شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۵۹Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1397 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1399 خبرگزاری ایمنا 3 اردیبهشت 1399 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1399 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1399 خبرگزاری ایمنا 31 مرداد 1399 خبرگزاری ایمنا 31 شهریور 1399 خبرگزاری ایمنا 30 مهر 1399 خبرگزاری ایمنا 30 آبان 1399 خبرگزاری ایمنا 30 آذر 1399 خبرگزاری ایمنا 1 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 2 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 3 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 4 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 5 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 6 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 7 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 8 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 9 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 10 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 11 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 12 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 13 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 14 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 15 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 16 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 17 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 18 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 19 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 20 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 21 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 22 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 23 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 24 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 25 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 26 دی 1399 خبرگزاری ایمنا 27 دی 1399 
  ۱ ساعت پیش    
نگاهش به ساعت دیوار است؛ ساعت 16 را نشان می دهد؛ خسته از کار روزانه و ماسک زدن های مداوم؛ نفس بلندی می کشد و برای رفتن آماده می شود؛ سوار ماشینش می شود؛ استارت، دنده، حرکت...
  ۲ ساعت پیش    
عضو شورای شهر یزد گفت: زنان را باید از بستر جامعه ارتقا داد، زنان ورزشکار، هنرمند و سیاستمدار باید الگو جامعه باشند و اگر تعداد آن ها زیاد شود مردان نیز دنباله رو آن ها خواهند رفت.
  ۲ ساعت پیش    
سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرمرزی آستارا گفت: آتش سوزی مناطق جنگلی کشور جمهوری آذربایجان که از هفت روز پیش آغاز شده اکنون به دلیل وزش بادگرم به نوار مرزی ایران رسیده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با بارش باران و سیلابی شدن آب سد البرز، تصفیه خانه های آب شرب این شهرستان دیگر توان تأمین آب شرب شهرهای منطقه الف مازندران مانند بابل ...
  ۲ ساعت پیش    
وضعیت آمار کرونا در استان اصفهان در دی ماه نسبت به آذرماه تغییرات بسیاری داشته است به طوری که در حال حاضر دارای، 14 شهرستان با وضعیت زرد ...
  ۳ ساعت پیش    
تیم فوتبال تراکتور در حالی به مصاف استقلال می رود که در دیدارهای رو در رو آمار بهتری نسبت به استقلال دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار آمل گفت: طرح های کلان شهری آمل و افزایش منابع درآمدی این شهرداری، نیازمند کمک های دولتی است
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:از اصول خبرنویسی همسازی تیتر و محتوای خبر است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فعالیت و اظهارنظر چهره های سیاسی در خصوص اتفاقات جاری کشور را در بسته خبری سیاسی امروز ایمنا دنبال کنید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: خدمات پیله وری از طریق کارت مبادلات مرزی ارائه می شود و کارت مجزا صادر نمی شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
هادی ساعی پس از اتفاقات رخ داده در لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور، یکسال از حضور در مسابقات لیگ و قهرمانی کشور محروم و 10 میلیون تومان جریمه نقدی شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: پیشنهاد معافیت مالیاتی شرکت های بورسی که از محل سود انباشته افزایش سرمایه می دهند به مجلس ارائه شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: به هنرمندان و فعالان صنایع دستی که در دوران کرونا دچار خسارت شدند،تا سقف 50 میلیون تومان ...
  ۵ ساعت پیش    
سفیر ایران در اتریش گفت:اعتیادِ آمریکا به تحریم، به دوستان و دشمنانش به طور یکسان صدمه می زند، مگر آنکه آنها متحد شده و اقدام جمعی علیه این تحریم ها اتخاذ کنند.
  ۶ ساعت پیش    
پرتاب های اوت بازیکن جوان پیکان، جذابیت های هر دیدار پیکان را دو چندان کرده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
دومین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت صدیقه کبری (س) در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه ایران گفت:خسارتی که رژیم ترامپ به بشریت وارد آورده از دید افراط گرایان این رژیم کافی نیست.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان کرونا را تشریح کرد.
  ۶ ساعت پیش    
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان خوزستان در بحران شیوع کرونا دارای 22 شهرستان با وضعیت آبی و یک شهرستان در وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در این استان با وضعیت سفید ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم سینمایی "شمش طلا" به نویسندگی و کارگردانی یوسف حاتمی کیا با بازی مسعود کرامتی و مریم سعادت آغاز شد.
