چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۱:۰۵Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت جهاد کشاورزی»

تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تاخیر وزارت جهاد کشاورزی در اعلام تعرفه صادرات محصولات جالیزی 10 روزه شد.
ایانا   ۶ ساعت پیش    
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه نهاده های دامی با قیمت توافقی و کمتر از قیمت اعلامی خبر داد.
ایانا   ۷ ساعت پیش    
از بین 28 دستگاهی که با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در زمینه مهارت آموزی کارکنان وظیفه تفاهم نامه انعقاد نموده اند، وزارت جهاد کشاورزی طی چهار سال متوالی از سال 1397 لغایت 1400رتبه اول آموزش مهارتی کارکنان وظیفه را در سطح کشور کسب کرده است.
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست از وزارت جهاد کشاورزی، سید مجتبی خیام نکویی در چهارمین مرحله از سلسله برنامه های ترویج تجاری سازی کشاورزی که با عنوان کارگاه آموزشی کشاورزی قراردادی ویژه مدیران وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد ...
رییس سازمان امور عشایر ایران گفت: در حال حاضر مجوز قرنطینه بیش از 400 هزار راس دام صادر شده است که بعد از انجام مراحل دامپزشکی صادرات در روزهای آینده انجام خواهد شد . ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: قیمت تمام شده مرغ هم اکنون برای تولید کنندگان بالای 50 هزار تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی رتبه دوم صدور مجوز کسب و کارها در کارنامه درگاه ملی مجوزهای کشور را به خود اختصاص داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سهرابی، مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی از تدوین و اجرای طرح پایداری خودکفایی تولید گندم در قالب الگوی کشت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: این وزارتخانه رتبه دوم صدور مجوز کسب و کارها در کارنامه درگاه ملی مجوزهای کشور را به خود اختصاص داده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی تا پایان شهریور بیش از 2 برابر تکلیف قانونی به پنجره خدمات هوشمند متصل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی در چند ماه اخیر رو به سقوط مدیریت شده و گویی وزیر کشاورزی درکی از وضعیت کشاورزان ندارد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سیدمجتبی خیام نکویی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در چهارمین مرحله از سلسله برنامه های ترویج تجاری سازی کشاورزی که با عنوان کارگاه آموزشی کشاورزی قراردادی ویژه مدیران وزارت جهادکشاورزی برگزار شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر در مجلس با انتقاد از عملکرد وزیر جهاد کشاورزی گفت: در مهرماه 1401 نیز شاهد افزایش 50 درصدی قیمت کود کشاورزی بودیم. وقتی مدیریت درست نباشد، وزارت جهاد کشاورزی مجاهدانه علیه کشاورزان جهاد می کند!
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرایط بازار پس از اجرای قانون تمرکز بهبود یافته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در گردهمایی معاونین توسعه مدیریت منابع سازمان جهاد کشاورزی استان ها، با بیان این که تولید، هدف اصلی وزارت جهاد کشاورزی است ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد عسکری، رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی: کمیسیون به طور جدی موضوع کشت فراسرزمینی را دنبال و دولت، وزارت جهاد کشاورزی را مکلف کرده تا در این راستا اقداماتی را انجام دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح الگوی کشت که نظام برنامه ریزی تولید و نقشه عملیاتی کشور در حوزه کشاورزی محسوب می شود، به گفته علیرضا مهاجر معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی بناست امسال در 60درصد زمین های کشاورزی و در قالب 15 محصول اجرایی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس قانون، الگوی کشت باید با آغاز فصل زارعی در شهریور ماه هر سال ابلاغ شود. ابلاغ به موقع الگوی با سرعت گرفتن تغییر اقلیم و تشدید بی آب در کشور بیش از گذشته احساس می شود اما، با گذشت بیش از یک ماه از آغاز فصل زراعی جدید، این مهم بارها به تاخیر افتاده است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: اعلام یکباره عوارض صادرات گوجه فرنگی در پیک برداشت علاوه بر ایجاد خسارت به کشاورزان، بر قاچاق محصول نیز دامن می زند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی با صدور حکمی، دکتر هوشنگ محمدی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
آمارهای فائو نشان می دهد تولید غلات ایران در سال 2022 با رشد 13.5 درصدی به 20٫3 میلیون تن رسیده و ایران چهاردهمین تولیدکننده بزرگ گندم جهان در این سال شده است . ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۰    
در حکمی از سوی "سیدجواد ساداتی نژاد" وزیر جهادکشاورزی، "سیدمجید موسوی مورد غفاری" به سمت سرپرست دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب شد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در بخشی از این حکم آمده است ؛ انتظار است با تعامل با معاونین وزیر و مدیران ذی ربط ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اجلاسیه سراسری الگوی ملی کشت با حضور مسئولان و دست اندران وزارت کشاورزی روز یکشنبه 17 مهر برگزار می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۸    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به کاهش 10 تا 15 درصدی قیمت روغن خوراکی در بازار، گفت: در صورت ثبات قیمت های جهانی روغن خام، به طور حتم قیمت روغن خوراکی به طور مجدد در بازار کاهش می یابد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی با حضور مدیر کل ، معاونت سلامت و مدیر روابط عمومی و رئیس it دامپزشکی استان و مدیر روابط عمومی مدیران روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت جهادکشاورزی استان درخصوص گرامیداشت 14 مهر روز دامپزشکی، در سالن جلسات دامپزشکی برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که طبق وعده مسئولان وزارت جهاد کشاورزی قرار بود سند الگوی کشت دیروز رونمایی شود اما این اتفاق رخ نداد. در همین رابطه سخنگوی صنعت آب، دیروز در یک نشست خبری با بیان اینکه قرار بود جلسه ای روز یکشنبه در وزارت جهادکشاورزی با موضوع رونمایی از الگوی کشت در شرایط کم آبی برگزار شود ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از زحمات و تلاش های آقای عبدالرضا روشن نژاد ریاست پیشین سازمان جهاد کشاورزی استان البرز قدردانی و با حکم وزیر جهاد کشاورزی، آقای عبدالرضا بازدار به عنوان سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی استان البرز معرفی شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۸    
رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور: آغاز الگوی کشت که توسط عوامل وزارت جهاد کشاورزی و سازمان های تابعه آن خصوصا کشاورزان و تولیدکنندگان رقم خواهد خورد را انقلابی در حوزه کشاورزی دانست.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: الگوی کشت سند وفاق ملی برای تامین پایدار امنیت غذایی کشور در شرایط بحران غذایی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: امسال نزدیک به 60 درصد اراضی زراعی در قالب طرح الگوی کشت قرار می گیرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اجرای الگوی کشت یکی از قله های عملیاتی در آینده است . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: با جدیت به دنبال انجام صادرات محصولات کشاورزی از بندرامیرآباد هستیم و این موضوع را در جلسه قرارگاه دیپلماسی غذایی وزارت جهاد کشاورزی مطرح و پیگیری خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۶۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به کاهش 10 تا 15 درصدی قیمت روغن خوراکی در بازار، گفت: در صورت ثبات قیمت های جهانی روغن خام، به طور حتم قیمت روغن خوراکی به طور مجدد در بازار کاهش می یابد.
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
اقتصاد غذا - معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی طی حکمی سرپرست جدید دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی را منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: توزیع مویرگی و نظام مند مرغ منجمد تنظیم بازار بدون محدودیت در حال انجام است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۶    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما از همه نخبگان و فعالین حوزه فناوری دعوت می کنم برای حمایت از محصولاتی که در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی دام و طیور دارند به سازمان تحقیقات وزارت جهادکشاورزی (تات) مراجعه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه حدود 8.5 میلیون هکتار اراضی آبی در کشور وجود دارد، گفت: تا به امروز حدود 2.6 میلیون هکتار به انواع سامانه های نوین آبیاری تجهیز شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای خدمت به مردم و پیشبرد کار و اهداف جمهوری اسلامی چند برابر تلاش کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی گفت: 40 مزرعه نمونه الگویی در کشور راه اندازی می شود و در اختیار تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی قرار می گیرد تا به ترویج و آموزش کشاورزی بپردازند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رفع ممنوعیت صادرات کیوی با رعایت سایر ضوابط و مقررات مربوطه به گمرکات اجرایی کشور اعلام شد. به گزارش اگزیم نیوز، مدیرکل دفتر صادرات گمرک، پیرو نامه نگاری های معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی و دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۸    
در احکام جداگانه ای از سوی "سیدجواد ساداتی نژاد" وزیر جهادکشاورزی، "جبرئیل برادری" به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، "غلامرضا قنبری" به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که محصولات کشاورزی کشور از سلامت کامل برخوردار است و روند صادرات به کشورهای همسایه افزایش پیدا کرده است ، گفت : دولت از صادرات کیوی و مرکبات ارزآور مازندران به صورت ویژه حمایت می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد توزیع حداکثری گوشت مرغ در میادین، خرده فروشی ها و فروشگاه های اینترنتی درحال انجام است. به گزارش ایانا، سید جواد ساداتی نژاد ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از استفاده از نانو پوشش ها به منظور افزایش و ماندگاری میوه های تنظیم بازار در سال جاری خبر داد. سید جواد ساداتی نژاد امروز در حاشیه افتتاح سیزدهمین نمایشگاه ایران نانو 1401 در جمع خبرنگاران در خصوص کاربرد فناوری های نوین در صنعت کشاورزی ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن واردکنندگان برنج گفت: طبق اذعان مسئولان وزارت جهاد کشاورزی تولید برنج نسبت به سال قبل 20 درصد رشد داشته که براین اساس کسری 25 درصدی تولید سال زراعی گذشته جبران شده است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در این دولت، بدهی های سنواتی جمهوری اسلامی ایران به شورای بین المللی زیتون پرداخت شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
210 هکتار شبکه آبیاری اراضی کشاورزی پایاب سد کینه ورس شهرستان ابهر با حضور فریبرز عباسی سرپرست معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 15 کمیته راهبردی فناوری نانو وزارت جهادکشاورزی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو که از تاریخ 9 الی 12 مهرماه سال 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد؛ حضور دارد. ...
سلام نو / دولت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۱۲۷ سایت دیگر  
به گفته محمد قربانی معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی، نرخ مصوب روغن کاهش یافته و دلیل انجمن صنایع روغن برای این کار فروش محصولات است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: رشد 4.3 درصدی ارزش افزوده بخش کشاورزی در بهار سال 1401 ب ا اتخاذ سیاست های حمایتی مناسب در یک سال گذشته، نشانگر آن است که بخش کشاورزی می تواند محور توسعه کشور باشد. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۳    
نشست وبیناری امنیت غذایی کشور با حضور دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی ، معاونین و مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی با روسای سازمان های جهاد کشاورزی استان ها در حال برگزاری است