دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۲۲Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد سازندگی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۳    
همایش تجلیل از شبانان و گله داران عشایر اصلاندوز و گرامیداشت مقاومت 185 شهید عشایر استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و سردار سید ضیاالدین حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اصلاندوز مغان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمعیت عشایری را سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی می دانیم.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: عشایر سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی هستند و با تمام توان برای رفع مشکلات این قشر تلاش خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصلاندوز- معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: هر چادر عشایر به مثابه یک کارگاه اقتصاد مقاومتی است که در مقابل تحریم های ظالمانه دشمنان ایستادگی کرده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۸    
کرج – معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اشتغالزایی و ایجاد کار برای جوانان مهمترین راه شکوفایی کشور و مقابله با توطئه های آمریکا، انگلیس، اسراییل و دیگر دشمنان ایران اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قم-معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی سپاه از توزیع 3 هزار و 336 سری جهیزیه در بین زوج های جوان و نیازمند قمی خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پیروزی انقلاب اسلامی زمینه ساز تشکیل نهادهایی در ساختار کشورمان شد که مانند آن در تاریخ کم نظیر و در برخی موارد بی نظیر است؛ نهادهایی مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمیته های انقلاب اسلامی، بنیاد مسکن، جهاد سازندگی و بسیج مستضعفین ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه با بیان اینکه نباید زوجی معطل جهیزیه برای شروع زندگی باشد گفت: از سپاه قم برای اهدای جهیزیه به نیت شهدا به زوج های جوان تشکر می کنم.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی گفت:بخش عمده ای از اقتصاد مقاومتی و تامین خوراک کشور و بیش 35 درصد صنایع دستی کشور تولید عشایر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همایش عشایر استان ایلام با حضور سرتیپ پاسدار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده بسیج مستضعفین، سرتیپ دوم پاسدار سید ضیاء حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و جمعی از عشایر و مسئولین کشوری و استانی در منطقه بانروشان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۹    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:عشایر بازوان قدرتمند انقلاب اسلامی هستند که نقش مهمی در استقلال اقتصادی و اشتغال پایدار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی سپاه گفت: حل مشکلات عشایر جزو اولویت های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم تجلیل از شبانان و گله داران عشایر ایلام گفت: عشایر به عنوان یکی از اقشار اصلی مولد شناخته می شود نقش عشایر در تحقق اقتصاد مقاومتی بی بدیل است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کارکنان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در حسینیه جماران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۴    
حوزه/ طلبه شهید یوسف محمدی طلبه ای بود که با تأسی از امام خود سیاست را با دیانت عجین می دانست. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تعطیلات تابستانی مسئولیت روابط عمومی سپاه را به عهده گرفت و در کنار آن، بخش فرهنگی جهاد سازندگی این شهر را هم اداره می نمود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: تمام دستگاه های اجرایی استان باید جهت محرومیت زدایی با تمام توان خود به جهاد سازندگی کمک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کانون جهادگران جهاد سازندگی به مناسبت سالروز تأسیس بسیج مستضعفین بیانیه ای منتشر کرد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۵    
برنامه صبح پارسی فردا با حضور مسئول بسیج جهاد سازندگی کشور بر روی آنتن می رود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۳    
نکونام گفت: در راستای سازندگی اول انقلاب حرکت خوب و سیمایی که شکل گرفت جهاد سازندگی بود و خوش درخشید و عمران ها و آبادانی ها ایجاد کرد و خدمات زیادی در آن عصر انجام شد که این بسیج سازندگی امروزه بعد آن زمان گام بلندی را برای آبادانی کشور برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تکلیف همه بخش ها خدمت به شهروندان است، بنابر این ملاک شایستگی مدیران، میزان افزایش رضایت مندی مردم از خدمات آنان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۴    
سبحانی با اشاره به اهمیت فعالیت دانشجویان بسیجی در عرصه جهادسازندگی گفت: ارتقاء سطح علمی، فرهنگی، معرفتی و سیاسی دانشگاه رویکرد بسیج دانشجویی است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۱    
یادواره 15 شهید گرانقدر جهاد سازندگی شهرستان داراب با عنوان سنگرسازان بی سنگر با سخنرانی ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این شهر برگزارشد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۹    
یادواره 15 شهید گرانقدر جهاد سازندگی شهرستان داراب با عنوان سنگرسازان بی سنگر با سخنرانی ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این شهر برگزارشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی کردی در عنفوان نوجوانی، از طریق جهاد سازندگی به جبهه اعزام شد و پس از مجاهدت های فراوان، 12 مرداد سال 1367 در جزیره مجنون مجروح شد؛ اما به دلیل حجم بالای آتش دشمن، همرزمانش نتوانستند او را به عقب بازگردانند؛ لذا وی به شهادت رسید و پیکر مطهرش 34 سال در منطقه ماند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حمید 13 ساله بود که برادرش امیر در عملیات والفجر4 در منطقه پنجوین عراق مفقودالاثر شد. 16 ساله بود که همسر خواهرش (رسول بسته ای)هم در شهر مهران به شهادت رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی سپاه پاسداران گفت: محرومیت زدایی از مناطق دور افتاده برکات زیادی دارد که ایجاد امنیت پایدار یکی از آنها است.
