی مطلبی درباره چگونگی روند ادامه سال تحصیلی جاری از 15 آذرماه منتشر شده که مستند نیست.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 7863 نفر از سیل زدگان در استان های خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، قزوین، ایلام، گلستان و لرستان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: به دنبال بروز بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در تالاب میقان، تاکنون 970 لاشه جمع آوری و به صورت اصولی دفن شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
الهام کردا به عنوان جدیدترین بازیگر سریال نمایش خانگی آهوی من مارال نقش انیس الدوله را ایفا می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری ها در سال 1400 برای ورزش همگانی بودجه ویژه اختصاص می دهند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از مناسب سازی 30 بازار میوه و تره بار برای افراد دارای معلولیت تا پایان امسال خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
شهردار خشک بیجار از آتدوین برنامه راهبردی توسعه این شهر خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: 70 درصد مقرری بگیران صندوق بیمه بیکاری را کارگرانی تشکیل می دهند که در پایان قرارداد کار بیکار شده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مبلغ بودجه حوزه فرهنگ در کشور را کم دانست و گفت: سهم حوزه فرهنگ نسبت به کل بودجه در سال 93 تا 97 یک درصد بوده و در سال 98 هفت دهم درصد و در سال 99 به نیم درصد کل بودجه ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد از ارائه خدمات ویژه به توان یابان و فراهم آوردن زیرساخت های شهری، در راستای مناسب سازی محیط های شهری برای حضور کم دغدغه آنها در فضاها و اماکن عمومی این کلانشهر همزمان با ...
  ۴ ساعت پیش    
ویلنیوس، پایتخت لیتوانی، میزبان زیباترین درخت کریسمس اروپا است که مانند مجسمه ای سورئال و با فضای داخلی حیرت انگیز خود، در مرکز شهر نصب شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
حسین تاجیک کارشناس ارشد ارزی بانک مرکزی گفت: سالهاست کد رهگیری در فرایندهای ارزی وجود دارد و حداقل از ابتدای سال 97 این مهم برقرار بوده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر اینکه طرح هوشمند مدیریت کرونا با توجه به وضعیت شهرها به لحاظ زرد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا دوازدهم آذرماه را تشریح کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به تغییر وضعیت برخی شهرستان ها از قرمز به نارنجی و برعکس، از امروز (چهارشنبه) در 38 شهر با کاهش و در 23 شهر با افزایش محدودیت و تعطیلی های ورزشی روبه رو خواهیم بود.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی رسمی نخستین نمایشگاه ملی مجازی صنایع دستی در هفته آینده خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
فهرست برندگان نهایی قرعه کشی مرحله نهم فروش فوری فوق العاده ایران خودرو در آذر 99 (بخشنامه 4344) پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی اعلام شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: تسهیلاتی که بانک های خصوصی به اصناف آسیب دیده در دوران همه گیری کرونا تخصیص دادند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یحیی گل محمدی در ابتدای قرار بود به دلیل اتفاقات بازی پرسپولیس و صنعت نفت 4 جلسه محروم شود نه یک جلسه.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: با توجه به مصوبه ارتقای سطح آلاینده ها از یورو چهار به یورو پنج ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان درباره ترور و به شهادت رسیدن شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان، گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمد نهاوندیان در نامه ای خطاب به عبدالناصر همتی برخی ابهامات مربوط به استمهال تسهیلات گردشگری را رفع کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
موارد استثنا در الزام موجران به تمدید قراردادهای اجاره اماکن مسکونی که خرداد ماه امسال در ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسیده بود، برای اجرا به وزیر کشور ابلاغ شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
برنامه نقد سینما این هفته به مناسبت ترور دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده، تصویر ترور در سینمای ایران را واکاوی و بررسی خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم ناپایداری های جوی و بارش ها تا دوشنبه هفته پیش رو خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
واتس اپ در آخرین به روزرسانی، این ویژگی را در اختیار کاربران قرار داده است که برای هر چت یک والپیپر متفاوت استفاده کنند و امکان جست وجوی استیکر با ایموجی و نوشته هم برای آن ها فراهم شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برای داشتن یک کسب و کار قانونی و موفق در عرصه مد و به دست آوردن حمایت های مادی و معنوی دولتی از جمله بیمه و وام، اولین گام کسب مجوز تأسیس خانه مد است.