  ۷ ساعت پیش    
مهاجم سپاهان با بیان اینکه امسال شرایط تیم نیز به گونه است که می توانیم عملکرد خوبی داشته باشم، گفت: از این بابت از کادرفنی و هم تیمی هایم قدردانی می کنم امیدوارم و تلاش خواهیم کرد تا همین گونه ادامه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین یادواره 210 شهید هیئت بنی فاطمه (س) اصفهان همراه با قرائت دعای ندبه با حضور مردم شهید پرور اصفهان در حسینیه بنی فاطمه (س) برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
استاندار هرمزگان از احداث بوستان ساحلی دفاع مقدس در ادامه پارک های ساحلی، توسط شهرداری بندرعباس خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکن تیم فوتبال سپاهان افزود: طبیعی است همین که بازیکنان خودشان را در موقعیت گل قرار می دهند، کار سختی است و به هر حال یک روز توپ به گل نمی رود ...
  ۹ ساعت پیش    
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان چهارمحال و بختیاری در بحران شیوع کرونا دارای سه شهرستان با وضعیت آبی و هفت شهرستان با وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در این استان با وضعیت قرمز ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور گفت:ازدواج های زودهنگام بار زیادی به سلامت نظام خانواده وارد می کند و در نهایت منجر به فروپاشی شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: غربالگری بیماری های ژنتیکی جنین هیچ گاه اجباری نبوده و دستورالعمل وزارت بهداشت در این رابطه با مشارکت آگاهانه و داوطلبانه والدین، عملی شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: تاکنون برای هیچ کدام از واکسن های کرونا تائید موقت یا مجوز ورود از سوی این مرجع ملی در ایران صادر نشده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از غرق شدگی یک کودک دو و نیم ساله در روستای برسیان در منطقه زیار شرق اصفهان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
هافبک سپاهان با بیان اینکه موقعیت های خوبی داشتیم، خاطرنشان کرد: متأسفانه نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم اما در کل بردیم و این پیروزی تقدیم به هواداران می کنم.
  ۹ ساعت پیش    
شهردار بندرعباس از احداث 40 هکتار بوستان و فضای سبز تا پایان سال جاری خبرداد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه مسابقات دور برگشت مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال زنان، در گروه دوم، تیم های پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان مقابل هم قرار گرفتند و تیم نفت به پیروزی رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از روزی که مسئولیت این تیم را به عهده گرفتم با همه همکارانم صحبت کردم، آدمی نیستم که دنبال بهانه بگردم و اگر فدراسیون 10 روز یک بار هم برای ما برنامه می گذارد ما باید ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه لیگ برتر بسکتبال بانوان تیم کنکو تهران امروز موفق به شکست مولتی کافه مشهد شد و سومین پیروزی فصل را به دست آورد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان یزد در بحران شیوع کرونا دارای پنج شهرستان با وضعیت آبی، پنج شهرستان با وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز، سفید و نارنجی وجود نیست.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اسیر تجربه سپاهان شدیم و روی توپی که بازیکنان خودمان از دست دادند گل دوم را دریافت کردیم باتوجه به اینکه دو بر یک عقب بودیم ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر 10 شهرستان کشور در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارسال متن تسلیت به وسیله پیام، اس ام اس، عکس و شعر به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) برای انتقال حس همدردی و عزاداری شیعیان در ایام فاطمیه مرسوم است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تقابل سپاهان و پیکان حاشیه خاصی نداشت تا طلایی پوشان سه امتیاز آسان و بی حرف و حدیث را به دست آورند.