بام میبد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه یک روزه دوخت رایگان چادر همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج و شروع رزمایش جهادگران فاطمی 2 در مدرسه ضیایی رکن آباد دایر شد و مورد بازدید از سوی خانم آقایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری و مجید زارعی مسئول بسیج جهاد سازندگی میبد قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۱    
گرگان - ایرنا - معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جلوگیری از مهاجرت از روستا به شهر یکی از اهداف اصلی اجرای پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی و طلایه داران اقتصاد مقاومتی با حضور معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه، فرمانده سپاه نینوا گلستان امروز، 29 آبان در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) شهرستان گرگان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه مقابله با جنگ نرم را اولویت اصلی کشور عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: اولویت حضور سپاه خدمت رسانی در مناطق محروم و کمتر برخوردار است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جهادگر شهید مرتضی کُردی که اخیراً پیکر مطهرش تفحص شده، در مصاحبه ای گفته است: این امت حزب الله ما بیشتر به جبهه ها برسند و در پشت جبهه نگذارند [که] این منافقین و کفار و توده ای ها کار دست ملت ما بدهند . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بعد از اینکه در جهاد سازندگی و سپاه پاسداران خوش درخشید، مسوولیت های حساس و کلیدی را به او واگذار کردند و بدین ترتیب، زین الدین به عنوان مسوول شناسایی یگان ها انتخاب شد و پس از آن به عنوان مسوول اطلاعات عملیات سپاه دزفول به ایفای نقش پرداخت و سپس مسوول اطلاعات عملیات محورهای سوسنگرد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی گفت: جریان لیبرال سال 62 تلاش کرد جریانات مردمی نظیر جهاد را به دولت گره بزند و ارتباط امام با امت را در این نهادها قطع کند، این جریان تلاش کرد جهاد سازندگی را تخریب کند اما فرمان تشکیل بسیج سازندگی در سال 79 از سوی رهبر انقلاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس جهاد سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه 463 نقطه هدف در خراسان جنوبی برای خدمت رسانی انتخاب شده است، گفت: 307 نقطه روستایی و 150 نقطه نیز مناطق محروم و حاشیه ای شهر است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مرتضی کردی در سال 1351 در شهرری چشم به جهان گشود و در دوران دفاع مقدس از سوی جهاد سازندگی در جبهه حضور یافت. شهید والامقام مرتضی کردی در 12 مرداد سال 1367 با سمت جهادگر در جزیره مجنون بر اثر اصابت گلوله دشمن به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید مرتضی کردی از شهدای جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس، در وزارت جهاد کشاورزی تشییع شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی مسکن کارکنان جهاد سازندگی استان هرمزگان راس ساعت 9:00 صبح روز دوشنبه مورخ 28/09/1401 در محل سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی به آدرس: خیابان طلوع سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان تشکیل می گردد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۶    
بخشی از پل بعثت با عرض 12 متر و طول 35 متر توسط جمعی از پیشکسوتان جهاد سازندگی بر روی اروندرود بازسازی شد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکر یحیی صفوی درخصوص بخشی از کارنامه جهاد سازندگی گفت: جهاد در دوران دفاع مقدس، 77 هزار کیلومتر جاده، 28 هزار پل و حدود 100 بیمارستان و اورژانس و فعالیت های از این دست ساخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۷    
اجلاسیه 60 شهید والامقام جهاد سازندگی قم با رونمایی از عکس نوشت (اینفوگرافی) جهاد قم در دوران دفاع مقدس، در سالن همایش ایثار موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: شهدای جهاد سازندگی از مظلوم ترین شهدای جنگ هستند، جهادگران جهاد سازندگی قبل از جنگ در مسیر آبادانی مناطق محروم در خدمت مردم بودند و در ادامه نیز در دفاع مقدس خدمات ویژه ای داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۷    
اجلاسیه گرامیداشت 60 شهید جهاد سازندگی قم با عنوان سنگرسازان بی سنگر ، با هدف انتقال فرهنگ و پیام شهدا به جامعه، شامگاه پنج شنبه 19 آبان ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
قم- خانواده های معظم شهدا و حاضرین در اجلاسیه شهدای جهاد سازندگی با شهید گمنام دوران دفاع مقدس وداع کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
اجلاسیه پایانی سنگرسازان بی سنگر با موضوع گرامیداشت 60 شهید جهاد سازندگی قم، شامگاه گذشته در باغ موزه دفاع مقدس قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قم- اجلاسیه 60 شهید جهاد سازندگی استان قم با حضور خانواده های معظم شهدای جهاد، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- اجلاسیه شهدای جهاد سازندگی قم با عنوان 60 شهید سنگر ساز بی سنگر با حضور شماری از خانواده معظم شهدا برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۱:۳۴    
تفاهمنامه همکاری سازمان بهزیستی کشور و قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با موضوع احداث 6 هزار واحد مسکن، تعمیر و مرمت 5 هزار واحد مسکن برای مددجویان تحت پوشش اعم از معلولان و زنان سرپرست خانوار و خانوارهای دارای حداقل 2 عضو معلول و همچنین احداث 5 هزار سرویس ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور روسای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس و جمعی از چهره های فرهنگی و خانواده شهدای جهاد سازندگی از کتاب دو جلدی خاکریزهای خط مقدم رونمایی شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب خاکریزهای خط مقدم با حضور سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی رونمایی شد. مراسم رونمایی از کتاب خاکریزهای خط مقدم با حضور سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی، مهندس شمائلی، مدیر عامل مؤسسه جهاد نصر ...