شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۸Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت جهاد کشاورزی»

شعار سال   ۲ ساعت پیش    
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان تراکتور و کمباین از سیاست توزیع تراکتور وزارت جهاد کشاورزی به شدت انتقاد کرد و آن را فسادساز نامید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : برای نخستین بار در مازندران، دانه روغنی کاملینا که به گیاه کتان کش نیز مشهور است امسال در سطح 3 هزار متر مربع از مزارع شهرستان ساری کشت شده است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دژپسند با بیان اینکه رنج یک گام تا بورسی شدن فاصله دارد، گفت: امکان عرضه هزار تن برنج به بورس در گام نخست وجود دارد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۱    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی ضمن اشاره به مقوله امنیت غذایی کشور به عنوان یکی از مهمترین مسائل کنونی گفت: با تلفیق همت بسیجی و تفکر جهاد کشاورزی می توان شاهد ثمرات زیادی برای دستیابی به امنیت غذایی کشور باشیم.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با اعلام اینکه پرونده برنج مازندران در راه بورسی شدن است، گفت که پرونده و درخواست ورود برنج مازندران به بازار بورس کالا به سازمان بورس کشور ارجاع شده است تا جوانب آن بررسی شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
در دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران با سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری غنا در آکرا بر توسعه همکاری های اقتصادی و کشاورزی دو کشور تاکید شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به سیاست وزارت جهادکشاورزی در خصوص توسعه گلخانه گفت: امسال 23 هکتار گلخانه در استان احداث شده است.
رزم حسینی بر آمادگی کشورمان برای کشت فرامرزی در زمینه گندم، جو و ذرت در عراق تاکید کرد و افزود: با توجه به ظرفیت های مناسب در حوزه زمین و سطح قابل کشت، آب و خاک این حوزه می تواند تاثیر گذار باشد و با ایجاد تجارت پایدار و درازمدت با هماهنگی دستگاه های مرتبط دو کشور ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی، با بیان اینکه این وزارتخانه تنها مسئولیت تولید را برعهده دارد گفت: مرغداران تخم مرغ را 14 هزار تومان درب مرغداری تحویل می دهند اما اینکه با چه قیمتی در بازار به فروش می رسد، موجب نگرانی و سوال ما نیز هست. ...
فرمانداری دهاقان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۵    
به گزارش واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، در راستای سیاست های وزارت جهادکشاورزی در افزایش صادرات ، افزایش نفوذ تکنولوزی های جدید و ارتقا فنی دانش کشاورزان و کارشناسان بخش های مختلف کشاورزی ، نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی استان واقع در اتوبان شرق اصفهان برگزارگردید. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تولید محصولات کشاورزی در کشور به بیش از 120 میلیون تن رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: احیای مرغ آرین داخلی موجب رهایی کشور از وابستگی به واردات جوجه مرغ گوشتی می شود، ضمن اینکه از سالیان گذشته در شمال کشور پرورش یافته است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
هیات وزیران با امضای موقت موافقت نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت های قطر و سلطنت عمان موافقت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، با تصویب هیات وزیران، مجوز انجام مذاکره ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی وظیفه تولید مرغ و تخم مرغ را برعهده دارد و پیگیری اینکه مرغ و تخم مرغ در بازار با چه قیمتی فروخته می شود برعهده این وزارتخانه نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید براینکه جو مورد نیاز تولید از محل تولید داخل و واردات در حال تامین است، گفت: سیاست گذاری و برنامه ریزی وزارتخانه متبوع برای تولیدکنندگان توزیع نهاده های دامی با نرخ های مصوب است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، هاشم ولی پور مطلق نماینده وزیر در پیگیری امور افغانستان با بیان این مطلب، افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت تقویت مناسبات تجاری با کشور افغانستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تلاش می کنیم کسری واردات جو جبران شود، گفت: برای هیچ شرکت و هیچ شخصی، رانتی در نظر نگرفته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ایران با اتکا به منابع خدادادی، موفق به تولید 120 میلیون تن محصول کشاورزی در یک سال گذشته شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۹    
تعداد بازدید: 2   نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی در سومین روز از سفر خود به سیستان وبلوچستان ، ازفعالیت های شیلاتی فراساحلی در بندر گواتر، بندر بریس و خورگواتر و جنگل حرا در منطقه گواتر بازدید کرد. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 اقدام هوشمندانه اداره شیلات استان سیستان وبلوچستان برای کاهش شدت مخاطره بروز و شیوع بیماری ویروسی لکه سفید( wssv) در مزارع مجتمع پرورش میگو مجتمع شهید صنعتی گواتر به نتایج مطلوبی رسیده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
برومندی، سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: براساس بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی، تخم مرغ واحدهای تولیدی باید به طور کامل با قیمت مصوب 14 هزار تومان به شرکت پشتیبانی امور دام فروخته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اعضای هیات مدیره و مدیرعامل کشت و صنعت مغان پس از استعلام رسمی و تاییدیه حراست انتخاب شدند.