  ۱۰ ساعت پیش    
تیم فوتبال سپاهان با پیروزی برابر پیکان اختلاف خود با صدر جدول را به 2 امتیاز رساند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا 26 دی ماه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پزشکی در توییتی نوشت: هرگونه تاخیر در تهیه واکسن کرونا موجب ابتلا و مرگ و میر بیشتر و اوج گیری مجدد بیماری و مستلزم پاسخگویی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از حادثه واژگونی پراید در سجزی و مصدوم شدن پنج نفر خبر داد و گفت: مصدومان با اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: با توجه به استقبالی که از نمایشگاه مجازی کتاب پیش بینی می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان مستند داستانی "شهر سوخته" می گوید این فیلم مصادیق تمدن ایرانی را به نمایش می گذارد و باعث می شود مردم با گذشته و فرهنگ و تمدن کشور خود بیشتر آشنا شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۸    
مربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن گفت: در خط مهاجم شاید سپاهان ضعف داشت، اما ما از ضعف دفاعی آن ها استفاده کردیم و به گل رسیدیم، شاید اگر سپاهان تمام بازیکنان خود را داشت بازی قشنگ تر می شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم های نماینده البرز، وچان کردستان و ملوان بندر انزلی موفق به پیروزی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۴    
امام جمعه بوئین میاندشت گفت:سردار سلیمانی نمونه بارز سردار مبارزه با دشمنان مستضعفین جهان بود و در صحنه عمل با توجه به اینکه پی به نقشه شوم دشمنان اسلام برد وارد میدان عمل شد و داعش را نابود کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نیمه نخست دیدار تیم های سپاهان و پیکان با برتری میزبان به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال ذوب آهن و سپاهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی پایان یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۷۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه اجرای عملیات مشترک موشکی و پهپادی در رزمایش پیامبر اعظم(ص) را نمایشگر اراده مستحکم ملت ایران دانست و گفت: آزمون موفق فناوری های نوین در سیستم های هدایت و کنترل موشک، پهپاد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در سریال قورباغه که در حال پخش از شبکه نمایش خانگی است، علاوه بر نوید محمدزاده، برادر او نیز بازی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۷۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم (ص) به عنوان عملیات شبیه سازی تهاجم به نقاط قوت و ارکان دفاعی دشمن نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات طرح حمپاد برای 5 هزار و 409 نفر از واجدان شرایط در روز شنبه 27 دی ماه 1399 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مهشید جوادی بازیگر جوان کشورمان و ایفاگر یکی از نقش های اصلی فصل سوم و چهارم سریال بچه مهندس جمعه 26 دی ماه مهمان ویژه شب نشینی زمستانی دست در دست است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹    
پیام رسان سیگنال به دلیل قابلیت های مناسب و حفظ حریم شخصی، در پی تغییر شرایط استفاده از سرویس واتس اپ و بحث مهاجرت از واتساپ با افزایش کاربران روبرو شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ترکیب دو تیم سایپا و ذوب آهن اصفهان برای بازی امروز مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
با کاهش شیوع کرونا درهای حرم حضرت عبدالعظیم (ع) از روز شنبه مورخ 27 دی ماه ساعت 7 صبح تا 23 به روی مردم باز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته ای که گذشت پیرامون مسائل مهم کشور اظهارنظرهای مختلفی کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از آتش سوزی شش باب خانه ویلایی در این شهر خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: با دسترسی بهتر بانک مرکزی به منابع مسدودی خود و نیز شرایط پیش رو امکان مدیریت موثرتر در بازار ارز در راستای اهداف کلان بانک مرکزی فراهم می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ترکیب تیم فوتبال سپاهان برای دیدار با پیکان مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
شهروندان عربستان تنها در صورت داشتن مجوز از مقامات مربوطه می توانند به کشورهای ممنوعه سفر کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۳    
شهردار اصفهان گفت: هنرستان هنرهای زیبا، موزه فرش و بلندمرتبه سازی ها، مهمترین دغدغه های استاد فرشچیان برای اصفهان بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
صفحه سفارت فرانسه در ایران از یزد با عنوان شهری پررونق در مسیر تجارت از چین به مدیترانه از گذشته تاکنون نام برد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 199 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دستور کار جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای هفته آینده اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای استانی قندوز در شمال افغانستان اعلام کرد که 12 نیروی دولتی و یک غیرنظامی در حمله گروه طالبان در این استان کشته شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فدرال آمریکا با بیان اینکه 200 نفر را در ارتباط با حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا شناسایی کرده ایم به حمله کنندگان هشدار داد: هر جا باشید ماموران اف بی آی به سراغتان می آیند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۶    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های پراکنده غرب و جنوب این استان را فرا می گیرد و کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی با نفوذ موج ناپایدار از بعد از ظهر امروز بهبود می ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: درخواست جامعه فولاد از دولت و مجلس این است که اگر می خواهند سیاست گذاری کنند، در ساز و کار بازار مداخله نکنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه گفت: آمریکا تمام تلاش خود را برای عدم گفت وگوی سازنده بین ایران و کشورهای عربی انجام داده، ولی اکنون شرایط برای تحقق دکترین امنیت جمعی منطقه خلیج فارس فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۳    