  ۵ ساعت پیش    
کشورها در سراسر جهان باید از هم اینک سرمایه هایی را برای پایداری شهرها اختصاص دهند تا از وقوع فجایعی نظیر کرونا در آینده خودداری به عمل آورند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس اخبار دریافتی از دفتر آیت الله مصباح یزدی حال عمومی آیت الله مصباح یزدی خوب است و در منزل بسر می برند، مشکل ایشان ضعف شدید جسمانی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رامسر این شهر زیبای شمالی با طبیعت زیبا و سرسبزش به شما فرصت تجربه دوری از زندگی شلوغ و پرهیاهوی شهری را می دهد. در رامسر هم به ساحل زیبای خزر دسترسی دارید و هم به جنگل های انبوه مازندران.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار سمنان گفت: ساختمان سینمای تخصصی کودک سمنان تا پایان سال 99 به بهره برداری برسد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان از پیشرفت 50 درصدی عملیات عمرانی زیرسازی و روکش آسفالت ضلع غربی خیابان مقداد دوم حد فاصل میدان سلمان تا میدان اندوان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مسئول حقوقی فدراسیون فوتبال می گوید که بر اساس رای فیفا اعضای هیئت رئیسه فدارسیون فوتبال منعی برای حضور در انتخابات ندارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فیلم سینمایی درس های فارسی به عنوان نماینده کشور بلاروس به آکادمی اسکار معرفی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز چهارشنبه _ 12 آذر 99_ با افت بیش از دو هزار واحدی به یک میلیون و 470 هزار واحد رسید.
  ۶ ساعت پیش    
وجود 69 معدن سنگ در دل کرکس کوه و برداشت های بی رویه از این معادن خسارت های زیادی بر عرصه های زیست محیطی، منابع آبی و تنوع زیستی منطقه وارد کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر طرح ساماندهی ناژوان از اجرای طرح اصلاح شبکه آبرسانی و توسعه آبیاری تحت فشار مجموعه ناژوان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به کاهش 15 درصدی مرگ ومیر کرونا در آذرماه نسبت به آبان ماه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بریتانیا استفاده از واکسن کرونا ساخت شرکت فایزر-بیون تک را تأیید کرد. به این ترتیب بریتانیا نخستین کشور غربی است که استفاده از یک واکسن را برای مقابله با ویروس کرونا مجاز اعلام کرده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه الاتحاد امارات در گزارش امروز خود از طرح جدید AFC برای لیگ قهرمانان آسیای سال 2021 رونمایی کرد.
  ۶ ساعت پیش    
یک کارشناس شهرسازی گفت: منظر یک شهر، کالبد و عملکردهای آن را شامل می شود؛ در حالی که سیمای شهر تصویر ذهنی شهروندان از یک شهر است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: بر اساس قانون و مصوبه دولت امسال تسهیلات مسکن روستایی از 40 میلیون تومان به 50 میلیون تومان افزایش یافت.
  ۶ ساعت پیش    
بروز آکنه بر پوست صورت ممکن است به اندازه کافی ناراحت کننده باشد و آثار بر جای مانده آن نیز باعث ایجاد آسیب های روحی و کاهش اعتماد به نفس افراد شود.
  ۶ ساعت پیش    
در یکی از حساس ترین بازی های این هفته لیگ قهرمانان اروپا تیم فوتبال منچستر یونایتد به مصاف پاریسی های متمول می رود.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماهنگ هشت بهشت در آستانه سالگرد درگذشت ابوالفضل زرویی نصرآباد شاعر و طنز پرداز فقید کشورمان پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
دولت دوازدهم آخرین لایحه بودجه خود را با سقف 2435 هزار میلیارد تومان تقدیم مجلس کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس روابط بین الملل گفت: ترور شهید فخری زاده به عنوان عمل جنایتکارانه، بزدلانه و حاکی از یأس دشمن، ارتباطی به برجام، مذاکره یا مسائلی از این دست ندارد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: گروه صنایع و معادن حساس ترین بخش اقتصادی است که تحت تأثیر تحریم ها قرار دارد و نیاز به تزریق سرمایه، سرمایه گذاری خارجی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از واریز وجه اولیه مسکن ملی از سوی 34000 متقاضی مسکن ملی خبر داد و گفت: تا قبل از اتمام سال احداث مسکن ملی بیش از 21000 متقاضی آغاز می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری تا آخر وقت امروز فرصت دارند برای شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز 1400 ثبت نام کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبود یافتگان کرونای جهان چهارشنبه –12 آذرماه- منتشر شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان با در اولویت قرار دادن بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا موافقت کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: بخشنامه جدید بانک مرکزی روند صادرات و واردات را کندتر از قبل می کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شهردار قدس با تاکید بر اهمیت هوشمندسازی مدیریت شهری، از تحقق شهرداری الکترونیک در این شهر با ارائه خدمات مختلف به شهروندان بر بستر سامانه های اینترنتی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...