محمدمهدی برومندی با اشاره به دلایل اجرایی نشدن فاز اول الگوی کشت در کشور، گفت: در تولید تخم مرغ کمبودی نداریم و گرانی آن در خرده فروشی در حیطه اختیارات ما نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ما امروز 50 درصد اجداد مرغ مورد نیاز کشور را از لاین داخلی آ رین تامین می کنیم و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این میزان را تا سال آینده به صد در صد می رسانیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۱    
مدیر سازمان تعاون روستائی استان آذربایجان شرقی، گفت: با تشکیل تعاونی های تولید روستائی، امکان جامه عمل پوشاندن به برنامه های کل وزارت جهادکشاورزی بوجود آمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی وظیفه تولید مرغ و تخم مرغ را برعهده دارد و پیگیری اینکه مرغ و تخم مرغ در بازار با چه قیمتی فروخته می شود برعهده این وزارتخانه نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از 1200 تن بذر محصولات علوفه ای دیم تامین شده، یک هزار تن آن داخلی و 200 تن دیگر وارداتی و جزو ارقام جدیدی هستند که در داخل موجود نمی باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: افزایش سهم نژاد آرین از بازار جوجه یک روزه کشور تکلیف ملی بوده و وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی موظف است اهداف را بر اساس جدول زمانبندی پیگیری کند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت امضای توافق نامه تجاری ترجیحی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق برای توسعه همکاری های تجاری و کشاورزی دو کشور تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با اجرای زنجیره تولید گوشت در مناطق عشایری امروز شاهد افزایش تولید به میزان 35 هزار تن توسط عشایر هستیم که از 165 هزارتن در سال به 200 تن رسیده است . ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۹    
مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی از افزایش 38 درصدی توزیع بذر گندم در سال زراعی جاری خبر داد و گفت: امسال 430 هزار تن بذر گندم بین کشاورزان توزیع شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به ضرورت افرایش تعامل و گفت وگوی مجلس و دولت در زمان بررسی لایحه بودجه سال 1400، گفت: توسعه کشت دانه روغنی با ویژگی های اقلیمی و با توجه به نیاز کشور به واردات روغن به صورت جدی در دستور کار دولت و وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته و بارقه ای از امید را در عرصه خودکفایی روغن خوراکی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، مدیرکل دفتر سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری کشور در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن بیان این مطلب افزود: در سنوات اخیر با اقدامات انجام شده در زمینه آبخیزداری و آبخوانداری ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی گفت: ساماندهی اطلاعات جوانان هر روستا در قالب کانون های ظرفیت سازی جوانان روستایی ساماندهی می شوند در دستور کار قرار دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن انتقاد از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی خواهان اقدام عملی وزیر برای حمایت از تولید شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی بلوچستان در جریان بازدید نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی از تولید 20 هزار اصله نهال موز در ایستگاه تحقیقات کشاورزی بلوچستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
با رای کمیسیون تلفیق بودجه 27هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی از طریق بانک کشاورزی برای بهبود نهادهای وابسته به وزارت جهاد کشاورزی منتشر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۶    
آیت الله تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی برای بازدید از طرح های کشاورزی و شیلاتی به استان سفر کرده است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور: ▫️طبق ابلاغ روز گذشته وزیر جهاد کشاورزی، از امروز (دوشنبه) توزیع گسترده هر شانه تخم مرغ 30 تایی با نرخ مصوب 33 هزار تومان در سطح شهر تهران آغاز می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر محصولات علوفه ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی بذر های هویج وارداتی است که به همین دلیل شاهد افزایش قیمت آن در بازار آزاد هستیم.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان اینکه میزان قطعی خسارت وارده به صورت کارشناسی در حال بررسی است، گفت: گزارش ها پس از جمع بندی به سازمان مدیریت بحران کشور و وزارت جهاد کشاورزی جهت اقدامات بعدی ارسال خواهد شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۹    
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی به منظور بازدید از بیت مقام معظم رهبری در شهرستان ایرانشهر و مراکز پرورش ماهی، میگو و صیادی وارد استان سیستان و بلوچستان شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه تولید تخم نوغان با حضور معاونین وزیر جهاد کشاورزی و شرکت سهامی کشاورزی و دامپروری سفیدرود برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی می گویدبسته محصولات جایگزین علوفه برای کاهش واردات خوراک دام و طیور تدوین شده اما باید دلایل شکست طرح های پیشین را بررسی کند تا به سرنوشت قبلی ها دچار نشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح کشت فراسرزمینی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر ایجاد کنسرسیومی در حوزه کشت های فراسرزمینی، گفت: برای پیش بردن حجم این نوع کشت باید ظرفیت های خرد را تجمیع کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی، از کشت پنبه در سطح 99 هزار هکتار از مزارع کشور در سال جاری خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، ابراهیم هزارجریبی در نشستی به منظور توسعه کشت پنبه در این استان تشکیل شد ...
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، جواد میرعرب رضی، مجری طرح زیتون وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی کرد: میزان تولید زیتون در سال جاری به 120 هزار تن برسد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۰    
با قطعی شدن ممنوعیت عرضه فله ای تخم مرغ موج جدیدی از انتقادات نسبت به این تصمیم، مجددا به راه افتاد و درنهایت وزارت جهاد کشاورزی این مصوبه را لغو کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۶۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: طبق ابلاغ روز گذشته وزیر جهاد کشاورزی، از امروز توزیع تخم مرغ در سطح شهر تهران با قیمت مصوب توسط شرکت پشتیبانی امور دام انجام می شود. ...