از پیشتازی شهرداری اصفهان در استفاده از انرژی های تجدیدپذیر تا راه اندازی مترو قم و آخرین اخبار احداث تراموا در کلانشهر اصفهان را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرده است که امروز (جمعه) با وزش باد و پراکندگی آلاینده ها، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری منتخب آمریکا، دیوید نورکوئیست معاون وزیر دفاع این کشور را به عنوان رئیس موقت پنتاگون انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
روایتی خرافاتی از فساد اخلاقی شماره 39 باعث گردید که دولت افغانستان تصمیم بگیرد تا این عدد را بصورت کامل از روند ثبت پلاک خودروها حذف و این کار را بخشی از مبارزه با فساد عنوان کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون، دیدار بعدی این تیم را هم از دست داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۹۶ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار، از میان بیش از 49 میلیون مشمول سهام عدالت، حدود سه میلیون نفر فوت شده اند و وراث این افراد باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
از پیشتازی شهرداری اصفهان در استفاده از انرژی های تجدیدپذیر تا راه اندازی مترو قم و آخرین اخبار احداث تراموا در کلانشهر اصفهان را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
جانشین کارلوس کی روش در تیم ملی کلمبیا معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۸    
از پیشتازی شهرداری اصفهان در استفاده از انرژی های تجدیدپذیر تا راه اندازی مترو قم و آخرین اخبار احداث تراموا در کلانشهر اصفهان را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برخورد یک پراید با گاردریل ها و مصدومیت یک جوان 22 ساله در اتوبان چمران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق اقدام دولت آمریکا در گنجاندن نام ابوفدک المحمداوی رئیس ستاد کل نیروهای این سازمان در فهرست تحریمی خود را نقض حاکمیت عراق دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در اثر زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 ریشتر بامداد امروز (جمعه) در نزدیکی جزیره سولاوسی اندونزی حداقل 26 نفر جان خود را از دست داده و بیش از 600 نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس کشور از آماده باش کامل اورژانس در پی وقوع حریق گسترده در جنگل های سیاهکل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
کوری جانسون سیاه پوست آمریکایی که به ویروس کرونا هم مبتلا بود، در فاصله کمتر از یک هفته تا پایان دولت دونالد ترامپ هدف حکم اعدام فدرال قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۳    
در ایستگاه یازدهم لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف تیم سایپاه تهران می رود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس با تمام توان در بحث مقابله با آلودگی هوا در تهران پای کار آمده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اعلام جزئیات صدور کارت شناسایی برای معلمان مدارس غیردولتی گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۶۹ سایت دیگر  
براساس نصمیم هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری هشتمین اجلاس رسمی این مجلس با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی 14 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم آاِک آتن سومین پیروزی متوالیش را در سوپرلیگ یونان کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست ویر کانادا از کشورهای جهان خواست تا در برابر بازداشت شهروندان خارجی از سوی دولت چین، یک جبهه متحد تشکیل دهند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رقیبان واتس اپ پس از اعلام تغییرات جدید در این اپلیکیشن پیام رسان و اشتراک گذاری برخی از داده های شاخصی کاربرانش با فیس بوک، با رشد کم سابقه کاربران جدید روبه رو شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۶    
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آموزش در راستای حفظ محیط زیست امری اجتناب ناپذیر است و دستگاه های مرتبط طبق ماده 28 و تبصره 3 ماده 6 قانون هوای پاک موظف به ارائه آموزش های ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۹    
پربازدیدترین های سرویس شهرهای ایران را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ساماندهی مراکز آموزش عالی، از انجام و پیگیری اجرای طرح ساماندهی دانشگاه ها در 9 دانشگاه دولتی و چهار دانشگاه پرجمعیت کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: مجلس به دنبال حذف ارز 4200 تومانی کالاهای اساسی در بودجه 1400 است و منابع حاصل از حذف ارز 4200 تومانی باید به صورت مستقیم به خود مردم پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آیا استفاده از اینترنتی که دارای رمز نیست و دائما روشن است حق الناس است؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال رئال مادرید با قبول شکست مقابل اتلتیکوبیلبائو از رسیدن به فینال سوپرچام اسپانیا بازماند تا نخستین جام فصل را از دست بدهد.
مشاهده نتایج بیشتر...